TUZLA HABERLERİ / İstanbul

 • Polis Memurunu Çatışmada Şehit Eden Şüpheliye Hapis İstemi Tuzla'da hırsızlık ihbarı üzerine olay yerine giden polis memuru Battal Yıldız'ı çıkan çatışmada şehit ettiği iddiasıyla tutuklanan şüpheli hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle iddianame hazırlandı.
 • 62 Yıl Sonra Torunların Katılımıyla Düğün Torunlarının katıldığı törende gelinlik ve damatlık giyen Yeni çifti 62 yıl sonra 'evet' dedi Ayşe Yeni: 'Eşim beni kaçırdıktan sonra parasız ortada kaldık, 3 gün ormanda yaşadık, ne yemek ne su ne ateş... Bir bahçeden alıp yediğimiz patatesin tadını ne ben ne de Mehmet unutabildi'
 • Damat 82, Gelin 78 Yaşında Ayşe ve Mehmet Yeni çifti, 62 yıl sonra Tuzla Belediyesi Yaşlılar Merkezi’nde gerçekleşen nikah merasimiyle gelinlik ve damatlık giyerek nikah tazeledi.
 • Damat 82, Gelin 78 Yaşında Nikah Tazeledi 62 yıl önce kaçarak evlenen Ayşe ve Mehmet Yeni çifti, 62 yıl sonra Tuzla Belediyesi Yaşlılar Merkezi’nde gerçekleşen nikah merasimiyle gelinlik ve damatlık giyerek nikah tazeledi.
 • Seri Katil Atalay Filiz'in 'Resmi Belgede Sahtecilik' Davası İstanbul ve Ankara’da işlediği 3 cinayetten hüküm giyen Atalay Filiz’in “resmi belgede sahtecilik” suçundan 35 yıla kadar hapis istemiyle yargılandığı dava ertelendi. Duruşmada söz alan Filiz, “Belgelerdeki fotoğrafları çıkarıp kendi fotoğraflarımı yapıştırdım, kimseden yardım almadım” dedi.
 • Atalay Filiz'in 'Resmi Belgede Sahtecilik' Davası Filiz'in başkalarına ait kimlik bilgilerini kullandığı iddiasıyla 'resmi belgede sahtecilik' suçundan 35 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanmasına devam edildi.
 • İstanbul'da Kış Lastiği Denetimi Tuzla'da kontrol noktası oluşturan trafik ekipleri, otobüs ve minibüsleri durdurarak kış lastiği kontrolü yaptı.
 • Başkan Dr. Şadi Yazıcı, Gazetecileri Ağırladı Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde basın mensuplarını ağırladı. Tuzla Belediyesi Buz Pisti ve Bowling Salonu’nda biraraya gelen gazeteciler, bowling oynayarak keyifli vakit geçirdi.
 • Tersanede Yangın Paniği Tuzla’da bakım için tersanede bulunan bir geminin makine dairesinde yangın çıktı. Ufak çaplı yangın, itfaiyenin müdahalesiyle söndürüldü.
 • Tuzla'da Yangın Bakıma alınan gemide çıkan yangın kısa sürede söndürüldü.
 • Ekmek Kasası Hırsızları Kamerada İstanbul Tuzla’da bir dükkanın önündeki boş ekmek kasalarının çalınması, kameralara yansıdı.
 • Tuzla'da 'Atık' Soruşturması İle İlgili Yeni Gelişme İstanbul Tuzla’da atık su kolektör hattına kaçak kimyasal deşarj edilmesi ile ilgili yürütülen soruşturma kapsamında 11 vidanjörden daha numune alındı. Numune alınan vidanjör sayısı 15’e çıktı.
 • Tuzla'da 'Atık' Soruşturması İle İlgili Yeni Gelişme İstanbul Tuzla’da atık su kolektör hattına kaçak kimyasal deşarj edilmesi ile ilgili yürütülen soruşturma kapsamında 11 vidanjörden daha numune alındı. Numune alınan vidanjör sayısı 15’e çıktı.
 • Boatshow Eurasia'da Bu Yıl Denizle Kara Birbirine Bağlanacak Bu yılı 17-25 Şubat tarihleri arasında Tuzla’da gerçekleştirilecek Boatshow Eurasia’da kara ve deniz birbirine bağlanacak.
 • Boat Show Eurasia 17 Şubat'ta Tuzla'da Boat Show Eurasia Fuar Direktörü Karaduman: 'Boat Show Eurasia Kara Fuarı'nda tekneleri sergilemek için hem kara hem deniz alanı aynı anda kullanarak bir ilke imza atacağız' 'Fuarda 100 binin üzerinde ziyaretçiyi ağırlamayı hedefliyoruz'.
 • Tuzla Belediyesi'nin Hizmetleri Ödüllerle Taçlandırılıyor Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın hizmetleri, 2017 yılında başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın verdiği ödül olmak üzere 4 farklı ödülle ödüllendirildi.
 • Başbakan Yıldırım'dan Sürpriz Hastane Ziyareti Başbakan Binali Yıldırım, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hastaları ziyaret etti.
 • Başbakan'dan Sürpriz Hastane Ziyareti Başbakan Binali Yıldırım, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hastaları ziyaret etti.
 • Başbakan Yıldırım İstanbul'da Başbakan Yıldırım, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde hastaları ziyaret etti.
 • Tuzla'da Kimyasal Atıktan Yayılan Koku MHP Tuzla İlçe Başkanı Beşiroğlu:'Olay an itibariyle savcılık soruşturmasına girmiştir. Bizler de sonucunu merakla beklemekteyiz'
 • Zehir vidanjörleri bulundu Tuzla'daki kimyasal atık soruşturmasında yeni gelişme. İSKİ, 2 vidanjörden alınan örneklerde kimyasel madde bulundu. Tuzla Emniyeti alınan örnekleri Adli Tıp'a gönderdi.
 • İstanbul Valisi Şahin Açıklaması (2) 'Öncelikle kendi güvenlik teşkilatı olan eğlence mekanlarının, bu güvenlik teşkilatı mensuplarını ikaz ettik. Ardından da bu mekanlarda bununla yetinmeyip, bizim kolluk kuvvetlerimiz de kendi tedbirlerini alacak ve her mekanda insanların güvenli şekilde yılbaşını kutlamaları için elinden gelen bütün gayreti sarf edecektir' '(Tuzla'da kimyasal atıktan yayılan koku) Konuyla ilgili adli birimlerimiz incelemelerini sürdürüyorlar. Şu ana kadar kesin tespit edilen bir şey yok ama elde birtakım veriler, araçlar ve kişiler mevcut. Onun üzerindeki kesin neticeler tespit edildikten sonra ve çevre cezalarıyla ilgili de cezai işlemler tatbik edilecektir'
 • İstanbul'da Alınan Yılbaşı Önlemlerini Anlattı İstanbul Valisi Vasip Şahin, mega kentte alınan yılbaşı önlemleriyle ilgili bilgi verdi.
 • Vali Şahin'den 'Yılbaşı Ve Tuzla' Açıklaması İstanbul Valisi Vasip Şahin, yılbaşı öncesinde gerekli güvenlik önlemlerinin alındığını açıkladı. Şahin, “Vatandaşımızın huzur ve güven içerisinde yeni yıla girmeleri için ciddi tedbirler alınmıştır. 37 bin polisimiz 4 bine yakın jandarmamız ve sahil güvenlik ekiplerimiz görevlerinin başında olacaklar” dedi.
 • Tuzla Piyade Okulu'ndaki Eylemlere İlişkin Dava FETÖ'nün darbe girişimi öncesinde ve sırasında Tuzla Piyade Okulu'ndaki faaliyetler ve eylemlere ilişkin 33’ü tutuklu 40 sanığın yargılandığı davanın altıncı duruşması yapılmaya başlandı.
 • Aleyna Tilki oraya gizli gizli gidip ağlıyormuş Son günlerin en çok konuşulan ismi Aleyna Tilki ağlamak için gizli gizli gittiği yeri takipçileriyle paylaştı.
 • Başkan Yazıcı'dan Hamzaçebi'nin İddialarına Sosyal Medyadan Cevap Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, CHP Milletvekili Akif Hamzaçebi’nin iddialarına Twitter üzerinden yaptığı 11 maddelik açıklama cevap verdi. Başkan Yazıcı, “Hamzaçebi’nin amacının İBB Belediye Başkan Adaylığı olduğu ve sözde bir fırsat oluşturma olduğu kesindir. Ve de cehalettir” dedi.
 • 'Tuzla'da Şu An İçin Korkulacak Bir Şey Yok' Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, geçtiğimiz gün Tuzla’da kimyasal atık nedeniyle oluşan kötü koku ve kirliliğe ilişkin “Korkulacak bir şey yok. Arkadaşlar her şeyi denetim altına aldıklarını söylediler” dedi.
 • Bakan Özhaseki Açıklaması 'Tuzla'da Şu An İçin Korkulacak Bir Şey Yok' Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, geçtiğimiz gün Tuzla’da kimyasal atık nedeniyle oluşan kötü koku ve kirliliğe ilişkin “Korkulacak bir şey yok. Arkadaşlar her şeyi denetim altına aldıklarını söylediler” dedi.
 • Tuzla'daki Kimyasal Atık Konusuna İKMİB'den Açıklama İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamülleri İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Akyüz: 'Tuzla'da atık su hattına deşarj edilen 'trikloretilen' ve 'tetrakloretilen' isimli maddeler, Avrupa Birliğinde yürürlükte olan REACH ve CLP yönetmelikleri kapsamında zararlı kimyasallar olarak sınıflandırılıyor' 'Kimyasalların kaydı ve denetim altında tutulması, tüm dünyada oldukça önem verilen bir konu. Başta Avrupa olmak üzere dünyanın pek çok ülkesinde kimyasalların artık birer pasaportu olmaya başladı' 'Türkiye'de yürürlüğe giren KKDİK yönetmeliğiyle tüm kimyasallar sınıflandırılacak ithalat ve üretim kayıt altına alınacak'
 • Tuzla'da Tersanede Yangın Tuzla'da bir tersanede çıkan yangın söndürüldü.
 • Tuzla'da Şüpheli Vidanjörler İnceleniyor İstanbul Tuzla’da atık su kolektör hattına kaçak kimyasal atık deşarj edilmesinin ardından bölgede o gün görev yaptığı iddia edilen vidanjörler, örnek alınmak üzere Orhanlı Polis Merkezi Amirliğine getirildi. Vidanjörlerden tek tek numune alınıp laboratuvara gönderildi.
 • (Özel) Tuzla'ya Kimyasal Atıkları Döktüğü İddia Edilen Şüpheli Vidanjörler İnceleniyor Tuzla’da atık su kolektör hattına kaçak kimyasal atık deşarj edilmesinin ardından bölgede o gün görev yaptığı iddia edilen vidanjörler, örnek alınmak üzere Orhanlı Polis Merkezi Amirliğine getirildi.Olay yeri inceleme ekipleri vidanjörlerden tek tek numune alıp laboratuvara gönderildi.
 • Tuzla'da Kimyasal Kimyasal Atığın Olduğu Alana Giden Yol Kapatıldı Tuzla’da çok sayıda vatandaşı hastanelik eden kaçak kimyasal atıklarının atıldığı alanın yolu İstanbul Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından demir bariyerlerle kapatıldı.
 • Tuzla'da Kokuya Neden Olan Kimyasal Maddenin Türü Belli Oldu Tuzla’da birçok vatandaşı hastanelik eden kaçak kimyasal maddenin metal ve tekstil sektöründe kullanılan Tetrachior cezhene ve Tricholoro ethene maddesi olduğu öğrenildi.
 • Tuzla'da kimyasal atıktan yayılan kokuyla ilgili soruşturma Tuzla’da çok sayıda kişinin etkilenmesine yol açan kimyasal kokuya ilişkin, Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından “çevrenin kasten kirletilmesi” ve “kasten yaralama” suçlarından soruşturma başlatıldı.
 • Kaçak Kimyasal Madde Dökülen Alan Havadan Görüntülendi İstanbul Tuzla’da bir çok vatandaşı hastanelik eden kaçak kimyasal atığın atıldığı alan havadan görüntülendi. AFAD ekiplerinin ise alandaki çalışmalarına devam ettiği görüldü.
 • Tuzla'da Kaçak Kimyasal Madde Dökülen Alan Havadan Görüntülendi Tuzla’da bir çok vatandaşı hastanelik eden kaçak kimyasal atığın atıldığı alan havadan görüntülendi. AFAD ekiplerinin ise alandaki çalışmalarına devam ettiği görüldü.
 • Tuzla'daki Koku İle İlgili Araştırmalar Sürdürülüyor Tuzla’da bulunan bazı mahalleleri etkileyen yoğun koku ile ilgili uzmanların araştırmaları devam ediyor. Kolektörlerden alınan numunelerin İSKİ laboratuvarlarında analiz çalışmaları devam ediyor.
 • Kaçak Kimyasal Madde Dökülen Alan Gündüz Görüntülendi İstanbul Tuzla’da bir çok vatandaşı hastanelik eden kaçak kimyasal atığın atıldığı alan günün aydınlanmasıyla görüntülendi.
 • Tuzla'da Kaçak Kimyasal Madde Dökülen Alan Gündüz Görüntülendi Tuzla’da bir çok vatandaşı hastanelik eden kaçak kimyasal atığın atıldığı alan günün aydınlanmasıyla görüntülendi.
 • Tuzla'daki Kokunun Sebebi 'Kimyasal Atık' Çıktı İstanbul Tuzla’da yaşanan kokunun atıksu kolektör hattına kaçak deşarj edilen kimyasal atıktan kaynaklandığı tespit edilirken kokudan rahatsız olarak hastaneye başvuran onlarca kişi ayakta yapılan müdahalenin ardından taburcu edildi.
 • Tuzla'da Kimyasal Atıktan Yayılan Koku Kokudan etkilenerek hastanelere başvuran 60 kişi, tedavileri tamamlanarak taburcu edildi.
 • Tuzla'da Genizleri Yakan Kokunun Kimyasal Atıktan Kaynaklandığı Tespit Edildi Tuzla’da yaşanan kokunun atıksu kolektör hattına kaçak deşarj edilen kimyasal atıktan kaynaklandığı tespit edilirken kokudan rahatsız olarak hastaneye başvuran onlarca kişi ayakta yapılan müdahalenin ardından taburcu edildi.
 • Tuzla'da Yayılan Kokunun Kaynağı Belirlendi İstanbul Büyükşehir Belediyesi: 'Söz konusu kokunun atıksu kolektör hattına kaçak deşarj edilen kimyasal atıktan kaynaklandığı tespit edilmiştir' 'İlk incelemelerde, insan sağlığını olumsuz etkileyen bir durum olmadığı belirlenmiştir'.
 • İBB Açıklaması 'Tuzla'daki Kokunun Kaçak Deşarj Edilen Kimyasal Atıktan Kaynaklandığı Tespit Edilmiştir' İSTANBUL İstanbul Büyükşehri Belediyesinden yapılan açıklamada Tuzla’daki kokunun sebebi “atıksu kolektör hattına kaçak deşarj edilen kimyasal atıktan kaynaklandığı tespit edilmiştir” denildi.
 • Tuzla'da Yayılan Kaynağı Belirsiz Koku Tuzla Belediye Başkanı Yazıcı: 'Tuzla Belediyesi, Valilik, AFAD, İBB, İGDAŞ, İSKİ ekiplerince yapılan araştırma sonucu sanayi bölgesinde vidanjörle yapılan kaçak deşarj noktası tespit edilmiştir. Zehirli olmayan nahoş kokunun kaynağı kanaatiyle emniyetle tüm MOBESE kamera kayıtları incelenerek, kaçak kimyasal madde dökümü yapanların cezasız bırakılmayacağı bilinmeli'
 • Vali Şahin Açıklaması 'Kokunun Atıksu Kolektöründen Kaynaklanmış Olabileceği Değerlendiriliyor' İstanbul Valisi Vasip Şahin, Tuzla’da yaşanan kokunun atıksu kolektöründen kaynaklanmış olabileceği değerlendirildiğini kaydetti.
 • Tuzla'da Yaşanan Koku Nedeniyle Çok Sayıda Kişi Hastanelere Akın Etti Tuzla’da kaynağı henüz belirlenemeyen ve genizleri yakan koku nedeniyle çok sayıda kişi hastanelere akın etti. Bölgede koku sürerken, ekipler kokunun kaynağını çözmek için çalışmalarını sürdürüyor.
 • İstanbul'da Koku Paniği Açıklaması Vatandaşlar Hastaneye Koştu Tuzla’da kaynağı henüz belirlenemeyen ve genizleri yakan koku nedeniyle çok sayıda kişi hastanelere akın etti. Bölgede koku sürerken, ekipler kokunun kaynağını çözmek için çalışmalarını sürdürüyor.
 • GÜNCELLEME - Tuzla'da Yayılan Kaynağı Belirsiz Koku İnceleniyor İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamada, kokunun yoğun olduğu çevrenin sanayi bölgesi olması dolayısıyla kanalizasyona sanayi atıklarının karışma ihtimalinin araştırıldığı bildirildi Kokudan rahatsız olan astım hastası bazı kişilerin tedbir amaçlı Tuzla Devlet Hastanesi'ne götürüldüğü öğrenildi AÇIKLAMA VE DETAYLAR EKLENDİ.
 • Tuzla'da Genizleri Yakan Koku Paniği Tuzla’da kaynağı henüz belirlenemeyen ve genizleri yakan koku paniğe yol açtı.
 • Tuzla'da Yayılan Kaynağı Belirsiz Koku İnceleniyor Tuzla'da yayılan ağır kokunun kaynağının belirlenmesi için incelemeler sürüyor.
 • Taksiye Silahlı Saldırı Kamerada İstanbul Tuzla’da tartıştıkları ticari taksi şoförüne silahla ateş açan kişiler karşılarında polisi buldu. Kilometrelerce kovalanan şahıslar, kıskıvrak yakalandı.
 • Taksiye Silahlı Saldırı Kamerada Tuzla’da tartıştıkları ticari taksi şoförüne silahla ateş açan zanlılar karşılarında polisi buldu. Bir kurşunun da polis otosuna isabet ettiği silahlı saldırı sonrası, Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince kilometrelerce kovalanan şahıslar, kıskıvrak yakalandı. Öte yandan şahısların ticari taksi sürücüsüne silahla ateş açtığı anlar güvenlik kameralarınca saniye saniye kaydedildi.
 • Tuzla Belediyesi Engelliler Spor Kulübü'ne En Güçlü Desteği 'Özel Çocuklarımız' Verdi Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Özel Çocuklar Komisyonu’na kayıtlı çocuklar, Tuzla Belediyesi Engelliler Spor Kulübü tekerlekli sandalye basketbol takımının lig maçını izledi.
 • (Özel) Günbatımında Kuşların Dansı Tuzla’da, sığırcık kuşlarının gün batımı ile oluşturduğu eşsiz manzara büyüledi.
 • 'Takip Edilen Kurum Olma Özelliğimizi Sürdürmek İstiyoruz' Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Aran: 'Tüm dünyada dijital bankacılık ve dijital dönüşümün konuşulduğu bir dönemde, yenilikleri takip eden değil takip edilen kurum olma özelliğimizi sürdürmek istiyoruz''Önümüzdeki 23 yıl içinde bankacılığın yapılış şeklinin değişeceğini düşünüyoruz. Bundan sonra bankacılık yapma şekli konuşmaya, diyaloğa dayalı olarak değişecek. Bu açıdan yapay zeka, bankacılık işlemlerini anlama şekli olacak'
 • GMO'nun 63. Kuruluş Yıldönümü Milli Eğitim Bakanı Yılmaz: 'Nitelikli bilgiyi ürüne dönüştürecek bilim adamlarına sahip olunamadan tam bağımsız olunamaz' Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Arslan: 'Tersaneciliğimizin Tuzla sıkışmışlığından kurtulup Yalova'da ve başka yerlerde yapılıyor olması önemli'.
 • Önündeki Kamyonet Aniden Şerit Değiştirince... İstanbul Tuzla’da önündeki otobüsü geçmek isteyen kamyonet aniden yola şerit değiştirince arkasından gelen araç sürücüsü ise ona çarpmamak için refüje çıktı. O anlar ise araç kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.
 • Tuzla'da Kıl Payı Facianın Eşiğinden Dönüldü Tuzla’da önündeki otobüsü geçmek isteyen kamyonet aniden yola fırladı, arkasından gelen araç sürücüsü ise ona çarpmamak için orta refüje çıktı. Kıl payı olası bir faciadan dönülen o anlar ise araç kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.
 • Türk Sinemasında 'Aile Ve Sevgi' Söyleşisi Tuzla Belediyesi'nce düzenlenen, 'Türk Sineması Günleri' kapsamında gerçekleşen 'Sinema Yollarda' isimli projenin ilk durağı, 'Aile ve Sevgi' temalı söyleşiyle başladı Oyuncu Hun: 'Ne uğrunda yaşadığımızı bilmek ve kendi çağlayanlarımızı bulmak zorundayız. İşte o zaman hayallerimizdeki dünya, gerçek olan geleceğimizde şekil bulacaktır diye düşünüyorum' Oyuncu ve opera sanatçısı Atuner: 'Kız arkadaşlar, birbirinin eşini veya sevdiğini elde etmeye çalışıyor ve ne yazık ki bunlar bugün televizyonlarımız da dizi film olarak yayınlanıyor ve farkındaysanız bazı haber kanallarında bu olayların gerçek hayattaki yansımalarını da görüyoruz. Bir algı operasyonu yapıldığının farkında mısınız? Lütfen bu tuzaklara düşmeyelim, ailemizi ve değerlerimizi muhafaza edelim'
 • Öğle Bülteni Günün gelişmelerini sizini için derledik.
 • Trafik Magandaları Yolu Kapattı Açıklaması Vatandaş İsyan Etti İstanbul Tuzla’da trafik magandaları drift yaparak caddeyi trafiğe kapattı. Trafikteki insanlarsa duruma isyan etti.
 • Trafik Magandaları Yolu Kapattı Vatandaşlar İsyan Etti Tuzla’da trafik magandalar ana caddede drift yaparak caddeyi trafiğe kapattı. Akşam saatlerinde magandaların tehlikeli şovlarıyla yolu trafiğe kapatmalarına vatandaşlar isyan ederek ,kornaya bastı. Tüm bu yaşananlar ise bir cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.
 • İmam Hatipli Kızlardan 'Özgür Kudüs' Koreografi İle ABD'ye Tepki Tuzla Halil Türkkan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, okul bahçesinde "Özgür Kudüs" yazarak hazırladıkları koreografi ile Kudüs’ün İsrail’in başkenti olarak tanınması kararına tepki gösterdi.
 • Kız Öğrencilerden Alkışlık Koreografi Tuzla Halil Türkkan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, okul bahçesinde "Özgür Kudüs" yazarak hazırladıkları koreografi ile Kudüs’ün İsrail’in başkenti olarak tanınması kararına tepki gösterdi.
 • İş Bankası'nın Veri Merkezine Birincilik Ödülü Türkiye İş Bankası'nın Mayıs 2017’de faaliyete geçirdiği Atlas Veri Merkezi, altyapı alanında birincilik ödülü aldı.
 • Tuzla'da Lodos Dev Şemsiyeleri Uçurdu Tuzla’da etkili olan lodos dev şemsiyeleri uçurdu. Lodos nedeniyle zor anlar yaşayan vatandaşlar, kapalı mekanlara sığındı.
 • Tuzla, Kudüs İçin Ayakta Tuzlalı vatandaşlar, Cuma namazının ardından Evliya Çelebi Camisi avlusunda toplanarak ABD Başkanı Donald Trump’ın Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanımasına tepki gösterdi. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “İsrail ve batının Kudüs’e zulüm yapmasına birlik ve beraberliğimizle müsaade etmeyeceğiz” dedi.
 1  2  3  ...  25  26 

ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !