ESENYURT HABERLERİ / İstanbul

 • Ebeveynlere Çocuk Gelişiminde Yardımcı Olacak Mobil Uygulama Geliştirdi Eğitim sistemine yenilikçi bir bakış açısı kazandıran üniversite öğrencisi Cihan Buğdaycı, hayata geçirmek üzere olduğu eğitim modelini anlattı. Buğdaycı, tasarladığı eğitim modelinin 0-6 yaş grubu çocukların eğitiminde oldukça etkili olacağına inandığını kaydetti.
 • Yaşlı Adam Çocuktan Düşen 100 Lirayı Alıp Kaçtı Esenyurt’ta bir markete alışveriş için gelen 10 yaşındaki çocuk reyonların arasında gezerken, cebindeki 100 lirasını düşürdü. Tam o sırada arkasında bulunan yaşlı bir adam yavaşça parayı alarak kaçtı. Bu kadarına da pes artık dedirten o anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.
 • Çocuk düşürdü, yaşlı adam alıp kaçtı! Esenyurt’ta bir markete alışveriş için gelen 10 yaşındaki çocuk reyonların arasında gezerken, cebindeki 100 lirasını düşürdü. Tam o sırada arkasında bulunan yaşlı bir adam yavaşça parayı alarak kaçtı. Bu kadarına da pes artık dedirten o anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.
 • Aracın İçerisinde Sevgilisini Vurup İntihar Etti Esenyurt’ta bir sitenin açık otoparkında araç içerisinde sevgilisini vuran şahıs, daha sonra intihar etti.
 • Kılıçdaroğlu'ndan 'Yeşil Alan' Vurgusu İstanbul’un Esenyurt ilçesinde konuşan CHP lideri Kılıçdaroğlu, yeşil alan vurgusu yaparak, "Bu şehirde yaşayan çocuklar sokakta, caddede oynamamalı. Onların da parkta oynamaya hakkı var" dedi.
 • Kılıçdaroğlu, Esenyurt'ta STK'lar, İş İnsanları Ve Muhtarlarla Bir Araya Geldi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Esenyurt’ta bir otelde, sivil toplum kuruluşları, meslek odaları temsilcileri, iş insanları ve muhtarlarla bir araya geldi. Kılıçdaroğlu toplantıda yaptığı konuşmada, "Biliyorum yatağa aç giren binlerce çocuğumuz var. İşsizlik diz boyu, mutfaklar yangın yeri. Ama bütün bu sorunların ilk yansıdığı yer muhtarlıktır. Siz sosyal yardım da yapacaksanız, mutlaka muhtarlarla iş birliği içinde yapın. Çünkü muhtarlar en çok yardımın hangi eve yapılması gerektiğini size rahatlıkla söyleyecektir." dedi.
 • Sokak Hayvanlarının Mama Kabını Çalan Hırsızlar Kamerada İstanbul Esenyurt’ta bir iş yerinin önünden sokak hayvanlarının beslendiği mama kapları çalındı. Kabın içerisinde bulunan mamaları sokağa saçan vicdansız hırsızlar güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.
 • (Özel) Sokak Hayvanlarının Mama Kabını Çalan Hırsızlar Kamerada İstanbul Esenyurt’ta bir iş yerinin önünden sokak hayvanlarının beslendiği mama kapları çalındı. Kabın içerisinde bulunan mamaları sokağa saçan vicdansız hırsızlar güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.
 • Kadın 50 Kitabı Böyle Çaldı İstanbul Esenyurt’ta bir kitabevinden yaklaşık 50 kitap çalan kadın hırsız, güvenlik kameralarına yakalandı.
 • (Özel) Dünya Kadınlar Günü'nde 50 Tane Kitap Çalan Kadın Kamerada Esenyurt’ta Dünya Kadınlar Günü’nde bir kitabevinden yaklaşık 50 kitap çalan kadın hırsız, güvenlik kameralarına yakalandı.
 • Libyalı İş Adamının İstanbul'a Partiye Çağırıp Kaçırdılar Libyalı iş adamını ‘partiye’ davet ederek kaçıran ve ailesinden 150 bin dolar fidye alan Tunuslu karı koca polis ekiplerinin operasyonuyla yakalandı.
 • 'Bir Fırçada Sanat' Bir Fırça Da Sen At İstanbul Esenyurt Üniversitesi (İESU) ‘Yarını Aydınlat Kulübü’ öğrencileri tarafından engelli bireylere yönelik toplumsal bir farkındalık oluşturmak adına Bir Fırçada Sanat projesi hazırlandı.
 • İstanbul'da Lokantada Patlama Esenyurt Namık Kemal Mahallesi’nde bir lokantada gaz sıkışması nedeniyle patlama meydana geldi.
 • Esenyurt'ta patlama! Esenyurt Namık Kemal Mahallesi’nde bir lokantada gaz sıkışması nedeniyle patlama meydana geldi. Ortalık adeta savaş alanına dönerken, büyük bir patlama sesiyle uyanan vatandaşlar panikle sokağa indi.
 • Esenyurt'ta Bir Lokantada Patlama Meydana Geldi, Ortalık Savaş Alanına Döndü Esenyurt Namık Kemal Mahallesi’nde bir lokantada gaz sıkışması nedeniyle patlama meydana geldi.
 • Otomobiliyle Okul Önündeki Kalabalığa Daldı Açıklaması 3'Ü Çocuk 4 Yaralı Esenyurt’ta kontrolünü kaybeden bir otomobil sürücüsü okul önündeki kalabalığa daldı. 3 çocuğa ve 1 kadına çarpan sürücü olay yerinden kaçtı.
 • Şinasi Gürkan'ın Amcası Mehmet Gürkan 'Bir Kurşunda Kendi Kafasına Sıksaydı' Esenyurt’ta Şinasi Gürkan tarafından öldürülen 4 kişinin cenazesi yapılan otopsi işlemlerinin ardından Adli Tıp Kurumundan alındı. Gürkan’ın amcası Mehmet Gürkan, “Keşke o yavrularını vurduğu zaman bir kurşunda kendi kafasına sıksaydı, ben bu kadar üzülmezdim” dedi.
 • Trafikte Tekmeli Tokatlı Kavga Kamerada Esenyurt’ta trafikte yaşanan tekme tokatlı kavga anı saniye saniye cep telefonu kamerasında yansıdı. Görüntüde, öfkeden gözü dönene şahıs,aracın içinde oturan bir kişiye camdan tekme attı.
 • Esenyurt'ta Trafikte Tekmeli Tokatlı Kavga Kamerada Esenyurt’ta trafikte yaşanan tekme tokatlı kavga anı saniye saniye cep telefonu kamerasında yansıdı. Görüntüde, öfkeden gözü dönene şahıs,aracın içinde oturan bir kişiye camdan tekme attı.
 • Doğa Koleji'ne Basketbol Şampiyonasında Çifte Kupa Türkiye Liseler Basketbol Şampiyonası Finalleri; 8 erkek, 8 kız takımın katılımıyla 27 Şubat-3 Mart tarihlerinde Samsun’da gerçekleşti. Doğa Koleji, hem erkek hem kız takımında Türkiye şampiyonu olarak, 12-20 Nisan tarihlerinde Yunanistan’da düzenlenecek ISF Dünya Liseler Basketbol Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil etmeye hak kazandı. Doğa Koleji Genel Müdürü Ali Rıza Lüle, turnuvaya ilişkin: "Doğa Koleji spor başarılarıyla, özellikle basketbolda bir marka olduğunu bir kez daha kanıtladı" dedi.
 • 'İmar Barışı'yla 1 Milyon 700 Bin Vatandaşımızın Sorununu Çözdük' Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "İmar Barışı’yla, İstanbul genelinde 1 milyon 700 bin vatandaşımızın sorununu çözdük" dedi.
 • Erdoğan Açıklaması 'İmar Barışı'yla, İstanbul Genelinde 1 Milyon 700 Bin Vatandaşımızın Sorununu Çözdük' Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "İmar Barışı’yla, İstanbul genelinde 1 milyon 700 bin vatandaşımızın sorununu çözdük" dedi.
 • Göçük Altında Kalan İşçi Hayatını Kaybetti Esenyurt ‘ta kanalizasyon çalışması sırasında toprak kayması sonucu bir işçi göçük altında kaldı. Göçük altındaki işçi yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.
 • Kanalizasyon Çalışmasında Göçük Altında Kalan İşçi Feci Şekilde Can Verdi Esenyurt ‘ta kanalizasyon çalışması sırasında toprak kayması sonucu bir işçi göçük altında kaldı. Göçük altındaki işçi yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.
 • Yabancıya Satışta Zorunluluk Başladı Yabancı uyruklu gerçek kişilerin gerek alıcı gerek satıcı olarak taraf olduğu bütün satış işlemlerinde taşınmaz değerleme raporu zorunluluğu başladı. Altın Emlak Genel Müdürü Mustafa Hakan Özelmacıklı, konu ile ilgili değerlendirmesinde; "Uygulama bir nebze bu tür sıkıntıların aşılmasına fayda sağlayacak. Bununla birlikte yabancılara proje satışında tamamlanma sigortası da zorunlu hale gelmelidir" dedi.
 • (Özel) Esenyurt'ta Ortalığı Savaş Alanına Çeviren Kaza Kamerada Esenyurt E-5 yan yolda ortalığı savaş alanına çeviren kaza kameralara yansıdı. E-5 yanyolu trafiğe kapatan kazada 4 kişi yaralandı.
 • Esenyurt'ta Trafik Kazası Açıklaması 4 Yaralı Esenyurt’ta sabah saatlerinde 2 aracın karıştığı trafik kazasında 4 kişi yaralandı. Kaza nedeniyle E-5 karayolu Edirne istikametinde yan yol trafiğe kapatıldı.
 • Esenyurt'ta Kot Yıkama Atölyesinde Kurutma Kazanı Patladı Açıklaması 1 Yaralı İstanbul Esenyurt’ta bir kot yıkama atölyesinde kurutma kazanı patladı. Olayda yabancı uyruklu 1 işçi ağır yaralandı.
 • Esenyurt'ta Bina İş Makinesinin Üzerine Devrildi Esenyurt’ta yıkım kararı bulunan bir bina, yıkım çalışmaları sırasında zeminden kayarak iş makinesinin üzerinde devrildi. İş makinesi operatörünün kabini binadan düşen parçalardan zarar görürken, operatör olayı hafif şekilde yaralı olarak atlattı.
 • Avrupa Yakası'nda Elektrik Tüketimi 2018'De 28,8 Milyar Kwh'ye Ulaştı CK Enerji Boğaziçi Elektrik’in düzenli olarak hazırladığı Gayrimenkulün Enerjisi Raporu’na göre 2018 yılında 591 bin taşınma hareketi gerçekleşti. 2018’de 130 bin 380 gayrimenkulün kapısı ilk kez açılırken ikinci elde 461 bin taşınma hareketi gözlendi. Raporda ‘taşınma, abonelerin nüfusa kayıtlı olduğu il, kentsel dönüşüm ve yabancı abonelik’ gibi çarpıcı verilerin yanı sıra bu kez bölgedeki ‘elektrik tüketimi ve abonelerin yaş dağılımına’ da yer verildi. 2018’de bölgenin elektrik tüketimi ise bir önceki yıla göre yüzde 2,5 artarak 28,8 milyar kilovatsaate çıktı.
 • Akiş GYO 2018 Yılı Finansal Sonuçlarını Açıkladı Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) 2018 yılında konsolide olarak 396 milyon TL gelir oluşturdu. Akiş GYO Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü İ.Gökşin Durusoy, "Kur dalgalanmaları ve perakende sektöründe yapısal değişikliklerin konuşulduğu bir ortamda güçlü kurumsal yapımız ve stratejik planlarımıza sayesinde bir yılı daha başarıyla tamamladık" dedi.
 • İstanbul'da Yangında Can Pazarı Esenyurt’ta 5 katlı binanın bodrum katında çıkan binada mahsur kalan 12 kişi itfaiye merdiveniyle kurtarıldı. Yangında dumandan etkilenen 6 kişi ambulansla hastaneye kaldırıldı.
 • Esenyurt'ta Can Pazarı Esenyurt’ta 5 katlı binanın bodrum katında çıkan binada mahsur kalan 12 kişi itfaiye merdiveniyle kurtarıldı. Yangında dumandan etkilenen 6 kişi ambulansla hastaneye kaldırıldı.
 • Esenyurt'da Beyaz Örtü Etkisini Sürdürüyor İstanbul’da etkili olan yağmur sonrasında çoğu ilçede karlar erirken, Esenyurt’da beyaz örtü hala etkisini sürdürüyor. Vatandaşlar yolda yürümekte zorlanırken, ekipler kaldırımlarda oluşabilecek kazaların önüne geçmek için kar küreme çalışmaları yapıyor.
 • Yükseköğretimde Türkiye-Rusya İşbirliği Türkiye ve Rusya arasındaki işbirliğinin geliştirilmesine yönelik çalışmalar yükseköğretim alanında da devam ediyor. Bu doğrultuda İstanbul Esenyurt Üniversitesi ve Rusya’daki Southern University (IMBL) arasında bir işbirliği anlaşması imzalandı.
 • (Özel) Tır Ve İşçi Servisleri Karda Mahsur Kaldı Hafta sonu boyunca etkili olan kar yağışı nedeniyle Esenyurt’ta, haftanın ilk iş günü ara sokaklarda tır ve işçi servisleri mahsur kalarak zor anlar yaşadı.
 • İstanbul'da Sokakta Kalan Evsizlere Sıcak Yuva İstanbul Büyükşehir Belediyesi, soğuk ve karlı havada sokakta kalan evsizleri misafir ediyor. Beyaz Masa Çağrı Merkezi’ne ulaştırılan ihbarları anında değerlendiren ekipler, kısa sürede sokakta kalan vatandaşlara ulaşıyor.
 • Esenyurt'ta Araçlar Kara Saplandı Esenyurt’ta şiddetli kar yağışı nedeniyle araçlar yolda kaldı. Sürücüler kara saplanan araçlarını kurtarmak için uzun süre mücadele verdi.
 • Trafoya Giren Genç Yanarak Can Verdi İstanbul Esenyurt’ta bir genç girdiği mahalle trafosunda yanarak can verdi.
 • Madde bağımlısı gencin feci ölümü İstanbul Esenyurt’ta bir genç girdiği mahalle trafosunda yanarak can verdi.
 • Hatayspor, İstanbulspor'u 3 Golle Geçti Spor Toto 1. Lig’in 23. haftasında İstanbulspor, sahasında karşı karşıya geldiği Hatayspor’a 3-0’lık skorla mağlup oldu.
 • Spor Toto 1. Lig Açıklaması İstanbulspor Açıklaması 0 - Hatayspor Açıklaması 3 Spor Toto 1. Lig’in 23. haftasında İstanbulspor, sahasında karşı karşıya geldiği Hatayspor’a 3-0’lık skorla mağlup oldu.
 • Kafalarına Silah Dayadıkları Çalışanları Tehdit Edip İş Yerini Devralmak İstediler Esenyurt’ta Suriyeli bir kişiye ait olan oto yıkamayı silah zoruyla devralmak isteyen 6 şüpheli polis operasyonuyla kıskıvrak yakalandı. Esenyurt’ta yaşanan dehşet anları güvenlik kameralarına yansıdı.
 • Esenyurt'ta Halk Otobüsü Oto Tamirciye Daldı Esenyurt’ta direksiyon hakimiyetini kaybeden özel halk otobüsü şoförü oto tamirciye daldı. Liftin üzerinde tamir için bekleyen aracı deviren otobüs, geri geri kayarak bir başka otomobile daha çarptı. Sürücünün hareket halindeki otobüsten atlayarak kaçtığı kaza, güvenlik kameralarına yansıdı.
 • Üniversite-Belediye İşbirliği İle Mezunlara İş Kapısı Aralanıyor Üniversite mezunlarına istihdam sağlayacak önemli bir projeye imza atan İstanbul Esenyurt Üniversitesi ile Esenyurt Belediyesi, "Akademi Günleri’’ konulu işbirliği protokolü imzaladı. Kariyer Geliştirme Ofisi’nin organize ettiği imza töreninde üniversite ile belediye beş yıl boyunca ortaklaşa ‘’Akademi Günleri’’ düzenleyecek.
 • İmamoğlu'ndan 'Megabüs' Projesi CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, İstanbul’daki ulaşım sorununun çözümüne ilişkin projelerini açıkladı. 2024 yılına kadar 630 kilometre metro ağı hedeflediklerini açıklayan İmamoğlu, TEM Otoyolunda Megabüs projesini hayata geçireceklerini açıkladı.
 • İmamoğlu'ndan İstanbul'un Ulaşım Sorununa Megabüs Projesi CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, İstanbul’daki ulaşım sorununun çözümüne ilişkin projelerini açıkladı. 2024 yılına kadar 630 kilometre metro ağı hedeflediklerini açıklayan İmamoğlu, TEM Otoyolunda Megabüs projesini hayata geçireceklerini açıkladı.
 • Esenyurt'ta Bir İş Merkezinin Çatısından Kopan Parçalar Paniğe Neden Oldu Esenyurt’ta 5 katlı bir iş merkezinin çatısından kopar parçalar paniğe neden oldu.
 • Esenyurt'ta Bin 750 Daireli Sitede Elektrik Kesildi, Vatandaşlar Sokağa Döküldü Esenyurt’ta iddiaya göre bin 750 daireli sitenin yönetimi elektrik borcunu ödemedi. Termometrenin 7 dereceyi gösterdiği havada elektriksiz kalan site sakinleri tencere tavalarla sokağa dökülerek yönetimi protesto etti. Site sakinleri küçük çocukların üşüdüğünü belirterek, yaşanan duruma bir an önce çözüm bulunmasını talep etti.
 • Azmi Ekinci'den Esenyurt Sanayisine Hong Kong Modeli 3 Bin Show-Roomluk Kapalı Çarşı AK Parti Esenyurt Belediye Başkan adayı Azmi Ekinci, 3 bin fabrikanın bulunduğu Esenyurt’ta, bu fabrikaların ürünlerinin teşhir edileceği 3 bin showroom’dan oluşan kapalı çarşı mimarisinde inşa edilmiş uluslararası bir ticaret merkezi yapacaklarını söyledi.
 • Okul Servisi Ve Çakarlı Araçla Uyuşturucu Sevkiyatı İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube ekipleri, Arnavutluk’tan Türkiye’ye getirilen ve Avrupa ülkelerine götürülmek istenen 2 ton uyuşturucuyu ele geçirdi. Zanlıları uyuşturucuyu fark edilmemek için okul taşıtı ve çakar lambalı bir araçla sevk etmeleri dikkat çekti.
 • Okul Servisinde Uyuşturucu Sevkiyatı Polise Takıldı İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube ekipleri, Arnavutluk’tan Türkiye’ye getirilen ve Avrupa ülkelerine götürülmek istenen 2 ton uyuşturucuyu ele geçirdi. Zanlıları uyuşturucuyu fark edilmemek için okul taşıtı ve çakar lambalı bir araçla sevk etmeleri dikkat çekti. Uyuşturucularla yakalanan biri Afganistan uyruklu iki şahıs, tutuklanarak cezaevine gönderildi.
 • (Özel) Ters Yöne Giren Motosiklete Taksi Çarptı Esenyurt’ta tek yönlü sokakta ters istikamete manevra yapan bir restoranın motosikletli kuryesine sokağa giren ticari taksi çarptı. Kuryenin yaralandığı kaza güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.
 • Spor Toto 1. Lig Açıklaması İstanbulspor Açıklaması 2 - Adana Demirspor Açıklaması 0 Spor Toto 1. Lig’in 21. haftasında İstanbulspor, sahasında Adana Demirspor’u 2-0’lık skorla mağlup etti.
 • Esenyurt'ta İki Grup Arasında Çıkan Kavgaya İlişki Valilikten Açıklama İstanbul Valiliği, Esenyurt’ta iki grup arasında çıkan kavgaya ilişkin açıklama yaptı. Sosyal medyada iddia ediliği gibi olayda ölen kimsenin olmadığı aktarılan açıklamada, 3 vatandaşın yaralanmasına sebebiyet veren 3 şüphelinin gözaltına alındığı bildirildi.
 • Esenyurt'ta İki Grup Arasında Kavga Açıklaması 4 Yaralı İstanbul Esenyurt’ta iki grup arasında çıkan kavga meydan muhaberesini andırdı. Olayda 4 kişi yaralanırken, polis ekipleri bölgede geniş güvenlik önlemi aldı.
 • Esenyurt'ta Dehşete Düşüren Olay Esenyurt’ta iddiaya göre ağabeyi tarafından bodrum kattaki evde boynundan zincirlenen 18 yaşındaki kız, cama gelerek çevredekilerden yardım istedi. Polis ekipleri kızı kurtarmak için seferber oldu.
 • 5 Günlük Bebeği Cami Avlusuna Bıraktı Esenyurt’ta bir kadın 5 günlük bebeğini cami avlusuna bırakıp kaçtı. Kadının elinde bebeğiyle yürüdüğü anlar kameraya yansırken, olayın ardından bulunan bebeğin doğduğu hastaneye getirilmesiyle annenin kimliğini ortaya çıktı.
 • Gururlandıran Ödül ‘Yılın Enleri Ödülleri’ sahiplerini buldu. Yıl içerisinde yapılan çalışmalara ve başarılara taktim edilen ödüller arasında ‘Yılın En Girişimci Üniversitesi Ödülü’ İstanbul Esenyurt Üniversitesi’ne verildi.
 • Esenyurt'ta Alt Yapı Çalışması Sırasında Doğalgaz Borusu Delindi Esenyurt’ta alt yapı çalışması sırasında bir kepçe doğalgaz borusunu deldi. Sokakta yaşanan kısa süreli panik İGDAŞ ekiplerinin gazı kapatması ile son buldu.
 • UBER Şoförleri Darp İddiasına Karşı Ayaklandı Esenyurt civarlarında akşam dün akşam saatlerinde transit yolcu alan UBER şoförü Cemalettin Ulutürk, taksicilerin saldırısına uğradığı iddia edildi. İddiayı duyan bine yakın UBER şoförü araçlarıyla Atatürk Havalimanı yakınlarında toplanarak, eylem yaptı.
 • Esenyurt'ta Korkutan Yangın Esenyurt’da bir apartmanın çatı katında çıkan yangın paniğe yol açtı. Yangın, itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile kontrol altına alındı.
 • EMİTT'te 'En İyi Stant Dekoru' Ödülü Esenyurt'a Esenyurt Belediyesi dünyanın en büyük fuarlarından birisi olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) “En iyi stant dekoru” ödülüne sahip oldu.
 • Esenyurt'ta Okullar Sömestr Sonrasına Hazır Esenyurt Belediyesi, ilçedeki okullarda temizlik, dezenfekte ve bahçelerde bakım çalışması yaparak okulları eğitim döneminin 2’inci yarısına hazır hale getirdi.
 • Esenyurt Belediyesinden Sokak Hayvanlarına Sıcak Yuva Esenyurt Belediyesi, kış aylarında sokak hayvanlarının soğuk ve yağışlardan etkilenmemesi için ilçenin 50 noktasına köpek evi, 45 noktaya da kedi evi yerleştirdi.
 • Esenyurt Belediyesi EMİTT Fuarı'nda Turizm sektörünün en büyük fuarlarından birisi olan EMİTT Fuarı’na katılan Esenyurt Belediyesi yüksek oranda mineral değere sahip termal tesisleri ile büyük ilgi gördü.
 • Türk Telekom 2018 Yılı Finansal Ve Operasyonel Sonuçlarını Açıkladı Türkiye’nin önde gelen bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom, 2018 yılına ait finansal ve operasyonel sonuçlarını açıkladı. Buna göre, şirket son çeyrekte 2,2 milyar TL net kar elde etti ve abone sayısı bir önceki yıla göre 4,3 milyon artışla 46 milyona yükseldi.
 • İşsiz Olduğu İçin Ağlayan Genç Kıza İmamoğlu'ndan Teselli Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, bir pazarı ziyaret ettiği sırada işsiz olduğunu söyleyerek gözyaşlarını tutamayan genç bir kızı teselli etti.
 • Esenyurt'ta Parklar Dolup Taştı Esenyurt’ta soğuk geçen günlerin ardından güneşin kendini göstermesiyle sömestr tatilindeki öğrenciler başta olmak üzere çok sayıda vatandaş parklara akın etti.
 • Esenyurt'ta Dostluk Kazandı Esenyurt Belediyesinin birimler arasında düzenlediği Dostluk Futbol Turnuvası oynanan şampiyonluk maçıyla sona erdi. Turnuvanın şampiyonu Güvenlik Amirliği takımı oldu.
 1  2  ...  32