EYÜP HABERLERİ / İstanbul

 • Şirintepe Parkı Hizmete Açıldı Şirintepe Parkı, Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın’ın katılımıyla gerçekleşen törenle açıldı.
 • Eyüpsultan Meydanı'nda 'Diyabet Günü' Nde Ücretsiz Şeker Taraması Eyüpsultan Belediyesi, Diyabet Günü’nde Eyüpsultan Meydanı’nda vatandaşlara ücretsiz şeker ölçümü yapıp, diyabet hakkında bilgilendirme yaptı.
 • Eyüpsultan Çocuk Meclisinde Yeni Dönem Heyecanı SİMURG’lu öğrencilerden oluşan Eyüpsultan Çocuk Meclisinin 2018-2019 dönemi 1. Genel Kurul toplantısı, Eyüpsultan Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşti.
 • (Özel) 'Berber' Lakaplı Torbacının Kuşyemi Kovasından Uyuşturucu Fışkırdı Eyüpsultan’da narkotimler bir süredir peşinde olduğu “Berber” lakaplı torbacının evine özel harekat polislerinin de desteğiyle operasyon düzenledi. Kapıdaki saldırgan köpeği uyuşturarak daireye giren polis, kuş kümesindeki yem kovasının içerisine gizlenmiş çok miktarda ot esrar ve extacy hap ele geçirdi. Gözaltına alınan torbacı tutuklanarak cezaevine gönderildi.
 • Eyüpsultan'da Belediye Ekipleri Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor Belediye ekipleri, ilçe sakinlerinin yaşam standardını yükseltmek, daha huzurlu, daha konforlu bir yaşam sürmelerini sağlamak için çalışmalarını sürdürüyor.
 • SİMURG'lu Gençlerden Onkoloji Hastalarına Moral Ziyareti Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın’ın vizyon projeleri arasında yer alan SİMURG 5-25 yaş yaygın eğitim programı, eğitimi sadece dört duvar arasında vermek yerine manevi kazanımlarla kalplere dokunmaya devam ediyor.
 • Pirinççi'de 50 Yıllık İmar Sorunu Çözüldü İnsan odaklı yatırımlarla birçok ödüllü çalışmalara imza atan Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, Pirinççi Mahallesi’nin tapu ve imar sorununun çözüldüğü müjdesini verdi.
 • UBER Sürücülerinden, Eyüp Aksu Hakkında Suç Duyurusu UBER sürücülerinin bağlı olduğu Lisanslı Taşımacılar Derneği Başkanı Metin Magriso, Taksiciler Esnaf Odası Başkanı Eyüp Aksu hakkında “toplumu kin ve nefrete tahrikten” suç duyurusunda bulundu.
 • SİMURG Dil Evinde Çocuklar Yabancı Öğretmenler İle İngilizce Öğreniyor 2017-2018 Eğitim döneminde Düğmeciler mahallesinde faaliyete geçen SİMURG Dil Evi,bünyesinde çalışan yabancı uyruklu öğretmenler sayesinde çocukların normalden çok daha hızlı İngilizce öğrenmelerini sağlıyor.
 • Eyüpsultan'a Yeni Park Kazandırıldı Eyüpsultan Belediyesi tarafından yeni park açıldı. Parka Kemerburgaz’ın sevilen ismi kalp cerrahi Prof. Nihan Kayalar’ın adı verildi.
 • Eyüpsultan Film Akademisi Kursiyerlerine Sertifika Eyüpsultan Belediyesi tarafından organize edilen ‘Eyüpsultan Film Akademisi’nin 3’üncü dönem mezunları sertifikalarını ünlü yönetmen Mesut Uçakan’ın elinden aldı. Düzenlenen törende 3’üncü dönem sona ererken, 4’üncü dönemin açılışı yapıldı.
 • Gençlik Merkezi Öğrencileri Eskişehir Gezisinde Öğrencilerin başarısını arttırıcı aktivitelere büyük önem veren SİMURG Gençlik Merkezleri, hem sınav dönemi stresini azaltıcı hem de eğitici bir gezi programı daha düzenledi.
 • UMED Medya Okulu Ve Sinema Akademisi Sertifika Programı Düzenlenecek Eyüpsultan Belediyesi Genç Akademi ve Uluslararası Medya Enformasyon Derneği (UMED) tarafından yeni nesil iletişimciler yetiştirmek amacıyla başlatılan sertifikalı İstanbul UMED Medya Okulu ve Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde gerçekleştirilen Sinema Akademisi için sertifika töreni düzenlenecek.
 • Tarihi Rayet Keşan Kalfa Çeşmesi'ne Restorasyon Eyüpsultan Belediyesi Plan ve Proje Müdürlüğünün uzman ekipleri tarafından Eyüpsultan’da bulunan Osmanlı Devletinden kalma tarihi yedi çeşmenin restorasyon çalışmaları yapılacak.
 • 15 Temmuz'un Destansı Öyküsü Eyüpsultanlı Öğrencilere Anlatıldı Eyüpsultan Kültür Sanat Merkezinde düzenlene programda, 15 Temmuz hain darbe girişimi ve Türk Milletinin destansı direnişi ilkokul ile ortaokul öğrencilerine anlatıldı.
 • Eyüpsultanlı Çocuklardan Mültecilere Kardeş Eli Eyüpsultanlı çocuklar, Gaziantep’te mülteci kampına kırtasiye yardımı yapacak. “Bir Kalem De Sen Getir” projesini hayata geçiren gençler, kardeşlik bilinciyle yola çıkarken, çocukların gönüllerine de dokunacak.
 • UBER Davası Sonrasında Taksicilerden Açıklama UBER’e erişimin engellenmesine ilişkin davanın 20 Şubat’a ertelenmesinin ardından İstanbul Taksiciler Esnaf Odası Başkanı Eyüp Aksu yaptığı açıklamada, “Davamız bitmek üzere, biz haklıyız ve UBER bitmiştir” dedi.
 • Türkiye'nin En Prestijli Yarışmasından ESTAM'a Ödül Eyüpsultan Belediyesi, Türkiye’nin en prestijli projelerinin yarıştığı Sign of the City Awards 2018’de (SotCA) ESTAM projesiyle ödül kazandı.
 • Duyu Bütünleme İle İletişim Sorununu Aşıyorlar Eyüpsultan Belediyesi’nin Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde, Şeker Hayat binasında faaliyete geçen duyu bütünleme terapi merkezi, otizm, hiperaktivite, dikkat bozukluğu, öğrenme problemleri yaşayan 0-15 yaş arası çocuklara yönelik ücretsiz hizmet sunuyor.
 • Tarihi Eyüpsultan Karakolu, Restore Edilerek Hizmete Açılacak Eyüpsultan’da ayakta durmaya çalışan ve tarih kokan yapılardan biri olan “Tarihi Eyüpsultan Karakolu” EyüpSultan Tarihi Merkez Yönetimi (ESTAM) Projesi kapsamında restore ediliyor.Bu tarihi yapı tamamlandığından aslına uygun bir fonksiyona kavuşturulacak.
 • SİMURG Arkeologları Tarihsel Keşiflerin Peşinde Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın’ın eğitime verdiği önem doğrultusunda 5. yaşına giren SİMURG 5-25 Yaş Yaygın Eğitim Programı, uyguladığı öğrenme metotlarıyla fark oluşturmaya devam ediyor.
 • Ali Kuşçu Uzay Evinde Dersler Başladı Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın tarafından hayata geçirilen, Ali Kuşçu Uzay Evi’nde eğitimler hız kesmeden devam ediyor.
 • İstanbul Havalimanı Arsa Fiyatlarını Uçurdu İstanbul Havalimanının büyük bir bölümünü ilçe sınırları içerisinde barındıran Eyüpsultan’da emlak fiyatları, büyük projelerle birlikte uçuşa geçti. Eyüpsultan’da yer alan satılık konutların metrekare birim fiyatı 2016 Eylül ayında 3 bin 971 TL iken, Ekim 2018’de bu rakam 4 bin 702 TL’ye çıktı. Eyüpsultan’da bu süreçte en çok değer kazanan lokasyonlar ise Göktürk Merkez, Mithat Paşa ve Mimar Sinan mahalleleri oldu.
 • Eyüpsultan'da 70 Okula Spor Malzeme Desteği Öğrencilerin uygun ortam ve materyallerle spor yapması ve öğrencilerin sportif açıdan gelişmelerine katkıda bulunmak amacıyla, Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın’ın 2014 yılından bu yana sürdürdüğü spor malzemesi desteği bu yıl da devam ediyor.
 • Eyüpsultan'da Vergi Ödemelerinde Son Tarih 30 Kasım Eyüpsultan Belediyesinde 2018 yılı Çevre Temizliği ve Emlak Vergisi ödemeleri devam ediyor. Vergi ödemelerinde son tarih ise 30 Kasım.
 • Eyüpsultan Günden Güne Yeşilleniyor Esentepe Yıldırım Beyazıt Parkı, Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın’ın katılımıyla gerçekleşen törenle açıldı.
 • SİMURG'la Türkçe Dersi Artık Çok Kolay Eğitim anlamında farklı yaklaşımlarıyla klasik öğretim metotlarından daha çok modern öğretim metotlarını kullanan SİMURG 5-25 Yaş Eğitim Programı, öğrencilere dersi anlama konusunda büyük kolaylık sağlamaya devam ediyor.
 • Türkiye'nin En Büyük Oryantiring Organizasyonu Eyüpsultan'da 5 kıtadan ve onlarca ülkeden yüzlerce sporcunun katıldığı 15’inci İstanbul Oryantiring Günleri başladı. Programın en zorlu haritalarından biri olan uzun mesafe, Kurtkemeri-Belgrad Ormanı parkuru Eyüpsultan’da düzenlendi.
 • Başkan Aydın, İstanbul Havalimanı Hakkında Değerlendirmelerde Bulundu Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, İstanbul Havalimanı ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda gerçekleşen açılış töreniyle ilgili izlenimlerini paylaştı.
 • Eyüpsultan Belediyesi'nden 'Fuat Sezgin'in Dünyası 'Dünyanın Fuat Sezgin'i'' Söyleşisi Eyüpsultan Belediyesi tarafından “Fuat Sezgin’in Dünyası ‘Dünyanın Fuat Sezgin’i’” adlı söyleşi programı düzenlendi. Programda konuşan Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, “İşimizi ibadet aşkıyla yapıyoruz” dedi.
 • Modern Ve Şık Yüzüyle Eyüp Stadı İkinci Yarıya Hazır Olacak Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, Eyüp Stadıyla ilgili merak edilen gelişmeler hakkında bilgi verdi. Başkan Aydın, Eyüp Stadının sezonun ikinci yarısına kalmadan modern ve şık görünümüyle Eyüpsultanlıların hizmetine açılacağını söyledi.
 • SİMURG Öğrencileri Temiz Bir Eyüpsultan İçin Kolları Sıvadı Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın’ın vizyon programlarından biri olan SİMURG 5-25 Yaş Yaygın Eğitim Programı öğrencileri, “Temiz Eyüpsultan” sloganıyla Osmanlı Park’ta kirliliğe sebebiyet veren unsurları topladı.
 • Lüks Otomobille 'Drift' Yapan Maganda Yakalandı Eyüpsultan’da asker uğurlamasında işlek bir caddeyi trafiğe keserek “drift” yapan maganda sivil trafik ekipleri tarafından yakalandı. Ehliyetine el konulan ve otomobili trafikten men edilen magandaya 5 bin 245 lira para cezası kesildi.
 • İstanbul'da Lüks Otomobille Yol Kesip 'Drift' Yapan Maganda Yakalandı Eyüpsultan’da asker uğurlamasında işlek bir caddeyi trafiğe keserek “drift” yapan maganda sivil trafik ekipleri tarafından yakalandı. Ehliyetine el konulan ve otomobili trafikten men edilen magandaya 5 bin 245 lira para cezası kesildi.
 • Parkın Adını Esentepeliler Belirledi Eyüpsultan Belediyesi, Esentepe Mahallesi’ne yeni açılacak olan parkın adını belirlerken mahalleliye sordu.
 • Klima Bomba Gibi Patladı İstanbul Eyüpsultan’da müşterilerin de içinde olduğu bir büfenin kliması bomba gibi patladı. Paniğe neden olan patlamada ölen ya da yaralanan olmazken o anlar saniye saniye kameralara yansıdı.
 • Eyüpsultan'da Klima Bomba Gibi Patladı Eyüpsultan’da müşterilerin de içinde olduğu bir büfenin kliması bomba gibi patladı. Paniğe neden olan patlamada ölen yada yaralanan olmazken o anlar saniye saniye kameralara yansıdı.
 • Kurt Kemeri'nde ESAY Eğitimi Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın’ın, ilçe sakinlerini bilinçlendirerek herhangi bir afet durumunda, can güvenliklerini en yüksek düzeyde tutmak ve doğacak zararı en aza indirmek; afet öncesi, afet anı ve sonrasının planlı ve organize şekilde yönetilmesini sağlamak için hayata geçirdiği insan odaklı projelerinden biri olan Eyüpsultan Afet Yönetimi (ESAY) birimi çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
 • ESTAM Eğitim Konusu Oldu Tarihi Kentler Birliği Kültürel ve Kentsel Koruma Eğitimleri 2018 Güz Dönemi eğitimleri kapsamında restorasyon ve işlevlendirme alanında Eyüpsultan Tarihi Merkez (ESTAM) örnek eğitim konusu oldu.
 • 'ESER'de Çocuklara Çok Güzel Şeyler Öğretiyorlar' Pierre Loti’de açılan Eyüpsultan Belediyesi’nin ödüllü projesi ESER’de hayatını engelli çocuklarına adamış ailelerin başarılarına, yaşam mücadelelerine ve onların zorluklarla dolu hayat hikayelerine ev sahipliği yapıyor.
 • Öğle Bülteni Günün önemli gelişmelerini sizin için derledik.
 • İstanbul'da Trafik Magandalığı Bitmek Bilmiyor Trafik magandaları bitmek bilmiyor. Bu kez adres İstanbul’un Eyüpsultan ilçesi. Asker uğurlama bahanesiyle bir grup lüks otomobilli maganda, işlek bir caddeyi trafiğe kapatıp dakikalarca drift yaptı.
 • (Özel) İstanbul'da Lüks Otomobilli Magandalar Caddeyi Trafiğe Kesip 'Drift' Yaptı Eyüpsultan’da asker uğurlama yapan lüks otomobilli bir grup maganda, işlek bir caddeyi trafiğe kapatıp dakikalarca drift yaptı. Caddede adeta terör estiren ve hem kendi hem de sürücülerin canını tehlikeye atan magandalar, o anları kaydedip bir de sosyal medyadan yayınladı.
 • Kadınlar Hem Eğleniyor, Hem De Para Kazanıyor Eyüpsultan Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı olarak hizmetlerini sürdüren ESKEP’de (Eyüp Sultan Kadın Emeği Programı) yeni dönem kursları başladı.
 • Eyüpsultan'da 5'İnci 112 Acil Sağlık İstasyonu Açıldı Eyüpsultan Akşemsettin Mahallesi’nde 112 Acil Sağlık İstasyonu açıldı. 7 gün 24 saat hizmet verecek olan yeni istasyonla birlikte ilçedeki 112 Acil Sağlık İstasyonu sayısı da 5’e yükselmiş oldu.
 • Eyüpsultanlılar Eşsiz Manzara Eşliğinde Spor Yapıyor Eyüpsultan Belediyesi, her ayın son pazar günü düzenlenen ’trekking’ olarak adlandırılan doğada yapılan hafif tempolu yürüyüşlerine ve bisiklet turlarına devam ediyor.
 • Eyüpsultan'da Silahlı Market Soygunu Eyüpsultan’da silahlı iki kişi bir markete girerek soygun gerçekleştirdi. Soyguncular kasada bulunan yaklaşık 600 TL’yi alarak kayıplara karıştı.
 • Minikler Sokak Hayvanlarının Kalp Atışlarını Dinledi Eyüpsultan’da sokak hayvanlarına özel hizmet veren kliniği ziyaret eden minik öğrenciler , hayvanların kalp atışlarını dinledi. İlk kez böyle bir deneyim yaşayan minikler, sokak hayvanlarıyla eğlenceli bir gün geçirdi.
 • Eyüpsultan'da Kentsel Dönüşüm Ve İmar Barışıyla İlgili Başkan Aydın'dan Açıklama Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, son dönemde gündemi ilgilendiren imar barışı ve kentsel dönüşüm hakkında vatandaşların sorunlarına değindi.
 • Eyüpsultan'da Sokak Hayvanları Sahiplendiriliyor Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın’ın, sokak hayvanları için başlattığı “Seviyorsan Sahiplen” kampanyasına hayvanseverler de kayıtsız kalmıyor.
 • Eyüpsultan'da Ulaşım Yatırımları Eyüpsultan’a yapılacak ulaşım yatırımlarıyla ilgili bilgi veren Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, "Rami ile ilgili bu anlamda trafik komisyonunun kararı UKOME’den geçti. Yakında uygulamasına başlayacağız. Parklanmanın tek yönlü olması adına gerek kaldırımların daraltılması gerek genişletilmesi gerekse bazı sokakların tek yönlü olmasıyla ilgili proje bitti. İnşallah Fen İşleri Müdürlüğümüz uygulamaya başlar" dedi.
 • Geleceğin Yazılımcıları Simurg'da Yetişiyor Eyüpsultanda çocukları teknolojiyle tanıştırarak, yeni teknolojiler üretmeye teşvik edecek altyapı ve eğitim müfredatına sahip olan robot akademi 12 kişilik sınıflarda öğrencilere hizmet veriyor. Geleceğin yazılımcıların yetiştiği merkeze öğrenciler yoğun ilgi gösteriyor.
 • Kansere Karşı Mücadele Ettiği Hastanede Dünya Evine Girdi 1 yıldır kansere karşı mücadele veren 47 yaşındaki İlknur Parıltı, her daim yanında olan 44 yaşındaki Mustafa Uğurlu ile tedavi gördüğü hastanede dünya evine girdi. Yaşam mücadelesi verdiği hastanede gelinlik giyen, nikah masasına tekerlekli sandalye ile getirilen Parıltı’nın mutluluğu ise görülmeye değerdi.
 • Şefkateli Mağazası İhtiyaç Sahiplerinin Yüzünü Güldürdü Eyüpsultan’da ihtiyaç sahibi ailelere yardım amacıyla kurulan Şefkateli Mağazası, iki ailenin yüzünü güldürdü. Ailelerin ihtiyacı olan her şey mağazadan karşılandı.
 • (ÖZEL) Taksicilerin Saldırısına Uğrayan UBER Şoförü Konuştu İstanbul Fatih’te turistleri taşıyan UBER şoförü bir grup taksici tarafından saldırıya uğradı. O anlar, aracın güvenlik kameraları tarafından kaydedilirken UBER şoförü Hakan Kayhan yaşananları anlattı.
 • EYSAM'da Çiniciliğin Tarihi Konuşuldu 8’inci EYSAM Sohbetleri’nde Osmanlı çinilerinin üretim teknikleri ve çiniciliğin tarihi konuşuldu.
 • Eyüpsultan Belediyesinin Kış Spor Okulu Kayıtları Başladı Eyüpsultan Belediyesi, ilçede yaşayan çocukları ve gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmak, onları spora yönlendirerek enerjilerini doğru şekilde kullanmalarına imkan vermek ve daha sağlıklı nesiller yetiştirmek için farklı etkinlikler düzenliyor. Bu etkinliklerden biri de Kış Spor Okulu.
 • Eyüp Stadı İkinci Yarıya Hazır Tribünleri depreme dayanıksız olduğu için müsabakalara kapatılan Eyüp Stadı’nda çalışmalar aralıksız sürüyor. Standın son durumuna ilişkin bilgi veren Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, "Sözleşmesi de tamamlandı. İkinci yarıdan önce inşallah maçlarımızı izleyeceğiz" dedi.
 • Başkan Aydın, Simurg Öğrencileriyle Buluştu Gençlere ve gençlerin eğitimine büyük önem veren Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, yurt dışı gezilerine katılan öğrencilerle kahvaltı sofrasında bir araya geldi.
 • Şehit Eren Bülbül Parkı Eyüpsultan'da Açıldı Eyüpsultan Belediyesi, Trabzon Maçka’da terör örgütü PKK’lı hainlerce şehit edilen 15 yaşındaki Eren Bülbül’ün adını verdiği parkı gerçekleştirilen törenle açtı.
 • Silahtarağa Tüneli Yıl Sonunda Hazır Eyüpsultan Belediyesinin, İstanbul Büyükşehir Belediyesiyle çalışmalarını ortaklaşa yürüttüğü Silahtarağa Tüneli, Silahtarağa Caddesi ile Vardar Caddesi arasındaki mesafeyi kısaltacak, bu sayede ise Alibeyköy trafiği rahatlayacak.
 • Ücretsiz Kanser Tarama Tırı Eyüpsultan Meydanında Eyüpsultan Belediyesi ve İlçe Sağlık Müdürlüğü’nün ortak çalışması ile KETEM Kanser tarama tırı Eyüpsultan meydanında hizmet vermeye başladı.
 • Eyüpsultan'daki Şehit Er İbrahim Candemir Parkı Yenilendi Eyüpsultan’da Şehit Er İbrahim Candemir adına yapılan park yenilenerek gerçekleşen törenle hizmete açıldı.
 • Başkan Aydın'dan, Eyüpsultanlılara 7 Park Müjdesi Daha Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, Esentepe mahalle sakinlerinin yüzünü güldürecek bir müjde verdi.
 • Eyüpsultan Belediyesinin 2019 Yılı Bütçesi Onaylandı Eyüpsultan Belediyesi Meclisinde 2019 mali yılı bütçesi oy çokluğuyla kabul edildi.
 • Eyüpsultanlı Gençler, Bolu Aladağ'daki Eğitim Kampı'nda Buluştu Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın’ın, göreve gelişinin hemen ardından başlatmış olduğu gençlik kampları bu sene Bolu Aladağ’da gerçekleştirilen 2.Seviye Özel Eğitim Kampı ile taçlandı.
 • Bitkisel Hayata Girdi, İyileşip Hayata Bir Çocuk Gibi Yeniden Başladı "Her çocuk özeldir ve eğitimi hak eder" düşüncesiyle 2015 yılında Piyer Loti’de açılan Eyüpsultan Belediyesinin ödüllü projesi ESER’de, hayatını engelli çocuklarına adamış ailelerin başarılarına, yaşam mücadelelerine ve onların zorluklarla dolu hayat hikayelerine her daim tanık olabilirsiniz. 36 yaşındaki Pınar Kandur ve annesi Ayten Elmalı’nın hikayesi de bunlardan bir tanesi.
 • Murad-I Münzevi Külliyesi Havadan Görüntülendi Eyüpsultan ilçesinde bulunan Murad-ı Münzevi Külliyesi’nde restorasyon çalışmaları devam ediyor. Çalışmaların toprak kayması nedeniyle uzadığı iddia edilirken, restorasyondaki son durum havadan görüntülendi.
 • Şehir Ve Medeniyet Okulu Kayıtları Başladı Eyüpsultan Belediyesinin ödüllü projesi “Genç Akademi Şehir ve Medeniyet Okulu” yeni dönem eğitimlerine başlıyor.
 • Kuyumcu Cinayetinde Soyguncular Ağırlaştırılmış Müebbet Hapis Talebi Esenler’de kuyumcu dükkanını soymak isterken dükkan sahibi Eyüp Sedat Koçer’in öldüren Gürcistan uyruklu 3 kişi hakkında ağırlaştırılmış müebbet ve 37 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.
 1  2  ...  44 

ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !