ŞİLE HABERLERİ / İstanbul

 • Şile'de 2 Kişi Boğularak Hayatını Kaybetti Şile’de serinlemek için Sofular Mahallesindeki Babsu Plajına giderek denize giren 2 kişi boğularak hayatını kaybetti.
 • Şile Sahilleri Tatilcilerle Doldu Taştı İstanbul’da hafta sonu güzel havayı fırsat bilen binlerce vatandaş, Şile sahiline akın etti. Yollarda kilometrelerce araç kuyruğu oluştu.
 • (Özel) Şile Sahilleri Tatilcilerle Doldu Taştı İstanbul’da hafta sonu güzel havayı fırsat bilen binlerce vatandaş, Şile sahiline akın etti. Yollarda kilometrelerce araç kuyruğu oluşurken, serinlemek için denize giren vatandaşların oluşturduğu insan seli havadan görüntülendi.
 • Şile Sahillerinde Atlı Jandarmalar Görevde İstanbul Şile İlçe Jandarma Komutanlığı atlı birlikleri, sahilde ’rip’ akıntının yol açtığı boğulma olaylarının önüne geçmek için bilgilendirme broşürü dağıtarak vatandaşları bilgilendirdi. Atlı birliklerin sahilde devriye atması havadan görüntülendi.
 • Yazlık Fiyatında Şampiyon Çeşme Tapusor.com'un araştırmasına göre, yazlık fiyatlarında 8 bin 641 lira ortalama metrekare fiyatıyla Çeşme şampiyon olurken, 5 bin 582 lirayla Bodrum ikinci, 4 bin 473 lirayla Kaş üçüncü, Datça 4 bin 181 lirayla dördüncü, Urla 4 bin 39 lirayla beşinci sırada yer aldı Tatil beldelerinde son bir yılda yazlık fiyatlarının en fazla arttığı yer yüzde 34,7 ile Erdek olurken, onu yüzde 26,9 yükselişle Çeşme, yüzde 25,3 ile Fethiye takip etti
 • İstanbul'da Gizli Kalmış Güzellik 'Saklıgöl' Havadan Görüntülendi İstanbul’un Şile ilçesinde bulunan Saklıgöl fotoğraf çektirmek isteyen gelin ve damatlar ile günübirlik tatilcilerin akınına uğruyor. Hafta sonları dolup taşan "Saklıgöl"’ün eşsiz manzarası havadan görüntülenirken, görüntüler kendine hayran bıraktı.
 • (Özel) İstanbul'da Gizli Kalmış Güzellik 'Saklıgöl' Havadan Görüntülendi Şile Karamandere’de bulunan Saklıgöl fotoğraf çektirmek isteyen gelin ve damatlar ile günübirlik tatilcilerin akınına uğruyor. Hafta sonları dolup taşan "Saklıgöl"’ün eşsiz manzarası havadan görüntülenirken, görüntüler kendine hayran bıraktı.
 • 'Boğulmalarda Önlem Almak, Bilim İnsanlarının Görevidir' Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bahri Şahin: 'Boğulma vak'alarında, en önemli şey insanı bilgilendirmektir. İnsanlarımızı eğitirsek, insanlar da boğulma kazalarında alınan önlemlere çok fazla gereksinim duymadan, kendi kendisini akıntıdan kurtarmasını bilecektir. Boğulma olaylarında da önlem almak, sadece kamunun vazifesi değil, tüm bilim insanlarının görevidir' Yıldız Teknik Üniversitesi Doğa Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanı Prof. Dr. Şükrü Ersoy: 'Ülkemizde her yıl 600'den fazla insan, suda boğularak hayatını kaybetmektedir ve bu can kayıplarının önemli bir bölümü de çeken akıntılar sebebiyledir'
 • Şile Plajı'ndaki Bayram Yoğunluğu Havadan Görüntülendi Ramazan Bayramı tatilini İstanbul’da geçiren binlerce vatandaş, bayramın ilk gününde Şile’deki plaja akın etti. Havanın güzel olmasını fırsat bilerek yüzmek isteyen vatandaşların Şile Plajı’nda oluşturduğu yoğunluk ise havadan görüntülendi.
 • Şile Plajı'ndaki Bayram Yoğunluğu Havadan Görüntülendi Ramazan Bayramı tatilini İstanbul’da geçiren binlerce vatandaş, bayramın ilk gününde Şile’deki plaja akın etti. Havanın güzel olmasını fırsat bilerek yüzmek isteyen vatandaşların Şile Plajı’nda oluşturduğu yoğunluk ise havadan görüntülendi.
 • Jandarmadan 'Drone'lu Trafik Uygulaması Ekiplerin Şile Karayolu Yeşilvadi Kavşağı'nda gerçekleştirdiği uygulama sırasında ehliyet, kimlik ve araç plakaları, takbul, barkod ve karekod okuyucu sistemle kontrol edildi Denetimlerde kural ihlali yapan araçların tespiti için drone de kullanıldı.
 • Jandarmadan Şile Yolunda Bayram Denetimi Jandarma ekipleri, bayramı huzurlu bir şekilde geçirmek ve olası trafik kazalarını önlemek amacıyla trafik denetimi yaptı. Vatandaşların bayramını kutlayan jandarma ekipleri, kolonya ve şeker ikram etti.
 • (Özel) Şile Yolunda Kaza Açıklaması 2 Yaralı Şile Yolu Selimdere mevkiinde bir araç önce önünde seyir halinde giden otomobile ardından bariyere çarpıp takla attı. Kazada iki kişi yaralanırken, aracın yan şekilde durmuş hali vatandaşları şaşkına çevirdi.
 • Şenocak, Şile Ve Adalar'da Seçim Çalışmalarına Katıldı AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, seçim çalışmaları kapsamında Şile ve Adalar'ı ziyaret etti.
 • Makas Terörü Ve Kaza Anı Kamerada Şile otoyolunda makas atarak araçların arasından geçmeye çalışan sürücü, otomobile çarparak kazaya neden oldu. Metrelerce sürüklenen araçlardan biri kontrolden çıkıp duvara çarparak durabildi. Kaza anı ise araç kamerasına yansıdı.
 • Şile Otoyolu'nda Makas Terörü Ve Kaza Anı Kamerada Şile otoyolunda makas atarak araçların arasından geçmeye çalışan sürücü, otomobile çarparak kazaya neden oldu. Metrelerce sürüklenen araçlardan biri kontrolden çıkıp duvara çarparak durabildi. Kaza anı ise araç kamerasına yansıdı.
 • Gazeteci Ece Sevim Öztürk, FETÖ Propagandası Suçlamasıyla Gözaltına Alındı Gazeteci Ece Sevim Öztürk, sosyal medya üzerinden FETÖ propagandası yaptığı gerekçesiyle gözaltına alındı.
 • Gazeteci Ece Sevim Öztürk Gözaltına Alındı Gazeteci Ece Sevim Öztürk, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) soruşturması kapsamında gözaltına alındı.
 • Şile Kalesi Havadan Görüntülendi Şile Limanı’nın hemen yanındaki kayalığın üzerinde Cenevizliler tarafından gözetleme amacıyla yapılan kale havadan görüntülendi. Kale , gün batımı ve martıların eşlik etmesiyle seyrine doyum olmayan bir manzara oluştu.
 • Şile Kalesi'nin Gün Batımıyla Oluşturduğu Manzara Havadan Görüntülendi Şile Limanı’nın hemen yanındaki kayalığın üzerinde Cenevizliler tarafından gözetleme amacıyla yapılan kale havadan görüntülendi. Kale , gün batımı ve martıların eşlik etmesiyle seyrine doyum olmayan bir manzara oluştu.
 • Şile Kalesi'nin Gün Batımıyla Oluşturduğu Manzara Havadan Görüntülendi Şile Limanı’nın hemen yanındaki kayalığın üzerinde Cenevizliler tarafından gözetleme amacıyla yapılan kale havadan görüntülendi. Kale , gün batımı ve martıların eşlik etmesiyle seyrine doyum olmayan bir manzara oluştu.
 • Hayatının Baharında Hayatını Kaybeden Sanatçıya Veda Şile açıklarında teknenin batması sonucu hayatını kaybeden Onurcan Özcan son yolcuğuna uğurlandı.
 • Müzisyen Onur Can Özcan Son Yolculuğuna Uğurlandı Şile'den denize açılan fiber teknenin batması sonucu hayatını kaybeden Onur Can Özcan'ın cenazesi toprağa verildi.
 • Batan Teknede Hayatını Kaybeden Genç Sanatçı, Son Yolculuğuna Uğurlandı Şile açıklarında teknenin batması sonucu hayatını kaybeden Onurcan Özcan son yolcuğuna uğurlandı.
 • Onurcan Özcan'dan Acı Haber Açıklaması Cansız Bedenine Ulaşıldı İstanbul Şile’de dün alabora olan teknede kaybolan ünlü şarkıcı Onurcan Özcan’ın cansız bedenine ulaşıldı.
 • Şile'de Denizde Kaybolan Ünlü Şarkıcı Onurcan Özcan'nın Cansız Bedenine Ulaşıldı Şile’de dün alabora olan teknede kaybolan ünlü şarkıcı Onurcan Özcan’ın cansız bedenine ulaşıldı.
 • Şile'de Bir Teknenin Alabora Olması Denizde kaybolan müzisyen Onurcan Özcan'ın cesedine ulaşıldı.
 • Şile'de Denizde Kaybolan Kişinin Ünlü Şarkıcı Onurcan Özcan Olduğu Ortaya Çıktı Şile’de dün 5 kişinin içerisinde olduğu tekne, alabora olmuş ve teknede bulunan 5 kişiden biri hayatını kaybederken, 1 kişi ise denizde kaybolmuştu Denizde kaybolan kişinin genç şarkıcı Onurcan Özcan olduğu öğrenildi.
 • Şile Otoyolunda Hafriyat Kamyonu Bariyerlere Çarpıp Yan Yattı Şile otoyolu Çekmeköy mevkiinde lastiği patlayan hafriyat kamyonu bariyerlere çarptı. Çarpmanın etkisiyle kamyon yan yatarken içinde bulunan toprak yola döküldü.
 • Şile Yolunda Trafik Kazası Toprak yüklü hafriyat kamyonu bariyerlere çarptı.
 • GÜNCELLEME - Şile'de Tekne Alabora Oldu Alabora olan teknedeki 1 kişi yaşamını yitirdi, 1 kişi ise denizde kayboldu Sahil Güvenlik, jandarma ve Kıyı Emniyeti ekiplerince, suda kaybolan kişinin bulunması için çalışma başlatıldıSAHİL GÜVENLİK KOMUTANLIĞI'NIN AÇIKLAMASI EKLENDİ.
 • Şile'de Tekne Battı Açıklaması 1 Ölü, 1 Kayıp Şile’de 5 kişinin içerisinde olduğu tekne, alabora oldu. Teknede bulunan 5 kişiden biri hayatını kaybederken, 1 kişi ise denizde kayboldu.
 • Şile'de Tekne Alabora Oldu Alabora olan teknedeki 1 kişi yaşamını yitirdi, 1 kişi ise denizde kayboldu Sahil Güvenlik, jandarma ve Kıyı Emniyeti ekiplerince, suda kaybolan kişinin bulunması için çalışma başlatıldı.
 • Gözü Ormanda, Kulağı Ezanda 23 yıldır Şile Ormanları’nın koruyucusu haline gelen Şaban Cingöz, Ramazan’da kulağı ezanda iftarı beklerken, boynunda dürbünü ile İstanbul’un ciğerleri ormanları gözetliyor.
 • (Özel) Gözü Ormanda, Kulağı Ezanda 23 yıldır Şile Ormanları’nın koruyucusu haline gelen Şaban Cingöz, Ramazan’da kulağı ezanda iftarı beklerken, boynunda dürbünü ile İstanbul’un ciğerleri ormanları gözetliyor. 10 metrekarelik kulede 24 saatini geçiren Cingöz’ün evi olan kule ve Şile Ormanları’nın denizle birleşen eşsiz manzarası ise havadan görüntülendi.
 • Yönetmen Uzun'u Öldüren Şüpheliye Ağırlaştırılmış Müebbet İstemi Yönetmen Mustafa Kemal Uzun'u öldürdüğü iddiasıyla tutuklu bulunan figüran O.A. hakkında, 'canavarca hisle eziyet çektirerek kasten öldürme' suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle iddianame hazırlandı
 • Yönetmen Cinayetinde Şüpheliye Ağırlaştırılmış Müebbet Ünlü yönetmen Mustafa Kemal Uzun’un katil zanlısı hakkında, “canavarca hisle veya eziyet çektirerek kasten öldürme” ve “nitelikli yağma” suçlarından ağırlaştırılmış müebbet ve 10 yıldan 15 yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenlendi.
 • Yönetmen Cinayetinde Şüpheliye Ağırlaştırılmış Müebbet Hapis İstemi Ünlü yönetmen Mustafa Kemal Uzun’u Şile’deki evinde öldürdüğü iddia edilen şüpheli hakkında, “canavarca hisle veya eziyet çektirerek kasten öldürme” ve “nitelikli yağma” suçlarından ağırlaştırılmış müebbet ve 10 yıldan 15 yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenlendi.
 • Yirmi7 'Den yepyeni bir single “Muhtemelen Aşk” ile herkesin sevgisini kazanan Okan Şarlı solistliğinde ve öncülüğündeki “yirmi7”, yepyeni şarkısı ’Papatya’ ile hayranları ile buluşuyor.
 • Hafriyat Kamyonu Çarptığı Aracı Bariyerlere Sıkıştırdı Açıklaması 2 Yaralı İstanbul Ümraniye Şile bağlantı yolu üzerinde bir hafriyat kamyonu çarptığı otomobili bariyerlere sıkıştırdı. Kazada 2 kişi yaralandı.
 • Florya Engelliler Yaz Kampı Açıldı Bu yıl 24'üncü kez kapılarını açan İBB Florya Engelliler Yaz Kampı, engellilere ve ailerine bir haftalık ücretsiz tatil imkanı sunuyor İBB Genel Sekreter Yardımcısı Nihat Macit: 'Şile'de deniz kenarında 113 dönümlük bir alanda 365 gün hizmet verecek şekilde yeni bir engelli kampını hizmete açmak üzere çalışmalarımızı hemen hemen tamamladık. Yılda 15 bin engelli kardeşimize aileleriyle birlikte burada haftalık olarak tatil yapma imkanı sunacağız' Bedensel engelli Pınar Gürlek: 'Burada temiz hava alıyorum. Çeşitli etkinliklere katılıyoruz. Tekne turları, sinema gösterisi, canlı müzik oluyor. Çok eğlenceli ve güzel vakit geçiriyoruz'
 • Modyo TV'ye Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülü İletişim sektöründe 46’ncı yılını kutlayan Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından bu yıl 17’ncisi düzenlenen Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri 400’ün üzerinde katılımcıyla sahiplerini buldu. Modyo TV, TÜHİD Altın Pusula Yarışmasında ‘’Topluluk İletişimi’’ kategorisinde ödüle layık görüldü.
 • Jandarmadan 'Drone Ve Takbul' Lu Uygulama İstanbul İl Jandarma Komutanlığı ekipleri trafik haftası nedeniyle drone ve takbul diye tabir edilen özel gözlükle trafik uygulaması gerçekleştirdi. Jandarmanın uygulaması havadan da görüntülendi.
 • Trafik Haftası Etkinliği Şile'de Jandarma ekipleri trafik uygulaması yaptı.
 • Anadolu'dan TOKİ'ye Yoğun Talep TOKİ Başkanı Turan: 'Anadolu'nun birçok bölgesinden konut için yoğun talep geliyor. Dar gelirli, konuta erişmekte zorlanan vatandaşlarımıza yönelik arz ettiğimiz konutlara 510, hatta 50 katı müracaat alıyoruz' 'Şehirlerimizde insanlarımızın en temel ihtiyacı olan barınma ihtiyacı karşılanırsa göçün önüne geçilir. Şehirlerimizin planlı konut üretimiyle gelişimi sağlanarak, yeni yaşam alanları oluşturarak göç önlenebilir'
 • TFF 3. Lig'e Son 3 Bilet Spor Toto Bölgesel Amatör Lig'de 2. kademe playoff müsabakaları 29 Nisan'da yapılacak
 • Şile Yıldızspor TFF 3. Lig'de Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 1. kademe playoff maçında Alibeyköyspor'u 20 yenen Şile Yıldızspor, TFF 3. Lig'e yükseldi
 • TOKİ'nin Şile'de Yapacağı Konutlar İçin Kura Çekildi Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından İstanbul Şile'de talep uygulaması kapsamında alt gelir grubu için yaptırılan konutların, konut alma hakkı ve konut belirleme kuraları çekildi.
 • İstanbul'da Asfaltlama Çalışması 15 Temmuz Şehitler Köprüsü güzergahı O1 Otoyolu Edirne istikameti Altunizade Kavşağı mevkisinde bir şeritte asfalt çalışması yapılacağından 1619 Nisan'da trafik akışı 22.0006.00 saatlerinde kontrollü sağlanacak
 • Şile Otoyolunda Kaza Açıklaması 3 Yaralı Çekmeköy’de Şile otoyolu üzerinde kontrolden çıkan bir otomobil fidanlığa uçtu. Kazada 3 kişi yaralanırken, araçta sıkışan kadını eşi bir an olsun yalnız bırakmadı.
 • Unibike Expo 2018 Bisiklet Fuarı Fuar, yarın Yenikapı Avrasya Gösteri ve Fuar Merkezi'nde başlayacak Triatlon sporcusu İpek Onaran: 'Bisiklet sürekli artış halinde olan bir spor' 'Vakti olan herkesin özellikle çocukları olanların fuara gelmesini tavsiye ediyorum'.
 • Uysal, 'Çöp Gazından Elektrik Üretim Santrali'ni Gezdi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Uysal: 'Bugün itibariyle bu tesiste ve Şile'deki elektrik üretim tesislerimizde günlük 401 megawatt gücünde üretim yapılıyor. Bu da 870 bin nüfusa tekabül ediyor ki İstanbul'da günlük 300 bin konutun elektriği buralarda üretiliyor. Ayrıca ihalesini yapmış olduğumuz 3 bin tonluk yakma tesisimiz de devreye girdiği zaman, yaklaşık 1,5 milyon nüfusun da elektrik ihtiyacını karşılayacak günlük bir elektrik üretimi oluşacak'
 • İBB Başkanı Mevlüt Uysal, Çöp Gazından Elektrik Üretimi Yapan Santrali Ziyaret Etti İstanbul Çevre Yönetimi Katı Atık Merkezi’nde çöp gazından elektrik üretimi yapılan tesisi ziyaret eden İBB Başkanı Mevlüt Uysal, iki yeni tesisin daha ihalesinin yapıldığını belirterek, "İhalesini yapmış olduğumuz 3 bin tonluk yakma tesisimiz devreye girdiği zaman 1 buçuk milyon nüfusun da elektrik ihtiyacını karşılamış olacağız" dedi.
 • AK Parti Şile İlçe Kongresi Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Albayrak: 'İki senedir yerli kömür seferberliği başlattık zatı muhterem (CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu) yeni duyuyor' 'Trakya'da dünya kadar rezervimiz var. Eskişehir Alpu'da dünya kadar yerli kömür rezervimiz var, '40 milyon ton kömür ithalatı değil yerli kömürümüzü kullanacağız' diyoruz. Senin belediye başkanın, teşkilatın ortalığı ayağa kaldırıyor' 'Avrupa Birliği standartlarının üzerinde en iyi en çevreci termik santralleri yapacağız. Senin teşkilatın yerli kömüre karşı çıkıyor, eylem yapıyor. Bir insan bu kadar mı cahil olur?”
 • AK Parti Şile 6. Olağan Kongresi AK Parti Grup Başkanvekili Muş: 'Biz daha yolun başındayız. Yaptıklarımız, hedeflerimizin ve hayallerimizin çok küçük bir kısmını teşkil ediyor. Yapacağımız, katedeceğimiz ve ülkemizi taşıyacağımız o kadar farklı nokta var ki bunlar için motivasyonumuzun ve hazırlıklarımızın her daim tam olması gerekiyor' AK Parti İstanbul İl Başkanı Şenocak: 'Bu zamana kadar Türkiye'yi durdurmak için her yolu deneyenler, bütün umutları birer birer boş çıkınca, bütün hayallerini 2019'a bağladı. Hedeflerindeki tek kişi liderimiz Recep Tayyip Erdoğan. Çok çalışacağız ve 2019'da liderimizi başkan yapacağız inşallah'
 • Ortadoğu Enerji Grubu'ndan Rüzgar Ve Jeotermal Enerji Atağı Ortadoğu Enerji Grubu, yenilenebilir enerji alanındaki çalışmalarına çöp gazından enerji üretiminin yanı sıra rüzgar enerjisi ve jeotermal enerji yatırımları ile devam ediyor. Grup, yenilenebilir enerji alanındaki çalışmalarıyla 300 bin evin aydınlatılmasına ve yıllık yaklaşık 1,5 milyon ton karbondioksit emisyon azaltımına katkı sağlıyor.
 • Struma Faciasında Ölenler Anıldı Yahudi göçmenleri taşıyan ’Struma’ adlı geminin Karadeniz’de Sovyet denizaltısı tarafından batırılmasının neden olduğu facianın 76. yıldönümünde hayatını kaybeden 768 Musevi vatandaşı için anma töreni düzenlendi.
 • 'Struma Faciası'nda Hayatını Kaybedenler Anıldı Nazi zulmünden Struma isimli gemiyle kaçarken 1942 yılında hayatını kaybeden 769 Yahudi, düzenlenen törenle anıldı İstanbul Valisi Şahin: 'Türkiye'nin tüm çabalarına rağmen gerekli izinlerin gelmemesi üzerine Türk karasuları dışına çıkarılan Struma gemisi, 24 Şubat 1942 tarihinde Şile açıklarında başka bir devlete ait denizaltı tarafından torpillenerek batırılmıştır'.
 • Şile Yolunda Hafriyat Kamyonu İki Aracı Ezdi Açıklaması 1 Yaralı Şile yolu Taşdelen Mevkii’nde emniyet şeridine giren bir otomobilin sıkıştırması nedeniyle kontrolden çıkan hafriyat kamyonu iki aracı ezdi. Kazada 1 kişi hafif yaralandı.
 • Şile Yolu'nda Hafriyat Kamyonu İki Aracı Ezdi Açıklaması 1 Yaralı Şile Yolu Taşdelen Mevkii’nde emniyet şeridine giren bir otomobilin sıkıştırması nedeniyle kontrolden çıkan hafriyat kamyonu iki aracı ezdi. Kazada 1 kişi hafif yaralandı.
 • Şile'de Trafik Kazası Açıklaması 1 Yaralı Şile'deki trafik kazasında bir kişi yaralandı.
 • Otobüs Faciasında Hayatını Kaybeden Aygün Erdoğan Son Yolculuğuna Uğurlandı Üsküdar’da dün halk otobüsün durağa dalmasıyla hayatını kaybeden Aygün Erdoğan, Şile’de düzenlenen cenaze töreniyle son yolculuğuna uğurlandı.
 • Şile'de Batan Gemiden Eşinin Çıkarılmasını İstedi Şile açıklarında batan ‘Bilal Bal’ isimli kuru yük gemisinin aşçısı Vedat Odabaşı’nın eşi Aysun Odabaşı yetkililere seslenerek, arama çalışmalarının tekrar başlamasını ve eşinin gemiden çıkarılmasını istedi.
 • Şile Açıklarında Batan Kuru Yük Gemisi Geminin ahçısı Vedat Odabaşı'nın eşi Aysun Odabaşı: 'Arama çalışmalarının tekrar başlatılmasını ve eşimin oradan çıkarılarak bir mezarının olmasını istiyorum'.
 • Yunanistan'a Firar Eden Darbecilerin Davası FETÖ'nün darbe girişimi sırasında 4. Kara Havacılık Alay Komutanlığı'ndan helikopterlerle hareket ederek İstanbul çevresinde kalkışmaya katılan ve bir kısmı daha sonra Yunanistan'a kaçan 8 subayın da aralarında bulunduğu 19 eski havacı askerin yargılanmasına devam edildi
 • Batan Gemide Son Doğum Günü Şile’de batan "Bilal Bal" isimli kaptansız gemide kutlanan son doğum gününe ait görüntüler ortaya çıktı. Ayrıca geminin başçarkçısının da olmadığı öğrenildi.
 • Şile'de Batan 'Bilal Bal' İsimli Gemide Son Doğum Günü Şile’de batan "Bilal Bal" isimli kaptansız gemide kutlanan son doğum gününe ait görüntüler ortaya çıktı. Ayrıca geminin başçarkçısının da olmadığı öğrenildi.
 • Şile'de Dere Taştı, Bazı Köyleri Su Bastı İstanbul’da etkili olan yağış nedeniyle su seviyesi yükselen Şile Pot deresi taştı. Derenin taşmasıyla birlikte bazı köylerde su baskınlarına yaşanırken, kullanılmayan hurda bir otomobilinde sular içinde kaldığı görüldü.
 • (Özel) Şile Pot Deresi Taştı, Bazı Köyleri Su Bastı İstanbul’da etkili olan yağış nedeniyle su seviyesi yükselen Şile Pot deresi taştı. Derenin taşmasıyla birlikte bazı köylerde su baskınlarına yaşanırken, kullanılmayan hurda bir otomobilinde sular içinde kaldığı görüldü.
 • Şile Yolu'ndaki Gözlemecilerde Korkutan Yangın Şile Yolu’ndaki ahşap yapılardan oluşan gözlemecilerde çıkan yangın paniğe yol açtı. Yangın itfaiye ekiplerince kontrol altına alınırken iki gözlemeci dükkanı kullanılamaz hale geldi.
 1  2  ...  20 

ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !