BEYOĞLU HABERLERİ / İstanbul

 • Kiralık Ev Ararken Bıçaklanarak Gasp Edildi Beyoğlu’nda Iraklı bir turist, ev kiralamak için irtibata geçtiği kişiler tarafından gasp edilerek bıçaklandı. Turistin fidye amacıyla pasaportunu da gasp eden şüphelilerin yakalanması için polis çalışma başlattı.
 • Günün Özeti Günün önemli gelişmelerini sizler için derledik.
 • Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan Açıklaması 'İnsanlar Şehirlerde Ekonomi Bazlı Planlama Bekliyor' Mahalli İdareler ve Revizyon İhtiyacı Sempozyumu’nun açılışında konuşan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “Artık insanlar şehirlerde ekonomi bazlı bir planlama bekliyor. Ekonomi bazlı eğitim ve üretim ilişkisinin kurgulandığı bir yerinde yönetim modeline sadece ülkemizin değil, bütün dünyanın ihtiyacı var diye düşünüyorum” dedi.
 • Taksim'de Hayrete Düşüren Dilencilik Yöntemi Beyoğlu Taksim Meydanı’nda bir şahsın, turist ve vatandaşlardan para toplamak için yaptığı yöntem herkesi hayrete düşürdü. Ağzına kan torbası koyan ve başındaki simit tepsisiyle dolaşan şahıs, kendini önce yere attı, ardından sahte reçete ile para toplamaya çalıştı.
 • İşe Giderken Maskeli İki Kişinin Silahlı Saldırısına Uğradı Açıklaması1 Yaralı Beyoğlu Fetihtepe Mahallesinde işe gitmek için sabah evden çıkan Ebubekir Ç., kimliği belirsiz 2 kişinin silahlı saldırısına uğradı. Sağ bacağından yaralanan şahıs hastaneye kaldırıldı.
 • (Özel) Taksim Meydanı'nda Hayrete Düşüren Dilencilik Yöntemi Beyoğlu Taksim Meydanı’nda bir şahsın, turist ve vatandaşlardan para toplamak için yaptığı yöntem herkesi hayrete düşürdü. Ağzına kan torbası koyan ve başındaki simit tepsisiyle dolaşan şahıs, kendini önce yere attı, ardından sahte reçete ile para toplamaya çalıştı.
 • Binali Yıldırım İstiklal Caddesi'nde Tramvayla Karanfil Dağıttı AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi’nde ziyaretlerde bulundu. İstiklal Caddesi’nde bir süre tramvayla ilerleyen Yıldırım, caddeden geçenlere karanfil dağıttı.
 • Kaza Sonucu Vinç Sepetinde Mahsur Kalan 2 İşçi Gözyaşları İçerisinde Kurtarılmayı Bekledi İstanbul Beyoğlu’nda kontrolden çıkan bir otomobil önce başka bir araca, ardından sepetinde iki işçi bulunan vince çarptı. Çarpmanın etkisiyle vinç sepetinde mahsur kalan iki işçi gözyaşları içerisinde kurtarılmayı bekledi.
 • Beyoğlu'nda Sosyal Market'te 'QR' Kodla Alışveriş Dönemi Başladı Beyoğlu’nda ihtiyaç sahipleri, sosyal markette alışverişlerini QR kodla yapmaya başladı. Sistemin kullanılabilirliğini artırmak amacıyla Turkcell tarafından 500 ihtiyaç sahibine ücretsiz olarak akıllı telefon dağıtıldı.
 • AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş Taksim'de Döner Kesti AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Beyoğlu’nda esnaf ziyaretinde bulundu. Taksim’de döner kesen ve esnafla sohbet eden Kurtulmuş’un ziyareti renkli görüntüler oluşturdu.
 • Beyoğlu'nda Zehir Tacirlerine Şok Baskın Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Beyoğlu’nda önceden belirledikleri adreslere operasyon düzenledi. Ekiplerce yapılan aramalarda uyuşturucu madde ele geçirilirken şüpheliler gözaltına alındı.
 • Kurtulmuş Açıklaması 'Dün Buradaydık, Kıyamete Kadar Da Bu Topraklarda Var Olmaya Devam Edeceğiz' Talimhane’de gerçekleşen programda konuşan AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, Yeni Zelanda’da yapılan saldırıya tepki göstererek, "Dün buradaydık, kıyamete kadar da bu topraklarda var olmaya devam edeceğiz” dedi.
 • İstanbul Türbe, Hazire Ve Kabirleri Envanter Serisi'nin Tanıtımı Yapıldı İstanbul Türbe, Hazire ve Kabirleri Envanter Serisinin tanıtımı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Büyükçekmece Belediye Başkan adayı Mevlüt Uysal’ın katılımıyla yapıldı. Programda konuşan Uysal, "Zengin tarihi mirasımızı daha geniş kitleye ulaştırmış ve geleceğe taşımış olduk’’ dedi.
 • Kurtulmuş'tan Yeni Zelanda'daki Saldırıya Kınama AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Yeni Zelanda’da iki camiye yapılan saldırıya tepki göstererek, “Dün buradaydık, kıyamete kadar da bu topraklarda olmaya devam edeceğiz” dedi.
 • AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş'tan Yeni Zelanda'daki Saldırıya Kınama AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Yeni Zelanda’da iki camiye yapılan saldırıya tepki göstererek, “Dün buradaydık, kıyamete kadar da bu topraklarda olmaya devam edeceğiz” dedi.
 • Başkan Demircan'a 'Veda Yemeği' Beyoğlu’nda üçüncü dönemini tamamlayan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan için veda yemeği organize edildi. Veda yemeğinde konuşan Demircan, "Hayatın değişik evreleri var. Bir şey biter bir şey başlar. Bugün benim için de bir şey bitiyor ama yarın yeni bir şey başlayacak. Bu 15 yıl bana çok şeyler kattı. Umut ediyorum ki Beyoğlu’nda çok güzel işler yaptık. Katkısı olan herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.
 • (Özel) Taksim'de Filistinli Küçük Çocuğu Köpek Isırdı Taksim Meydanı’nda toplanan köpeklerden biri meydanda dolaşan Filistinli bir ailenin çocuğunu ısırdı. Köpeğin küçük çocuğu bacağının 2 yerinden ısırdığı öğrenilirken aile, çocuklarını tedavi ettirmek için Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürdü.
 • Bakan Berat Albayrak Açıklaması'Belediyecilik Çöp, Çamur, Çukurdan Çıktı Ama Beyoğlu'nda Çıktı' Beyoğlu Buluşmaları’nda iş adamlarıyla bir araya gelen Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak Beyoğlu’nun müthiş bir mesafe kat ettiğini belirterek,”Belediyecilik çöp, çamur, çukurdan çıktı ama Beyoğlu’nda çıktı. Beyoğlu’nda böyle bir dert kalmadı. Artık turizm diyoruz, yatırım diyoruz, güvenlik diyoruz, inovasyon diyoruz, istihdam, iş diyoruz. Beyoğlu büyüyor, daha da büyücek” dedi.
 • Haliç'te Sandal Alabora Oldu Haliç’te bir sandal alabora oldu. Sandalda bulunan 2 kişi, deniz polisi tarafından kurtarıldı.
 • Haliç'te faciadan dönüldü! Haliç’te bir sandal alabora oldu. Sandalda bulunan 2 kişi, deniz polisi tarafından kurtarıldı.
 • Beyoğlu'nda Öğrenciler Milli Mücadele Dönemini Anlattı Beyoğlu’nda okullar arası düzenlenen “Milli Mücadele Destanı” konulu Kompozisyon ve Şiir Yarışmasında, öğrenciler milli mücadele dönemini ve milli şair Mehmet Akif Ersoy’u anlattı. Yarışmada dereceye giren öğrencilere ödülleri takdim eden Başkan Demircan, “Mehmet Akif’i anlamak dün de çok kıymetliydi, bugünde çok kıymetli, yarın da çok kıymetli olacak.” dedi.
 • (Özel) Beyoğlu'nda Maganda Kurşunu İş Yerinin Camına İsabet Etti Beyoğlu’nda gece saatlerinde havaya rastgele ateş açan magandaların tabancasından çıkan mermiler bir iş yerinin camına isabet etti. Açılan ateş sonucu 2 mermi bir marketin camına isabet etti.
 • İmamoğlu Kültür Ve Sanata İlişkin Projelerini Açıkladı CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, sanatçı, yazar ve edebiyatçılar buluşmasında, İstanbul’un kültür ve sanat alanında yoksulluk yaşadığını söyleyerek, “Şehir tiyatrosu sayısı 2 katına çıkartacağız ve sanatçıların yöneteceği özerk bir yapı oluşturulacak. Tiyatro perdesi her mahallede açılacak. Özellikle gençlere ve dezavantajlı gruplara yönelik etkinliklerle Beyoğlu’nu yeniden İstanbul’un dinamizminin aynası haline getireceğiz” dedi.
 • İhlas Koleji Beyoğlu'nda Almancanın İzlerini Sürdü Yabancı dile verdiği önem ve katıldığı yarışmalarda elde ettiği derecelerle dikkat çeken İhlas Koleji, öğrencilerinin Almanca dilini daha yakından tanımaları için Goethe Enstitüsü’ne gezi düzenledi.
 • Taksim Camii'nin Hilalle Buluşması Taksim’de gün batımı kartpostallık görüntüler oluşturdu. Taksim Camii minaresi üzerinde beliren hilal, kendine hayran bıraktı.
 • Yasadışı Göçmenlere Sahte Pasaport Temin Eden 3 İranlı Yakalandı Doğu ülkelerinden Avrupa’ya geçmeye çalışan düzensiz göçmenlere sahte pasaport ve evrak temin eden 3 İranlı, İstanbul’da düzenlenen operasyonla yakalandı.
 • Okmeydanı'nın 50 Yıllık Tapu Hayali Gerçek Oldu Okmeydanı Büyük Dönüşüm Projesi’nin “1. Etap Daire Tapusu Teslim Töreni” gerçekleşti. Törende konuşan Başkan Demircan, “Okmeydanı’nda ilk kentsel dönüşümün hikayesinde daire tapularını verme aşamasına geldik” dedi.
 • İngiltere Konsolosluğu Önünde Şüpheli Paket Alarmı İstanbul Beyoğlu’nda bulunan İngiltere Konsolosluğu önünde şüpheli paket paniği yaşandı. Bomba imha uzmanları tarafından fünye ile patlatılan şüpheli poşet boş çıktı.
 • Beyoğlu'nda Kuyumcu Kuryesinin Gasp Oyununu Polis Bozdu Beyoğlu’nda bir döviz bürosuna ait 264 bin euronun gasp edildiği olaya ilgili ilginç bir ayrıntı ortaya çıktı. Olayda gasp edilen ve tekmelenen kuryenin, soyguncularla işbirliği içerisinde olduğu belirlendi. Gasp oyunu oynayan kuryenin de aralarında bulunduğu 6 şahıs, polis tarafından yakalandı.
 • Beyoğlu'nda Otelde Yangın Paniği Beyoğlu’nda bir otelde yangın paniği yaşandı. Çamaşır makinesinden kaynaklandığı iddia edilen yangın nedeniyle otel katlarını duman kapladı. Dumandan etkilenen 7 kişi itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.
 • Beyoğlu'nda 'Sosyal Market'ten Yerinde Yardım Modeli “Oyuncağını Al Da Gel” projesi kapsamında ’Sosyal Market’te iş ve sanat camiasının önde gelen isimleriyle bir araya gelen Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, yerinde yardım modelini hayata geçirerek sosyal yardımı Türkiye’nin dört bir yanına yaymak istediklerini söyledi.
 • 'İlk Uzun Metrajım' Fransızca Film Festivali Başladı İstanbul ve Ankara’daki Fransız Kültür Merkezleri, İtalyan Kültür Merkezi ve İstanbul Modern işbirliği ile bu yıl 2.’si düzenlenen ‘İlk uzun metrajım’ Fransızca Film Festivali’nin İstanbul ayağı başladı.
 • İstanbul'da Yarın Bu Yollara Dikkat İstanbul’da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında yarın bazı yollar trafiğe kapatılacak.
 • Usta Müzisyen Cahit Berkay'dan Müzik Ziyafeti Film müzikleriyle yıllarca Yeşilçam izleyicilerinin gönlünde taht kuran usta müzisyen Cahit Berkay, bu akşam düzenlenen ‘Yeşilçam Film Günleri’ gala konserinde unutulmaz bir gece yaşattı.
 • Usta Müzisyen Cahit Berkay, Yeşilçam Müzikleriyle Beyoğlu'nda Film müzikleriyle yıllarca Yeşilçam izleyicilerinin gönlünde taht kuran usta müzisyen Cahit Berkay, bu akşam düzenlenen ‘Yeşilçam Film Günleri’ gala konserinde unutulmaz bir gece yaşattı.
 • İmamoğlu, Kasımpaşa'da Esnaf Ve Vatandaşlarla Bir Araya Geldi Beyoğlu’nda seçim turuna çıkarak halkın arasına karışan CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Kasımpaşa’da coşkulu kalabalığa hitap ederek, “Oy vermiş olabilirsin ama artık uyarı zamanıdır, kendi partilerini biraz seviyorlarsa onlara bir sarı kart göstersinler. Ben ikinci sarıyı gösterteceğim onlara” dedi.
 • İmamoğlu Açıklaması 'Cumhurbaşkanımızın Mahallesi Olmasından Ötürü İtinalı Bir Şekilde Hizmetimizi Sürdüreceğiz' CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, Kasımpaşa’da seçim turunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın semti olmasının hatırlatılması üzerine “Beyoğlu özel bir yer, Sayın Cumhurbaşkanımızın mahallesi olmasından ötürü itinalı bir şekilde hizmetimizi sürdüreceğiz” dedi.
 • Ünlü Oyuncu Yürüyen Merdivenden Düşerek Yaralandı Bir süre önce felç geçiren ünlü sinema ve tiyatro oyuncusu Hikmet Karagöz, Taksim Metrosu’nda yürüyen merdivenlerden inerken düştü. Kaşından ve yanağından yaralanan oyuncunun yardımına çevredeki vatandaşlar koştu.
 • (ÖZEL) Alkol Komasına Giren Genç Kadın, Sağlık Ekiplerine Zor Anlar Yaşattı Beyoğlu Taksim’de alkol komasına giren yabancı genç kadın sağlık ekiplerine zor anlar yaşattı. Ayakta duramayan yabancı uyruklu kadın, sağlık ve çevredeki vatandaşların yardımıyla ambulansa kaldırıldı.
 • Ünlü oyuncu Hikmet Karagöz, Taksim'de yürüyen merdivenden düşerek yaralandı Bir süre önce felç geçiren ünlü sinema ve tiyatro oyuncusu Hikmet Karagöz, Taksim Metrosu’nda yürüyen merdivenlerden inerken düştü. Kaşından ve yanağından yaralanan oyuncunun yardımına çevredeki vatandaşlar koştu.
 • Erdoğan'dan 50 Bin Konut Müjdesi Cumhurbaşkanı Erdoğan, TOKİ’nin 50 bin yeni konut yapacağını müjdeledi. Erdoğan,” 2019 yılında 67 şehrimizde 140 proje ile 50 bin yeni sosyal konutun ihalesini gerçekleştireceğiz. Bu konutlar 75 metrekare ile 128 metrekare arasında inşa edilecek” dedi.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 50 Bin Konut Müjdesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan TOKİ’nin yatay mimaride 50 bin yeni konut yapacağını müjdeledi. Erdoğan,” 2019 yılında 67 şehrimizde 140 proje ile 50 bin yeni sosyal konutun ihalesini gerçekleştireceğiz. Bu konutlar 75 metrekare ile 128 metrekare arasında inşa edilecek. Fiyatları 116 bin lira ile 399 bin lira arasında değişecek. Alt gelir grubuna yönelik olan dairelerin taksitleri 388 liradan başlayacak ve ödeme süresi 20 yıl olacak” dedi.
 • Ekrem İmamoğlu'ndan Binali Yıldırım'a Canlı Yayın Daveti CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, yerel seçim öncesinde isim vermeden AK Parti’nin adayı rakibi Binali Yıldırım’a “1984’te adaylar yan yana gelip seçim tartışması yaparken, biz bugün neden bir araya gelemiyoruz? Açık davet, bir TV kanalı bizi davet etsin rakibimle sohbet edelim” diyerek davette bulundu.
 • Beyoğlu'ndaki Yangına İlişkin Soruşturmada 2 Tutuklama Beyoğlu’nda kaldığı evde yangın çıkartarak 4 arkadaşının ölümüne neden olan Özkan E. ve şüphelinin kaçışına yardım ettiği iddia edilen amcası Yunus E. tutuklandı.
 • Beyoğlu'nda 4 Arkadaşının Ölümüne Neden Olan Zanlı Tutukladı Beyoğlu’nda kaldığı evde yangın çıkartarak 4 arkadaşının ölümüne neden olan Özkan E. ve şüphelinin kaçışına yardım ettiği iddia edilen amcası Yunus E. tutuklandı.
 • Ekrem İmamoğlu'ndan 'İstiklal Caddesi' Yorumu İstiklal Caddesinde tura çıkan CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı İmamoğlu, caddenin mevcut durumuna ilişkin yaptığı değerlendirmede, “İstiklal Caddesi İstanbul’un atar damarı gibi bir yer, boşluğa bırakılmalı. Hiçbir senaryosu yok, kendi haline bırakılmış” dedi.
 • Beyoğlu'nda Kaldığı Evde Yangın Çıkartarak 4 Arkadaşının Ölümüne Neden Olan Zanlı, Adliyeye Sevk Edildi Beyoğlu’nda kaldığı evde yangın çıkartarak 4 arkadaşının ölümüne neden olan Özkan E. ve şüphelinin kaçışına yardım ettiği iddia edilen amca Yunus E. adliyeye sevk edildi. Şüphelinin olay yerinden kaçışı ise çevredeki güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.
 • Arkadaşlarının Bulunduğu Evi Yakan Zanlı, Böyle Kaçtı Beyoğlu’nda arkadaşlarıyla birlikte kaldığı evde yangın çıkartarak 4 gencin ölümüne neden olan zanlı, olayın hemen ardından güvenlik kameralarına yakalandı. Evde yangın çıkaran ve ardından hiçbir şey olmamış gibi yürüyerek uzaklaşan zanlının o anları saniye saniye kaydedildi.
 • 4 Ölümlü Yangın Kundaklama Çıktı İstanbul Beyoğlu’nda 4 gencin yanarak hayatını kaybettiği olaya ilişkin gözaltına alınan şahsın suçunu itiraf ettiği öğrenildi.
 • 4 Gencin Hayatını Kaybettiği Yangında Gözaltına Alınan Şüpheli Suçunu İtiraf Etti Beyoğlu’nda 4 gencin yanarak hayatını kaybettiği olaya ilişkin gözaltına alınan şahsın suçunu itiraf ettiği öğrenildi. Amacının öldürmek olmadığını söyleyen zanlının ifadesinde pişman olduğunu söylediği de kaydedildi.
 • Beyoğlu'nda 300 Bin Dolarlık Gasp Beyoğlu’nda döviz bürosuna ait para taşıyan motorlu kurye otomobille çarpan zanlılar yaklaşık 300 bin doları alarak kayıplara karıştı. Olay sırasında yaralanan kuryeler hastaneye kaldırılırken, birinin durumunun ağır olduğu öğrenildi.
 • 4 Kişinin Öldüğü Yangınla İlgili Valilikten Açıklama İstanbul Beyoğlu’nda 4 kişinin öldüğü 1 kişinin yaralandığı yangınla ilgili İstanbul Valiliği açıklama yaptı. Açıklamada yangına sebep olduğu iddia edilen şahsın Hatay’da yakalanarak gözaltına alındığı belirtildi.
 • Beyoğlu'nda 4 Kişinin Hayatını Kaybettiği Yangınla İlgili Valilik Açıklaması Beyoğlu’nda 4 kişinin öldüğü 1 kişinin yaralandığı yangınla ilgili İstanbul Valiliği açıklama yaptı. Açıklamada yangına sebep olduğu iddia edilen şahsın Hatay’da yakalanarak gözaltına alındığı belirtildi.
 • Günün Özeti Günün tüm önemli gelişmelerini sizin için derledik.
 • Beyoğlu'ndaki Yangın Faciasında Ölenlerin Kimlikleri Belli Oldu Beyoğlu’ndaki yangın faciasında hayatını kaybedenlerin kimlikleri belirlendi. Çalışmak için İstanbul’a gelen gençlerden geriye fotoğrafları kaldı.
 • Beyoğlu'nda 'Dünya Kadınlar Günü Koşusu' Beyoğlu Belediyesinin organizasyonuyla Dünya Kadınlar Günü kapsamında “Beyoğlu Kadın Koşusu” düzenlendi.
 • Beyoğlu'ndaki Yangın Faciası Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ve Beyoğlu Kaymakamı Mustafa Demirelli, yangın faciasının yaşandığı sokakta incelemelerde bulundu. Demircan ve Demirelli, yangında 4 Türk vatandaşının hayatını kaybettiğini, hastanede tedavisi süren 1 kişinin de hayati tehlikesinin sürdüğünü belirtti.
 • Yangın Faciasında Ölü Sayısı 4'E Yükseldi İstanbul Beyoğlu’nda yangın faciası yaşandı. Asmalımescit’te 5 katlı bir binada çıkan yangında 4 kişi öldü, 1 kişi de yaralandı.
 • Beyoğlu'nda Yangın Faciası Açıklaması 3 Ölü, 2 Yaralı Beyoğlu’nda bir apartmanda çıkan yangında 3 kişi hayatını kaybetti, 2 kişi de yaralandı.
 • İstanbul'da Yangın Faciası Açıklaması 3 Ölü, 2 Yaralı İstanbul Beyoğlu’nda yangın faciası yaşandı. 5 katlı bir binanın 2’inci çıkan yangında 3 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.
 • (Özel) Taksim'de Çocuklarıyla Zurna Çalan Adamdan İlginç Savunma Taksim Meydanı’nda 2 çocuğuyla zurna çalan adama zabıta ekipleri müdahale etti. Zurna çalan babanın, “Baba mesleğimiz, çocuk da baba mesleğini öğreniyor” diyerek kendini savunması pes dedirtirken zabıta ekipleri, “Çocuklarını alır yurda veririm” diyerek adamı ve çocuklarını ekip aracına aldı.
 • İhlas Koleji TÜBİTAK Yarışmasında İkinci Oldu TÜBİTAK tarafından düzenlenen 50. Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri İstanbul-Avrupa Bölge Yarışması’nda dereceye giren projeler yapılan ödül töreninde açıklandı.
 • Beyoğlu'nda 'Darbeler Tarihinin Postmodern Sayfası' Paneli Beyoğlu Belediyesi ile Medeniyet Derneği işbirliğinde ‘28 Şubat Postmodern Darbesi’nin 22. Yıl dönümü nedeniyle düzenlenen programda konuşan Yazar Demet Tezcan, “15 Temmuz’da halkın iradesine rağmen meclisi bombalayanlar, ilhamı 28 Şubat postmodern darbeden aldı” dedi.
 • Usta Oyuncu Aytaç Arman Son Yolculuğuna Uğurlanıyor Dün tedavi gördüğü hastanede vefat eden 69 yaşındaki usta oyuncu Aytaç Arman için Beyoğlu Atlas Sineması’nda tören düzenleniyor. Törene Kadir İnanır, Mahsun Kırmızıgül, Nuri Alço, Ercan Kesal, Halil Ergün gibi sanat dünyasından çok sayıda isim katıldı.
 • Beyoğlu'nda 'Hırvatistan-Türkiye' Sergisi Açıldı Hırvat Ressam Miljenko Bengez’in eserlerinden oluşan ‘Hırvatistan ve Türkiye Akdeniz Bağlantıları’ sergisi Beyoğlu’nda sanatseverlerle buluştu. Beyoğlu Belediyesi Başkanlık Binası Sergi salonunda açılan sergide 25 eser sergilendi.
 • Kartonu Isıtıp Köpeğin Üstüne Örttü İstanbul Taksim Meydanında bulunan bir kafede kardeşiyle birlikte oturan genç, yanı başında titreyen köpeğin haline duyarsız kalmadı. Bulduğu kartonu ısıtıcıda ısıtarak titreyen köpeğin üzerine koyan gencin o anları insanlık ölmemiş dedirtti.
 • (Özel) Taksim'de Yürekleri Isıtan Görüntü Taksim Meydanında bulunan bir kafede kardeşiyle birlikte oturan genç, yanı başında titreyen köpeğin o haline duyarsız kalmadı. Bulduğu kartonu ısıtıcıda ısıtarak titreyen köpeğin üzerine koyan gencin o anları insanlık ölmemiş dedirtti.
 • Beyoğlu'nda Marketten Silahlı Soygun Beyoğlu’nda maskeli ve silahlı bir kişi, girdiği marketten çaldığı 3 bin lirayla kayıplara karıştı.
 • Beyoğlu'nda Bir Evden 500 Euro Ve 200 TL Para Çalan Hırsız Kamerada Beyoğlu’nda bir evden 2 adet dizüstü bilgisayar, 1 adet tablet, 500 euro ve 200 TL para çalan hırsız polis ekipleri tarafından yakalandı. Hırsızın apartmana giriş ve çıkışındaki rahat tavırları saniye saniye güvenlik kamerasına yansırken, zanlı sevk edildiği adli makamlarca adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.
 • İtfaiye Ekiplerinin Dar Sokaklarda Geçiş Mücadelesi Beyoğlu’nda üç katlı binanın en üst katında çıkan yangın paniğe neden oldu. Dar sokaklar nedeniyle itfaiye ekipleri yangına müdahale etmekte güçlük çekti.
 1  2  ...  62