TUZLA HABERLERİ / İstanbul

 • Türk Sinemasında 'Aile Ve Sevgi' Söyleşisi Tuzla Belediyesi'nce düzenlenen, 'Türk Sineması Günleri' kapsamında gerçekleşen 'Sinema Yollarda' isimli projenin ilk durağı, 'Aile ve Sevgi' temalı söyleşiyle başladı Oyuncu Hun: 'Ne uğrunda yaşadığımızı bilmek ve kendi çağlayanlarımızı bulmak zorundayız. İşte o zaman hayallerimizdeki dünya, gerçek olan geleceğimizde şekil bulacaktır diye düşünüyorum' Oyuncu ve opera sanatçısı Atuner: 'Kız arkadaşlar, birbirinin eşini veya sevdiğini elde etmeye çalışıyor ve ne yazık ki bunlar bugün televizyonlarımız da dizi film olarak yayınlanıyor ve farkındaysanız bazı haber kanallarında bu olayların gerçek hayattaki yansımalarını da görüyoruz. Bir algı operasyonu yapıldığının farkında mısınız? Lütfen bu tuzaklara düşmeyelim, ailemizi ve değerlerimizi muhafaza edelim'
 • Öğle Bülteni Günün gelişmelerini sizini için derledik.
 • Trafik Magandaları Yolu Kapattı Açıklaması Vatandaş İsyan Etti İstanbul Tuzla’da trafik magandaları drift yaparak caddeyi trafiğe kapattı. Trafikteki insanlarsa duruma isyan etti.
 • Trafik Magandaları Yolu Kapattı Vatandaşlar İsyan Etti Tuzla’da trafik magandalar ana caddede drift yaparak caddeyi trafiğe kapattı. Akşam saatlerinde magandaların tehlikeli şovlarıyla yolu trafiğe kapatmalarına vatandaşlar isyan ederek ,kornaya bastı. Tüm bu yaşananlar ise bir cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.
 • İmam Hatipli Kızlardan 'Özgür Kudüs' Koreografi İle ABD'ye Tepki Tuzla Halil Türkkan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, okul bahçesinde "Özgür Kudüs" yazarak hazırladıkları koreografi ile Kudüs’ün İsrail’in başkenti olarak tanınması kararına tepki gösterdi.
 • Kız Öğrencilerden Alkışlık Koreografi Tuzla Halil Türkkan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, okul bahçesinde "Özgür Kudüs" yazarak hazırladıkları koreografi ile Kudüs’ün İsrail’in başkenti olarak tanınması kararına tepki gösterdi.
 • İş Bankası'nın Veri Merkezine Birincilik Ödülü Türkiye İş Bankası'nın Mayıs 2017’de faaliyete geçirdiği Atlas Veri Merkezi, altyapı alanında birincilik ödülü aldı.
 • Tuzla'da Lodos Dev Şemsiyeleri Uçurdu Tuzla’da etkili olan lodos dev şemsiyeleri uçurdu. Lodos nedeniyle zor anlar yaşayan vatandaşlar, kapalı mekanlara sığındı.
 • Tuzla, Kudüs İçin Ayakta Tuzlalı vatandaşlar, Cuma namazının ardından Evliya Çelebi Camisi avlusunda toplanarak ABD Başkanı Donald Trump’ın Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanımasına tepki gösterdi. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “İsrail ve batının Kudüs’e zulüm yapmasına birlik ve beraberliğimizle müsaade etmeyeceğiz” dedi.
 • Okan Üniversitesi Hastanesi, Vakıfbank'a Sponsor Oldu Ulusal ve uluslararası pek çok başarıya imza atan VakıfBank Spor Kulübü, Okan Üniversitesi Hastanesi ile sağlık sponsorluğu anlaşması imzaladı.
 • Vakıfbank Voleybol Takımı'na Yeni Sponsor Sarısiyahlı ekip ile Okan Üniversitesi Hastanesi arasında sponsorluk anlaşması imzalandı.
 • Ünlü Kadın Spikerler, Kadın İstihdamını Konuştular Türkiye’de kadınların iş gücü piyasasındaki genel durumu ve istihdamına yönelik sorunların tartışılacağı ve 81 ilde düzenlenecek olan ’Sesim Olur musun’ projesinin 2’nci paneli Tuzla Birlik Organize Sanayi Bölgesinde gerçekleşti. Panelde ünlü haber spikerleri kadın istihdamını konuştular.
 • Tuzla'da Av Bayi Ve Sahiplerine Operasyon Açıklaması 63 Silah Ele Geçirildi Tuzla Asayiş Büro Amirliği ekiplerince düzenlen operasyonlarda 34 adet pompalı tüfek ile 19 adet av tüfeği başta olmak üzere toplamda 63 silah ve ile çok sayıda silah mermisi ele geçirildi.
 • 'Özel Çocuklar'Dan Engellerimiz Engel Değildir Gösterisi Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı 7’nci Geleneksel Engellerimiz Engel Değildir Gösterisi’nde yeteneklerini sergileyen “özel çocuklar” izleyenlerden tam not aldı.
 • Tuzla'daki Engelliler Bir Araya Geldi Tuzla'daki engelliler tiyatro, halk oyunları ve konser etkinliğiyle bir araya geldi.
 • Atalay Filiz'e Ağırlaştırılmış Müebbet Hapis Cezası Seri katil zanlısı Atalay Filiz’in öğretmen Fatma Kayıkçı’yı öldürdüğü gerekçesiyle yargılandığı davada kararını açıklayan mahkeme, Filiz’i “kasten öldürme” suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırdı.
 • Seri Katil Zanlısı Atalay Filiz'e Ağırlaştırılmış Müebbet Hapis Cezası Seri katil zanlısı Atalay Filiz’in öğretmen Fatma Kayıkçı’yı öldürdüğü gerekçesiyle yargılandığı davada kararını açıklayan mahkeme, Filiz’i “kasten öldürme” suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırdı.
 • Başbakan Yıldırım, İstanbul'da Yıldırım, cuma namazını Hacı Bekir Yıldırım Camisi'nde kıldı.
 • Başkan Yazıcı, 'Gönül Hanem' İle Altın Karınca Ödülünü Kazandı Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Marmara Belediyeler Birliği tarafından düzenlenen 7. Altın Karınca Belediyecilik Ödülleri Yarışmasında “Gönül Hanem” isimli sosyal belediyecilik projesiyle 1’incilik ödülü kazandı.
 • 'POAŞ'ta Akaryakıt Kaçakçılığı' Davası POAŞ'ta örgütlü şekilde akaryakıt kaçakçılığı yapıldığı iddiasına ilişkin aralarında iş adamı Aydın Doğan'ın da bulunduğu 47 sanığın yargılanmasına devam edildi.
 • Başbakan Yıldırım Dedesi Hacı Bekir Yıldırım'ın Adını Taşıyan Camiyi Açtı Başbakan Yıldırım: 'Bizim dinimiz öldürmeyi değil, yaşatmayı emrediyor. Bir insanı yaşatmak bir alemi yaşatmaya bedel. Hal böyleyken bu sapık ideoloji ve bu terör örgütü maalesef bölgemizi 56 yıldan beri kana buladı, dinimize en büyük kötülüğü yaptı. Şiddetle kınıyoruz. Bunlar Müslüman olamaz, bunlar insan dahi olamaz' 'Terörle mücadelede herhangi bir çifte standarda girmeden 'ama' 'fakat' demeden bütün ülkelerin birlik, beraberlik içerisinde, dayanışmayla bu mücadeleyi sürdürmeleri gerekiyor. Aksi halde daha başka canların da yanma ihtimali vardır'
 • Tuzla Belediyesi 2. Halk Oylamasını İçmeler Mahallesi'nde Gerçekleştirdi Tuzla Belediyesi, 2. halk oylamasını İçmeler Mahallesi Ankara Caddesi trafik düzeni konusunda düzenledi. İçmeler Mahalle Muhtarlığında düzenlenen halk oylamasına katılan 643 seçmenin 466’sı tek taraflı park yasağı uygulanması kararını aldı.
 • Başbakan Yıldırım, Dedesinin Adını Taşıyan Caminin Açılışına Katıldı Başbakan Binali Yıldırım, Tuzla’da dedesi Hacı Bekir Yıldırım’ın adını taşıyan caminin açılış törenine katıldı.
 • Başkan Demircan, Tuzla Kitap Fuarı'nda Okurlarıyla Buluştu Tuzla Kitap Fuarı’nda “Bir Sistem Tartışması” ve “2’nci Abdulhamid Döneminde Osmanlı Hilafetine Aykırı Bakışlar” isimli kitaplarını okurları ile buluşturan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “Hangi işi yapıyorsak yapalım kendimizi geliştirmek üzere müracaat edeceğimiz nokta kitaptır” dedi.
 • Tuzla Belediyesi 2. Ulusal Hikaye Ve Şiir Yarışması'nın Ödülleri Sahiplerini Buldu Tuzla Belediyesi 2. Ulusal Hikaye ve Şiir Yarışması’nda dereceye giren eserlerin sahipleri, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı tarafından ödüllendirildi.
 • Tuzla Kitap Fuarı'nda 'Asma Kitap' Projesi 2’nci Tuzla Kitap Fuarı, 130’dan fazla yayınevinin katılımıyla açıldı. Fuarda kurulan ‘Asma Kitap’ sosyal sorumluluk projesi ile kitap yardımları Tuzla’dan Anadolu’ya ulaştırılacak.
 • 'Yargı Öncesi Alternatif Çözümler' Sempozyumu Yargıtay Başkanı Cirit: 'Dünyadaki gelişmiş yargı sistemlerinin iyi uygulama örnekleri dikkate alınarak yargının işi kolaylaştırılabilir. Bunun yolu da uyuşmazlıkların bir kısmının alternatif uyuşmazlık çözüm yöntemlerinin denenmesinden geçmektedir' 'Karşılaştırmalı hukukta iyi uygulama örneklerini model almada alternatif uyuşmazlık çözüm yollarının etkin bir şekilde kullanılması ve uyuşmazlıkların ekonomik, çabuk ve tatmin edici şekilde çözülmesi yargı reformunun temel amaçlarından birisi olmalıdır' 'Dünyadaki iyi uygulama örnekleri model alınarak alternatif uyuşmazlık çözüm yöntemlerinin hukuk sistemimize yerleştirilmesi yargının ağır iş yükünün azalması bakımından bir zorunluluktur'
 • Galatasaray'da 'Şampiyonluk Yürüyüşü' Şırnak'ta Sürdü Galatasaray Yönetim Kurulu ve Galatasaray Taraftar Dernekleri ‘Şampiyonluk Yürüyüşü’ adı verilen proje kapsamında Kuşadası’ndan sonra Şırnak’ta buluştu.
 • Darbe Girişimi Davası, İki Dosyaya Ayrıldı İstanbul 28. Ağır Ceza Mahkemesi, FETÖ'nün darbe girişimi sırasında Tuzla Orhanlı Gişeleri ve Mehmetçik Vakfı'nda meydana gelen olaylarla ilgili 184'ü tutuklu 187 sanığın yargılandığı davanın dosyasını, yargılama konuları farklı olduğu gerekçesiyle ikiyi ayırdı Heyet, 121 sanığın yer aldığı 'SultanbeyliMehmetçik Vakfı' olarak bilinen olaylarla ilgili davanın duruşmasını 19 Şubat'a, 'Orhanlı Gişeleri' olarak bilinen 62'si Hava Harp Okulu öğrencisi 66 sanıklı davanın duruşmasını da 5 Şubat'a erteledi Tutuklu 184 sanığın tahliye talepleri reddedildi
 • 'Yenikapı 12' İstanbul Arkeoloji Müzeleri'nde Yenikapı kurtarma kazıları kapsamında Theodosius Limanı'nda gün ışığına çıkartılan ve replikası yapılan 'Yenikapı 12' teknesi, İstanbul Arkeoloji Müzeleri bahçesinde sergilenmeye başlandı Kazılarda bulunan 37 batık gemiden biri olan ve orijinal parçalarına uygun olarak yapılan ticaret teknesi, ziyaretçilerini bekliyor İstanbul Arkeoloji Müzeleri Müdürü Kızıltan: 'Teknenin içinde 12 amfora, kaptanın veya tekne sahibinin özel bölmesi de denilebilecek, mutfak olarak da isimlendirilebilecek bir bölme yer alıyordu. Bu bölme içinde mutfak kapları, sepet içinde kiraz veya vişne çekirdeklerinin yer aldığı sepet vardı. Bu da geminin bize ne zaman battığı hakkında bir fikir vermişti. Olasılıkla mayıshaziran ayında battığını düşündürmüştü. Zeytin çekirdekleri vardı. Teknenin olasılıkla zeytinyağ, şarap taşımacılığında kısa mesafede kullanıldığı düşünülüyor'
 • 15 Temmuz'da Orhanlı Gişeleri'ndeki Olaylara İlişkin Dava FETÖ'nün darbe girişiminde Tuzla Orhanlı Gişeleri ve Mehmetçik Vakfı'nda meydana gelen olaylarda 6 kişinin şehit edilmesi ve 42 kişinin yaralanmasına ilişkin 184'ü tutuklu 187 sanığın yargılandığı davanın sekizinci duruşması başladı.
 • Başkan Yazıcı, Eren'in Bir Hayalini Daha Gerçekleştirdi Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, özel çocuklardan Umut Eren Şahin’in Galatasaraylı futbolcular ile tanışma hayalini de gerçekleştirdi. Sarı-kırmızılı ekibin antrenmanında futbolcularla hatıra fotoğrafı çektirip formasına imza alan Umut Eren Şahin, Başkan Yazıcı’ya sosyal medya kanalıyla teşekkür etti.
 • Başkan Yazıcı 15 Temmuz Orhanlı Gişeleri Davasını Takip Etti Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Silivri’de devam eden FETÖ davalarını takip etti. Başkan Yazıcı, “Bu kalkışmada masumlarla beraber bilinçli olarak orada olanlar olduğunu hissettim” dedi.
 • 15 Temmuz'da Orhanlı Gişeleri'ndeki Olaylara İlişkin Dava FETÖ'nün darbe girişiminde Tuzla Orhanlı Gişeleri ve Mehmetçik Vakfı'nda meydana gelen olaylarda 6 kişinin şehit edilmesi ve 42 kişinin yaralanmasına ilişkin 184'ü tutuklu 187 sanığın yargılandığı davanın beşinci duruşması başladı.
 • İstinaf Mahkemesi, Beratcan Karakütük Davasında Anne Ve Sevgilisi Hakkındaki Kararı Onadı İstinaf mahkemesi, Tuzla’da cesedi bulunan 10 yaşındaki Beratcan Karakütük davasında, yerel mahkeme tarafından Beratcan Karakütük’ün annesinin sevgilisi Ersin Kaşıkçı’ya verilen ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasını ve annesi Türkan Karakütük’ün beraatine ilişkin verilen kararı onadı.
 • 15 Temmuz'da Orhanlı Gişeleri'ndeki Olaylara İlişkin Dava FETÖ'nün darbe girişiminde Tuzla Orhanlı Gişeleri ve Mehmetçik Vakfı'nda meydana gelen olaylarda 6 kişinin şehit edilmesi ve 42 kişinin yaralanmasına ilişkin 184'ü tutuklu 187 sanığın yargılanmasına devam ediliyor Duruşma öncesinde jandarma, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü, ebediyete intikalinin 79. yılında andı
 • Futbol Açıklaması Haftanın Programı Süper Lig ve TFF 1. Lig'e milli maçlar nedeniyle ara verilirken, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'e 12. hafta maçlarıyla devam edilecek
 • Tuzla'da Sahte İçki İmalathanesine Baskın Tuzla’da kaçak ve sahte alkol imalatı yapıldığına dair ihbar alan polis ekipleri, işyerine baskın yaptı. Baskında 3 kişi gözaltına alınırken, çok sayıda alkol sıvısı ile birlikte dolu vaziyette alkol çeşitleri ve boş şişeler ele geçirildi.
 • İstanbul'da 10 Numara Yağ İmalathanesine Baskın İstanbul Tuzla’da kaçak akaryakıt imalatı yapan bir iş yerine baskın yapan polis ekipleri iki kişiyi göz altına alırken, 10 numara yağ olarak bilinen 36 Bin litre ham yağ ele geçirdi.
 • Tuzla'da 10 Numara Yağ İmalathanesine Baskın Açıklaması 2 Gözaltı Tuzla’da kaçak akaryakıt imalatı yapan bir iş yerine baskın yapan polis ekipleri iki kişiyi göz altına alırken, 10 numara yağ olarak bilinen 36 Bin litre ham yağ ele geçirdi.
 • 15 Temmuz'da Orhanlı Gişeleri'ndeki Olaylara İlişkin Dava FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişiminde Tuzla Orhanlı Gişeleri ve Mehmetçik Vakfı'nda meydana gelen olaylarda 6 kişinin şehit edilmesi ve 42 kişinin yaralanmasına ilişkin 184'ü tutuklu 187 sanığın yargılandığı davanın üçüncü duruşma başladı Eski Hava Harp Okulu öğrencisi tutuklu sanık Öztürk: 'Otobüs hareket etti. Tuzla'da durduk. Yüzbaşı Sinan Canlı, arabadan indi ve birkaç el ateş etti. Sinan Canlı, otobüse bindiğinde üç kişiyi hakladığını söyledi'
 • 15 Temmuz'da Orhanlı Gişelerindeki Olaylara İlişkin Dava FETÖ'nün darbe girişiminde Tuzla Orhanlı gişeleri ve Mehmetçik Vakfı'nda meydana gelen olaylarda 6 kişinin şehit edilmesi ve 42 kişinin yaralanmasına ilişkin 184'ü tutuklu 187 sanığın yargılanmasına başlandı.
 • Orhanlı Gişeleri Sanıkları Hakim Karşısına Çıkıyor FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Tuzla Orhanlı Gişeleri ve Mehmetçik Vakfı'nda meydana gelen olaylarda biri polis 6 kişinin şehit edilmesi, 42 kişinin yaralanmasına ilişkin 184'ü tutuklu 187 sanığın yargılanmasına yarın başlanacak.
 • İstanbul'a Yeni Hayvan Ve Bakımevi Alanı İstanbul Büyükşehir Belediyesi, sahip olduğu 7 bin 650 hayvan kapasiteli 6 hayvan bakımevine bir yenisini daha ekliyor.
 • Türkiye Karting Şampiyonası Şampiyonanın son ayak yarışları hafta sonunda İstanbul'da yapılacak.
 • Akaryakıt İstasyonunda Alev Alan Yakıt Tankeri Paniğe Neden Oldu Tuzla’da bir akaryakıt istasyonunda yakıt tankeri yakıtını boşalttığı sırada alev aldı. Alev alan tankerde bir süre sonra patlama meydana gelirken olayda 3 kişi yaralandı. Paniğe neden olan yangın kontrol altına alınırken soğutma çalışmaları devam ediyor.
 • İstanbul'da Akaryakıt İstasyonunda Patlama Açıklaması 3 Yaralı İstanbul Tuzla’da bir akaryakıt istasyonundaki yakıt tankeri, boşaltım yapıldığı sırada alev aldı ve patladı. Olayda 3 kişi yaralandı. Yaralılar hastanelere kaldırılırken, yangınsa uzun uğraşlar sonucu söndürüldü.
 • GÜNCELLEME - Tuzla'da Akaryakıt İstasyonunda Tanker Yangını Yakıt tankerinde çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin çalışması sonucu söndürüldü Yangına müdahale eden 2 itfaiye eri ile 1 iş yeri çalışanı hafif yaralandıDETAYLAR VE YANGININ SÖNDÜRÜLMESİ EKLENDİ.
 • Tuzla'da Akaryakıt İstasyonunda Yangın Yangına itfaiye ekipleri müdahale ediyor.
 • Kendisini Şemsiyeyle Gizleyip Soygun Yaptı İstanbul Tuzla’da kendisini şemsiyeyle gizleyip soygun yapan kişi, polisten gizlenemedi.
 • Kendisini Şemsiyeyle Kamufle Edip Soygun Yaptı Tuzla’da kedi figürlü şemsiyeyi kullanarak güvenlik kamerasından saklanmaya çalışan silahlı soyguncu polis ekiplerince kıskıvrak yakalandı.
 • İstanbul'da Gasp Operasyonu Tuzla'da marketteki kasiyeri silahla tehdit ederek, 6 bin lira gasbettiği iddia edilen şüpheli yakalandı.
 • Tuzla'da Otomobil Tıra Çarptı Açıklaması 2 Yaralı TEM otoyolu Orhanlı mevkiinde bir otomobil, hızla tıra çarptı. Kazada sürücü ile otomobilin içinde sıkışan arkadaşı yaralandı.
 • Tuzla'da Trafik Kazası Açıklaması 2 Yaralı Tuzla'da meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
 • Tuzla'da 18 Yaşındaki Gencin Şüpheli Ölümü Tuzla’da devlet hastanesinin hemen karşısındaki yeşillik alanda 18 yaşında bir genç, başından vurulmuş halde bulundu. Cesedin yanında birde silah bulan polis ekipleri, gencin ölümünün intihar mı yoksa cinayet mi olduğunu araştırıyor.
 • Tuzla'da Erkek Cesedi Bulundu Tuzla'da çimenlik alanda erkek cesedi bulundu.
 • TOKİ Başkanı Turan Açıklaması 'Sosyal konut üretimi yapan yegane kuruluşuz' 'İstanbul gibi arazi üretiminin çok zor olduğu yerlerde alt gelir grubu için sosyal konut üretiminde sorun yaşıyoruz' '(KDV düzenlemesi) Sektöre önemli bir ivme kazandırdı. Devam etmesini biz de arzu ederiz. İstihdama direkt etki eden bir sektör. Onun için inşallah değerlendirilir, biz de bekliyoruz. İndirim olursa sektöre ciddi avantaj sağlar' 'Özellikle Anadolu'da konut üretmeye çalışıyoruz ki büyük şehirlere göçü engelleyelim. İnsanın bir şehirde konutu olursa o şehirde aidiyeti olur'
 • PKK'nın Para Kaynağına Darbe Açıklaması Irak'tan İstanbul'a Sevkiyatı Terör örgütü PKK’nın önemli gelir kaynaklarından olan sigara kaçakçılığına yönelik düzenlenen operasyonda, Irak’tan İstanbul’a gelen tırın lastiklerine gizlemiş 5 bin paket sigara ele geçirildi.
 • Kumaş Yüklü Tırın Lastiğinden Kaçak Sigara Çıktı Terör örgütü PKK’nın önemli gelir kaynaklarından olan sigara kaçakçılığına yönelik düzenlenen operasyonda, Irak’tan İstanbul’a gelen tırın lastiklerine gizlemiş 5 bin paket sigara ele geçirildi.
 • İstanbul'da Kaçak Sigara Operasyonu Tuzla'da 5 bin paket kaçak sigara ele geçirildi.
 • Kocaeli'deki Göçmenleri Taşıyan Teknenin Batması Yük tankerine çarparak batan ve içindeki göçmenlerden 24'ünün hayatını kaybettiği kazada, teknedeki göçmenleri İstanbul'dan götürdüğü tespit edilen otobüs şoförü İshak U. gözaltına alındı
 • İstanbul'da 16 Ton Kaçak '10 Numara Yağ' Ele Geçirildi İstanbul’un Tuzla’da kaçak akaryakıt ticaretine yönelik düzenlenen operasyonda, 16 ton karışımlı kaçak akaryakıt ele geçirildi. Operasyonda 4 şüpheli gözaltına alındı.
 • İstanbul'da Kaçak Akaryakıt Operasyonu Operasyonda 16 bin litre akaryakıt ele geçirilirken, 4 kişi gözaltına alındı.
 • Tuzla'da 16 Ton Kaçak '10 Numara Yağ' Ele Geçirildi İstanbul’un Tuzla’da kaçak akaryakıt ticaretine yönelik düzenlenen operasyonda, 16 ton karışımlı kaçak akaryakıt ele geçirildi. Operasyonda 4 şüpheli gözaltına alındı.
 • Helin'in Cenazesinde Silah Sesleri İstanbul Pendik’te dün okul çıkışında av tüfeğiyle vurularak öldürülen lise öğrencisi 17 yaşındaki Helin Palandöken, son yolculuğuna duvakla uğurlandı. Genç kızın cenaze töreninde yakınları sinir krizi geçirdi. Öte yandan genç kızın yakınları, cenaze namazı sonrası birbirine girerken bir kişi havaya ateş açtı.
 • 17 Yaşındaki Helin Palandöken Son Yolculuğuna Uğurlandı Pendik’te dün okul çıkışında av tüfeğiyle vurularak öldürülen lise öğrencisi 17 yaşındaki Helin Palandöken, son yolculuğuna duvakla uğurlandı. Genç kızın cenaze töreninde yakınları sinir krizi geçirdi. Öte yandan genç kızın yakınları, cenaze namazı sonrası birbirine girdi. Bu sırada kalabalıktan bir kişi belindeki silahı çıkarıp havaya ateş açtı.
 • 'Ana-Dolu', Seyircilerle Buluştu Yapımcılığını Karart Kültür Sanat'ın üstlendiği yönetmen Hüseyin Sorgun'un sahnelediği İlknur Bektaş'ın 'AnaDolu' oyunu, büyük beğeni topladı.
 • Öğrencilere Bilimi Sevdiren Şenlik Tuzla'da başlayan 'Bilim Şenliği' kapsamında, bilimsel etkinlikler, sergiler, yarışmalar ve söyleşiler düzenlenecek.
 • Tuzla Bilim Şenliği Başladı Tuzla Belediyesi tarafından düzenlenen Bilim Şenliği’nde lise öğrencileri tarafından yapılan bilim ve teknoloji ürünü projeler sergilendi.
 • Tur Assist Akademi, Asistans Sektörüne Kalifiye İnsan Kaynağı Yetiştiriyor Asistans sektörünün önemli firması Tur Assist’in, hizmet bünyesinde görev alan çalışanlara yönelik verdiği kapsamlı eğitim programına yeni eğitim sezonuyla birlikte faaliyetlerine başladığını açıkladı. Şirket, bu projeyle asistans sektörünün gelişimine katkı sağlarken, kalifiye insan kaynağı havuzu oluşturmayı da amaçlıyor.
 1  2  ...  23  24 

ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !