ÇEKMEKÖY HABERLERİ / İstanbul

 • Çekmeköy'de Çocuklara Hediye; Yeni Yıl Kartı Çekmeköy Belediyesi'nin tüm ilk okullara dağıttığı Çekmeköy Çocuk dergisinde bu ay çocuklara yeni yıl kartı hediye edildi.
 • Kaymakam Cemal Hüsnü Kansız Açılışa Katıldı Çekmeköy Kaymakamı Cemal Hüsnü Kansız bir AVM’de restoran açılışına katıldı.
 • Çekmeköy'de Cuma Namazı Sonrası Kudüs Protestosu ABD Başkanı Donald Trump’ın Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanıyacakları açıklamasını yüzlerce kişi Çekmeköy’de Cuma Namazı sonrası protesto etti. Trump’un kararına tepki gösteren bir işçi ise çıktığı inşaat iskelesinde Türk bayrağı ve “Biz Kudüs’ü kurtarmayacağız, Kudüs bizi kurtaracak” yazılı pankart açtı.
 • Çekmeköy'de Kadının Eşi Tarafından Öldürülmesi Davası Eşini 6 yerinden bıçaklayarak öldürdüğü iddia iddiasıyla yargılanan Kıyasettin Sandık, duruşma salonunda mahkeme heyetince incelenen bıçağı eşini öldürmek için kullandığını söyledi.
 • Eşini Öldüren Sanığın Cinayette Kullandığı Bıçak Duruşma Salonunda İncelendi Çekmeköy’de karısını bıçaklayarak öldüren sanığın ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle yargılandığı davada, sanığın olay günü kullandığı iddia edilen bıçak, duruşma salonunda incelenerek 32 santimetre olduğu tespit edildi.
 • 216 Yapı'dan 50 Milyon TL'lik Yeni Yatırım 216 Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Dündar: '50 milyon lira yatırım değeri ile Çekmeköy Taşdelen'de hayata geçirdiğimiz 216 Koru Plus'ı satışa sunduk. Projenin ilk yatırımcılarına en az yüzde 50 kazandıracağını rahatlıkla söyleyebiliriz'
 • Kozmonot Muhammed Faris, Uzay Ve Teknoloji Merkezi'ni Gezdi İlk Müslüman kozmonot olan Suriyeli Muhammed Ahmed Faris, Uzay ve Teknoloji Merkezi’ni ziyaret etti. Uzay ve Teknoloji Merkezi Suriyeli kozmonottan tam not aldı.
 • Altın Karınca Belediyecilik Ödülleri Sahiplerini Buldu Bu yıl 7’ncisi düzenlenen Altın Karınca Belediyecilik Ödülleri gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu. Törende kazananlara ödüllerini Marmara Belediyeler Birliği ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal takdim etti.
 • Efsane Cuma Ekonomiyi Canlandırdı Efsane Cuma'da dünya ve Türkiye'de gerçekleştirilen indirimli alışveriş festivalinde Hepsiburada platformunda yer alan 36 kategorideki milyonlarca ürüne yüzde 80’e varan indirim uygulandı Efsane Cuma vatandaşa sağladığı tasarruf ve KOBİ’lere yarattığı gelir imkanıyla tüm Türkiye’yi 24 saat ayakta tuttu.
 • ÇEKBİAD'ta İlk Olağan Kongre Tamamlandı Çekmeköy’de kısa süre önce kurulan Çekmeköy Anadolu Birleştirici İş Dünyası Derneği (ÇEKBİAD) kuruluşu sonrasında tüzük gereği ilk olağan kongresini tamamladı.
 • 497 Konut İki Günde Satılması Yeni Projenin Tanıtımını Bir Yıl Öne Çekti Nef’in, Fiba Grubu arsalarında geliştirdiği ve üç projeden oluşan Çekmeköy projenin ilk etabı olan Nef Çamlıtepe, tanıtıma çıkmadan 2 gün içinde satıldı ve bu satış noter ile tasdik ettirildi. Nef, Çekmeköy’de 409 konuttan oluşan ikinci projesi Nef Ormantepe’nin tanıtımını da bir yıl öne çekti.
 • Ali Ağaoğlu'ndan Konut Sahiplerine Kahvaltı Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, Çekmeköy Park projesi konut sahipleri ile bir araya gelerek kahvaltı yaptı.
 • Hepsiburada 'Efsane Cuma'ya Özel İndirimler Sunacak Perşembeyi cumaya bağlayan gece başlayacak 'Efsane Cuma'da ürünlerde yüzde 80'e varan indirim uygulayacak olan Hepsiburada, ayrıca Nef'in Ormantepe'de yer alan 3 adet 1+1 dairesini tanıtım fiyatıyla sunacak Hepsiburada Ticari Grup Başkanı Ekmekçi: 'Müşterilerimizin, 'indirime girse de alsam' diye düşündüğü ürünleri alacağı gün 24 Kasım olacak. Bu anlamda 24 Kasım’ı yılın en avantajlı günü ilan ettik'
 • Aşçıoğlu Yapı 2018 Yılı Projelerini Açıkladı Aşçıoğlu Yapı, 2018 yılında başlayacakları projeleri açıkladı.
 • Çekmeköy'de Vatandaşlara 10 Ton Hamsi Dağıtıldı Çekmeköy'de düzenlenen "Hamsi ve Horon Festivali"nde, vatandaşlara kazan ve mangallarda pişirilen 10 ton hamsi ikram edildi.
 • Çekmeköy'de 10 Ton Hamsi Dağıtıldı Çekmeköy Belediyesinin düzenlediği Hamsi ve Horon Festivali’nde Karadeniz rüzgarı esti. Binlerce vatandaş, ekmek arası hamsi yemek için metrelerce kuyruk oluşturdu.
 • Daha Taksitleri Duruyordu! İstanbul Çekmeköy’de bir vatandaşın 5 bin TL’ye aldığı ve sadece ilk taksitini ödediği motosikleti hırsızlar çaldı. Hırsızlık anı ise güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.
 • Motosiklet Hırsızlığı Güvenlik Kamerasında Çekmeköy’de bir vatandaş 5 bin TL’ye aldığı ve ilk taksitini ödediği motosiklete binemeden, motosikleti hırsızlar çaldı. Hırsızlık anı ise güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.
 • Çekmeköy'de 'Okuldayız' Projesi Hayata Geçti Çekmeköy Kaymakamlığı, Çekmeköy Belediyesi ve Maltepe Üniversitesi arasında imzalanan protokole çeşitli nedenlerle eğitimini yarım bırakma riski taşıyan öğrencilerin okula devam etmesini sağlamak amacıyla hazırlanan "Okuldayız" projesi hayata geçti.
 • Çekmeköy'de Yediemin Otoparkında Yangın Yangın, otoparktaki araçlardan üçünde hasara neden oldu.
 • İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Uysal Açıklaması (2) '(ÜsküdarÇekmeköy metrosu) Şu anda testler bitti ve sertifikası alınması gerekiyor. Yanılmıyorsam bu hafta içinde sertifikası gelmiş olacak. Dolayısıyla bu ay içerisinde oranın açılacağını vatandaşlarımıza söyleyebiliriz' 'İstiklal Caddesi'nde yapılan çalışmanın doğru olduğunu düşünüyorum. İstiklal Caddesi Cumhuriyet dönemimizden önceki dönemlerden kalma tarihi bir yer. Birçok defa orada işlemler yapıldı, o işlemlerin hepsi yüzeysel yapıldığı için hepsi perişanlık oldu. 'Esaslı bir çalışma yapalım, biraz emek verelim ve bir daha oralara girmeyelim' denilmiş. Bu doğru bir karar''İstanbul halkı, 'Mevlüt Uysal aday olursa seçeriz' diyorlarsa, zaten o halde aday oluruz. Ama 'seçmeyiz' diyorlarsa, ısrar edecek halimiz yok'
 • İBB Başkanı Uysal, O Metro İçin Tarih Verdi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, “Üsküdar, Ümraniye, Çekmeköy Metrosu sürücüsüz olduğu için test çalışmaları uzun sürdü. Vatandaşımız bu kadar sabretti en geç bir ay içerisinde açacağımızın sözünü veriyoruz” dedi.
 • İBB Başkanı Mevlüt Uysal Açıklaması 'Üsküdar, Ümraniye Ve Çekmeköy Metrosunu En Geç Bir Ay İçerisinde Açacağız' İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, İstanbul özelinde merak edilen soruları yanıtladı. Başkan Mevlüt Uysal, “Üsküdar, Ümraniye, Çekmeköy Metrosu sürücüsüz olduğu için test çalışmaları uzun sürdü. Vatandaşımız bu kadar sabretti en geç bir ay içerisinde açacağımızın sözünü veriyoruz” dedi.
 • Yenilik Akademisi Gençleri Bir Araya Getirdi Çekmeköy Belediyesi tarafından düzenlenen Yenilik Akademisi Konferanslarının ilki gerçekleştirildi. Konferansın ana başlığı ‘Genç Girişimcinin Zaman Makinesi’ oldu.
 • İstanbul 5 Gün Oryantiring Yarışması'nın Çekmeköy Etabı Tamamlandı Çekmeköy, Oryantring yarışlarında 15 ülkeden 250 sporcuyu ağırladı.
 • 'Suçu Önlemek İçin Koku Veri Bankası Oluşturulmalı' Özyeğin Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ünver: 'Kokuyu kopyalamamız ve bununla ilgili veri bankası oluşturmamız lazım. Bunlar bilimsel standartlara uygun olursa suçu önleme faaliyetlerimiz çok daha kolaylaşacak'
 • Çevreci Çocuklar Okullarına Ödül Kazandırdı Çekmeköy Belediyesi’nin düzenlediği atık pil toplama yarışmasında dereceye giren okullara sertifikaları ve spor setlerinden oluşan ödülleri verildi.
 • Ali Ağaoğlu, Ampute Futbol Milli Takımı'na Dairelerini Teslim Etti Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, Avrupa şampiyonu olan Ampute Futbol Milli Takımı’na söz verdiği evlerin tapusunu takdim etti.
 • Ampute Milliler, Ağaoğlu'ndan Evlerini Aldı Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu:'Arkadaşlarımızın yaptıklarının hiçbir bedeli yok. Biz sadece üzerimize düşeni yaptık'
 • Çekmeköy Şahinbey Kur'an Kursu Genç Hafızları Mezun Etti Çekmeköy Şahinbey Kur’an Kursu’nda aldıkları hafızlık eğitimi sonrasında Çekmeköy protokolününde katıldığı mezuniyet töreni düzenlenerek mezun oldular.
 • ÇEKBİAD, 215 Üyesiyle Çekmeköy'de Bir Araya Geldi Çekmeköy Anadolu Birleştirici İş Dünyası Derneği’nin (ÇEKBİAD) Çekmeköy’de düzenlediği istişare toplantısında 215 üye bir araya geldi.
 • Nef Çamlıtepe'de 2 Günde Tüm Proje Satıldı Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur, Çekmeköy’de hayata geçirilecek Nef Çamlıtepe projesinde, 2 günde 474 konut satışıyla rekora imza atıldığını belirtti.
 • Nef Haftasonunda 474 Adet Konut Satışı Gerçekleştirdi Nef İcra Kurulu Başkanı Timur: 'İstanbul'un yeni yaşam ve eğitim vadisi Çekmeköy'de yapılacak üç ayrı projenin ilk ayağı olan Nef Çamlıtepe'deki 474 konutumuzun tamamı hafta sonunda satıldı. 2 günde 260 milyon liralık satış sektörün geleceği için ümit verici' 'Yıl sonu için sektörde yüzde 5 civarında bir büyüme bekleniyor. Şu an yakalanan ivme kasım ve aralık aylarında da devam ederse büyüme yüzde 5'in üzerinde de gerçekleşebilir'
 • Türkmen Aile Türk Kimlikleri Olmadığı İçin Engelli Bebeklerini Tedavi Ettiremiyor Irak’ta yaşananlardan kaçarak Türkiye’ye sığınan Türkmen aile, engelli bebeklerinin tedavisi için Türk vatandaşlığına geçmek istiyor. Türk kimlikleri olmadığı için bebeklerini tedavi ettiremeyen Türkmen aile, yetkililerin yardım elini uzatmasını bekliyor.
 • Alman Çoban Köpekleri Sokak Hayvanları İçin Yarıştı Onlarca Alman çoban köpeği, sokak köpekleri için yarıştı. Ailelerin yoğun ilgi gösterdiği yarış, renkli anlara sahne olurken, yarışlardan elde edilecek gelirle sokak hayvanlarına mama temin edilecek.
 • Kayak Akademisi'nin Açılışı Gerçekleştirildi Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı Yarar: 'Kayak öğrenmeyi şehre getirmeye karar verdik. Düzenlemek için aday olmaya hazırlandığımız 2026 Kış Olimpiyatları'nda madalya kazanan bir ülke olmayı hedefliyoruz'
 • Hemşirenin Otobüste Darbedilmesi Davası Sanık Abdullah Çakıroğlu'nun avukatı, müvekkiline verilen 3 yıl 10 aylık hapis cezasına itiraz etti.
 • Kayak Sporuna Simülatör Katkısı TKF tarafından İstanbul'da kurulan Kayak Akademisi, bilgisayarlı, manuel ve interaktif simülatörlerle 12 ay bu sporun yapılmasına imkan sağlıyor Kayak Akademisi Direktörü ve Başeğitmeni Saatçioğlu:'Biz bunları dünyada ilk defa birleştiren kurumuz' '(Artık 12 ay kayak var) mottosuyla yola devam ediyoruz'.
 • Ağaoğlu'ndan, Ampute Milli Futbol Takımı'na Büyük Jest Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası’nda şampiyon olan Ampute Futbol Milli Takımı’na, Çekmeköy’deki projesinden daire hediye etti.
 • Ağaoğlu'ndan Avrupa Şampiyonlarına daire Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, Avrupa şampiyonu olan Ampute Milli Futbol Takımı'nın oyuncularına birer daire hediye etti Ağaoğlu:'Milli birlik ve beraberliğimize katkı sağladılar. Aslan gibi yürekleri var. Yürekleri Türkiye sevgisiyle dolu. Bu aslanlara özel sektör olarak bizim de katkı sağlamamız lazım'
 • Ali Ağaoğlu'ndan Kadir Topbaş Yorumu Açıklaması 'Gömün Gitsin' Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu, Çekmeköy’de hayata geçirdikleri Çekmeköy Park projesinin basın lansmanında Kadir Topbaş’ın istifası ile ilgili, “Topbaş’ın gitmesi iyi oldu. Bizim oralarda bir laf vardır, gidenin arkasından konuşulmaz, gömün gitsin” dedi.
 • Ali Ağaoğlu'ndan Kadir Topbaş Yorumu Açıklaması 'Gidenin Arkasından Konuşulmaz, Gömün Gitsin' Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu, Çekmeköy’de hayata geçirdikleri Çekmeköy Park projesinin basın lansmanında Kadir Topbaş’ın istifası ile ilgili, “Topbaş’ın gitmesi iyi oldu. Bizim oralarda bir laf vardır, gidenin arkasından konuşulmaz, gömün gitsin” dedi.
 • Ağaoğlu Açıklaması 'Büyük Ağaoğlu Ailesine Servet Transferi Yapıyorum' Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, “Ben yaptığım bütün işlerde büyük Ağaoğlu ailesi diye tanımladığımız daire sahiplerimize, tedarikçimize, çalışanımıza kazandırmayı önemsedim. Bu projemizde de bu kural işleyecek. Servet transferi yaparak kârımı vatandaşla paylaşıyorum” dedi.
 • Ağaoğlu'ndan Çekmeköy Park Projesi Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ağaoğlu: '(Çekmeköy Park projesi) Şu anda 150'nin üzerinde kişi para yatırıp sözleşmesini yaptı. Toplam 738 dairemiz var. İddia ediyorum ki bu ay içerisinde bu projenin de satışını tamamlarım' 'Bu araziyi 20 küsur sene önce almıştım. Bugün bu araziyi alsam bu fiyatlara yapamazdık' '(Bakırköy projesi) Orada bize iptal kararı veren hakimlerin hepsi şu an tutuklu ama maalesef verdikleri kararlar geçerli. Temennimiz en kısa zamanda adaletin yerini bulması'
 • Öğrenciler Bu Merkezle Uzaya Çıkacak Çekmeköy Belediyesi tarafından uzay teknolojilerini öğrencilere sevdirmek amacıyla yapılan Uzay Teknolojileri Merkezi açıldı.
 • Hemşirenin Otobüste Darbedilmesi Davasının Gerekçeli Kararı Çekmeköy'de, belediye otobüsünde hemşire Ayşegül Terzi'yi darbettiği gerekçesiyle Adullah Çakıroğlu'nun 3 yıl 10 ay hapis cezasına çarptırıldığı davaya ilişkin hazırlanan gerekçeli kararda, bireyin yaşam tarzı tercihlerinin düşünce, kanaat ve inanç özgürlüğü kapsamında değerlendirildiği belirtildi Gerekçeli karardan: 'Bireyin yaşam tarzı ve buna ilişkin tercihleri konusunda, demokratik hayatta var olan ve yaşam tarzı itibarıyla azınlıkta kalan, korunmaları gereken, çoğunlukçu değil çoğulcu yaşam tarzlarına önem veren 'eşitlik' ilkesini gözeten bir toplumda, hiç kimse bir diğerinin kılık ve kıyafetine, yani giyim tarzına, davranışına, günlük hayat tercihlerine müdahale edemez' 'Mağdurenin şort giyip gezmesi, kişinin kendisini ifade edebilme hürriyeti, düşünce, kanaat açıklaması ve özel yaşam alanına girdiği gibi TCK'nın 115. maddesinde belirtilen inanç ve düşünce kanaatlerinden kaynaklanan yaşam tarzına ilişkin tercihleri kapsamındadır'
 • Otobüs Sahiplerini Canından Bezdiren Hırsız Kamerada İstanbul Çekmeköy’de, gece saatlerinde özellikle halk otobüslerine girerek, hırsızlık yapan şahıs güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde rahatlığıyla dikkat çeken hırsız otobüs sahiplerini canından bezdirdi.
 • Halk Otobüslerine Dadanan Hırsız Güvenlik Kamerasında Çekmeköy’de gece saatlerinde özellikle halk otobüslerine girerek, hırsızlık yapan şahıs güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde rahatlığıyla dikkat çeken hırsız otobüs sahiplerini canından bezdirdi.
 • Çekmeköy'de Vatandaşlara Aşure Dağıtıldı Çekmeköy Belediyesi tarafından cuma namazının ardından Madenler Meydanı ve ilçedeki camilerin önüne kurulan stantlarda, vatandaşlara aşure ikram edildi.
 • Çekmeköy'de 35 Bin Kişilik Aşure İkramı Çekmeköy Belediyesi tarafından Muharrem ayı dolayısıyla camilerin önlerinde 30 bin, Madenler Meydanı’nda ise 5 bin kişilik olmak üzere ilçede 35 bin kişilik aşure dağıtıldı.
 • Halk Otobüsünden 500 Litre Mazot Çaldılar İstanbul Çekmeköy’de bir araçla özel halk otobüsünün yanına yanaşan hırsızlar, araçlarından inmeden otobüsün yakıt deposundan yaklaşık 500 litre mazot çaldı. Hırsızların mazot çaldığı anlar kameralara yansıdı.
 • Halk Otobüsünden 500 Litre Mazot Çaldılar Çekmeköy’de bir araçla özel halk otobüsünün yanına yanaşan hırsızlar, araçlarından inmeden otobüsün yakıt deposundan yaklaşık 500 litre mazot çaldı. Hırsızların mazot çaldığı anlar kameralara yansıdı.
 • Avukat Temel Başalan'a İstanbul'da Hemşehrilerinden Sevgi Gösterisi Ordulu Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri ile bir araya gelen İstanbul Büyükşehir Belediyesi Grup Başkan Vekili Temel Başalan’a hemşehrilerinden tam destek geldi.
 • Güvenli Beslenme İçin Eğlendirirken Eğiten Festival Çekmeköy'de Çekmeköy Belediyesi’nin düzenlediği Şeffaf Mutfak Güvenli Gıda Festivali’nde, sağlıklı ve güvenilir mutfaklar için gereken tüm detaylar eğlenceli etkinliklerle anlatıldı.
 • Kuzey Marmara Otoyolu'nda Trafik Kazası Açıklaması 5 Yaralı Kuzey Marmara Otoyolu'nda bir yolcu otobüsünün otomobile arkadan çarpması sonucu, 5 kişi yaralandı.
 • Çekmeköy'de Yangın Yaşlı çift evlerinin yanışını gözyaşları içinde izledi.
 • TBMM Başkanı Kahraman'dan Karadenizliler Derneği'ne Ziyaret Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı İsmail Kahraman, Çekmeköy'deki Karadenizliler Derneği'ni ziyaret etti.
 • Yargılanmaktan 15 Temmuz Hesabına 3 Bin Lira Yatırarak Kurtuldu Sınıf arkadaşı çocuklarının kavga etmesi üzerine davalık olan aileler, İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı Uzlaştırma Bürosu tarafından uzlaştırıldı Şikayetçilerin talebi üzerine 15 Temmuz dayanışma kampanyasına 3 bin lira yatıran sanık S.İ.B, 'tehdit ve basit yaralama' suçlarından yargılanmaktan kurtuldu Basit suçlarla ilgili birçok dava dosyasıyla ilgili yargılamanın, buna benzer uzlaştırma yöntemiyle ortadan kaldırıldığı, savcılıklar ve mahkemelerdeki iş yükünün böylece azaltıldığı kaydediliyor
 • THY Genel Müdürü Bilal Ekşi'nin Acı Günü Ekşi'nin vefat eden babası İslam Ekşi'nin cenaze törenine Başbakan Yıldırım da katıldı.
 • Hemşirenin Otobüste Darbedilmesi Davası Ayşegül Terzi'nin yaralanmasına ilişkin Adli Tıp Kurumundan istenen rapor mahkemeye ulaştı Raporda, darp sonucu yumuşak doku travması ve akut stres bozukluğuna neden olan yaralanmanın, kişinin yaşamını tehlikeye sokan bir durum olmadığı, kişi üzerindeki etkisinin basit bir tıbbi müdahale ile giderilebilecek ölçüde hafif nitelikte olduğu yönünde görüş bildirildi.
 • Çekmeköy'de Zabıta Ekipleri Bu Kez Ellerinde Çiçeklerle İş Yerlerine Girdi Çekmeköy Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Zabıta Haftası dolayısıyla esnafa gül ve karanfil dağıttı. Esnaflar ise karşılarında ellerinde çiçeklerle zabıta ekiplerini görünce şaşkınlıklarını gizleyemedi.
 • Öğle Bülteni Günün önemli gelişmelerini sizin için derledik.
 • Organize Hırsızlık Çetesi Soygunu Bırakıp Böyle Kaçtı Çekmeköy’de şafak vakti çalıntı plakanın takılı olduğu minibüsle inşaat malzemelerinin olduğu bir depoya gelen organize hırsızlık çetesi, deponun alarm sistemi devreye girince apar topar kaçtı. Hırsızlardan birinin eline geçirdiği sopayla alarmı susturmaya çalışması güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.
 • Organize Hırsızlık Çetesi Soygunu Bırakıp Böyle Kaçtı Çekmeköy’de şafak vakti çalıntı plakanın takılı olduğu minibüsle inşaat malzemelerinin olduğu bir depoya gelen organize hırsızlık çetesi, deponun alarm sistemi devreye girince apar topar kaçtı. Hırsızlardan birinin eline geçirdiği sopayla alarmı susturmaya çalışması güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.
 • 10 Günlük Bayram Tatili Köpek Otellerine Olan Talebi Patlattı Kurban Bayramı tatilinin 10 güne çıkmasıyla birlikte vatandaşların uzun bir tatil yapacak olması köpek otellerinde talep patlamasına neden oldu.
 • İstanbul'da DHKP-C Operasyonu Açıklaması 6 Gözaltı İstanbul’da terör örgütü DHKP/C’ye yönelik düzenlenen operasyonda 6 kişi gözaltına alındı.
 • İstanbul'da Terör Operasyonu Terör örgütü DHKP/C'ye yönelik operasyonda, esnafa zorla kepenk kapattırmaya çalıştıkları iddia edilen 6 kişi gözaltına alındı.
 • Çekmeköy'de Zincirleme Trafik Kazası Açıklaması 3 Yaralı Çekmeköy'de meydana gelen zincirleme kazada 3 kişi yaralandı.
 • Tatbikatta Enkaz Altından İnsanlar Çıkarıldı 17 Ağustos 1999 depreminin yıl dönümünde daha önceden yıkılan bir binada birçok ekibin katılımıyla tatbikat yapıldı. Senaryo gereği enkaz altında kalanları çıkarmak için ekipler amansız mücadele verdi.
 • Köpeklere Özel Otel Açıklaması Yok Yok ! İstanbul Çekmeköy’de köpekler için kurduğu butik köpek otelinde kafessiz ortamda özel odalarda köpeklere konaklama ve kreş hizmeti sunan Fatih Altıkardeş, sahipleri tatile çıkan köpeklere konforlu bir yaşam sunuyor.
 1  2  ...  11  12 

ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !