ŞİLE HABERLERİ / İstanbul

 • Cepte En Az Faturayı Kayserili Ödüyor İSTANBUL (A.A) – 25.04.2011 – Mobil İletişim Araçları ve Bilgi Teknolojileri İşadamları Derneği (MOBİSAD) tarafından yaptırılan ‘‘Mobil İletişim Tüketici Algı Araştırması 2010‘‘a göre, kontörlü cep telefonu kullanımında 5 lira düzeyindeki aylık ödemede Kayseri ilk sırayı alıyor.
 • Chp‘nin Seçim Bürosuna Saldırı Kadıköy‘de CHP‘nin seçim irtibat bürosu ile bir iş yerinde molotofkokteylli saldırılar sonucu maddi hasar meydana geldi.
 • Erdoğan: Skandal Kaset Olmasaydı Neredeydin AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ‘‘SSK‘nın genel müdürüyken batırdın SSK‘yı. SSK‘yı başarıyla götüremeyen bir adam şimdi çıkmışsın, (Türkiye‘yi yöneteceğim). Sen bir skandal kaset olmasaydı, şu anda neredeydin? Malum skandal kaset çıktı ortaya, bu kasetle beraber işte malum, biri gitti, biri geldi‘‘ dedi.
 • Başbakan‘ın Şile Yolunda Ban Ki Moon Molası Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın içinde bulunduğu otobüs, Şile‘deki seçim mitinginin ardından otobanda yaklaşık 20 dakika durakladı. Basın mensupları otobüsün niçin durduğunu anlamaya çalışırken yetkililer Başbakan Erdoğan’ın Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Ban Ki Moon ile telefon görüşmesi yapmak için otobüsü durdurduğunu bildirdi.
 • Şile‘nin Ahmetli Köyünde Yangın Paniği İstanbul‘un Şile ilçesine bağlı Ahmetli köyünde iki katlı bir evde çıkan yangın paniğe sebep oldu.
 • "Meslektaşlarım Selamı Kesti" İstanbul 11. Ağır Ceza Mahkemesi Heyeti Başkanı Şeref Akçay, ‘‘Balyoz Planı‘‘ davası kapsamında yargılanan 162 sanığın tutukluluğunun ve emekli orgeneral Ergin Saygun hakkındaki yakalama emrinin kaldırılmasına ilişkin taleplerin reddine muhalif kaldı. 
 • Mehmet Helvacı Hedeflerini Açıkladı Galatasaray‘da yaklaşan olağanüstü genel kurul öncesi başkan adaylarından Mehmet Helvacı, hedeflerini açıkladı.
 • "Balyoz"Da Başkana "İhsası Rey" Uyarısı ‘‘Balyoz Planı‘‘ davası kapsamında 162 sanığa ilişkin ‘‘tutukluluk halinin kaldırılması‘‘  yönünde yapılan itirazları oy çokluğuyla reddeden 11. Ağır Ceza Mahkemesi heyeti, verilen kararlara muhalefet şerhi koyan Heyet Başkanı Şeref Akçay‘a, ‘‘ihsası rey‘‘ uyarısında bulundu.
 • Cihaner: Türkiye‘de Her Şeye Alışkınız Eski Erzincan Cumhuriyet Başsavcısı İlhan Cihaner, HSYK‘nın, Erzurum Özel Yetkili Cumhuriyet Savcısı Osman Şanal‘a özel yetkilerini iade etmesine ilişkin, ‘‘Türkiye‘de her şeye alışkınız. Tepki vermedim. Herhangi bir haber gibi okudum‘‘ dedi.
 • Kılıçdaroğlu: ‘‘Toplu İğne Ucu Kadar Namuslularsa‘‘ CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ‘‘‘‘(YGS‘de şifre iddiaları) Bu kişilerin, toplu iğne ucu kadar ahlak kavramından nasipleri varsa, o görevlerini süratle bırakmaları gerekir. Ne işleri var onların orada‘‘dedi.
 • Mahmut Özgener: Suç duyurusunda bulunduk Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener, bazı adayların sorularını önceden elde ettiğinin anlaşılması sonucu Futbol Federasyonu tarafından iptal edilen Futbol Temsilciliği Sınavı ile ilgili Sarıyer Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunduklarını söyledi.
 • Gazeteciler Basın Özgürlüğü İçin Yürüdü Gazeteciler Ahmet Şık ile Ertuğrul Mavioğlu hakkında, "Soruşturmanın gizliliğini ihlal" suçundan açılan davanın Kadıköy Adliyesindeki duruşması öncesinde yürüyüş düzenlendi.
 • Duruşma Sonrası Adliye Önünde Gösteri  ‘‘Devrimci Karargah Örgütü‘‘ üyesi oldukları ve örgüte yardım ettikleri iddiasıyla eski emniyet müdürü Hanefi Avcı‘nın da aralarında bulunduğu 14‘ü tutuklu 22 kişinin yargılandığı davanın duruşması sonrası adliye önünde gösteri yapan grup, polisin müdahalesiyle dağıtıldı.
 • Sanıkların Adaylığına İtiraz Adalet Platformu Başkanı Adem Çevik, bazı dava sanıklarının milletvekili adaylıklarının iptali istemiyle Yüksek Seçim Kuruluna (YSK) başvurdu.
 • Yangın Ve Soba Zehirlenmeleri 2 Can Aldı Kartal‘da bir gecekonduda meydana gelen yangında 1 kişi öldü.
 • Dünyayı 10 Mega Trend Değiştirecek Büyüme Danışmanlığı ve Araştırma (Growth Consultancy & Research) kuruluşlarından Frost & Sullivan‘ın trend araştırmasına göre, iş yaşamında giderek ağırlık kazanan ve konumlarını güçlendiren kadınlar, her üç çalışandan biri olarak öne çıkacak, beyin göçü tersine dönecek, sağlık, yaşam biçimi haline gelecek.
 • Süreyya Karabulut‘tan ‘‘Katliam‘‘ Sözleri Münevver Karabulut cinayetine ilişkin Cem Garipoğlu, babası Mehmet Nida Garipoğlu ve annesi Tülay Makbule Garipoğlu‘nun da aralarında bulunduğu 7 sanığın yargılandığı davayla ilgili TÜBİTAK raporunda, incelenmesi istenilen güvenlik kamerası görüntülerinin ayrıntılı dökümlerine yer verildi. 
 • Şık Ve Şener‘in Tutukluluğuna Devam İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi nöbetçi hakimliği, gazeteciler Ahmet Şık ve Nedim Şener‘in de aralarında bulunduğu ‘‘Ergenekon‘‘ soruşturması kapsamında tutuklanan 6 kişinin bu durumlarının devamına karar verdi.
 • "Tanıklık Yapmamı Teğmenler İstedi" Eski Deniz Kuvvetleri Komutanı emekli Oramiral Metin Ataç, ‘‘Kafes eylem planı‘‘ ve ‘‘Amirallere suikast‘‘ iddialarına ilişkin davalarla birleştirilen ‘‘Poyrazköy‘de ele geçirilen mühimmat‘‘ davasında gönüllü tanıklık yapmak gibi bir amacı olmadığını, bu yöndeki ricanın, halen tutuklu bulunan teğmenlerden geldiğini bildirdi.
 • 12 Bin Telefon Kaydı Tiyatro Oyunuymuş İkinci ‘‘Ergenekon‘‘ davasının tutuklu sanığı Fatma Cengiz, sanıklardan eski Özel Harekat Dairesi Başkan Vekili İbrahim Şahin ile aralarında geçtiği iddia edilen görüşme ve mesajların yer aldığı 12 bin telefon kaydının, yazdığı tiyatro oyununa ilişkin olduğunu savundu. 
 • Ali Şen‘den Galatasaray Camiasına Tavsiye Eski Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Şen, sıkıntılı günler geçiren ezeli rakipleri Galatasaray‘a, sarı-lacivertli kulüpte daha önce başkan seçildiği iki dönemde yaşadığı tecrübelerle ilgili tavsiyelerde bulundu.
 • Galatasaray‘da Seçim Yolu Göründü Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu, Mali Genel Kurul Toplantısı‘nda idari yönden ibra edilmemesi sonrası seçimle ilgili sarı-kırmızılı camiada merakla beklenen kararı aldı.
 • Yurdatapan Kendini İhbar Etti ‘‘Düşünce Suçuna Karşı Girişim‘‘ içinde yer alan müzisyen Şanar Yurdatapan, ‘‘Ergenekon‘‘ soruşturması kapsamında tutuklanan gazeteci Ahmet Şık‘ın ‘‘İmamın Ordusu‘‘ adlı kitap taslağının bir örneğini elektronik posta yoluyla İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına göndererek kendini ihbar etti.
 • Yalçın Küçük: ‘‘Bana Dokunan Savcı Öz Gitti‘‘ İkinci ‘‘Ergenekon‘‘ davasında tutuksuz yargılanan, ancak ‘‘Ergenekon‘‘ soruşturması kapsamında tutuklanan Yalçın Küçük, ‘‘Bu ülkede artık dava mankeniyim. Son davada rolüm Osmanlı deyimiyle odalık oldu. Ben olmayınca davanın tadı olmuyor. (Cumhuriyet Savcısı Zekeriya Öz) bana dokundu. Dokunanların hepsi gider‘‘ dedi.
 • Tahliye Talebinin Reddine Muhalefet ‘‘Ergenekon‘‘ soruşturması kapsamında tutuklu bulunan eski emniyet müdürü Hanefi Avcı‘nın tahliye edilmesi talebini reddeden İstanbul 11.
 • Sis, Şile‘de Hayatı Felç Etti Aniden bastıran yoğun sis tabakası İstanbul Şile’de vatandaşların zor anlar yaşamalarına sebep oldu. Saat 17:30 sıralarında Ömerli’de başlayarak Şile‘yi etkisi altına alan sis tabakası.
 • Hanefi Avcı İfade Verdi ''Devrimci Karargah Örgütü'' davası ve ''Ergenekon'' soruşturması kapsamında tutuklu bulunan eski emniyet müdürü Hanefi Avcı, Ankara'da görülen bir dava kapsamında talimatla ifade verdi.
 • Cep Mesajı Kavgasında Silahlar Konuştu Bakırköy‘de iki grup arasında çıkan silahlı kavgada, üç kişi yaralandı. Olayla ilgili dört kişi gözaltına alındı. 
 • "S-1 Lstesi İçin 2 Kişi Görevlendirdim" İkinci ‘‘Ergenekon‘‘ davasının tutuklu sanığı eski Özel Harekat Dairesi Başkanvekili İbrahim Şahin, Ankara‘dan kendisini arayan Metin Gürak adlı paşanın terörle mücadele konusunda düşündükleri oluşumun başına kendisinin geçirileceğini söylemesi üzerine S-1 listesinin hazırlanması için iki kişiye görev verdiğini söyledi.
 • Kadınlar Temsil Oranını Artırmak İstiyor  TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı Güldal Akşit, Meclis‘te kadınların temsil oranının yüzde 9.1 olduğunu belirterek, ‘‘Cumhuriyet tarihi boyunca geldiğimiz en yüksek orandayız ancak dünya ortalamasına baktığımızda, biz bu ortalamanın çok altındayız‘‘ dedi.
 • Ünder 8 Haftalık Hedefini Açıkladı Galatasaray‘ın yeni teknik direktörü Bülent Ünder, tarihinin en kötü sezonunu geçiren sarı-kırmızılı takımı üst sıralara çıkarmak için çalışacağını söyledi.
 • Polat: Galatasaray‘ı Siyasetin Dışında Tuttuk Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, yoğun bir dönem yaşadıklarını ve yaptıkları binlerce işin arasında hatalar da yapmış olabileceklerini dile getirerek, ‘‘Ancak biz Galatasaray‘ı siyasetin dışında tuttuk‘‘ dedi. 
 • Adli Tıp‘tan "Foster" Açıklaması Adli Tıp Kurumu Başkanlığından yapılan açıklamada, Defne Joy Foster‘ın ölümüne ilişkin adli tıp incelemesinin 1,5 ay süreceğinin daha önce gerekçeleriyle kamuoyuna bildirildiği hatırlatılarak, ‘‘1,5 ay olarak bildirilen sürenin nedeni, incelemenin türü ve metotlarıyla ilgilidir‘‘ denildi.
 • "Aziz Yıldırım Hasta" Haberine Yalanlama Fenerbahçe Kulübü, başkan Aziz Yıldırım‘ın prostat kanseri olduğu, tedavi gördüğü ve hastalık ilk safhasında olduğu için iyileşme sürecine girdiğini iddia eden haberin gerçeği yansıtmadığını açıkladı.
 • Şile'de Orman Yangını  Şile'de ormanlık alanda çıkan yangın, Orman Bölge Müdürlüğü ile itfaiye ekiplerinin karadan müdahalesiyle kontrol altına alındı.     
 • Radikal‘e ‘‘İmam‘ın Ordusu‘‘ Baskını Gazeteci Ertuğrul Mavioğlu, ‘‘Ergenekon‘‘ soruşturması kapsamında polisin Ahmet Şık‘ın gönderdiği kitap taslağına el koyduğunu bildirdi.
 • Kılıçdaroğlu: "Gıda, Kömür Dağıtımı Sosyal Politika Değil" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, hazırladıkları ekonomi raporunda yıllık ortalama yüzde 7, Doğu ve Güneydoğu bölgesinde ise ortalama yüzde 9,5 büyüme hızı öngördüklerini belirterek, ‘‘GSYH‘yi 2023‘te 2,6 trilyon dolara, kişi başına geliri 31 bin 500 dolara çıkarmayı hedefliyoruz‘‘ dedi.
 • Derbi Maçta Sahaya İçki Şişesi Atılması Spor Toto Süper Lig‘de Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki derbi maçta tribünden sahaya içki şişesi atılmasına ilişkin iki kişinin emniyette ifadesi alındı.
 • Endişelerini Başbakana İletmiş ‘‘Balyoz Planı‘‘ davasının tutuklu sanığı eski 1. Ordu Komutanı emekli Orgeneral Çetin Doğan, endişe duyduğu konuları Başbakan Erdoğan‘a da ilettiğini belirterek, "dini öne çıkarmamaları gerektiğini, bunu yaparlarsa bölüneceklerini söylediğini" anlattı.
 • Ağva’Da Nevruz Kutlamaları Eğlenceli Geçti İstanbul‘un Şile ilçesine bağlı Ağva beldesi Ağva Anadolu Lisesi‘nde Nevruz Bayramı dolayısıyla kutlama programı düzenlendi.
 • Doğan: Darbe Aklımın Ucundan Geçmedi ‘‘Balyoz Planı‘‘ davasının tutuklu sanıklarından eski 1. Ordu Komutanı emekli Orgeneral Çetin Doğan, ‘‘Aklımın ucundan dahi darbe geçmemiştir. Yapılan darbelerin kime en çok zarar verdiğini gördüm. Silahlı Kuvvetleri halkın gözünde yıpratacak olaylardan her zaman kaçınmışımdır‘‘ dedi.
 • Çetin Doğan Çapraz Sorguda ‘‘Balyoz Planı‘‘ davası tutuklu sanığı emekli Orgeneral Çetin Doğan‘ın avukatı Celal Ülgen‘in savunması tamamlandı. Duruşmada tutuklu sanık Doğan‘ın çapraz sorgusuna geçildi.
 • Tatlıses‘e Saldırının Bütün Detayları Çözülecek İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, sanatçı İbrahim Tatlıses‘e yönelik saldırıya ilişkin olarak ‘‘Gözaltına alınanlarla ilgili çalışmalarımızı titizlikle devam ettiriyoruz. Bu olayın bütün detaylarını çözeceğiz‘‘ dedi.
 • Mücevher Fuarı‘ndan 1,5 Milyon Dolarlık Hırsızlık CNR Expo‘da açılan 32. İstanbul Mücevher Fuarı İstanbul Jewelry Show‘a katılan bir firmanın standındaki 1,5 milyon dolar değerinde olduğu bildirilen zümrüt ve pırlantadan oluşan gerdanlık çalındı.
 • Çydd Davasında Hakimden ‘‘Tuzluk‘‘ Tepkisi ‘‘Ergenekon‘‘ soruşturması kapsamında Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) ve Çağdaş Eğitim Vakfı (ÇEV) yöneticileri ile üyelerinden oluşan 8 kişi hakkındaki davaya bakan İstanbul 12. Ağır Ceza Mahkemesi heyetinin davadan çekilmesi ve davanın yetkisizlik kararı verilerek Ankara‘da görülmesi talepleri reddedildi.
 • Otoparktan Hırsızlığa İbretlik Karar İstanbul 3. Tüketici Mahkemesi, bir alışveriş merkezinin otoparkına bıraktığı otomobili çalınan tüketiciye, alışveriş merkezi tarafından otomobilin bedeli olan 8 bin 994 TL‘nin faiziyle birlikte ödenmesine hükmetti.
 • Tatlıses Soruşturmasında 6 Kişi Serbest Sanatçı İbrahim Tatlıses‘e yönelik silahlı saldırıya ilişkin gözaltına alınan 20 kişiden 6‘sı ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakıldı.
 • Husumet Yeni Değil Sanatçı İbrahim Tatlıses‘e yönelik silahlı saldırıya ilişkin gözaltına alınan Abdullah Uçmak‘ın da aralarında bulunduğu 20 kişinin emniyetteki sorguları sürüyor. İbrahim Tatlıses ile Abdullah Uçmak arasındaki husumet, 1998 yılına kadar gidiyor. 
 • Abdullah Uçmak‘ın Avukatından Açıklama İbrahim Tatlıses‘e yönelik silahlı saldırıya ilişkin gözaltına alınan Abdullah Uçmak‘ın avukatı Ekrem Demirel, operasyondan önce görüştüğü müvekkilinin kendisine olayla hiçbir ilgisi olmadığını söylediğini bildirdi. 
 • Tatlıses‘e Saldırı Anı Kameralarda Sanatçı İbrahim Tatlıses‘e yönelik silahlı saldırı anı ve kısa bir süre öncesi de güvenlik kameraları tarafından tespit edildi. 
 • "İlaç Yolsuzluğu" Operasyonu: 38 Gözaltı Hazırladıkları programla Sağlık Bakanlığının ilaç takip sistemine müdahale ederek haksız kazanç sağladıkları öne sürülen 38 kişi gözaltına alındı.
 • İstanbul‘da Pırlanta Operasyonu Atatürk Havalimanı‘nda düzenlenen operasyonda, 2 bin 500 pırlanta taş ile 339 altın küpe, yüzük, kolye ve bilezik ele geçirildi. Olayla ilgili 4 kişi gözaltına alındı.
 • "Balyoz"U 11 Chp Milletvekili İzliyor ‘‘Balyoz Planı‘‘ iddialarıyla ilgili olarak eski Hava Kuvvetleri Komutanı emekli orgeneral Halil İbrahim Fırtına, eski Deniz Kuvvetleri Komutanı emekli oramiral Özden Örnek ve eski 1. Ordu Komutanı emekli orgeneral Çetin Doğan‘ın da aralarında bulunduğu 157‘si tutuklu 196 sanıklı davanın 14. duruşması başladı.
 • Çöp Konteynerinde Bebek Cesedi Bulundu Pendik‘te bir çöp konteynerinde bebek cesedi bulundu.
 • Avrasya Tüneli Kamu Alanlarını Vuracak  Asya ile Avrupa yakasını denizin altından karayolu ile bağlayacak Avrasya Tüneli‘nin Çevresel ve Sosyal Etki Değerlendirmesi (ÇSED) Raporu‘na göre, proje yaklaşık 67 hektar büyüklüğündeki bir araziyi kalıcı şekilde kullanacak.
 • Meme Kanserine ‘‘Aşı‘‘ Ödül Getirdi Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi 1. Genel Cerrahi Klinik Şef Yardımcısı Doç. Dr. Ömer Bender, meme kanserine ‘‘rahim kanserine neden olan HPV virüsünün yol açabileceği ve meme kanserinin de aşıyla önlenebileceği‘‘ varsayımına dayalı bir çalışma hazırladıklarını, bu çalışmayla Amerika‘da ödül aldıklarını söyledi.
 • Şile Beyaza Büründü Şile‘de yaşayanlar güne tipi ve kar yağışı sürpriziyle uyandı. Ağva, Ömerli, Teke ve Çayırbaşı beyaza büründü.
 • Aziz Yıldırım'dan ''Yaşar Büyükanıt'' Yalanlaması Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın avukatı Umur Yaşar, müvekkili ile eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral Yaşar Büyükanıt'a ilişkin bugün bir gazetede yayımlanan haberin içeriğinin tamamen gerçek dışı olduğunu bildirdi.
 • Şile‘De Lodos Etkili Oldu Yağmurla birlikte etkili olan şiddetli rüzgâr, denizde boyu 5 metreyi aşan dalgaların oluşmasına neden oldu.
 • Süren: Yönetim Kurulu Seçimi Yapılmalı Galatasaray Kulübü Divan Kurulu mart ayı olağan toplantısında konuşma yapan eski başkan Faruk Süren, yönetim kurulunun kendi içinde anlaşamadığını ifade ederek, ‘‘Böyle bir manzaranın, kulübü Mayıs 2012‘ye götüreceğine inanmıyorum‘‘ dedi.  
 • Adnan Polat‘a İstifa Çağrısı Galatasaray Kulübü‘nün duayen isimleri arasında gösterilen İnan Kıraç, Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat‘ı bir kez daha istifaya çağırdı ve başkan adayı olarak Ünal Aysal‘ı gösterdi.
 • Tsyd‘den Beşiktaş Ve Trabzonspor‘a Tepki Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Yönetim Kurulu, Trabzonspor ve Beşiktaş kulüplerinin dün, resmi internet sitelerinden yayınladıkları bildirilerle ilgili bir açıklama yaptı.
 • Nazlı Ilıcak Savcı Öz İle Görüştü "Ergenekon" soruşturması kapsamında Odatv‘de yapılan aramalarda ele geçirilen belgelere ilişkin İstanbul Cumhuriyet Savcısı Zekeriya Öz ile görüşen gazeteci Nazlı Ilıcak, "Birtakım ipe sapa gelmez, tuhaf, ne işe yarayacağı da belli olmayan meselelerin böyle notlar halinde muhafaza edilmesini anlayamadım.
 • Beşiktaş Da Sert Çıktı Beşiktaş Kulübü son haftalarda yaşanan olaylarla ilgili bir açıklama yaptı.
 • "Ergenekon"Da Gazeteci Kılıç Tanık Olarak Dinlendi Birinci ‘‘Ergenekon‘‘ davasının 175. duruşması başladı.
 • İstanbul‘da Kar Yağışı Cumaya Kadar Sürecek İstanbul‘da etkisini sürdüren kar yağışının cuma gününe kadar devam edeceği, hava sıcaklıklarının hafta sonu mevsim normallerine döneceği bildirildi.
 • Sspe Hastalığına Karşı Aşılama Önemli Ölümcül bir beyin hastalığı olan ve özellikle çocuklarda görülen SSPE‘den (subakut sklerozan panensefalit) korunmak için aşılamanın büyük önem taşıdığı bildirildi.
 • Çetin Emeç Mezarı Başında Anıldı Uğradığı silahlı saldırı sonucu 21 yıl önce hayatını kaybeden Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Çetin Emeç, Zincirlikuyu Mezarlığı‘ndaki kabri başında anıldı.
 • Protokol Tribününde Kavga Çıktı Spor Toto Süper Lig‘de Beşiktaş ile Trabzonspor arasında İstanbul‘da yapılan maçın son anlarında protokol tribününde kavga çıktı.
 • Ab Kredi Kaybediyor Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, AB‘nin kamuoyunda ciddi anlamda kredi kaybettiğini belirterek, ‘‘AB sürecinde Türkiye‘nin A Planı, tam üyeliktir; şu anda ise B Planını uyguluyor‘‘ dedi.
 1  2  ...  18  19