SULTANGAZİ HABERLERİ / İstanbul

 • Gazetecilerden Sultangazi'de İnteraktif Kişisel Gelişim Semineri Sultangazi’de gerçekleşen interaktif kişisel gelişim semineri ile gazeteciler etkili ve doğru Türkçe kullanımı, beden dili ve diksiyon gibi birçok konuda vatandaşlara bilgi verdi.
 • Sultangazi'de ABD'nin Kudüs Kararına Protesto Sultangazi Belediyesi tarafından düzenlenen “Sultangazi’den Kudüs’e Destek” mitingine binlerce vatandaş katıldı.
 • Sultangazi'nin Spor Projelerine Altın Karınca Ödülü Sultangazi Belediyesi, Gençlik ve spor proje uygulamalarıyla Türkiye’nin en prestijli belediyecilik ödülü olan Altın Karınca Ödülüne layık görüldü.
 • Hırsız Peşine Düşen Ev Sahibini Öldürdü İstanbul Sultangazi’de eve giren hırsızı fark eden Afganistan uyruklı ev sahibi, hırsızın peşinden dışarı çıktı. Hırsızların silahla ateş etmesi sonucundan Afgan vatandaş hayatını kaybetti.
 • Hırsız, Çaldığı Eşyaların Sahibini Öldürdü Sultangazi’de eve giren hırsızı fark eden Afganistan uyruklı ev sahibi hırsızın peşinden dışarı çıktı. Hırsızların silahla ateş etmesi sonucundan Afgan vatandaş hayatını kaybetti.
 • Evine Giren Hırsızı Kovalarken Canından Oldu Sultangazi'de arkadaşlarıyla yaşadığı evden cep telefonunu çalan hırsızın peşinden giden Afganistan uyruklu kişi, sokakta silahla vurulduktan sonra kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
 • Balyozla İşyeri Soygunu Kamerada İstanbul Sultangazi’de bir beyaz eşya mağazası kimliği belirsiz kişilerce soyuldu. Soyguncuların dükkanın camının balyozla kırarak yaptıkları soygun anları güvenlik kameralarınca saniye saniye kaydedildi.
 • Beyaz Eşya Dükkanının Camını Balyozla Kırıp Böyle Soydular Tüm dünyada bugün başlayan alışveriş çılgınlığı "Efsane Cuma" gününde Sultangazi’de bir beyaz eşya mağazası kimliği belirsiz kişilerce soyuldu. Soyguncuların dükkanın camının balyozla kırarak yaptıkları soygun anları güvenlik kameralarınca saniye saniye kaydedildi.
 • İBB Başkanı Uysal'dan Sultangazi'ye Ziyaret İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ı makamında ziyaret etti. Başkan Uysal, ilçe hakkında bilgi aldı.
 • Sultangazi Belediyesi'nden Öğretmenlere Özel Yemek Sultangazi Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla düzenlediği yemekte yüzlerce öğretmeni ağırladı. Meslektaşlarıyla birlikle gönüllerince eğlenme imkanı bulan eğitimciler, iş stresinden uzak bir akşam geçirdi.
 • Sultangazi'de Beyaz Eşya Mağazasından Soygun İş yerinin vitrin camını kırarak televizyon, bilgisayar ve cep telefonlarını çaldıktan sonra bir otomobille kaçan şüphelilerin yakalanması için çalışma başlatıldı.
 • Sultangazi'de Beyaz Eşya Mağazasını Soydular Sultangazi’de bir beyaz eşya mağazası kimliği belirsiz kişiler tarafından soyuldu. Mağazadan telefon, bilgisayar ve televizyonlar çalındı.
 • 13 Bin Amatör Spor Kulübüne 35 Milyon TL Destek Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, “Gençlik ve Spor Bakanlığı olarak bizler Türkiye içerisindeki 13 bin amatör kulübe yaklaşık 35 milyon TL’lik ayni ve malzeme desteği veriyoruz” dedi.
 • Bakan Osman Aşkın Bak Açıklaması 'Bakanlık Olarak Türkiye'deki 13 Bin Amatör Spor Kulübüne 35 Milyon TL Destek Veriyoruz' İstanbul Büyükşehir Belediyesi gerçekleştirdiği amatör spor kulüplerine malzeme dağıtım töreninde konuşan Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, “Gençlik ve Spor Bakanlığı olarak bizler Türkiye içerisindeki 13 bin amatör kulübe yaklaşık 35 milyon TL’lik ayni ve malzeme desteği veriyoruz” dedi.
 • İBB'den Amatör Spor Kulüplerine Malzeme Desteği İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Uysal: 'İBB olarak amatör spor kulüplerimize ve okullarımızın spor kulüplerine destek oluyoruz. 180 okulumuzun bahçesinde spor salonu yaptık. Şu anda yaklaşık 35 spor salonumuzun yapımı devam etmekte. Yine 140 spor salonumuzun yapımı planlanmış vaziyette. Toplamda 265 okulumuzun bahçesinde spor salonumuz bitmiş olacak' 'Gençler, eğer spor yapar, iyi çalışır, sağlıklı olursanız, bir gün sizlerden birileri o (bakan, başkan) koltuklara oturacak. Amacımız sizleri bu koltuklara daha iyi hazırlamak. O zaman ülkemiz daha iyi olsun, daha iyi gelişsin. Bizim yaptıklarımızdan daha iyisin yapınız istiyoruz'
 • Habipler Cemevi'ne Yapılan Saldırı Cemevine yanıcı madde atarak zarar verdiği iddia edilen şüpheli yakalandı.
 • Dijital Kütüphane Sultangazi'de Açıldı Teknolojinin yaygınlaştığı günümüzde bilgilere teknolojik araçlar kullanılarak erişilmesiyle unutulmaya yüz tutan kütüphanelere dijital kütüphanelerle yeniden hayat veriliyor. Bu kapsamda içerisindeki 17 bin kitapla Sultangazi’de dijital kütüphane hizmete açıldı.
 • Sultangazi'de Baz İstasyonunda Yangın Sultangazi’de bulunan bir baz istasyonunda yangın çıktı. Kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekipleri tarafından yangın büyümeden söndürüldü.
 • Vahşice Öldürülmüştü Açıklaması 69 Gün Sonra İnsan Kemikleri Bulundu İstanbul Sultangazi’de komşusu tarafından öldürülen 8 yaşındaki Suriyeli Read Aşram’a ait olduğu düşünülen insan kemikleri 69 gün süren arama çalışmaları sonunda Kemerburgaz Katı Atık Tesisinde bulundu.
 • 69 Gün Sonra Vahşice Öldürülen Suriyeli Çocuğa Ait Olduğu Düşünülen Kemikler Bulundu Sultangazi’de ailesine “Bakkala gidiyorum” dedikten sonra bir daha haber alınamayan 8 yaşındaki Suriyeli Read Aşram’ı komşusu Afganistan uyruklu Asad Khan kaçırdığı ve boğarak öldürdükten sonra cesedini çöp konteynerine attı. Kemerburgaz Katı Atık Tesisinde 69 gündür arama çalışmalarını sürdüren İstanbul Emniyet Müdürlüğü Çocuk Büro Amirliği ekipleri, çöplükte vahşice öldürülen Read Aşram’a ait olduğu düşünülen insan kemikleri buldu. Kemikler DNA ve kimlik testi için Adli Tıp Kurumuna gönderildi.
 • Kastamonu Tanıtım Günleri'nde 10 Bin Etli Ekmek Dağıtıldı Sultangazi Belediyesi tarafından düzenlenen Kastamonu Tanıtım Günleri Etli Ekmek Festivali’nde 10 bin etli ekmek vatandaşlara ikram edildi. Kastamonulu vatandaşlar da etkinlikte memleket özlemlerini giderdi.
 • 'Cami-Gençlik Buluşması' Etkinlikleri İstanbul Müftüsü Yılmaz, Diyanet İşleri Başkanlığı'nca başlatılan 'Cami Gençlik Buluşması' etkinlikleri kapsamında, Sultangazi'de gençlerle sabah namazı kıldı.
 • İstanbul Valisi Vasip Şahin, Başkan Altunay'ı Makamında Ziyaret Etti İstanbul Valisi Vasip Şahin; Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ı makamında ziyaret ederek ilçede yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ziyaret sırasında Vali Şahin, Sultangazi Belediyesi "15 Temmuz Şehitler Sergisi"ni de gezdi.
 • Habipler Cemevi'ne Provokatif Saldırı Sultangazi’deki Habipler Cemevi’nin camını taşla kıran kimliği belirsiz kişi ya da kişiler cemevine içinde ateş bulunan kova attı. Küçük çapta hasarın oluştuğu cemevinde polis ekipleri çalışma başlattı.
 • Sultangazi'ye Gündüzlü Engelsiz Yaşam Merkezi Sultangazi Belediyesi ile İstanbul Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü arasında imzalanan protokolle Cebeci Mahallesi’nde "Sultangazi Gündüzlü Engelsiz Yaşam Merkezi" yapımına başlanacak. Sultangazi Belediyesi ücretsiz arsa tahsisi ve proje desteği verdiği Sultangazi Gündüzlü Engelsiz Yaşam Merkezi’nin toplam inşaat alanı 8 bin 242 metrekare olacak.
 • Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu Açıklaması 'Anadolu Coğrafyası Bizim Sığınağımız Ve Limanımızdır' Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Anadolu coğrafyasının kendini buraya ait hissedenlerin yegane sığınağı ve limanı olduğunu belirterek, "Onun için bizim birliğimizi bozmaya çalışanlara karşı, inadına birliğimizi ve beraberliğimizi muhafaza edeceğiz” dedi.
 • Sultangazi'de 'Büyük Rumeli Buluşması' Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu: 'Anadolu coğrafyası kendini buraya ait hissedenlerin yegane sığınağı ve limanıdır. Onun için bizim birliğimizi bozmaya çalışanlara karşı, inadına birliğimizi ve beraberliğimizi muhafaza edeceğiz. İnadına, gereken cevabı vermeye devam edeceğiz' '(15 Temmuz darbe girişimi) Balkan insanı bulunduğu yerden buraya gelmek için içi içine sığmazken, birilerinin evinin köşesinde kahve yudumlayarak darbeyi seyretmesi, ne anlama geliyor? Düşünün. Bunların Balkanlar'ın ruhundan haberi yok'
 • İÜ Eğitim Bilimleri Binası Temel Atma Töreni Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu: 'Birileri iş yapar ama birileri sadece konuşur. Birileri insana yapılan yatırımla değerin yükseleceğini, Türkiye'nin yükseleceğini düşünür, birileri bir şeyler yapmaya çalışanları kötülemekle, bir şeyleri yapmaya çalışanlara muhalefet etmekle yükseleceğini düşünür. Halbuki ne olursa olsun, insanların yapabileceği yapıcı eleştiriler her zaman için ufuk açıcı olmuştur. Biz isteriz ki bize yapılan eleştiriler yapıcı olsun, daha iyisini yapmaya bizi sevk etsin. Ama böyle bir yapıcı eleştiri maalesef göremiyoruz' 'Eskiden belediyecilik hizmeti denildiğinde, kaldırım, kanalizasyon, çöp toplama gibi hizmetler aklımıza gelirdi. Şimdi belediyecilik hizmetlerindeki paradigma değişti, çerçeve değişti, zihni bir dönüşüm yaşandı. Bu dönüşüm, 1994 yılında sayın Cumhurbaşkanımızın İstanbul'da belediye başkanı olduğu tarihte değişti; insana dokunan, onunla omuz omuza, kol kola giden, nerede beklenti, ihtiyaç sahibi varsa onun yanında duran, her türlü beklentiye, ihtiyaçlara yetişen bir belediyecilik anlayışı'
 • Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu Açıklaması 'Daha Da Güzel İşler Yapacağız' Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, İstanbul Üniversitesi Sultangazi yerleşkesinin temel atma programına katıldı. Çavuşoğlu, burada yaptığı konuşmada, “Daha da güzel işler yapacağız. Bunu yapmak için bizde imkan da var, cesaret de var, çalışkanlık da var” dedi.
 • Sultangazi'ye Yeni Üniversite Binaları Sultangazi Belediyesi’nin kendi öz kaynaklarıyla Esentepe Mahallesi’nde yapımına başladığı Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu bitme aşamasına gelirken, yeni bir üniversite binasının da temeli atılıyor. Sultangazi Belediyesi tarafından yine kendi öz kaynaklarıyla yapılacak olan İstanbul Üniversitesi Eğitim Birimleri Binası’nın temel atma töreni Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilecek.
 • İkinci Baharını Yaşayan Yaşlı Çift Mutluluğu Huzurevinde Buldu Sultangazi’ de huzurevinde yaşayan biri 80, diğeri 67 yaşındaki çift, kıyılan nikahla hayatlarını birleştirdi. Huzurevi sakinleri de, ikinci baharını yaşayan yaşlı çiftin mutluluklarını paylaştı.
 • Sultangazi Uğur Lisesi Öğrencileri Erasmus+ Kapsamında Litvanya'ya Gitti Öğrencilerini global standartlarda, yenilikçi eğitim anlayışıyla yetiştiren Uğur Okulları farklı ülkelerdeki çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Sultangazi Uğur Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri, kişisel becerilerin gelişimini, öğretim sistemlerinin modern bir yapıya kavuşmasını hedefleyen Erasmus+ Programı ile Litvanya’ya gitti.
 • Cinayet, Yaralama Ve İşyeri Kurşunlama Olaylarına Karışan Çete Üyeleri Adliyeye Sevk Edildi İstanbul’da arka arkaya cinayet, yaralama ve işyeri kurşunlama olaylarına karışan silahlı suç örgütüne yönelik düzenlenen operasyonda yakalanan çete üyesi 16 şüpheli bu sabah adliyeye sevk edildi.
 • 'Adıyaman Tanıtım Günleri' Başladı Kahta Dernekler Federasyonu (Kahta FED) ve Sultangazi Belediyesi tarafından düzenlenen Adıyaman Tanıtım Günleri'nde vatandaşlara 3 ton çiğ köfte dağıtıldı.
 • Sultangazi'de 3 Ton Çiğ Köfte, 3 Ton Nar Vatandaşlara Dağıtıldı Sultangazi’de düzenlenen Adıyamanlılar Günü’nde 3 ton çiğ köfte, 3 ton nar vatandaşlara dağıtıldı. Renkli anların yaşandığı etkinlikte, vatandaşlar çiğ köfte ve nar alabilmek için uzun kuyruklar oluştururken, çiğ köfteden Nemrut dağı görseli yapıldı.
 • Suriyeli Çocuklar Gölge Oyunuyla Eğlendi Tayvan Kaohsuiang Gölge Tiyatrosu, Uluslararası Libya Okulu'nda eğitim alan Suriyeli çocuklar için gölge oyunu oynattı.
 • Sultangazili Öğrenciler Bilim İnsanlarının Hayatlarını Kendilerinden Öğrendi Sultangazi Belediyesi, Yıldız Teknik Üniversitesi ve Bilim Merkezi derneği işbirliği ile yürütülen ’’Bugün Okula Einstein Geldi’’ projesi başladı. Öğrenciler, bilim insanlarının hayatlarını ve projelerini bilim insanı kılığına bürünmüş tiyatrocuların ağzından dinleyerek öğrendi.
 • Aşık Reyhani, Sultangazi'de Anıldı Aşıklık geleneğinin önde gelen isimlerinden Yaşar Reyhani ölümünün 11’nci yılında Sultangazi’de anıldı. Reyhani’nin eserleri geceye katılan aşıklar tarafından seslendirilmesi büyük beğeni topladı.
 • Tuluyhan Uğurlu'dan Sultangazi'de İlk Piyano Resitali Piyanist Uğurlu:''İstanbul'un içinde böyle anlamlı bir yerde, farklı kültürlerden insanların harman olduğu bir yörede piyano resitali vermek çok önemli. Halka açık ilk piyano resitali olması çok daha önemli''
 • Sultangazi 2. Hamsi Festivali'nde 3 Ton Hamsi Dağıtıldı Sultangazi Belediyesi’nin bu yıl ikincisini düzenlediği Sultangazi Yöresel Ürünler ve 2. Hamsi Festivali’nde 3 ton hamsi vatandaşlara ikram edildi.
 • Sultangazi'de Hamsi Festivali Hamsi, Horon ve Yöresel Ürün Festivali'nde vatandaşlara 5 ton hamsi ikram edildi.
 • Sezen Aksu'nun Oğlunun Kayıp Cipi Terk Edilmiş Halde Bulundu Ünlü sanatçı Sezen Aksu’nun oğlu Mithat Can Özer’in evinin önünden çalınan cipi Sultangazi’de terk edilmiş halde bulundu.
 • Konutta En Karlı Yatırım 1+1 Dairede İstanbul'da en karlı ve amortisman süresi en kısa daire tipleri arasında 18 yıllık ortalama ile 1+1'ler başı çekiyor. Bu süre 2+1'lerde 19, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinde ise 23 yıla ulaşıyor Endeksa Kurucu Ortağı ve Üst Yöneticisi Öğüt: 'Özellikle öğrencilerin ve şirketlerin kiralamalarında 1+1 konutları tercih etmeleri bu alanda bir talep artışına sebep oluyor. Bu talebi karşılayacak arzın yüksek olmaması 1+1 konut tipinde satış fiyatına kıyasla kira bedellerinin artmasına neden oluyor'
 • Gençlik Ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Sultangazi Hamsi Festivali'nin Açılışına Katıldı Kendisi de Rizeli olan Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, 2. Sultangazi Yöresel Ürünler ve Hamsi Festivali’nin açılışına katıldı.
 • Sultangazi Belediyesi Gençlik Merkezi Temel Atma Töreni Gençlik ve Spor Bakanı Bak: 'Bizim bir derdimiz var, hepimizin derdi, toplumun derdi, ne o? Uyuşturucu. Bakın hepimizi tehdit ediyor, okullara kadar geldi. Mahallelerde uyuşturucu tacirleri cirit atmaya başladı. Buna müsaade edemeyiz, mahalli idarelerimizle beraber, mahalle muhtarlarımızla beraber, oradaki vatandaşlarımızla beraber, belediyemizle beraber, kaymakamımızla beraber, biz sokaklarda olacağız, sokaklarda gençlerimizle beraber olacağız' 'Gençlik merkezlerimizin sayıları şu anda 279, bu bizim bünyemizde olan. Bunun dışında belediyelerle birlikte yaptıklarımız var. Burada bu sayıyı kendi bünyemizde 400'e çıkarmayı hedefliyoruz, önümüzdeki yıl bunu 400'e çıkaracağız'
 • Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Sultangazi'de Gençlik Merkezi Temeli Attı Sultangazi Belediyesi’nin gençler için 3 bin metrekare üzerinde inşa edeceği gençlik merkezinin temelini Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak attı.
 • Sultangazi'de Yeni Gençlik Merkezinin Temeli Atılıyor Sultangazi Belediyesi tarafından Sultançiftliği Mahallesi’nde yapımına başlanan gençlik merkezinin temeli, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ın katılımıyla düzenlenen törenle atılacak.
 • İstanbul'daki Darbe Girişimine İlişkin İlk Davada Karar 15 Temmuz'da görev yerine gitmedikleri, halkın direncini kırdıkları ve Sultangazi'de emirlerindeki polislere 'darbeye direnmeyin' talimatı verdikleri iddia edilen eski rütbeli 3 polisin yargılandığı davada karar çıktı İstanbul 22. Ağır Ceza Mahkemesi, 'Anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs' suçundan tutuklu sanık Muhammet Mustafa Işık'a ağırlaştırılmış, diğer 2 sanığa ise müebbet hapis cezası verdi
 • Sultangazi'de İşlenen Cinayete 3 Gözaltı Sultangazi’de geçtiğimiz günlerde C.D. isimli kişinin boğularak öldürülmesi ve evinin kundaklanmasına ilişkin 3 kişi gözaltına alındı. Cinayetin C.D. isimli şahsın şüphelilerden V.Ç. ile arasındaki ilişki nedeniyle işlendiği iddia edildi.
 • Cinayet Zanlıları Yakalandı Sultangazi'de bir kişiyi öldürdükten sonra evini kundakladıkları iddia edilen 3 kişi yakalandı.
 • Yöresel Lezzetler Sultangazi'de Buluşuyor Sultangazi Belediyesi tarafından düzenlenen yöresel ürünler günleri etkinlik dizisi, Malatya Arapgir Üzüm festivaliyle başladı. Festivalin ilk gününde Malatya’ya özgü yöresel lezzetler Sultangazili vatandaşlarla buluştu.
 • Sultangazi Belediyesi 7. Geleneksel Atlı Cirit Müsabakaları Sonuçlandı Sultangazi Belediyesinin geleneksel olarak düzenlediği “Sultangazi Belediyesi 7. Geleneksel Atlı Cirit Müsabakaları” sonuçlandı. 4 takımın mücadele ettiği müsabakayı Erzurum Atlı Spor Kulübü kazandı.
 • Sultangazi Belediyesi 7. Geleneksel Atlı Cirit Müsabakaları Başladı Sultangazi Belediyesi’nin geleneksel olarak düzenlediği “Sultangazi Belediyesi 7. Geleneksel Atlı Cirit Müsabakaları” başladı. 7’ncisi düzenlenen yarışmada 4 takım mücadele etti.
 • Sultangazi Aşureye Doydu Sultangazi Belediyesi, Muharrem Ayı münasebetiyle ilçenin farklı noktalarına kurduğu stantlarla 10 bin kişilik aşure dağıttı. Kardeşlik Aşuresini vatandaşlara Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ikram etti.
 • Haseki Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Binası Yenilenecek İstanbul İl Sağlık Müdürü Kemal Memişoğlu, "Haseki’yi çok yakın bir zamanda yıkıp o bölgede burada nasıl modern bir şekilde yaptıysak, orada da yeniden yapacağız. Ama bu aşamada Haseki Sultangazi’ye gelecek. Burada yeni Haseki fidanı olacaktır" dedi.
 • Sultangazi'de İki Grup Arasında Silahlı Kavga Çıktı Sultanbeyli’de aralarına daha önceden husumet olan iki grup arasında çıkan silahlı kavgada, aynı gruptan olan ve sokakta esnaflık yapan 4 kişi yaralandı.
 • GÜNCELLEME - İstanbul'da Silahlı Kavga Sultangazi'de iki grup arasında çıkan kavgada, 4 kişi silahla yaralandı Hastaneye kaldırılan yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildiYARALILARIN İSİMLERİ VE DETAYLAR EKLENDİ.
 • İstanbul'da Silahlı Kavga Sultangazi'de iki grup arasında çıkan kavgada, 4 kişi silahla yaralandı.
 • Kanlı Otopark Baskınının Görüntüleri Ortaya Çıktı İstanbul Sultangazi’de bir kişinin öldüğü bir kişinin de yaralandığı silahlı otopark baskının güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde otoparkın tarandığı anlar ve ardından yaşanan çatışma yer aldı.
 • Silahlı Saldırı Şüphelileri Yakalandı Sultangazi'de, 1 kişinin öldüğü, 1 kişinin de yaralandığı silahlı saldırıya karıştıkları iddia edilen 4 şüpheli yakalandı.
 • İstanbul İl Sağlık Müdürü Memişoğlu, S.B.Ü.'Nün Akademik Yılı Açılışına Katıldı İstanbul İl Sağlık Müdürü Kemal Memişoğlu, S.B.Ü. Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin 2017-2018 akademik yılı açılışında konuşurken, hastanenin Sultangazi’ye taşınacağı iddialarını şehir efsanesi olarak nitelendirerek, “Haseki bu bölgededir. Bu ülke var olduğu sürece de bu bölgede hizmetine devam edecektir” dedi.
 • 7'Nci Sultangazi Belediyesi Geleneksel Atlı Cirit Müsabakaları Başlıyor Sultangazi Belediyesi, Orta Asya ve Anadolu’da yüzyıllardır oynanan ata sporumuz atlı ciriti yaşatmayı sürdürüyor. Bu yıl 7’ncisi düzenlenecek olan “Sultangazi Belediyesi Geleneksel Atlı Cirit Müsabakaları”nda Türkiye’nin önde gelen cirit takımları mücadele edecek.
 • İstanbul Adalet Sarayında Silahlı Kavga ! İstanbul Adalet Sarayı önünde çıkan silahlı kavgada, 1 kişi yaralandı.
 • İstanbul Adliyesinde Silahlı Çatışma Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı önündeki meydanda silahlı çatışma çıktı. Adliye binasındaki vatandaşlar korkuyla yere yatarken, silahla yaralanan bir kişi can havliyle kendini demir bariyerlerin arkasına attı. Polis ekipleri adliye önünü didik didik ararken, 20’nin üstünde şüpheli gözaltına alındı.
 • Sultangazi'de Suriyeli Çocuğun Öldürülmesi Cinayeti işlediği iddia edilen Afganistan uyruklu şüpheli adliyeye sevk edildi.
 • Suriyeli Çocuğu Öldürüp Çöp Konteynerine Atan Zanlı Adliyede Suriyeli çocuğu öldürüp, cesedi çöp konteynerine atan Afganistan uyruklu Asad Khan, adliyeye sevk edildi.
 • Suriyeli Çocuğu Öldürüp Cesedi Çöp Konteynerine Atan Zanlı Adliyeye Sevk Edildi Suriyeli çocuğu öldürüp, cesedi çöp konteynerine atan Afganistan uyruklu Asad Khan, adliyeye sevk edildi. Zanlının polise verdiği ifadede, cinsel istismarda bulunmak istediğini ve çocuğun "Babama söyleyeceğim" demesi üzerine çocuğu boğarak öldürdüğünü itiraf ettiği öğrenildi.
 • Sultangazi'de İşçilerden Protesto TEKSİF üyesi işçiler, çalıştıkları fabrikanın işveren tarafından kapatılması kararına tepki gösterdi.
 • Gaziler Yemek Programında Bir Araya Geldi Sultangazi Belediyesi 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle düzenlediği programda gazileri, ailelerini ve şehit yakınlarını bir araya getirdi.
 • Sultangazi'de 110 Bin Öğrenciye Ücretsiz Defter Sultangazi Belediyesi, 'Kitaplar devletten defterler belediyeden' projesi kapsamında, yeni eğitim öğretim yılının ilk gününde ilçedeki 110 bin öğrenciye ücretsiz 650 bin defter dağıttı.
 1  2  ...  19 

ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !