BEYOĞLU HABERLERİ / İstanbul

 • Ara Güler'in Cenazesi Hastane Morgundan Alındı Ünlü fotoğraf sanatçısı Ara Güler’in cenazesi, dün gece hayatını kaybettiği özel hastanenin morgundan Beyoğlu’ndaki Üç Horan Ermeni Kilisesi’ne götürüldü.
 • Ünlü Fotoğraf Sanatçısı Ara Güler'in Cenazesi Hastane Morgundan Alındı Ünlü fotoğraf sanatçısı Ara Güler’in cenazesi, dün gece hayatını kaybettiği özel hastanenin morgundan Beyoğlu’ndaki Üç Horan Ermeni Kilisesi’ne götürüldü.
 • Vefat Ettiği Saat 23.20 Başhekim Dr. Okan Özçeker, “Saat 23.05’te kalp atımı ve solunumu tekrar duran sayın Güler, yapılan tüm müdahaleler yanıt vermemiş ve saat 23.20’de vefat etmiştir” dedi.
 • Ünlü Fotoğrafçı Ara Güler'le İlgili Hastane Önünde Açıklama İstanbul’da kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden ünlü fotoğrafçı Ara Güler’le ilgili Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, hastanenin başhekimi ve ünlü fotoğrafçı Coşkun Aral hastane önünde açıklama yaptı. Ahmet Misbah Demircan, “Beyoğlu’nun kozmopolit kültürünü ifade edin deseniz, başa Ara Güler’i yazacağımız bir şahsiyetti” dedi.
 • Usta Fotoğrafçı Ara Güler Hayatını Kaybetti Usta fotoğrafçı Ara Güler, İstanbul’da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
 • Ara Güler Hayatını Kaybetti Usta fotoğrafçı Ara Güler, İstanbul’da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
 • Ara Güler Hayatını Kaybettti Ünlü fotoğrafçı Ara Güler hayatını kaybetti.
 • İstiklal Caddesi Esnafından Enflasyonla Mücadeleye Destek Her gün yerli ve yabancı binlerce vatandaşın ziyaret ettiği İstiklal Caddesi’nde birçok dükkan Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı’na destek olmak amacıyla ürünlerinde en az yüzde 10 indirime gitme kararı aldı. Desteğe katılan dükkanlara indirim stickerlarını ise Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan astı.
 • Esra Albayrak Açıklaması ' Müslüman Kadınlar İslamofobiden Daha Çok Etkileniyor' “İslamofobi: Bir İnsan Hakkı İhlali ve Irkçılığın Çağdaş Görünümü” konulu seminere katılan İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) Kadın Danışma Konseyi Başkanı Esra Albayrak, "İslamofobi, soyut bir olgu olmaktan çok uzaktadır. Camilerin kundaklanmasından, kadınlara sokakta müdahale edilmesine kadar uzanan, gündelik hayatı olumsuz etkileyen, pratik ve somut bir olgudur. İslamofobi belki de en çok kadınlar için bir tehdit oluşturmaktadır"
 • Sosyal Market'ten İhtiyaç Sahiplerine Bir Ton Hamsi Beyoğlu’nda dar gelirli ailelerin her türlü ihtiyaçlarını gideren Sosyal Market, ihtiyaç sahiplerine 1 ton hamsi dağıttı. Paketlenerek vatandaşlara dağıtılan hamsiler kısa süre içinde tükendi.
 • Beyoğlu'nda İşyeri Yangını Beyoğlu’nda bir işyerinde henüz bilinmeyen bir nedenle çıkan yangın paniğe neden oldu. Vatandaşların müdahale etmeye çalıştığı yangın itfaiye ekipleri tarafından kısa sürede kontrol altına alınarak söndürüldü.
 • Güzellik Salonunda Korkutan Yangın Nişantaşı’nda bulunan bir güzellik salonunda çıkan yangın paniğe neden oldu. İtfaiye ekiplerince kısa sürede müdahale edilen yangın kontrol altına alınırken, dumandan etkilenen 2 kişi hastaneye kaldırıldı.
 • Eski Türk Filmlerini Beğenmeyenlere Açıklaması Cahiller Tarihçi Prof. Dr. İlber Ortaylı, "Birçok Türk münevveri eski Türk filmlerine dudak bükerdi, çok cahiller. Hiçbir şey anlamıyorlar çünkü eski Türk sineması basit konular olabilir, ama oradaki çevre gözlemi, retorik, folklorik yorumlama Türk romanına falan çok geç girmeye başladı, belki tam da giremedi" dedi.
 • İlber Ortaylı, Eski Türk Filmlerini Beğenmeyenleri 'Cahil' Diyerek Eleştirdi İran Geleneksel Sanatlar Sergisi’nin açılışına katılan Ünlü tarihçi Prof. Dr. İlber Ortaylı, eski Türk filmlerini beğenmeyenleri eleştirdi. Ortaylı, "Birçok Türk münevveri eski Türk filmlerine dudak bükerdi, çok cahiller. Hiçbir şey anlamıyorlar çünkü eski Türk sineması basit konular olabilir, ama oradaki çevre gözlemi, retorik, folklorik yorumlama Türk romanına falan çok geç girmeye başladı, belki tam da giremedi" dedi.
 • Restorasyonu Tamamlanan Cihangir Camii İbadete Açıldı Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından ihaleye çıkartılarak restore edilen Cihangir Camii, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’un katılımıyla hizmete açıldı.
 • Başkan Demircan Açıklaması 'Turizm Sektörü Beyoğlu'nun Her Tarafına Yayıldı' Otel işletmecileri ile bir araya gelerek işletmecilerin talep ve önerilerini dinleyen Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “Turizm sektörü Beyoğlu’nun her tarafına yayıldı. Fakat bununla yetinmeyerek hep daha iyisi için çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz. Turizm sektörü geleceğe çok daha iyi yürüyen bir sektör olarak kendisini gösterecek ve hissettirecek” dedi.
 • İETT Otobüsü Önündeki Araca Çarptı Açıklaması 1 Yaralı İstanbul Taksim’de seyir halindeki İETT otobüsü önündeki turistleri taşıyan araca arkadan çarptı. Çarpmanın etkisiyle yaralanarak hastaneye kaldırılan Sudan uyruklu turistin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.
 • Beyoğlu'nda İETT Otobüsü Önündeki Araca Çarptı Açıklaması 1 Yaralı İstanbul Taksim’de seyir halindeki İETT otobüsü önündeki turistleri taşıyan araca arkadan çarptı. Çarpmanın etkisiyle yaralanarak hastaneye kaldırılan Sudan uyruklu turistin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.
 • 6. Boğaziçi Film Festivali başlıyor Bu yıl 6. yaşını kutlayacak Boğaziçi Film Festivali, 26 Ekim’de başlıyor. Türkiye ve dünya sinemasının en yeni ve ödüllü örneklerini İstanbullu sinemaseverlerle buluşturacak festivalin tanıtım toplantısı Beyoğlu’nda yapıldı.
 • Beyoğlu'nda Elektronik Atıklar Çöpe Gitmeyecek Beyoğlu’nda Elektronik atıkların toplanarak geri dönüşüme kazandırılması için çalışma başlatıldı. Çalışma kapsamında ilçede bulunan 45 mahalle muhtarlığında elektronik atık toplama merkezleri oluşturuldu.
 • Taksim'de Sağanak Yağış Taksim’de aniden bastıran sağanak yağış nedeniyle vatandaşlar zor anlar yaşadı. Yağmura hazırlıksız yakalanan vatandaşlar bina kenarlarına sığındı.
 • Taksim'de Sağanak Yağış Etkili Oldu Taksim’de aniden bastıran sağanak yağış nedeniyle vatandaşlar zor anlar yaşadı. Yağmura hazırlıksız yakalanan vatandaşlar bina kenarlarına sığındı.
 • Başkan Demrican Açıklaması 'Gelecekte Hangi İşi Yaparsanız Yapın Bilişimle İlgili Olmak Zorundasınız' Öğrencilerle bilişim çağının önemi ve geleceğin meslekleri üzerine bir söyleşi gerçekleştiren Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “Geleceğe yönelik en önemli yaklaşım yazılıma odaklanmaktır. Eğer yazılımını biliyorsanız hukuk bürosunu da, seyahat acentesini de, mimarlık bürosunu da yönetmeniz daha kolay olacak” dedi.
 • Ünlü Manken Emniyette İfade Verdi Ünlü manken Deniz Akkaya’nın tehditle aracına el koyduğunu, yanındaki 2 kişinin de kendisini darp ettiğini iddia eden eski menajeri Merih Yılmaz’ın şikayeti üzerine başlatılan incelemede, emniyete çağrılan Akkaya, şüpheli sıfatıyla sorgulandı. Akkaya emniyet çıkışı, "Davete icabet ettik. Biz şikayetçiyiz" dedi.
 • Ünlü Manken Deniz Akkaya Emniyette İfade Verdi Ünlü manken Deniz Akkaya’nın tehditle aracına el koyduğunu, yanındaki 2 kişinin de kendisini darp ettiğini iddia eden eski menajeri Merih Yılmaz’ın şikayeti üzerine başlatılan incelemede, emniyete çağrılan Akkaya, şüpheli sıfatıyla sorgulandı. Akkaya emniyet çıkışı, "Davete icabet ettik. Biz şikayetçiyiz" dedi.
 • Volkan Bozkır'ın Annesi Son Yolculuğuna Uğurlandı Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Dış İlişkiler Komitesi Başkanı ve eski Avrupa Birliği (AB) Bakanı Volkan Bozkır’ın dün vefat eden annesi Sevgi Kızoğlu Bozkır, son yolculuğuna uğurlandı.
 • Cep Telefonu Gaspçısı Yakalandı İstanbul Beyoğlu’nda trafikteki sürücülerin telefonlarını ‘kapkaç’ yöntemiyle çalan kişi yakalandı. Kapkaç anları güvenlik kameralarına yansırken, failin asker kaçağı olduğu ortaya çıktı.
 • Beyoğlu'nda Kapkaç Anları Kamerada Beyoğlu’nda sigara isteme bahanesiyle trafikteki sürücülerin telefonlarını ‘kapkaç’ yöntemiyle çalan zanlı yakalandı. Kapkaç anları güvenlik kameralarına da yansırken, failin asker kaçağı olduğu ortaya çıktı.
 • Ünlülere uyuşturucu satan zehir taciri yakalandı İstanbul’da ünlülere uyuşturucu sattığı belirlenen zehir taciri ve sevgilisi, düzenlenen operasyonla kıskıvrak yakalandı.
 • (Özel) Ünlülere Uyuşturucu Satan Zehir Taciri, Sevgilisiyle Birlikte Yakalandı Cihangir’de narkotimlerin peşinde olduğu ve ünlülere uyuşturucu sattığı öğrenilen zehir taciri ve sevgilisi düzenlenen operasyonla kıskıvrak yakalandı. Sevgilisinin evini zula olarak kullanan torbacıya ait çok miktarda çeşitli uyuşturucu madde, özel yetiştirilen Hint keneviri kökü ve tabanca ele geçirildi. Gözaltına alınan torbacı ve sevgilisi tutuklanarak cezaevine gönderildi.
 • (Özel) İstanbul'da Yabancı Uyruklu Gençlerin Yumruk Ve Tokatlı Kavgası Kamerada Kasımpaşa’da seyir halindeki araçta tartışmaya başlayan yabancı uyruklu 2 genç, hızını alamayınca sokak ortasında birbirine yumruk ve tokat atarak kavga etti. Çevredekilerin uyarısı üzerine tekrar araca binen gençler seyir halindeyken kavgaya devam etti. O anlar ise kask kamerasına yansıdı.
 • 2'Nci Bölge Belediye Başkanları Beyoğlu'nda Buluştu Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’ın ev sahipliğinde 2’nci bölge belediye başkanları Beyoğlu’nda bir araya geldi. Bölgedeki gelişmeler ve önümüzdeki yerel seçimler hakkında değerlendirmelerin yapıldığı toplantıda fikir alışverişinde bulunuldu.
 • Beyoğlu'nda Korkutan Yangın Beyoğlu’nda yabancı uyruklu şahısların yaşadığı 4 katlı binada yangın çıktı. Binada yaşayanlar kısa sürede tahliye edilirken, 1 kişi dumandan etkilendi.
 • Beyoğlu'nda Kaza Yapan Sürücü Aracını Bırakıp Kaçtı İstanbul – Beyoğlu’nda direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü yol kenarındaki bariyerlere çarptı. Kaza nedeniyle otomobilde maddi hasar meydana gelirken, otomobil sürücüsü aracını olay yerinde bırakarak kayıplara karıştı.
 • Beyoğlu Zabıtasından Fiyat Farkı Ve Gramaj Denetimi Beyoğlu Zabıta Müdürlüğü ekipleri İstiklal Caddesi’nde bulunan market ve mağazalarda gıda, fiyat ve gramaj denetimi yaptı.
 • Türk Dünyasından 10 Ülke Film Haftasında Bir Araya Geldi Türk dünyasından 10 ülke ve 10 film Uluslararası Türk Dünyası Filmleri Haftası kapsamında İstanbul’da bir araya geldi. Beyoğlu’nda düzenlenen galayla açılışı yapılan film haftası kapsamında 50’den fazla yönetmen, senarist ve yapımcı Türkiye’ye geldi.
 • İstanbul'un Göbeğinde Motosiklet Hırsızlığı Kamerada İstanbul Beyoğlu’nda 3 hırsız, otel önünde park halinde olan 20 bin lira değerindeki motosikleti çaldı. Hırsızlık anı kameralara yansırken, sahibinin motosikleti 2 hafta önce kredi çekerek aldığı öğrenildi.
 • (Özel) İstanbul'un Göbeğinde Motosiklet Hırsızlığı Kamerada Beyoğlu Fındıklı’da kasklı 3 hırsız, otel önünde park halinde olan 20 bin lira değerindeki motosikleti kaşla göz arasında çalarak kayıplara karıştı. Hırsızlık anı kameralara yansırken, sahibinin motosikleti 2 hafta önce kredi çekerek aldığı öğrenildi.
 • Beyoğlu'nda Eğlence Dönüşü Cinsel Saldırı Davasında 24 Yıl Hapis Taksim’de eğlence dönüşü evlerine gitmek isteyen bir kadına cinsel saldırıda bulunulması ve yanındaki kadın arkadaşının ise tekmelenip yaralanmasına neden olan sanıklara ceza verildi. Kararını açıklayan mahkeme sanıklardan birini 24 yıl, diğerini ise 20 yıl hapse mahkum etti.
 • Doğalgaz Kutusu Alev Alınca Panik Yaşandı İstanbul Beyoğlu’nda park halindeki bir otomobilde başlayan yangının doğalgaz kutusuna sıçraması sonucu korku dolu anlar yaşandı.
 • Beyoğlu'nda Brezilyalı Turistlerin Telefonlarını Çalan Hırsızlar Yakalandı Beyoğlu’nda bir apart otelin demirlerini kırarak Brezilyalı 2 turistin telefonlarını çalan hırsızlık zanlıları yakalandı. Zanlıların cep telefonlarını Aksaray’da sattıkları belirlendi.
 • Beyoğlu'nda Doğalgaz Kutusu Alev Alev Yandı Beyoğlu’nda park halindeki bir otomobilde başlayan yangının doğalgaz kutusuna sıçraması sonucu korku dolu anlar yaşandı. Patlamaların yaşandığı olayda doğalgazın İGDAŞ ekipleri tarafından kesilmesi ile itfaiye ekipleri yangına müdahale etti. Vatandaşların itfaiye ekiplerine saldırdığı olayda, alevlerin sıçradığı bir evdeki yangın da büyümeden söndürüldü.
 • Galatasaray'da Olağanüstü Genel Kurul Sona Erdi Galatasaray Olağanüstü Genel Kurulu’nda gündemdeki maddeler oylandı. Oylamada, Mecidiyeköy arazisi, Hasnun Galip Sokak’ta bulunan bina, Galatasaray Adası’na yapılacak faaliyetler, Basketbol ile Voleybol Anonim Şirketi’nin kurulması için istenen yetki maddeleri oy çokluğu ile reddedildi. Bütçe revizyonu ile Kemerburgaz’a inşa edilecek tesisleri için yapılacak faaliyet yetkileri ise kabul edildi.
 • (Özel) Taksim'de Zabıtadan Çocuk Dilenci Operasyonu Taksim İstiklal Caddesi’nde kendisine öğrenci süsü vererek dilenen Suriyeli küçük kız çocuğu, zabıta ekipleri tarafından yakalandı. Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Çocuk Büro Amirliği’ne götürülen minik kız, ailesine teslim edildi.
 • Beyoğlu'nda Motosiklet Kazası; 2 Yaralı İstanbul – Beyoğlu’nda kullandıkları motosiklet ile demir parmaklıklara çarpması sonucu meydana gelen kaza sonrası yere savrulan ve kardeş oldukları öğrenilen 2 kişi yaralandı. Kazada yaralanan kardeşi ambulansa bindirildiği esnada abisinin durumunu sağlık görevlilerine sordu.
 • Brezilyalı Turistler Gece Yarısı Şoku Yaşadı İstanbul Beyoğlu’nda ülkelerine dönme hazırlığı yapan 2 Brezilyalı turist gece yarısı hırsızlık şoku yaşadı. Kaldıkları apart hotelde pencereden içeri giren hırsızla erkek turist arasında çıkan arbedede turist gözünden yaralanırken hırsız çaldığı cep telefonlarıyla kayıplara karıştı.
 • Brezilyalı Turistler Gece Yarısı Şoku Yaşadılar Beyoğlu’nda ülkelerine gitme hazırlığı yapan 2 Brezilyalı turist gece yarısı hırsızlık şoku yaşadı. Kaldıkları apart hotelde pencereden içeri giren hırsızla erkek turist arasında çıkan arbedede turist gözünden yaralanırken, hırsız turistlerden çaldığı cep telefonlarıyla kayıplara karıştı.
 • (Özel) İstanbul'da Nefes Kesen Narkotik Operasyonu Beyoğlu’nda bir ihbarı değerlendiren narkotimleri, operasyon düzenledikleri evin çelik kapısını kırmak için dakikalarca uğraştı. Levye ve koçbaşıyla kapıyı kırarak içeriye giren timler, çok miktarda uyuşturucu madde ve kırmızı reçeteyle alınabilen çok sayıda tablet halindeki hap ele geçirdi.
 • Beyoğlu'nda Helikopter Destekli Narkotik Operasyonu Beyoğlu’nda daha önceden belirlenen adreslere şafak vakti operasyon düzenlendi. Hava destekli operasyonda birçok adrese girilirken bazı şüphelilerin gözaltına alındığı öğrenildi.
 • Karaköy-Kabataş Arasında Bisiklet Yolu İçin Keşif Turu Yapıldı Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ve Hollanda İstanbul Başkonsolosu Bart Van Bolhuis, Karaköy Vapur İskelesi ile Kabataş Vapur İskelesi arasında ‘Bisiklet Sürüş Deneyimi ve Rota Keşfi’ yaptı.
 • Okmeydanı Kentsel Dönüşüm Projesi İnfografik Filmle Anlatıldı Okmeydanı Kentsel Dönüşüm projesinin detayları hazırlanan infografik filmle anlatıldı.
 • Taksim'de Yağmur Ve Fırtına Vatandaşlara Zor Anlar Yaşattı Taksim’de etkili olan yağmur ve fırtına nedeniyle vatandaşlar zor anlar yaşadı.
 • Sahaf Festivali Başladı Bu yıl 12’ncisi düzenlenen Beyoğlu Sahaf Festivali’nde asırlık kitapların yanı sıra, tarihe tanıklık eden dergiler, eskiye ait yazılar, eski fotoğraflar, nadide levhalar, mektuplar ve kartpostallar da stantlardaki yerini aldı.
 • Beyoğlu Hezarfen Anaokulu Açıldı Beyoğlu’nda bu yıl hizmete açılan Beyoğlu Hezarfen Anaokulu ilk misafirlerini ağırladı. Yeni eğitim yılının başlamasıyla birlikte sınıfları dolduran minik öğrencilerin büyük mutluluk ve heyecan yaşadıkları görüldü.
 • Sahafların Ağabeyinden Genç Sahaflara Nasihat Açıklaması Beyoğlu’nda bu yıl 12’ncisi düzenlenen Beyoğlu Sahaf Festivali’nde asırlık kitapların yanı sıra, tarihe tanıklık eden dergiler, eskiye ait yazılar, eski fotoğraflar, nadide levhalar, mektuplar ve kartpostallar stantlardaki yerini aldı. Festivale katılan ve sahaflar arasında ağabey olarak kabul görülen Beyoğlu’nun en eski sahaflarından olan 71 yaşındaki Halil Barış Bingöl, genç sahaflara nasihat verdi.
 • Taksim Meydanı'nda Sahaf Festivali Başladı Beyoğlu Belediyesi tarafından bu yıl 12.’si düzenlenen Beyoğlu Sahaf Festivali başladı. Taksim Meydanı’nda gerçekleştirilen festivalin açılışına vatandaşlar yoğun ilgi gösterirken, 64 sahaf festivaldeki yerini aldı.
 • CK Enerji'den Özel İnsanlara Şarj İstasyonu CK Enerji çalışanları, ‘Hayatı Aydınlat’projesi kapsamında ünlü sanatçı Selami Şahin ile birlikte Türkiye’nin ‘özel insanları’ için sahneye çıktı. Geniş katılımın olduğu konserden elde edilen gelirle 12’si İstanbul Avrupa Yakası, 2’si Antalya, 1’i de Sivas’ta olmak üzere toplam 15 akülü sandalye şarj istasyonu kurulacak.
 • 'İstanbul'a Bir Bakış' Sergisi Sanatseverlerle Buluştu Beyoğlu’nda İspanya Ankara Büyükelçiliği ve İstanbul Cervantes Enstitüsü’nün “Akdeniz Evi İstanbul’da İspanyol Haftası” etkinlikleri kapsamında “İstanbul’a Bir Bakış” sergisinin açılışı yapıldı.
 • İtfaiye Haftası'nda İtfaiye Ekipleri Şehir Turu Düzenledi İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İtfaiye teşkilatının 304’üncü Kuruluş Yıl Dönümü kapsamında, itfaiye ekipleri şehir turu düzenledi. Beyoğlu İtfaiye Grup Amirliği dahil şehirdeki bütün grup amirlikleri bölgelerinde şehir turu düzenleyerek İtfaiye Haftası’nı kutladı.
 • Başkan Demircan Açıklaması 'Beyoğlu Türkiye'nin Vizyonu Olmaya Devam Ediyor' Beyoğlu’nda faaliyete başlayan bir eczanenin açılışını gerçekleştiren Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “Beyoğlu, 50 bin yatağı, 19 bin esnafı ve İstiklal Caddesi’nin liderliği ile İstanbul’un ve Türkiye’nin vizyonu olmaya devam ediyor” dedi.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan Çocuk Yuvasını Ziyaret Ediyor Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kasımpaşa’da çocuk evleri Sitesini ziyaret ediyor.
 • Beyoğlu Belediye Başkanı Demircan, Okurlarıyla Buluştu Sancaktepe Kitap Fuarı’nın açılışına katılan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, okurlarıyla buluşarak kitabını imzaladı.
 • (ÖZEL) Beyoğlu'nda Kaybolan Çocuk, Polis Tarafından Ailesine Teslim Edildi İstiklal Caddesi’nde ailesini kaybederek ağlayan bir çocuk, polisi alarma geçirdi. Polis ekipleri yaptıkları çalışmayla çocuğun ailesini bularak teslim etti.
 • Minik Öğrencilerden Başkan Demircan'a Ziyaret Beyoğlu Okçu Musa İlkokulu öğrencileri, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’ı makamında ziyaret etti. Ziyaretten dolayı büyük mutluluk yaşayan Başkan Demircan da minik misafirlerine kitap hediye etti.
 • Patenli Gençlerin Tehlikeli Oyunu Kamerada İstanbul Beyoğlu’nda nostaljik tramvayın kapısından sarkarak tehlikeli bir şekilde ilerleyen patenli gençlerin yürekleri ağızlara getiren yolculuğu kameraya yansıdı.
 • (Özel) Taksim'de Nostaljik Tramvayın Arkasına Takılan Patenli Gençlerin Tehlikeli Oyunu Kamerada Beyoğlu’nda nostaljik tramvayın kapısından sarkarak tehlikeli bir şekilde ilerleyen patenli gençlerin yürekleri ağızlara getiren yolculuğu kameraya yansıdı.
 • Beyoğlu'nda Nefes Kesen Narkotik Operasyonu Açıklaması 4 Gözaltı İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Sokak Suçlarıyla Mücadele Büro Amirliğine bağlı narko timleri tarafından Beyoğlu’nda belirlenen adreslere yapılan operasyonda poşet poşet uyuşturucu çıktı. Operasyonda bazı polisler tırmanarak binalara girerken, bazıları da koçbaşıyla kapıyı kırarak içeriye girdi.
 • (Özel) Beyoğlu'nda Nefes Kesen Narkotik Operasyonu; 4 Gözaltı İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Sokak Suçlarıyla Mücadele Büro Amirliğine bağlı narko timleri tarafından Beyoğlu’nda belirlenen adreslere yapılan operasyonda poşet poşet uyuşturucu çıktı. Operasyonda bazı polisler tırmanarak binalara girerken, bazıları da koçbaşıyla kapıyı kırarak içeriye girdi.
 • 27'Nci Uluslararası Panorama Konferansı İstanbul'da Başladı Bu yılki teması “Panoramalar’da Hafıza” olan 27’nci Uluslararası Panorama Konferansı çok sayıda ulusal ve uluslararası uzmanın katılımıyla İstanbul’da başladı.
 • Bakan Varank İstiklal Caddesi'nde Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Beyoğlu İstiklal Caddesi’nde esnaf ve vatandaşlar ile bir araya geldi.
 1  2  ...  57  58 

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !