BEYOĞLU HABERLERİ / İstanbul

 • Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Teknoloji Zirvesine Katıldı Turkcell’in düzenlediği Teknoloji Zirvesi’nde konuşan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “Şehir hayatını kolaylaştıracak teknolojilerin nasıl olması gerektiğini anlatmamız gerekiyor’’ dedi.
 • Uber'e Karşı Bin 500 Taksici Uygulama Geliştirdi Birleşik Taksi Şoförleri Derneği’nin desteği ile birlikte bin 500 taksici @taksi uygulamasını kurdu. Uygulamayla beraber müşterilere daha iyi hizmet verileceği belirtildi.
 • Darülaceze'den Gayrimenkul Satışı Darülaceze Başkanlığı, 33,5 milyon lira değerinde dört gayrimenkulü satılığa çıkarıyor.
 • Kursiyerler Beyoğlu'nu Fotoğrafladı Beyoğlu’nda geleceğin fotoğrafçılarını yetiştirmek amacıyla açılan Fotoğrafçılık Atölyesi’nin 15’inci dönemi tamamlandı. Aldığı fotoğrafçılık eğitimi ile Beyoğlu’nu fotoğraflayan kursiyerlerin çekimlerinden seçilen 55 fotoğraf “Kursiyerlerin Gözünden Beyoğlu” fotoğraf sergisinde sanatseverlerle buluştu.
 • (Özel) Kediye İşkence Yaparak Öldüren Zanlı Yakalandı Beyoğlu’nda geçtiğimiz yıl bir kediye işkence yaparak öldüren zanlı İstiklal Caddesi’nde yakalandı. Şahsın kediye işkence anların güvenlik kameralarına yansımış, havyanseverlerin büyük tepkisini çekmişti.
 • Beyoğlu'ndaki Kahvehaneye Silahlı Saldırı Saldırı anı güvenlik kameralarına yansıdı.
 • Kahvehaneye Silahlı Saldırı Kamerada Beyoğlu’nda kahvehaneye düzenlenen ve 6 kişinin yaralandığı silahlı saldırının görüntüleri ortaya çıktı.
 • Kahvehaneye Silahlı Saldırı Açıklaması 6 Yaralı İstanbul Beyoğlu’nda bir kahvehaneye uzun namlulu silahlarla ateş açıldı. Olayda kahvehanedeki 6 kişi yaralandı.
 • Beyoğlu'nda Kahvehaneye Silahlı Saldırı; 6 Yaralı İstanbul – Beyoğlu’nda bir kahvehaneye yüzü maskeli kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından uzun namlulu silahlarla ateş açıldı. Açılan ateş sonucu kahvehane içerisinde bulunan 6 kişi yaralandı.
 • Beyoğlu'nda kahvehaneye silahlı saldırı Beyoğlu'nda bir kahvehaneye yüzü maskeli kimliği belirsiz kişi yada kişiler tarafından silahla ateş açıldı. Saldırıda 7 kişi yaralandı.
 • Taksim'de dilenci terörü! 12 yaşındaki kızı tramvaydan attılar İstanbul Taksim’de İstiklal Caddesi’nde nostaljik tramvaya asılan 12 yaşındaki dilenci bir kız çocuğu, diğer dilenciler tarafından aşağı itildi. Küçük kızın olayda parmağı incinirken, yaşadığı korku kameralara yansıdı.
 • Başkan Demircan Açıklaması 'Sağlıklı Bir Aile İçin Doğru İletişimi Kurmak Önemli' Beyoğlu Belediyesi tarafından "çocuklara doğru davranış kazandırma” konulu seminere katılan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, "Sağlıklı bir aile için, sağlıklı bir çocuk yetiştirmek için doğru iletişim yöntemlerini kullanmamız gerekiyor" dedi.
 • Taksim'de Omzunda Taşıdığı Kadına Tecavüz Eden Zanlı Yakalandı Taksim Balo Sokakta geçtiğimiz sene bar çıkışında bayılarak kaldırıma düşen bir kadını omzunda taşıyarak getirdiği inşaatta tecavüz eden zanlı polis ekipleri tarafından yakalandı. Polisten kaçmak için binada atlayan zanlının bacağının kırıldığı öğrenildi.
 • Taksim'deki Cinsel İstismar Genç bir kadına metruk binada cinsel saldırıda bulunduğu iddia edilen şüpheli Beyoğlu'nda yakalandı Şüpheli, işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.
 • Camdan Düşen Şengül Öğretmenin Ölümüne İlişkin Davada Cansız Mankenle Keşif Kararı Beyoğlu’nda geçen yıl, öğretmen Şengül Karaca’yı iterek ölümüne sebep olduğu iddiasıyla müebbet hapis istemiyle Hasan Aydın’ın yargılandığı davada mahkeme, Şengül öğretmenin düştüğü yerde cansız manken kullanılarak keşif yapılmasına karar verdi.
 • Beyoğlu'ndaki Silahlı Çatışmada Kamerada İstanbul Beyoğlu’nda 2 grup arasında yaşanan silahlı çatışma sonucu 1 kişinin ağır yaralandığı olayda, saldırganın ateş açması ve kaçması kameralara yansıdı.
 • Beyoğlu'ndaki silahlı çatışmada Beyoğlu’nda 2 grup arasında yaşanan silahlı çatışma sonucu 1 kişinin ağır yaralandığı olayda, saldırganın ateş açması ve kaçması kameralara yansıdı.
 • Öğretmen Şengül Karaca'nın Şüpheli Ölümünde Keşif Kararı Beyoğlu'nda kaldığı evin penceresinden düşerek ölen Şengül Karaca'yı iterek ölümüne sebep olduğu gerekçesiyle hakkında dava açılan sanığın yargılanmasına devam edildi Mahkeme heyeti, Karaca ile aynı boy ve kilodaki bir cansız mankenle olay yerinde keşif yapılmasına karar verdi.
 • Başkan Demircan Açıklaması 'Akıllı Şehirlerin Oluşumunda Doğru Planlama Çok Önemli' Akıllı şehirlerin oluşumunda doğru planlamanın çok önemli olduğunu belirten Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “Her şeyden önce yerel yönetimin kendi içerisinde akıllı ve hızlı yönetilebilmesi gerekiyor. Beyoğlu’nu Akıllı şehirler sıralamasında daha üst sıralar taşımak için Smart Beyoğlu uygulamasını geliştirdik” dedi.
 • Beyoğlu'nda Silahlı Çatışma Açıklaması 1 Yaralı İstanbul – Beyoğlu’nda kimliği öğrenilemeyen kişi yada kişiler arasında henüz bilinmeyen bir nedenle çıkan silahlı çatışmada bir kişi yaralandı. Olay yerine özel harekat ekipleri sevk edilirken olaya karıştıkları iddia edilen 3 kişi gözaltına alındı.
 • Mahkum Hastaneden Böyle Kaçtı Beyoğlu’nda tedavi ettirilmek için getirildiği hastanenin birinci katından atlayan mahkum kayıplara karıştı. Mahkumun birinci kattan atladığı ve jandarmanın kovaladığı anlar güvenlik kameralarına yansıdı.
 • Birinci Kattan Atlayan Mahkumun Kaçma Anı Kamerada Beyoğlu’nda tedavi ettirilmek için getirildiği hastanenin birinci katından atlayan mahkum kayıplara karıştı. Mahkumun birinci kattan atladığı ve jandarmanın kovaladığı anlar güvenlik kameralarına yansıdı.
 • Beyoğlu'nda İletişim Teknikleri Semineri'ne Yoğun İlgi Beyoğlu’nda, vatandaşların kendini daha iyi tanımasına yardımcı olmak amacıyla başlatılan Psikolojik Seminerler yoğun ilgi görüyor. Semt Konaklarında devam eden seminerler kapsamında düzenlenen “İletişim Becerileri ve Teknikleri” konulu seminerde vatandaşlara, iletişimin önemini ve doğru iletişim kurmanın yöntemleri anlatıldı.
 • Örgüt Bağlantılı Matbaaya Operasyon İstanbul ve Diyarbakır’da düzenlenen operasyonlarda, Özgürlükçü Demokrasi Gazetesi ve Gün Matbaacılık çalışanı 22 kişi gözaltına alındı.
 • 1 Mayıs'da TOMA İle Ölüme 1 Yıl 8 Ay Hapis Beyoğlu’nda 1 Mayıs 2016’da TOMA çarpması sonucu Nail Mavuş adlı vatandaşın ölümüne ilişkin davada polis memuru Abdurrahman O. “taksirle ölüme neden olma” suçundan 1 yıl 8 ay hapse çarptırıldı. Mavuş’un ailesinin şikayetini geri çektiği davada mahkeme, hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verdi.
 • TOMA Sürücüsünün ''Taksirle Ölüme Neden Olma'' Davasında Karar Beyoğlu'nda, 1 Mayıs 2016'da TOMA'nın çarpması sonucu bir kişinin ölümüne ilişkin yargılanan polis memuruna 1 yıl 8 ay hapis cezası verildi Mahkeme, hükmün açıklanmasının geriye bırakılmasına karar verdi.
 • Başkan Demircan Açıklaması Sultan 2'Nci Abdülhamid Han Çağı Aşan Projelere İmza Attı' “Sultan 2’nci Abdülhamid ve Çağı Yönetmek” panelline konuşmacı olarak katılan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “Yani dünya ticaretinin merkezinde olan Türkiye’nin en önemli projeleri Sultan Abdülhamid Han döneminde başlamıştır. Ülkemizdeki sanayi hamlesinin üretimle birlikte eğitimle el alındığı en modern çağ da yine Sultan Abdülhamid Han dönemi olmuştur” dedi.
 • 'Wikipedia'yı Hiç Tavsiye Etmiyorum' Prof. Dr. İlber Ortaylı: 'Bir kitapçı vardı. Aziz Nesin kitap bakarken, 'Bırak, dokunma. Sana yaramaz o.' dedi. Aziz Bey, senden daha iyi Osmanlıca okuyor. Aziz Bey'in hayırhah bir cimriliği vardı. Para buldu mu çocuk vakfına yatırırdı' 'Türkiye'de son 3 yılda kitap tercüme sayısı ve baskı sayısı fırladı. Herhalde televizyonların sıkıcılığından, kalitesizliğinden ve gazetelerin okunmaz olmasından dolayı İran'daki olay tekerrür etti. Millet okumaya başladı' 'Wikipedia'yı hiç tavsiye etmiyorum. Türkçesine ise hiç güvenmeyin. Ben size örnekler veririm. Bir kere ansiklopedi kullanmaya alışın'
 • 54'Üncü Kütüphane Haftası Beyoğlu'nda Coşkuyla Kutlanıyor Beyoğlu Belediyesi 54’üncü Kütüphane Haftası’nı bir birinden renkli etkinliklerle kutluyor. Bir hafta boyunca devam edecek etkinlikler kapsamında; seminerler, söyleşiler, gösteriler, atölyeler, oryantasyonlar, gölge oyunları, tiyatro ve sinema gösterimleri yapılacak.
 • İtfaiye Ekipleri, İntihar Girişiminde Bulunan Şahıs İçin Ağacı Keserek Önlem Aldı Beyoğlu’nda beş katlı bir binanın üçüncü katında intihar girişiminde bulunan şahıs için itfaiye ekipleri, apartmanın önündeki ağacı keserek, şahsın atlama ihtimaline karşı hava yastıklı önlem aldı. Polis ekiplerinin ikna çabalarına olumlu yanıt veren vatandaş, uzun uğraşlar sonunda intihar girişiminden vazgeçti.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beyoğlu'ndan Övgüyle Bahsetti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Beyoğlu Belediye’nin projelerinden övgüyle bahsetti, Okmeydanı Kentsel Dönüşüm Projesi için de müjdeyi verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, teknoloji konusundan örnek bir belediye konumuna gelen Beyoğlu Belediyesi için, “Beyoğlu Belediyemiz ismine ve imajına uygun şekilde teknolojiyi en iyi kullanan kurumlarımızdan biridir” dedi.
 • Beyoğlu'nda Kaza; 2 Yaralı İstanbul – Beyoğlu’nda park halindeki hafriyat kamyonuna çarpması sonucu meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
 • Beyoğlu'nda Otomobil Hafriyat Kamyonuna Çarptı Açıklaması 2 Yaralı Beyoğlu'nda bir otomobilin park halindeki kamyona çarpması sonucu iki kişi yaralandı.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklaması 'Afrin Ve Sincar'daki Etkisiz Hale Getirilen Terörist Sayısı 3 Bin 732 Oldu' AK Parti Beyoğlu 6. Olağan İlçe Kongresi’nde konuşma yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Bir üniversitemizde şehitlerimizin hatıralarını yad etmek için düzenlenen etkinliğe tahammül edemeyen zihniyet bu millet ve ülkeye ait değildir. Bu terörist öğrencilerini kamera çekimlerinden bulup çıkartıp, onlara gereğini yapacağız” dedi.
 • AK Parti Beyoğlu 6. Olağan İlçe Kongresi Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan: (1) '(Türkiye'nin sınır ötesinde ne işi var?) diyen her kişi ve kesim aslında birliğimizden, bütünlüğümüzden, geleceğimize güvenle bakmamızdan bunlar rahatsızlıklarını dışarıya vuruyorlar' 'Eğer biz bu vesayete, bu ihanet çetelerine teslim etmiş olsaydık, tek bir adım dahi atamazdık. İşte o zaman Türkiye çevremizde bolca örneği olan o felaket görüntüleriyle gündeme gelen bir ülke durumuna düşerdi. Milletimizle birlikte bu oyunu gördük ve karşımızdaki şer ittifakıyla göğüs göğüse mücadele ede ede hamdolsun bugünlere geldik'
 • Taksim'de polis dayağı iddiaları İsmail Küçükkaya'nın ekrana getirdiği görüntülerde polis olduğu iddia edilen kişi aracından inip vatandaşı darp ediyor.
 • 'Geleceğin Sineması'na Başvurular Devam Ediyor Bu yıl 15'inci kez gerçekleştirilecek yarışmaya son başvuru tarihi 30 Mart olarak belirlendi.
 • Uluslararası Frankofoni Günü Fransız Sarayı'ndaki resepsiyonda, Uluslararası Frankofoni Günü dolayısıyla düzenlenen yarışmalarda dereceye girenler ödüllendirildi.
 • 'Omuz Atma' Cinayetinde Tanık Polis Komiserlerini Suçladı İstiklal Caddesi üzerinde bir kişinin ölümüyle sonuçlanan ‘omuz atma’ kavgasına müdahale etmedikleri iddia edilen polis memurlarının yargılandığı davada tanık polis, komiserleri suçladı. Tanık olarak dinlenilen polis, “Komiserimiz Zafer O. ile Barış C. Bize ’Müdahale edilecek bir şey yok, yerinize gidin’ dediler” ifadelerini kullandı.
 • Beyoğlu'ndaki 'Omuz Atma Cinayeti' Davası İstiklal Caddesi'nde, 'omuz atma' nedeniyle Ayhan Kaya'nın bıçaklanarak öldürüldüğü kavgaya müdahale etmedikleri iddiasıyla 2 polisin 'görevi kötüye kullanmak' suçundan yargılanmasına devam edildi.
 • Başkan Demircan'dan Sağlıklı Yaşam Merkezi Müjdesi Vatandaşları sağlıklı yaşam konusunda bilinçlendirmek amacıyla düzenlenen seminere katılan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “Kasımpaşa’ya sağlıklı yaşam merkezi yaptırıyorum. Bu Sağlıklı Yaşam Merkezinde ne yememiz gerektiğini, ne içmemiz gerektiğini sürekli anlatan ve bu konularda sürekli eğitim veren programlarımız olacak” dedi.
 • Erdoğan'dan Sürpriz Ziyaret Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sabah saatlerinde Sütlüce’deki AK Parti İl Başkanlığını ziyaret etti.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti İl Başkanlığını Ziyaret Etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sabah saatlerinde Sütlüce’deki AK Parti İl Başkanlığına gelerek ziyarette bulundu. Yaklaşık 3 saat süren ziyaret sonrası Erdoğan binadan ayrıldı.
 • İranlı İş İnsanı Ve Kız Kardeşlerine Sahte MİT'çi Şoku İranlı iş insanı A.S. (35) ve kız kardeşlerini, kendilerine Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) görevlisi süsü veren bir fidye çetesi kaçırdı. Kardeşlerin 500 bin euro değerindeki ziynet eşyalarını da çalan çete, polisin operasyonuyla yakalandı.
 • Taksim'de ''Fotoğraflarla Çanakkale Zaferi'' Sergisi Taksim Meydanı'nda, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 103. yıl dönümü dolayısıyla fotoğraf sergisi açıldı.
 • Beyoğlu'nda 'Dur' İhtarına Uymayan Sürücü Lüks Otomobili Polisin Üstüne Sürdü Beyoğlu’nda uygulama yapan polis ekiplerinin “dur” ikazında bulunduğu lüks otomobildeki şahıslar, aracı polislerin üstüne sürerek kaçmak istedi. 2 polis memuru hafif şekilde yaralanırken, zanlılar yaşanan kovalamaca sonrası kıskıvrak yakalandı.
 • İstanbul'da İranlı Kardeşlerin Kaçırılması İstanbul'da 1'i kadın 3 İranlı kardeşin kaçırılmasına ilişkin 3 kişi daha tutuklandı.
 • İranlı İş Adamı Ve İki Kardeşini Kaçıran Fidyeciler Adliyeye Sevk Edildi İstanbul’da geçtiğimiz yıl güvenliğini sağladıkları İran uyruklu iş adamı ve 2 kardeşini kaldıkları otelden kaçırıp para ve değerli eşyalarını alan 4 zanlı yakalandı. Adliyeye sevk edilen 4 zanlıdan 3’ü tutuklandı.
 • İstanbul'da 5 Bin Polis İle Yeditepe Huzur Operasyonu İstanbul’da, "Yeditepe Huzur" asayiş uygulaması kapsamında, 39 ilçe ve yaklaşık 5.000 polisin katılımıyla Özel Harekat Polisi destekli denetim gerçekleştirdi.
 • 'Fenerbahçe Maçını İnşallah Kazanırız' Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Fenerbahçe maçıyla ilgili, “İnşallah kazanırız. Hak eden kazansın. Hak eden de Galatasaray olsun” dedi.
 • Mustafa Cengiz Açıklaması 'Fenerbahçe Maçını İnşallah Kazanırız' Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Fenerbahçe maçıyla ilgili, “İnşallah kazanırız. Hak eden kazansın. Hak eden de Galatasaray olsun” dedi.
 • Darbeci Albay, Hiçbir Şey Hatırlamadı FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi sırasında İBB’nin işgali ve burada çıkan olaylarda Prof. Dr. İlhan Varank'ın da aralarında bulunduğu 14 kişinin şehit edilmesiyle ilgili 52 sanığın yargılandığı davada tüm askerlerin savunmalarında halka ateş açtığını gördüklerini söyledikleri sanık eski Albay Zeki Demir, 15 Temmuz darbe girişimine ilişkin hiçbir şey hatırlamadığını söyledi Sanık eski İBB Sivil Savunma Sekreteri Mehmet Tunç’un da savunma yaptığı duruşma yarına ertelendi
 • AVM Yankesicileri Yakalandı İstanbul’da girdikleri alışveriş merkezlerinde kadınların çanta, cüzdan ve telefonlarını çalan 1’i kadın 2 kişi yakalandı. Olay anı ise güvenlik kameralarına yansıdı.
 • Taksim'de Doğu Türkistan Protestosu Doğu Türkistan Teşkilatlar Birliği üyesi kadınlar, Beyoğlu Tünel Meydanı'nda toplanıp Doğu Türkistan ve Türk bayrakları eşliğinde Galatasaray Meydanı'na kadar yürüdü.
 • Beyoğlu'nda 700 Kişi Doğu Türkistan İçin Yürüdü Doğu Türkistan Teşkilatlar Birliği öncülüğünde Beyoğlu Tünelinde toplanan yaklaşık 700 kişilik grup dev Türk bayrağı açıp,“Yaşasın bağımsız Doğu Türkistan” sloganları atarak Galatasaray Lisesi önüne yürüdü. O esnada grubun fotoğrafını çekene bir Çinli turiste Doğu Türkistani’lı bir kadın, “Defol Türkiye’yi kirletmeye mi geldin, haram ettiniz millet nefes alamıyor” diye tepki gösterdi. Araya polisin de girmesiyle Çinli turist olay yerinden uzaklaştı.
 • İstanbul'da Yankesicilik Operasyonu Kentteki alışveriş merkezlerinde yankesicilik olaylarına karıştığı iddiasıyla gözaltına alınan 2 şüpheli tutuklandı.
 • Beyoğlu 25 Proje İle Yatırımcıların Gözdesi Oldu Beyoğlu, 25 yatırımcı ve 25 proje ile katıldığı MIPIM 2018 Gayrimenkul Fuarı’nda yabancı yatırımcıların ilgi odağı oldu. Fuarda uluslararası yatırımcılarla bir araya gelerek, onları Türkiye’ye davet eden Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, yatırımcıların dikkatini çeken çok büyük projelerinin olduğunu söyledi.
 • 'Yeşilçam Film Günleri'nin Galası Yapıldı Kültür AŞ Genel Müdürü Kaptaner: 'Yeşilçam'ı sadece nostalji olarak düşünmek istemiyoruz, günümüzde de devam etsin istiyoruz. Türk sinemasını Yeşilçam başlığı altında yaşatalım ve devam ettirelim istiyoruz'
 • Karaköy'deki İstanbul Modern'de Son Gün 18 Mart Karaköy'deki 4 numaralı Antrepo'daki faaliyetleri 18 Mart'ta sona erecek İstanbul Modern, yeni binası yapılana kadar Beyoğlu'ndaki geçici mekanda hizmet verecek.
 • '37. İstanbul Film Festivali' İKSV tarafından 617 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek festivalde, dünya sinemasının en yeni örnekleri, kült yapıtlar ve usta yönetmenlerin son filmlerinin de aralarında olduğu bir program sunulacak.
 • Beyoğlu'nda İzinsiz Gösteri Taksim'de izinsiz yürüyüş yapmak isteyen gruptan 6 kişi gözaltına alındı.
 • İstanbul, Güç Birliği İle MIPIM'in 'Kalbi'ne Yerleşti İTO Başkanı Oran: 'İstanbul olarak MIPIM'de önemli bir aktör olarak öne çıkıyoruz. Yatırım deryasında İstanbul rüzgarı esiyor. MIPIM'de de bunu çok net şekilde görüyoruz' 'İstanbul'un en büyük özelliklerinden biri iki kıtayı birbirine sıkı sıkıya bağlayan milyar dolarlık projeleri. 2018 yılı İstanbul'un mega proje stoku için önemli bir yıl. Mega kentin cazibesi mega projelerle katlanacak'
 • Beyoğlu'nda Liseli Gencin Ölü Bulunması Lise öğrencisi Doğukan Köksal'ın, metruk bir binada sandalyeye bağlanmış ve yakılmış halde cesedinin bulunmasına ilişkin soruşturmada, Köksal'ın babası ve eniştesi tutuklandı.
 • 18 Yaşındaki Oğlunu Öldürdüğü İddia Edilen Baba Tutuklandı Beyoğlu’nda, metruk bir binada sandalyeye bağlanarak yakılmış halde cesedi bulunan lise öğrencisi 18 yaşındaki Doğukan Köksal’ın babası ve halasının kocası çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. Baba Ayhan Köksal, verdiği ifadesinde “Onu bağımlılıktan bir türlü kurtaramadım, Olaydan 3,5 saat önce sandalyeye ben zincirledim. Ancak kesinlikle yakmadım” dedi.
 • İstanbul'da Silahı Saldırı Açıklaması 3 Yaralı Beyoğlu'nda bir cenazede yaşanan silahlı saldırıda biri ağır 3 kişi yaralandı.
 • İstanbul'un Göbeğinde Silahlı Çatışma Açıklaması 3 Yaralı Beyoğlu Kasımpaşa’da cenazeye gelen iki grup arasında silahlı çatışma çıktı. Olayda 3 kişi yaralanırken, dehşet anları güvenlik kameralarına yansıdı.
 • 18 Yaşındaki Oğlunu Yaktığı İddia Edilen Baba Adliyeye Sevk Edildi Beyoğlu’nda metruk bir binada sandalyeye bağlanarak yakılan 18 yaşındaki gencin ölümüyle ilgili gözaltına alınan babası emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.
 • (Özel) Taksim'de Engelli Vatandaş İle İranlı Kadın Arasında Asansör Kavgası Taksim Meydanı’nda metroya inen asansörde İran uyruklu bir kadın, akülü aracıyla asansöre binmek isteyen engelli vatandaşa yer vermeyip ağırlıktan dolayı “in” deyince ortalık karıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine asansörde İranlı kadın engelli adama, "Bir tane vursam patlarsın" dedi.
 • Beyoğlu Marka Projeler İle Mıpım 2018'E Çıkarma Yaptı Beyoğlu’nun marka projelerini uluslar arası yatırımcılara tanıtmak için Gayrimenkul Fuarı MIPIM 2018’deki yerlerini alıyor.
 • Beyoğlu'nda Şüpheli Ölüm Beyoğlu'nda metruk bir binada, kısmen yanmış bir erkek cesedi bulundu.
 1  2  3  ...  71