GAZİOSMANPAŞA HABERLERİ / İstanbul

 • Niran Ünsal Alzheimera Karşı 5 Bin Kadınla Kanaviçe İşledi Ünlü sanatçı Niran Ünsal, kadınların toplumsal hayatta daha fazla yer alması adına Gaziosmanpaşa’da başlatılan proje kapsamında binlerce kadınla bir araya geldi. Kursiyerlerle birlikte Alzheimera karşı kanaviçe işleyen Ünsal, daha sonra sahneye çıkarak davul çalıp en sevilen şarkılarını hayranları için söyledi.
 • Gaziosmanpaşalı Kadınlar Spor Yaparak Zinde Kalıyor Gaziosmanpaşa’da yaşayan kadınlar Gaziosmanpaşa Belediyesi Mesire Alanı’nda bir araya gelerek “sağlıklı yaşam için” spor yaptı.
 • Romanya Masa Tenisi Milli Takımı'ndan Gaziosmanpaşa Belediyesi Spor Kulübü'ne Dostluk Ziyareti Romanya Masa Tenisi Milli Takımı, Gaziosmanpaşa Belediyesi Spor Kulübü’nü ziyaret etti. Ziyaret kapsamında, Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından hayata geçirilen Masa Tenisi Okulu’nda Gaziosmanpaşa Belediyespor Masa Tenisi Takımı ile Romanya Masa Tenisi Milli Takımı arasında dostluk maçı yapıldı.
 • Gaziosmanpaşa'da Engelli Öğrenciler Karagöz Tasviri Yaptı Gaziosmanpaşa Belediyesi, “Milli Kültür Seferberliği” kapsamında 2. İstanbul Karagöz Festivali’ni engelli öğrencilerle birlikte gerçekleştirdi. Engelli öğrenciler etkinlik kapsamında Karagöz tasvirleri yaptı.
 • Gaziosmanpaşa'da Pazarlarda Etiket Ve Terazi Denetimi Gaziosmanpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, vatandaşın alışverişlerinde mağdur olmaması, kaliteli ve güvenli hizmet alabilmesi amacıyla pazarlarda denetim yaptı. Denetimlere katılan Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, enflasyonla mücadele kapsamında pazar esnafından yüzde 10 indirim isterken, toptancılara da mesaj gönderdi.
 • Gaziosmanpaşa'da Kentsel Dönüşüm Projeleri Hızla Yükseliyor İstanbul’un en yoğun ilçelerinden olan Gaziosmanpaşa’da deprem riski, yetersiz donatı, altyapı alanları ve mülkiyet sorunları göz önünde bulundurularak başlatılan kentsel dönüşüm çalışmaları 13 mahalle 18 bölgede tüm hızıyla devam ediyor.
 • Gaziosmanpaşalı Çocuklar Minik Dostlarını Yalnız Bırakmadı Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü dolayısıyla bir dizi etkinlik düzenlendi. Etkinlik kapsamında Gaziosmanpaşa’daki minik öğrenciler belediyeye ait hayvan bakımevinde minik dostlarını sevip besledi.
 • Karagöz, Gaziosmanpaşa'ya Geliyor Milli kültür seferberliği kapsamında düzenlenen "2’nci İstanbul Karagöz Festivali" çocukları geleneksel gölge oyunu Karagöz ile buluşturacak.
 • Başkan Usta, Yaşlılarla Bir Araya Geldi Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, Dünya Yaşlılar Günü dolayısıyla yaşlılarla bir araya geldi.
 • Gaziosmanpaşa'ya Sadık Albayrak Gençlik Merkezi Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından Küçükköy İmam Hatip Lisesi’nde yapımı tamamlanan Sadık Albayrak Gençlik Merkezi, düzenlenen törenle hizmete açıldı.
 • Gaziosmanpaşa'da Etiket Ve Gramaj Oyununa Ceza Yağdı Gaziosmanpaşa’da ekipler, dövizdeki yükselişi bahane ederek işletmelerin sattıkları ürünlerde fiyat artışı ve etiket oyunları yapmalarına karşı denetimleri arttırdı. Ekipler, denetledikleri marketlerde gramaj eksikleri ve eksik etiket bilgisi nedeniyle binlerce liralık ceza yağdırdı.
 • Gaziosmanpaşa'da Amatör Spor Kulüplerine Malzeme Desteği Gaziosmanpaşa Belediyesi, spora ve sporcuya destek vermeye devam ediyor. Bu kapsamda ilçedeki 24 amatör spor kulübüne 2018-2019 sezonu için malzeme desteği yapıldı.
 • İstanbul'da Lüks Otomobilli Trafik Magandası Yakalandı Gaziosmanpaşa’da 350 bin lira değerindeki lüks otomobiliyle, trafikte “drift” diye adlandırılan yanlama hareketi yaparak terör estiren maganda, sivil trafik ekipleri tarafından yakalandı. Ehliyetine el konularak para cezası kesilen maganda, gülerek “Pişmanız, iyi şeyler değil bunlar” dedi.
 • Gaziosmanpaşa'daki 4 Yıllık Hizmet Lansmanla Anlatıldı Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta’nın göreve geldiği 2014 yılından bu yana ilçede hayata geçirdiği başarılı projeler gerçekleştirilen lansmanla anlatıldı.
 • Gaziosmanpaşa'da Vatandaşa 3 Ton Aşure Dağıtıldı Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, Muharrem ayı dolayısıyla yetim çocuklarla birlikte vatandaşlara aşure dağıttı.
 • Türkiye'deki Kentsel Dönüşüm Projeleri Bu Zirvede Konuşuldu Kentsel dönüşüm projelerinin bir çok yönüyle ele alındığı Özel Kalem Dergisi Yerel Yönetim Zirvesi Türkiye’nin dört bir yanından gelen akademisyenleri ve belediye başkanlarını bir araya getirdi.Belediye başkanlarının kentsel dönüşüm projelerine ilişkin sunumlar yaptığı zirvede konuşan Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, kentsel dönüşümün şehir kimliğinde önemli bir yere sahip olduğunu söyledi.
 • Teknofest'te Gaziosmanpaşa Rüzgarı Esecek Gaziosmanpaşa Belediyesi, ROBOGOP Projesi ile geleceğin milli yazılımcılarını yetiştirmeye devam ediyor. Bilgi Evleri’nde yazılım, robotik kodlama ve 3D Printer eğitimi alan ortaokul öğrencileri, işitme engellilere yönelik geliştirdikleri "Duyarlı Titreşim" ve görme engelliler için ürettikleri "Sinyalli Gözler" isimli 2 farklı projeyle Türkiye’nin ilk Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali olan TEKNOFEST İstanbul’da yarışacak.
 • 15 Eylül Dünya Temizlik Günü'nde Minikler Başkan Usta İle Sokaklardaki Çöpleri Topladı Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta ile çocuklar, 15 Eylül Dünya Temizlik Günü’nde sokaklardaki çöpleri topladı. Çocuklar, Başkan Usta ile birlikte esnafları çöp atmamaları konusunda uyardı, bilinçlendirmek için broşür dağıttı.
 • Minikler Başkan Usta İle Sokaklardaki Çöpleri Topladı Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta ile birlikte çocuklar sokakları kirleten çöpleri topladı. Çocuklar, Başkan Usta ile birlikte esnafları çöp atmamaları konusunda uyardı, bilinçlendirmek için broşür dağıttı.
 • 7. Kattan Düşerek Yaralanan Kediyi Kurtarma Seferberliği İstanbul Gaziosmanpaşa’da 7. kattan düşerek yaralanan bir kediyi gören vatandaşlar kediyi kurtarmak için seferber oldu. İlçedeki vatandaşların bazıları işe gitmedi, bazıları ise okuluna gitmeyerek kediyi kurtarmaya çalıştı.
 • (Özel) Yedinci Kattan Düşerek Yaralanan Kediyi Kurtarma Seferberliği Kamerada Gaziosmanpaşa’da 7. kattan düşerek yaralanan bir kediyi gören vatandaşlar kediyi kurtarmak için seferber oldu. İlçedeki vatandaşların bazıları işe gitmedi, bazıları ise okuluna gitmeyerek kediyi kurtarmaya çalıştı. Vatandaşların bu duyarlılığı ise saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı.
 • İple Sarkıtılan Sepetle Bonzai Satışı Kamerada Gaziosmanpaşa’da, kullanılmayan boş binadan aşağı iple sepet salarak bonzai satışı yapan 3’ün yaşı 18’den küçük 5 şüpheli gözaltına alındı. Sokakta bisiklete binen küçük çocukların ve bebek arabası ile yoldan geçen ailelerin gözleri önünde gerçekleştirilen bonzai satışı, güvenlik kameralarına da yansıdı.
 • (Özel) Gaziosmanpaşa'da Afganların Kriket Keyfi Gaziosmanpaşa’da kağıt toplayarak geçimlerini sağlayan Afganistan uyruklu çocuk ve gençlerin yoğun geçen günün ardından sokakta bulabildikleri tahta ve tenis topu ile kriket oynaması renkli görüntüler oluşturdu.
 • Tuvaleti İçki İmalathanesine Çevirmişler Gaziosmanpaşa’da düzenlenen operasyonda bir apartman dairesinin sahte alkollü içki imalathanesine dönüştürüldüğü ve tuvalette içki üretildiği ortaya çıktı. Bir şüphelinin yakalandığı baskında, 50 litre sahte alkollü içki, doluma hazır 500 içki şişesi ile imalatta kullanılan çok sayıda bandrol ve kapaklama aleti ele geçirildi.
 • İstanbul'da 'Makas' Ve 'Drift' Terörü Kamerada İstanbul’un çeşitli bölgelerinde aracıyla akan trafikteki otomobillerin arasında dakikalarca ’makas’ atan şahıs kameralara yansıdı. Şehir içinde de ’drift’ olarak adlandırılan yanlama hareketini yapan maganda, caddelerde adeta terör estirdi.
 • (Özel) İstanbul'da 'Makas' Ve 'Drift' Terörü Kamerada İstanbul’un çeşitli bölgelerinde aracıyla akan trafikteki otomobillerin arasında dakikalarca ’makas’ atan zanlı kameralara yansıdı. Şehir içinde de ’drift’ olarak adlandırılan yanlama hareketini yapan maganda, caddelerde adeta terör estirdi.
 • Dondurma Festivalinde Vatandaşlara 10 Ton Dondurma Dağıtıldı Gaziosmanpaşa’da 10 ton Maraş dondurması Uluslararası Maraş Usulü Dondurma Festivali’nde vatandaşlara ikram edildi. Sıcak havadan bunalan her yaştan binlerce vatandaş serinlemek için metrelerce kuyruk oluştururken, festival renkli anlara sahne oldu.
 • Satırlı saldırgan dehşet saçtı İstanbul Gaziosmanpaşa’da bir alışveriş merkezinde satırlı saldırgan dehşeti yaşandı. 2 kişinin yaralandığı olaysa güvenlik kamerasına yansıdı.
 • (ÖZEL) Gaziosmanpaşa'da AVM'de Satırlı Saldırgan Dehşeti Gaziosmanpaşa’da bulunan ünlü bir alışveriş merkezinde satırlı saldırgan dehşeti yaşandı. İki kişinin yaralanmasına sebep olan satırlı saldırgan kısa sürede yakalanırken, o anlar güvenlik kamerasına yansıdı.
 • İstanbul'da sokak ortasında cinayet İstanbul Gaziosmanpaşa’da bir erkek, caddede uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybetti. Polisin yaptığı incelemede cesedin üzerinden kimlik çıkmadı.
 • Gaziosmanpaşa'da Sokak Ortasında Cinayet Gaziosmanpaşa’da bir erkek, caddede uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybetti. Polisin yaptığı incelemede cesedin üzerinden kimlik çıkmadı.
 • Bu Bayram Da İhtiyaç Sahiplerinin Yüzü Gülecek Kurban Bayramı’nın bereketini ve maneviyatını pekiştirmeyi amaçlayan Gaziosmanpaşa Belediyesi, yardımsever vatandaşların kurban eti bağışlarını evlerinden alarak ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor.
 • Gaziosmanpaşa'daki Silahlı Soygunla İlgili 2 Tutuklama Gaziosmanpaşa’da geçtiğimiz günlerde bir bakkal dükkanına girip 1’i ağır 2 kişiyi yaralayan hırsızlık çetesinden gözaltına alınan 3 şüpheliden 2’si tutuklandı.
 • Gaziosmanpaşa'daki Soygunda 2 Kişiyi Yaralayan Hırsızlık Çetesinden 3 Kişi Yakalandı Gaziosmanpaşa’da geçtiğimiz günlerde bir bakkal dükkanına girip 1’i ağır 2 kişiyi yaralayan hırsızlık çetesinden 3 kişi gözaltına alındı. Soyguna karışan 2 kişinin de bakkalın bulunduğu mahallede ikamet ettiği öğrenildi.
 • Vücudunuzda Hızlıca Yayılan Kırmızı Lekelere Dikkat Bir cilt hastalığı olan gül hastalığı(rozasea), madalyon adı verilen büyük bir leke ile ortaya çıkarak vücudun tüm bölgesine yayılıyor. Deri Hastalıkları Uzmanı Dr. Özlem Yılmaz Albayrak, özellikle stresin, güneşin zararlı etkilerinin, çevresel kirliliğin, hastalığın görülme sıklığı ve şiddetinde artışa neden olduğunu belirtti.
 • Nikah Salonlarında 08.08.2018 Yoğunluğu Evlenmek için 08. 08. 2018 tarihini seçen çiftler, nikah salonlarını doldurdu.
 • Evlilik İçin Bu Tarihi Seçenler Nikah Salonlarını Doldurdu Evlenmek için 08. 08. 2018 tarihini seçen çiftler, nikah salonlarını doldurdu. Evliliklerinin özel bir gün olmasını isteyen onlarca çift, bugün evlenebilmek için aylarca öncesinden evraklarını hazırladı.
 • 'Çığlık' Maskeli Silahlı Soygun Kamerada Gaziosmanpaşa’da "Çığlık" maskesi takan silahlı 4 kişinin bakkalı soymaya çalıştığı anlar güvenlik kameralarına yansıdı.
 • Gaziosmanpaşa'da Maskeli Ve Silahlı Soygun Kamerada Gaziosmanpaşa’da "Çığlık" maskesi takan silahlı 4 kişinin bakkalı soymaya çalıştığı anlar güvenlik kameralarına yansıdı.
 • Gaziosmanpaşa Belediyesi, Yeni Havalimanında 200 Kişiyi İstihdam Edecek İstanbul’da yapımı devam eden 3’üncü havalimanı için işçi alımları başladı. Yeni havalimanında istihdam edilecek 200 temizlik personeli için adaylar başvurularını yaptı.
 • Kaybolan Suriyeli Çocuk Polis Tarafından Bulundu İstanbul’da kaybolan önceki gün kaybolan Suriyeli çocuk, polis ekiplerince kısa sürede bulunarak ailesine teslim edildi.
 • Piknikçilere Gökkuşağı Sürprizi Havadan Görüntülendi Gaziosmanpaşa’da hizmete açılan Alibeyköy Barajı piknik alanına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Piknikçilerin üzerinde beliren gökkuşağı havadan görüntülenirken, seyrine doyum olmayan bir görüntü ortaya çıktı.
 • Gaziosmanpaşa'da Araçlar Suya Gömüldü İstanbul’da etkili olan şiddetli yağış nedeniyle Gaziosmanpaşa’da yollar döne döndü. Çok sayıda araç suda mahsur kaldı.
 • Gaziosmanpaşa'da Yollar Göle Döndü, Araçlar Suya Gömüldü İstanbul’da etkili olan şiddetli yağış nedeniyle Gaziosmanpaşa’da yollar döne döndü. Çok sayıda araç suda mahsur kaldı.
 • Gaziosmanpaşa Belediyesi'nden Engellilere Ve Ailelerine Özel Kamp Gaziosmanpaşa Belediyesi, ilçede yaşayan 600 engelli vatandaş için Yalova’da “Engelsiz Yaşam Kampı” düzenledi. Kampı ziyaret ederek, engelliler ve aileleriyle beraber kahvaltı yapan Başkan Hasan Tahsin Usta çocuklarla ata binip, ok attı.
 • Gaziosmanpaşalı Lise Birincileri, Bosna Yabancı Dil Ve Kültür Kampını Tamamladı Gaziosmanpaşa Belediyesi, ilçe genelindeki okullarda okuyan ve birinci olan lise öğrencilerini bu başarılarını ödüllendirmek, teşvik etmek, yabancı dil bilgisini geliştirmek ve öğrencilere tarihi ve kültürel deneyimi yaşatmak amacıyla Bosna Hersek’e gönderdi. Bosna Hersek Eğitim ve Kültür Gezisi Kampı sonunda öğrencilerle kahvaltı programında bir araya gelen Başkan Usta, öğrencilerin geziden izlenimlerini, talep ve önerilerini dinledi.
 • LGS'de Başarı Gösteren Öğrencilere Ödül Liseye Geçiş Sınavı’nda (LGS) ilk yüzde 10’luk dilime girerek büyük başarı sağlayan Gaziosmanpaşalı öğrenciler ödüllendirildi.
 • Gaziosmanpaşa'ya 11 Yeni Hizmet Aracı Gaziosmanpaşa’da yağışların etkisiyle oluşan su baskınları ve yollardaki bozulmalara daha hızlı müdahale etmek için hizmete alınan 11 yeni aracın tanıtımı yapıldı. Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta da hizmet araçlarını kullanarak ekipmanları bizzat kontrol etti.
 • İSKİ'den Su Kesintisi Açıklaması İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresinden (İSKİ) yapılan açıklamada “Silahtarağa Karayolu Tüneli” nedeniyle gerçekleşecek deplase ve Silahtar Terfi Merkezinde yapılacak olan bakım, onarım ve yenileme çalışmaları sebebiyle; 24 Temmuz günü bazı bölgelere su verilemeyeceği duyuruldu.
 • Gazioamanpaşa'da 5 Bin Şişe Kaçak Ve Sahte İçki Ele Geçirildi İstanbul Emniyet Müdürlüğüne bağlı Kaçakçılık Şube Müdürlüğü ekipleri Gaziosmanpaşa’da bir eve yaptıkları operasyonda 5 bin şişe kaçak ve sahte içki ele geçirdi. Operasyon esnasında evde bulunan 5 kişi de gözaltına alındı.
 • İBB'den TEM Otoyolu'nda Trafik Sıkışıklığını Bitirecek Çalışma İstanbul Büyükşehir Belediyesinin TEM Otoyolu Metris kavşağındaki trafik sıkışıklığını bitirmek için başlattığı çalışmaların sonuna gelindi. Yaklaşık üç ay önce başlanan köprü inşaatı tamamlandığında Gaziosmanpaşa ve Sultangazi ilçelerine bağlantı, trafik sıkışıklığına neden olmadan sağlanacak.
 • Gaziosmanpaşalı Bin 300 Çocuk Erkekliğe İlk Adımı Attı Gaziosmanpaşa Belediyesi’nin her yıl düzenleyerek geleneksel hale getirdiği sünnet şöleninde bin 300 çocuk erkekliğe ilk adımını attı. Çocuklar için düzenlenen çeşitli etkinlikler renkli görüntülere sahne oldu.
 • Kafede Küfür Kavgası Cinayetle Bitti İstanbul Gaziosmanpaşa’da bir kafede çıkan kavgada bıçaklanan genç hayatını kaybetti. Olayın zanlısı, kavgaya karışan 2 kardeşi ve beraberindeki bir şahıs ile birlikte yakalandı.
 • Gaziosmanpaşa'da Bıçaklı Kavga; 1 Ölü İstanbul – Gaziosmanpaşa’da iki grup arasında çıkan kavgada bıçakla ağır yaralanan kişi, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Olayla ilgili 3 kişi gözaltına alındı.
 • Pazarcıların Kavgası Kamerada İstanbul Gaziosmanpaşa’da pazarcılar arasında çıkan kavgada ortalık savaş alanına döndü.
 • Gaziosmanpaşa'da Pazarcıların Kavgası Kamerada Gaziosmanpaşa’da pazarcılar arasında çıkan kavgada ortalık savaş alanına döndü. Pazarcılardan biri kadın pazarcıya tekme atınca olaylar daha da büyürken, yaşananlar bir vatandaş tarafından saniye saniye kaydedildi.
 • Gaziosmanpaşa'da Tablet Ve Bilgisayar Bağımlılığına Karşı Spora Teşvik Gaziosmanpaşa Belediyesi ilçede yaşayan çocuk ve gençlere spor sevgisi aşılamak, tablet ve bilgisayar bağımlılığına karşı teşvik amacıyla Yaz Spor Okulları kursları başlattı. Yaz okullarının açılış programı havadan görüntülenirken okullarda yaz boyunca 7-15 yaş arası 2 bin 500 öğrenciye 13 branşta eğitim verilecek.
 • Gaziosmanpaşa'da Tarihi Eser Operasyonu Polis ekiplerince Gaziosmanpaşa yapılan operasyonda yaşa dışı yollardan satılmaya çalışılan Helenistik döneme ait tarihi eserler ele geçirildi.
 • Otobüs Şoföründen Alkışlanacak Hareket Güvenlik Kamerasında 4 Çocuklu bir kadına karşıdan karşıya geçmek için yardım eden özel halk otobüsü şoförünün alkışlanacak hareketi güvenlik kameralarına yansıdı.
 • Bayrak Sevgisi Yağmur Tanımadı İstanbul’da etkisini gösteren yağmura sokakta yakalanan bir çocuk, elindeki Türk bayrağını bir an olsun bırakmayarak, çıplak ayakla yağmurda yürüdü.
 • Soyguncudan Şok Savunma Açıklaması 'Ablamın Düğünü İçin Yaptım' Gaziosmanpaşa’da bir süpermarket zincirini soyan eli silahlı soyguncu, üçüncü soygunda yakayı ele verdi. 20 yaşındaki zanlı Serkan K. emniyetteki sorgusunda “Ablamın düğünü için yaptım” dedi. Soygun anları ise güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.
 • Gazisomanpaşa Meydanı'nda Sevinç Gösterisi Yapan Kalabalık Havadan Görüntülendi Seçim sonuçları açıklanmaya devam ederken vatandaşlar, Gaziosmanpaşa Meydanı’nda toplandı. Meydanda toplanan coşkulu kalabalık, havadan görüntülendi.
 • Gaziosmanpaşa'da Coşkulu Kutlama Seçim sonuçlarının açıklanmasıyla her yaştan vatandaş Gaziosmanpaşa meydanına akın etti. Araçlar uzun konvoylar oluştururken, vatandaşlar da sevinç gösterisinde bulundu.
 • Gelin Ve Damat Nikahın Ardından Sandığa Gitti İstanbul Gaziosmanpaşa’da gelin ve damat ilk önce nikaha, ardından da sandığa gitti.
 • AK Parti İstanbul Milletvekili Aziz Babuşcu Oyunu Gaziosmanpaşa'da Kullandı AK Parti İstanbul Milletvekili Aziz Babuşcu, Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimi için oyunu Gaziosmanpaşa’da kullandı.
 • Bakan Soylu Oyunu Gaziosmanpaşa'da Kullandı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, oyunu Gaziosmanpaşa’da kullandı. Türkiye’nin demokrasi şenliği yaşadığını vurgulayan Soylu, "Milletimiz her zaman verdiği gibi en doğru kararı verecektir" dedi.
 • Bonzai Kullanan Taksici Direksiyon Başında Sızdı Gaziosmanpaşa’da ticari taksi sürücüsü bonzai diye tabir edilen sentetik uyuşturucu maddenin etkisiyle kendinden geçerek direksiyon başında sızdı. Çevredeki vatandaşlar bonzainin etkisiyle sızan sürücüyü kendine getirmek için dakikalarca uğraştı.
 • Erbakan Hoca Mezardan Çıkıp Gelse, İlk Bunları Mezara Gömer' Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Şimdi bir tanesi çıkmış, Yüksek Hızlı Tren istemem, diyor. İnanın rahmetli Erbakan hoca mezardan çıksa ilk defa bunları mezara gömer. Çünkü hayatı yüksek hızlı trenle geçti. Şimdi onun arkasından geldiğini söyleyen diyor ki, niye yüksek hızlı tren olsun, bu göçü artırır diyor” dedi.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklaması 'Erbakan Hoca Mezardan Çıkıp Gelse, İlk Bunları Mezara Gömer' Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Şimdi bir tanesi çıkmış, Yüksek Hızlı Tren istemem, diyor. İnanın rahmetli Erbakan hoca mezardan çıksa ilk defa bunları mezara gömer. Çünkü hayatı yüksek hızlı trenle geçti. Şimdi onun arkasından geldiğini söyleyen diyor ki, niye yüksek hızlı tren olsun, bu göçü artırır diyor” dedi.
 • Gaziosmanpaşa'da Bir Şahıs Viyadükten Atlayarak İntihar Etti Gaziosmanpaşa’da henüz kimliği belirlenemeyen bir erkek şahıs viyadükten aşağı atlayarak intihar etti. Yolun ortasına düşen şahıs ve meraklı sürücüler nedeniyle kilometrelerce araç kuyruğu oluştu.
 1  2  ...  23  24 

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !