EMİNÖNÜ HABERLERİ / İstanbul

 • İTO Meclisi, İbrahim Çağlar'ı Anacak İTO Meclisi, kalp krizi sonucu vefat eden İTO Yönetim Kurulu Başkanı Çağlar'ı anmak üzere yarın bir araya gelecek.
 • BUDO Seferlerine Hava Engeli İstanbul’da sabahın erken saatlerinde olumsuz seyreden hava koşulları nedeniyle Bursa Deniz Otobüsleri(BUDO)seferlerinin bazıları iptal edildi
 • Şirketler Online Alışverişi Sevdi Son yıllarda hayatımızın bir parçası olan online alışveriş, şirketler tarafından da rağbet görüyor.
 • Bebeğini Denize Atmıştı Açıklaması Cezai Sorumluluğu Tam Çıktı İstanbul Eminönü iskelesinde 40 günlük bebeğini denize atan annenin cezai ehliyetinin tam olduğu kaydedildi.
 • Bebeğini Denize Atan Annenin Cezai Sorumluluğu Tam Çıktı İstanbul Eminönü iskelesinde geçtiğimiz Ocak ayında 40 günlük bebeğini denize atan annenin cezai ehliyetinin tam olduğu yönünde düzenlenen rapor dava dosyasına girdi.
 • Eminönü'nde Tur Teknesinde Yangın İtfaiye ekiplerince kısa sürede söndürülen yangın nedeniyle teknede hasar oluştu.
 • Tur Gemisinde Panikleten Yangın Eminönü’nde özel bir tur gemisinin kazan dairesinde çıkan yangın paniğe neden oldu. İtfaiyenin kısa sürede müdahale ettiği yangın büyümeden söndürüldü.
 • İDO Ve BUDO Deniz Seferlerini İptal Etti İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) ve Bursa Deniz Otobüsleri (BUDO), olumsuz hava koşulları nedeniyle iç hat seferlerini iptal etti.
 • Siyaset Ve İş Dünyası Bu Düğünde Buluştu Eminönü eski Belediye Başkanı ve Çet Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çetinsaya’nın kızı Başak Çetinsaya ile iş adamı Aydın Yılmaz’ın oğlu Akın Yılmaz, görkemli bir düğün ile dünya evine girdi.
 • İstanbul'un Gönüllü 'Bekçisi' Harun Reşit Göktaş, seyyar satıcılık yaparken gördüğü Eminönü'deki Sağır Han'ın çatısında, üzeri betonlarla kapatılan tarihi yapıyı elleriyle kazıyıp gün yüzüne çıkartarak kültür sanat merkezi kurdu Merkezin penceresinden ve çatısından görünen İstanbul manzarası, yerli ve yabancı ziyaretçileri cezbediyor Göktaş: 'Burada üst üste sıva katları, boya katları atılmıştı. Buraya geldikten sonra yine aynı şekilde onları ellerimizle kazıdık, kısmi olarak kendi çapımızda restore ettik ve 100 ton kadar moloz taşıyarak tarihi duvarları gün yüzüne çıkarmış olduk' 'Bizim istediğimiz turistlerin yanı sıra kendi insanımız, İstanbullular buraya gelsin, kenar mahallelerde sokak aralarına sıkışmasın. İnsanlarımız İstanbul'u ciddi anlamda yaşasınlar istiyoruz'
 • Türkiye İş Bankası Müzesi 10 Yaşında Türkiye'nin iktisadi ve toplumsal tarihine ışık tutan Türkiye İş Bankası Müzesi, açıldığı günden bu yana 820 bini aşkın ziyaretçi ağırladı.
 • (Özel) Tarihi Han'da Çay Servisine Makaralı Çözüm Eminönü’ndeki tarihi Han’da 20 yıldır beraber çay ocağı işleten iki kardeş, handaki 250 dükkanın talebini karşılayabilmek için makaralı sistem geliştirdi. Geliştirdikleri ilginç sistem sayesinde kardeş Ramazan Aksu üst kattan makaraya bağladığı çay tepsisini alt kattaki ağabey İlhami Aksu’ya göndererek çayları soğutmadan servisleri yapıyor.
 • Eminönü'nde Hayvan Pazarına Sülük Baskını İstanbul Eminönü’nde bulunan hayvan pazarına sabah saatlerinde şok bir operasyon düzenlendi. Ekipler, sülük satanlara ceza yağdırdı.
 • Eminönü'nde Petshoplara Şok Baskın Fatih Eminönü’nde bulunan hayvan pazarına sabah saatlerinde şok bir operasyon düzenlendi. Fatih Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğünü ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü Av Koruma Ekipleri tarafından düzenlenen operasyona çok sayıda ekip katılırken, mağazalarda satışı yasak olan sülük satışı yapanlara ceza yağdırıldı.
 • 'Çocuklar Kurguyla Öğrendiğini Asla Unutmaz' Yazar Ezber: 'İnsanların dertlerini dinliyorum. Farklı insanlarla bir araya gelmek de aslında edebi olarak beni besliyor. Her insandan bir şeyler öğreniyorum' 'Türkiye çocuk edebiyatı konusunda çok iyiye gidiyor. Satış rakamları da okuyucu oranı da oldukça yüksek. Bazı insanlarda 'Ben okumasam da çocuğum okusun' düşüncesi var' 'Aileler çocuğuna kötü gıda yedirmediği gibi kötü kitap da okutmasın. Belki kötü gıdanın bir telafisi var ama kötü bilgi o taze zihne girdikten sonra asla çıkmaz' 'Çocuklar kurguyla öğrendiklerini asla unutmaz. Çünkü bilgiyi kurguyla birleştirdiğinizde normalde zihnimizin kullanmadığımız mekanizmaları işlemiş oluyor'
 • AK Partili Kadınlar, Arakanlı Müslümanlara Ev Yaptırıyor Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, AK Partili Kadınlar tarafından Arakanlı Müslümanlara yardım toplamak için Eminönü Yeni Camii önünde kurulan yardım çadırını ziyaret etti.
 • Kermes Gelirleriyle Arakan'da Mahalle Kurulacak Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Kaya: '(Arakan'da yaşanan insanlık dramı) Bir taraftan diplomatik çözüm yolunda girişimlerimizi sürdürürken, diğer yandan da Türkiye Cumhuriyeti devleti ve milleti olarak, oradaki inanlara yardım eli uzatmaya devam ediyoruz' 'Ülkemizden binlerce kilometre ötede yaşanan insanlık dramına sessiz kalmayan bir Türkiye var. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da dünyanın neresinde olursa olsun tüm dünya mazlumlarına sahip çıkacak bir Türkiye var'
 • Sonbaharda Boğazın Serin Sularında Yüzdüler İstanbul’da mevsim normallerinin üzerinde seyreden sıcaklardan bunalan çocuklar Eminönü Sahilinde denize girerek serinledi. Sonbahar ayında yazdan kalma günlerin yaşandığı megakentte suyun tadını çıkaran çocuklar renkli görüntüler oluşturdu.
 • Eminönü-Alibeyköy Tramvayı Hattı İstanbul Büyükşehir Belediyesi: 'Tramvay hattının güzergahı, İstanbul II ve IV Numaralı Koruma Bölge Kurulu kararlarıyla onaylandı. Güzergah üzerinde koruma kurulunca talep edilen kısmi revizyonlar kurul kararlarına uygun olarak gerçekleştirildi. Dolayısıyla çalışmalar Koruma Bölge Kurulu ile koordineli olarak ve koruma kurulları bilgilendirilerek onay alındıktan sonra yürütülüyor' 'Tramvay hattı belirlenirken proje aşamasında güzergah üzerindeki tarihi yapılar dikkate alındı. Tarihi yapılar sensörler yerleştirilerek titreşim ölçümleri aralıksız yapılmaktadır'
 • 'İş Bankası İftiharla Sunar' Sergisi Açıldı İş Bankası’nın 93 yıllık reklam yolculuğunu yansıtan sergide, 450 reklam filmi, 400'e yakın basılı materyal ve 60 kadar özgün nesne yer alıyor.
 • Eminönü- Alibeyköy Tramvay Hattında Çalışmalar Devam Ediyor Eminönü-Alibeyköy Tramvay Hattı’nın bittiğindeki görünümü İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından animasyon haline getirildi. Yetkililer, çalışmaların ise Koruma Bölge Kurulu ile koordineli olarak ve Koruma Kurulları bilgilendirilerek onay alındıktan sonra yürütüldüğünü belirtti.
 • THY'nin 'İstanbul Boğazı Deneyimi' Uygulaması İstanbul'da yedi saat ve üzeri aktarma süresi bulunan business sınıfındaki transfer yolcuları, uçuşları öncesinde havalimanında vakit geçirmek yerine İstanbul Boğazı'nın büyüleyici güzelliğini tecrübe edebilecek.
 • Tramvay Projesi Havadan Görüntülendi Eminönü-Alibeyköy arasını 30 dakikaya düşürecek tramvay projesi kapsamında Haliç’e çakılan kazıklar havadan görüntülendi. Görüntülerde tramvay için dolgu alanı yapılacak alanlardaki kazık çakma işlemlerinin devam ettiği görülüyor.
 • Eminönü-Alibeyköy Tramvay Projesi İçin Haliç'e Kazık Çakıldı Eminönü-Alibeyköy arasını 30 dakikaya düşürecek tramvay projesi kapsamında Haliç’e çakılan kazıklar havadan görüntülendi. Görüntülerde tramvay için dolgu alanı yapılacak alanlardaki kazık çakma işlemlerinin devam ettiği görülüyor.
 • İş Bankası, 93 Yıllık Reklam Yolculuğunu Sergiliyor Sergi, 25 Mart 2018'e kadar pazartesi hariç her gün, Eminönü’ndeki İş Bankası Müzesi'nin giriş katında ücretsiz olarak ziyaret edilebiliyor.
 • Eski Belediye Başkanı Lütfi Kibiroğlu Son Yolculuğuna Uğurlandı Kanser tedavisi gördüğü hastanede yaşamını yitiren eski Eminönü Belediye Başkanı ve Saadet Partisi Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Lütfi Kibiroğlu, son yolculuğuna uğurlandı.
 • Eski Eminönü Belediye Başkanı Kibiroğlu Toprağa Verildi Eski Eminönü Belediye Başkanı ve Saadet Partisi Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Lütfi Kibiroğlu son yolculuğa uğurlandı.
 • Eski Eminönü Belediye Başkanı Kibiroğlu Vefat Etti Kibiroğlu'nun cenazesi yarın İstanbul'da toprağa verilecek.
 • Yeşilay'dan, Üniversitelerde 'Yeşil Bayrak Projesi' Marmara Üni̇versi̇tesi̇, Sağlık Bi̇li̇mleri̇ Üni̇versi̇tesi̇ ile Türki̇ye Yeşi̇lay Cemi̇yeti̇ arasında, külliyelerin dumansız yaşama alanı olması amacıyla, 'Yeşi̇l Bayrak Projesi̇' i̇ş bi̇rli̇ği̇ protokolü imzalandı.
 • İTO'ya 6 Ayda 483 Yenilikçi İş Fikri Geldi İstanbul Ticaret Odası’nın kurduğu Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi (BTM), yeni iş fikirlerini ticarileştirmeye hızlı başladı. İTO Başkanı Çağlar, 6 aylık süreçte 33 sektörde 483 yenilikçi iş fikri ve bine yakın girişimcinin BTM’ye başvurduğunu açıkladı.
 • İTO 'Al Fikrini Gel, Fikrin İş Yapsın' Dedi, 6 Ayda 483 İş Fikri Ve Bine Yakın Girişimci Geldi İstanbul Ticaret Odası’nın kurduğu Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi (BTM), yeni iş fikirlerini ticarileştirmeye hızlı başladı. İTO Başkanı Çağlar, "Oyun yazılımı geliştiren bir ekibimiz 8 milyon indirme rakamıyla 100 bin TL’yi aşkın ciroya, tek bir oyun ile ulaştı. Bir başka ekibimiz sanal gerçeklik uygulamasını inşaat sektörü ile birleştirerek inşaat sektörüne yeni bir soluk getirdi. Satış rakamları şimdiden 50 bini geçti" dedi.
 • İTO Yeni İş Fikirlerini Ticarileştirmeye Başladı İTO Başkanı Çağlar: 'Al fikrini gel, fikrin iş yapsın dedik, 6 ayda 483 iş fikri ve bine yakın girişimci geldi' 'Oyun yazılımı geliştiren bir ekibimiz 8 milyon indirme rakamıyla 100 bin TL’yi aşkın ciroya, tek bir oyunla ulaştı. Bir başka ekibimiz sanal gerçeklik uygulamasını inşaat sektörüyle birleştirerek inşaata yeni bir soluk getirdi. Satış rakamları şimdiden 50 bini geçti' 'İlk etapta 150200 girişim ve yaklaşık bin girişimcinin BTM çatısı altında yer almasını planlıyoruz. Ben buradan gelecekte yüz milyonlarca dolar değerinde şirketler çıkacağına inanıyorum'
 • İstanbul'da Kaçak Getirilen 6 Kedi Ele Geçirildi Sabiha Gökçen Havalimanı'ndaki operasyonda, 6 'Scottish Fold' cinsi kediyi kaçak yollardan yurda sokmaya çalışan 3 kişi gözaltına alındı.
 • İTO Başkanı Çağlar Açıklaması '(Eminönü'ndeki İTO binası) Hemen arkamızda Maliye Bakanlığı'na bağlı bir bina var. Satın almak istedik. Çünkü benim bir hayalim var. Yalıboyu Caddesi’ni tamamen modernize edip, üzerini tonozlarla kapatıp Milano'daki çarşı gibi yapmak istiyoruz' 'Hemen yanımızda otoparkın arazisini TOBB'dan satın almayı düşünüyoruz. Onun yanında Liman Han var. İhalesine çıkacağız' 'İTO olarak her yıl 30 ülkeye gidiyoruz. Gittiğimiz heyetlerle yuvarlak masa toplantıları yapıyoruz. En çok istenen Doğu Avrupa ülkeleri. Onlara çok talep var. Sanırım mevsime de bakarak bir iki program yapabiliriz' 'THY ile şimdi Çin'e uçuşları arttırmamız lazım. Semerkant direk uçuşları başlayacak ekim sonunda'
 • Annesinin Denize Attığı 40 Günlük Bebek İçin Mahkemeden Yeni Adım İstanbul Eminönü iskelesinde geçtiğimiz Ocak ayında 40 günlük bebeğini denize atan Fatma Karataş ve gayriresmi eşinin yargılandığı davada, mahkeme heyeti, tüm araştırmalarına rağmen cesedi bulunamayan Tuğçe bebek için yeni bir adım attı. Heyet, İstanbul’daki bütün Cumhuriyet Başsavcılıkları ve Gebze Cumhuriyet Başsavcılığı’na yazı yazılarak, olay tarihi ve takip eden günlerde denizden çıkarılmış yeni doğmuş bir bebekle ilgili soruşturmalarının olup olmadığının sorulmasına karar verdi.
 • Vodafone 39. İstanbul Maratonu'na Doğru Maraton bu yıl 'Çocuklar için koş' temasıyla düzenlenecek İBB Başkan Vekili Gümüşdağ:'New York, Londra, Berlin ve Tokyo gibi maratonların yanında yer almak en büyük hedefimiz' Spor İstanbul Genel Müdürü Özbayraktar:'Her zaman çocukların mutluluğunu hedefliyoruz. Bütün sivil toplum kuruluşlarından özellikle çocuklarla ilgili organizasyon yapmasını talep edeceğiz' 'Katılımın fazla olmasından dolayı 15 kilometre koşusunun finişini Yenikapı'ya aldık' Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Aksoy:'Bu yıl maratonda çocuklarımızın geleceği için koşacağız'
 • Yeni Cami'nin Kubbeleri Ortaya Çıktı 2015’in Mart ayından bu yana restorasyon çalışması sürdürülen Eminönü Yeni Cami’nin son durumu görüntülendi.
 • Restorasyonu Devam Eden Yeni Cami'nin Kubbeleri Ortaya Çıktı 2015’in Mart ayından bu yana restorasyon çalışması sürdürülen Eminönü Yeni Cami’nin son durumu görüntülendi. Caminin avlusunda bulunan kubbelerin üzerindeki örtü kaldırılırken, kurşun kaplama işlemi için bekleyen son kubbeler de ortaya çıkmış oldu.
 • 'Aşk-I Nebi' Sergisi Açıldı İstanbul Sanat ve Medeniyet Vakfı Başkanı Mehmet Çebi'nin koleksiyonundan oluşan 'Aşkı Nebi' adlı Hilyei Şerif sergisi açıldı.
 • Darbukacı Küçük Kız, Eminönü'nde İlgi Odağı Oldu Eminönü’nde, darbuka çalan bir kız çocuğu, vatandaşların ve turistlerin ilgi odağı oldu. Darbukacı kızın etrafında toplanan onlarca kişi, küçük kıza hem para verdi, hem de yaptığı mini şovu cep telefonları ile görüntüledi. Yaşıtları okul hazırlığı yaparken para kazanmak için darbuka çalan kız çocuğu yürekleri burktu.
 • Tarihi Yarımada'da Yunus Şovu Eminönü’nde denizde şov yapan yunuslar görenleri kendilerine hayran bıraktı. Yunusları ilk kez yakından gören vatandaşlar, o anları cep telefonlarıyla görüntülerken, tarihi yarımada renkli görüntülere sahne oldu.
 • Tarihi Yarımada'da Yunus Şovu Eminönü’nde denizde şov yapan yunuslar görenleri kendilerine hayran bıraktı. Yunusları ilk kez yakından gören vatandaşlar, o anları cep telefonlarıyla görüntülerken, tarihi yarımada renkli görüntülere sahne oldu.
 • Şiddetli Yağmur İçin Alt Geçitlerde Kum Torbalı Önlem İstanbul’da etkili olan yağış için Eminönü ve Sirkeci’deki alt geçitlerle kum torbalı önlem alındı.
 • Naci El Ali Sergisi Ziyarete Açıldı Kelimat Sanat Galerisi sahibi Adnan Al Ahmad: 'Naci el Ali, Arap kültüründe çok önemli bir yere sahiptir. Gittiği her ülkede yeniden doğdu, yeniden gelişti. Ona bağlı olarak da Hanzala doğdu. Filistin davasını anlayan ve onun farkında olan çocuğun adıdır Hanzala. Naci el Ali nereye giderse gitsin, Filistin davasını ve yaşadığı bunalım ve buhranı taşımıştır' Bağımsız Sanat Vakfı Başkanı Yazıcı: 'Sanatçının bir derdi, davası olması ve onu savunması, insanlık sorunlarına eğilmesi benim için çok önemli. Böyle sanatçılara her zaman saygı duydum. Çünkü sanatın bu toplumsal işlevini çok önemsiyorum'
 • Filistin'in Sembolü Hanzala'nın Babası Naci El Ali İstanbul'da Anılacak İnsanlığın Filistin'de yaşananlara sessiz kalmasından ötürü bir küskünlüğün ifadesi olarak Hanzala'yı sürekli sırtı dönük halde resmeden Ali'nin eserleri, vefatının 30. yılında sergilenecek
 • İstanbul'da Bin 426 OHAL İtiraz Başvurusu Kentte, Olağanüstü Hal İşlemleri İnceleme Komisyonu kapsamında oluşturulan 'OHAL İtiraz Dilekçe Kabul Bürosu'na', 8 iş gününde bin 426 başvuruda bulunuldu.
 • 'Şoför Nebahat' Hayatını Kaybetti Türk sinemasında 'Şoför Nebahat' karakteriyle ünlenen Sezer Sezin 88 yaşında vefat etti.
 • AA Ve İTO'dan 15 Temmuz Fotoğraf Sergisi AA ve İTO işbirliği ile düzenlenen 'Demokrasinin Zaferi 15 Temmuz 2016' adlı fotoğraf sergisi, Yeni Camii Hünkar Kasrı'nda açıldı İstanbul Valisi Şahin: 'Biz her an 15 Temmuz zaferini ve ruhunu canlı tutmaya devam edeceğiz' İTO Yönetim Kurulu Başkanı Çağlar: '15 Temmuz'da millet hep birlikte bir demokrasi mücadelesi, bir anlamda bir Kurtuluş Savaşı verdi. Bunun tarihe bir not olarak düşülmesi gerekiyor' AA Yönetim Kurulu Başkan Vekili Kızıldağ: 'Sergi, milletin tanklara, uçaklardan atılan bombalara, kurşunlara göğsünü siper ettiği 15 Temmuz gecesinde, AA fotomuhabirlerinin objektiflerine yansıyan büyük kahramanlığı hatırlatıyor'
 • 'Göğüslerinde 'Vatan Hainleri' Yazmalıydı' 15 Temmuz gazisi Ekşioğlu: 'Adamlar yargılanmaya giderken takım elbise içinde. Turuncu kıyafet, ayağında pranga, önünde ve arkasında kocaman, 'vatan hainleri' yazısı olmalıydı. O adamların öyle giyinip çıkmasında kimin emeği varsa hakkımı helal etmiyorum' 'Darbe davaları uzun sürmeden hemen sonuca varması gerekiyor. Darbe gecesi ateş açıp, adam vurduğu açık olduğu halde mahkemede, 'sizi biz vurmadık' diyenler bile var. Adalet yerini bulmalı. Suçlular cezasını çekmeli'
 • İstanbul'da Bebeğini Denize Atan Anne Hakim Karşısına Çıktı Eminönü Vapur İskelesi'nde 40 günlük bebeğini denize attığı iddiasıyla hakkında dava açılan anne Fatma K. ile birlikte yaşadığı bebeğin babası Mustafa T'nin yargılanmasına başlandı Mahkeme heyeti, bebeğin babası Mustafa T'nin tahliyesine karar verdi
 • 40 Günlük Bebeğini Denize Atan Anne, Hakim Karşısına Çıktı Eminönü’nde 40 günlük bebeğini denize atarak öldüren anne Fatma Karataş, ağırlaştırılmış müebbet hapis istemiyle hakim karşısına çıktı. Duruşmada dinlenen sanık Fatma Karataş, eşinin azmettirdiğini söyleyerek, “‘Bu çocuktan kurtul, öldür’ dedi. Onun aklına uydum, pişmanım” şeklinde konuştu.
 • İTO Ve AA İş Birliğiyle 15 Temmuz Fotoğraf Sergisi İTO ve Anadolu Ajansı'nın FETÖ'nün darbe girişiminin birinci yıl dönümü dolayısıyla düzenlediği 'Demokrasinin Zaferi 15 Temmuz 2016' fotoğraf sergisi, 13 Temmuz'da ziyarete açılacak AA muhabirlerinin kadrajından yansıyan fotoğrafların yer aldığı sergi, Eminönü Yeni Camii Hünkar Kasrı'nda 18 Temmuz'a kadar ziyaret edilebilecek İTO Başkanı Çağlar: '15 Temmuz gecesi, milletimiz vatan mücadelesi verirken, Anadolu Ajansı da tarihi bir misyonla, yaptığı haberler ve çektiği fotoğraflarla tarihe not düştü'.
 • Eminönü'nde 500 Polisle Kaçakçıklık Operasyonu İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri Eminönü’nde 500 polisle kaçak ürün satışı yapan iş yerlerine eş zamanlı operasyon gerçekleştirdi. Operasyonlar sırasında kaçak ürün satışı yapan iş yeri sahipleri kendilerini görüntüleyen basın mensuplarına tepki gösterdi.
 • İstanbul'da Bayram Hazırlığı Bayram alışverişini son güne bırakan çok sayıda vatandaş soluğu Eminönü'deki Mısır Çarşısında aldı.
 • Bayram Hareketliliğine 'Tatilci' Freni Yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi vatandaşların tatili ya da memleketlerini tercih etmesi, tezgahların şenlendiği Eminönü'nde beklenen hareketliliği sınırladı Her bütçeye uygun bayram ikramlıklarının bulunduğu Mısır Çarşısı'nda en çok satılanlar arasında yer alan şekerin kilogramı 14 liradan, lokumun 7 liradan, çikolatanın 23 liradan, karışık kuru yemişin ise 14 liradan başlıyor.
 • İstanbul Merkezli 11 İldeki Sahte Para Operasyonu Ramazan Bayramı öncesinde piyasaya sahte para sürecekleri iddiasıyla gözaltına alınan 39 kişiden 22'si tutuklandı.
 • 11 İlde Sahte Para Operasyonu Açıklaması 39 Gözaltı İstanbul merkezli 11 ilde düzenlenen sahte para operasyonunda gözaltına alınanların sayısı 39’a çıktı. Operasyon anı polis tarafından saniye saniye kaydedildi.
 • Sahte Para Operasyonu Kamerada İstanbul merkezli 11 ilde düzenlenen sahte para operasyonunda gözaltına alınanların sayısı 39’a çıktı. Operasyon anı polis tarafından saniye saniye kaydedildi.
 • İstanbul Merkezli 11 İldeki Sahte Para Operasyonu Ramazan Bayramı öncesi piyasaya sürmek için sahte para basacakları iddiasıyla gözaltına alınanların sayısı 39'a yükseldi.
 • İstanbul Merkezli 11 İlde Sahte Para Operasyonu Ramazan Bayramı öncesi piyasaya sürmek için sahte para basacakları iddia edilen 25 kişi gözaltına alındı.
 • 'Hem Suçlu Hem De Güçlü' Diye Buna Denir Eminönü-Yeşilpınar hattında çalışan bir otobüs şoförü, kendisi dikkatli araç kullanması konusunda uyaran, kucağında bebekli kadın yolcunun üzerine yürüdü. Videoya kaydedilen anlar bir vatandaş tarafından sosyal medyada paylaşılırken, İETT şoför hakkında soruşturma açıldığı duyurdu.
 • Otobüs Şoförü, Bebekli Kadın Yolcunun Üzerine Yürüdü Eminönü-Yeşilpınar hattında çalışan bir otobüs şoförü, kendisi dikkatli araç kullanması konusunda uyaran, kucağında bebekli kadın yolcunun üzerine yürüdü. Videoya kaydedilen anlar bir vatandaş tarafından sosyal medyada paylaşılırken, İETT şoför hakkında soruşturma açıldığı duyurdu.
 • Şampiyonluk sonrası Sultanahmet'e gitti Beşiktaş'ın yıldız futbolcu Demba Ba, takımının şampiyon olması sonrası Sultanahmet'e giderek şükür namazı kıldı.
 • Boğaz'da, Tur Teknesinde İntihar Girişimi İstanbul Boğazı’nda tur gemisine binerek gezintiye çıkan bir kişi Galata Köprüsü geçişi sırasında kendini tekneden aşağıya attı. Deniz polisinin hemen müdahale ettiği vatandaşın sağlık durumu ciddiyetini koruyor.
 • 'PTT'ye 5 Bin Yeni Çalışan Alınacak' Ulaştırma, Haberleşme ve Denizcilik Bakanı Ahmet Arslan, PTT’ye 5 bin yeni çalışan alınacağını ve PTT’nin şube sayısının 15 bine çıkarılacağını açıkladı. Bakan Arslan, 1 yıldır hizmet veren 4.5G hizmetinde ise abone sayısının 52 milyona ulaştığını ifade etti.
 • Ulaştırma Bakanı Arslan Açıklaması 'PTT'ye 5 Bin Yeni Çalışan Alınacak' Ulaştırma, Haberleşme ve Denizcilik Bakanı Ahmet Arslan, PTT’ye 5 bin yeni çalışan alınacağını ve PTT’nin şube sayısının 15 bine çıkarılacağını açıkladı. Bakan Arslan, 1 yıldır hizmet veren 4.5G hizmetinde ise abone sayısının 52 milyona ulaştığını ifade etti.
 • İTO'dan Tanışma Ve Danışma Günleri İTO, üyelerinin oda hizmetleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaları amacıyla İTO tanışma ve danışma günleri düzenliyor.
 • Müftülükten 'Engelsiz Boğaz Turu' İstanbul Müftülüğü, Engelliler Haftası münasebetiyle engelli Kur’an kursu öğrencileri, hocaları ve yakınlarını Boğaz turuna çıkardı.
 • İstanbul'da Hanutçulara Operasyon Eminönü, Mahmutpaşa, Sultanhamam ile Yenicami ve Sabuncu Caddesi'ndeki hanların önünde hanutçuluk yapanlara yönelik Valiliğin talimatıyla düzenlenen operasyonda, müşterileri zorla dükkanlara yönlendiren 46 kişi hakkında yasal işlem yapıldı İstanbul Valiliği Kültür ve Turizm Müdürlüğü Denetim Koordinatörü Çalışır: 'Bugün itibarıyla bu unsurların ortadan kaldırılması için emniyet güçlerinin öncülüğünde bir operasyon gerçekleştireceğiz. Bu tür operasyonlarımız, burada hiçbir hanutçu kalmayıncaya kadar devam edecek'
 • 1 TL'ye İstanbul Manzarası Devri Sona Erdi Son yıllarda, özellikle gençlerin ilgisiyle sosyal medya fenomeni haline gelerek, bulunduğu konumdaki İstanbul manzarası nedeniyle dünyanın dört bir köşesinden ziyaretçilerin akınına uğrayan Büyük Valide Han’ın çatısında oluşan çökmeler nedeniyle tarihi yapının çatısına çıkış yasaklandı.
 1  2  ...  7 

ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !