ŞİŞLİ HABERLERİ / İstanbul

 • Bonzai Etkisindeki Servis Şoförü Direksiyon Başında Sızdı İstanbul Zincirlikuyu’da yolcuları şirkete bıraktıktan sonra dönüşe geçen servis şoförü, kullandığı sentetik uyuşturucu maddenin etkisiyle kendinden geçerek direksiyon başında sızdı.
 • (Özel) Zincirlikuyu'da 'Bonzai' Etkisindeki Servis Şoförü Direksiyon Başında Sızdı Zincirlikuyu’da yolcuları şirkete bıraktıktan sonra dönüşe geçen servis şoförü, kullandığı “bonzai” diye tabir edilen sentetik uyuşturucu maddenin etkisiyle kendinden geçerek direksiyon başında sızdı. Olay yerine gelen trafik polisleri, araçta uyuşturucu madde ele geçirdiği şoförü gözaltına aldı.
 • 14 Mart Tıp Bayramı'na Doğru İstanbul Valisi Şahin: '14 Mart önemli ve anlamlı bir gün. Tıbbiye öğrencilerinin İstanbul'un işgaline karşı yaptıkları protestonun günüdür aslında ama o protesto, o gün ,acı bir şeyi protesto eden o hareket, bugün bizim için bir bayram olarak kutlanmaya değer bir gün olmuş'
 • Şişli'de Sanal Kumarhaneye Polis Baskını İstanbul’un Şişli ilçesinde, yasadışı kumar ve bahis oynatıldığı tespit edilen bir adrese yapılan operasyonda biri işletme sahibi 3 şüpheli gözaltına alındı.
 • Taksicinin Bıçaklı Saldırısına Uğrayan Şoför Konuştu İstanbul Şişli’de bir taksicinin saldırısına uğrayan özel taksi kiralama firması şoförü yaşadıklarını anlattı. Saldırıya maruz kalan İrfan Er, "Kendi canımızı geçtik, müşterilerimizin can güvenliğini sağlamakta güçlük çekiyoruz" diyerek yetkililerden yardım istedi.
 • Şişli'de Taksicinin Bıçaklı Saldırısına Maruz Kalan Şoför Yaşanılan Panik Anlarını Anlattı Şişli’de bir taksicinin saldırısına uğrayan özel taksi kiralama firması şoförü yaşadıklarını anlattı. Saldırıya maruz kalan İrfan Er, "Kendi canımızı geçtik, müşterilerimizin can güvenliğini sağlamakta güçlük çekiyoruz" diyerek yetkililerden yardım istedi.
 • İstanbul'da Taksici Dehşeti İstanbul Şişli’de bir taksi sürücüsü, içerisinde yolcu bulunan özel taksi kiralama firması şoförüne saldırdı. Bıçakla aracı çizen ve tekmeleyen taksi şoförü, kadın yolcuların korku dolu anlar yaşamasına neden oldu.
 • Harbiye'de Taksici Dehşeti İstanbul Şişli’de bir taksi sürücüsü, içerisinde yolcu bulunan özel taksi kiralama firması şoförüne saldırdı. Bıçakla aracı çizen ve tekmeleyen taksi şoförü, kadın yolcuların korku dolu anlar yaşamasına neden oldu. Aracını taksi şoförünün üzerine süren diğer sürücü, saldırıdan kurtuldu.
 • Ünlü Türkücü Mahmut Tuncer'in Kızı Gözyaşları İçinde Savunma Yaptı Ünlü türkücü Mahmut Tuncer’in kızı Gizem Tuncer, otomobiliyle bir motosikletliye çarpmasına ilişkin davada gözyaşları içinde savunma yaptı. Hakkında 3 yıla kadar hapis istenen Gizem Tuncer, “Şikayetçi Mahmut Tuncer’in kızı olduğumu öğrendikten sonra benden yüksek meblağlar istemeye başladı. Olayın şokunu hala atlatamadım. Gereken maddi hasar neyse ödemeyi kabul ediyorum” dedi.
 • Mustafa Sarıgül Kadınlar Günü'nde Adaylık Sinyali Verdi İstanbul Şişli Belediyesi Eski Başkanı Mustafa Sarıgül, ilçedeki kadınlar için düzenlediği Kadınlar Günü kutlamasında, önümüzdeki yerel seçimler için Şişli’den adaylık Sinyali verdi.
 • Mustafa Sarıgül Kadınlar Günü'nde Adaylık Sinyali Verdi, Kadınlardan Oy İstedi Şisli Belediyesi Eski Başkanı Mustafa Sarıgül, ilçedeki kadınlar için düzenlediği Kadınlar Günü kutlamasında, önümüzdeki yerel seçimler için Şişli’den adaylık Sinyali verdi. "Bugün nişanımız var, önümüzdeki sene düğünümüz olacak" diyen Sarıgül, kadınlardan yerel seçimlerde destek istedi.
 • 'Yalnız Hayaller Kaldı' Filminin Gala Gösterimi Yapıldı Başrollerini Perihan Savaş ile Mahmut Cevher'in paylaştığı film, 9 Mart'ta seyirciyle buluşacak Oyuncu Perihan Savaş: 'Kadın olarak biz kendimizi seviyor muyuz önce ona bakmamız lazım. Özellikle 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla kadınların kendilerine çok daha farklı bakmaları gerektiğine inananlardan birisiyim' Oyuncu Mahmut Cevher: 'Arkadaşlarıma dedim ki bu filmi izledikten sonra bir kişinin bile organlarını bağışlamış ve bir kişinin hayatını kurtarmış olduğunu duyarsam, bu benim için en büyük hedeftir'
 • Hayri İnönü'nün 2 Yardımcısı Görevden Uzaklaştırıldı İçişleri Bakanlığı Mülkiye Başmüfettişleri, Şişli Belediyesi’nde yapılan denetlemelerin ardından Başkan Hayri İnönü’nün yardımcıları Asım Kantoğlu ve Nimet Toprak’ı görevden uzaklaştırdı.
 • (Özel) Şişli Endüstri Meslek Lisesi'nde Son Durum Havadan Görüntülendi Şişli Endüstri Meslek Lisesi öğrencilerin kayma riskine karşın başka atölyelere taşınmasının ardından son durum havadan görüntülendi. Bazı öğrencilerin kayan yere yakın bir noktada top oynaması ilginç bir görüntü oluşturdu.
 • O Binada Eğitim-Öğretime Ara İstanbul Şişli Endüstri Meslek Lisesi’nde yan tarafındaki inşaat nedeniyle zemininde kayma tehlikesi olan binada eğitim durduruldu. Bugün okula gelen öğrenciler, okul bünyesinde bulunan atölyelerde eğitimlerine devam ediyor.
 • Şişli Endüstri Meslek Lisesi'nde Zemininde Kayma Tehlikesi Olan Binada Eğitim Durdu Şişli Endüstri Meslek Lisesi’nde yan tarafındaki inşaat nedeniyle zemininde kayma tehlikesi olan binada eğitim durduruldu. Bugün okula gelen öğrenciler, okul bünyesinde bulunan atölyelerde eğitimlerine devam ediyor.
 • 'Şişli'deki Okulun İnşaat Nedeniyle Risk Altında Olduğu' İddiası İstanbul Valiliği: 'Bu aşamada hafta sonu meydana gelen yağışların yol açabileceği herhangi bir risk ihtimaline karşı 5 Mart 2018 günü saat 14.00 itibarıyla haberlere konu binadaki öğrencilerin diğer mevcut atölyelere taşınma işlemi gerçekleştirilmiştir' 'Arsa sahibi Bulgar Eksarhlığı Vakfı ile varılan mutabakat doğrultusunda yeni okul yapılana kadar, öğrencilerimiz aynı arsanın bir başka bölümünde yapılan alt katı atölye, üst katı dersliklerden oluşan, 2 katlı 50 derslikli prefabrik binalarda eğitim alacaktır'
 • İstanbul Valiliğinden Zemininde Kayma Tehlikesi Yaşanan Okulla İlgili Açıklama İstanbul Valiliği, etrafındaki AVM ve rezidans inşaatından dolayı zemininde kayma tehlikesi oluşan Şişli Endüstri Meslek Lisesine ilişkin, “Herhangi bir risk ihtimaline karşın saat 14.00 itibariyle haberlere konu binadaki öğrencilerin diğer mevcut atölyelere taşınma işlemi gerçekleştirilmiştir” açıklamasında bulundu.
 • 'Şişli Endüstri Meslek Lisesinde Eğitim Durduruldu' İstanbul Valiliği, etrafındaki AVM ve rezidans inşaatından dolayı zemininde kayma tehlikesi oluşan Şişli Endüstri Meslek Lisesine ilişkin, “Herhangi bir risk ihtimaline karşın saat 14.00 itibariyle haberlere konu binadaki öğrencilerin diğer mevcut atölyelere taşınma işlemi gerçekleştirilmiştir” açıklamasında bulundu.
 • Korkutan Manzara Açıklaması Lisede Eğitim Sürüyor ! Şişli Endüstri Meslek Lisesi’nin arazisinde yaşanan kayma tehlikesi sonrası son durum havadan görüntülendi. Görüntülerde yaşanan tehlikenin boyutu da gözler önüne serildi.
 • Toprak Kayması Yaşanan Şişli Endüstri Meslek Lisesi Havadan Görüntülendi Şişli Endüstri Meslek Lisesi’nin arazisinde yaşanan kayma tehlikesi sonrası son durum havadan görüntülendi. Görüntülerde yaşanan tehlikenin boyutu da gözler önüne serildi.
 • Lise Arazisindeki Tehlike Kameraya Yansıdı Şişli Endüstri Meslek Lisesi’nin arazisindeki tehlike kameraya yansıdı. Geçtiğimiz hafta içinde yağan şiddetli yağmur nedeniyle yumuşayan toprağın öğrenciler eğitim gördüğü sırada kaydığı anlar kameralarca görüntülendi.
 • Üniversite Öğrencileri Engelsiz Yaşam İçin İşaret Dili Öğreniyor İşitme engelli vatandaşların toplum içindeki yaşantılarını kolaylaştırmak düşüncesiyle öğrencilerine işaret dili eğitimi vermeyi amaçlayan, Nişantaşı Üniversitesi, Şişli Kaymakamlığı’yla ortaklaşa hazırlamış oldukları ‘Engelsiz Hizmet’ projesini hayata geçirdi.
 • 'Batılılaşmayı Şekilden İbadet Sananlar...' Gençlik, Eğitim ve Kültür Konfederasyonu tarafından Sultan II. Abdülhamid Han’ın ölümünün 100. yılında düzenlenen panelde konuşan Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, “Batılılaşmayı sadece şekilden ibadet sananlar bu ülkede taş üstüne taş koymadılar” dedi.
 • Bilal Erdoğan Açıklaması 'Batılılaşmayı Sadece Şekilden İbadet Sananlar Bu Ülkede Taş Üstüne Taş Koymadılar' Gençlik, Eğitim ve Kültür Konfederasyonu (GENÇ-KON) tarafından Sultan II. Abdülhamid Han’ın ölümünün 100. yılında düzenlenen panelde konuşan Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, “Batılılaşmayı sadece şekilden ibadet sananlar bu ülkede taş üstüne taş koymadılar” dedi.
 • 5. Eğitim Teknolojileri Zirvesi MEB Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürü Tırnakçı: ''Yaptığımız çalışmalarla çocuklara hayata dair problemleri teşhis etmeyi öğretiyoruz ve çözüm üretmelerini istiyoruz. Teknolojinin geldiği nokta itibariyle de çocuklarımızın problemleri çözerken teknolojiyi kullanmalarını da istiyoruz. Ayrıca çocuklarımıza teknolojiyi kullanma ahlakını da öğretmeye çalışıyoruz'' TÜSİAD Başkanı Bilecik: ''Zaman artık dijital akıyor. Eğitim sistemi de bu çağa adapte oluyor. Eğitimde de misyonu değiştireceği bilinen çağı yakalamak zorundayız. Artık güçlü olmanın yolu bilgiyi fazlasıyla kullanmaktan aynı zamanda üretmekten geçiyor. Eğitim dijital dönüşümün merkezinde yer alıyor''
 • Şişli'de Şüpheli Paket Fünyeyle Patlatıldı Şişli'de fünyeyle patlatılan şüpheli paketten alüminyum folyo ve koli bandıyla sarılmış kaldırım taşı çıktı.
 • Şişli'de Şüpheli Paket Alarmı Açıklaması Cadde Trafiğe Kapatıldı Şişli’de kaldırımda bırakılan şüpheli paket fünye ile patlatıldı. Şüpheli paket nedeniyle cadde trafiğe kapatılırken paketten taş çıktı.
 • 'Sesiniz Sesimiz' Sergisi Şehit ve gazi yakınlarına destek amacıyla düzenlenen sergi 7 Mart'a kadar gezilebilecek.
 • Taşplak Senfoni Orkestrası, Yeşilçam Şarkılarını Seslendirecek Taşplak Senfoni Orkestrası, Yeşilçam sinemasının unutulmayan müziklerini yorumlayacak.
 • Uğur Tarhan'ın 'Yüzleşme' Kitabı Çıktı 2023 Lider Türkiye Platformu kurucu başkanı Av. Uğur Tarhan, 10 yıllık köşe yazılarının yer aldığı kitabı ’Yüzleşme’ kitapçılardaki yerini aldı.
 • Dünya Beşten Büyüktür Derneği Kuruldu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Birleşmiş Milletler'i eleştirirken ifade ettiği 'Dünya Beşten Büyüktür' sloganından hareketle kurulan dernek tanıtıldı Dernek Başkanı Güler: 'Dünya nüfusunun büyük bir kısmının masa dışında bırakıldığı, 1,7 milyar Müslüman'ın temsil edilmediği adaletsizlik düzenine karşı çıkıyoruz. Tespit ettiğimiz hedefler doğrultusunda Dünya Beşten Büyüktür Derneği çatısı altında hareket etmeye karar verdik'
 • Trafikte Tehlikeli Şov Kamerada İstanbul Şişli’de motosikletli gencin tek teker üzerinde tehlikeli şovu kameralara yansıdı.
 • ''Yeni Eksperlik Kültürü Oluşturmak İstiyoruz Çünkü Yeni Bir Dünya Düzeni Kuruluyor'' SED Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nedim Erdem, ’’Yeni eksperlik kültürü oluşturmak istiyoruz çünkü yeni bir dünya düzeni kuruluyor. Bu yeni dünya düzeninde de eksperliği doğru bir şekilde tanımlamalıyız’’ dedi.
 • (Özel) Motosiklet Sürücüsünün Trafikte Tehlikeli Şovu Kamerada Şişli Piyalepaşa Bulvarı üzerinde motosikletli gencin tek teker üzerinde tehlikeli şovu kameralara yansıdı. Ön tekerini kaldırdığı motosikletiyle saniyelerce giden genç hem kendi hem de sürücülerin canını tehlikeye attı.
 • Yeşil Listedeki Terörist Tutuklandı İçişleri Bakanlığının güncellediği ‘aranan teröristler’ listesinde ‘yeşil’ kategoride yer alan DHKP/C’nin üst düzey sorumlusu Nurhan Yılmaz tutuklanarak cezaevine gönderildi.
 • Aranan Teröristler Listesinde 'Yeşil' Kategoride Yer Alan DHKP-C'li Nurhan Yılmaz Tutuklandı İSTANBUL İçişleri Bakanlığının güncellediği ‘aranan teröristler’ listesinde ‘yeşil’ kategoride yer alan DHKP/C’nin üst düzey sorumlusu Nurhan Yılmaz tutuklanarak cezaevine gönderildi.
 • DHKP-C'nin Üst Düzey İsmi Yakalandı İstanbul’da düzenlenen operasyonda saldırı hazırlığındaki teröristlere silah ve patlayıcı temin eden terör örgütü DHKP-C’nin üst düzey isimlerinden M.A. İstanbul’da yakalandı.
 • DHKP-C'ye Büyük Darbe Açıklaması Üst Düzey İsim Yakalandı İstanbul’da düzenlenen operasyonda saldırı hazırlığındaki teröristlere silah ve patlayıcı temin eden terör örgütü DHKP-C’nin üst düzey isimlerinden M.A. İstanbul’da yakalandı.
 • Çalıştıkları Evi Soydular Şişli'de, bir evden 3,5 milyon değerinde ziynet eşyası çalınması olayına ilişkin, 5'i bu evde çalışan hizmetli olmak üzere 6 kişi gözaltına alındı Şüphelilerin yakalandığı adreste yapılan aramada, ziynet eşyaları ele geçirildi Hırsızlık şüphelileri, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.
 • İranlı Turist Taksim'de Kendini Yakmaya Kalktı Taksim Meydanı’nda İranlı bir turist kendini yakmaya çalıştı. Polisin müdahale ettiği şahıs, hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.
 • Şişli'de Gece Kulübünde Silahlı Kavga Açıklaması 1 Yaralı Şişli'de bir gece kulübünde çıkan kavgada silahla vurulan kişi yaralandı.
 • Şişli'de Gece Kulübü Önünde Silahlı Kavga Açıklaması 1 Yaralı Şişli’de bir gece kulübü önünde meydana gelen silahlı kavgada bir kişi yaralandı.
 • (Özel) Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Bacağı Kesilecek Dediği 15 Temmuz Gazisi Konuştu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ayağının kesileceğini açıkladığı 15 Temmuz Gazisi Sabri Gündüz İHA’ya yaptığı açıklamalarda, “Ayaksız yaşanır ama vatansız yaşanmaz” dedi.
 • Şehitler Köprüsü Yolunda Polisi Alarma Geçiren Olay İstanbul’da taksiye binerek yola çıkan genç bir kadın, cep telefonundan yakınlarına 15 Temmuz Şehitler Köprüsüne giderek intihar edeceğini söyledi.
 • (Özel) Şehitler Köprüsü Yolunda Polisi Alarma Geçiren Olay İstanbul’da taksiye binerek yola çıkan genç bir kadın, cep telefonundan yakınlarına 15 Temmuz Şehitler Köprüsüne giderek intihar edeceğini söyledi. Şoförün kadını Zincirlikuyu’da indirmesinin ardından ihbarda bulunması sonucu alarma geçen polis ekipleri, köprüye doğru yalın ayak yürüyen kadını durdurdu. Alkol komasına girmesi nedeniyle bayılan ve polis ekiplerine zor anlar yaşatan kadın ambulansla hastaneye kaldırıldı.
 • Zeytin Dalı Harekatı'na Esnaf Desteği Şişli'de bir grup esnaf, TSK'nın Afrin'de yürüttüğü 'Zeytin Dalı Harekatı'na destek gösterisi yaptı.
 • 'Bir Zamanlar Tatbiki' Sergisi Açıldı Yükseköğretim Kanunu kapsamında 1982'de Marmara Üniversitesi bünyesine katılan Devlet Tatbiki Güzel Sanatlar Yüksekokulu akademisyenleri ile buradan mezun olan öğrencilerin eserlerinden oluşan sergi, açıldı.
 • Ünlü Dermatolog Prof. Dr. Agop Kotoğyan Son Yolculuğuna Uğurlandı 13 Şubat Salı günü kansere yenik düşerek hayatını kaybeden "Kolsuz Agop "olarak bilinen ünlü dermatolog Profesör Dr. Agop Kotoğyan için Kumkapı’da bulunan Meryem Ana Ermeni Kilisesi’nde cenaze töreni düzenlendi.
 • 'Yerli Film İzlemede Avrupa Birincisiyiz' Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Eğitim Bir-Sen tarafından 4’üncüsü düzenlenen “Eğitim” temalı kısa film yarışması ödül törenine katıldı.
 • Eğitim-Bir-Sen 4. Kısa Film Yarışması Gala Ve Ödül Töreni Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Eğitim Bir-Sen tarafından 4’üncüsü düzenlenen “Eğitim” temalı kısa film yarışması ödül törenine katıldı.
 • 'Bir Zamanlar Tatbiki' Sergisi Yarın Açılacak Yükseköğretim Kanunu kapsamında 1982'de Marmara Üniversitesi bünyesine katılan Devlet Tatbiki Güzel Sanatlar Yüksekokulu akademisyenleri ile buradan mezun olan öğrencilerin eserlerinden oluşan sergi, yarın Şişli'deki Galeri Abay'da sanatseverlerle buluşacak.
 • Hayri İnönü'den Kafa Karıştıran Maçka Parkı Açıklaması Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü’nün, Maçka Parkı’na ilişkin yaptığı açıklamalar kafa karıştırdı. Önce tweet atarak Dolmabahçe-Levazım Tüneli projesini destekleyen Başkan İnönü, gelen tepkiler üzerine attığı tweeti sildi. Tepkilerden korkup çark eden nönü’nün bu kez de projeyi eleştirdiği görüldü.
 • Nuray Hafiftaş Son Yolculuğuna Uğurlandı Kanser tedavisi gördüğü hastanede 54 yaşında vefat eden Türk halk müziği sanatçısı Nuray Hafiftaş, Teşvikiye Camisinde ikindi vakti kılınan namazın ardından son yolculuğuna uğurlandı Siyaset ve sanat camiasından birçok ismin de katıldığı cenaze töreninin ardından Hafiftaş'ın naaşı sevenlerinin omuzunda cenaze aracına taşınarak, defnedilmek üzere Zincirlikuyu Mezarlığı'na götürüldü.
 • Epilepsi Krizi Geçiren Vale, Dükkana Böyle Daldı Şişli’de direksiyon başında epilepsi krizi geçiren valenin cip ile telefon bayine dalması, güvenlik kameralarına yansıdı.
 • DHKP/C'nin Üst Düzey Sorumlusu İstanbul'da Yakalandı Hakkında yakalama kararı bulunan, aranan teröristler listesinde 'yeşil' kategoride yer alan Nurhan Yılmaz, Şişli'de düzenlenen operasyonda gözaltına alındı Eylem hazırlığında olduğu öne sürülen Yılmaz'ın adresinde, çok sayıda dijital materyal ele geçirildi.
 • Yeşil Listedeki Terörist Yakalandı İstanbul’da bir hücre evine düzenlenen operasyonda terör örgütü DHKP-C üyesi N.Y. yakalandı. Eylem hazırlığındayken yakalanan teröristin, arananlar listesinde ‘yeşil’ kategoride yer aldığı öğrenildi.
 • İstanbul'da Terör Örgütü DHKP-C'ye Ağır Darbe Açıklaması Yeşil Listedeki Terörist Yakalandı İstanbul’da bir hücre evine düzenlenen operasyonda terör örgütü DHKP-C üyesi N.Y. yakalandı. Eylem hazırlığındayken yakalanan teröristin, arananlar listesinde ‘yeşil’ kategoride yer aldığı öğrenildi.
 • Harbiye Orduevi'nde Yangın Harbiye Orduevi’nin 25’inci katında yangın çıktı. İhbar üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri, yangını kısa sürede kontrol altına aldı.
 • Şişli'de Araç İşyerine Daldı Şişli’de direksiyon başında epilepsi krizi geçiren vale cip ile telefon bayisine daldı.
 • Afrin'de Mehmetçik Operasyondayken Şişli Belediyesi'nin Alkollü Sergi Açılışına Büyük Tepki Şişli Belediyesi ve Görsel Sanatlar Vakfı’nın işbirliğiyle düzenlenen ‘Yerel Kodlar Global Formlar’ adlı sergi açıldı. Zeytin Dalı Harekatı’nın devam ettiği ve şehit haberlerinin geldiği bir zamanda üstelik Şişli Belediyesi’nin binasında açılışta alkol tüketilmesi büyük tepki çekti.
 • Şişli'deki Yangında Can Pazarı Şişli’de bir apartmanın çatı katında çıkan yangın, apartman sakinlerine korku dolu anlar yaşattı. Yanan evde mahsur kalan engelli çocuk babası tarafından kurtarılırken, yaşlı kadını ise itfaiye ekipleri dışarı çıkardı.
 • Şişli'de Kadın Cinayetlerine Portakallı Protesto İstanbul Kadın Meclisi üyelerinden oluşan bir grup kadın, Şişli’de boşanmak üzere olduğu eşi tarafından boğazı kesilerek öldürülen Leyla Karal’ın hayatını kaybettiği sokakta eylem yaptı. Eylem sonrasında ise yürüyüş yapan kadınlar olay yerine portakal ve karanfil bıraktı.
 • Şişli'de Freni Tutmayan Su Dolu Kamyonet Yan Yattı Şişli’de sokak üzerinde geri geri gelmeye çalışan su dolu kamyonet park halindeki otomobile çarparak yan yattı. Meydana gelen kazada şans eseri yaralanan olmazken araçlarda maddi hasar meydana geldi.
 • Eşini Öldüren Koca Tutuklandı Şişli’de ayrı yaşandığı eşini boğazını keserek öldürdüğü iddia edilen şüphelinin tutuklanmasına karar verildi.
 • Şişli'de Karısını Boğazını Keserek Öldüren Zanlı Tutuklandı Şişli Mecidiyeköy’de boşanmak üzere olduğu eşinin boğazını sokak ortasında keserek öldüren şahıs, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
 • Sokak Ortasında Karısının Boğazını Kesen Cani Tutuklandı İstanbul Mecidiyeköy’de boşanmak üzere olduğu eşinin boğazını sokak ortasında keserek öldüren şahıs, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
 • Şişli'deki Cinayet Ayrı yaşadığı eşi tarafından boğazı kesilerek öldürülen kadının cenazesi, Adli Tıp Kurumu'nda yapılan otopsinin ardından memleketi Adana'ya gönderildi.
 • Şişli'de Kocası Tarafından Katledilen Kadının Cenazesi Adana'ya Gönderildi Şişli’de yol ortasında kocası tarafından boğazı kesilerek öldürülen kadının cenazesi, Adli Tıp Kurumunda yapılan işlemlerin ardından Adana’ya gönderildi.
 • Şişli'de Sokak Ortasında İşlenen Kadın Cinayeti Kamerada Şişli Mecidiyeköy’de Ali K. isimli şahsın sokak ortasında boşanmak üzere olduğu eşini güpegündüz vahşice öldürdüğü anlar güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.
 1  2  ...  43 

ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !