EYÜP HABERLERİ / İstanbul

 • Eyüpsultanlı Gençler Kaymakamlık Kros Koşusunda Buluştu Eyüpsultan’da düzenlenen Kaymakamlık Kros Koşusu’nda gençler kıyasıya yarıştı.
 • Kemerburgaz'da Trafiği Rahatlatacak Proje Hayata Geçti Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın’ın girişimleriyle Selanik Bulvarı, Abdülhamithan Caddesi ve Kemerburgaz Pirinççi yolu kesişiminde yapılan kavşak, Kemerburgaz trafiğini rahatlatacak.
 • Mehmet Akif Ersoy Kabri Başında Anıldı İstiklal Marşı’nın 12 Mart 1921 tarihinde kabulünün 97’inci yıl dönümünde, Milli Şair Mehmet Akif Ersoy’un Edirnekapı’da bulunan kabri başında bir tören düzenlendi.
 • 'Gençlerin Dilinden Mehmet Akif' Sempozyumu İstanbul Vali Yardımcısı Önal: 'Mehmet Akif'i, İstiklal Marşı'nı anlamak, vatanını sevmek, işini iyi yapmaktır. Vatan için gerektiğinde; Kurtuluş Savaşı'nda, Çanakkale'de ve 15 Temmuz'da canını verebilmektir. Eğer biz bunları yapabiliyorsak, büyük şairimiz Mehmet Akif ve onun eserlerini anlamışız demektir'
 • Taksicilerden 'Uber' Eylemi İstanbul Taksiciler Esnaf Odası üyesi bir grup, İstanbul Çağlayan’daki İstanbul Adliyesi önünde Türkiye’de kullanımı son günlerde artan "Uber" isimli taşıma uygulamasına tepki gösterdi.
 • Taksici Esnafının Uber'e Açtığı Davaya Başlandı Birleşik Taksi Şoförleri Derneği’nin internet üzerinden hizmet veren Uber’e erişimin engellenmesine ilişkin açtığı davanın görülmesine başlandı.
 • Taksicilerden İstanbul Adliyesi Önünde 'Uber' Eylemi İstanbul Taksiciler Esnaf Odası üyesi bir grup taksici, Çağlayan’daki İstanbul Adliyesi önünde Türkiye’de kullanımı son günlerde artan "Uber" isimli taşıma uygulamasına tepki gösterdi.
 • Eyüpsultan İstanbul'un En Temiz İlçelerinden Biri Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın’ın konuk olduğu ve sosyal medya üzerinden gelen soruları cevaplandırdığı bir programda, temizlik ve Alibeyköy Osmanlı Park ile ilgili açıklama da yapıldı.
 • Taksicilerden 'Uber' Tepkisi Taksiciler, Birleşik Taksi Şoförleri Derneği tarafından internet üzerinden hizmet veren Uber'e erişimin engellenmesi talebiyle açılan davanın duruşması öncesi Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı önünde tepki için toplandı İstanbul Taksiciler Esnaf Odası Başkan Aksu: 'Uber, Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde, halihazırda, apaçık taksi taşımacılığı yapmaktadır. Oysa bu taşımacılığı yapmasına imkan veren hiçbir izin, yetki belgesi ve lisansa sahip değildir'
 • Uygur Kardeşlerden Kahkaha Dolu Oyun Eyüpsultan Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü tarafından organize edilen ‘Hasta Etme Adamı’ adlı oyun Eyüpsultan Kültür ve Sanat Merkezinde (EKSM) sahnelendi.
 • Yeşilpınar Girne Caddesi Prestij Kazanıyor Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın’ın konuk olduğu ve sosyal medya üzerinden gelen soruları cevaplandırdığı bir programda, prestij cadde çalışmaları devam eden Girne Caddesiyle ilgili de açıklama geldi.
 • İslambey'de İndirimli Otopark Müjdesi Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın’ın konuk olduğu ve sosyal medya üzerinden gelen soruları cevaplandırdığı bir programda, prestij cadde çalışmasıyla düzenlenen İslambey Mahallesi’yle ilgili de açıklama geldi.
 • Suriyeli Astronottan, Zeytin Dalı Harekâtı'na Destek Türkiye’de yaşayan Suriyeli Astronot Muhammed Ahmed Faris, Ali Kuşçu Uzay Evini ziyaret etti.
 • 'Emanet'in Son Yolculuğu Ona Emanet Makine mühendisi 58 yaşındaki Ali Rıza Ünsal, emekli olduktan sonra çalışmaya başladığı İstanbul Mezarlıklar Müdürlüğü'nde, yaklaşık 13 yıldır cenaze aracı şoförü olarak hizmet veriyor Her gün yüzlerce insanın hayatını kaybettiği mega kent İstanbul'da 4 yıldır da gece vardiyasında çalışan Ünsal, işini, cenaze yakınlarını üzmeden, incitmeden, kırmadan onların isteklerine uygun şartlarda cevap vererek yapmaya gayret ediyor Bazen metruk bir evden çevredekilerin yardımıyla kimsesiz bir cenazeyi taşıyan, bazen birkaç gün beklemiş nahoş kokular ve görüntüler içinden cenazeyi çıkaran Ünsal, doktor tavsiyesiyle başladığı yüzme dolayısıyla bedenini arındırdığını söylüyor Ünsal: 'Vazifemizi kendi annemizi, babamızı, evladımızı taşır gibi yapıyoruz. Cenazeleri kendimize emanet olarak görüyoruz'
 • 'Uluslararası Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp Kongresi'ne Doğru Geleneksel ve tamamlayıcı tıp alanında uzman bilim adamları, 1922 Nisan tarihleri arasında İstanbul'da gerçekleştirilecek 'Uluslararası Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Kongresi'nde bir araya gelecek Sağlık Bakanlığı Müşteşarı Gümüş: 'Bundan sonraki trentte biz, geleneksel tıp uygulamalarını hem koordine etmek hem de yeni vizyonda hastanelerimizde de bu poliklinikleri açarak, isteyen vatandaşlarımızın bu imkanlara kavuşmalarını da sağlamak istiyoruz' Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Prof. Dr. Saraçoğlu: 'Kronik ve otoimmün hastalıklarda modern tıbbın ömürlük ilaçlarının kullanılması vazgeçilmez bir unsurdur ancak bu ilaçların kalıcı hasarlara, ağır yan tesirlere sebep olduğu da bir gerçektir. İşte tam bu noktada gerek kronik, gerekse otoimmün hastalıklarda bitkisel ve diğer yardımcı tedavi yöntemlerinin önemi birinci sırada yer almaktadır'
 • ÇEKÜL Akademi'den EYSAM'a Ziyaret ÇEKÜL Akademi üyeleri, Eyüp Sultan Araştırma Merkezi’ni ziyaret etti.
 • 'Kalk Gidelim' Setinin Kadınlarına Büyük Jest Cumartesi akşamları vatandaşların ilgiyle izlediği dizi "Kalk Gidelim"in setinde, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle sette görev alan kadınlara yapılan sürpriz karşısında eğlenceli anlar yaşandı.
 • ''Cushing Denen Bir Hastalık Geçirdim, Şimdi İyiyim'' 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Eyüpsultanlı kadınlarla bir araya gelen Türkan Şoray, “Cushing denen bir hastalık geçirdim, ameliyat oldum şimdi de kortizon alıyorum. Hastalığımdan dolayı uzun zamandır inziva da gibiydim, şimdi iyiyim’’ dedi.
 • Türkan Şoray Açıklaması ''Cushing Denen Bir Hastalık Geçirdim, Şimdi İyiyim'' 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Eyüpsultanlı kadınlarla bir araya gelen Türkan Şoray, “Cushing denen bir hastalık geçirdim, ameliyat oldum şimdi de kortizon alıyorum. Hastalığımdan dolayı uzun zamandır inziva da gibiydim, şimdi iyiyim’’ dedi.
 • Eyüpsultan'da Bin 796 İş Yerine Ruhsat Verildi Eyüpsultan Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçe sınırları içerisinde bin 796 iş yerine ruhsat verildi.
 • Eyüpsultanlı Kadınlara 8 Mart Hediyesi Eyüpsultan Belediyesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Eyüpsultanlı kadınlara özel bir gezi düzenledi.
 • Karikatür Yarışmasında Ödüller Sahiplerini Buldu Eyüpsultan Belediyesi tarafından düzenlenen Karikatür Yarışması’nda dereceye girenlere ödülleri verildi.
 • Yeşil Sahalardan Bu Sefer Kadın Kahkahaları Yükseldi Her yıl 8 Mart’ta kutlanan Dünya Kadınlar Günü için QNET Türkiye dikkat çeken bir projeye imza attı. Sponsorluğunu yaptığı Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü İstanbul Şubesi Kız Futbol Takımı ile dostluk maçı organize etti ve erkek işi görünen futbolla topluma eşitlik mesajı vererek “Kızlar da futbol oynar” dedi.
 • İstanbul'da İşçilerin Ölümle Dansı Kamerada İstanbul Eyüpsultan’da yapımı devam eden bir binanın çatısında hiçbir güvenlik önlemi almadan çalışan işçiler, “bu kadarına da pes” dedirtti. Vatandaşların da dikkatini çeken işçiler, ölüme adeta meydan okudu.
 • (Özel) İstanbul'da İşçilerin Ölümle Dansı Kamerada Eyüpsultan’da yapımı devam eden bir binanın çatısında hiçbir güvenlik önlemi almadan çalışan işçiler, “bu kadarına da pes” dedirtti. Vatandaşların da dikkatini çeken işçiler, ölüme adeta meydan okudu.
 • 'Kızlar Da Futbol Oynar' Etkinliği Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü İstanbul şubesi kız futbol takımı, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle 'Kızlar da Futbol Oynar' isimli etkinlikte futbol oynadı Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, İstanbul İl Müdürlüğü Spor Koordinatörü Aksu: 'Biz, 'Kadına olan şiddet, vatana ihanettir' sloganıyla çalışmaya devam ediyoruz. Cennetin, anaların ayakları altında olduğunu düşünüyoruz ve onlarla bir şeyler yapmaktan dolayı çok mutluyuz. Spor birimimizde, tüm alanlarımızda olduğu gibi kızlarımızın da kendini ifade etmelerini sağlamaya çalışıyoruz'
 • Eyüpsultan'da Sabah Ve Cuma Namazları İçin Özel Otopark İndirimi Eyüpsultan’ta sabah ve cuma namazları saatlerinde otopark kullanan vatandaşlara özel indirim uygulanmaya başladı.
 • İBB Ve AFAD'tan Çocuklara Deprem Eğitimi İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ve Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) bin öğrenciye afet eğitimi verdi.
 • Eyüpsultan'da 60 Yıllık Sorun Çözüldü Eyüpsultan Belediyesi Başkan Remzi Aydın, Çırçır Mahallesi’nin tapu sorununun çözüldüğünü belirterek, “Vakıf parsellerinde ya da hazine parsellerinde gecekondusu olan vatandaşlarımızın tapu problemleri çözüldü. Bu altmış yıllık bir sorundu" dedi.
 • 2018 Vodafone İstanbul Yarı Maratonu'na Doğru Tarihi yarımadada 8 Nisan Pazar günü koşulacak yarı maraton için kayıtlar 12 Mart Pazartesi günü kapanacak.
 • Prof. Dr. Tahsin Görgün Şehir Ve Medeniyet Okulu'nun Konuğu Oldu Eyüpsultan Belediyesi Genç Akademi tarafından düzenlenen, kendine has eğitim modeli ile alanında bir ilk olan Şehir ve Medeniyet Okulu’nun eğitimleri tüm hızıyla devam ediyor.
 • Yeşilpınar Külliyesi'nin Yapımı Sürüyor Eyüpsultan’da yaklaşık 12 bin 500 metrekare civarında kapalı alanı bulunan Yeşilpınar Külliyesi’nin yapım çalışmaları devam ediyor.
 • Arabulucu Öğrenciler, Arkadaşlarının Anlaşmazlıklarına Çözüm Üretecek Eyüp'teki Turgut Özal Ortaokulu'nda müzakereci arabulucu lider öğrencilerin yetiştirilmesi amacıyla gerçekleştirilen 'Anlaşmazlık Çözümü ve Akran Arabuluculuğu' eğitim programını tamamlayarak, sertifika alan 67 öğrenci, arkadaşlarının arasındaki anlaşmazlıkları çözmek üzere arabuluculuk görevine başladı.
 • Eyüpsultan Belediye Başkanı Aydın Kentsel Dönüşümle İlgili Konuştu Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın’ın konuk olduğu ve sosyal medya üzerinden gelen soruların cevaplandırdığı bir programda, İslambey Mahallesinde kentsel dönüşümle alakalı soru da cevaplandırıldı.
 • Başkan Aydın Liselilerle Buluştu Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, Kariyer Buluşmaları kapsamında öğrencilerle bir araya gelerek tecrübelerini paylaşmaya devam ediyor.
 • Eyüpsultan'ın Çocuklarına 'Evde Değerler Eğitimi' Sürüyor Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın’ın çocuklara ve öğrencilere yönelik uygulamaya koymuş olduğu projelerinden biri olan Simurg’un okul çağından önceki yaş aralığında olan çocukları kapsayan"Evde Değerler Eğitimi",hem çocukların hem de velilerin yüzünü güldürmeye devam ediyor.
 • Otakçılar Caddesi 'Prestij'leniyor Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, sosyal medya üzerinden soruları cevapladığı programda Otakçılar Caddesi’nde prestij cadde çalışması yapılacağının müjdesini verdi.
 • Parkın İstinat Duvarı Çöktü Eyüpsultan'da bir parkın istinat duvarının çökmesi sonucu 5 araç zarar gördü.
 • Yağmur Nedeniyle Eyüp'te Parkın Davarı Çöktü Eyüp’te yağmur nedeniyle parkın duvarı çöktü. 4 araç çöken duvarın altında kaldı. Ekiplerin olay yerindeki çalışması sürüyor.
 • Doğu Türkistanlılardan Zeytin Dalı Harekatı'na Destek Doğu Türkistan Teşkilatlar Birliği ve Alperen Ocakları İstanbul İl Başkanlığı üyeleri, Zeytin Dalı Harekatı'na destek verdi.
 • İstinat Duvarı Otomobillerin Üzerine Çöktü İstanbul Eyüp’te yağmur nedeniyle bir parkın istinat duvarı çöktü. Olayda 4 araç, çöken duvarın altında kaldı.
 • 'Bir Düşünce, Bilimsel Temeli Olmasa Da Bilgidir' Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Coşkun: 'Bilim, aklımızı ve duyusal yeteneklerimizi kullanarak doğayı, doğanın içindekilerle birlikte açıklamamızdır' 'Pozitivist kuram tek anlamlı ve değerli olanın bilim olduğunu düşündüğü için bilimsel olmayan şeyin de doğru olmadığına, değerli olmadığına dair bizi düşünmeye zorluyor. Ama bize göre, pozitivistlerin aksine bir düşünce bilimsel temeli olmasa da bilgidir ve doğrudur'
 • Şampiyon Sporcudan Başkan Remzi Aydın'a Ziyaret Başarılı sporcu Fatma Coşkun, Karate ve Taekvando hocası Battalgazi Özçınar ile birlikte Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın’ı ziyaret etti.
 • Kasımpaşa'da Puanlar Paylaşıldı Spor Toto Süper Lig’in 24. haftasında Kasımpaşa, sahasında karşılaştığı Osmanlıspor ile 1-1 berabere kaldı.
 • Spor Toto Süper Lig Açıklaması Kasımpaşa Açıklaması 1 - Osmanlıspor Açıklaması 1 (Maç Sonucu) Spor Toto Süper Lig’in 24. haftasında Kasımpaşa, sahasında karşılaştığı Osmanlıspor ile 1-1 berabere kaldı.
 • Spor Toto Süper Lig Açıklaması Kasımpaşa Açıklaması 1 - Osmanlıspor Açıklaması 1 (İlk Yarı) Spor Toto Süper Lig’in 24. haftasında Kasımpaşa, sahasında Osmanlıspor ile karşılaşıyor. Mücadelenin ilk yarısı 1-1’lik beraberlikle tamamlandı.
 • 8 Mart Dünya Kadınlar Günü İstanbul Minibüsçüler Esnaf Odası ile İstanbul Taksiciler Esnaf Odasına bağlı taksi ve minibüslerin camlarına 8 Mart için hazırlanan farkındalık afişleri asılacak.
 • ESER'in Özel Öğrencilerine Özel Kutlama Eyüpsultan Engelli Sürekli Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinin (ESER) özel çocukları için düzenlenen doğum günü kutlaması renkli görüntüler oluşturdu.
 • 'Büyük Erzurum Şöleni' İptal Edildi Eyüp Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Özaslan: 'Özellikle dün Zeytin Dalı Harekatı'nda değerli kahraman askerlerimizin şehit olması dolayısıyla programı iptal ettik'.
 • Başkan Aydın'dan Alibeyköy'e Müjde Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, Alibeyköy Mahallesi’nde yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verdi.
 • Eyüpsultan Belediyesi Personeline İş Sağlığı Ve Güvenliği Eğitimi Eyüpsultan Belediyesi, çalışanlarına yönelik İş Sağlığı ve Güvenliği Temel Eğitimleri düzenliyor.
 • Eyüpsultan'dan Kilis'e Destek Ziyareti Eyüpsultan Belediyesi, STK ve muhtarların da bulunduğu heyetle Kilis’e ziyaret düzenledi. Kilis İl Jandarma Komutanlığına tekbirler eşliğinde giren heyet, askerlerle de hatıra fotoğrafı çektirdi.
 • UMED Medya Okulu Sona Erdi Eyüpsultan Belediyesi Genç Akademi ve Uluslararası Medya Enformasyon Derneği (UMED) tarafından yeni nesil iletişimciler yetiştirmek amacıyla başlatılan Medya okulu sona erdi.
 • Eyüpsultan'da Kar Mesaisi Istanbul’da etkili olan kar yağışı nedeniyle vatandaşların mağdur olmaması için Eyüpsultan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Karla Mücadele Ekipleri çalışmalarını sürdürüyor.
 • Çikolata Çaldı, Gülerek Marketten Çıktı İstanbul Eyüp’te müşteri kılığında giren bir kadın önce marketten bir ürün çaldı ardından gülerek ve rahat tavırlarla marketten ayrıldı. Şüpheli kadının market çalışanın kasa başından gitmesini beklemesi ve ardından gülerek marketten ayrılması güvenlik kameralarına saniye saniye kaydedildi.
 • 28 Şubat Postmodern Darbesi Eyüpsultan'da Konuşuldu Eyüpsultan Belediyesi, 28 Şubat Postmodern darbesinin 21’inci yıldönümünde, ‘28 Şubat ve Darbeler Döneminin Sonu’ isimli panel düzenledi. Birbirinden önemli konukların konuşmacı olarak katıldığı panelde, 28 Şubat süreci ve sonrası konuşuldu.
 • (Özel) Genç Kadın Önce Marketten Çikolata Çaldı Ardından Gülerek Marketten Çıktı Eyüp’te müşteri kılığında giren bir kadın önce marketten bir ürün çaldı ardından gülerek ve rahat tavırlarla marketten ayrıldı. Şüpheli kadının market çalışanın kasa başından gitmesini beklemesi ve ardından gülerek marketten ayrılması güvenlik kameralarına saniye saniye kaydedildi.
 • '28 Şubat Ve Darbeler Döneminin Sonu' Paneli Eyüpsultan Belediyesi'nin organize ettiği panelde 28 Şubat'ın siyasi, tarihi ve hukuki boyutu tartışıldı AK Parti İstanbul Kadın Kolları Başkanı Döğücü: '28 Şubat, vazgeçmeyen kızların, kadınların, gençlerin, erkeklerin zaferidir. O küçücük kızların koca yüreklerini, Meclis'te kendilerini koca koca adamlar olarak gören, Merve Kavakçı'ya 'dışarı, dışarı' diye tempo tutan adamlarla bir kıyaslayın bakalım. O kızlar büyüdüler ama o adamlar milletin gözünde küçücük oldular'
 • Eyüpsultan'ın Yetenekli Çocuklarını, Sürpriz Eğitim Bekliyor Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın döneminde hayata geçirilen, Eyüp Film Akademisi (EFA) ve Eyüp Tiyatro Okulu gibi projelere Eyüpsultan Belediyesi Kültür Müdürlüğü bir yenisini daha ekledi. Eyüpsultan Belesiyesi ve İnsan ve Medeniyet Hareketi Gün Işığı Derneği’nin iş birliği ile 24 öğrencinin ücretsiz eğitim alabileceği “Karikatür Dersleri” başlıyor.
 • Eyüpsultan'da İstihdam Seferberliği Eyüpsultan Belediyesi İş ve Kariyer Geliştirme Biriminin başlattığı İstihdam Seferberliği Projesi tüm hızıyla devam ediyor.
 • Bu Pazarda Her Şey Organik, Her Şey Sağlıklı Göktürk’te açılan, çok sayıda ürünün bulunduğu’Organik Pazar’ vatandaşları bekliyor.
 • Bileklik Projesiyle Türkiye'yi Temsil Edecek Kemerburgaz Okyanus Koleji öğrencisi Yahya Yağız Kemikoğlu'nun hazırladığı projenin, dünyanın en prestijli bilimsel yarışmalarından Uluslararası Bilim ve Mühendislik Fuarı'na (İntel ISEF) seçildiği bildirildi.
 • Eyüpsultanlılar Sporla İç İçe Yaşıyor Eyüpsultan Belediyesi’nin her ayın son pazar günü düzenlemiş olduğu Trekking (Doğa Yürüyüşü) etkinliği devam ediyor.
 • Eyüpsultan, Tarihi Kent Mobilyalarıyla Donatılıyor Eyüpsultan Meydanı ve çevresini içeren 90 hektarlık alanın tasarım, yönetim ve planlanmasına yönelik her türlü tasarrufu gerçekleştirmek amacıyla 24 Haziran 2014’te çalışmalarına başlayanEyüpsultan Tarihi Merkez (ESTAM)yönetiminde uygulama safhasına geçildi.
 • Eyüpsultanlı Öğrenciler Yazarlarla Buluşmaya Devam Ediyor Eyüpsultan Belediyesinin’Simurg Öğrenci Yazar Buluşmaları Başlıyor’etkinliğinde öğrenciler bu ay yazar Ahmet Maraşlı ile bir araya geldi.
 • Filistinli Bilim Adamı, Eyüpsultanlı Gençlere Kudüs'ü Anlattı İsrail’in tehcirine, sürgününe ve hapsine maruz kalan Filistinli bilim adamı ve öğretim üyesi Abdulfettah El Awaisi, Eyüpsultanlı gençlerle bir araya geldi.
 • Eyüpsultan'da Esnaf Eğitimleri Başlıyor Eyüpsultan Belediyesi, Eyüpsultan Tarihi Merkezi’nde (ESTAM) esnafa yönelik eğitim programına başlıyor.
 • Eyüpsultan Belediyesi İşsizlere İş Bulmaya Devam Ediyor Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın tarafından hayata geçirilen Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü İş ve Kariyer Geliştirme Birimi, Eyüpsultan’da yaşayan işsiz vatandaşlara umut olmaya devam ediyor.
 • Esentepe Mahallesi'ne 2 Park Birden Yapılacak Eyüpsultan Belediyesi, Esentepe Mahallesi’ne 2 park yaparak vatandaşların hizmetine sunacak.
 • Eyüpsultanlı Öğrencilerden Mehmetçik'e Mektup Eyüpsultanlı öğrenciler, Zeytin Dalı Harekatı'na katılan askerler için mektup yazdı.
 1  2  ...  49  50 

ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !