ŞİLE HABERLERİ / İstanbul

 • Şile Yıldızspor TFF 3. Lig'de Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 1. kademe playoff maçında Alibeyköyspor'u 20 yenen Şile Yıldızspor, TFF 3. Lig'e yükseldi
 • TOKİ'nin Şile'de Yapacağı Konutlar İçin Kura Çekildi Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından İstanbul Şile'de talep uygulaması kapsamında alt gelir grubu için yaptırılan konutların, konut alma hakkı ve konut belirleme kuraları çekildi.
 • İstanbul'da Asfaltlama Çalışması 15 Temmuz Şehitler Köprüsü güzergahı O1 Otoyolu Edirne istikameti Altunizade Kavşağı mevkisinde bir şeritte asfalt çalışması yapılacağından 1619 Nisan'da trafik akışı 22.0006.00 saatlerinde kontrollü sağlanacak
 • Şile Otoyolunda Kaza Açıklaması 3 Yaralı Çekmeköy’de Şile otoyolu üzerinde kontrolden çıkan bir otomobil fidanlığa uçtu. Kazada 3 kişi yaralanırken, araçta sıkışan kadını eşi bir an olsun yalnız bırakmadı.
 • Unibike Expo 2018 Bisiklet Fuarı Fuar, yarın Yenikapı Avrasya Gösteri ve Fuar Merkezi'nde başlayacak Triatlon sporcusu İpek Onaran: 'Bisiklet sürekli artış halinde olan bir spor' 'Vakti olan herkesin özellikle çocukları olanların fuara gelmesini tavsiye ediyorum'.
 • Uysal, 'Çöp Gazından Elektrik Üretim Santrali'ni Gezdi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Uysal: 'Bugün itibariyle bu tesiste ve Şile'deki elektrik üretim tesislerimizde günlük 401 megawatt gücünde üretim yapılıyor. Bu da 870 bin nüfusa tekabül ediyor ki İstanbul'da günlük 300 bin konutun elektriği buralarda üretiliyor. Ayrıca ihalesini yapmış olduğumuz 3 bin tonluk yakma tesisimiz de devreye girdiği zaman, yaklaşık 1,5 milyon nüfusun da elektrik ihtiyacını karşılayacak günlük bir elektrik üretimi oluşacak'
 • İBB Başkanı Mevlüt Uysal, Çöp Gazından Elektrik Üretimi Yapan Santrali Ziyaret Etti İstanbul Çevre Yönetimi Katı Atık Merkezi’nde çöp gazından elektrik üretimi yapılan tesisi ziyaret eden İBB Başkanı Mevlüt Uysal, iki yeni tesisin daha ihalesinin yapıldığını belirterek, "İhalesini yapmış olduğumuz 3 bin tonluk yakma tesisimiz devreye girdiği zaman 1 buçuk milyon nüfusun da elektrik ihtiyacını karşılamış olacağız" dedi.
 • AK Parti Şile İlçe Kongresi Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Albayrak: 'İki senedir yerli kömür seferberliği başlattık zatı muhterem (CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu) yeni duyuyor' 'Trakya'da dünya kadar rezervimiz var. Eskişehir Alpu'da dünya kadar yerli kömür rezervimiz var, '40 milyon ton kömür ithalatı değil yerli kömürümüzü kullanacağız' diyoruz. Senin belediye başkanın, teşkilatın ortalığı ayağa kaldırıyor' 'Avrupa Birliği standartlarının üzerinde en iyi en çevreci termik santralleri yapacağız. Senin teşkilatın yerli kömüre karşı çıkıyor, eylem yapıyor. Bir insan bu kadar mı cahil olur?”
 • AK Parti Şile 6. Olağan Kongresi AK Parti Grup Başkanvekili Muş: 'Biz daha yolun başındayız. Yaptıklarımız, hedeflerimizin ve hayallerimizin çok küçük bir kısmını teşkil ediyor. Yapacağımız, katedeceğimiz ve ülkemizi taşıyacağımız o kadar farklı nokta var ki bunlar için motivasyonumuzun ve hazırlıklarımızın her daim tam olması gerekiyor' AK Parti İstanbul İl Başkanı Şenocak: 'Bu zamana kadar Türkiye'yi durdurmak için her yolu deneyenler, bütün umutları birer birer boş çıkınca, bütün hayallerini 2019'a bağladı. Hedeflerindeki tek kişi liderimiz Recep Tayyip Erdoğan. Çok çalışacağız ve 2019'da liderimizi başkan yapacağız inşallah'
 • Ortadoğu Enerji Grubu'ndan Rüzgar Ve Jeotermal Enerji Atağı Ortadoğu Enerji Grubu, yenilenebilir enerji alanındaki çalışmalarına çöp gazından enerji üretiminin yanı sıra rüzgar enerjisi ve jeotermal enerji yatırımları ile devam ediyor. Grup, yenilenebilir enerji alanındaki çalışmalarıyla 300 bin evin aydınlatılmasına ve yıllık yaklaşık 1,5 milyon ton karbondioksit emisyon azaltımına katkı sağlıyor.
 • Struma Faciasında Ölenler Anıldı Yahudi göçmenleri taşıyan ’Struma’ adlı geminin Karadeniz’de Sovyet denizaltısı tarafından batırılmasının neden olduğu facianın 76. yıldönümünde hayatını kaybeden 768 Musevi vatandaşı için anma töreni düzenlendi.
 • 'Struma Faciası'nda Hayatını Kaybedenler Anıldı Nazi zulmünden Struma isimli gemiyle kaçarken 1942 yılında hayatını kaybeden 769 Yahudi, düzenlenen törenle anıldı İstanbul Valisi Şahin: 'Türkiye'nin tüm çabalarına rağmen gerekli izinlerin gelmemesi üzerine Türk karasuları dışına çıkarılan Struma gemisi, 24 Şubat 1942 tarihinde Şile açıklarında başka bir devlete ait denizaltı tarafından torpillenerek batırılmıştır'.
 • Şile Yolunda Hafriyat Kamyonu İki Aracı Ezdi Açıklaması 1 Yaralı Şile yolu Taşdelen Mevkii’nde emniyet şeridine giren bir otomobilin sıkıştırması nedeniyle kontrolden çıkan hafriyat kamyonu iki aracı ezdi. Kazada 1 kişi hafif yaralandı.
 • Şile Yolu'nda Hafriyat Kamyonu İki Aracı Ezdi Açıklaması 1 Yaralı Şile Yolu Taşdelen Mevkii’nde emniyet şeridine giren bir otomobilin sıkıştırması nedeniyle kontrolden çıkan hafriyat kamyonu iki aracı ezdi. Kazada 1 kişi hafif yaralandı.
 • Şile'de Trafik Kazası Açıklaması 1 Yaralı Şile'deki trafik kazasında bir kişi yaralandı.
 • Otobüs Faciasında Hayatını Kaybeden Aygün Erdoğan Son Yolculuğuna Uğurlandı Üsküdar’da dün halk otobüsün durağa dalmasıyla hayatını kaybeden Aygün Erdoğan, Şile’de düzenlenen cenaze töreniyle son yolculuğuna uğurlandı.
 • Şile'de Batan Gemiden Eşinin Çıkarılmasını İstedi Şile açıklarında batan ‘Bilal Bal’ isimli kuru yük gemisinin aşçısı Vedat Odabaşı’nın eşi Aysun Odabaşı yetkililere seslenerek, arama çalışmalarının tekrar başlamasını ve eşinin gemiden çıkarılmasını istedi.
 • Şile Açıklarında Batan Kuru Yük Gemisi Geminin ahçısı Vedat Odabaşı'nın eşi Aysun Odabaşı: 'Arama çalışmalarının tekrar başlatılmasını ve eşimin oradan çıkarılarak bir mezarının olmasını istiyorum'.
 • Yunanistan'a Firar Eden Darbecilerin Davası FETÖ'nün darbe girişimi sırasında 4. Kara Havacılık Alay Komutanlığı'ndan helikopterlerle hareket ederek İstanbul çevresinde kalkışmaya katılan ve bir kısmı daha sonra Yunanistan'a kaçan 8 subayın da aralarında bulunduğu 19 eski havacı askerin yargılanmasına devam edildi
 • Batan Gemide Son Doğum Günü Şile’de batan "Bilal Bal" isimli kaptansız gemide kutlanan son doğum gününe ait görüntüler ortaya çıktı. Ayrıca geminin başçarkçısının da olmadığı öğrenildi.
 • Şile'de Batan 'Bilal Bal' İsimli Gemide Son Doğum Günü Şile’de batan "Bilal Bal" isimli kaptansız gemide kutlanan son doğum gününe ait görüntüler ortaya çıktı. Ayrıca geminin başçarkçısının da olmadığı öğrenildi.
 • Şile'de Dere Taştı, Bazı Köyleri Su Bastı İstanbul’da etkili olan yağış nedeniyle su seviyesi yükselen Şile Pot deresi taştı. Derenin taşmasıyla birlikte bazı köylerde su baskınlarına yaşanırken, kullanılmayan hurda bir otomobilinde sular içinde kaldığı görüldü.
 • (Özel) Şile Pot Deresi Taştı, Bazı Köyleri Su Bastı İstanbul’da etkili olan yağış nedeniyle su seviyesi yükselen Şile Pot deresi taştı. Derenin taşmasıyla birlikte bazı köylerde su baskınlarına yaşanırken, kullanılmayan hurda bir otomobilinde sular içinde kaldığı görüldü.
 • Şile Yolu'ndaki Gözlemecilerde Korkutan Yangın Şile Yolu’ndaki ahşap yapılardan oluşan gözlemecilerde çıkan yangın paniğe yol açtı. Yangın itfaiye ekiplerince kontrol altına alınırken iki gözlemeci dükkanı kullanılamaz hale geldi.
 • Evinde Öldürülen Ünlü Yönetmene Veda Türkiye’nin ‘Hababam Sınıfı Güle Güle’ filminde ‘Gariban Sefa’ olarak tanıdığı, ardından yönetmenliğiyle de beğeni toplayan Mustafa Kemal Uzun, son yolculuğuna uğurlandı
 • Ünlü Yönetmen, Gözyaşlarıyla Son Yolculuğuna Uğurlandı Çanakkale Yolun Sonu, Garip Bir Cinayet gibi yapımların ünlü yönetmeni Mustafa Kemal Uzun, yakınlarının ve sevenlerinin gözyaşları eşliğinde son yolculuğuna uğurlandı. Ünlü yönetmenin cenazesine Haldun Dormen, Yıldız Kültür, Wilma Elles, Ulvi Alacakaptan, Sefa Zengin gibi isimler katıldı.
 • Ünlüler Kemal Uzun'u Anlattı Şile’de evinde öldürülen Yönetmen Kemal Uzun’un cenazesine çok sayıda ünlü isim akın etti. Oyuncu Sefa Zengin, "Dünyanın en iyi insanıydı" derken, Haldun Dormen, "Onun yokluğunda çok kötü hissedeceğiz" dedi.
 • Yönetmen Mustafa Kemal Uzun İçin Teşvikiye Camii'nde Tören Düzenleniyor Şile’deki evinde öldürülen ünlü yönetmen Mustafa Kemal Uzun için Teşvikiye Camii’nde cenaze töreni düzenleniyor. Uzun’un naaşının bulunduğu tabut sevenlerinin omuzlarında musallaya konulurken, yakınları tabuta sarılıp gözyaşı döktü.
 • Mustafa Kemal Uzun'un Katil Zanlısı Tutuklandı Ünlü yönetmen Mustafa Kemal Uzun’u Şile’deki evinde bıçakladıktan sonra beyzbol sopasıyla başına vurarak öldüren Osman A., çıkartıldığı nöbetçi mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.
 • Ünlü Yönetmen Mustafa Kemal Uzun'u Öldüren Zanlı Tutuklandı Ünlü yönetmen Mustafa Kemal Uzun’u Şile’deki evinde bıçakladıktan sonra beyzbol sopasıyla başına vurarak öldüren Osman A., çıkartıldığı nöbetçi mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.
 • Yönetmen Uzun'un Öldürülmesi Uzun'u öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan şüpheli, adliyeye sevk edildi.
 • Ünlü Yönetmeninin Katil Zanlı Adliyede Ünlü yönetmen Mustafa Kemal Uzun’u Şile’deki evinde bıçakladıktan sonra beyzbol sopasıyla başına vurarak öldüren O.A. adliyeye sevk edildi. Zanlı, şube çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı.
 • Ünlü Yönetmeni Mustafa Kemal Uzun'u Öldüren Zanlı Adliyeye Sevk Edildi Ünlü yönetmen Mustafa Kemal Uzun’u Şile’deki evinde bıçakladıktan sonra beyzbol sopasıyla başına vurarak öldüren O.A. adliyeye sevk edildi. Zanlı, şube çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı.
 • Ünlü Yönetmen Mustafa Kemal Uzun'u Öldüren Zanlının Kaçışı Kameralarda Ünlü yönetmen Mustafa Kemal Uzun, Şile’deki evinde bıçaklandıktan sonra beyzbol sopasıyla başına vurarak öldüren ve polis tarafından gözaltına alınan O.A.’nın Uzun’un aracıyla kaçtığı anların görüntüleri ortaya çıktı. Zanlının araçla merdivenlerden aşağıya inmeye çalıştığı, inemeyince aracı bırakarak yaya olarak kaçması güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.
 • Şile'deki Evinde Cinayete Kurban Giden Yönetmenin Cenazesi Adli Tıptan Alındı Şile’deki evinde, beyzbol sopasıyla başından vurularak ve bıçaklanarak öldürülen ünlü yönetmen Mustafa Kemal Uzun’un cenazesi adli tıp kurumundaki işlemlerinin ardından çıkartıldı.
 • Yönetmen Uzun'un Evinde Ölü Bulunması Mustafa Kemal Uzun'un cenazesi, yarın Balıkesir Gönen'de toprağa verilecek.
 • Öldürülen Ünlü Yönetmenin Ağabeyinden Açıklama İstanbul Şile’deki evinde öldürülen ünlü yönetmen Mustafa Kemal Uzun’un ağabeyi konuştu. Ağabey Fazıl Uzun, “Sabaha karşı 05.00 gibi haber geldi. Hemen atladık geldik ve bu korkunç olayla karşılaştık” dedi.
 • Yönetmen Mustafa Kemal Uzun'un Cinayetine Ünlüler Sosyal Medya Hesaplarından Tepki Gösterdi Şile’deki evinde, başına beyzbol sopası vurularak ve bıçaklanarak öldürülen Yönetmen Mustafa Kemal Uzun’un, ölüm haberini alan ünlüler, sosyal medya hesaplarından tepki gösterdi.
 • Öldürülen Ünlü Yönetmenin Ağabeyi Konuştu Şile’deki evinde öldürülen ünlü yönetmen Mustafa Kemal Uzun’un ağabeyi konuştu. Ağabey Fazıl Uzun, “Sabaha karşı 05.00 gibi haber geldi. Hemen atladık geldik ve bu korkunç olayla karşılaştık” dedi.
 • Ünlü Yönetmen Mustafa Kemal Uzun, İşte Bu Evde Öldürüldü Ünlü Yönetmen Mustafa Kemal Uzun’un öldürüldüğü ev görüntülendi.
 • Öldürülen Ünlü Yönetmen Mustafa Kemal Uzun'un Adli Tıptaki İşlemleri Sürüyor Şile’deki evinde, beyzbol sopasıyla başından vurularak ve bıçaklanarak öldürülen ünlü yönetmen Mustafa Kemal Uzun’un adli tıptaki işlemleri sürüyor. Uzun’un yakınları Adli Tıp Kurumu önünde gözyaşı döktü.
 • Yönetmen Uzun, Evinde Ölü Bulundu Film ve belgesel yönetmeni Mustafa Kemal Uzun'un bıçaklanarak ve başına sert cisimle vurularak öldürüldüğü belirlendi Olayla ilgili, Uzun'un yönettiği filmde figüranlık yapan bir kişi gözaltına alındı.
 • Ünlü Yönetmen Evinde Öldürüldü Ünlü yönetmen Mustafa Kemal Uzun, Şile’deki evinde bıçaklandıktan sonra beyzbol sopasıyla başına vurularak öldürüldü.
 • Ünlü Yönetmen Mustafa Kemal Uzun Evinde Öldürüldü Ünlü yönetmen Mustafa Kemal Uzun, Şile’deki evinde bıçaklandıktan sonra beyzbol sopasıyla başına vurularak öldürüldü. Uzun’u öldüren şahsın ise yönetmenliğini yaptığı bir dizide figüran olarak rol aldığı öğrenilen O.A. polis ekiplerine tarafından gözaltına alındı.
 • Bir Aracın Bagajından Çıkan Balta Polisi Bile Şaşırttı İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin katılımıyla Atatürk Havalimanı’nda ’Kurt kapanı 11’ uygulaması yapıldı. Uygulamaya narkotik köpeği de katılırken bir aracın bagajından çıkan balta polis ekiplerini bile şaşırttı.
 • Şile'de Tohum Ve Yerel Ürünler Şenliği Şile Belediyesi tarafından bu yıl 5’incisi düzenlenen "Şile Tohum ve Yerel Ürünler Şenliği" gerçekleşti. Şile Yeryüzü Pazarında yapılan etkinlik bu yıl da renkli görüntülere sahne oldu.
 • Trafikte Kumandalı Araba Tehlikesi Şile otoyolunda seyreden otomobilin içindeki kişiler, yola bıraktıkları uzaktan kumandalı oyuncak arabayı akan trafikte yönlendirerek sürücüleri zor durumda bıraktı.
 • Şile'de 'Tohum Ve Yerel Ürünler Şenliği' Başlıyor Şile Belediyesi tarafından bu yıl 5’incisi düzenlenecek olan ‘Şile Tohum ve Yerel Ürünler Şenliği’ 19 Kasım’da gerçekleştirilecek. Şile Yeryüzü Pazarı’nda yapılacak etkinliğin bu yıl da renkli görüntülere sahne olması bekleniyor.
 • İhbara Giden Polislere Otomobil Çarptı Açıklaması 2 Yaralı İstanbul Şile yolunda bir kaza ihbarına giden polis ekiplerine otomobil çarptı. Kazada 2 polis yaralanırken polis ekiplerine otomobilleriyle çarpan kişi ya da kişiler olayın ardından kaçtı.
 • Kaza İhbarına Giden Polislere Otomobil Çarptı Açıklaması 2 Yaralı Şile yolunda bir kaza ihbarına giden polis ekiplerine otomobil çarptı. Kazada 2 polis yaralanırken polis ekiplerine otomobilleriyle çarpan kişi ya da kişiler olayın ardından kaçtı.
 • Kazaya Müdahale Eden Polislere Otomobil Çarptı Açıklaması 2 Yaralı Şile yolunda trafik kazasına müdahale eden 2 polis memuru, bir otomobilin çarpması sonucu yaralandı.
 • İkinci Kaptan Son Yolculuğuna Uğurlandı Şile açıklarında batan kuru yük gemisinin ikinci kaptanı Cüneyd Yedican, gözyaşlarıyla son yolculuğuna uğurlandı.
 • Şile'de Batan Geminin İkinci Kaptanı Son Yolculuğuna Uğurlandı Şile açıklarında batan kuru yük gemisinin ikinci kaptanı Cüneyd Yedican, gözyaşlarıyla son yolculuğuna uğurlandı.
 • GÜNCELLEME- Şile'de Kuru Yük Gemisinin Batması Şile açıklarında devam eden arama çalışmalarında cesetleri bulunan 3 kişinin kimlikleri tespit edildiCESETLERİN KİMLİKLERİ BELİRLENDİ.
 • Şile'de Batan Gemiden Cesedi Çıkarılan Son 3 Kişinin İsimleri Belli Oldu Şile açıklarında batan demir yüklü kuru yük gemisinin kayıp mürettebatıyla ilgili sürdürülen arama çalışmalarında cesedi bulunan son 3 kişinin isimleri belli oldu.
 • Cesedi Bulunan 3 Kişinin İsimleri Belli Oldu Şile açıklarında batan demir yüklü kuru yük gemisinin kayıp mürettebatıyla ilgili sürdürülen arama çalışmalarında cesedi bulunan son 3 kişinin isimleri belli oldu.
 • Şile'de Batan Gemide 3 Kişinin Daha Cesedine Ulaşıldı Şile açıklarında batan demir yüklü kuru yük gemisinin kayıp mürettebatıyla ilgili sürdürülen arama çalışmaları sonucunda 3 kişinin daha cesedine ulaşıldı. Cesetler kimlik belirleme çalışmaları için Şile Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.
 • Şile'de batan gemiden kötü haberler gelmeye devam ediyor İstanbul Şile açıklarında radardan kaybolan geminin mürettebatına ilişkin yapılan çalışmada sabah saatlerinde 1 kişinin cesedine ulaşılmıştı, akşam saatlerinde ise 3 kişinin daha cesedi çıkarıldı.
 • Şile'de Batan Gemide Ulaşılan Ceset Adli Tıp Kurumuna Götürüldü Şile açıklarında batan gemide arama çalışmalarında cesedine ulaşılan mürettebatın cesedi denizden çıkarılarak Adli Tıp Kurumuna götürüldü. Cesein çıkarılışı sırasında yakınları gözyaşlarına boğuldu.
 • Şile'de Kuru Yük Gemisinin Batması Devam eden arama çalışmalarında cesedine ulaşılan geminin ikinci kaptanı Cüneyd Yedican'ın cenazesi, Sahil Güvenlik Komutanlığı'na ait botla Şile Limanı'na getirildi.
 • Şile'de Batan Gemiden Bir Kişinin Daha Cesedine Ulaşıldı Şile açıklarında batan gemide arama çalışmaları devam ederken bir kişinin daha cesedine ulaşıldı. Acı haber alan aile yakınları göz yaşlarını tutamadı.
 • Şile Açıklarında Kuru Yük Gemisinin Batması Kayıp mürettebatı arama çalışmaları 7. gününde devam ediyor
 • Şile Açıklarında Batan Kuru Yük Gemisi AK Parti İstanbul Milletvekili Külünk: 'Savcılık konuyla ilgili soruşturma başlattı. Kayıp mürettebatın birinci derece yakınlarının da ifadesine başvurulacak. Bu konuda bir ihmal var mı? Varsa kime aittir? Eğer ihmal varsa, ihmalin sorumluları adalet önünde hesap verecek. Biz de Ankara'dan bu konuya dair hangi derslerin çıkarılması gerektiği sorusunun cevabı için ilgili arkadaşlarımıza gerekeni ifade edeceğiz'
 • İstanbul Boğazından Geçen Yıl 42 Bin 553 Gemi Geçti Interpress’in Deniz Ticareti Genel Müdürlüğü verilerinden derlediği bilgilere göre, geçen yıl İstanbul Boğazından 42 bin 553 gemi geçti. İncelemeye göre, en çok gemi geçişi 3 bin 786 geçiş ile Mart ayında gerçekleşirken en az geçiş ise, 3 bin 103 geçişle Ocak ayında yapıldı.
 • Şile'de Batan Gemi İçin Arama Çalışmaları Devam Ediyor AK Parti İstanbul Milletvekili Külünk: 'Özel teçhizatlı dalgıçlar günün 6 saatini denizin 88 metre dibinde arama kurtarma faaliyetiyle geçiriyor. Şimdi iğneyle kuyu kazar gibi dikkatle bulunacak alanı tespit ediyorlar. Oradan evlatlarımızı, dışarı almak için büyük bir gayretin içerisindeler'
 • Batan Gemiden Cesetleri Çıkarılan Baba Oğul Toprağa Verildi İstanbul Şile açıklarında batan demir yüklü kuru yük gemisinde bulunan Nihat Küçük ile oğlu Aşkın Küçük’ün cenazeleri toprağa verildi.
 • Şile'de Batan Gemiden Cesetleri Çıkarılan Baba Ve Oğlu Toprağa Verildi Şile açıklarında batan demir yüklü kuru yük gemisinde bulunan Nihat Küçük ile oğlu Aşkın Küçük’ün cenazeleri toprağa verildi.
 • Milletvekili Hamzaçebi, Şile'de Kayıp Mürettebatın Aileleriyle Görüştü CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Akif Hamzaçebi, Şile’de batan geminin kayıp mürettebatının arandığı bölgede incelemelerde bulundu. Gemide yakını olan ailelerle görüşen Hamzaçebi, acılı aileleri teselli etti.
 • Kayıp Mürettebatı Arama Çalışmaları Sürüyor İstanbul Şile açıklarında batan "Bilal Bal" gemisinin kayıp mürettebatıyla ilgili sürdürülen ve 3 kişinin cesedine ulaşılan arama çalışmaları 4’üncü günde de devam ediyor.
 • Şile'de Kayıp Mürettebatı Arama Çalışmaları 4'Üncü Günde De Devam Ediyor Şile açıklarında batan "Bilal Bal" gemisinin kayıp mürettebatıyla ilgili sürdürülen ve 3 kişinin cesedine ulaşılan arama çalışmaları 4’üncü günde de devam ediyor.
 1  2  ...  19  20