ZEYTİNBURNU HABERLERİ / İstanbul

 • İstanbul'da Sis Gece başlayan ve sabah da etkisini sürdüren sis zaman zaman ulaşımı olumsuz etkiledi.
 • Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanı Kaya Açıklaması 'Bugün kadın sağlığını, ülkemizin dinamik nüfus yapısını tehlike altına sokan yüksek sezaryan oranlarını düşürmekte kararlıyız. Eylem planında bu başlık da yer alıyor. Bugün Türkiye'de yüzde 52 oranında sezaryan doğum yapıyor kadınlarımız. Bu oranları da dünya ortalamalarının altına çekmeyi hedefliyoruz'
 • Bakan Kaya Açıklaması 'AK Belediyecilik Anlayışı, Sosyal Belediyecilik Anlayışıdır' Zeytinburnu’nda yüzme havuzu, bilgi evi, muhtarlık, sağlık ocağı ve otopark açılışına katılan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, "AK Belediyecilik anlayışı, sosyal belediyecilik anlayışıdır. Biz merkezi hükümet olarak bu anlayışla el uzatmadık birey bırakmıyoruz" dedi.
 • ''Dünyanın Ödüllendirdiği Türk Kadınları' Sergisi Zeytinburnu'nda Zeytinburnu’nda 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel “Dünyanın Ödüllendirdiği Türk Kadınları” adlı fotoğraf sergisi açıldı.
 • '3. Uluslararası Zeytinburnu Öykü Festivali'ne Doğru Yıldız Ramazanoğlu'nun onur yazarı olduğu festivale, yerli ve yabancı 35 öykücü katılacak Zeytinburnu Belediye Başkanı Aydın: 'Kültür sanat anlamında halkımızdan aldığımız yetkiyle bu alana yoğunlaşmaya devam edeceğiz. Bu aynı zamanda değerlerimize de, ülkemizin geleceğine de, birlik ve beraberliğimize de yapılan bir yatırımdır' Onur yazarı Ramazanoğlu: ''Siz bir enstalasyon da yapsanız, bir fotoğraf da çekseniz, resim sanatıyla da iştigal etseniz merkezinde sağlam bir hikayenizin olması lazım. O yüzden her şeye, bir sinema filmine dahi kaynaklık eden hikaye yabana atılmamalı'
 • Türkiye'nin Ve Dünyanın Önemli Öykücüleri 3'Üncü Uluslararası Zeytinburnu Öykü Festivali'nde Türkiye’den ve dünyadan önemli yazarları buluşturan, bu yıl 3’üncüsü gerçekleştirilen "Uluslararası Zeytinburnu Öykü Festivali"nin tanıtım toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, festivalin onur konuğu usta yazar Yıldız Ramazanoğlu ile yazar Cemal Şakar gibi isimler katıldı.
 • 'İstanbul'da Yaşayan Arap Aydınlar Çalıştayı' Yarın Başlayacak İstanbul Büyükşehir Belediyesince yarın düzenlenecek çalıştayda, İstanbul’da yaşayan Arap eski bakanlar, siyasiler, bürokratlar, akademisyenler ve edebiyatçıların da aralarında bulunduğu aydınlar, birikimlerini paylaşacak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal'ın ev sahipliğinde gerçekleştirilecek çalıştay, 2 gün sürecek.
 • 'Yaşamak' Oyunu İzleyiciyle Buluştu Şair Cahit Zarifoğlu'nun günlüklerinden uyarlanan oyunun galası, Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi'nde yapıldı Oyun, ünlü şairin babasıyla olan ilişkisini ve aile hayatına duyduğu özlemi, bir tren yolculuğunun değişik anlarında seyirciye sunuyor Oyunun yazarı Firuzmand: 'Bugüne kadar bütün yapılan biyografik oyunlar, doğdu, büyüdü, şunu yaptı gibi ilerliyor. Biz böyle bir şey yapmak istemedik. Zarifoğlu'nun 'Yaşamak' adlı eserinde oluşturduğu büyük hareketlere göre bir oyun olsun dedik' Oyunun yönetmeni Güneri: 'Provalar gece gündüz yoğun geçti. Başka aktörlerle de birleştirdik çünkü tek kişilik bir oyun yapmak istemedik'
 • Zeytinburnu Belediyespor'da Şampiyonluk Sevinci Zeytinburnu Belediye Başkanı Aydın: 'Tesisler yapılınca bu spor branşında neler olabileceğini gençlerimiz, çok açık ve net bir şekilde bize gösterdi. Arzum ve temennim, Türk gencinin yapısına uygun olan buz hokeyinin Türkiye'de daha da gelişmesi' Zeytinburnu Belediyespor Antrenörü Çoşkun: 'Bu başarının en büyük mimarı bizden hiçbir desteğini esirgemeyen Zeytinburnu halkıdır'
 • Buz Adamlar 4 Sene Üst Üste Şampiyon Oldu DİDİ Buz Hokeyi Süper Ligi’ni birincilikle tamamlayan Zeytinburnu BSK Buz Hokeyi Takımı, ezeli rakibi Erzurum Büyükşehir Belediyesi GSK’yi 10-2 yenerek, Türkiye DİDİ Buz Hokeyi Süper Ligi şampiyonu oldu.
 • 'Miraciyye Saklı Miras' Filminin Gala Gösterimi Gerçekleşti Murat Pay'ın, miracı konu edinen ve Mevlid-i Şerif gibi müzikal bir altyapıyla okunan miraciyyeyi ele aldığı "Miraciyye Saklı Miras" adlı filmi izleyiciyle buluştu.
 • Bakan Bak Açıklaması 'Abdi İpekçi Spor Tesisi'nin Yenilenmesi Zeytinburnu'na Değer Katacak' Zeytinburnu Beştelsiz Yüzme Havuzu ve Spor Tesisi’nin açılış töreninde konuşan Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, "Abdi İpekçi Spor Tesisi’ni de Basketbol Federasyonu ile birlikte yenileyerek, ilçeye değer katacak yeni bir tesis kuruyoruz’’ dedi.
 • Beştelsiz Yüzme Havuzu Ve Spor Tesisi Açıldı Gençlik ve Spor Bakanı Bak:'Bakanlık olarak uyuşturucuyla mücadele birinci önceliğimiz. Sokakları uyuşturucu çetelerine ve terör örgütlerine bırakamayız. O yüzden bu tesislerin sayısının artmasına ihtiyacımız var. Hep beraber bunu başaracak güçteyiz'
 • Cahit Zarifoğlu'nun 'Yaşamak' Eseri Tiyatroya Taşındı Ahmet Cahit Zarifoğlu'nun 1980 yılında kaleme aldığı "Yaşamak" adlı eseri tiyatroya uyarlandı.
 • Zeytinburnu'nun 'En Güzel' Proje Açılışları Başlıyor! Zeytinburnu’nda yapımı tamamlanan sosyal, kültürel ve sportif alanların açılış törenleri başlıyor. “Çok Güzel Oldu!” ve “Çok Güzel Olacak!” sloganıyla 10 hafta boyunca devam edecek açılışlarda her hafta yeni bir yatırım alanının açılış ve temel atma töreni yapılacak.
 • 'Miraciyye Saklı Miras' Filminin İstanbul Galası Yarın Yapılacak Yönetmen Murat Pay'ın, miracı konu edinen ve Mevlid-i Şerif gibi müzikal bir altyapıyla okunan miraciyyeyi ele aldığı "Miraciyye Saklı Miras" adlı filmi yarın İstanbul'da seyirciye sunulacak.
 • Eski Başbakan Erbakan Anıldı Eski başbakanlardan merhum Necmettin Erbakan'ın vefatının 7. yılı dolayısıyla Zeytinburnu Kültür Sanat Merkezi'nde program düzenlendi
 • Zeytinburnu Belediyesi 'Geleceğin Ustaları'nı Ödüllendirdi Zeytinburnu Belediyesi’nin bu yıl 5’incisini düzenlendiği Geleceğin Ustaları Geleneksel Sanatlar Tasarım Yarışmasında dereceye giren ustalar ödüllendirildi.
 • Necmettin Erbakan, Mezarı Başında Anıldı Eski başbakanlardan Necmettin Erbakan, vefatının 7. yılında mezarı başında düzenlenen törenle anıldı.
 • 'Sporda Kal Güvende Kal' Projesi Madde bağımlılığına dikkati çekmek amacıyla düzenlenen etkinlik, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Boynukalın'ın da katılımıyla İstanbul'da düzenlendi Abdurrahim Boynukalın:'Bu çalışmalar sayesinde uyuşturucu madde ile ilgili koruyucu ve önleyici zeminin sağlamlaşacağına inanıyoruz'.
 • Zeytiburnu Belediyesi Açıklaması 'Abdi İpekçi Spor Salonu'nda Asbeste Rastlanmamıştır' Zeytinburnu Belediyesi, Abdi İpekçi Spor Salonu’nda yapılan incelemede asbeste rastlanmadığını ve bölgede sağlık açısından hiçbir tehlike bulunmadığını açıkladı.
 • İstanbul'da Yabancılara Yönelik Uygulama Zeytinburnu'ndaki uygulamada, yasa dışı yollardan Türkiye'ye giriş yaptığı belirlenen 180 yabancı gözaltına alındı.
 • - Zeytinburnu'nda Trafik Kazası Yol kenarındaki direğe çarptıktan sonra takla atan otomobilin sürücüsü hafif yaralandı.
 • Hayalet Gemiler Havadan Görüntülendi Marmara Denizinde mürettebatı tarafından terk edildiği için batan, karaya oturan ya da batmak üzere olan hayalet gemiler havadan görüntülendi. Drone ile çekilen görüntülerde terk edilen gemilerden akan kimyasal atıkların çevreye verdiği zarar gözler önüne serildi.
 • (Özel) Marmara Denizindeki Hayalet Gemiler Havadan Görüntülendi Marmara denizinde mürettebatı tarafından terk edildiği için batan, karaya oturan ya da batmak üzere olan hayalet gemiler havadan görüntülendi. Drone ile çekilen görüntülerde terk edilen gemilerden akan kimyasal atıkların çevreye verdiği zarar gözler önüne serildi.
 • Üniversite Öğrencisini Taciz Eden Zanlı Tutuklandı Zeytinburnu'nda takip ettiği üniversite öğrencisini apartman girişinde taciz ettiği gerekçesiyle gözaltına alınan zanlı tutuklandı.
 • 'Kemal Tahir Ve Sinema' Paneli Zeytinburnu Belediyesi tarafından organize edilen 'Kemal Tahir' sempozyumu kapsamında, 'Kemal Tahir ve Sinema' başlıklı panel düzenlendi Araştırma görevlisi Bostan: 'Kemal Tahir olmasaydı, çok kısır bir Türk sinemasından bahsedilecekti'.
 • Üniversiteli Genç Kıza Taciz Olayı Zeytinburnu’nda takip ettiği üniversite öğrencisi genç kıza apartman girişinde tacizde bulunan şüpheli, ilçe emniyet müdürlüğünde yapılan işlemlerinin ardından Gayrettepe Asayiş Şube Müdürlüğüne götürüldü.
 • Üniversite Öğrencisini Taciz Eden Zanlı Yakalandı Zeytinburnu'nda takip ettiği üniversite öğrencisini apartman girişinde taciz eden zanlı gözaltına alındı.
 • Üniversiteli Genç Kıza Apartmanda Saldıran Şahıs Yakalandı Zeytinburnu’nda takip ettiği üniversite öğrencisi genç kıza apartman girişinde tacizde bulunan şüpheli, polis ekiplerince yakalandı.
 • Genç Kızı Takip Edip Saldıran Şüpeheli Gözaltında İstanbul Zeytinburnu’nda genç kızı takip eden şüpheli gözaltına alındı.
 • İş Yeri Sahipleri, 350 Bin Lira Çalan Hırsızların Peşine Düştü Zeytinburnu’nda bir tekstil firmasına giren maskeli hırsızlar 350 bin TL çaldı. Hırsızların peşine düşen iş yeri sahipleri, çevredeki 20 farklı kamera kaydını izleyerek hırsızların aracındaki şoförün yüzünün bulunduğu görüntüye ulaştı.
 • Takip Ettiği Kıza Apartmanda Saldırdı Zeytinburnu’nda üniversite öğrencisi bir kızı sokak sokak takip eden kimliği belirsiz bir kişi, evinin bulunduğu apartmana giren genç kıza bir anda saldırdı. Çığlık sesleri üzerine şüpheli kaçarak kayıplara karıştı. Saldırganın talihsiz kızı takip ettiği anlar sokaklarda bulunan güvenlik kameralarına yansıdı.
 • Adım Adım Takip Ettiği Kıza Apartmanda Saldırdı Zeytinburnu’nda üniversite öğrencisi bir kızı sokak sokak takip eden kimliği belirsiz bir kişi, evinin bulunduğu apartmana giren genç kıza bir anda saldırdı. Çığlık sesleri duyan komşuları talihsiz kızın yardımına koşarken, şüpheli ise kaçarak kayıplara karıştı. Saldırganın talihsiz kızı takip ettiği anlar sokaklarda bulunan güvenlik kameralarına yansırken, kızın ailesi şahıstan şikayetçi oldu.
 • Zeytinburnu'nda 'Kemal Tahir, Bir Aydın Üç Dönem' Sempozyumu Başladı ‘Kemal Tahir, Bir Aydın Üç Dönem’ sempozyumunun açılışında konuşan Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, “Geleceğe değerlerimizi anlayarak daha emin adımlarla yürümeyi arzu ediyoruz” dedi.
 • Kazakistan Devlet Sekreteri Abdıkalikova, İstanbul'daki Kazaklarla Buluştu Kazakistan Devlet Sekreteri Gülşara Abdıkalikova, Kazak Türkleri Eğitim ve Araştırma Derneği'nin (KATEAD) Kazakistan'ın Ankara Büyükelçiliği desteğiyle düzenlediği etkinlikte, İstanbul'da yaşayan Kazaklarla bir araya geldi.
 • Organize Suç Örgütü Üyesi 2 Kişi Tutuklandı İstanbul Zeytinburnu’nda çıkar amaçlı suç örgütüne yönelik operasyonda yakalanan 7 kişi’den 2’si çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.
 • İstanbul'daki Organize Suç Örgütü Operasyonu Zeytinburnu'nda düzenlenen operasyonda gözaltına alınan ve bir kişinin öldürülmesiyle bağlantıları olduğu iddia edilen 7 şüpheliden 2'si tutuklandı.
 • '3. Uluslararası Zeytinburnu Öykü Festivali' Başlıyor Yerli ve yabancı 35 öykücünün katılacağı festivalin bu yılki onur konuğu Yıldız Ramazanoğlu olacak.
 • Zeytinburnu'nda Şafak Vakti Narkotik Operasyonu İstanbul – İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri sabah saatlerinde Zeytinburnu’nda birçok adrese eş zamanlı operasyon düzenledi. Şafak vakti yapılan operasyona polis helikopteri havadan destek verdi.
 • Zeytinburnu'nda Uyuşturucu Operasyonu Özel harekat polisinin de destek verdiği operasyonda, uyuşturucu satıcılarına ait önceden belirlenen adreslerde arama yapılıyor.
 • İSKİ Araç Filosunu Yerli Araçlarla Genişletti İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı kurumlardan biri olan İSKİ, içme suyu, atık su ve dere ıslahı gibi alanlarda gerçekleştirdiği hizmetlerinde Başkan Mevlüt Uysal’ın direktifleri doğrultusunda yerli üretim araçlarını tercih ederek, araç parkını genişletti.
 • Yetimlerin Acılarını Fotoğraflarıyla Anlatıyor Güney Afrika, Yemen, Nepal ve Tayland gibi birçok ülkede yetimhaneleri dolaşarak objektifine yansıyan kareleri Zeytinburnu Uluslararası Fotoğraf Festivali’nde sergileyen fotoğraf sanatçısı Nevzat Yıldırım, "Türkiye mültecilere kucak açarak tıpkı ensarın muhacirlere sahip çıkması gibi hepimizin adına yetimlerin başını okşuyor. Ziyaret ettiğim ülkelerde buna defalarca şahit oldum" dedi.
 • Zeytinburnu'nda Organize Suç Örgütüne Operasyon Açıklaması 6 Şüpheli Gözaltında İstanbul’un Zeytinburnu ilçesinde organize suç örgütüne yönelik düzenlenen operasyonda 6 şüphelinin yakalandığı bildirildi.
 • İstanbul'da Organize Suç Örgütüne Yönelik Operasyon Zeytinburnu'nda düzenlenen operasyonda, 7 şüpheli gözaltına alındı.
 • Zeytinburnu'nda Karaya Oturan Gemi Havadan Görüntülendi Zeytinburnu Sahili’nde kaderine terk edilen ve lodosun etkisiyle karaya oturan Tallas isimli yük gemisi havadan görüntülendi.
 • ( Özel)Zeytinburnu'nda Karaya Oturan Gemi Havadan Görüntülendi Zeytinburnu Sahili’nde kaderine terk edilen ve lodosun etkisiyle karaya oturan Tallas isimli yük gemisi havadan görüntülendi.
 • Davutpaşa'daki Patlamada Ölen 21 Kişi Karanfillerle Anıldı İstanbul Davutpaşa’da bulunan kaçak havai fişek fabrikasında yaşanan patlamada hayatını kaybeden 21 kişi karanfillerle anıldı.
 • Şiddetli Fırtına Sebebiyle Gemi Sahile Vurdu İstanbul’da etkili olan şiddetli fırtına sebebiyle bir yük gemisi Zeytinburnu’nda sahile vurdu. Kamboçya bandıralı olan geminin, mürettebatı tarafından 2015 yılında terk edildiği öğrenildi.
 • Zeytinburnu'nda Gemi Karaya Oturdu Zeytinburnu açıklarında demirli Kamboçya bayraklı gemi, fırtınada sürüklenerek karaya oturdu.
 • İstanbul'da Fırtına Açıklaması Gemi Karaya Oturdu İstanbul Zeytinburnu açıklarında demirli Kamboçya bayraklı gemi, fırtınada sürüklenerek karaya oturdu.
 • Zeytinburnu'nda Öldürülen Faruk Döner Son Yolculuğuna Uğurlandı Zeytinburnu’nda sokak ortasında kurşunların hedefi olan çete lideri Burak Döner’in babası Faruk Döner son yolculuğuna uğurlandı.
 • Başkan Murat Aydın'ın Fotoğraf Sergisinin Açılışını Bakan Numan Kurtulmuş Yaptı Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, “An’a Tanıklık” isimli 2’nci kişisel fotoğraf sergisinin açılışını Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş’un katılımıyla gerçekleştirdi.
 • Hidroterapi Tedavisiyle Hayatları Değişti Hidroterapi tedavisi birçok vatandaşın hayallerini gerçeğe dönüştürdü. Geçirdikleri felç veya serebral palsi hastalığı nedeniyle vücudunun bir bölümünü kullanamayan hastalar tedavi sonrası kazandıkları hareket kabiliyetiyle diğer vatandaşlara da umut oldu.
 • İstanbul'da Sokak Ortasında Kanlı İnfaz Zeytinburnu’nda bir kişi araçtan indiği sırada silahla vurularak öldürüldü.
 • Zeytinburnu'nda Bir Kişi Sokak Ortasında Kurşun Yağmuruna Tutuldu Zeytinburnu’nda 60 yaşındaki Faruk Döner isimli bir kişi henüz kimliği belirlenemeyen bir saldırgan tarafından sokak ortasında ateş edilerek öldürüldü.
 • Zeytinburnu'nda Cinayet Evinin önünde silahlı saldırıya uğrayan Faruk Döner, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
 • Zeytinburnu'ndaki Silahlı Saldırı Üç kişiyi silahla yaraladığı belirlenen zanlı, adliyeye sevk edildi.
 • Osmanlı Ocakları İl Başkan Yardımcısı Bahri Örnek'e Ateş Açan Zanlı Adliyeye Sevk Edildi Zeytinburnu’nda Osmanlı Ocakları İl Başkan Yardımcısı Bahri Örnek’e ateş açarak yoldan geçen 3 kişinin daha yaralanmasına sebep olan Ahmet Burak G. yakalandı. Zanlı, emniyette yapılan işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi.
 • Dünya Yetimlerinin Acılarını Fotoğraflarıyla Anlatıyor Fotoğraf sanatçısı Yıldırım: 'Malawi'ye olan yolculuğumda, yetimlerin ve yetimhanelerin dramını gördüm ve zihin dünyamda içsel bir yolculuk başladı. Ruhumu derinden etkileyen bu sahnelerden hareketle kapsamlı bir çalışma yapmam gerektiğine karar verdim' 'Türkiye mültecilere kucak açarak tıpkı ensarın muhacirlere sahip çıkması gibi yetimlerin başını hepimiz adına okşuyor. Ziyaret ettiğim ülkelerde bunu defalarca gördüm' 'Müslüman coğrafyanın sorunlarını rafine bir tarzda anlatmak da hedeflerimden bir tanesidir. Belki de bu sayede yardıma muhtaç olan insanlara destek olabilirim. Çünkü sanatın dili evrenseldir. Eğer bu dili doğru kullanırsanız büyük hayırlara vesile olabilirsiniz'
 • Baltalı Hırsızlar Kamerada İstanbul Zeytinburnu’nda bir iş yerine giren 4 baltalı hırsız, 3 dizüstü bilgisayarı, kasadaki anahtarı çaldı, kapıdaki otomobili de alıp kayıplara karıştı.
 • (Özel) Zeytinburnu'nda Baltalı Hırsızlar Kamerada Zeytinburnu’nda bir iş yerine giren 4 hırsız, 3 dizüstü bilgisayarı ve baltayla kırdıkları kasadaki anahtarı alıp, kapıdaki otomobili de çalarak kayıplara karıştı. Hırsızların işyerini soyduktan sonra, çaldıkları otomobile binme anları güvenlik kameralarına yansıdı.
 • (Özel) Engelleri Aşarak Dünyaca Ünlü Fotoğraf Sanatçısı Oldu Endonezyalı fotoğraf sanatçısı Ahmed Zulkarnain’in yaşam hikayesi daha başlamadan bir poşette son bulacakken, şimdilerde dünyanın bir çok ülkesinde insanlara örnek olarak gösteriliyor. İstanbul’da fotoğrafları sergilenen Zulkarnain, ’’Fotoğraf çekerken kendimi özgür hissediyorum, burada fotoğraflarımın sergilendiğini görünce çok duygulandım’’ dedi.
 • Zeytinburnu'ndaki Silahlı Saldırı İstanbul Emniyet Müdürlüğünden, saldırının, aynı saatlerde TSK'nin Afrin'e yönelik Zeytin Dalı Harekatı'na destek amacıyla bayrak dağıtan gruba yönelik olmadığı bildirildi.
 • İstanbul'da Silahlı Saldırı Açıklaması Mehmetçik'e Destek İçin Yürüyorlardı İstanbul Zeytinburnu’nda Afrin operasyonuna katılan Mehmetçiklere moral vermek için bir grupla birlikte yürüyüş yapan Osmanlı Ülkü Ocakları Başkan Yardımcısı Bahri Örnek’in olduğu bölgeye doğru ateş açıldı. Saldırıda 3 kişi yaralanırken, o anlar kameraya yansıdı.
 • Zeytinburnu'nda 3 Kişinin Vurulduğu Silahlı Saldırı Kamerada Zeytinburnu’nda Afrin operasyonuna katılan Mehmetçiklere moral vermek için bir grupla birlikte yürüyüş yapan Osmanlı Ülkü Ocakları Başkan Yardımcısı Bahri Örnek’in olduğu bölgeye doğru ateş açıldı. Saldırı sırasında grupta bulunan 1’i çocuk, 1’i kadın olmak üzere 3 kişi yaralanırken, yaşanan bu anlar ise güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.
 • ÇETO Dergisi 1. Sayı Resepsiyonu Yapıldı Gazeteci yazar Zengin: 'Bu önemli dergi, umarız uzun soluklu olur ve çocuk edebiyatına katkısı artarak devam eder. Derginin mottosu olan 'Aklın varsa büyüme' sloganına ise ben de 'Evet aklım var, büyümeyeceğim' diye cevap veriyorum'
 • Evde Bakım Projesiyle Sağlık Hizmetleri Kapılarına Geliyor Zeytinburnu Belediyesi, kendi ihtiyaçlarını karşılayamayan yaşlılara ve sağlık problemleri yaşayan vatandaşlara evde bakım hizmetiyle destek oluyor. Bu kapsamda ihtiyacı olan hastalara evde tedavi ve psikolojik destek verilerek, onların yaşama tutunması sağlanıyor.
 • Otomobilin Devirdiği Aydınlatma Direği Yolu Kapattı Zeytinburnu'nda kontrolden çıkan bir otomobilin çarpması sonucu devrilen aydınlatma direği yolu ulaşıma kapattı.
 • Zeytinburnu'nda Kaza Yapan Araç Dubaları Biçti Zeytinburnu’nda kontrolden çıkan araç önce aydınlatma direğine çarptı. Direğe çarpan araç yol kenarında bulunan birçok dubayı yerinden söktü.
 1  2  ...  28 

ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !