SULTANBEYLİ HABERLERİ / İstanbul

 • Taziye Dönüşü Feci Kaza Kamerada İstanbul Sultanbeyli’de ara sokaktan kontrolsüz şekilde yola çıkan ticari taksi bir minibüse çarptı. Saniye saniye kameralara yansıyan kazada, taziyeden dönen minibüsteki 5 kişi yaralandı.
 • Ölümden Kıl Payı Kurtuluş Kamerada İstanbul Sultanbeyli’de dörtyol ağzına kontrolsüz şekilde giren iki otomobilin çarpışması sonucu bir araç takla attı. Yol kenarındaki bir seyyar satıcı, takla atan aracın altında kalmaktan son anda kurtuldu.
 • (Özel) Ölümden Kıl Payı Kurtuluş Kamerada Sultanbeyli’de dörtyol ağzına kontrolsüz şekilde giren iki otomobilin çarpışması sonunca bir araç takla attı. Yol kenarındaki bir seyyar satıcı, takla atan aracın altında kalmaktan son anda kurtulurken yaşanan kaza anı saniye saniye kameralara yansıdı.
 • (Özel) Taziye Dönüşü Feci Kaza Kamerada Sultanbeyli’de ara sokaktan kontrolsüz şekilde yola çıkan ticari taksi bir minibüse çarptı. Saniye saniye kameralara yansıyan kazada, taziyeden dönen minibüsteki 5 kişi yaralandı.
 • Patenci Gencin Tehlikeli Yolculuğu Kamerada İstanbul Sultanbeyli’de özel halk otobüsüne tutunarak trafikte ilerleyen patenci gencin, canını hiçe sayarak yaptığı tehlikeli yolculuk kameraya yansıdı.
 • 'Olayın Siyasi Olduğunu Düşünüyoruz' Alperen Ocakları İstanbul İl Başkanı Kürşat Mican, içinde bulunduğu otomobilin silahla taranmasının ardından, daha önceden sosyal medyadan çok tehdit aldıklarını, olayın siyasi olduğunu düşündüklerini belirtti.
 • Sultanbeyli'de Otomobilin Çarptığı Minibüs Okul Duvarına Çarparak Durabildi Sultanbeyli’de sürücünün kontrolünden çıkan otomobil, içinde yolcu bulunan minibüse çarptı. Çarpmanın etkisiyle savrulan minibüs okul duvarına çarparken, minibüste bulunan 1 yolcu ise hafif yaralandı.
 • Patenci Gencin Tehlikeli Yolculuğu Kamerada Sultanbeyli’de özel halk otobüsüne tutunarak trafikte ilerleyen patenci gencin, canını hiçe sayarak yaptığı tehlikeli yolculuk kameraya yansıdı.
 • Mircan 'Olayın Siyasi Olduğunu Düşünüyoruz' Alperen Ocakları İstanbul İl Başkanı Kürşat Mican’ın içinde bulunduğu otomobil, trafik ışıklarda otomobilleriyle önlerini kesen kişiler tarafından silahla tarnmasının ardından, Mircan daha önceden sosyal medyadan çok tehdit aldıklarını olayın siyasi olduğunu düşündüklerini belirtti.
 • Mircan'a Yönelik Saldırıdan İlk Açıklama Alperen Ocakları İstanbul İl Başkanı Kürşat Mican’ın içinde bulunduğu otomobil, trafik ışıklarda otomobilleriyle önlerini kesen kişiler tarafından silahla tarnmasının ardından, ilk açıklama Büyük Birlik Partisi İstanbul İl Başkanı Mustafa Mircan’dan geldi.
 • Alperen Ocakları İstanbul İl Başkanına Silahlı Saldırı Sultanbeyli'de İl Başkanı Kürşat Mican'ın bulunduğu otomobile, yanına yaklaşan araçtan silahla ateş açıldı Mican ve şoförü, saldırıdan yara almadan kurtuldu.
 • Sultanbeyli'de Direksiyon Hakimiyetini Kaybeden Sürücü Kaldırıma Çıktı Sultanbeyli’de direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü kaldırıma çıktı. O esnada kaldırımda bulunan iki kadın ölümden döndü. Arabanın kaldırıma çıkma anıda güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.
 • Yetenekleri Ortaya Çıkaran 'Atölye' Sultanbeyli Belediyesi Kültür İşleri Müdürü Mazak: 'Belediyeler kültür ve sanat denildiğinde sadece sanatın icra edildiği yerler olarak anılıyor. Halbuki belediyeler aynı zamanda sanatı, sanatçıyı üreten yerler de olmalıdır' Şiir Atölyesi Koordinatörü şair Ertaş: 'Bu toprakların sesini güçlendirmeye, milletimizin değerlerine bir ses olmaya çalışıyoruz' 'Katılımcılarımız arasında çaycı, esnaf, öğretmen, ev hanımı, avukat, lise ve üniversite öğrencileri gibi toplumun birçok kesiminden arkadaşlarımız var' Şair Ünal: 'Biz şiiri bugüne, bugünü ise yarına bağlayan bir köprü olarak görüyoruz. Bizden sonra gelenlere bir miras bırakmak derdindeyiz ve bu bilinçle hareket ediyoruz'
 • Hakeme Saldıran Futbolculara 2 Yıl Men 17 Şubat’ta U19/B Ligi’nde oynanan Sultanbeyli Uzundere-Kartal Yunusspor maçında hakeme saldıran konuk takım futbolcularının cezaları açıklandı.
 • Asker Uğurlamasında Çevreye Ateş Açılması Sultanbeyli'de asker uğurlamasında çevreye rastgele ateş açtığı iddia edilen iki kişi gözaltına alındı Asker uğurlama konvoyuna dahil olan ve trafik akışını engelleyen 3 araç için de cezai işlem uygulandı.
 • Asker Uğurlama Eğlencesinde Alt Geçitte Havaya Ateş Eden 2 Kişi Yakalandı Sultanbeyli’de asker uğurlama eğlencesi için girdikleri alt geçitte yolu kapatarak kurusıkı tabancalarla havaya ateş eden 2 kişi yakalandı. Polis olayla ilgili 3 araca ise trafik güvenliğini tehlikeye sokmak suçundan cezai işlem uyguladı.
 • Sultanbeyli'de Ayakkabı Hırsızı Kamerada Sultanbeyli’de bir evin önünden bir çift ayakkabı çalarak kaçan hırsız kameralara yakalandı.
 • Otomobil Bariyerlere Çarptı Açıklaması 4 Yaralı Sultanbeyli’de kontrolden çıkarak bariyerlere çarpan otomobildeki 1’i çocuk 4 kişi araçta sıkıştı. Araçta sıkışan yaralılar itfaiye ekipleri tarafından kurtarılırken, ambulansa alınan küçük kız sağlık ekiplerinin annesine müdahalesini gözyaşlarıyla izledi.
 • Sultanbeyli'de Otomobil Bariyere Çarptı Açıklaması 4 Yaralı Sultanbeyli’de kontrolden çıkarak bariyerlere çarpan otomobildeki 1’i çocuk 4 kişi araçta sıkıştı. Araçta sıkışan yaralılar itfaiye ekipleri tarafından kurtarılırken, ambulansa alınan küçük kız sağlık ekiplerinin annesine müdahalesini gözyaşlarıyla izledi.
 • 750 Milyon TL'lik Yatırım Hayata Geçirildi Sur Yapı’nın imzasını attığı Bursa Nilüfer’de yer alan Marka Rezidans ve AVM, Anadolu Yakası’nda yer alan İlkbahar 1. Etap ile Avrupa Yakası’nda yükselen Mirage Rezidans ve Çarşı projelerinde teslimatlar başladı. Bursa ve İstanbul’da teslimlerine başladığı üç projesinde toplam bin 83 bağımsız bölümle 750 milyon TL’lik yatırım hayata geçirildi.
 • Sur Yapı, Bursa Ve İstanbul'daki Üç Projesinde Teslimleri Sürdürüyor Şirketin, Bursa Nilüfer'deki Marka Rezidans ve AVM, Sultanbeyli'deki İlkbahar 1. Etap ile Güneşli'deki Mirage Rezidans ve Çarşı projelerindeki bin 83 bağımsız bölüm sahiplerine teslim ediliyor
 • Usta Oyuncu Ercan Yazgan Felç Geçirdi Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Ercan Yazgan’ın geçen hafta felç geçirdiği ve tedavi altına alındığı öğrenildi.
 • Oyuncu Ercan Yazgan Felç Geçirdi Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Ercan Yazgan, geçirdiği felç nedeniyle tedavi altına alındı.
 • (Özel) Çocuklardan Mehmetçiğe Bin Adet Termal Çorap Sultanbeyli İTO Şehit Er Dursun Sivas İlkokulu öğrencileri, Zeytin Dalı Harekatı’nda görev yapan Mehmetçikler için bin adet termal çorap gönderdi. Askerlere yazılan moral mektupları ile yola çıkan kolilerin üzerine yazılan “Mehmetçik abi ayağın üşümesin, cesaretinle yer gök inlesin” notu duygulandırdı.
 • Güpegündüz Silahlı Saldırının Detayları Ortaya Çıktı İstanbul Sultanbeyli’de evinin yanındaki inşaatı yetkililere şikayet ederek kapattıran Servet Kalkan, yol ortasında silahlı saldırıya uğradı.
 • (Özel) Sultanbeyli'de Güpegündüz Silahlı Saldırının Detayları Ortaya Çıktı Sultanbeyli’de evinin yanındaki inşaatı yetkililere şikayet ederek kapattıran Servet Kalkan, yol ortasında silahlı saldırıya uğradı. Saldırının ardından yaralı şekilde seken şahıs, inşaat sahipleri olduğu iddia edilen 3 kişi tarafından darp edildi. O anlar güvenlik kameralarına yansıdı.
 • Baktı Ki Kasa Boş, Sadaka Kutusunu Çaldı İstanbul Sultanbeyli’de bir giyim mağazasına müşteri gibi gelen hırsız, kasanın boş olduğunu görünce sadaka kutusunu çaldı. Yaşanan hırsızlık anı ise iş yerinde bulunan güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.
 • (Özel) Kasanın Boş Olduğunu Gören Hırsız, Sadaka Kutusunu Çaldı Sultanbeyli’de bir giyim mağazasına müşteri gibi gelen hırsız kasanın boş olduğunu görünce sadaka kutusunu çalarak kayıplara karıştı. Yaşanan hırsızlık anı ise iş yerinde bulunan güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.
 • Sultanbeyli'de Şüpheli Valiz Paniği Sultanbeyli’de bir alışveriş merkezinin çıkış kapısının yakınına bırakılan bir valiz, polis ekiplerini harekete geçirdi. Uzmanlar valizi patlatmak için hazırlanırken, olay yerine gelen bir kişi, valizi çocuklarının çöp diye bıraktığını söyleyerek aldı.
 • Öğrencilerden Afrin Operasyonuna Destek Sultanbeyli Şehit Öğretmen Hamit Sütmen İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, "Afrin’e Selam” yazısı oluşacak şekilde sıra oluşturup İstiklal Marşı eşliğinde Mehmetçiğe destek verdi.
 • Alacaklısını Bacağından Vurup, Kayıplara Karıştı Sultanbeyli’de bir şahıs, alacaklı olduğu kişiyi sokak ortasında bacağından vurdu. Yaralı şahıs hastaneye kaldırılırken, saldırgan ise kayıplara karıştı.
 • Günün Özeti Günün önemli gelişmelerini sizler için derledik.
 • 15 Temmuz'da Sultanbeyli'deki Olaylara İlişkin Davada Ara Karar Mahkeme, tutuklu 119 sanığın tahliye talebini reddetti Duruşma 9 Nisan'a ertelendi.
 • Mehmetçik Vakfı'ndan Açıklama '15 Temmuz 2016 gecesi Kurtköy’deki Mehmetçik Vakfı Akaryakıt İstasyonuna yakın polis kontrol noktasına yönelik bir eylem gerçekleştirilmiştir. Söz konusu olayın, TSK Mehmetçik Vakfı tesisleri ve Mehmetçik Vakfı personeli ile hiçbir ilgisi yoktur' 'Ayrıca, bu kapsamda yargılanan herhangi bir Mehmetçik Vakfı personeli de bulunmamaktadır'
 • 15 Temmuz'da Sultanbeyli'deki Olaylara İlişkin Mütalaa Araç şoförleri 3 er hakkında beraat kararı verilmesi istenen mütalaada, 'anayasayı ihlal' ve 'terör örgütüne üye olmak' suçlarından cezalandırılmaları öngörülen 119 sanıktan 4'ü için ayrıca 'kasten öldürmeye teşebbüs'’, 'kasten yaralama' ve 'mala zarar verme' suçlarından da hapis cezası talep edildi.
 • 15 Temmuz'da Sultanbeyli Ve Mehmetçik Vakfı'ndaki Olaylara İlişkin Davada Mütalaa 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Sultanbeyli ve Mehmetçik Vakfı'nda meydana gelen olaylara ilişkin 122 sanığın yargılandığı davada esas hakkında mütalaasını açıklayan Cumhuriyet savcısı, 119 tutuklu sanığın 'anayasayı ihlal' suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapisle cezalandırılmasını istedi.
 • Hayata Bir Adımla Böyle Tutundu İstanbul Sultanbeyli’de kamyonetin kapalı olan kasasının üst bölümüne kontrolsüz bir şekilde yüklenen plastik borunun düştüğünü son anda fark eden şahıs bir adım geri atarak ölümden döndü.
 • Hayata Bir Adımla Böyle Tutundu Sultanbeyli’de kamyonetin kapalı olan kasasının üst bölümüne kontrolsüz bir şekilde yüklenen plastik borunun düştüğünü son anda fark eden şahıs bir adım geri atarak ölümden döndü.
 • Sultanbeyli'de Tır Yan Yattı TEM Otoyolu Sultanbeyli bağlantı yolunda pamuk yüklü tır virajı alamayarak yan yattı. Tırın otoyola devrilme tehlikesi nedeniyle bir şerit tamamen kapatılırken, oluşan trafikten kaçmaya çalışan sürücüler otoyolda canlarını hiçe sayıp geri geri gitti. O anlar kameralar tarafından kaydedildi.
 • Sultanbeyli'de Trafik Kazası Bağlantı yolunda seyreden tırın TEM'e çıkarken bariyerlere çarpması sonucu yol kısmen trafiğine kapandı.
 • TEM Otoyolu Sultanbeyli Bağlantı Yolunda Tır Yan Yattı TEM Otoyolu Sultanbeyli bağlantı yolunda pamuk yüklü tır virajı alamayarak yan yattı. Tırın otoyola devrilme tehlikesi nedeniyle bir şerit tamamen kapatılırken, oluşan trafikten kaçmaya çalışan sürücüler otoyolda canlarını hiçe sayıp geri geri gitti. Bu anlar ise kameralar tarafından kaydedildi.
 • 15 Temmuz'da Sultanbeyli Ve Mehmetçik Vakfındaki Olaylara İlişkin Dava FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Sultanbeyli ve Mehmetçik Vakfı’nda meydana gelen olaylara ilişkin 3'ü rütbeli, 2'si er, 116'sı öğrenci, 121 sanığın yargılandığı davada müştekiler dinlendi Duruşma yarına ertelendi.
 • 15 Temmuz'da Sultanbeyli Ve Mehmetçik Vakfı'ndaki Olaylara İlişkin Dava Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Sultanbeyli ve Mehmetçik Vakfı'nda meydana gelen olaylara ilişkin 3'ü rütbeli, 2'si er, 116'sı öğrenci 121 sanığın yargılanmasına devam ediliyor.
 • Filistinli 100 Çift İstanbul'da Dünyaevine Girdi Sultanbeyli Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen toplu nikah töreninde, Başbakan Binali Yıldırım'ın kızı Büşra Yıldırım Köylübay da bir çifte şahitlik etti.
 • Sultanbeyli'de 100 Filistinli Çift, Dünya Evine Girecek Nikah törenleri, 17 Şubat'ta yapılacak.
 • Üniversite Öğrencisi Yağmur Kınalı Dört Projesi İle Fon Kazandı Maltepe Üniversitesi öğrencisi Yağmur Kınalının mülteciler ile ilgili 4 projesi ile fon kazanması sonucunda, üniversite ve Sultanbeyli Mülteciler Derneği işbirliği yapılacak.
 • Abdullah Dede Emekli Maaşının Yarısını Mehmetçiğe Gönderdi Sultanbeyli’de yaşayan 77 yaşındaki Abdullah Erkılıçoğlu, emekli maaşının yarısını Mehmetçik Vakfına bağışladı.
 • Kapatılan Kimse Yok Mu Derneği Çalışanlarına FETÖ Fezlekesi Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'nca kapatılan Kimse Yok Mu Derneği'ne yönelik yürütülen FETÖ/PDY soruşturması kapsamında, dernek çalışanı 50'si tutuklu 56 şüpheli hakkında fezleke hazırlandı Fezlekede, dernek hakkında MASAK tarafından düzenlenen 2 raporda, derneğe ait toplanan paraların büyük bir kısmının yurt dışına götürüldüğü, özellikle Afrika ülkelerinde özel okul, yurt, hastane gibi yapıların inşa edildiği ya da daha önce yapılmış binaların tamirat, tadilat ve tefrişat işlerinde kullanıldığı, dolayısıyla yardım olarak toplanan paraların örgüte aktarıldığı yönünde tespitlerde bulunulduğu belirtildi.
 • Cansız Mankenin Üzerindeki Kıyafeti Böyle Çaldı İstanbul Sultanbeyli’de bir giyim mağazasının önündeki cansız mankenden kıyafet çalan kadın kameralara yakalandı. Mankenin üzerindeki kıyafeti çalarak sanki kendi kıyafetiymiş gibi eline alarak yoluna devam eden kadının rahatlığı bu kadarına pes dedirtti.
 • (Özel) Cansız Mankenin Üzerindeki Kıyafeti Böyle Çaldı Sultanbeyli’de bir giyim mağazasının önündeki cansız mankenden kıyafet çalan kadın kameralara yakalandı. Mankenin üzerindeki kıyafeti çalarak sanki kendi kıyafetiymiş gibi eline alarak yoluna devam eden kadının rahatlığı bu kadarına pes dedirtti.
 • İstanbul'da Uyuşturucu Operasyonları Açıklaması Yaklaşık 350 Kilo İstanbul’da son on günde gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonlarında eroinden bonzaiye 350 kiloya yakın uyuşturucu madde ele geçirildi. Polis kameralarına da yansıyan operasyonlarda 11 kişi gözaltına alındı.
 • İstanbul'da Uyuşturucu Operasyonlarında 10 Tutuklama İstanbul’da son on günde gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonlarında eroinden bonzaiye farklı türde 350 kiloya yakın uyuşturucu madde ele geçirildi. Polis kameralarına da yansıyan operasyonlarda 11 kişi gözaltına alınırken, zanlıların yakalanmamak için uyuşturucuların bir kısmını sobaya attığı, bir kısmını ise klozete döktüğü ortaya çıktı.
 • Araçtan 35 Bin Liralık Halı Hırsızlığı Kamerada İstanbul Sultanbeyli’de aracın camını kıran hırsızlar, yaklaşık 35 bin değerindeki halıları çalarak kayıplara karıştı.
 • (Özel) Güvenli Diye Park Ettiği Yerden 35 Bin Değerindeki Halıları Çalındı Sultanbeyli’de halıcılık yapan Ahmet Cantürk’ün güvenli olduğunu düşünerek aracını benzin istasyonu yanına park etse de hırsızların hedefi olmaktan kurtulamadı. Aracın camını kıran hırsızlar, yaklaşık 35 bin değerindeki halıları çalarak kayıplara karıştı.
 • Öğle Bülteni Günün gelişmelerini sizin için derledik.
 • Kamyonun Arkasına Tutunarak Giden Çocuk Kamerada İstanbul Sultanbeyli’de bir çocuğun kamyonun arkasından tutunarak tehlikeli bir şekilde yolculuk yapması yürekleri ağızlara getirdi.
 • Kamyonun Arkasından Tutunan Çocuğun Tehlikeli Oyunu Kamerada Sultanbeyli’de bir çocuk kamyonun arkasından tutunarak tehlikeli bir şekilde yolculuk yapması yürekleri ağızlara getirdi. Bir süre ilerledikten sonra kamyondan inen çocuğun tehlikeli yolculuğu başka bir sürücü tarafından saniye saniye görüntülendi.
 • 7 Aylık Eşini Pompalı Tüfekle Öldüren Kocaya 20 Yıl Hapis Sultanbeyli’de 7 aylık eşinin çenesini ve dişlerini kırdıktan sonra pompalı tüfekle öldüren koca İbrahim Çakar, “eşi kasten öldürme” suçundan 20 yıl hapse çarptırıldı. Duruşmada söz alan sanık, “Eşimi severek evlendim. Karıncayı incitmek istemem, tahliyemi istiyorum” dedi.
 • Sultanbeyli'de Binanın Çatı Katı Alev Alev Yandı Sultanbeyli’de 3 katlı bir binanın çatı katı alev alev yandı. Çatı katının yanma anı ise amatör kamera tarafından saniye saniye görüntülendi.
 • Sokak Hayvanlarına Beslenme Desteği Sultanbeyli Belediyesi, olumsuz hava koşullarının artmasıyla birlikte İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle (İBB) sahipsiz sokak hayvanlarına kuru mama ve beslenme desteği veriyor.
 • Sultanbeyli Belediye Başkanı Keskin Açıklaması 'Metro hattımızda bir sorun yok, metro devam edecek. Ulaşımla alakalı vatandaşlarımızdan gelen sıkıntılarla ilgili yeni devlet hastanemize ücretsiz seferler koyduk'
 • Sultanbeyli'de Sokak Hayvanlarına 16 Noktada Beslenme Desteği Sultanbeyli Belediyesi, olumsuz hava koşulları nedeniyle İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle (İBB) 16 noktada sokak hayvanlarına kuru mama ve yemekle beslenme desteği veriyor.
 • Mahalleye Dadanan Hırsızlar Kamerada İstanbul Sultanbeyli’de bir eve giren 2 hırsız, güvenlik kamerasına yakalandı. Görüntülerde hırsızların eve giriş anları yer alırken aynı mahallede daha öncede bir çok hırsızlık olayının yaşandığı öğrenildi.
 • (Özel) Sultanbeyli'de Bir Mahalleye Dadanan Hırsızlar Kamerada Sultanbeyli’de bir eve giren 2 hırsız, güvenlik kamerasına yakalandı. Görüntülerde hırsızların eve giriş anları yer alırken aynı mahallede daha öncede bir çok hırsızlık olayının yaşandığı öğrenildi.
 • (Özel) Sultanbeyli'de İki Ayrı Marketten Para Çalan Çocuk Hırsızlar Kamerada Sultanbeyli’de iki makete 1 ay ara ile giren 3 çocuk hırsız, market çalışanlarını oyalayıp kasadan 3 bin TL civarında paraları alarak kayıplara karıştı. Kasasında paraların olmadığını anlayan dükkan çalışanın şok yaşadığı hırsızlık anları saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı.
 • Öğle Bülteni Günün gelişmelerini sizin için derledik.
 • İstanbul'da Soyguncu Kamerada Sultanbeyli’de bir PTT şubesini soymak isteyen iki şüpheli güvenlik kameralarına yakalandı. Görüntülerde, soygunculardan birisinin gözcülük yaparken diğerinin şubenin kapısını tekmeleyerek açtığı ve alarmı duyunca korkup kaçtığı anlar yer alıyor.
 • (Özel) PTT Şubesinin Kapısını Tekme Ve Taşla Kıran Soyguncu Kamerada Sultanbeyli’de bir PTT şubesini soymak isteyen iki şüpheli güvenlik kameralarına yakalandı. Görüntülerde, soygunculardan birisinin gözcülük yaparken diğerinin şubenin kapısını tekmeleyerek açtığı ve alarmı duyunca korkup kaçtığı anlar yer alıyor.
 • İstanbul'da Silahlı Market Soygunu İstanbul Sultanbeyli’de bir market, silahlı kişiler tarafından soyuldu.
 • Sultanbeyli'de Market Soygunu Sultanbeyli’de bir markete giren silahlı soyguncular, çalışanı etkisiz hale getirdikten sonra kasadaki bulunan paraları alarak kayıplara karıştı.
 1  2  ...  16  17 

ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !