SARIYER HABERLERİ / İstanbul

 • Ünlü Armatör Ailesine Ait Yalıda Hırsızlık Girişimi İstanbul Sarıyer’de ünlü armatör Cerrahoğlu ailesine ait yalıda yaşanan hırsızlık teşebbüsü güvenlik güvenlik kameralarına yansıdı. Yalıdaki kasayı alıp kaçmaya çalışan hırsızlar, güvenlik görevlisi ve vatandaşlar tarafından fark edildi.
 • (Özel) Ünlü Armatör Ailesine Ait Yalıda Hırsızlık Girişimi İstanbul Sarıyer’de ünlü armatör Cerrahoğlu Ailesine ait yalıda yaşanan hırsızlık teşebbüsü güvenlik güvenlik kameralarına yansıdı. Yalıdaki kasayı alıp kaçmaya çalışan hırsızlar, güvenlik görevlisi ve vatandaşlar tarafından fark edildi. Hırsızlar ile vatandaşlar arasında yaşanan kovalamaca saniye saniye görüntülendi.
 • Sarıyer'de Denizde Ceset Bulundu Cesedin dün akşam saatlerinde denize düşen bir askere ait olduğu tespit edildi.
 • Sarıyer'de Bir Kişi Denize Düştü Sarıyer’de asker olduğu iddia edilen kimliği belirsiz bir kişi denize düştü. Ekiplerin denize düşen şahsı arama çalışmaları sürüyor.
 • Ali İhsan Varol Tek Celsede Boşandı Ünlü sunucu Ali İhsan Varol eşi Ayşe Varol’dan boşandı. Mahkemenin, anlaşmalı olarak boşanan çiftin çocuğunun velayetini anneye verdiği öğrenildi.
 • Ünlü Sunucu Ali İhsan Varol Tek Celsede Boşandı Ünlü sunucu Ali İhsan Varol eşi Ayşe Varol’dan boşandı. Mahkemenin, anlaşmalı olarak boşanan çiftin çocuğunun velayetini anneye verdiği öğrenildi.
 • Jandarmadan Oto Hırsızlarına Operasyon Sarıyer'de çalınan lüks marka aracı park ettikleri bölgeye almaya gelen 2 şüpheli yakalandı Şüpheliler, sevk edildikleri adli makamlarca tutuklandı.
 • Jandarmadan Film Gibi Operasyon Sarıyer Zekeriyaköy’de lüks bir aracı çalan iki hırsız, aracı Kemerburgaz’da bir caddeye park etti. Aracın başında günlerce nöbet tutan jandarma ekipleri, hırsızları film gibi bir operasyonla yakaladı.
 • Sarıyer Spor Kulübü'nde Yönetim Kurulu Görev Dağılımı Yapıldı TFF 2. Lig ekiplerinden Sarıyer’de yeni oluşan yönetim kurulunun görev dağılımı yapıldı.
 • Kontrolden Çıkan Otomobil İş Yerine Daldı İstanbul Sarıyer’de kontrolden çıkan lüks otomobil, bir iş yerine daldı.
 • (Özel) Sarıyer'de Kontrolden Çıkan Lüks Otomobil İş Yerine Daldı İstanbul Sarıyer’de henüz bilinmeyen bir nedenle kontrolden çıkan lüks otomobil, iş yerine daldı. Güvenlik kameralarına saniye saniye yansıyan kazada aracın çarptığı dükkan yıkılırken, araçtan inen sürücü de hiçbir şey olmamış gibi yürüyerek kayıplara karıştı. İçeride kimsenin olmaması sayesinde facianın eşiğinden dönüldü.
 • Sarıyer'de Saffet Akkoyun Yeniden Başkan Oldu TFF 2. Lig Kırmızı Grup'ta mücadele eden Sarıyer Kulübünde yapılan Olağan Seçimli Genel Kurul sonrası mevcut başkan Saffet Akkoyun, yeniden başkan seçildi.
 • Lüks Site İnşaatında Yangın Paniği Sarıyer Ayazağa’daki lüks site inşaatının strafor deposunda henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. İtfaiye ekiplerinin müdahale ettiği yangın kontrol altına alınırken, yoğun duman nedeniyle göz gözü görmedi.
 • Saffet Akkoyun Güven Tazeledi TFF 2. Lig Kırmızı Grup takımı Sarıyer’de yapılan Olağan Seçimli Genel Kurul sonrası mevcut başkan Saffet Akkoyun, bir kez daha seçildi.
 • (Özel) Sarıyer'de 3. Kattan Düşen Boyacı Ağır Yaralandı Sarıyer Kireçburnu’nda boya yapan genç bir şahıs, dengesini kaybederek 3. kattan kafa üstü aşağıya düştü. Düşme sonucu ağır yaralanan genç, ambulansla hastaneye kaldırıldı.
 • Aliekber Akgün'ün Öldürülmesine İlişkin Dava İş adamı Aliekber Akgün'ün, Sarıyer'de, otomobilinde kırmızı ışıkta beklerken öldürülmesine ilişkin 3'ü tutuklu biri firari 6 sanığın yargılandığı davada, tutuklu sanıkların tahliyesine karar verildi.
 • İstinye Cinayeti Davasında Tutuklu Sanıklara Tahliye Kararı İstinye’de iş adamının lüks aracında silahlı saldırıya uğrayarak öldürülmesine ilişkin davada, mahkeme tutuklu 4 sanığın tahliyesine karar verdi.
 • Sarıyer'de Silahlı Kavga Açıklaması 1 Yaralı Sarıyer'de bir fabrikada çıkan silahlı kavgada 1 kişi yaralandı.
 • DİSK Üyelerinden ABD Konsolosluğu Önünde İsrail Protestosu DİSK’e bağlı Birleşik Metal İşçileri Sendikası ve Nakliyat İşçileri Sendikası üyesi bir grup, İsrail’in Gazze’de yaptığı katliamı protesto etmek amacıyla ABD Başkonsolosluğu önünde protesto gösterisi düzenledi.
 • Mazgala Takılan Kadın Ölümden Saniyelerle Kurtuldu İstanbul Sarıyer’de yoldaki mazgala takılıp düşen kadın, geri manevra yapan minibüsün altında kalmaktan son anda kurtuldu. Kadının ölümden döndüğü o anlar kameraya yansıdı.
 • İstanbul'da İki Yeni Polis Merkezi Amirliği Açıldı İstanbul Valisi Vasip Şahin: 'İstanbul artık terörle anılır bir şehir olmaktan çıkmaktadır. Bunun için emniyet güçlerimiz gece gündüz çalışıyor. Asayiş olaylarını da en az terör olayları kadar önemsiyoruz. Bunu da çok yakın gelecekte en aza indireceğiz. İstanbullular daha rahat edecek' İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan: 'Benim mesleğe başladığımda hayal ettiğim birtakım şeyler vardı. Allah nasip etti ve bu makama geldik. Hayal ettiğim şeyleri gerçekleştiriyorum. Bunlardan biri; polis merkezi amirliklerinin, vatandaşa güven veren, onu rahatlatan ve onun sığınabileceği bir yer haline gelmesiydi. İnsanların yüzünün güldüğü polis merkezi amirliklerinin olmasını istedim. Polis merkezi amirliğine gelen herkesin yüzünün gülmesini istedim. Bunu da başarıyoruz'
 • Vali Şahin Açıklaması 'İstanbul Artık Terörle Anılır Bir Şehir Olmaktan Çıkacak' Maslak Şehit Mürüvvet Akpınar Polis Merkezi açılışına katılan İstanbul Valisi Vasip Şahin ve İl Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, artık İstanbul’un hiçbir bölgesinin terörle anılmayacağını söyledi.
 • Sarıyer'de Kadın Ölümden Saniyelerle Kurtuldu Sarıyer’de yoldaki mazgala takılıp düşen kadın, geri manevra yapan minibüsün altında kalmaktan son anda kurtuldu. Kadının ölümden döndüğü o anlar kameraya yansıdı.
 • Nişantaşı Üniversitesi Öğrencilerinden 3 Bin Çocuğa Ağız Ve Diş Sağlığı Eğitimi Üniversitenin Meslek Yüksek Okulu Ağız ve Diş Sağlığı Bölümü öğrencileri, gönüllü olarak gerçekleştirdikleri proje kapsamında yaklaşık 3 bin çocuğa ağız ve diş sağlığı eğitimi verdi.
 • DEMOKRASİNİN İNFAZI Açıklaması 27 MAYIS - Davasını Satmamak İçin Avukat Kocasını Azletti Yassıada'da hamile olarak tutuklu kalan Demokrat Parti milletvekili Necla Tekinel'in oğlu Mehmet Tekinel: 'İlk başta annemin avukatı babamdı. Babam da savunmada 'Necla zaten DP'ye muhalefet ediyordu, partinin gidişatı iyi değildi. 1020 milletvekili imzalı Menderes'e verilen mektubu kaleme almıştı. Bu mektup hafifletici neden olabilir.' diye bir sunum yapmış. Annem bunu görünce çıldırmış ve babamı avukatlıktan azletmiş. Annem, 'Böyle bir şey yok, biz hep beraber girdik. Ne olacaksa beraber olacak.' diyor' 'Babam azledilince bir şekilde iki duruşma sonra tekrar babamı avukatların arasında görünce annem mahkemede kendini kaybedip yerinden fırlamış. Mahkeme başkanına 'Siz ne biçim hakimsiniz azlettiğim avukatın ne işi var orada.' diye tepki göstermiş. Babam da iyi bir hukukçuydu. 1920'lerden kalma bir kanun maddesiyle 'Koca karısını avukat olarak temsil edebilir.' maddesini bulup mahkemeye sunmuş. Annem hapisten çıktıktan sonra o mektupları sakladığı yerden bulup, yırtıp atmış' 'Bir gün Nazım Hikmet şiiri okuduğu için komünist diye gözaltına almışlar. Yine 'Ezanın Türkçe okunmasını kaldıracağız Arapça okunacak.' diye bir propaganda yaparken gözaltına alınmış' 'Hamile olduğu öğrenilene kadar Yassıada'da çok baskı görüyor annem. Doğum Kasımpaşa'da oldu. Kasımpaşa'ya Deniz Hastanesine getiriyorlar annemi. Normal doğum olmuyor tabii stresten. Doğum gecikince de sezaryenle doğuyorum. Aşağı yukarı 45 gün sonra sütü de kesiliyor. Süt de alamadığım için annem 1015 gün sonra tekrar Yassıada'ya dönüyor beni de babaannem büyütüyor' 'Ablam çok baskı hissetmiş. İlkokula gittiği zaman 'Bunlar hırsızların çocukları, bunlar demokrat partili memleketi sattılar.' diye her hoca bir şekilde söylermiş. Ağlaya ağlaya eve geldiği çok olmuş. Ben bir şey çekmedim hatta tatlı bir sempatiklik kazandım çünkü beni gören herkes, 'Yassıadalı Mehmet' deyip yanaklarıma sarılır, severdi. Rahmetli Celal Bayar'a senede bir gün annemle ziyarete giderdik. Beni alırdı kucağına 'Bizden 3 kişi öldü ama biz orada çoğalmaya devam ettik. Sen doğdun' diye.. Gözünden yaş da gelirdi 'Bak biz 3 kişi eksildik ama 1 kişi çoğaldık.' diye'
 • Domestos'tan 'Hijyenik Tuvalet, Sağlıklı Gelecek' Projesi Domestos, 'Hijyenik Tuvalet, Sağlıklı Gelecek' projesini hayata geçiriyor.
 • İstanbul Zihinsel Engelliler Vakfı'ndan Farkındalık Eylemi İstanbul Zihinsel Engelliler Vakfı (İZEV) tarafından zihinsel engelli vatandaşların yaşam hakkıyla ilgili farkındalık oluşturmak için Sarıyer'de etkinlik düzenlendi.
 • Haydar Aliyev'e Doğum Gününde Anma Azerbaycan'ın ulusal lideri Haydar Aliyev, doğumunun 95. yılında Sarıyer'deki Haydar Aliyev Parkı'nda düzenlenen törenle anıldı
 • Sıkıştırılan otomobil bariyerlere girdi İstanbul Ayazağa’da seyir halinde olan motosikletlinin sıkıştırdığı otomobil bariyerlere girdi. Otomobil sürücüsünün yaralandığı kaza güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.
 • (Özel) Motosikletlinin Sıkıştırdığı Otomobil Bariyerlere Ok Gibi Saplandı Sarıyer Ayazağa’da seyir halinde olan motosikletlinin sıkıştırdığı otomobil bariyerlere ok gibi saplandı. Otomobil sürücüsünün yaralandığı kaza güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.
 • Uyuşturucu Zulası Olarak Kullanılan Kaçak Binalar Yıkıldı İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Sarıyer’de ortaklaşa yaptığı operasyonla, uyuşturucu zulası olarak kullanılan 8 kaçak yapı ve metruk binayı yıktı.
 • Domestos'tan'hijyenik Tuvalet, Sağlıklı Gelecek' Projesi Domestos, okullardaki hijyen standartlarını iyileştirmek ve hijyen bilincini artırmak için şimdi de 'Hijyenik Tuvalet, Sağlıklı Gelecek' projesini hayata geçiriyor Unilever Ev Bakım Kategorisi Pazarlama Direktörü Ersoy: 'Çocuklarımızın ikinci evleri olan okullarında da evlerine benzer mikropsuz bir tuvalet ortamı ve hijyen sunmak için hayata geçirdiğimiz bu projenin ilham vermesini ve bu alanda desteğin artmasını dileriz'.
 • 'İnsanlığın Gerçek Dostları Ödülleri' Sahiplerini Buldu Türkiye Sigarayla Savaş Derneği (TSSD) tarafından bu yıl 19’uncusu gerçekleştirilen sigarayla savaş ve bu mücadeleye destek olan kişi ile kurumlara verilen "İnsanlığın Gerçek Dostları Ödülleri" törenle sahiplerine takdim edildi.
 • Okullarda 'Hijyenik Tuvalet, Sağlıklı Gelecek' Projesi Hayata Geçiyor Domestos, okullardaki hijyen koşullarını ve bilincini iyileştirmek için ’Hijyenik Tuvalet, Sağlıklı Gelecek’ projesini hayata geçiriyor.
 • Sarıyer'de Uyuşturucu Zulası Olarak Kullanılan 8 Kaçak Yapı Ve Metruk Bina Yıkıldı İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Sarıyer’de ortaklaşa yaptığı operasyonla, uyuşturucu zulası olarak kullanılan 8 kaçak yapı ve metruk binayı yıktı.
 • Yavru Kedi İçin Önce Tekeri Sonra Çamurluğu Söktü. İstanbul Sarıyer’de yaşayan bir vatandaş, arabasına sıkışan yavru kediyi kurtarmak için önce tekeri, ardından da çamurluğu söktü. Hayvansever vatandaş, uzun uğraşlar sonucu kurtardığı kediyi sahiplendi.
 • Çocuk Odasından Bonzai Çıktı Sarıyer’de polis ekipleri tarafından düzenleen uyuşturucu operasyonunda çocuk odasından çıkanlar şok etti. Çocuk odasında yapılan aramalarda, extacy hap, bonzai fişek ve mouse hassas terazi ele geçildi.
 • Sarıyer'de 15 Ayrı Adrese Uyuşturucu Operasyonu Yapıldı Sarıyer’de önceden belirlenmiş 15 adrese eş zamanlı uyuşturucu operasyonu gerçekleştirilirken, yapılan aramalarda çok sayıda uyuşturdu madde ele geçirildi.
 • '19. İnsanlığın Gerçek Dostları Ödülleri' TSSD tarafından, sigarayla savaş konusundaki mücadeleye destek olan kişi ve kurumlara verilen ödüller, sahiplerini buldu.
 • Okul Bahçesine Kurulan Parkurda Trafik Eğitimi Gördüler İstanbul İl Jandarma Komutanlığı, Trafik Haftası kapsamında, Sarıyer Kumköy Ferhan Bedii Feyzioğlu İlkokulu’nda, öğrencilere okul bahçesinde kurulan trafik parkurunda eğitim verdi. Etkinlikte, başarılı öğrencilere ‘jandarma trafik gönüllüsü’ kimliği verildi
 • '7. Sarıyer Edebiyat Günleri' 11 Mayıs'ta Başlayacak Sarıyer Belediyesi tarafından bu yıl 7'inci kez düzenlenen "Edebiyat Günleri", 11,12 ve 13 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek.
 • İstanbul Müftüsü Yılmaz, Gençlerle Buluştu 'CamiGençlik Buluşması' etkinlikleri kapsamında İstanbul Müftüsü Yılmaz, Sarıyer'deki Hisarüstü Nafi Baba Camisi'nde gençlerle bir araya geldi Yılmaz: '(Teknoloji bağımlılığı) Yalnızlaşan ve birbirinden kopan insanlar haline geldik. Her şeye rağmen insanoğlu dokunmaya, konuşmaya ve iletişimde olmaya ihtiyaç duyar. Bundan motivasyon ve enerji kazanan, sinerji oluşturan bir yapıya sahiptir. Bu yapının da oluştuğu mekanlar mabetlerdir, camilerdir, mekteplerdir, ailedir ve evdir'
 • İMH Günışığı Derneği'nden Bağımlılıkla Mücadele Yürüyüşü İnsan ve Medeniyet Hareketi (İMH) Günışığı Derneği, madde kullanımı, sigara, alkol, uyuşturucu ve sosyal medya bağımlılıklarına dikkati çekmek amacıyla yürüyüş düzenledi.
 • Sarıyer Belediyesi'nden 'Vefa Projesi' Tarabya Meydanı'nda yenilenen parka Dr. Sadık Ahmet'in adı verildi
 • (ÖZEL) Sarıyer'de Öldürülmüş Yunus Balığı Kıyıya Vurdu İstanbul Boğazı’nda yunusları drone ile görüntüleyen bir fotoğrafçı, kıyıya vuran ölü bir yunus balığına şahit oldu. Bir yandan yunusların eşsiz güzelliği büyülerken, diğer yandan ölü yunus balığının görüntüsü yürekleri burktu.
 • Sarıyer'de Saffet Akkoyun Yeniden Aday Sarıyer Spor Kulübü’nde başkanlık görevini sürdüren Saffet Akkoyun, 20 Mayıs’ta yapılacak olan kongrede yeniden aday olacağını ifade etti.
 • 'Ders Arası'nda İngilizce Öğreniyorlar Öğrencilerin İngilizceyi günlük hayatta aktif kullanmaları amacıyla Sarıyer Milli Eğitim Müdürlüğü ve Boğaziçi Üniversitesi tarafından ortaklaşa gerçekleştirilen 'Ders Arası Dil Molası' projesi tanıtıldı.
 • Erdal Alkış, Sarıyer Kulübünde Başkanlığa Aday Sarıyer Kulübünün olağan genel kurulunda iş adamı Erdal Alkış başkanlığa aday olduğunu açıkladı.
 • Sarıyer'de Başkan Saffet Akkoyun'dan Gövde Gösterisi Sarıyer Spor Kulübü U-17 ve U-14 takımlarının şampiyonluklarını görkemli bir yemek ile kutladı.
 • (Özel) Yoldan Geçen Kadın Yaralı Adamın Elini Bir An Olsun Bırakmadı Sarıyer Baltalimanı’nda motosiklet ile hafif ticari aracın çarpışması sonucu iki kişi yaralandı. Kaza sonrası yoldan geçen bir kadın yere savrulan yaralı adamın elini bir an olsun bırakmadı.
 • ABD Konsolosluğu Önüne Gelen Bir Kişi Kendini Yakmaya Çalıştı Kardeşinin cezaevinde olduğunu iddia eden bir kişi, ABD’nin İstanbul Başkonsolosluğu önünde kendini yakmak istedi.
 • Güreş Milli Takımı Antrenörü Salih Bora Açıklaması Rusya’nın özerk bölgesi Dağıstan’da düzenlenecek olan Büyükler Avrupa Güreş Şampiyonası’na hazırlanan Güreş Milli Takımı kamp çalışmalarını sürdürüyor. Antrenör Salih Bora, hedeflerinin şampiyonadan madalyalarla dönmek olduğunu açıkladı.
 • Halk Otobüsü Park Halindeki 4 Aracı Biçti İstanbul Sarıyer’de sahil yolunda seyreden ve içerisinde yolcuların olduğu özel halk otobüsü kontrolden çıkarak park halindeki 4 otomobile çarptı. Faciadan dönülen anlar güvenlik kameralarına saniye saniye yansırken, sahilde yürüyen vatandaşlar ölümden kıl payı kurtuldu.
 • Sarıyer'de Kontrolden Çıkan Halk Otobüsü Park Halindeki 4 Aracı Biçti İstanbul Sarıyer’de sahil yolunda seyreden ve içerisinde yolcuların olduğu özel halk otobüsü kontrolden çıkarak park halindeki 4 otomobile çarptı. Faciadan dönülen anlar güvenlik kameralarına saniye saniye yansırken, sahilde yürüyen vatandaşlar ölümden kıl payı kurtuldu.
 • Maslak Dev Türk Bayraklarıyla Donatıldı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Maslak’ta birçok gökdelen dev Türk bayraklarıyla donatıldı. Kırmızı ve beyaza bürünen kuleler renkli görüntü oluşturdu.
 • Sarıyer'de Engelli Vatandaş Geç Kaldığı Gerekçesiyle Sınava Alınmadı Türkiye’de bugün gerçekleştirilen Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) öncesi sınava girmek için Sarıyer’deki bir okula gelen engelli bir vatandaş, geç kaldığı gerekçesiyle sınava alınmadı. Görevlilerin ihmalinden ötürü hayalleri yıkılan adam, savcılığa suç duyurusunda bulunacağını söyledi.
 • Sarıyer'deki Cinayetle İlgili Yeni Gelişme Sarıyer’de ormanlık alanda yakılmış halde bulunan cesedin göğsünden tabancayla vurulduktan sonra benzin dökülerek yakıldığı belirlendi. Polis katil zanlılarını yakalamak için çalışma başlatırken, ölen adamın dolandırıcılık suçundan emniyette kaydı olduğu ortaya çıktı.
 • Sarıyer'de Ormanlık Alanda Ceset Bulundu Sarıyer'de ormanlık alanda yanmış erkek cesedi bulundu.
 • Önce Öldürüp Sonra Yakmışlar İstanbul Sarıyer’de ormanlık alanda bir kişinin yanmış cesedi bulundu. Ceset üzerinde inceleme yapan polis ekipleri şahsın önce öldürüldüğünü sonra da yakıldığını tespit etti.
 • Sarıyer'de akılalmaz cinayet İstanbul Sarıyer’de ormanlık alanda bir kişinin yanmış cesedi bulundu. Ceset üzerinde inceleme yapan polis ekipleri şahsın önce öldürüldüğünü sonra da yakıldığını tespit etti.
 • Zihinsel Engellilerin Hazırladığı 'Hayvanlar Ve Biz' Sergisi Açıldı Down sendromlu, otizmli ve mental farklılığı bulunan bireylerin hayata geçirdiği sergi, Sarıyer Belediyesi Boğaziçi Kültür ve Sanat Merkezi'nde izlenime sunuldu.
 • Borsa İstanbul'un İşgali Davası FETÖ'nün 15 Temmuz'daki darbe girişiminde, biri polis iki kişinin şehit edildiği, 46 kişinin de yaralandığı Sarıyer'deki Borsa İstanbul'un işgal edilmesine ilişkin 15 sanığın yargılanmasına devam ediliyor.
 • '6. İstanbul Kuş Göçü Festivali' Orman ve Su İşleri Bakanlığı 1. Bölge Müdürlüğü tarafından düzenlenen festivalde, öğrenciler Sarıyer Feneryolu Kuş Gözlem Kulesi'nde göçmen kuşları gözlemledi Orman ve Su İşleri Bakanlığı 1. Bölge Müdürü Doğan: 'İstanbul göç yolu üzerinde bulunması sebebiyle kuş türü açısından zengin bir bölge. 2016'da yapılan 'Ulusal Biyolojik Çeşitlilik Envarter ve İzleme' projesiyle, İstanbul'da 361 adet kuş türü tespit edildi. Türkiye genelinde 485 kuş türünün tespit edildiği biliniyor. Takriben yüzde 25'i de İstanbul'da'
 • Sarıyer'de Sis Etkili Oluyor Sarıyer ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü civarında sis etkili oluyor.
 • Taksiciler arasında silahlı kavga Sarıyer’de bir taksi durağında çıkan kavgada 2 kişiyi vurarak kaçmaya çalışan şahıs, mesai sonrası evine doğru giden polis memuru tarafından yakalandı. Taksi durağında çıkan silahlı kavga ise güvenlik kamerasına yansıdı.
 • Sarıyer'de Silahlı Kavga Tartıştığı iki kişiyi silahla yaralayan şahıs yakalandı.
 • Musa Aydın'dan Milli Güreşçilere Moral Ziyareti Türkiye Güreş Federerasyonu Başkanı Musa Aydın bugün İstanbul Sarıyer İçelli Ahmet Güreş Kamp Eğitim merkezinde kampta bulunan Grekoromen Güreş Milli Takımı’nı ziyaret ederek moral verdi.
 • Go-Kart Faciası Kamerada Sarıyer’de bir go-kart pistinde lise öğrencisi Havvanur Yalçın’ın yaralandığı feci kaza, kameraya yansıdı.
 • İstanbul'da Bazı Vapur Seferleri İptal Edildi İstanbul'da olumsuz hava koşulları nedeniyle vapur seferlerinden bazıları iptal edildi.
 • Sağlık Durumu İyiye Gidiyor Go-kart aracında ağır yaralanan Havvanur Yalçın’ın sağlık durumu hakkında konuşan Başhekim Celalettin Kocatürk, ”Durumunun daha iyiye gittiğini söyleyebiliriz. Şuanda bir ameliyat etme planımız yok” dedi.
 1  2  ...  28