BEYLİKDÜZÜ HABERLERİ / İstanbul

 • Su Altında Evlilik Teklifi Beylikdüzü Sualtı Sporları Dünya Rekortmenleri Kulübü, su altında gerçekleştirilen tarihi bir evlilik teklifine ev sahipliği yaptı.
 • Beylikdüzü, Ambarlı Liman Yolunu Kilitleyen Kaza Beylikdüzü Ambarlı Liman Yolu’nda rot kolu kırılan bir tır bariyerlere çarptı. Trafik Ambarlı istikametinde durma noktasına gelirken yol havadan drone ile görüntülendi.
 • Beylikdüzü'nde Silahlı, Keserli, Trafik Kazası Kavgası Beylikdüzü’nde, sokakta birbirine çarparak kaza yapan 2 aracın sürücüsü daha sonra keserli sopalı birbirlerine girdi. Yaşanan olayı araya giren polis ekipleri ayırırken 5 kişi yaralanarak hastaneye kaldırıldı.
 • İstanbullulara Yaz Yağmuru Sürprizi Kavurucu sıcakların etkisi altında olan İstanbul bu sabaha yaz yağmuruyla uyandı. Yağışlar Beylikdüzü ve Büyükçekmece çevresinde etkili oldu.
 • Balıkçı Kenan Balcı Açıklaması 'Atık Yağları Lavabolara Dökmeyelim' Artan deniz kirliliği konusunda uyarılarda bulunan İstanbul’un ünlü balıkçısı Kenan Balcı, özellikle atık yağların lavabolara dökülmemesi gerektiğini belirtti.
 • Beylikdüzü Ve Esenyurt'ta Sağanak Yağış Etkili Oldu Meteoroloji’den yapılan son dakika uyarısının ardından Esenyurt ve Beylikdüzü bölgesinde sağanak yağmur kısa süreli etkili oldu.
 • Yaz Spor Okulları Tüm Heyecanıyla Devam Ediyor Beylikdüzü Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen Yaz Spor Okulları, yaz tatilini verimli geçirmek isteyen öğrenciler tarafından yoğun ilgi ile karşılandı. 18 Haziran tarihinde başlayan, 15 farklı branşta eğitim imkanı sunulan ve toplamda 5 bin öğrenciye hizmet verilen Yaz Spor Okulları 8 Ağustos tarihinde madalya ve sertifika töreni ile sona erecek.
 • Emniyet Kemerini Koltuğa Taktı, Kazada Ağır Yaralandı Beylikdüzü’nde kontrolden çıkarak bariyere saplanan aracın sürücüsü başını cama vurarak yaralandı. Kaza sonrası sürücü koltuğundaki emniyet kemerinin uyarı sesi çıkmaması için koltuğun arkasından bağlandığı görüldü.
 • (Özel) Emniyet Kemerini Koltuğa Taktı, Kazada Ağır Yaralandı Beylikdüzü’nde kontrolden çıkarak bariyere saplanan aracın sürücüsü başını cama vurarak yaralandı. Kaza sonrası sürücü koltuğundaki emniyet kemerinin uyarı sesi çıkmaması için koltuğun arkasından bağlandığı görüldü.
 • Kemal Kılıçdaroğlu, İmamoğlu'na Tebrik Ziyaretinde Bulundu Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na tebrik ziyaretinde bulundu. Ziyaretin ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Kılıçdaroğlu, “Eski sisteme dönülme gibi bir talebimiz bizim hiç olmadı. Eski sistemden zaten biz de şikayetçiydik. Yani eski sistemden derken, darbe hukukundan arınmamış bir anayasa, yasalar varsa bu sisteme dönmek doğru değildir” dedi.
 • Kılıçdaroğlu Açıklaması 'Eski Sisteme Dönülme Gibi Bir Talebimiz Bizim Hiç Olmadı' Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na tebrik ziyaretinde bulundu. Ziyaretin ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Kılıçdaroğlu, “Eski sisteme dönülme gibi bir talebimiz bizim hiç olmadı. Eski sistemden zaten biz de şikayetçiydik. Yani eski sistemden derken, darbe hukukundan arınmamış bir anayasa, yasalar varsa bu sisteme dönmek doğru değildir” dedi.
 • Beylikdüzü Belediyesi Temiz Ve Güvenli Bir Sahil İçin Çalışıyor Beylikdüzü Belediyesi ilçede yaşayan vatandaşların temiz bir denize keyifle girebilmesi ve huzur dolu bir sahil şeridinde yazın tadını çıkarabilmesi adına çalışmalarını sürdürüyor. 14 kilometre uzunluğunda sahil şeridine sahip olan Beylikdüzü’nde, 15 günde bir deniz suyundan numune alınarak analiz yapılırken aynı zamanda sahil koruma botu ekipleri ve cankurtaranlar her gün kıyı şeridini gezerek ilçe halkının güvenliğini de kontrol altında tutuyor.
 • (Özel) Beylikdüzü Sahilinde Tabanca Bulundu Beylikdüzü Gürpınar sahilinde kıyıya vurmuş şekilde bulunan tabanca polis ekiplerini harekete geçirdi. Vatandaşların denize girdiği alanın 50 metre yakınında bulunan tabanca ile ilgili soruşturma başlatıldı.
 • (Özel) İstanbul'da 2 Buçuk Dakikada 500 Bin Liralık Soygun Beylikdüzü’nde minibüsle bir giyim mağazasının önüne gelen yüzleri kapalı ve şapkalı 4 hırsız, 2 buçuk dakika içerisinde yaklaşık 500 bin lira değerinde tekstil malzemesini çalarak kaçtı.
 • 2 Buçuk Dakikada 500 Bin Liralık Soygun Beylikdüzü’nde minibüsle bir giyim mağazasının önüne gelen yüzleri kapalı ve şapkalı 4 hırsız, 2 buçuk dakika içerisinde yaklaşık 500 bin lira değerinde tekstil malzemesini çalarak kaçtı.
 • 26. İstanbul Caz Festivali Başladı İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından bu yıl 26’ncısı düzenlenen İstanbul Caz Festivali başladı. İlk defa Beylikdüzü’nde ‘Parklarda Caz’ adıyla başlayan festivale ilçe halkı yoğun ilgi gösterdi.
 • Yaşam Vadisi'nde Caz Dolu Melodiler İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen 26. İstanbul Caz Festivali’nin yeşille cazı bir araya getiren etkinliği Parklarda Caz, bu yıl da müzikseverleri Beylikdüzü Yaşam Vadisi’nde buluşturacak. Beylikdüzü Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleşecek ücretsiz konser etkinliğinde Minus Two, Standart Mafyası ve Blue Monk adlı genç caz grupları ile Balkan Paradise Orchestra sahne alacak. 29 Haziran Cumartesi saat 18.00’da Yaşam Vadisi Sahnesi’nde başlayıp saat 23.00’a dek sürecek etkinlikte, müzikseverler parkta caz keyfini doyasıya yaşayacak.
 • CEV Kupası Ve Challenge Kupası'ndaki Türk Takımlarının Rakipleri Belli Oldu Türkiye’yi 2019-2020 sezonunda CEV Kupası ve CEV Challenge Kupası’nda temsil edecek takımların rakipleri ve programları belli oldu.
 • LGS Birincilerinden Hamza Açıklaması 'Sınavı Başarmam Gereken En Büyük Hedef Gibi Gördüm' Beylikdüzü’nde yaşayan Hamza Furkan Sarıarslan, LGS’de tüm soruları doğru cevaplayıp 500 tam puan alarak Türkiye birincileri arasında yer aldı. Sarıarslan, “Sınavı başarmam gereken en büyük hedef gibi gördüm” dedi.
 • Ekrem İmamoğlu Açıklaması 'Beni Kutlayan Sayın Cumhurbaşkanımıza Ve Sayın Rakibime Teşekkür Ediyorum' Gayri resmi sonuçlara göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu, Beylikdüzü’nde yaptığı konuşmada, “Ben milletimize ve demokrasi inancına inanıyorum. Beni kutlayan sayın Cumhurbaşkanımıza ve sayın rakibimize teşekkür ediyorum” dedi.
 • 'Milyonlarca İnsana Mahcup Olmamak İçin Çok Çalışacağım' Kesin olmayan sonuçlara göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu, sonuçların ardından düzenlediği basın açıklamasında, “Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir. Milyonlarca oy almak, çok büyük sevgi gösterilerine mahzar olmak, iltifatlar duymak liderlerin ayağını yerden kesmemeli, aksine mahcup etmeli. Milyonlarca insana mahcup olmamak için çok çalışacağım” dedi.
 • Ekrem İmamoğlu Açıklaması 'Milyonlarca İnsana Mahcup Olmamak İçin Çok Çalışacağım' Kesin olmayan sonuçlara göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu, sonuçların ardından düzenlediği basın açıklamasında, “Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir. Milyonlarca oy almak, çok büyük sevgi gösterilerine mahzar olmak, iltifatlar duymak liderlerin ayağını yerden kesmemeli, aksine mahcup etmeli. Milyonlarca insana mahcup olmamak için çok çalışacağım” dedi.
 • 'Türkiye Girdiği Her Sınamadan Gücünü Arttırarak Çıktı' Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Son 6 yılda yaşadıklarımız dahi bu milletin birliğine, beraberliğine kardeşliğine sahip çıkması halinde üstesinden gelemeyeceği zorluk olmadığını göstermeye yeterlidir. Terör örgütlerinin saldırılarından, darbe teşebbüslerine ve ekonomik tuzaklara kadar uzanan bu badirelerden herhangi biri mesela bir Avrupa ülkesinin başına gelseydi emin olun yerle yeksan olurdu. Ama Türkiye hamdolsun girdiği her sınamadan gücünü artırarak çıktı. Üstesinden geldiğimiz her badire, her operasyon devletimizin gücünü güç kattı” dedi.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklaması 'Türkiye Girdiği Her Sınamadan Gücünü Arttırarak Çıktı' Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Son 6 yılda yaşadıklarımız dahi bu milletin birliğine, beraberliğine kardeşliğine sahip çıkması halinde üstesinden gelemeyeceği zorluk olmadığını göstermeye yeterlidir. Terör örgütlerinin saldırılarından, darbe teşebbüslerine ve ekonomik tuzaklara kadar uzanan bu badirelerden herhangi biri mesela bir Avrupa ülkesinin başına gelseydi emin olun yerle yeksan olurdu. Ama Türkiye hamdolsun girdiği her sınamadan gücünü artırarak çıktı. Üstesinden geldiğimiz her badire, her operasyon devletimizin gücünü güç kattı” dedi.
 • Beylikdüzü'nde Bir Evde 57 Kök Hint Keneviri Ele Geçirildi İstanbul Beylikdüzü’nde düzenlenen uyuşturucu operasyonunda, bir evde 57 kök Hint keneviri ele geçirildi.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklaması 'Yasalarımızda Bir İlin Valisine Yöneticisine Bu Tür Küfürlerin Karşılığı Belli' Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Siz bir valiye it derseniz, bunu kimse yemez. Bende cumhurbaşkanı olarak valime sahip çıkmak durumundayım, onu yedirtmem. Yasalarımızda bir ilin valisine yöneticisine bu tür küfürlerin karşılığı oralarda belli, kaç yıldan kaç yıla, bu belli. Bu tür yargı süreci içerisinde belli bir süreyi aşan cezayı alırsa bu düşecektir. O süreyi aşmazsa görevine devam eder” dedi.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklaması 'Bu Adayın Sicili Sayıştay Raporları İle Tespitli Şekilde Bozuktur' Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’nu eleştirerek, "Bu kişinin Beylikdüzü Belediye başkanlığı döneminin sadece 2016 faaliyetleri ile ilgili 11 adet kamu zararına yol açan işlem tespit edilmiştir. Yapılan yargılama sonunda bu zararların kendisinden tazminine karar verilmiştir. Bu adayın sicili Sayıştay raporları ile tespitli şekilde bozuktur" dedi.
 • Beylikdüzü'nde Spor Ve Eğlence Bir Arada Yaşanıyor Beylikdüzü Belediyesi, ilçede yaşayan 7’den 70’e her yaştan vatandaşın eğitici, eğlenceli ve sağlıklı bir yaz mevsimi geçirmesi için birbirinden keyifli etkinlikler düzenliyor. Kültür İşleri Müdürlüğü’nün hazırladığı “Masal Atölyesi” ile 3 yaş ve 10 yaş arası çocuklar hem eğlenceli hem de eğitici saatler geçirirken, Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’nün düzenlediği “Vadide Spor Var” etkinliğinde ise her yaştan vatandaş açık havada spor yapma imkanı buluyor.
 • Temizlikçi kadına ev sahibi şoku! İstanbul Beylikdüzü'nde ev almak isteyen gündelik temizlikçi Sevgi Güven ev hayali için biriktirdiği tüm parasını son çalıştığı lüks sitedeki Fulya Ö.'ye (38) kaptırdı.
 • Eski Eşini Bıçaklayan Adamdan 'Neden Yaptınız Sorusuna' İlginç Cevap Beylikdüzü’nde eski eşini sokak ortasında bıçaklayan Cevat A. adliyeye sevki sırasında gazetecilerin sorusuna, " Özgürlük demek namussuzluk demek değildir" diyerek ilginç bir cevap verdi.
 • Sıfır Atıkta Okullar Yarıştı İhlas Koleji Kazandı Çevre ve Şehircilik Bakanlığı himayesinde yürütülen “Sıfır Atık Projesi” kapsamında Atık Kâğıt ve Geridönüşümcüler Derneği (AGED) tarafından yapılan “Okullar Sıfır Atık İçin Yarışıyor” yarışmasında Özel Marmara Evleri İhlas Ortaokulu Türkiye birincisi oldu.
 • (Özel) Beylikdüzü'nde Eski Eşini Bıçaklayan Adamdan 'Neden Yaptınız Sorusuna' İlginç Cevap Beylikdüzü’nde eski eşini sokak ortasında bıçaklayan Cevat A. adliyeye sevki sırasında gazetecilerin sorusuna, " Özgürlük demek namussuzluk demek değildir" diyerek ilginç bir cevap verdi.
 • Eşini Sokak Ortasında Bıçaklayan Adam Yakalandı Beylikdüzü’nde sokak ortasında eski eşi Asiye A.’ı darp edip bıçaklayan şüpheli Cevat A. Beylikdüzü İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin çalışması ile yakalandı.
 • (Özel) Eşini Sokak Ortasında Bıçaklayan Adam Yakalandı Beylikdüzü’nde sokak ortasında eski eşi Asiye A.’ı darp edip bıçaklayan şüpheli Cevat A. Beylikdüzü İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin çalışması ile yakalandı.
 • Beylikdüzü'nde Sokak Ortasında Kadına Şiddet Beylikdüzü’nde sokak ortasında bir kadın, eski eşi olduğu iddia edilen adam tarafından darp edilip bıçaklandı. O sırada orada bulunan mahalledeki genç, araya girerek saldırının şiddetini önledi. Yaralı kadın hastaneye kaldırıldı.
 • (Özel) Beylikdüzü'nde Sokak Ortasında Kadına Şiddet Beylikdüzü’nde sokak ortasında bir kadın, eski eşi olduğu iddia edilen adam tarafından darp edilip bıçaklandı. O sırada orada bulunan mahalledeki genç, araya girerek saldırının şiddetini önledi. Yaralı kadın hastaneye kaldırıldı.
 • (Özel) Otomobilini Kaldırıma Park Eden Sürücü, Tepki Gösteren Bisikletlilerin Üzerine Yürüdü Beylikdüzü’nde bisikletle seyreden gençler, otomobilini kaldırıma park eden sürücüye tepki gösterdi. “Başka yer yok mu, bir engelli gelse nereden geçecek?” diyen gençlerin sözleri üzerinden aracından inen sürücü, “Buraya park ettim, var mı diyeceğin, engellileri ben görüyorum” ifadelerini kullandı.
 • Savcı Sayan Açıklaması 'İmamoğlu'nu CHP'ye Direkt Paraşütle Getirdiler' AK Parti Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, İstanbul’da Doğu ve Güneydoğu Anadolulu STK temsilcileri, kanaat önderleri ve iş adamlarıyla bir araya geldi. Sayan, Ekrem İmamoğlu’nu en iyi tanıyanlardan biri olduğunu belirterek, “İmamoğlu CHP’ye direkt olarak paraşütle getirilmiş biridir” dedi.
 • Binali Yıldırım Ve Ekrem İmamoğlu Ortak Yayında Projelerini Anlattı Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu ortak yayında moderatör İsmail Küçükkaya’nın sorularını yanıtlayarak, yapacakları projeleri anlattı.
 • Yıldırım Ve İmamoğlu Ortak Yayını Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu ortak yayında soruları yanıtlamaya devam ediyor. Gazeteci İsmail Küçükkaya, adaylara Suriyeli mültecilerle ilgili yapılacak çalışmaları sordu.
 • Baba Çocuk Kampı'nda Babalar Ödüllerini Aldı Beylikdüzü’nde bu yıl 2’ncisi düzenlenen Baba Çocuk Kampı’nda kampa katılan babalara ‘En İyi Baba’ ödülleri verildi.
 • Sınava Geç Kalan Öğrenci Tepkilere Rağmen İçeri Alınmadı Beylikdüzü’nde YKS sınavına 1 dakika geciken öğrenci sınava alınmadı. Velilerin tepkisi üzerine önce okul bahçesine alınan öğrenci, daha sonra sınava alınmayarak tekrar okul bahçesinden çıkarıldı.
 • MAHKUMDER Tarafından 'Pilav Günü' Programı Düzenlendi Mahkumlara ve Muhtaçlara Yardım Derneği (Mahkumder) tarafından Pilav Günü etkinliği düzenlendi.
 • İstanbul'da Kadınlara Fuhuş Yaptıran Çete Çökertildi Beylikdüzü ve Esenyurt’ta çok sayıda kadını fuhşa sürükleyen ve yer temin edip suç örgütü kuran çete polis ekipleri tarafından çökertildi. Şahıslarla birlikte tabanca, çok miktarda uyuşturucu madde ile para, cep telefonları ve sim kartlar ele geçirildi.
 • 'Kaç Saat Oldu' Hesabını Yöneten Şüpheli Gözaltına Alındı Sosyal medya üzerinden Fetullahçı Terör Örgütü ’nün propagandasını yapan ’Kaç Saat Oldu’ hesabını yöneten E.B. isimli şüpheli yakalanarak gözaltına alındı.
 • FETÖ Propagandası Yapan 'Kaç Saat Oldu' Hesabını Yöneten Şüpheli Gözaltına Alındı Sosyal medya üzerinden Fetullahçı Terör Örgütü ’nün propagandasını yapan ’Kaç Saat Oldu’ hesabını yöneten E.B. isimli şüpheli yakalanarak gözaltına alındı.
 • İkinci 'Fuat Avni' yakalandı Fetullahçı Terör Örgütü’nün Fuat Avni’den sonra propaganda yapan en önemli hesaplarından biri olan ‘Kaç Saat Oldu’ hesabını yöneten E.B. isimli şüpheli yakalandı.
 • Beylikdüzü'nde Yazın Haşere Sorunu Olmayacak Beylikdüzü halkının yaz aylarını konforlu geçirmesi amacıyla İBB ile koordineli olarak hummalı bir çalışma başlatan Beylikdüzü Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, ilçe genelinde hem larva hem de ULV ilaçlamasını programlı bir şekilde devam ettiriyor.
 • (ÖZEL) Beylikdüzü'nde Darp Edilen Taksici Konuştu Beylikdüzü’nde bir genç annesine sarkıntılık yaptığını iddia ederek taksiciyi darp etmişti. Saldırıya uğrayan taksici Mazlum Ölmez o anları anlattı. Ölmez, “Ben herhangi bir kimseye tacizde bulunmadım. Sarkıntılık yapmadım, namusumla şerefimle bayramın ikinci günü bile çalışan emekçi taksicileriz biz. Beni darp eden şahsın 21 yaşında olduğu 23 tane suç kaydının olduğunu karakolda öğrendim” dedi.
 • Annesine Sarkıntılık Yaptığı İddia Edilen Taksiciyi Dövdü Beylikdüzü’nde bir genç annesine sarkıntılık yaptığı iddia edilen taksiciyi demir sopayla dövdü. Daha sonra ise taksiyi kullanılamaz hale getirdi. Taksiciyi hastanelik eden dayak saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı.
 • Uyuşturucu Tarlasına Çevrilen Villalara Şok Baskın Kamerada Narkotik polisi, İstanbul’da uyuşturucu serasına dönüştürülen villalara operasyon düzenlendi. Villalarda yüzlerce kök Hint keneviri ele geçirilirken, araçlarda yapılar aramalarda ise 70 kilo eroin ve 20 kilo kokain yakalandı.
 • Broşür Dağıtmak İçin Geldi, Cep Telefonu Çalıp Kaçtı Beylikdüzü’nde bir diş kliniğine pizza firmasına ait broşür dağıtmak için giren şüpheli şahıs, danışmada duran kadının yerini terk etmesini fırsat bilerek 4 bin TL değerindeki cep telefonunu çaldı. Şüphelinin cep telefonunu çalma anı ise güvenlik kameralarınca saniye saniye görüntülendi.
 • (ÖZEL) Annesine Sarkıntılık Yaptığı İddia Edilen Taksiciyi Demir Sopayla Böyle Dövdü Beylikdüzü’nde bir genç annesine sarkıntılık yaptığı iddia edilen taksiciyi demir sopayla dövdü. Daha sonra ise taksiyi kullanılamaz hale getirdi. Taksiciyi hastanelik eden dayak saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı.
 • (ÖZEL) Broşür Dağıtmak İçin Geldi, Cep Telefonu Çalıp Kaçtı Beylikdüzü’nde bir diş kliniğine pizza firmasına ait broşür dağıtmak için giren şüpheli şahıs, danışmada duran kadının yerini terk etmesini fırsat bilerek 4 bin TL değerindeki cep telefonunu çaldı. Şüphelinin cep telefonunu çalma anı ise güvenlik kameralarınca saniye saniye görüntülendi.
 • Başkan Çalık, 'Herkesin Birbirine Saygı Ve Sevgiyle Baktığı Nice Bayramlar Diliyorum' Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, arefe gününde kabristan ziyaretlerinde bulundu. Yakuplu, Gürpınar ve Kavaklı kabristanlarında okunan duaların ardından vatandaşlara lokum ikramında bulunan Başkan Mehmet Murat Çalık, “Beylikdüzü’nde birlik, beraberlik ve hoşgörü içerisinde, tüm maneviyatıyla bir Ramazan ayını daha geride bıraktık. Herkesin birbirine saygı ve sevgiyle baktığı nice bayramlar diliyorum” şeklinde konuştu.
 • Metrobüs Durağında Ayak Ezdiren Şaka Beylikdüzü’nde metrobüs beklerken arkadaşlarının şaka yapmasıyla yola düşen 35 yaşındaki Sezai Aydoğmuş’un ayağının üzerinden metrobüs geçti.
 • (Özel) Metrobüs Durağında Ayak Ezdiren Şaka Beylikdüzü’nde metrobüs beklerken arkadaşlarının şaka yapmasıyla yola düşen 35 yaşındaki Sezai Aydoğmuş’un ayağının üzerinden metrobüs geçti.
 • Yaşam Vadisi Akın'ın Hikayeleri, Şeşen'in Ezgileriyle Yankılandı Ramazan ayı boyunca dopdolu programıyla Beylikdüzülü vatandaşları Yaşam Vadisi’nde buluşturan Beylikdüzü Belediyesi, bayrama günler kala Sunay Akın ve İlhan Şeşen’i ağırladı. Tarih kokan hikayelerini büyük coşku ve enerjiyle paylaşan Akın’a İlhan Şeşen ise herkesin bir ağızdan söylediği kült şarkılarıyla eşlik etti.
 • Ramazan'da En Çok Sipariş Verilen Ürünler Açıklandı Getir, Ramazan ayında en çok satılan ürünleri açıkladı. Bu sene ilk üçü su, ekmek ve soda paylaşırken, bunları salatalık ve erik takip etti.
 • Beylikdüzü'nde Binlerce Kişi İftarında Buluştu Beylikdüzü Belediyesinini düzenlediği Kadir Gecesi Hayırlı İftar Sofrası’nda bir araya gelen yaklaşık 15 bin kişi aynı sofrada oruçlarını açmanın mutluluğunu yaşadı.
 • Beylikdüzü'nde 2 Bin Çocuğun Bayramlık Sevinci Beylikdüzü Belediyesinin geleneksel hale getirdiği bayramlık kıyafet dağıtımı bu yıl da 2 bin çocuğa bayram sevincini erkenden yaşattı. Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğünce sosyal incelemelerle belirlenen ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarının yüzleri gülerken Beylikdüzü’nde paylaşma duygusu tüm içtenliğinle hissedildi.
 • Beylikdüzü'ndeki Öğrenciler Çevre İçin Yarıştı Beylikdüzü Belediyesinin Dünya Çevre Günü dolayısıyla bu yıl 6’ıncısını düzenlediği "Çevre" konulu yarışmalarda dereceye giren öğrencilere törenle ödülleri verildi.
 • Beylikdüzü'nde Trafik Kazalarına Dev Heykelle Dikkat Çekildi Beylikdüzü Belediyesi, kör nokta nedeniyle meydana gelen trafik kazalarına dikkat çekmek için hayata geçirilen sosyal sorumluluk projesine ev sahipliği yaptı. Farkındalık oluşturmak adına kaza geçirmiş trafik levhalarından oluşan heykelin açılışı, Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapıldı.
 • Polis Memurundan Burnunu Kıran Esnafa Tokat Beylikdüzü’nde sivil polis memuru ile manav arasında çıkan yol verme tartışması kavgaya dönüştü. Esnaf tarafından kafa atılarak burnu kırılan polis memuru, esnafı tokatladı.
 • (Özel) Polis Memurundan Burnunu Kıran Esnafa Tokat Beylikdüzü’nde sivil polis memuru ile manav arasında çıkan yol verme tartışması kavgaya dönüştü. Esnaf tarafından kafa atılarak burnu kırılan polis memuru, esnafı tokatladı.
 • Arsa Parasını Yutan ATM'ye Baltayla Saldırdı Beylikdüzü’nde bir kişi arsa almak için yatırdığı kapora parasını yutan ATM’ye balta ile saldırdı. Çevredeki vatandaşlara korku dolu anlar yaşatan şahıs, gözaltına alınarak karakola götürüldü. Vatandaşın ATM üzerine yapıştırdığı not ise ATM’ye işlem yapmaya gelenleri şaşkınlığa uğrattı.
 • (ÖZEL) Arsa Parasını Yutan ATM'ye Baltayla Saldırdı Beylikdüzü’nde bir kişi arsa almak için yatırdığı kapora parasını yutan ATM’ye balta ile saldırdı. Çevredeki vatandaşlara korku dolu anlar yaşatan şahıs, gözaltına alınarak karakola götürüldü. Vatandaşın ATM üzerine yapıştırdığı not ise ATM’ye işlem yapmaya gelenleri şaşkınlığa uğrattı.
 • İhlas Koleji'nde İftar Programı Düzenlendi İhlas Eğitim Kurumları geleneksel iftar programını bu yıl Beylikdüzü Kampüsü’nde gerçekleştirdi.
 • Türkiye'nin En Genç Müzehhibesi Sergi Açtı Türk İslam Sanatları içinde hanımların en fazla ilgi gösterdiği tezhib sanatı her geçen gün gelişiyor. Hat sanatının tamamlayıcısı olarak, birçok eserin çok güzel desenlerle bezenmesini sağlayan müzehhiplere yenileri ekleniyor.
 • Yaşam Vadisi Ege Ve Akdeniz Türküleri İle Yankılandı Müslümanlar için büyük öneme sahip, üç ayların sonuncusu Ramazan ayının ruhu ve maneviyatı, Beylikdüzü Belediyesi’nin düzenlediği etkinliklerle tüm ilçede yaşanıyor. Barış, huzur ve hoşgörü ortamında gerçekleşen Ramazan etkinliklerinin 18’inci günü Yaşam Vadisi 1.Etap sahnesinde tasavvuf müziği ile başladı. Remzi Uzgidim’in Ege ve Akdeniz türkülerini seslendirdiği konserin ardından ise ilahiyatçı Mustafa Demir moderatörlüğünde dini bir sohbet gerçekleşti.
 1  2  ...  42 

ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !