ÇATALCA HABERLERİ / İstanbul

 • 'Yatırımcının Yeni Rotası Arsa Ve Arazi' Altın Emlak Genel Müdürü Mustafa Hakan Özelmacıklı, “Büyük şehirlerdeki arsa maliyetlerinin artması, piyasada gerileyen talep, mevcut stok nedeni ile fiyatların düşeceği beklentileri yatırımcıları gayrimenkulde farklı alternatiflere yöneltiyor” dedi.
 • 'Köprüden Kaçak Geçen Hem Ceza Yiyecek Hem Geri Dönecek' Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Arslan: '15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nden kaçak geçenler köprüden önceki son çıkış noktalarından döndürülecek. Hem ceza yiyecek hem de geri gidecekler” 'Yabancı araçlarla ilgili sistemi kuruyoruz. Yabancı araçlar eğer kaçak geçiş yaparsa gümrük kapısından çıkamayacak'' Milli bayrak taşıyıcımızı (THY) nasıl biz öncelikliyor isek Yeni Havalimanı’nın hizmete girmesinde ve başarılı hizmet vermesinde aynı şekilde onlar da hizmet edecek'
 • Kentsel Dönüşüm Ve Büyük Projeler Konut Fiyatlarını Yükseltti sahibinden.com Emlak Endeksi verilerine göre, kentsel dönüşüm ve büyük projelerin devam ettiği İstanbul'da Çatalca, Ankara'da Kızılcahamam ve İzmir'de Karaburun son bir yılda konut fiyatları en fazla yükselen ilçeler oldu
 • Sular Altında Kalan Mahalle Havadan Görüntülendi İstanbul Çatalca’da sağanak yağış nedeniyle sular altında kalan Karamandere Mahallesi, yaşanan felaketin ardından havadan görüntülendi.
 • Sular Altında Kalan Çatalca'daki Mahalle Havadan Görüntülendi Çatalca’da sağanak yağış nedeniyle sular altında kalan Karamandere Mahallesi, yaşanan felaketin ardından havadan görüntülendi.
 • Evleri Sular Altında Kalan Vatandaşlar Yardım Bekliyor Çatalca’da, dün akşam saatlerinde etkili olan sağanak yağış nedeniyle Karamandere Deresi’nin taşması sonucu birçok ev ve iş yerlerini su basan vatandaşlar, geceyi yakınlarının evlerinde geçirdi. Günün ağarmasıyla selin boyutu gözler önüne serilirken, evleri kullanılamaz hale gelen vatandaşlar yetkililerden yardım bekliyor.
 • Çatalca'da Evleri Sular Altında Kalan Vatandaşlar Yetkililerden Yardım Bekliyor Çatalca’da, dün akşam saatlerinde etkili olan sağanak yağış nedeniyle Karamandere Deresi’nin taşması sonucu birçok ev ve iş yerlerini su basan vatandaşlar, geceyi yakınlarının evlerinde geçirdi. Günün ağarmasıyla selin boyutu gözler önüne serilirken, evleri kullanılamaz hale gelen vatandaşlar yetkililerden yardım bekliyor.
 • Başkan Uysal'dan Rahatlatan Açıklama İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Mevlüt Uysal, “Yağmuru tam atlatmış olmamakla birlikte, tehlike şu anda gözükmemekte” dedi.
 • İBB Başkanı Uysal Açıklaması 'Yağmuru Tam Atlatmış Olmamakla Birlikte, Tehlike Şu Anda Gözükmemekte' İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Mevlüt Uysal, “Yağmuru tam atlatmış olmamakla birlikte, tehlike şu anda gözükmemekte” dedi.
 • Çatalca'da Dere Taştı, Evler Sular Altında Kaldı İstanbul Çatalca’da sağanak yağış nedeniyle Karamandere Deresi’nin taşması sonucu bir mahallenin yolu ulaşıma kapandı. Ekiplerin çalışma sonrası açılan yol tekrar ulaşıma açılırken, çok sayıda ev, ahır ve çiftlik sular altında kaldı.
 • Çatalca'da Dere Taştı, Yollar Kapandı, Vatandaşlar Mahsur Kaldı İSTANBUL – İstanbul Çatalca’da sağanak yağış nedeniyle Karamandere Deresi’nin taşması sonucu bir mahallenin yolu ulaşıma kapandı. Ekiplerin çalışma sonrası açılan yol tekrar ulaşıma açılırken, çok sayıda ev, ahır ve çiftlik sular altında kaldı.
 • İstanbul'daki Sağanak Çatalca Terkos civarında gün içinde metrekareye 107 kilogram yağış düştü.
 • Enerji Ve Tabii Kaynaklar Bakanı Albayrak Açıklaması (2) 'Tüm kaynakların geliştirilerek tüm Türkiye'ye 1 yıl içerisinde bastığımız gaz kapasitesi geçen yıl sonu 190 milyon metreküpten 225 milyon metreküpe çıktı. 2017 yıl sonunda ise 2016'ya göre, 68 milyon metreküp artarak, 293 milyon metreküpe ulaşacak' 'Geçen yıl ekim ayında yüzde 10'luk doğalgaz indirimiyle 2016 itibarıyla AB ülkeleri arasında haneye en ucuz doğalgaz temin eden birinci ülke olduk. Sanayide ise ikinciyiz. İnşallah onda da birinci olacağız'
 • Türkiye Motokros Şampiyonası Şampiyona, hafta sonunda İstanbul'da yapılacak.
 • Yurtta Hava Durumu Yapılan son değerlendirmelere göre, ülkenin kuzey kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu, Doğu Karadeniz kıyıları, Edirne, Tekirdağ, Kocaeli, Sakarya, Eskişehir, Bolu, Ordu, Kars, Ardahan, Iğdır, Kırklareli ve Çanakkale’nin kuzeydoğu kesimleri ile İstanbul’un Çatalca ve Silivri ilçelerinin sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.
 • İstanbul'da 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılının Açılış Programı Gerçekleştirildi 2018 Eğitim-Öğretim yılı 1.Dönem açılış programında Nakkaş İlkokulu’nun adı Çatalca Şehit Kurmay Albay Gökhan Peker İlkokulu olarak değiştirildi.İlk ders zilini İstanbul Valisi Vasip Şahin çaldı.
 • İnsan Kaçakçısı Minibüsüyle Polise Çarptı Polis ekipleri insan kaçakçılığı şüphesi üzerine takibe aldıkları bir minibüsü Çatalca gişeler önünde durdurdu. Ekipler araca doğru gittiği sırada minibüs şoförü bir polis memuruna çarparak olay yerinden kaçtı. Daha sonra terk edilmiş vaziyette bulunan minibüsün içinde Suriye uyruklu 29 göçmen olduğu öğrenildi.
 • BÜSTKİD Başkanı Derya Kök Açıklaması 'Menekşe Deresi Tehlike Saçıyor' Büyük Çekmece Sivil Toplum Kuruluşları İletişim Derneği (BÜSTKİD) Başkanı Derya Kök, Menekşe Deresi’ne Çatalca pis su hattında meydana gelen kaçak ile ilgili çalışmalarda bulundu.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Köy Ziyareti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çatalca sınırları içerisinde bulunan Örencik köyünü ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kadın Çiftçiye Yardım Sözü Çatalca’da şehit cenazesine katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, tören sonrası yanına ağlayarak gelen bir kadın çiftçinin sorunlarını dinledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya ile birlikte ağlayan kadını teselli ederken, kadın çiftçiye yardım sözü verdi.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kadın Çiftçiye Yardım Sözü Çatalca’da şehit cenazesine katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, tören sonrası yanına ağlayarak gelen bir kadın çiftçinin sorunlarını dinledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya ile birlikte ağlayan kadını teselli ederken, kadın çiftçiye yardım sözü verdi.
 • Bakan Kaya'dan Şehit Ailelerine Ziyaret Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Kaya, Çatalca'da şehit Halil İbrahim Gürel'in cenaze töreni sonrası aynı ilçede bulunan şehit Pilot Teğmen Mümin Demiralp ve şehit Piyade Kurmay Albay Gökhan Peker'in ailelerini ziyaret ederek, onlarla bayramlaştı.
 • Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanı Kaya'dan Şehit Ailelerine Ziyaret Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Çatalca’da bulunan şehit ailelerini ziyaret etti.
 • '20'Ye Yakın Dünya Lideriyle Bu Konuları Görüştüm' Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Myanmar’da Müslümanlara yapılan katliamı ayın 19’unda Birleşmiş Milletler Genel Kurulu’nda gündeme getireceğini belirterek, "Ama bu arada İslam İşbirliği Teşkilatı dönem başkanı olarak 20’ye yakın dünya lideriyle bu konuları görüştüm, görüşüyorum" dedi.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklaması '20'Ye Yakın Dünya Lideriyle Myanmar'ı Görüştüm' Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Myanmar’da Müslümanlara yapılan katliama Türkiye’nin sessiz kalmayacağını belirterek, "Ayın 19’unda Birleşmiş Milletler Genel Kurulu’nda en geniş manada gündeme getireceğim. Oradaki liderlerle de bunu konuşacağız. Ama bu arada İslam İşbirliği Teşkilatı dönem başkanı olarak 20’ye yakın dünya lideriyle bu konuları görüştüm, görüşüyorum. Tabi bu bütün görüşmelerimizde netice aldığımız veya alacağımız liderler var, liderler var. Herkes aynı hassasiyeti taşımıyor" dedi.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan Çatalca'da Erdoğan: 'Myanmar sürecini de ayın 19'unda BM Genel Kurulu'nda en geniş manada gündeme getireceğim. Oradaki liderlerle bunları konuşacağız' 'İslam İşbirliği Teşkilatı Dönem Başkanı olarak 20'ye yakın dünya lideriyle bu konuları görüştüm, görüşüyorum. Tabii ki tüm bu görüşmelerimizde netice aldığımız veya alacağımız liderler var. Herkes aynı hassasiyeti taşımıyor. Varsınlar taşımasınlar, biz görevimizi yapacağız' 'Bizler Türkiye olarak, Kızılayımızla, AFAD'ımızla buralara yardımlarımızı ulaştırdık, ulaştırmaya devam ediyoruz'
 • Hakkari Şehidi Son Yolculuğuna Uğurlandı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hakkari’nin Çukurca ilçesinde PKK terör örgütü tarafından düzenlenen roketli saldırıda şehit olan sözleşmeli er Halil İbrahim Gürel’in cenaze törenine katıldı.
 • Şehit Piyade Er Gürel, Son Yolculuğuna Uğurlandı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gürel için Çatalca'da düzenlenen törene katıldı.
 • Hakkari Şehidinin Evine Ateş Düştü Hakkari’nin Çukurca ilçesinde PKK terör örgütü tarafından düzenlenen roketli saldırıda şehit olan sözleşmeli er Halil İbrahim Güler’in baba ocağına ateş düştü. Şehidin babası Kani Güler, "Vatan sağolsun" dedi.
 • İstanbul'a Şehit Ateşi Düştü Hakkari’nin Çukurca ilçesinde PKK terör örgütü tarafından düzenlenen roketli saldırıda şehit olan sözleşmeli er Halil İbrahim Güler’in İstanbul Çatalca’daki baba ocağına ateş düştü. Şehidin babası Kani Güler, "Vatan sağolsun" dedi.
 • Çatalca'nın Başpehlivanı Abdullah Güngör Oldu Ordu BB. Spor güreşçisi Abdullah Güngör, Türkiye’nin en iyi 40 isminin katıldığı 18. Erguvan Çatalca Yağlı Güreşleri’nde başpehlivan oldu.
 • Yüzlerce Bisikletçi, Şehit Albay İçin Pedal Çevirdi Şırnak’ta 31 Mayıs tarihinde şehit olarak Çatalca’yı yasa boğan Şehit Kurmay Albay Gökhan Peker anısına bisiklet turu düzenlendi.
 • Yavuz Sultan Selim Ve Osman Gazi Köprülerine Yakın Gayrimenkuller Fiyatlanmaya Devam Ediyor Yavuz Sultan Selim ve Osman Gazi köprülerinin güzergahlarındaki bölgelerde gayrimenkul değerleri önemli artışlar gösteriyor.
 • Çatalca'daki Arsa Dolandırıcıları Tutuklandı İstanbul’da sahte kimlik kartları ile vekaletname düzenleyerek başkalarına ait arsayı müteahhitlere satmaya çalıştıkları ileri sürülen 4 dolandırıcı tutuklandı.
 • İstanbul'da Sahteciliğe Yönelik Operasyon Çatalca'da sahte nüfus cüzdanı, vekaletname ve belge düzenleyerek, başkasına ait arsayı satmak istedikleri iddiasıyla gözaltına alınan 4 kişi tutuklandı.
 • İstanbul'un Saklı Cenneti 'Ormanlı' Çatalca ilçesine bağlı Ormanlı köyü, eşsiz doğası, denizi ve plajıyla hafta sonu tatilini geçirmek isteyen İstanbulluların öncelikli tercihleri arasında yer alıyor Köy, plajının yanı sıra yamaç paraşütü, doğa yürüyüşü, kuş gözlemi, bisiklet turu ve olta balıkçılığı aktiviteleriyle de ziyaretçilerin ilgisini çekiyor.
 • Bu Kare İstanbul'da Çekildi Hava sıcaklığının mevsim normallerinin üzerine çıkmasıyla birlikte Çatalca’da inekler plaja indi.
 • Kurban Öncesi Sıcaktan Bunalan İnekler Plaja İndi Hava sıcaklığının mevsim normallerinin üzerine çıkmasıyla birlikte Çatalca’da inekler plaja indi.
 • TEM'de Feci Kaza Açıklaması1 Ölü TEM Otoyolu Çatalca mevkiinde meydana gelen feci kazada kontrolünü kaybeden tır önce bariyerlere, sonra yol tabelasına çarptıktan sonra refüjde durabildi. Tır dorsesinde bulunan demirlerin araç kabinin üzerinde devrilmesiyle altta kalan şoför ise olay yerinde hayatını kaybetti.
 • Öğle Bülteni Günün gelişmelerini sizin için derledik.
 • TEM Otoyolu'ndaki Tır Kazasında Araç Sürücüsü Hayatını Kaybetti TEM Otoyolu Çatalca mevkinde meydana gelen tır kazasında aracın lastiğinin patlaması üzerine sürücü, direksiyon hakimiyetini kaybederek bariyerlere çarptı. Araç sürücüsü kazada hayatını kaybederken yolda trafik akışı kontrollü olarak sağlanıyor.
 • TEM'de Feci Kaza Açıklaması 1 Ölü İstanbul Çatalca’da kontrolü yitirilen tır, bariyerlere çarptı. Çarpmanın etkisiyle karşı şeride geçen aracın kasasında bulunan inşaat demirleri ise yola savruldu. Feci kazada TIR şoförü öldü.
 • TEM'de Bariyerlere Çarpan Tır, Yolu Trafiğe Kapattı TEM Otoyolu Çatalca mevkisinde bir tırın bariyerlere çarpması sonucu yol trafiğe kapandı.
 • TEM'de Tır Bariyerlere Çarptı Açıklaması 1 Ağır Yaralı TEM Otoyolu Çatalca mevkinde direksiyon hakimiyetini kaybeden tır sürücüsü, bariyerlere çarptı. Çarpmanın etkisiyle aracın kasasında bulunan demirler yola savrulurken sürücü ağır yaralandı.
 • TEM Otoyolu'nda Tır Bariyerlere Çarptı Açıklaması 1 Ağır Yaralı TEM Otoyolu Çatalca mevkinde direksiyon hakimiyetini kaybeden tır sürücüsü, bariyerlere çarptı. Çarpmanın etkisiyle aracın kasasında bulunan demirler yola savrulurken sürücü ağır yaralandı.
 • İBB'den Engeli Köfteciye 2'İnci Kez Araba Hediyesi Çatalca’da kimliği belirsiz kişilerce ekmek teknesi üçüncü kez yakılan engelli Köfteci Hasan Ekşi’ye İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı (İBB) Kadir Topbaş 2’inci kez köfteci arabası hediye etti.
 • 2 Bin 500 Lira Maaşla Eleman Bulamıyorlar İstanbul Çatalca’da bir sanayi sitesi içerisinde bulunan bir çok işletme eleman bulamamaktan şikayetçi. Eksik işçiyle çalıştıkları için tam kapasite çalışamayan fabrikalar, 2500 lirayı bulan maaşlara rağmen çalıştıracak eleman bulamıyor.
 • 2500 Lira Maaşla Eleman Bulamıyorlar Çatalca’da bir sanayi sitesi içerisinde bulunan bir çok işletme eleman bulamamaktan şikayetçi. Eksik işçiyle çalıştıkları için tam kapasite çalışamayan fabrikalar, 2500 lirayı bulan maaşlara rağmen çalıştıracak eleman bulamıyor.
 • Başkan Akgün Açıklaması 'Akalan Köyümüze Modern Bir Eğitim Tesisi Kazandırıyoruz' Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Çatalca ilçesi Akalan köyünde yapımı hızla devam eden Atatürk İlk ve Orta Öğretim Okulu’nda incelemelerde bulundu. Okulun, 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı’na yetiştirileceğini açıklayan Başkan Akgün, “Akalan köyümüze laboratuvarları, çok amaçlı salonu ve kütüphanesi ile modern bir eğitim tesisi kazandırıyoruz” dedi.
 • Engelli Köftecinin 'Ekmek Teknesi' Üçüncü Kez Kundaklandı Çatalca’da yüzde 72 engelli bulunan Hasan Ekşi’nin, tek geçim kaynağı olan köfteci arabası 1 ay içerisinde 3’üncü kez kundaklandı. Ekmek teknesi aynı noktada 3 kez kundaklanan engelli adam yetkililerden yardım bekliyor.
 • Çatalca'da Tekstil Fabrikasında Korkutan Yangın Çatalca’da sanayi sitesinde bir tekstil fabrikasında yangın çıktı. Çok sayıda ilçeden gelen itfaiye ekiplerinin müdahale ettiği yangında ölen ya da yaralanan olmazken, fabrikada maddi hasar meydana geldi.
 • Çatalca'da Fabrika Yangını Çatalca’da sanayi sitesi içerisindeki bir tekstil fabrikasında henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. İki kişinin yoğun dumandan etkilendiği iddia edilen yangında ekipler, alevlerin diğer fabrikalara sıçramasını önlemeye çalışıyor. Öte yandan, yangının sebep olduğu yoğun duman metrelerce uzaktan görüldü.
 • Başkan Akgün'den Çatalca'ya Yeni Eğitim Yuvası Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Çatalca Akalan Köyü’ne modern bir okul kazandırıyor.
 • Engelli Şahsın Ekmek Teknesini Kundakladılar İstanbul Çatalca’da engelli şahsın tek geçim kaynağı olan köfte arabası kundaklandı. Kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce ekmek teknesi yakılan yüzde 72 engelli şahıs, yetkililerden yardım bekliyor.
 • Engelli Şahsın Ekmek Teknesini Kundakladılar Çatalca’da engelli şahsın tek geçim kaynağı olan köfte arabası kundaklandı. Kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce ekmek teknesi yakılan yüzde 72 engelli şahıs, yetkililerden yardım bekliyor.
 • Eski TALPA Başkanı Gürcan Mantı Son Yolculuğuna Uğurlandı Uçuşa gittiği sırada havalimanında kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden THY Kaptan pilotu Gürcan Mantı düzenlenen askeri törenle son yolculuğuna uğurlandı. Mantı’nın yakınları ve mesai arkadaşları gözyaşlarına boğuldu.
 • TALPA Eski Başkanı Mantı'nın Vefatı Atatürk Havalimanında ekip odasından çıktıktan sonra kalp krizi geçirerek önceki gün hayatını kaybeden TALPA eski başkanlarından kaptan pilot Gürcan Mantı için görev yaptığı THY Uçuş Eğitim Başkanlığında tören yapıldı THY Genel Müdürü Ekşi: 'Özellikle Sivil Havacılık Genel Müdürlüğüm (SHGM) zamanında kendisiyle TALPA'daki görevi sebebiyle çok sık görüşürdük. O kendine özgü tontonluğu ve sevecenliğiyle heyecanlı heyecanlı projelerini anlatır, sıkıntıları dile getirirdi. TALPA'yı, SHGM gündemine aslında o getirmişti. Çabalarıyla Türkiye Pilotlar Gününü, Dünya Pilotlar Gününe çevirmiştir'
 • Hanefi Bostan'dan 2016-2017 Eğitim - Öğretim Yılı Sonu Değerlendirmesi Türk Eğitim Sen İstanbul İl Başkanı Hanefi Bostan, öğretim yılının daha sonra ermesinin ardından yaptığı yazılı açıklamada değerlendirmelerde bulundu.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Askeri Tabura Ziyaret Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şırnak’ta şehit olan 13 asker için Hadımköy Jandarma Tabur Komutanlığına giderek taziye ziyaretinde bulundu.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Hadımköy Jandarma Tabur Komutanlığına Taziye Ziyareti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şırnak’ta şehit olan 13 asker için Hadımköy Jandarma Tabur Komutanlığına giderek taziye ziyaretinde bulundu.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hadımköy Jandarma Komando Tabur Komutanlığını ziyaret etti.
 • Şehidin Cenazesine Cumhurbaşkanı Erdoğan Da Katıldı Şırnak Şenoba’daki helikopter kazasında şehit olan Albay Gökhan Peker, Çatalca Nakkaş Köyü Meydanı’nda cuma namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Nakkaş Köyü Mezarlığı’na defnedildi. Cenaze namazına katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, şehidin ailesine taziyelerini iletti.
 • Şırnak Şehidi Albay Gökhan Peker Son Yolculuğuna Uğurlandı Şırnak Şenoba’daki helikopter kazasında şehit olan Albay Gökhan Peker, Çatalca Nakkaş Köyü Meydanı’nda cuma namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Nakkaş Köyü Mezarlığı’na defnedildi. Cenaze namazına katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, şehidin ailesine taziyelerini iletti.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan Şırnak Şehidinin Cenazesi İçin Çatalca'ya Hareket Etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şırnak’taki helikopter kazasında şehit olan Albay Gökhan Peker’in cenazesine katılmak üzere Kısıklı’daki evinden helikopterle ayrılarak Çatalca’ya gitti.
 • Şırnak Şehidi Albay Gökhan Peker'in Acı Haberi Baba Ocağına Ulaştı Şırnak’ta meydana gelen helikopter kazasında şehit olan Piyade Kurmay Albay Gökhan Peker’in acı haberi baba ocağına ulaştı.
 • Spor Toto 3. Lig Spor Toto 3. Lig 2. Grup Play-Off Final serisi ilk maçında Çatalcaspor, sahasında karşılaştığı Erbaaspor’u 1-0 mağlup etti. Çatalcaspor, alınan bu sonuçla bir üst lige yükselme adına önemli avantaj elde etmiş oldu.
 • İstanbul'da Faciadan Dönüldü! İstanbul Çatalca’da kum yüklü bir kamyon, geri manevra yapacağı esnada freninin boşalması nedeniyle kontrolden çıkarak devrildi. O sırada yoldan geçen bir yolcu midibüsü, kamyona çarpmaktan saniyelerle kurtuldu. Facianın eşiğinden dönüldüğü o an güvenlik kamerasına yansıdı.
 • Çatalca'da Facianın Eşiğinden Dönüldüğü An Kamerada Çatalca’da kum yüklü bir kamyon, geri manevra yapacağı esnada freninin boşalması nedeniyle kontrolden çıkarak devrildi. O sırada yoldan geçen bir yolcu midibüsü, kamyona çarpmaktan saniyelerle kurtuldu. Facianın eşiğinden dönüldüğü o an güvenlik kamerasına yansıdı.
 • Futbol Açıklaması Spor Toto 3. Lig Ligde 2. Grup playoff yarı final maçlarının programı belli oldu
 • Dersimspor-Çatalcaspor Maçının Tarihi Belli Oldu Spor Toto 3. Lig 2. Grup'ta ertelenen Dersimspor-Çatalcaspor maçının 13 Mayıs Cumartesi günü oynanacağı açıklandı.
 1  2  ...  5 

ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !