SULTANBEYLİ HABERLERİ / İstanbul

 • (Özel) Sultanbeyli'de Su Borusuna Sıkışan Yavru Kedileri İtfaiye Kurtardı Sultanbeyli’de bir iş yerinin su borusuna sıkışan yavru iki kediyi itfaiye ekipleri uzun uğraşlar sonunda kurtardı. Kurtarılan yavru kedilere itfaiye ekipleri mama ve süt verdi. Kediler kısa sürede çevredeki vatandaşların ve itfaiye ekiplerinin ilgi odağı haline geldi.
 • Sultanbeyli'de Vatandaşlar Leyla Ve Eylül İçin Toplandı Sultanbeyli’de vatandaşlar, kaybolduktan sonra cansız bedenleri bulunan 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara ve 4 yaşındaki Leyla Aydemir’in ölümüne tepki göstermek için eylem yaptı. Vatandaşlar bir süre, “Biz Leyla’nın abileriyiz, idam isteriz” diye slogan attıktan sonra dağıldı.
 • Aydos Ormanı'nda Yangın İtfaiye ekiplerince karadan ve havadan müdahalelerle yaklaşık 2 saatte kontrol altına alınan yangında 2 hektar ormanlık alanın zarar gördüğü belirlendi.
 • Buldan'ın Sandığından Erdoğan Çıktı Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Pervin Buldan'ın oy kullandığı sandıktan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a 123, HDP'nin cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş'a 78 oy çıktı.
 • Sultanbeyli'deki Cinsel İstismar İddiasına Dava İstanbul Sultanbeyli’de 8 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklanan B.Ü. hakkında 31 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.
 • Sultanbeyli'de Taciz İddiasına Dava 8 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklanan kişi hakkında 'çocuğun cinsel istismarı', 'tehdit' ve 'çocuğa karşı hürriyeti tahdit' suçlarından 31 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.
 • Kayalıklardan Düşerek Hayatını Kaybeden 7 Aylık Hamile Kadın Son Yolculuğuna Uğurlandı Muğla’nın Fethiye İlçesi’nde fotoğraf çekilirken kayalıklardan düşerek hayatını kaybeden ve 7 aylık hamile olan Semra Aysal, son yolculuğuna uğurlandı. Cenazede Semra Aysal’ın eşi Hakan Aysal sorulara cevap vermekten kaçınırken, talihsiz kadının ağabeyi BBP İlçe Başkanı Naim Yolcu’nun ise namaz başlayacağı sırada gözyaşlarını tutamadığı görüldü.
 • 'Kürtlerin Devleti Var. Türkiye Cumhuriyeti Devletidir' Başbakan Binali Yıldırım, "Bazı emperyalistler Türkiye’nin güneyinde terör devleti kurmak istiyorlar. Bunu da Kürt kardeşlerimizin kanı üzerinden yapmak istiyorlar. Size mi kaldı Kürtlere devlet kurmak. Kürtlerin devleti var. O da Türkiye Cumhuriyeti devletidir" dedi.
 • Başbakan Yıldırım Açıklaması 'Kürtlerin Devleti Var. Türkiye Cumhuriyeti Devletidir' Başbakan Binali Yıldırım, İstanbul Sultanbeyli’de vatandaşlara seslenerek, "Bazı emperyalistler Türkiye’nin güneyinde terör devleti kurmak istiyorlar. Bunu da Kürt kardeşlerimizin kanı üzerinden yapmak istiyorlar. Size mi kaldı Kürtlere devlet kurmak. Kürtlerin devleti var. O da Türkiye Cumhuriyeti devletidir" dedi.
 • Yıldırım, Sultanbeyli'de Halka Hitap Etti AK Parti Genel Başkanvekili ve Başbakan Binali Yıldırım: (1) '13 milyon vatandaşımızı ilgilendiren imar sorununu çözecek imar barış yasasını da yürürlüğe koyduk. Şu anda talepler toplanıyor, bugüne kadar 2 milyonun üzerinde müracaat oldu. Toplam 13 milyon bekliyoruz. Böylece ister köyde, ister kasabada, ister şehirde, nerede olursa olsun sorunlar bir bir çözülecek ve artık vatandaşla devlet kavgalı olmaktan çıkacak'
 • İBB Başkanı Mevlüt Uysal Açıklaması 'Sultanbeyli'nin İmar Sorunu Çözüldü Şimdi Yatırım Vakti' Sultanbeyli’de vatandaşlarla iftarda buluşan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, ilçede imar sorununun çözüldüğünü belirterek, imar sorunu nedeniyle geciken tüm yatırım projelerinin hızla hayata geçirileceği müjdesini verdi.
 • İstanbul'da Bayram Trafiği Başladı Bayram tatilini şehir dışında geçirmek isteyen vatandaşlar trafik yoğunluğuna neden oldu. TEM Otoyolu Sultanbeyli Mevkii Ankara istikametinde oluşan yoğunluk kameralara yansıdı.
 • Sultanbeyli'de Mülkiyet Sorununun Çözümü İçin Protokol İmzalandı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ravza Kavakcı Kan: 'Bu meseleyi de Meclis'in kararıyla çözmüş durumdayız. Bu millet, her şeyin en güzeline layık' Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin: 'Tarihi günler yaşıyoruz. İmza töreniyle Sultanbeyli'nin yüz yıllık mülkiyet sorununu tarihin tozlu raflarına kaldırmaya bir adım daha yaklaştık'
 • 'Dünya Çocuk İşçiliğiyle Mücadele Günü' Suriyeli 200 çocuk Boğaz turu yaptı.
 • Sultanbeyli'de 'Edebiyat Kıraathanesi' Açıldı İstanbul Valisi Vasip Şahin: 'Eğitim bir süreçtir. Doğumdan başlar ölüme kadar devam eder. İşte o eğitimin en önemli parçalarından birisi de bugün burada hizmete açılan kitap okuma evidir, kıraathanedir. Bu mekanda insanımız, evlatlarımız, gençlerimiz, yaşlılarımız hem hoşça vakit geçirecek hem bilgilenecek hem de o kültür dünyamıza inşallah buradan çok büyük katkılar sağlayacak. Düşünürler, edipler, şairler buradan yetişecektir'
 • İstanbul Valisi Şahin Açıklaması 'Otopark Sıkıntısı Çeken Mahallelerde Faaliyetlerimize Hızla Devam Ediyoruz' İstanbul Valisi Vasip Şahin, Sultanbeyli Nene Hatun İlkokulu’nda karne dağıttı. Vali Şahin, otopark sıkıntısıyla ilgili, “Otopark sıkıntısı çeken mahallelerde otoparklar yapılması yönünde faaliyetlerimize hızla devam ediyoruz. Şu ana kadar 54 okulumuzla ilgili hemen başlanabilir raporu hazırlandı" dedi.
 • İstanbul'da Karne Heyecanı İstanbul Valisi Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ve Milli Eğitim Müdürü Ömer Faruk Yelkenci, Sultanbeyli Nene Hatun İlkokulu'nda düzenlenen 20172018 eğitim ve öğretim yılı ikinci dönem kapanış programında öğrencilerin karne sevincine ortak oldu Vali Vasip Şahin: 'Eğer biz insanı özüne uygun bir şekilde yetiştiremezsek ona yüklediğimiz bilgiler lehine değil aleyhine olur. Ama iyi insana verdiğimiz bilgiler hem kendisine hem insanlığa faydalı sonuçlar üretmesine vesile olur'
 • 'İmar Barışı Müracaatlarını Almaya Başladılar' İstanbul Valisi Vasip Şahin, “İmar barışı müracaatlarını almaya başladılar. İstanbul’da 36 ayrı noktada ve ilçede imar barışından istifade etmek isteyen vatandaşlarımıza yardımcı olmak üzere bürolar oluşturuldu" dedi.
 • İstanbul Valisi Şahin Açıklaması 'İmar Barışı Müracaatlarını Almaya Başladılar' İstanbul Valisi Vasip Şahin, “İmar barışı müracaatlarını almaya başladılar. İstanbul’da 36 ayrı noktada ve ilçede imar barışından istifade etmek isteyen vatandaşlarımıza yardımcı olmak üzere bürolar oluşturuldu" dedi.
 • Okul Bahçelerine Yeraltı Otoparkı Çalışması İstanbul Valisi Vasip Şahin: 'Şu ana kadar 54 okulumuzla ilgili hemen başlanabilir, hemen programa alınabilir raporu hazırlandı. Büyükşehir Belediye başkanımızla birlikte bu yaz harekete geçeceğiz' 'İmar barışı ile ilgili bugün müracaatları almaya başladık. İstanbul'da 36 ilçede Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'nün koordinesinde vatandaşlara yardım için bürolar oluşturuldu. Altyapıları henüz yetişmeyen üç ilçede ise bu bürolar pazartesi günü açılacak'
 • 'Apoleti Millet Söker' Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak: 'FETÖ kimden medet umuyor, terör örgütleri hangi sonuç için beklenti içinde? Kimler tekrar sahaya inmek için fırsat kollayacak? Kim kime umut veriyor? Bakmak gerek' 'İşte biri çıkmış apolet söküyor. Düne kadar asker önünde hazır olda duruyorlardı. 'Aman asker ne der?' diye titriyorlardı' 'Kimin apoletini sökecekmiş, İsmail Metin Temel'in. FETÖ'nün özel olarak öldürülmesi talimatını verdiği komutan. Afrin zaferinin şanlı komutanı. Teröristlerin korkulu rüyası' 'FETÖ'ye, PKK’ya bundan iyi vaat olur mu? 15 Temmuz’da FETÖ’ye geçit vermeyen bu millet, bu kalleşliğe geçit verir mi? Apoleti millet söker millet'
 • Bakan Albayrak'tan Sultanbeyli'de Esnaf Ziyareti Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Sultanbeyli'de esnaf ziyaretinde bulundu, vatandaşlarla sohbet ederek sorunlarını dinledi.
 • (Özel) Sultanbeyli'de Otomobil Bayisinden 22 Bin 300 TL Çalındı Sultanbeyli’de gündüz vakti otomobil bayisine müşteri kılındığında giren bir hırsız, kasada bulunan 22 bin 300 TL’yi alarak kaçtı. Hırsızın rahat tavırları ise saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı.
 • Sultanbeyli'de Taciz İddiasına Tutuklama 8 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla gözaltına alınan kişi tutuklandı.
 • Sultanbeyli'de Kamyonet Otomobile Çarparak Ters Döndü Sultanbeyli’de cadde üzerinde seyir halinde giden kamyonet ara sokaktan aniden çıkan otomobile çarparak ters döndü. Otomobilde bulunan 3 kişilik aile şoka girerken, ters dönen kamyonete sıkışan sürücü itfaiye ekipleri kurtardı.
 • Sultanbeyli'de Kız Çocuğunu Taciz Eden Şüpheli Tutuklandı Sultanbeyli’de küçük kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla gözaltına alınan şahıs çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Şüphelinin daha önce de aynı suçtan tutuklandığı öğrenildi.
 • Sultanbeyli'deki Silahlı Saldırıya Dava İş yerinin önünde 3 yaşındaki çocuğuna sarıldığı sırada silahlı saldırıya uğrayarak hayatını kaybeden Savaş Can'ın ölümüne ilişkin 3 şüpheli hakkında ağırlaştırılmış müebbet, 1 şüpheli hakkında da 20 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.
 • Kucağında Çocukla Yolda Yürüyen Babayı Öldüren Şüpheliler İle İlgili Dava Açıldı Sultanbeyli’de bir babanın çocuğuna sarıldığı sırada başından vurularak öldürülmesine ilişkin 3 şüpheli hakkında ağırlaştırılmış müebbet, 1 şüpheliye ise 20 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.
 • (Özel) Sultanbeyli'de Mahalleli Çocuğu Taciz Ettiği İddia Edilen Şahıs Evini Bastı Sultanbeyli’de küçük bir kız çocuğunu cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen kişinin evini mahalleli bastı. Çevik kuvvet ekipleri mahalleliyi güçlükle sakinleştirirken kaçan şahıs Ankara’da polis tarafından yakalandı.
 • Ezgi Mola Mülteci Çocukların Eğitim Gördüğü Okulu Ziyaret Etti AB Delegasyonu, ünlü oyuncu Ezgi Mola’nın da katılımı ile Sultanbeyli’de Şartlı Eğitim Yardımı programının uygulandığı, Suriyeli ve mülteci çocukların eğitim gördüğü Yıldırım Beyazıt İlkokulu’nu ziyaret etti.
 • Ünlü Oyuncu Ezgi Mola, Mülteci Çocukların Eğitim Gördüğü Okulu Ziyaret Etti AB Delegasyonu, ünlü oyuncu Ezgi Mola’nın da katılımı ile Sultanbeyli’de Şartlı Eğitim Yardımı programının uygulandığı, Suriyeli ve mülteci çocukların eğitim gördüğü Yıldırım Beyazıt İlkokulu’nu ziyaret etti. Unicef gönüllüsü olan Ezgi Mola, okul ziyaretinde çocuklarla sohbet etti ve bol bol fotoğraf çektirdi.
 • Büyükelçi Berger'den, Suriyeli Öğrencilere Ziyaret AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Christian Berger, UNICEF Türkiye Temsilcisi Philippe Duamel ile Şartlı Eğitim Yardımı Programı çerçevesinde desteklenen bin 270 Suriyeli öğrenciyi bünyesinde barındıran Yıldırım Beyazıt Geçici Eğitim Merkezi'ni ziyaret etti.
 • 'En Uzun Gece' Belgeselinin Galası Sultanbeyli Belediyesi tarafından desteklenen ve 15 Temmuz'u konu alan belgeselin galası, TYB İstanbul Şubesi'nde gerçekleştirildi Belgeselin yönetmeni ve yapımcısı Emrah Doğru: 'Bu belgeselimizde daha çok kanıt üzerinde durmaya çalıştık'.
 • Kayganlaşan Yolda Kontrolden Çıkan Otomobil Takla Attı Sultanbeyli’de yağmurdan dolayı kayganlaşan yolda sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği bir otomobil takla attı. Kazada otomobil sürücüsü hafif yaralandı.
 • (Özel) Sultanbeyli'de Minik Yazarlar İlk Kitaplarını İmzaladı Sultanbeyli Merkez ilkokulu tarafından çocukların yeteneklerini keşfetmek için 4 yıldır düzenlenen Minik Kalplerden Şiirler ve Hikayeler Kitabının imza töreninde minik yazarlar kitaplarını imzaladı.
 • (Özel)Lise Öğrencisi Okul Laboratuvarında Civciv Yetiştirdi Sultanbeyli’de 10’uncu sınıf öğrencisi Hakan Durmaz okul laboratuvarında yaptığı deneyle civciv yetiştirmeyi başardı.
 • 15 Temmuz'da Sultanbeyli'deki Olaylara İlişkin Davada Karar Mahkeme heyeti 3 rütbeli sanığın ağırlaştırılmış müebbet, eski Hava Harp Okulu öğrencisi 116 sanığın müebbet hapis cezasıyla cezalandırılmasına karar verdi.
 • (Özel) Skolyoz Hastası Çocuğun Eğitim Aşkı Engel Tanımadı Halk arasında omurga eğriliği olarak bilinen Skolyoz Hastası lise öğrencisi Süleyman İnce’nin eğitim aşkı engel tanımadı. Engelli olmanın engel olmadığını herkese gösteren liseli genç, hem derslerinde hem de spor alanında gösterdiği başarıyla ailesinin ve okul arkadaşlarının gurur kaynağı oldu.
 • Camide Yaşanan Laptop Hırsızlığı Kamerada İstanbul Sultanbeyli’de bir camiye giren hırsızın Kur’an derslerinin verilmesinde kullanılan bir laptopu çaldığı anlar kameralara yansıdı.
 • (ÖZEL) Camide Yaşanan Laptop Hırsızlığı Kamerada Sultanbeyli’de bir camiye giren hırsızın Kur’an derslerinin verilmesinde kullanılan bir laptopu çaldığı anlar kameralara yansıdı.
 • Günün Özeti Günün tüm önemli gelişmelerini sizin için derledik.
 • Öğle Bülteni Günün gelişmelerini sizin için derledik.
 • Damperi Açılan Hafriyat Kamyonu Üst Geçide Çarptı...O Anlar Kamerada Sultanbeyli’da seyir halinde damperi açılan kamyon, yaya üst geçidine çarptı. Kazanın güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı.
 • Hafriyat Kamyonunun Dorsesi Üst Geçide Takıldı Sultanbeyli'de üst geçide çarpan hafriyat kamyonundan ayrılan dorse üst geçide takılı kaldı.
 • Damperi Açılan Kamyon, Üst Geçide Çarptı Sultanbeyli TEM otoyolunda seyir halindeki kamyon, damperinin aniden açılmasıyla yaya üst geçidine çarptı. Kazada şans eseri ölen ya da yaralanan olmazken, asılı kalan damper ekipler tarafından indirildi.
 • Sultanbeyli'de Facianın Eşiğinden Dönüldü Sultanbeyli’de kontrolden çıkan tır, 2 katlı bir binanın giriş katına çarptı. Kazada sürücü hafif şekilde yaralandı.
 • Kümeste Çıkan Yangında 5 Tavuk Telef Oldu Sultanbeyli’de 2 katlı bir binanın bahçesinde bulunan bir kümeste bilinmeyen bir nedenden dolayı yangın çıktı. Alevler kısa sürede evin çatı katına da sıçradı. O esnada kümeste bulunan 5 tavuk yanarak telef olurken, itfaiye ekipleri dumandan etkilenen diğer tavukları hortumla yıkadı.
 • Sultanbeyli'de Yangın Beş tavuğun telef olduğu yangın, itfaiye ekiplerince söndürüldü.
 • TFF 3. Lig Play-Off'ta İlk Finalistler Belli Oldu TFF 3. Lig'den 2. Lig'e yükselecek son 3 takımın belirleneceği play-off mücadelesinde gruplarında finale yükselen ilk takımlar belli oldu.
 • Sultanbeyli Devlet Hastanesinde 'Lazer İle Kapalı Bel Fıtığı' Ameliyatı Mısır'daki bir beyin cerrahi hekiminin tavsiyesi üzerine Kahire'den İstanbul'a gelen hastaya, Sultanbeyli Devlet Hastanesinde "lazer ile kapalı bel fıtığı" ameliyatı yapıldı.
 • Türk Telekom Gezici Eğitim Tırı İstanbul'da Türk Telekom'un 24 ilde 34 farklı noktadaki kadınlara teknoloji eğitimi vermek için yola çıktığı Teknoloji Seferberliği Projesi kapsamında, Zeytinburnu, Sultanbeyli ve Tuzla'da internet kullanmayı öğrenmek isteyen kadınlara internet eğitimi verildi.
 • Suriyeli Ve Türk Çocukların Hazırladığı Kardeşlik Gösterisine Büyük İlgi Çocuk yuvasında okuyan Suriyeli ve Türk çocukların hazırladığı kardeşlik gösterisi, büyük ilgili gördü.
 • Yetimler Şenlikte Buluştu İHH İnsani Yardım Vakfı Sultanbeyli Temsilciliği, Yetim Dayanışma Günleri programı kapsamında 620 yetimin katılımıyla 'Cennetin Çocukları Şenliği' düzenledi Şenlikte çocuklar, şişme oyun alanları, yarışmalar, uçurtma şenliği, grafiti ve yüz boyama etkinlikleri ile doyasıyla eğlendi.
 • Türk Telekom Gezici Eğitim Tırı İstanbul'a Geliyor Teknoloji seferberliği kapsamında Türkiye'yi dolaşacak olan 'Gezici Eğitim TIR'ında toplam 24 ilde 34 farklı noktada kadınlara teknoloji eğitimi verilecek Türk Telekom Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Dursun: 'Türkiye'nin dört bir yanındaki binlerce kadını teknoloji ile güçlendirmek, onların hayatını her alanda kolaylaştırıp, sosyalleşmelerini sağlamak amacıyla teknoloji seferberliği başlatıyoruz'.
 • Sultanbeyli'de Engellilerin 1 Günlük Askerlik Heyecanı Engelliler Haftası kapsamında Sultanbeyli’de ikamet eden engelliler 1 günlük askerlik için tıraş olup kınaları yakılarak asker uğurlandı.
 • Sultanbeyli'de Sıkıştırılan Araç Su Kanalına Uçtu Sultanbeyli’de bir aracın sıkıştırması sonucunda direksiyon hakimiyetini kaybeden kadın sürücü su kanalına uçtu.
 • 6. Uluslararası İstanbulensis Şiir Festivali Başladı Sultanbeyli Belediyesi'nce "Türk Dünyası" temasıyla düzenlenen "6. Uluslararası İstanbulensis Şiir Festivali" başladı.
 • 6. Uluslararası İstanbulensis Şiir Festivali Sultanbeyli Belediyesi tarafından bu yıl 'Türk Dünyası' temasıyla düzenlenen festival, 25 Mayıs'ta şiirseverlerle buluşacak Belediye Başkanı Keskin: 'Şiirin etkisi bugünden itibaren İstanbul'dan başlayarak aynı kültürel mirasa sahip olduğumuz tüm halklara yayılarak aramızdaki mesafeler adeta yok olacaktır'.
 • Sultanbeyli Ali Kuşçu İmam Hatip Ortaokulu'ndan Beğeni Kazanan 'İşte Bu Bayrak' Yorumu Sultanbeyli Ali Kuşçu İmam Hatip Ortaokulu yönetimi ve öğrencileri tarafından seslendirilerek birlik ve beraberlik mesajı veren ’İşte Bu Bayrak’ isimli klip, gönülleri fethetti. Hem öğrenciler hem öğretmenler söyledikleri şarkıyla beğeni kazandı.
 • Yere Düşen Cüzdanı Sahibine Vermek Yerine Çaldılar Sultanbeyli’de bir kişi oturduğu kafede masadan kalkarken cüzdanını düşürdü, yan masasında oturan 2 kişi ise fırsatçılık yaparak cüzdanı yerden alıp kayıplara karıştı. Kaşla göz arasında meydana gelen hırsızlık anı ise iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.
 • Sultanbeyli'de Trafik Kazası Açıklaması 1 Ölü, 2 Yaralı Sultanbeyli'de meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.
 • 15 Ayrı Suçtan Kaydı Bulunan Oto Hırsızı Yakalandı Sultanbeyli’de gece saatlerinde bir otomobili çalan 3 hırsız, güvenlik kameralarınca görüntülendi. Sultanbeyli polisi tarafından yakalanan şahıslardan birinin 15 ayrı suçtan kaydı olduğu öğrenilirken, diğer 2 şahsı yakalama çalışmaları sürüyor.
 • Sultanbeyli Belediye Başkanı Keskin, Gençlerle Buluştu Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, "Başkan Gençlerle Buluşuyor" programı kapsamında, Hüsnü M. Özyeğin Anadolu Lisesi öğrencileriyle bir araya geldi.
 • Sultanbeyli'de Otomobil Dereye Uçtu Açıklaması 1 Yaralı İSTANBUL – İstanbul Sultanbeyli’de kontrolden çıkan otomobil dereye uçtu. Sürücü hafif yaralanırken, araç vinç yardımıyla dereden çıkarıldı.
 • Takıntılı Aşık Esnafa Bardakla Saldırdı İstanbul Sultanbeyli’de sevdiği kızın çalıştığı iş yerinin camına gizlice ismini yazan takıntılı aşık, adeta terör estirdi. Yazıyı silen iş yeri sahibine bardakla saldıran şahıs, tekme ve yumruklarla esnafı hastanelik etti.
 • (ÖZEL) Takıntılı Aşık, Esnafa Bardakla Saldırdı Sultanbeyli’de iddiaya göre sevdiği kızın çalıştığı iş yerinin camına gizlice ismini yazan takıntılı aşık, adeta terör estirdi. Yazıyı silen iş yeri sahibine bardakla saldıran takıntılı aşık, tekme ve yumruklarla esnafı hastanelik etti. İlginç olay güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.
 • TYB'nin 2017 Ödülleri Sahiplerini Buldu Kültür ve sanat hayatına yaptıkları uzun süreli katkılarından dolayı Mehmet Genç, Metin Ünal Mengüşoğlu ve M. Recai Kutan'a 'Üstün Hizmet' ödülü verildi Sultanbeyli Belediye Başkanı Keskin: 'Dünyanın tüm coğrafyalarına ulaşmış, bin yıl boyunca tüm gönüllerde taht kurmuş bir medeniyetin evlatları olarak, güçlü bir kültür sanat envanterimiz var' TYB Şeref Başkanı Doğan: 'TYB, 10 yıl daha erken kurulmuş olsaydı, ilk defa bizim ödül verdiğimiz Necip Fazıl Kısakürek, Cemil Meriç, Sezai Karakoç gibi isimler, daha erken bir dönemde ödül alacaktı' TYB Başkanı Arıcan: 'TYB, ödül vermede öncülük yapan bir kuruluş. Ödül verilecek isimleri tespit ederken ilk günkü özenle davranıyor ve büyük hassasiyetle hareket ediyoruz'
 • Sultanbeyli'de Korkutan Yangın Sultanbeyli’de bir binanın çatısında çıkan yangın, mahallede paniğe neden oldu. İtfaiye tarafından söndürülen yangın nedeniyle binada maddi hasar oluştu.
 • Madde Bağımlıları Ormanlık Alanda Yangın Çıkarttı İstanbul Sultabeyli’de madde bağımlısı 2 şahsın ısınmak için yaktığı ateş, ormanlık alana sıçradı. Yangın büyümeden söndürülürken, 2 kişi yaralandı.
 • Orman Yangınına Sebep Olan 2 Kişi Yaralandı Sultanbeyli'de ormanlık alanda yaktıkları ateşin başında uyuyan iki kişi yanarak yaralandı.
 1  2  ...  18 

ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !