PENDİK HABERLERİ / İstanbul

 • İstanbul'da 'Zeytin Dalı Caddesi' Tabelası Asıldı İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi'nin aldığı kararla Pendik Dumlupınar Mahallesi'nde, iki sokağın birleştirilmesiyle oluşan ve 'Zeytin Dalı' adı verilen caddenin yeni tabelaları, 3 farklı noktaya yerleştirildi.
 • İstanbul Büyükşehir Belediyesi 'Zeytin Dalı Caddesi' Tabelalarını Astı Pendik Dumlupınar Mahallesi’nde, İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi’nin aldığı kararla adı “Zeytin Dalı Caddesi” olarak belirlenen caddenin tabelaları asıldı.
 • Futbol Açıklaması Toplu Sonuç TFF 2. Lig'de 26. hafta maçları başlarken, TFF 3. Lig'de 26. hafta müsabakalarına devam edildi
 • Down Sendromlulara Servis Komisi Kursu Pendik Belediyesi tarafından down sendromluların istihdam edilmesi için Servis Komisi Kursu veriyor.
 • İstanbul Kamyoncu Esnafı Modern Tesis İstiyor AGS Global İcra Kurulu Başkanı Sıcakyüz: 'Şehir genelinde faaliyet gösteren mevcut tır parklarından memnuniyet düzeyi yüzde 29. Kamyoncu esnafı ve lojistik firmaları İstanbul'a yeni ve modern tesislerin inşa edilmesi gerekliliği konusunda ortak kanaat taşıyor' 'Modern ve yeni tır parklarının yapılması en çok istenen bölgelerin başında yüzde 54,5 ile İkitelli gelirken, onu yüzde 36,4 ile TuzlaPendik bölgesi, yüzde 27,3 ile Gebze ve Hadımköy takip ediyor'
 • 25 Bin Liralık Perdeyi Böyle Çaldılar İstanbul Pendik’te güpegündüz perde satışı yapan bir mağazaya giren yüzleri maskeli ve şapkalı soyguncular, yaklaşık 1 buçuk dakikada 25 bin lira değerinde top halindeki perdeleri çalarak kayıplara karıştı. Hırsızlık anları güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.
 • (Özel) 1 Buçuk Dakikada 25 Bin Liralık Perdeyi Böyle Çaldılar Pendik’te güpegündüz perde satışı yapan bir mağazaya giren yüzleri maskeli ve şapkalı soyguncular, yaklaşık 1 buçuk dakikada 25 bin lira değerinde top halindeki perdeleri çalarak kayıplara karıştı. Hırsızlık anları güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.
 • ''Prostatın Diğer Organlardan Farkı Büyüme Eğiliminin Ömür Boyu Devam Etmesi'' Üroloji Uzmanı Prof. Dr. Ümit Salih Şimşek, prostat hastalığı ve tedavisi hakkında açıklamalarda bulundu.
 • Pendik'te Okuma Yazma Seferberliği Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’ın çağrısıyla tüm yurtta başlatılan okuma yazma seferberliğine talep çığ gibi büyüyor. Pendik’te katılım beklenenden yüksek oldu. Başvuranların sayısı bin 500’ü geçince ilk ders zili planlanandan iki hafta erken çaldı.
 • Dehşet Saçan Koca Kaçamayınca... Pendik’te boşanmak üzere olduğu karısını, üvey oğlunu ve baldızını vurarak olay yerinden kaçan Çetin Y., Pendik polisinin olaydan sonra ilçe giriş çıkışlarını kapatmasının ardından elindeki silahla kafasına sıkarak intihar etti. Polisin olayla ilgili çalışması sürüyor.
 • Pendik'te Dehşet Saçan Koca, Kaçamayacağını Anlayınca İntihar Etti Pendik’te boşanmak üzere olduğu karısını, üvey oğlunu ve baldızını vurarak olay yerinden kaçan Çetin Y., Pendik polisinin olaydan sonra ilçe giriş çıkışlarını kapatmasının ardından elindeki silahla kafasına sıkarak intihar etti. Polisin olayla ilgili çalışması sürüyor.
 • GÜNCELLEME - Pendik'te Bir Kadın, Oğlu Ve Kardeşi Silahla Yaralandı Olayın şüphelisi olarak aranan ve yeri polis tarafından belirlenen, kadının boşanma aşamasındaki eşi intihar ettiŞÜPHELİNİN İNTİHARI VE DETAYLAR EKLENDİ.
 • Pendik'teki Koca Dehşetinin Detayları Ortaya Çıktı Pendik’te boşanmak üzere olduğu eşi, eşinin oğlunu ve baldızını vuran şahsın uzaklaştırma kararı aldığı ve çiftin Nisan ayında boşanma davası olduğu öğrenildi.
 • Pendik'te Bir Kadın, Oğlu Ve Kardeşi Silahla Yaralandı Olayla ilgili, kadının boşanma aşamasında olduğu eşinin şüpheli olarak arandığı bildirildi.
 • Pendik'te Silahlı Şahıs Dehşet Saçtı İstanbul Pendik’te bir kişi binanın beşinci katında dehşet saçtı. Şahıs, dairedeki boşanmakta olduğu eşi ve oğlu ile eşinin kız kardeşini silahla vurarak kayıplara karıştı. Yaralılar hastaneye kaldırılırken, yaralanan küçük çocuğun durumunun ağır olduğu öğrenildi.
 • Pendik'te Bir Şahıs Boşanmakta Olduğu Eşi Ve Eşinin Oğlu İle Baldızını Vurdu Pendik’te bir kişi binanın beşinci katında dehşet saçtı. Dairedeki boşanmakta olduğu eşi ve oğlu ile eşinin kız kardeşini silahla vurarak kayıplara karıştı. Yaralılar hastaneye kaldırılırken, yaralanan küçük çocuğun durumunun ağır olduğu öğrenildi.
 • Türkiye Cumhuriyeti'nin İlk Donanma Komutanı Koramiral Şükrü Okan Anıldı Soyadı Atatürk tarafından verilen iki dönem Milletvekilliği de yapan Cumhuriyetimizin ilk Donanma Komutanı Koramiral Şükrü Okan İstanbul ve Tirebolu’da düzenlenen törenlerle anıldı.
 • Kuyumcuyu Sahte Bilezikle Dolandırdılar İstanbul Pendik’te bir kuyumcuya müşteri gibi gelip sahte altın bilezikleri gerçeği ile değiştirerek çalan kadınlar, güvenlik kameralarına yakalandı.
 • Pendik'te Kuyumcuyu Sahte Bilezikle Dolandıran İki Kadın, Kameralara Yakalandı Pendik’te bir kuyumcuya müşteri gibi gelip sahte altın bilezikleri gerçeği ile değiştirerek çalan kadınlar, güvenlik kameralarına yakalandı. Polisler tarafından kısa sürede yakalanan kadınların adliye sevki sırasında, “hırsızlık yapıyorsunuz” cevabına “Ne yapalım” diyerek yanıt vermesi dikkat çekti.
 • Pendik'te Ticari Amaçlı Kermeslere Son Pendik Belediyesi, son zamanlarda artış gösteren ticari amaçlı kermeslere düzenleme getirdi. Yeni düzenlemeye göre kermesler yalnızca kapalı alanlarda açılabilecek, yiyecek içecek satışı yapılamayacak.
 • 'Evde Bulunsun' Denilerek Alınan Silahlar Can Alıyor Bir anlık hiddet ya da coşkuyla ateşlenen silahlar birçok insanın ölmesine neden olurken, silah kullananların sonrasında çoğunlukla pişman olduğu görülüyor Dünya genelinde hızla artan silahlı saldırılar ve serseri kurşunlar sebebiyle her yıl yüzbinlerce insan hayatını kaybederken, bu olayların büyük çoğunluğunun ruhsatsız silahlarla gerçekleştirildiği belirtiliyor Umut Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Psikiyatr Akcan: 'Dünyada yaklaşık 800 milyon küçük silah olduğu düşünülüyor. Maalesef bunlardan kaynaklanan ölüm oranı da bir yılda 300 bin civarında. Bunların yüzde 60'ı da savunmasız çocuk ve kadın' 'Silahı olan kişiler 5 yıl sonra ruhsatı yenilemek için geldiklerinde anket kapsamında sorduk, silah alanların yüzde 50'sinin pişman olduğunu görüyoruz' Kızını silahlı saldırı sonucunda kaybeden baba Palandöken: ''Bazen görüyoruz, kalkmış hem evladını öldürmüş, hem eşini öldürmüş ya da çocuk annebabasını öldürmüş. Evinde silah olmasaydı belki o baba, evlat katili olmazdı veya çocuk, annebaba katili olmazdı. Bu tür olaylar bize birer ibrettir ama biz bu ibreti alamıyoruz. Kimisi de arabada bulunsun diye alıyor, trafikte yanlış bir hareket ile karşılaştığında hemen silahını çıkarıp karşısındakini vuruyor. Bir dakikalık hırstır, bir dakika sonra o hırsın gittikten sonra 'ya ben ne yaptım' diyerek pişman olunabiliyor. Bulunsun diye alınan silahlar er ya da geç kullanılıyor'
 • Helin Palandöken Cinayeti Davasında Duruşma Salonuna Yanlış Sanık Getirildi Pendik’te lise öğrencisi Helin Palandöken’i okul çıkışı pompalı tüfekle öldüren sanık Mustafa Yetgin’in yargılanacağı dava, duruşma salonuna isim benzerliğinden dolayı yanlış sanığın getirilmesiyle ertelendi.
 • Duruşma Salonuna Yanlış Sanık Getirildi Pendik’te lise öğrencisi Helin Palandöken’i okul çıkışı pompalı tüfekle öldüren sanık Mustafa Yetgin’in yargılanacağı dava, duruşma salonuna isim benzerliğinden dolayı yanlış sanığın getirilmesiyle ertelendi.
 • Liseli Palandöken'in Ölümü Davasında Yanlış Sanık Duruşmayı Erteletti Pendik'te, tartıştığı lise öğrencisi Helin Palandöken'i silahla öldürdüğü, 2 kişiyi de yaraladığı gerekçesiyle şüpheli Mustafa Yetgin'in yargılanacağı davanın duruşması, isim benzerliği dolayısıyla başka sanığın salona getirildiğinin ortaya çıkması dolayısıyla yapılamadı Duruşmaya getirilen sanığın isminin 'Mustafa Yetkin' olduğu, davanın asıl sanığı 'Mustafa Yetgin'le olan isim benzerliğinden dolayı cezaevinden yanlışlıkla getirildiği belirtildi Mahkeme heyeti, dosyanın sanığı Mustafa Yetgin'in yazılan müzekkereye rağmen hazır bulundurulmaması nedeniyle ilgililer hakkında gereği yapılmak üzere Cumhuriyet Başsavcılığına yazı yazılmasına karar vererek, duruşmayı erteledi.
 • Helin Palantöken'in Katil Zanlısının Yargılandığı Davaya Yanlış Sanık Getirildi Lise öğrencisi Helin Palantöken’in pompalı tüfekle öldürülmesine ilişkin davada sanık Mustafa Yetgin’in yerine isim benzerliğinden dolayı aynı cezaevinde tutuklu bulunan Mustafa Yetkin’in getirilmesi nedeniyle duruşma başlamadı. Yanlış sanığın getirildiği kimlik tespitini sırasında ortaya çıktı.
 • Helin Palandöken'in Katili İlk Kez Hakim Karşısına Çıkacak Pendik’te lise öğrencisi Helin Palandöken’i okul çıkışı pompalı tüfekle öldüren sanık Mustafa Yetgin’in yargılanmasına başlanacağı duruşma öncesi adliye önünde basın açıklaması yapıldı. Baba Nihat Palandöken, “Kızım hayatının baharında bir katil tarafından acımasızca katledildi. Bizim acımız son olsun” dedi.
 • (Özel)- Mültecilerin X- Ray Cihazındaki Fotoğrafları Ortaya Çıktı Türkiye’den İngiltere’ye gitmek üzere Pendik Limanı Ro-Ro sahasına gelen transit yük taşıyan tırın içine girerek kaçmak isteyen 3 mültecinin, X-Ray cihazında tespit edildikleri ana ait fotoğrafı ortaya çıktı.
 • Pendik'te 'Ustaların İzinde Hüsn-İ Hat' Sergisi Pendik’te açılan ‘Ustaların İzinde Hüsn-i Hat’ sergisinde Hat sanatının en güzel örnekleri sanatseverlerin beğenisine sunuldu.
 • 3 Mültecinin Kaçış Yolculuğu Kısa Sürdü Pendik’te Gümrüklü sahaya girmek için sıra bekleyen tırın üst brandasını falçata ile yarıp içine giren üç mültecinin kaçmak için yaptıkları plan, sadece 100 metre sürdü.
 • Hafiftaş'ın Ölüm Haberini Alan Sevenleri Hastaneye Akın Etti Kanser tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybeden ünlü Türk Halk Müziği sanatçısı Nuray Hafiftaş’ın ölüm haberini alan sevenleri hastaneye akın etti. Hastanenin Genel Müdür Yardımcısı Uzman Doktor Göksel Bahadır ise sanatçının ölümü hakkında açıklamada bulundu.
 • Türk Halk Müziği Sanatçısı Nuray Hafiftaş'ın Ölüm Haberini Alan Sevenleri Hastaneye Akın Etti Kanser tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybeden ünlü Türk Halk Müziği sanatçısı Nuray Hafiftaş’ın ölüm haberini alan sevenleri hastaneye akın etti. Hastanenin Genel Müdür Yardımcısı Uzman Doktor Göksel Bahadır ise sanatçının ölümü hakkında basın mensuplarına açıklamada bulundu. Bahadır, ”Biz hastanemizde kendisini 2 ay civarında tedavi ettik. Bize başvurduğu sırada hastalığı çok ilerlemişti, son dönemdi. Son günlerde süreç hızlı ilerledi. Bugün de kaybettik” dedi.
 • GÜNCELLEME - Pendik'te İnşaatta İki Ceset Bulundu İnşaatın asansör boşluğunda biriken suda bulunan iki ceset, Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü DETAYLAR EKLENDİ.
 • Pendik'te İnşaat Halindeki Binada Bulunan 2 Ceset Morga Kaldırıldı Pendik’de inşaat halindeki binanın asansör boşluğunda bulunan 2 ceset morga kaldırıldı.
 • Pendik'te İnşaatta İki Ceset Bulundu Pendik'te bir inşaatın asansör boşluğunda biriken suda iki ceset bulundu.
 • Pendik'te İnşaat Halindeki Binada İki Ceset Bulundu Pendik’de inşaat halindeki binanın su biriken asansör boşluğunda iki ceset bulundu.
 • Pendik'te Bilimi Sevdiren Merkezlerin Sayısı Artıyor Çocukları bilimle buluşturmak üzere Şehit Burhan Önel Spor Kompleksi içinde açılan merkez, dört ayda 11 bin öğrenci tarafından gezildi. Öğrencilerin yoğun ilgisi üzerine Pendik Belediyesi iki yerde daha Bilim Merkezi kurma kararı aldı.
 • Afrin Şehidine Yağmur Altında Son Veda Afrin şehidi Piyade Uzman Çavuş Koray Karaca, 15 Temmuz Şehitler Camii’nde düzenlenen cenaze töreniyle son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze törenine yağmura rağmen binlerce vatandaş katıldı.
 • Afrin Şehidinin Cenazesi İstanbul'da Afrin’e yönelik gerçekleştirilen Zeytin Dalı Harekatı’nda teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Piyade Uzman Çavuş Koray Karaca’nın cenazesi, uçakla İstanbul’a getirildi. Şehidin cenazesini havalimanında yakınları karşıladı.
 • İstanbul'da Uyuşturucu Tacirlerine Operasyon İstanbul Pendik’te asayiş büro ekipleri torbacı diye tabir edilen uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyon gerçekleştirdi. Gözaltına alınan 4 şüphelinin üzerinden yaklaşık 3,5 kilogram uyuşturucu ve ruhsatsız tabanca çıktı.
 • Pendik'te Uyuşturucu Tacirlerine Operasyon Pendik’te asayiş büro ekipleri torbacı diye tabir edilen uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyon gerçekleştirdi. Gözaltına alınan 4 şüphelinin üzerinden yaklaşık 3,5 kilogram uyuşturucu ve ruhsatsız tabanca çıktı.
 • Ev Hanımlarının Emekleri Sevgililer Günü Hediyesine Dönüştü Marifetli Eller Kurtköy Grubu'nun 'Sevgililer Günü' konseptiyle, 60'a yakın kadının evlerinde el emeğiyle ürettiği ürünleri satışa çıkardığı etkinlik başladı Grubun kurucusu Güngör: 'Amacımız ev hanımlarının kendi ekonomilerine katkıda bulunmak ve onların girişimci ruhlarını açığa çıkarmak. Bu alışveriş festivali tüketiciler için de el emeği, göz nuru hediyelere dönüşüyor'
 • Öğle Bülteni Günün önemli gelişmelerini sizler için derledik.
 • İstanbul'da Korkutan Yangın Açıklaması Aile Son Anda Kurtarıldı İstanbul Pendik’te 3 katlı bir binanın birinci katında yangın çıktı. Evde bulunan aile itfaiye ekipleri tarafından son anda kurtarıldı.
 • Pendik'te Korkutan Yangın Açıklaması Aile Son Anda Kurtarıldı Pendik’te 3 katlı bir binanın 1’inci katında yangın çıktı. Evde bulunan aile itfaiye ekipleri tarafından son anda kurtarıldı.
 • Atalay Filiz'in 'Kasten Öldürme' Davasının Gerekçeli Kararı Seri cinayet zanlısı Filiz'in, tarih öğretmeni Fatma Kayıkçı'yı öldürdüğü gerekçesiyle ağırlaştırılmış müebbet hapisle cezalandırıldığı davanın gerekçeli kararı hazırlandı Gerekçeli karardan: 'Sanık savunmalarında, her ne kadar eylemi tasarlayarak gerçekleştirmediğini savunmuşsa da planlı bir şekilde, tasarlayarak ve önceden işlediği suçları gizlemek, delillerini ortadan kaldırmak ve yakalanmamak amacı ile öleni kasten öldürdüğü anlaşılmıştır'.
 • (Özel)Markette Tırnakçılık Yapan Kadın Kasiyere Yakalandı Pendik’te bir markete müşteri kılığında giren kadın, tırnakçılık yapmak isterken, kasiyere yakalandı. Yaşanan o anlar güvenlik kamerasına yansıdı.
 • Annesini Kazayla Öldürdüğü İddia Edilen 16 Yaşındaki Çocuk Hakim Karşısında Pendik’te temizlik yapan annesini elindeki silahın ateş alması sonucu kazayla öldürdüğü iddia edilen 16 yaşındaki çocuk, "üst soydan akrabayı kasten öldürme" suçundan 18 yıldan 24 yıla kadar hapis istemiyle hakim karşına çıktı. Duruşmada söz alan sanığın kasti bir hareketinin olmadığını söylediği öğrenildi.
 • Kontrolden Çıkan Otobüs Otomobili Böyle Sürükledi Pendik’te geçtiğimiz ay kontrolden çıkan bir özel halk otobüsünün, önüne aldığı otomobili metrelerce sürüklediği anların görüntüleri ortaya çıktı.
 • (Özel) Kontrolden Çıkan Özel Halk Otobüsü Otomobili Böyle Sürükledi Pendik’te geçtiğimiz ay kontrolden çıkan bir özel halk otobüsünün, önüne aldığı otomobili metrelerce sürüklediği anların görüntüleri ortaya çıktı.
 • Pendik'te İtfaiyeden Martı Kurtarma Operasyonu Pendik’te bir ağaçta mahsur kalan martının yardımına itfaiye ekipleri koştu. Ayağı dala takılı kalınca çırpınmaya başlayan martı itfaiyenin çabaları sonucu kurtarıldı.
 • Başsavcı Salihoğlu'nun Acı Günü Salihoğlu'nun babası Salih Yılmaz Salihoğlu, Pendik'te düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı.
 • Dumankaya İnşaat'ın Sahiplerine FETÖ Fezlekesi Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'nca, FETÖ/PDY'ye 'himmet' adı altında finansal destek sağlandığı iddiasıyla yürütülen soruşturma kapsamında, aralarında Bank Asya çalışanları ile Dumankaya İnşaat'ın eski sahibi ve ortakları olan Halit Dumankaya, Barış Değer Dumankaya, Ayla Dumankaya Pirinççi, Uğur Dumankaya ve Semih Serhat Dumankaya'nın da bulunduğu 125 şüpheliye yönelik fezleke hazırlandı Fezlekeden: 'Yaklaşık 15 yıl birlikte hareket eden bu şirket grubu, FETÖ'ye milyonlarca lira aktarmıştır. FETÖ uğruna taşeronlarına baskı ve şantaj uygulamıştır'
 • İş Adamının Aracına Kurşun Yağmuru İstanbul Pendik’te evinin önüne park halinde olan iş adamı Mehmet Vefa Bayhan’ın aracı kişi yada kişiler tarafından kurşun yağmuruna tutuldu. Lüks jeep’e yapılan silahlı saldırı ise güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.
 • Pendik'te İş Adamının Aracına Kurşun Yağmuru Pendik’te evinin önüne park halinde olan iş adamı Mehmet Vefa Bayhan ‘ın aracı kişi yada kişiler tarafından kurşun yağmuruna tutuldu. Lüks jeep’e yapılan silahlı saldırı ise güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.
 • HDP Pendik İlçe Binası'na Saldıran 8 Kişi Serbest Bırakıldı Pendik’te HDP ilçe binasına saldırarak maddi zarar verdikleri gerekçesiyle gözaltına alınan 8 kişi adliyedeki işlemlerinin ardından serbest bırakıldı.
 • HDP Pendik İlçe Başkanlığı'na Yapılan Saldırı Gözaltına alınan 8 kişi, savcılık sorgularının ardından serbest bırakıldı.
 • Hekime Şiddet Bu Kez Cezasız Kalmadı Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde yaklaşık 1 yıl önce 5 No’lu Aile Sağlığı Merkezi’nde görev yapan aile hekimi Dr. Süleyman Tekeş’e bıçak çekilmesi davası 1 yıl sonra sonuçlandı. Mahkeme bu sefer “sağlıkta şiddet” olayında verilen cezayı ertelemedi, paraya çevirmedi, olması gereken oldu ve Dr. Tekeş’i dövüp bıçaklamaya kalkışan Yakup E. 4 yıl 2 ay, babası Osman E. ise 3 yıl, 4 ay, 18 gün hapis cezasına çarptırıldı.
 • HDP Pendik İlçe Binasına Saldıran 8 Kişi Yakalandı İstanbul’da, Halkların Demokratik Partisi (HDP) Pendik İlçe binasına saldıran 8 kişi polisin düzenlediği operasyonla yakalanarak gözaltına alındı.
 • GÜNCELLEME - HDP Pendik İlçe Başkanlığı'na Saldırı Olayla ilgili 8 kişi gözaltına alındı GÖZALTI SAYISI GÜNCELLENDİ.
 • HDP Pendik İlçe Başkanlığı'na Saldırı Olayla ilgili 4 kişi gözaltına alındı.
 • Alüminyum Deposu Alev Alev Yandı Pendik’te alüminyum deposunda bilinmeyen bir nedenden dolayı yangın çıktı.
 • Pendik'te Fabrika Yangını Pendik’te bir fabrikada çıkan yangın maddi hasara yol açtı.
 • Eşini Öldüren Kadının Davasında Karar Pendik'te boşanma aşamasında olduğu kocasını silahla öldürdüğü iddiasıyla yargılanan kadına, 20 yıl 10 ay hapis cezası verildi.
 • Araç Köprüden Böyle Uçtu İstanbul’da Pendik Köprüsü üzerinde kontrolden çıkan bir araç, 5 metreden aşağıya düştü. Kazada sürücü ağır yaralanırken, kaza anı güvenlik kameralarına yansıdı.
 • Kontrolden Çıkan Araç 5 Metreden Aşağıya Düştü Açıklaması 1 Yaralı İSTANBUL – İstanbul’da Pendik Köprüsü üzerinde kontrolden çıkan bir araç, 5 metreden aşağıya düştü. Kazada sürücü ağır yaralanırken, kaza anı güvenlik kameralarına yansıdı.
 • Eşini Öldüren Kadına 20 Yıl 10 Ay Hapis Cezası Pendik’te boşanmak üzere olduğu kocasını öldürdüğü gerekçesiyle yargılanan kadın, 20 yıl 10 ay hapse çarptırıldı.
 • Pendik'te Trafik Kazası Açıklaması 1 Yaralı Pendik'te meydana gelen trafik kazısında 1 kişi yaralandı.
 • Pendik'te Zincirleme Kaza Açıklaması 2 Yaralı Pendik’te otoban bağlantı yolunda özel halk otobüsü, iki otomobil ve motosikletin karıştığı zincirleme trafik kazasında 2 kişi hafif yaralandı. Kazaya karışan özel halk otobüsünde yolcunun olmaması ise faciayı önledi.
 • Yarıyıl Tatilinde Pendik'te Eğlenceli Bilim Etkinlikleri Tüm öğrencilerin dört gözle beklediği yarıyıl tatili, Pendik’te eğlenceli bilim etkinlikleriyle geçecek. Pendik Belediyesi hem Bilim Merkezi’nde hem de 5 mahalledeki Aile Çocuk Eğitim Merkezleri’nde çocukların hoş vakit geçireceği ücretsiz bilim ve deneysel atölyeler düzenliyor.
 • Coşkun Sabah'tan 'Dizi' Eleştirisi Televizyon kanallarındaki dizi furyasını eleştiren ünlü sanatçı Coşkun Sabah, “Eskiden televizyonlarda müzik programları oldurdu. Şimdi diziden geçilmiyor” diyerek sevenleriyle ancak konserlerde buluşabildiğini söyledi.
 1  2  ...  21 

ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !