BEYLİKDÜZÜ HABERLERİ / İstanbul

 • Yaşam Vadisi Ege Ve Akdeniz Türküleri İle Yankılandı Müslümanlar için büyük öneme sahip, üç ayların sonuncusu Ramazan ayının ruhu ve maneviyatı, Beylikdüzü Belediyesi’nin düzenlediği etkinliklerle tüm ilçede yaşanıyor. Barış, huzur ve hoşgörü ortamında gerçekleşen Ramazan etkinliklerinin 18’inci günü Yaşam Vadisi 1.Etap sahnesinde tasavvuf müziği ile başladı. Remzi Uzgidim’in Ege ve Akdeniz türkülerini seslendirdiği konserin ardından ise ilahiyatçı Mustafa Demir moderatörlüğünde dini bir sohbet gerçekleşti.
 • Beylikdüzü'nde Çocuklara Hayvan Sevgisi Aşılanıyor Beylikdüzü Belediyesi, çocuklara hayvan sevgisini erken yaşta aşılamak için ilkokullara giderek öğrencilere eğitim seminerleri vermeye devam ediyor.
 • Aracının Üzerine Çıkan UBER Sürücüsü Polise Direndi İstanbul Beylikdüzü’nde bir UBER sürücüsü, aracını bağlamak isteyen ekiplere engel olmak için, aracın üzerine çıkarak polise direndi. UBER sürücüsünün polise direndiği o anlar ilginç görüntüler oluşturulurken, sürücü polis merkezine götürüldü.
 • UBER Sürücüsü Aracını Üzerine Çıkarak, Bağlamayın Diye Polise Direndi İstanbul Beylikdüzü’nde bir UBER sürücüsü, aracını bağlamak isteyen ekiplere engel olmak için, aracın üzerine çıkarak polise direndi. UBER sürücüsünün polise direndiği o anlar ilginç görüntüler oluşturulurken, sürücü polis merkezine götürüldü.
 • Gaz Ve Freni Karıştırdı, Markete Girdi Beylikdüzü’nde bir kadın sürücü fren yerine gaza basınca yol kenarında marketin içine girdi. Marketteki camlar ve birçok ürün kullanılamaz hale gelirken market sahibi tezgah arkasına atlayarak kurtuldu.
 • İtfaiye'den Yavru Karga Mesaisi İstanbul’da son günlerde itfaiye teşkilatında tatlı bir telaşe var. Vatandaşın 110’a yaptığı ihbarlarda en dikkat çekeni, yuvadan düşen karga yavruları oluşturuyor. Özellikle çevre kirliliği ve aşırı gürültüden ürken, yavru kargalar yuvadan düşüyor. Yerde yavru karga gören vatandaş ise ilk olarak 110 itfaiye ekiplerinden yardım istiyor.
 • (Özel) Gaz Ve Freni Karıştırdı, Markete Girdi Beylikdüzü’nde bir kadın sürücü fren yerine gaza basınca yol kenarında marketin içine girdi. Marketteki camlar ve birçok ürün kullanılamaz hale gelirken market sahibi tezgah arkasına atlayarak kurtuldu.
 • Beylikdüzü Belediyesi'nden İki Bine Yakın Aileye Sıcak Yemek Ramazan’ın birlik ve bereketini paylaşmaya devam eden Beylikdüzü Belediyesi, Ramazan ayı boyunca her yıl olduğu gibi bu yıl da ihtiyaç sahibi iki bine yakın aileye sıcak yemek hizmeti sağlıyor. Bu yıl metrobüs noktasında da sıcak çorba dağıtımı yapan Beylikdüzü Belediyesi’nin belediye meclis üyeleri, başkan yardımcıları, başkan danışmanları, birim müdürleri ve belediye personelleri de sıcak sohbetleriyle iftarda vatandaşların sofralarına konuk oluyor.
 • Tapu Dairesinden Çıkan Vatandaşları Hedef Alan Kapkaç Çetesi Çökertildi Beylikdüzü ve Avcılar’da tapu dairesinden çıkan vatandaşları takip edip ellerindeki paraları çalan çete polis ekipleri tarafından çökertildi. Lüks rezidansta yakalanan şüpheliler adliyeye sevk edilirken, kapkaç anları kameralara yansıdı.
 • Tapu Dairesinden Çıkan Vatandaşlara Kapkaç Yapan Çete Çökertildi Beylikdüzü ve Avcılar’da tapu dairesinden çıkan vatandaşları takip edip ellerindeki paraları çalan çete polis ekipleri tarafından çökertildi. Lüks rezidansta yakalanan şüpheliler adliyeye sevk edilirken, kapkaç anları kameralara yansıdı.
 • Yaz Spor Okulları Kayıtları Başlıyor Beylikdüzü’nde ikamet eden çocukların ve gençlerin yaz aylarını verimli geçirmelerine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen Yaz Spor Okulları’nda kayıtlar başlıyor. 15 branşta eğitim verilecek ve ücretsiz olarak gerçekleşecek Spor Okulları için online kayıtlar; 21-24 Mayıs, şahsen kayıtlar ise 21-31 Mayıs tarihleri arasında alınacak.
 • Beylikdüzü'nde Coşkulu 19 Mayıs Kutlaması Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkarak Kurtuluş Savaşı’nı başlatmasının 100. yılı Beylikdüzü’nde gün boyu düzenlenen etkinliklerle coşkuyla kutlandı.
 • 19 Mayıs'la Dolunayın Al Bayrakla Görüntüsü Mest Etti 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100’üncü yılında yükselen dolunayın al bayrakla birlikte çekilen görüntüsü kendine hayran bıraktı.
 • (Özel) Sahurda Kedi Kurtarma Operasyonu Sahur vaktinde ağaçta kalan kedi itfaiye ekiplerinin çalışmasıyla kurtarıldı. İtfaiye ekiplerinin gece vakti kedi için verdiği mücadele vatandaşlar tarafından büyük beğeni topladı.
 • Yavru Karganın İmdadına İtfaiye Yetişti Beylikdüzü’nde ağaçtaki yuvasından yere düşen yavru karganın imdadına itfaiye ekipleri yetişti. Ekipler yavru merdiven aracı yardımıyla kargayı ağaçtaki yuvasına bıraktı.
 • Bakan Soylu Açıklaması 'İstanbul Bir İdeolojik Kavganın Merkezi Haline Getirilmesin' İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İmamoğlu’nun mazbatasını almasının ardından yaşanan İBB’nin verilerinin kopyalanması olayına değinerek, "İBB’nin verileri kopyalayacak. Böyle bir çiğlik olamaz. Bu kabul edilebilir değil. Yapamaz kanuna, hukuka aykırı. Eğer götürüyorsun senin başka bir fikrin başka bir kavgan vardır. Benim endişem İstanbul’un siyasi kavga haline getirilmesi ve oradan Türkiye’ye bir istikrarsızlık kapısı açılması. İstanbul bir ideolojik kavganın merkezi haline getirilmesin" dedi.
 • İçişleri Bakanı Soylu Açıklaması 'İstanbul Bir İdeolojik Kavganın Merkezi Haline Getirilmesin' İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İmamoğlu’nun mazbatasını almasının ardından yaşanan İBB’nin verilerinin kopyalanması olayına değinerek, "İBB’nin verileri kopyalayacak. Böyle bir çiğlik olamaz. Bu kabul edilebilir değil. Yapamaz kanuna, hukuka aykırı. Eğer götürüyorsun senin başka bir fikrin başka bir kavgan vardır. Benim endişem İstanbul’un siyasi kavga haline getirilmesi ve oradan Türkiye’ye bir istikrarsızlık kapısı açılması. İstanbul bir ideolojik kavganın merkezi haline getirilmesin" dedi.
 • (ÖZEL) Yavru Karganın İmdadına İtfaiye Yetişti Beylikdüzü’nde ağaçtaki yuvasından yere düşen yavru karganın imdadına itfaiye ekipleri yetişti. Ekipler yavru merdiven aracı yardımıyla kargayı ağaçtaki yuvasına bıraktı.
 • Bakan Soylu Açıklaması 'Beylikdüzü İlçesinde Çok Maharetli Bir Hizmeti Bugüne Kadar Duymuş Değilim' Gaziosmanpaşa’da mahalle muhtarları toplantısında 31 Mart seçimleri ile ilgili konuşan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Bugün İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı kim? Geçici olarak İstanbul Valisi Ali Yerlikaya. Belediye meclisi bir karar veriyor, geçici belediye başkanı da bunu tasdik ediyor, ’Ben suyu indirdim’ diyor. CHP’nin şu andaki adayı mı indirdi suyu? Peki bu üstlenilir mi? Bir takım ayıplar vardır, siyasette de hayatta da vardır. İnsan yapmadığı işi üstlenmez, edep eder” dedi.
 • Peştemallı Hırsız Beylikdüzü’nde müşteri gibi geldiği otelde peştemal giyerek SPA’ya giren hırsız, patlattığı soyunma kabininden bir miktar para ve kredi kartları çaldı. Hırsızlık anı kameralara yansırken, polis tarafından aynı gün yakalanan şahıs tutuklandı.
 • (Özel) Minik Kızın Yangın Dumanı Arasındaki Hayvan Sevgisi Beylikdüzü’nde bir apartmanın boşluğunda bulunan hurda eşyalardan çıkan yangının dumanı kısa sürede binayı sardı. Üst katlarda mahsur kalanlar itfaiye tarafından kurtarılırken, minik bir kızın köpeği ve civcivleri için gözyaşı dökmesi kameralara yansıdı.
 • 1907 Fenerbahçe Engelli Yıldızlar Şampiyon Avrupa’daki Euroleague 3 şampiyonu olan 1907 Fenerbahçe Engelli Yıldızlar Spor Kulübü, Tekerlekli Sandalye Basketbol Ligi 2018-2019 sezonunu da şampiyonlukla noktaladı.
 • Ölümden Kıl Payı Kurtuluş Kamerada Beylikdüzü’nde hatalı sollama yapan ve direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü, akaryakıt istasyonunun reklam tabelalarına çarparak durabildi. Bu sırada kaldırımda yürüyen vatandaşı ölüm adeta teğet geçerken, kaza ve sonrasında yaşanan inanılmaz kurtuluş kameralara yansıdı.
 • (Özel) Ölümden Kıl Payı Kurtuluş Kamerada Beylikdüzü’nde hatalı sollama yapan ve direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü, akaryakıt istasyonunun reklam tabelalarına çarparak durabildi. Bu sırada kaldırımda yürüyen vatandaşı ölüm adeta teğet geçerken, kaza ve sonrasında yaşanan inanılmaz kurtuluş kameralara yansıdı.
 • Beylikdüzü'nde Rögar Kapağı Hırsızları Kamerada Beylikdüzü’nde birkaç hafta arayla aynı noktaya gelen kağıt toplayıcı kılığındaki hırsızlık şüphelileri demir rögar kapaklarını çaldı. Yaşanan hırsızlık anları güvenlik kamerasına yansıdı.
 • (Özel) Beylikdüzü'nde Rögar Kapağı Hırsızları Kamerada Beylikdüzü’nde birkaç hafta arayla aynı noktaya gelen kağıt toplayıcı kılığındaki hırsızlık şüphelileri demir rögar kapaklarını çaldı. Yaşanan hırsızlık anları güvenlik kamerasına yansıdı.
 • (Özel) Aracın Motoruna Sıkışan İnatçı Kediyi 'Kedi Sesi' İle Kurtarma Operasyonu Beylikdüzü’nde bir aracın motor kısmına sıkışan inatçı kediyi kurtarmak için itfaiye ekipleri adeta seferber oldu. Kedinin çıkması için motora hava veren ekipler, cep telefonundan kedi sesi açarak havyanı çıkarmaya çalıştı. Çabalar sonuç vermeyince araç sahibi kedinin kendiliğinden çıkmasını bekledi.
 • Buse Ve Saliha, Eczacıbaşı Vitra'ya Geri Dönüyor 2019-2020 sezonu kadrosunu oluşturmaya başlayan Eczacıbaşı VitrA Kadın Voleybol Takımı, geçtiğimiz sezon farklı birinci lig takımlarına kiraladığı oyuncuları Buse Melis Kara ve Saliha Şahin’i yeniden renklerine bağlıyor.
 • Yaşam Vadisi'nde Ramazan Dolu Dolu Başladı Ramazan ayının tüm bereket ve maneviyatı Yaşam Vadisi etkinlikleriyle yaşanmaya başladı. Ramazan ayı boyunca sürecek etkinliklerin ilk günü “Canım Arkadaşım” çocuk tiyatrosu ve Neyler Defler konseriyle dolu dolu geçti.
 • 8 Ülkeden 300 Sporcu Gönül Şanda Anısına Yarıştı Avrupa Yakası’nda bir ilk olan “Uluslararası Beylikdüzü Ritmik Cup Turnuvası” Beylikdüzü Spor Kompleksi’nde gerçekleşti. Beylikdüzü Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü ile Beylikdüzü Yıldızlar Jimnastik Spor Kulübü’nün birlikte düzenlediği turnuvaya 8 ülkeden 18 kulüp ve yaklaşık 300 sporcu katıldı. Törende konuşan Beylikdüzü Belediyesi Başkan Vekili Serdal Mumcu, “Beylikdüzü bugün burada olduğu gibi, Türkiye ve uluslararası seviyede ismi anılır bir kent haline gelecek. Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada bütün çalışmalarımız bu doğrultuda olacak” ifadelerini kullandı.
 • Beylikdüzü'nde İnşaat Alanında Toprak Kayması Beylikdüzü’nde inşaat çalışması sırasında toprak kayması yaşandı. Beline kadar toprak altında kalan işçi yaralı olarak kurtarılarak, tedavi edilmek üzere hastaneye kaldırıldı.
 • Hıdırellez, Beylikdüzü'nde Coşkuyla Kutlandı Baharın müjdecisi olarak kabul edilen Hıdırellez, Beylikdüzü’nde Gürpınar Çınarlı Kahve’de kutlandı. Beylikdüzü Belediyesi ile Gürpınar Trakyalılar ve Rumeliler Eğitim, Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin işbirliği ile bu yıl dördüncüsü düzenlenen şenlikte dilek ağacına dilekler asıldı, şarkılar söylendi. Hıdırellez ateşi yakılan etkinlik renkli görüntülere sahne oldu.
 • Beylikdüzü'nde Ramazan Dolu Dolu Yaşanacak Beylikdüzü Belediyesi, ilçenin dört bir yanında gerçekleştireceği etkinliklerle Ramazan ayına hazırlanıyor.
 • İDEF'19'da Milli Hava Ve Kara Araçları İle Milli Uydu Sergilendi İstanbul’da düzenlenen 14. Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı IDEF’19’da milli hava ve kara araçları vitrine çıktı. Araçların yanı sıra milli İHA ve SİHA ile milli uydu Göktürk-2 de görücüye çıktı. Yeni nesil milli avcı “Songar” ise katılımcılardan yoğun ilgi gördü.
 • İhlas Kolejine Yüzmede 4 Altın Madalya İhlas Koleji’nin yüzmedeki başarılı isimleri Bera Kayra Sarıkaya ve Vera Seyda Sarıkaya kardeşler, Beylikdüzü Okullar Arası Yüzme Yarışması’nda dört altın madalya kazandılar.
 • Beylikdüzü, Yaşam Vadisi Spor Şenliği'nde Buluştu Yaşam Vadisi Spor Şenliği renkli görüntülere sahne oldu. Halk, üniversiteli ve çocuk kategorilerinde gerçekleştirilen koşu etkinliğinin ardından Yaşam Vadisi Sahnesi’nde sahnelenen pilates, aerobik, yoga, zumba, aikido, capoeira, modern dans, cimnastik ve Paw Tauch Hip-Hap gösterileri sporseverler tarafından ilgiyle izlendi.
 • Bahçeşehir Koleji Beylikdüzü Kampüsü'nden 'Kelebek Çocuklar' İçin Anlamlı Etkinlik Bahçeşehir Koleji Beylikdüzü Kampüsü geleneksel olarak düzenlediği bahar şenliklerinde bu yıl anlamlı bir projeye ev sahipliği yaptı. Şenlikte kelebek hastalığından muzdarip çocuklara yardım için kampanya düzenlendi.
 • İhlas Koleji İlk METAP'ı Gerçekleştirdi İhlas Koleji tarafından her yıl düzenlenen ve öğrencilerle çeşitli meslek gruplarından insanların bir araya geldiği Meslek Tanıtım Projesi (METAP) Özel Marmara Evleri İhlas Anadolu ve Fen Lisesi tarafından yapıldı.
 • Beylikdüzü'nde Çerkeslerle Dostluk Bir Adım Daha Öteye Taşındı Beylikdüzü’nde Çerkeslerle dostluğu bir adım öteye taşıyan Çerkes Kültür Evi’nin açılışı gerçekleştirildi. Açılışa, Adige Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Murat Kumpilov da katıldı.
 • Beylikdüzü'nde Feci Kaza Açıklaması1 Ağır Yaralı Beylikdüzü’nde Ambarlı Dolum Tesisleri yolunda bir motosiklet sürücüsü, yasak olmasına rağmen "U" dönüşü yapmaya çalıştığı iddia edilen aracın altında kaldı. Motosiklet sürücüsü ağır yaralanırken, kaskı ise paramparça oldu.
 • (Özel) Beylikdüzü'nde Anne Ve Çocuklarını Korkutan Yangın Beylikdüzü’nde 4 katlı binanın en üst katındaki dairede çıkan yangında anne ve 2 çocuğunun korkuları gözlerinden okundu.
 • Yaşam Vadisi'nin 2'Nci Etabı 23 Nisan Coşkusuyla Açıldı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Beylikdüzü’nde binlerce kişi kortej yürüyüşüne katıldı. Kortej yürüyüşünün ardından Yaşam Vadisi’nin 2’nci etabının açılışı gerçekleştirildi. Ardından ise Yonca Lodi konseriyle vatandaşlar 23 Nisan’ın tadını çıkardı.
 • İmamoğlu Açıklaması 'İstanbul'un Bir Çocuk Kenti, Çocuk Dostu Bir Kent Olmasını İstiyoruz' 23 Nisan etkinlikleri kapsamında İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Beylikdüzü Yaşam Vadisi’nde 8 ülkeden gelen çocuklar ile beraber zeytin fidanı dikti. İmamoğlu, burada yaptığı konuşmasında “İstanbul’un bir çocuk kenti, çocuk dostu bir kent olmasını istiyoruz.” dedi.
 • Beylikdüzü'nün Kırlangıçları Şehitler İçin Pedal Çevirecek Beylikdüzü Kırlangıç Bisiklet Kulübü "Şehitlere Saygı Turu" kapsamında 4’üncü kez yola çıktı. İki gün boyunca Çanakkale’nin aziz şehitleri için pedal çevirecek olan ekip, 326 kilometrelik yolculuğun startını her yıl olduğu gibi bu yıl da Beylikdüzü Belediye Binası önünden yaptı.
 • FETÖ'nün İstanbul İl Yapılanmasında Yer Alan 17 Kişiye Operasyon Polis ekiplerince, FETÖ/PDY silahlı terör örgütünün İstanbul il yapılanmasında yer aldığı tespit edilen 17 kişiye yönelik 6 ilde eş zamanlı operasyon düzenlendi. Operasyonda 14 kişi gözaltına alındı. Yakalanan şahıslardan 10’u tutuklanırken 4’ü için adli kontrol hükümleri uygulandı.
 • 23 Nisan Beylikdüzü'nde Şenlik Havasında Kutlanacak Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği, tek çocuk bayramı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 99’uncu yıl dönümü Beylikdüzü’nde şenlik havasında kutlanacak. 23 Nisan etkinlikleri kapsamında yapımı tamamlanan Yaşam Vadisi 2’nci Etabının da açılışı yapılarak çocukların kullanımına sunulacak.
 • (Özel) Önce Sola Dönmek İsteyen Araca Çarptı, Sonra Otoparka Daldı Beylikdüzü’nde bulunan bulvar üzerinde sola dönüş yapmak isteyen bir araca başka bir araç çarptı. Kaza anı güvenlik kamerasına yansırken, araçlardan birisi yol kenarında otoparka dalıp başka bir araca zarar verdi.
 • Silahla Arkadaşının Arabasını Gasp Etti, Kaza Yaptı Kaçtı Beylikdüzü’nde arkadaşından arabasını gasp eden şahıs, kaza yaptıktan sonra aracı bırakarak kaçtı.
 • Ev Basıp Kayınbiraderlerini Bıçakladı Beylikdüzü’nde boşanma aşamasında olduğu eşinin evini basan öfkeli koca, iki kayınbiraderini bıçaklayarak olay yerinden kaçtı. Bıçaklanan kardeşler hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınırken, olay sonrası kadının ailesi sokağa döküldü.
 • (Özel) Boşanma Aşamasındaki Eşinin Evini Basarak Kayınbiraderlerini Bıçakladı Beylikdüzü’nde boşanma aşamasında olduğu eşinin evini basan öfkeli koca, iki kayınbiraderini bıçaklayarak olay yerinden kaçtı. Bıçaklanan kardeşler hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınırken, olay sonrası kadının ailesi sokağa döküldü.
 • CHP İBB Başkan Adayı İmamoğlu, Beylikdüzü'nde Görevi Devretti Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık’a görevi devretti. İmamoğlu görevi teslim sonrası Beylikdüzülü halka seslenerek yaptığı konuşmasında, “Hakkınızı helal edin” dedi.
 • Trafiğe Aldırış Etmeden Arabanın Üstünde Bakın Ne Taşıdı Beylikdüzü’nden, E-5 karayolunda seyreden bir aracın üstünde yatak ve koltuk taşındığını görenlerin yürekleri ağızlara geldi. Araç sürücüsü kendisine sorulan soruya da eliyle ’ne var’ diyerek tepki verdi.
 • (Özel) Beylikdüzü'nde Kafe İçinde Alacak Verecek Meselesi Kanlı Bitti Beylikdüzü’nde iki kişi arasında alacak verecek meselesi iddiasıyla çıkan kavgada silah konuştu. Kemal İ. isimli genç adam ayağından yaralanırken, polis olayın firari şüphelisini aramaya başladı.
 • (Özel) E-5'Te Tehlikeli Yolculuk, Koltuğu Ve Yatağı Arabanın Üstünde Taşıdı Beylikdüzü’nden, E-5 karayolunda seyreden bir aracın üstünde yatak ve koltuk taşındığını görenlerin yürekleri ağızlara geldi. Araç sürücüsü kendisine sorulan soruya da eliyle ’ne var’ diyerek tepki verdi.
 • Balıkçı Kenan'dan Kılçıksız Balık İsteyen Çocuklara 'Balık Köfte' Tarifi Türkiye Deniz Canlıları Müzesi kurucusu balıkçı Kenan Balcı, müzesini ziyarete gelen öğrencilere elleriyle hazırlayıp pişirdiği balık köftesini ikram edip tarifini anlattı. Çocukların zaman zaman kılçıklarından dolayı balık yemek istemediğini söyleyen Kenan Balcı, kolayca hazırlanan balık köftesi ile miniklerin de sağlıklı beslenebileceğini belirtti.
 • Takla Atan Araç Trafiği Durma Noktasına Getirdi Beylikdüzü, E-5 Karayolu Güzelyurt mevki’inde sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği bir araç, önce 2 araca çarptı ardından takla attı. Kazada 2 kişi hafif yaralanırken, trafik durma noktasına geldi.
 • Beylikdüzü E-5'Te Feci Kaza, Araç Takla Attı Beylikdüzü, E-5 Karayolu Güzelyurt mevki’inde sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği bir araç, önce 2 araca çarptı ardından takla attı. Kazada 2 kişi hafif yaralanırken, trafik durma noktasına geldi.
 • Mehmet Murat Çalık, 'Beylikdüzü Hedef Büyüterek Yoluna Devam Edecek' Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, “Beylikdüzü’nde kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bu seçimin kaybedeni yok. Beylikdüzü halkı kazandı, Beylikdüzü bize oy versin vermesin mutlu insanların yaşamaya devam ettiği bir kent olmayı sürdürecek” diye konuştu.
 • Ekrem İmamoğlu Açıklaması 'İstanbul'a Hizmet Edeceğime Hepinizin Huzurunda Söz Veriyorum' Millet İttifakı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, "Yormayın bizi normale dönelim. Çalışalım, gece gündüz üretelim. İstanbul’a hizmet edeceğime hepinizin huzurunda söz veriyorum." dedi.
 • Mehmet Murat Çalık Mazbatasını Aldı 31 Mart Yerel Seçimleri’nde Beylikdüzü Belediye Başkanlığı’na seçilen Mehmet Murat Çalık, Beylikdüzü İlçe Seçim Kurulu’nda düzenlenen tören ile mazbatasını aldı. Çalık, “Adaleti iliklerimize kadar hissettiğimiz anları hep birlikte yaşadık. Demokrasi nöbetini tutan bütün arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Dinlenmemek üzere yola çıkanlar yorulmazlarmış, biz de asla yorulmayacağız” ifadelerini kullandı.
 • Korkunç Kaza Açıklaması Anne İle Oğlu Metrelerce Sürüklendi Beylikdüzü’nde minibüse yetişmek isteyen anne ve oğluna hafif ticari araç çarptı. Çarpmanın etkisiyle metrelerce savrulan anne ve oğlu ağır yaralandı. O anlar güvenlik kameralarına yansıdı.
 • (Özel) Minibüse Yetişmek İsteyen Anne Ve Oğluna Böyle Araba Çarptı Beylikdüzü’nde minibüse yetişmek isteyen anne ve oğluna hafif ticari araç çarptı. Çarpmanın etkisiyle metrelerce savrulan anne ve oğlu ağır yaralandı. O anlar güvenlik kameralarına yansıdı.
 • Hobi Bahçeleri Ekime Hazırlandı Beylikdüzü Belediyesi’nin Dereağzı Mahallesi’nde bulunan Umut Meyve Ormanı içinde oluşturduğu Hobi Bahçeleri, keyifli bir çalışmaya sahne oldu. Hobi Bahçeleri’nin 2’nci dönem kullanım hakkını elde eden gönüllüler, toprağı belleyip yabani otları temizleyerek hem parsellerini ekime hazırladılar hem de ailecek keyifli vakit geçirdi.
 • Öğrenciler Dalgalı Ebru Atölyesi'nde Hayallerini Su Yüzüne Çıkardı Beylikdüzü Belediyesi Kavaklı Engelsiz Yaşam Birimi öğrencileri, Dalgalı Ebru (İspanyol Ebrusu) Atölyesi’nde hayal dünyalarındaki renkleri su yüzüne çıkararak kendi desenlerini oluşturdu.
 • Eczacıbaşı Vitra, Galatasaray Maçı Hazırlıklarını Sürdürdü Vestel Venus Sultanlar Ligi play-off yarı finalinde Galatasaray ile karşılaşacak olan Eczacıbaşı Vitra, bu maçın hazırlıklarına yaptığı antrenmanla devam etti.
 • TÜYAP'ta Stant Devrildi Açıklaması 4 Yaralı Beylikdüzü TÜYAP’ta bir standın ziyaretçilerin üzerine devrilmesi sonucu 4 kişi yaralandı.
 • (Özel) Aile Sağlık Merkezi Grev Yaptı, Vatandaşlar Kapıda Kaldı Beylikdüzü’nde aile sağlığı merkezi çalışanı doktorlar, sağlık çalışanlarına karşı şiddeti protesto etmek amacıyla bir günlük iş bırakma eylemi yaptı. Sağlık merkezine alınmayarak kapıda kalan hasta ve vatandaşlar duruma tepki gösterdi.
 • CHP İBB Adayı İmamoğlu, Oyunu Beylikdüzü'nde Kullandı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan (İBB) Adayı Ekrem İmamoğlu, ailesiyle birlikte oy kullanmaya geldiği okulda elinde seçmen bilgi kağıdı ile sırada bekledi. İmamoğlu yaptığı açıklamada, "İstanbul için hayırlı olsun" dedi.
 • Eczacıbaşı Vitra, Yarı Finalde Vestel Venus Sultanlar Ligi Play-off çeyrek final ikinci maçında Kameroğlu Beylikdüzü Voleybol İhtisas’ı 3-1 mağlup eden Eczacıbaşı VitrA, yarı final etabına yükseldi ve Galatasaray’ın rakibi oldu.
 • DB Tarımsal Enerji, Petroleum İstanbul Fuarında DB Tarımsal Enerji, Tüyap Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Petroleum Fuarı’nda yerini aldı.
 1  2  ...  41