SİLİVRİ HABERLERİ / İstanbul

 • Ortaköy'deki Terör Saldırısı Davası Ortaköy'deki eğlence merkezi Reina'da yılbaşı gecesi düzenlenen ve 39 kişinin hayatını kaybettiği terör saldırısına ilişkin haklarında dava açılan ve aralarında saldırıyı gerçekleştiren Abdulkadir Masharipov'un da bulunduğu 51'i tutuklu 57 sanığın yargılanmasına devam ediliyor.
 • Reina Davasında, Evindeki Operasyonda Telefonunu Anüsüne Saklayan Sanık Savunma Yaptı Reina saldırısı davasında, DEAŞ terör örgütünde ‘kadı’ görevi yaptığı iddia edilen ve yakalandığı sırada cep telefonunu anüsüne saklayan sanık savunmasında, “İstihbaratçılar yabancıların eşyalarını çaldığı için telefonu sakladım” dedi.
 • Uluslararası Boğaziçi Kupası Başlıyor Buz pateninde 2017 Uluslararası Boğaziçi Kupası yarın başlayacak.
 • 'Reina Saldırısı' Davası İkinci Gününde İstanbul Ortaköy’deki Reina adlı gece kulübünde yılbaşı gecesi 39 kişinin ölümüne neden olan terör saldırısını gerçekleştiren Abdulkadir Masharipov, eşi Zarina Nurullayeva ve saldırıyla bağlantılı oldukları iddia edilen 57 sanığın yargılandığı dava, ikinci gününde.
 • Reina Saldırısı Davası İkinci Gününde Devam Ediyor Ortaköy’deki Reina adlı gece kulübünde yılbaşı gecesi 39 kişinin ölümüne neden olan terör saldırısını gerçekleştiren Abdulkadir Masharipov, eşi Zarina Nurullayeva ve saldırıyla bağlantılı oldukları iddia edilen 57 sanığın yargılandığı dava, ikinci gününde Silivri’de başladı. Tutuklu sanık Masharipov duruşma salonuna elleri kelepçeli şekilde getirildi. Saldırgan Abdulkadir Masharipov ve eşi Zarina Nurullayeva duruşma sırasında karakalem çalışmasıyla resmedildi.
 • Silivri'de Hırsızlık Şebekesine Operasyon Operasyonda gözaltına alınan 9 kişi tutuklandı.
 • Masharipov Savunma Yapmadı Reina adlı gece kulübünde yılbaşı gecesi düzenlenen ve 39 kişinin hayatını kaybettiği terör saldırısına ilişkin davada saldırgan Abdulkadir Masharipov savunma yapmadı.
 • Ortaköy'deki Terör Saldırısı Davası Saldırıyı gerçekleştirdiği belirtilen Abdulkadir Masharipov, avukatıyla görüşmeden savunma yapmayacağını ifade etti Mahkeme Başkanı Dağ: 'Burayı şov yerine çevirtmem. Konuşmayacaksan otur yerine' Masharipov'un savunma yapmaması üzerine kürsüye çağrılan İlyas Mamaşaripov'un savunmasına geçildi
 • Reina Saldırganı Abdulkadir Masharipov Savunma Yapmadı Reina adlı gece kulübünde yılbaşı gecesi düzenlenen ve 39 kişinin hayatını kaybettiği terör saldırısına ilişkin davada saldırgan Abdulkadir Masharipov “Türkiye’nin yasalarını bilmediğim ve yeterince anlamadığım için avukatımla görüşene kadar susarım” diyerek susma hakkını kullandı. Mahkeme başkanı ise "Savunma yaparsa yapar, burayı onun şov yeri haline getiremem" dedi.
 • Reina Davası Başladı Reina adlı gece kulübünde yılbaşı gecesi düzenlenen ve 39 kişinin hayatını kaybettiği terör saldırısına ilişkin saldırgan Abdulkadir Masharipov ve karısının da aralarında bulunduğu 57 sanığın yargılanmasına başlandı.
 • İşte Reina Saldırganı Abdulkadir Masharipov'un Duruşmadaki Karakalem Resimleri Reina adlı gece kulübünde yılbaşı gecesi düzenlenen ve 39 kişinin hayatını kaybettiği terör saldırısına ilişkin yargılanan saldırgan Abdulkadir Masharipov, hakim karşısında resmedildi. Yapılan çizimlerde Masharipov’un iki jandarma arasında sanık sandalyesinde oturduğu görülüyor.
 • Reina Saldırısı Davası Başladı Reina adlı gece kulübünde yılbaşı gecesi düzenlenen ve 39 kişinin hayatını kaybettiği terör saldırısına ilişkin saldırgan Abdulkadir Masharipov ve karısının da aralarında bulunduğu 57 sanığın yargılanmasına başlandı.
 • Reina Saldırganı Hakim Karşısına Çıkıyor Reina adlı gece kulübünde yılbaşı gecesi düzenlenen ve 39 kişinin hayatını kaybettiği terör saldırısına ilişkin saldırgan Abdulkadir Masharipov ve karısının da aralarında bulunduğu 57 sanık hakim karşısına çıkıyor.
 • Silivri'yi Lodos Vurdu Silivri’de etkili olan şiddetli lodos nedeniyle sahilde dev dalgalar oluştu. Seyyar satıcıların ise tezgahları uçtu.
 • 15 Temmuz Gazileri, Hidiv Kasrı'nda Buluştu FETÖ'nün 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimi sırasında 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde gazi olanlar, 'Gazi Buluşmaları' kapsamında bir araya geldi.
 • Ortaköy'deki Terör Saldırısı Davası Yarın Başlıyor Ortaköy'deki eğlence merkezi Reina'da yılbaşı gecesi düzenlenen ve 39 kişinin hayatını kaybettiği terör saldırısına ilişkin haklarında dava açılan ve aralarında saldırıyı gerçekleştiren Abdulkadir Masharipov'un da bulunduğu 51'i tutuklu 57 sanığın yargılanmasına yarın başlanacak Silivri'deki duruşma salonunda hakim karşısına çıkacak sanıklardan Masharipov'un, 40 kez ağırlaştırılmış müebbet ve 2 bin 397 yıla kadar hapisle cezalandırılması isteniyor.
 • Silivri'de Lodos İstanbul'da gece saatlerinde başlayan şiddetli lodos, Silivri'de de etkili oldu.
 • Zaman Gazetesi Eski Yönetici Ve Yazarları Hakkındaki Davada Ara Karar Mahkeme heyeti, suç vasfının değişme ihtimali, tutuksuz yargılanmanın ana kaide oluşu, tutukluluktan beklenen faydanın sağlanmış olmasını dikkate alarak tutuklu sanıklar Hüseyin Belli, İsmail Küçük ve Onur Kutlu'nun yurt dışına çıkış yasağı konularak tahliyesine hükmetti.
 • Zaman Gazetesi Eski Yönetici Ve Yazarları Hakkındaki Dava FETÖ/PDY'nin yayın organı olduğu gerekçesiyle kayyuma devredildikten sonra kapatılan Zaman gazetesinin eski yönetici ve yazarlarına yönelik açılan davada, Mümtazer Türköne, Ali Bulaç ve Şahin Alpay'ın da aralarında bulunduğu 22'si tutuklu 31 sanığın yargılanmasına devam ediliyor.
 • 7500 Km Yol Yapılarak 26.600 Anneye Ulaşıldı! “Hiçbir anne bebeğini büyütürken fizyolojik ve pedagojik gelişimle ilgili bilgi yetersizliğinden eksik kalmamalı” fikrinden hareketle geliştirilen “Anneler ile Geleceğe” projesi geçtiğimiz Eylül ayında hayata geçirildi. Bebek hemşiresi, beslenme ve çocuk gelişim uzmanından oluşan profesyonel ekip, 7500 km yol kat ederek, 9 farklı şehre gitti ve 26.600 annenin ayağına kadar giderek bebek gelişimine dair pek çok bilgiyi paylaştı.
 • '25 Aralık Darbeye Teşebbüs' Davası FETÖ/PDY'nin, takipsizlikle sonuçlanan 25 Aralık soruşturmasında usulsüzlükler yaptığı ve şüphelilere kumpas kurarak darbeye teşebbüs ettiği iddiasıyla firari sanık Fetullah Gülen ile eski emniyet müdürü Yakub Saygılı'nın da aralarında bulunduğu 10’u tutuklu 69 sanığın yargılanmasına devam edildi Duruşma, 25, 26 ve 27 Aralık 2017 tarihlerine ertelendi.
 • Silivri'de Hırsızlık Şebekesine Operasyon Örgütlü şekilde birçok hırsızlık olayına karıştıkları iddiasıyla 8 kişi gözaltına alındı.
 • FETÖ'nün İş Dünyası Yapılanması Davası FETÖ'nün iş dünyası yapılanmasına yönelik açılan davanın 9'uncu duruşmasında tutuklu sanık Ömer Faruk Kavurmacı savunma yapıyor.
 • Silivri'de 2 Kaza Açıklaması 2 Ölü Silivri’de D-100 karayolunda farklı noktalarda meydana gelen 2 kazada, ana yoldan karşıdan karşıya geçmek isteyen 2 kişi hayatını kaybetti.
 • Silivri'de Trafik Kazaları Açıklaması 2 Ölü Silivri'de meydana gelen trafik kazalarında iki kişi hayatını kaybetti.
 • TUSKON Davası Sanık Savunmalarıyla Devam Ediyor Fetullahçı Terör Örgütü’ne finansman sağladıkları iddiasıyla TUSKON ve üye şirketleri ile ünlü iş adamlarının yargılandığı dava sanık savunmalarıyla devam ediyor.
 • AK Partili Vekiller TUSKON Davasını Yakından Takip Etti FETÖ’ye finansman sağladıkları iddiasıyla ünlü iş adamlarının yargılandığı davayı AK Partili Milletvekilleri yakından takip etti.
 • AK Partili Milletvekilleri TUSKON Davasını Yakından Takip Etti FETÖ’ye finansman sağladıkları iddiasıyla, İstanbul Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Kadir Topbaş’ın damadı Ömer Faruk Kavurmacı ve ünlü baklavacı Faruk Güllü’nün de aralarında bulunduğu TUSKON ve üye şirketleri ile ünlü iş adamlarının yargılandığı davayı AK Partili Milletvekilleri yakından takip etti.
 • Ağaçta Mahsur Kalan Kedi, İtfaiye Ekiplerince Kurtarıldı Silivri'de, bir ağaçta mahsur kalan kedi itfaiye ekiplerince kurtarıldı.
 • FETÖ'nün İş Dünyası Yapılanması Davası Duruşmada savunmasını yapan tutuklu sanık Zenginer: 'Başka bankalarda olan hesaplarımı bozup, bu bankaya (Bank Asya) yatırmadım. Şahsıma Bank Asya'yı ayağa kaldırma gibi bir talimat gelmedi'
 • Yalnız Yaşadığı Evde Çıkan Yangında Yaralandı Silivri'deki evinde yangın nedeniyle yaralanan 90 yaşındaki kişi hastaneye kaldırıldı.
 • Atalay Filiz'in 'Kasten Öldürme' Davasında Karar Seri cinayet zanlısı Filiz, tarih öğretmeni Fatma Kayıkçı'yı öldürdüğü gerekçesiyle yargılandığı davada, 'kasten öldürme' suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı.
 • 15 Temmuz Şehitler Köprüsü Davası FETÖ'nün darbe girişimi sırasında 34 kişinin şehit edildiği köprüdeki olaylara ilişkin 135'i tutuklu 143 sanığın yargılanmasına devam ediliyor.
 • Silivri'de 'Çalgı Müzesi' Kuruldu Silivri İlçe Kaymakamı Ali Partal, "Çalgı Müzesi" açılışına katıldı.
 • Sabiha Gökçen Havalimanı'nın İşgali Davasında Karar 15 Temmuz darbe girişiminde Sabiha Gökçen Havalimanı’nın işgal edilmesine ilişkin görülen davada kararını açıklayan mahkeme, 8 sanık hakkında "anayasayı ihlal" suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verirken, 20 sanığı aynı suçtan müebbet hapis cezasına çarptırdı.
 • Sabiha Gökçen Havalimanı'nı İşgal Girişimi Davası Havalimanını ele geçirmeye çalıştıkları gerekçesiyle 28 tutuklu sanığın yarılandığı davanın 14. duruşması başladı
 • 15 Temmuz Şehitler Köprüsü Davası FETÖ'nün darbe girişimi sırasında 34 kişinin şehit edildiği köprüdeki olaylara ilişkin 135'i tutuklu 143 sanığın yargılandığı davanın sekizinci duruşması başladı.
 • 15 Temmuz'da İBB'nin İşgali Davasında Ara Karar FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi sırasında, İBB’nin işgali ve burada çıkan olaylarda Prof. Dr. İlhan Varank'ın da aralarında bulunduğu 14 kişinin şehit edilmesiyle ilgili, tutuklu 50 askerin yargılandığı davada tahliye talepleri reddedildi Mahkeme heyeti, Başbakanlık, İBB, İBB Başkanı Mevlüt Uysal ile aralarında Varank ailesinin de bulunduğu şehit, gazi aileleri olan müştekilerin davaya katılma talebini kabul etti
 • 15 Temmuz Gazileri Platformu Başkanı Erol Bulut, Gazi Olduğu Davayı Takip Etti 15 Temmuz hain darbe gecesi İstanbul Büyükşehir Belediyesi(İBB) önünde vurularak gazi olan 15 Temmuz Gazileri Platformu Başkanı Erol Bulut, Silivri’deki davayı takip etti.
 • Sabiha Gökçen Havalimanının İşgali Davasında Savcı Mütalaasını Açıkladı 15 Temmuz hain darbe girişiminde Sabiha Gökçen Havalimanının işgal edilmesine ilişkin görülen davada mütalaasını açıklayan savcı, 28 sanığın “cebir ve şiddet kullanarak anayasayı ihlal etmeye teşebbüs” suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapisle cezalandırılmasını istedi.
 • Sabiha Gökçen Havalimanı'nı İşgal Girişimi Davasında Mütalaa FETÖ/PDY'nin 15 Temmuz darbe girişimi sırasında, Sabiha Gökçen Havalimanı'nı ele geçirmeye çalıştıkları gerekçesiyle 28 tutuklu sanığın yargılandığı davada mütalaasını açıklayan cumhuriyet savcısı, tüm sanıkların birer kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılmasını istedi.
 • Üst Geçide Takılan Tırın Dorsesi Karayoluna Fırladı İstanbul Silivri’de üst geçide takılan tır dorsesi, çekicisinden koparak D-100 karayoluna fırladı.
 • Başkan Uysal, 'Haklı Olanın Başının Dik Durması Gerekiyor' İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Mevlüt Uysal, 15 Temmuz hain darbe girişimi gecesi, büyükşehir belediyesi önünde yaşananlara ilişkin Silivri’de görülen davayı takip etti. Gazetecilere açıklamalarda bulunan Başkan Uysal, “Haklı olanın başının dik durması gerekiyor”dedi.
 • (Özel) Üst Geçide Takılan Tırın Dorsesi D- 100 Karayoluna Fırladı Silivri Semizkumlar mevkiinde üst geçide takılan tır dorsesi, çekicisinden koparak D-100 karayoluna fırladı. Şans eseri olayda başka bir araç hasar görmezken tır sürücüsü yaralandı.
 • Sabiha Gökçen Havalimanı'nı İşgal Girişimi Davası ​ FETÖ/PDY'nin 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Sabiha Gökçen Havalimanı'nı ele geçirmeye çalıştıkları gerekçesiyle 28 tutuklu sanığın yargılanmasına devam ediliyor.
 • İBB'nin İşgali Davası Başladı İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin 15 Temmuz’da Fetullahçı Terör Örgütü tarafından işgal edilmesine ilişkin 50 şüpheli 3’er kez ağırlaştırılmış müebbet hapis istemiyle hakim karşısına çıktı. Silivri’de görülen duruşmayı, İBB Başkanı Mevlüt Uysal ve çok sayıda İBB avukatı izledi.
 • 15 Temmuz Şehitler Köprüsü Davası FETÖ'nün darbe girişimi sırasında 34 kişinin şehit edildiği köprüdeki olaylara ilişkin 135'i tutuklu 143 sanığın yargılanmasına devam ediliyor.
 • FETÖ'nün İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ni İşgali Davası Büyükşehir Belediye Başkanı Uysal, belediyenin 150 avukatıyla FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi sırasında İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin işgali ve burada çıkan olaylarda Prof. Dr. İlhan Varank'ın da aralarında bulunduğu 14 kişinin şehit edilmesiyle ilgili tutuklu 50 askerin yargılandığı davayı izlemek üzere Silivri'ye geldi Uysal: 'Bu davada suçluların hak ettiği cezayı bulması adına ne gerekiyorsa yapmak görevimiz. Bu konuda Büyükşehir Belediyesi olarak avukatlarımız gerekli işlemleri yaptı. Ayrıca müştekiler adına da yapılması gereken her şeyi yapacağız' 'Suçluların hak ettiği cezayı almaları tek hedefimiz. Her şeye rağmen hukuk işlediği, adalet yerini bulduğu zaman en azından burada şehit yakınlarımız huzura erecektir'
 • Başkan Uysal, İBB'nin İşgal Girişimi Davasını Takip Ediyor İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Mevlüt Uysal, 15 Temmuz hain darbe girişimi gecesi, büyükşehir belediyesi önünde yaşananlara ilişkin Silivri’de görülen davayı takip ediyor.
 • Silivri'de Otomobil Bariyerlere Çarptı Açıklaması 2 Yaralı Silivri’de bir otomobil sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu bariyerlere çarptı. Araçta sıkışan 2 kişi itfaiye ekiplerince kurtarıldı.
 • İBB Başkanı Uysal, 150 Avukatla Silivri'de Olacak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Uysal, yarın İBB'nin 150 avukatıyla İstanbul 26. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülecek 'FETÖ'nün Büyükşehir Belediyesi İşgal davası'nın ilk duruşmasına katılacak
 • Silivri'de Etkili Yoğun Sis Silivri'de yoğun sis etkili oluyor.
 • Silivri'de Öğretmenler Günü Kutlaması Silivri'de 24 Kasım Öğretmenler günü çeşitli etkinliklerle kutlandı.
 • '25 Aralık Darbeye Teşebbüs' Davası FETÖ/PDY'nin takipsizlikle sonuçlanan 25 Aralık soruşturmasında usulsüzlükler yaptığı ve şüphelilere kumpas kurarak darbeye teşebbüs ettiği iddiasıyla 69 sanığın yargılanmasına devam edildi Mahkeme heyeti, tutuklu sanıkların bu hallerinin devamına hükmederek duruşmayı 4 Aralık’a erteledi.
 • Çocukların Uyku Düzeni İçin Belli Bir Rutin Şart Sosyal sorumluluk projesi kapsamında genç anne ve anne adaylarını uzmanlarla buluşturan "Anneler ile Geleceğe" projesi kapsamında konuşan Bebek Hemşiresi Esra Ertuğrul özellikle yeni anne adaylarının en çok sıkıntı yaşadığı uyku düzeni ile ilgili tavsiyelerde bulunarak, "Bebeklerimizin uyku düzenini sağlamamız için belli bir rutin oluşturmak şart" dedi.
 • '25 Aralık Darbeye Teşebbüs' Davası FETÖ/PDY'nin takipsizlikle sonuçlanan 25 Aralık soruşturmasında usulsüzlükler yaptığı ve şüphelilere kumpas kurarak darbeye teşebbüs ettiği iddiasıyla 69 sanığın yargılanmasına devam ediliyor.
 • Silivri'de Toprak Kayması Silivri Boşnak bahçe olarak bilinen çay bahçelerinin bulunduğu bölgede toprak kayması yaşandı. Silivri Belediye yetkililerinin müdahale ettiği olayda can ve mal kaybı yaşanmadı.
 • (Özel) Silivri'de Toprak Kayması Silivri Boşnak bahçe olarak bilinen çay bahçelerinin bulunduğu bölgede toprak kayması yaşandı. Silivri Belediye yetkililerinin müdahale ettiği olayda can ve mal kaybı yaşanmadı.
 • Metrobüs Hattı Silivri'ye Kadar Uzatılıyor İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi'nde, İETT'nin 2018 Yılı Bütçesi onaylandı İETT Genel Müdürü Emecen: 'İstanbul'da kıtalararası yolculuğu hızlandıran metrobüste 590 aracımızla hizmet veriyoruz. Yolculuklardaki konforu arttırmak ilk hedefimiz. 52 kilometre ve 45 istasyonumuzla birlikte iyileştirme projelerimize hız kesmeden devam ediyoruz' 'Planlanan BeylikdüzüSilivri güzergahı ile İstanbul halkı hızlı ve konforlu ulaşım hizmetlerinden birine daha kavuşacaktır'
 • Öğle Bülteni Günün gelişmelerini sizin için derledik.
 • Paraşütçülerin Ölümden Döndüğü Anlar Kamerada İstanbul Silivri’de geçtiğimiz günlerde havada paraşütleri birbirine dolanan iki yamaç paraşütçüsünün ölümden döndüğü o anlar paraşütçülerin kamerasına yansıdı.
 • Paraşütçülerin Ölümden Döndüğü Anlar Kamerada Silivri’de geçtiğimiz günlerde havada paraşütleri birbirine dolanan iki yamaç paraşütçüsünün ölümden döndüğü o anlar paraşütçülerin kamerasına yansıdı.
 • İstanbul'da Polislerin Yargılandığı 'Bylock' Davasında Karar İstanbul 22. Ağır Ceza Mahkemesi, FETÖ'nün şifreli haberleşme programı 'ByLock'u kullandıkları iddiasıyla 56'sı tutuklu 61 polisin yargılandığı davada, sanıkları 1 yıl 6 ay ile 10 yıl 6 ay arasında değişen hapis cezalarına çarptırdı Mahkeme, 2 sanığın tahliyesine karar verdi
 • İstanbul'da Polislerin Yargılandığı 'Bylock' Davası FETÖ'nün şifreli haberleşme programı 'ByLock'u kullandıkları iddiasıyla 56'sı tutuklu 61 polisin yargılandığı davada, mahkeme heyeti kararını açıklamak üzere duruşmaya ara verdi.
 • Silivri'de 'En Güzel Buzağı' Yarışması Silivri’de bu yıl 2.’si düzenlenen ’En güzel buzağı” yarışması renkli görüntülere sahne oldu. Silivri Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünce, hayvancılığı teşvik etmek, kültür ırkı hayvancılığı geliştirmek ve üreticiler arasında dayanışmayı artırmak amacıyla düzenlenen en güzel buzağı yarışmasında 21 üreticinin 21 buzağısı yarıştı.
 • Atatürk Havalimanındaki Terör Saldırısı Davası Tüm sanıkların savunmalarının alınmasının ardından duruşma yarına ertelendi.
 • Buzağılar 'En Güzel' Olabilmek İçin Yarıştı Renkli görüntülere sahne olan '2. Geleneksel Buzağı Güzellik Yarışması'nda dereceye giren buzağıların sahipleri çeşitli hediyelerle ödüllendirildi
 • İstanbul'da 61 Polisin Yargılandığı 'Bylock' Davası FETÖ'nün şifreli haberleşme programı 'ByLock'u kullandıkları iddiasıyla 61 polisin yargılandığı davada esas hakkındaki savunmalar yapılıyor.
 • Atatürk Havalimanı Saldırısı Davası Yarın Başlıyor Atatürk Havalimanı’nda 29 Haziran 2016 tarihinde meydana gelen terör saldırısına ilişkin haklarında dava açılan 46 sanığın yargılanmasına başlanıyor. Yarın sabah Silivri’de görülecek davada, 42’si tutuklu 46 sanık, 46 kez ağırlaştırılmış müebbet ve 3 bin 342 yıla kadar hapis istemiyle ilk kez hakim karşısına çıkacak.
 • TPAO'nun Petrol İşletme Ruhsatının Süresi Uzatıldı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Petrol İşleri Genel Müdürlüğünce, Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı'nın (TPAO) İstanbul'un Silivri ilçesinde sahip olduğu petrol işletme ruhsatının süresinin 24 Aralık 2022'ye kadar uzatılmasına karar verildi.
 1  2  ...  36  37 

ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !