BEYKOZ HABERLERİ / İstanbul

 • Ahmet Özhan'dan Musiki Ziyafeti Ramazan etkinlikleri kapsamında Beykoz’da sahne alan Türk Sanat ve Tasavvuf Müziği Sanatçısı Ahmet Özhan’a vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
 • Çengelköy Ve Kuleli'deki Darbe Girişimi Davasında 42 Ere Tahliye 90'ı tutuklu 117 sanığın yargılandığı davada 42 tutuklu sanık erin tahliye edilmesine karar verildi Mahkeme heyeti, bir sonraki duruşmanın 24 Temmuz17 Ağustos tarihlerinde yapılmasını kararlaştırdı.
 • Paşabahçe Meydan'da 5 Bin Beykozlu İftar Yaptı Beykoz Belediyesi ‘Sokak İftarları’ kapsamında Paşabahçe Meydanı’nda gerçekleştirdiği iftarda yaklaşık 5 bin kişiyi aynı sofrada buluşturdu.
 • 15 Temmuz'da Çengelköy Ve Kuleli Askeri Lisesi'ndeki Olaylara İlişkin Dava Müştekilerin beyanda bulunmasının ardından duruşma yarına ertelendi.
 • Çengelköy Ve Kuleli'deki Darbe Girişimi Davası 117 sanığın yargılanmasına devam ediliyor.
 • Üniversiteliler Beykoz'daki İftarda Buluştu İstanbul Medipol Üniversitesi öğrencileri, Beykoz Belediyesi'nin sokak iftarları programında buluştu.
 • 15 Temmuz'da Çengelköy Ve Kuleli Askeri Lisesi'ndeki Olaylara İlişkin Dava FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi sırasında, kapatılan Kuleli Askeri Lisesi, Vaniköy, Beykoz'da yaşananlar ve Çengelköy Polis Merkezi'nin işgali ile burada çıkan olaylarda 8 kişinin şehit edilmesine ilişkin 14'ü eski polis 117 sanığın yargılanmasına devam edildi.
 • Çengelköy Ve Kuleli'deki Darbe Girişimi Davası 117 sanığın yargılanmasına devam ediliyor.
 • Beykozlular Sokak İftarında Bir Araya Geldi Beykozlular sokak iftarları ve gönül sofralarında ağırlayan Beykoz Belediyesi, bu yıl da mahallelerde ve ilçenin meydanlarında vatandaşları buluşturdu.
 • Beykoz'daki Dehşetin Şüphelisi Tutuklandı İstanbul Beykoz’da simit tezgahının yakınına aracını park eden şahsı bıçakla yaralayan, ardından da adamı takip edip sığındığı işyerinde de bıçaklamaya devam eden saldırgan, tutuklanarak cezaevine gönderildi.
 • Beykoz'da Yaşanan Dehşetin Şüphelisi Tutuklandı Beykoz’da simit tezgahının yakınına aracını park eden şahsı bıçakla yaraladıktan sonra takip edip sığındığı işyerinde de bıçaklayan saldırgan yakalandı. Adliyeye sevk edilen saldırgan tutuklanarak cezaevine gönderildi.
 • Beykoz'daki Bıçaklı Saldırının Zanlısı Tutuklandı Beykoz'da park yeri yüzünden tartıştığı kişiyi bıçakla yaraladığı iddiasıyla gözaltına alınan şüpheli, çıkarıldığı hakimliçe tutuklandı.
 • Beykoz'daki Bıçaklı Saldırının Zanlısı Yakalandı Beykoz'da park yeri yüzünden tartıştığı kişiyi bıçakla yaralayan ve kısa bir süre önce cezaevinden çıktığı öğrenilen zanlı yakalandı.
 • Beykoz'da 7'Den 70'E Sahur Heyecanı Beykoz Belediyesi, kurduğu sahur sofrasında Ramazan’ın bereketini 7’den 70’e vatandaşlarla paylaştı.
 • Beykoz Belediyesi, Gönül Sofrasında Sığınmacıları Ağırladı Beykoz Belediyesi, Suriyeli sığınmacıları iftar yemeğinde bir araya getirdi.
 • Bakan Demircan Açıklaması 'Biz Türkiye Olarak Gidip Filistin'deki Yaralıları Alamadık, Vermediler' Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, “Biz Türkiye olarak gidip Filistin’de ki yaralıları alamadık vermediler. İlaç, cihaz gönderelim dedik, doktor gönderelim dedik ona da izin vermediler“ dedi.
 • Çengelköy Ve Kuleli'deki Darbe Girişimi Davası 117 sanığın yargılanmasına devam ediliyor.
 • 15 Temmuz'da Çengelköy Ve Kuleli Askeri Lisesi'ndeki Olaylara İlişkin Dava FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi sırasında, kapatılan Kuleli Askeri Lisesi, Vaniköy, Beykoz'da yaşananlar ve Çengelköy Polis Merkezi'nin işgali ile burada çıkan olaylarda 8 kişinin şehit edilmesine ilişkin 14'ü eski polis 117 sanığın yargılanmasına devam ediliyor.
 • Beykoz'da Sokak İftarı Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek: 'Tüm dünyada ve özellikle İslam aleminde kavga ve kargaşanın bitmesini umuyoruz'.
 • Ensar Vakfı 'Nebe Nas Bilgi Yarışması' Ödül Töreni TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan: 'Artık Amerika'nın güya kendi önderliğinde kurduğu dünya düzeni bozulmuştur. Birleşmiş Milletler kararları hiçe sayılmıştır. Artık dünyada, üçüncü dünya savaşını konuşmak basit hale gelmiştir' 'Bu ramazanda alnımız secdeye Kudüs için gitsin. Ellerimiz duaya Kudüs için kalksa, emin olun ümmet Kudüs için birleşebilse, Kudüs yeniden huzur şehri olur'
 • 15 Temmuz'da Çengelköy Ve Kuleli Askeri Lisesi'ndeki Olaylara İlişkin Dava FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi sırasında, kapatılan Kuleli Askeri Lisesi, Vaniköy, Beykoz'da yaşananlar ve Çengelköy Polis Merkezi'nin işgali ile burada çıkan olaylarda 8 kişinin şehit edilmesine ilişkin 14'ü eski polis 117 sanığın yargılanmasına devam ediliyor.
 • Göksu Kapalı Pazar Yerinde Yeniden Kura Çekildi Beykoz Göksu Kapalı Pazarı ile ilgili müracaat eden nace kodunda tekstil ürünleriyle iştigal eden 29.08.2017 tarihinde kuraya giren pazarcı esnafının mahkeme kararıyla iptal olan işlemine karşın tekrar kura çekilerek asil ve yedek pazarcı esnafına ait listeler belli oldu.
 • Bakan Kaya Açıklaması 'Aile Ortamında Yaşamaya Tüm Çocukların Hakkı Vardır' Aile Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, aile ortamında yaşamaya tüm çocukların hakkı olduğunu söyledi.
 • Çengelköy Ve Kuleli'deki Darbe Girişimi Davası FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi sırasında, kapatılan Kuleli Askeri Lisesi, Vaniköy, Beykoz'da yaşananlar ve Çengelköy Polis Merkezi'nin işgali ile burada çıkan olaylarda 8 kişinin şehit edilmesine ilişkin 117 sanığın yargılanmasına devam ediliyor.
 • Klasikçilerden Yaza Merhaba “Hız Değil, Haz için” sloganıyla, klasik otomobilleri günümüz koşullarında yaşatarak geleceğe taşımayı hedefleyen İstanbul Klasik Otomobilciler Derneği üyeleri, pazar günü Beykoz Polonezköy’de anneleriyle birlikte yaza merhaba dediler.
 • 'Türkiye Büyüyor, İnsan Hakları Gelişiyor' Programı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ravza Kavakcı Kan: 'Sosyal devlet dediğinizde, insan dediğinizde, AK Parti dediğinizde, insan odaklı çalışan, 'vatandaşıma daha nasıl iyi ve güzel hizmet götürebilirim' diyen bir anlayış hakim bu topraklarda. Çünkü bizim bakanlarımız kendi evlatlarını günlerce, belki haftalarca görmezken, milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız, teşkilat kardeşlerimiz; ümmetin evlatları, devletin evlatları, bunun ötesinde dünya mazlumlarının evlatlarının gelecekleri için gece gündüz koşturuyordu' 'Bu değişim pat diye olmadı. Benim büyüdüğüm gelenekte 'devlet baba' denir. Bu 'devlet baba', baba sözünü asla hak etmezdi. Acımasızdı, kabaydı, kötüydü, yargılardı, kalıplara sokmaya çalışırdı. Asıl olan; devletin bekasıydı, millet önemsizdi. İşte o anlayış geride kaldı'
 • Gençler, Cumhurbaşkanı Erdoğan İçin Pedal Çevirdi AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları üyesi yaklaşık 200 gencin katılımıyla 'Cumhurbaşkanımız için pedal çeviriyoruz' sloganıyla bisiklet turu düzenlendi.
 • Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanı Kaya Açıklaması 'Kamuda Çalışan Engelli Memurların Sayısını 10 Kat Arttırdık' Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, iktidara geldiklerinden itibaren bugüne kadar kamuda çalışan engelli memurların sayısını 10 kat artırdıklarını ifade ederek, “5 bin 777 olan engelli memur sayısını bu son yaptığımız atama ile birlikte 54 bine ulaştırdık. İkinci bir atamamız inşallah yılın ikinci döneminde Haziran ayından sonra 2 bin 500 engelli memurumuzun daha atamasını gerçekleştireceğiz” dedi.
 • Annesinin Kuzusu Açıklaması Şapşik Annesi doğum sırasında ölen ve hemcinsleri tarafından dışlanan 'Şapşik' isimli kuzu, kendisini sahiplenen aile tarafından bebek gibi büyütülüyor Ev ve aile yaşamına alışan Şapşik, günde 3 litre süt tüketiyor, 5 kez de bezi değiştiriliyor Şapşik'e 'annelik' yapan Meliha Çakır: 'Gerçekten bebek gibi bakıyoruz. Bebek gibi de ilgi istiyor. Gece tek başına yatmıyor, benimle beraber yatıyor. Aynı yatakta yatıyoruz. Yere koyduğum zaman uyumuyor, kalkıp tekrar yanıma geliyor. Evde tek başına bırakamıyorsunuz, bağırıyor, ağlıyor. O yüzden tam bir bebek gibi gerçekten' 'Bizim için aileden biri. Eve gelenler şaşırıyorlar ama herkes alıştı, komşular da alıştı. Tamamen aileden biri gibi oldu. Yemek saatlerini biliyor, babam geldiği zaman kapıda karşılıyor. Kapı çaldığı zaman kapıya koşuyor. Tam bir birey oldu'
 • Beykoz Belediyesi'nden Şehit Ailesine Anlamlı Hediye Beykoz Belediyesi Ekim 2017’de Van Başkale’de şehit düşen Beykozlu Onbaşı Kemal Zeren’in ailesine ev hediye etti. Ayrıca Arkboyu Camii’ne Şehit Onbaşı Kemal Zeren Camii adı verildi.Yeni evin bir odasını Şehit Onbaşı Kemal Zeren eşyalarıyla dolduran kardeşleri duygularını anlatırken gözyaşlarına boğuldu.
 • Çengelköy Ve Kuleli'deki Darbe Girişimi Davası FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi sırasında, kapatılan Kuleli Askeri Lisesi, Vaniköy, Beykoz'da yaşananlar ve Çengelköy Polis Merkezinin işgali ile burada çıkan olaylarda 8 kişinin şehit edilmesine ilişkin 117 sanığın yargılandığı davada, sanıkların savunmalarının alınmasına devam edildi Duruşma 14 Mayıs’a ertelendi.
 • Anneler Günü'nde Personele Sürpriz Çiçek Ve Hediyeler Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek “Anneler Günü” dolayısıyla belediyede çalışan bayan personele çiçek dağıttı ve günlerini kutladı.
 • Belediyeden Şehit Ailesine Ev Beykoz Belediyesi, Van'ın Başkale ilçesinde geçen yıl terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda çıkan çatışmada şehit olan Uzman Onbaşı Kemal Zeren'in ailesine ev hediye etti Şehidin adı da oturduğu mahalledeki camiye verildi.
 • 15 Temmuz'da Çengelköy Ve Kuleli Askeri Lisesi'ndeki Olaylara İlişkin Dava FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi sırasında, kapatılan Kuleli Askeri Lisesi, Vaniköy, Beykoz'da yaşananlar ve Çengelköy Polis Merkezi'nin işgali ile burada çıkan olaylarda 8 kişinin şehit edilmesine ilişkin haklarında dava açılan 117 sanığın yargılanmasına devam ediliyor.
 • Darbeci Albaydan 'Ses Kaydı Montaj' İddiası FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi sırasında, kapatılan Kuleli Askeri Lisesi, Vaniköy, Beykoz'da yaşananlar ve Çengelköy Polis Merkezi'nin işgali ile burada çıkan olaylarda 8 kişinin şehit edilmesine ilişkin 117 sanığın yargılanmasına devam edildi Duruşmada savunma yapan kapatılan Kuleli Askeri Lise Komutanı eski Albay Mürsel Çıkrıkçı, dosyada bulunan 'Komutanım bölgeye mühimmat nakli yaptırabilir misin?' (yakın mesafeden silah sesleri geliyor) Helikopterler nerede helikopterler? Beylerbeyi yolu üzerine helikopterleri yönlendirin. Direnen kalabalık var doğrudan ateş edilsin' ,'Şu an Türkiye Cumhuriyeti Silahlı Kuvvetleri, Türkiye Cumhuriyeti yönetimine el koymuştur.' şeklindeki ses kayıtlarının montaj olduğunu iddia etti Duruşma 11 Mayıs'a ertelendi
 • Boğaz'daki Gemi Kazası Malta bayraklı 'VITASPIRIT' isimli geminin arızalanması sonucu çarparak ağır hasar verdiği Hekimbaşı Salih Efendi Yalısı'nın yeniden yapımına başlandı.
 • Çengelköy Ve Kuleli'deki Darbe Girişimi Davası FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi sırasında, kapatılan Kuleli Askeri Lisesi, Vaniköy, Beykoz'da yaşananlar ve Çengelköy Polis Merkezi'nin işgali ile burada çıkan olaylarda 8 kişinin şehit edilmesine ilişkin 117 sanığın yargılanmasına devam ediliyor.
 • Mehmet Aslan'ın Evini Kurşunlayanlar Kamerada Gazinocular Kralı Fahrettin Aslan’ın oğlu Mehmet Aslan’ın Beykoz’daki evine yapılan silahlı saldırı, güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde motosikletli iki kişi Aslan’ın evine 5 el ateş ediyor. Saldırıda kullanılan silahın poşet içerisinden olması ise dikkat çekiyor.
 • Oyuncu Mehmet Aslan'ın Evini Kurşunlayan Zanlılar Kamerada Gazinocular Kralı Fahrettin Aslan’ın oğlu, Mehmet Aslan’ın Beykoz’daki evine yapılan silahlı saldırı, güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde motosikletli iki kişi Aslan’ın evine 5 el ateş ediyor. Saldırıda kullanılan silahın poşet içerisinden olması ise dikkat çekiyor.
 • Beykoz Geleneksel Halk Koşusu'nda Ünlüler Geçidi Beykoz Belediyesi tarafından bu yıl 9’uncusu düzenlenen Geleneksel Halk Koşusu’na yaklaşık bin kişi katılırken, koşuya Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in yanı sıra spor ve sanat camiasından birçok ünlü isim de katıldı.
 • Sarraf'ın Yalı Davası Kanlıca'daki yalılarında kanuna aykırı tadilat yaptırdığı iddiasıyla Rıza Sarraf ile yargılandıkları davada dosyalarının ayrılmasına karar verilen sanıklar Ebru Gündeş Sarraf ve inşaat mühendisi Hakkı Süha Gökdemir'in üçer yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanmasına devam edildi.
 • Çengelköy Ve Kuleli'deki Darbe Girişimi Davası 117 sanığın yargılanmasına devam ediliyor.
 • Geleneksel Beykoz Halk Koşusu Yapıldı Beykoz Belediyesi tarafından bu yıl dokuzuncusu düzenlenen Geleneksel Beykoz Halk Koşusu yapıldı.
 • Beykoz'daki Bıçaklı Saldırı Bıçakla yaralanan vatandaş tedavisinin ardından taburcu edildi.
 • Beykoz'daki Trafik Kazası Aşırı hız nedeniyle direksiyon hakimiyetini yitiren sürücünün çay bahçesine girerek çarptığı kadının tedavisi sürüyor.
 • Hentbol Açıklaması Toplu Sonuç Erkekler Süper Lig'in 26. haftasında 2 maç, Kadınlar Süper Lig'de ise 24. haftanın erteleme karşılaşması oynandı
 • Türkiye'de Endüstriyel Enzim Üretimi Başladı Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Akça: “Bir sağlık üniversitesi olarak istedik ki, Biyoteknoloji ve Yaşam Bilimleri Enstitüsü’nü kurarak yurt dışından çok değerli hocalar getirdik ve milyon dolarlara tekabül eden yatırım yaptık. Biz burada bir hayalin peşinde koşuyoruz. Hedefimiz, bugün Bezmiâlem’in ya da toplumun günlük ihtiyaçlarını karşılamaktan öte, 3050 yıl sonrasının Türkiye’sinin ihtiyacı olabilecek bilimsel işleri burada yürütmek.' Dr. Öğr. Üyesi Uysal: 'Türkiye yılda 150 milyon dolarlık endüstriyel enzim ithalatı yapıyor. Endüstriyel enzim, 300 milyon dolarlık bir pazara sahip ve Türkiye’de üretilmiyor. Ama artık Türkiye’de üretilmeye başlıyor. Kanada’dan, Amerika’dan gelen hocalarımız bulunuyor.' Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kazancıoğlu: “Alanlarında uzmanlaşmış 506 akademisyenle hizmet veren Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi, University Ranking by Academic Performance’a (URAP) göre 201718 sıralamasında, 2000’den sonra kurulan üniversiteler arasında birinci, 6 binden az öğrenci alan üniversiteler arasında 2'nci, tüm vakıf üniversiteleri arasında ise 4'üncü sırada yer alıyor”
 • Beykoz'da Değnekçi Dehşeti Kamerada İstanbul Beykoz’da bir kişi, aracını park ettiği boş arazide kendisinden para isteyen değnekçinin bıçaklı saldırısına uğradı. Yaralı halde bir iş yerine sığınan araç sahibinin vatandaşların gözü önünde şehir eşkıyası tarafından defalarca bıçaklanma anı güvenlik kamerasına yansıdı.
 • Beykoz'da Değnekçi Dehşeti Beykoz’da bir kişi, aracını park ettiği boş arazide kendisinden para isteyen değnekçinin bıçaklı saldırısına uğradı. Yaralı halde bir iş yerine sığınan araç sahibinin vatandaşların gözü önünde şehir eşkıyası tarafından defalarca bıçaklanma anı güvenlik kamerasına yansıdı.
 • Minikler Temiz Çevre İçin Yürüdü Çocukların küçük yaşlardan itibaren çevre bilinciyle yetişmelerini sağlamak amacıyla başlatılan Yeşil Okul Projesi kapsamında öğrenciler Beykoz’da "Temiz Çevre" yürüyüşü gerçekleştirdi. Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek de temiz çevre sağlıklı yaşam için yürüyen minikleri yalnız bırakmayarak yürüyüşte vatandaşlara broşürler dağıttı.
 • Beykoz'a Yeni Hat Açıklaması 15SD Sultaniye-Dudullu-İmes Beykoz Belediyesi ve İETT işbirliğiyle yapılan çalışmalar neticesinde 15SD Sultaniye-Dudullu-İmes seferleri başlıyor.
 • Çengelköy Ve Kuleli'deki Darbe Girişimi Davası FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi sırasında, kapatılan Kuleli Askeri Lisesi, Vaniköy, Beykoz'da yaşananlar ve Çengelköy Polis Merkezi'nin işgali ile burada çıkan olaylarda 8 kişinin şehit edilmesine ilişkin 117 sanığın yargılanmasına devam ediliyor.
 • N11faturam İle 150'Den Fazla Şirket E-Fatura'ya Gönüllü Geçti Ocak ayında başlayan ve Digital Planet ile n11.com ortaklığıyla hayata geçirilen n11Faturam uygulamasına 150'den fazla şirket gönüllü geçiş yaptı
 • Çengelköy Ve Kuleli'deki Darbe Girişimi Davası FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi sırasında, kapatılan Kuleli Askeri Lisesi, Vaniköy ve Beykoz'da yaşananlar, Çengelköy Polis Merkezi'nin işgali ile burada çıkan olaylarda 8 kişinin şehit edilmesine ilişkin 117 sanığın yargılanmasına devam ediliyor.
 • Beykoz Belediyespor'dan Beşiktaş Mogaz'a 40'Incı Yıl Tebriği Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Başkanı ve Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı Salim Öztürk, Beşiktaş Mogaz Hentbol Şubesinin 40’ıncı yıl balosuna katılarak Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman’a tebriklerini iletti.
 • 444 Yıllık Muhaşşi Sinan Camii İbadete Açıldı Beykoz’un önemli tarih ve kültür mirası listesinde yer alan ve Vakıflar Genel Müdürlüğü ve Beykoz Belediyesi tarafından restorasyonu tamamlanarak ilçeye kazandırılan Anadoluhisarı Muhaşşi Sinan Camii’nin açılışı gerçekleşti.
 • İSMEK'ten Meyve Bahçesi'ne 65 Yıllık Domates Fidesi İSMEK Gümüşsuyu Bahçe Bakımı sınıfı öğrencisi Telat Bayık tarafından tohum takası yöntemiyle elde edilen 65 yıllık “Tınaz Tepe” cinsi geleneksel doğal domates tohumundan üretilen fideler, Beykoz Belediyesi Meyve Bahçesi’nde toprakla buluştu.
 • Beykoz'da Çocuklarda Teknoloji Bağımlılığı Söyleşisi 4. Beykoz Çocuk Kitapları Fuarı’nda Yrd. Doç. Dr. Neslihan Zabcı, “Teknolojik Araçlar ve Çocuk” konusunda ebeveynlere yol gösterecek bir söyleşi yaptı.
 • Çengelköy Ve Kuleli'deki Darbe Girişimi Davası FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi sırasında, kapatılan Kuleli Askeri Lisesi, Vaniköy, Beykoz'da yaşananlar ve Çengelköy Polis Merkezi'nin işgali ile burada çıkan olaylarda 8 kişinin şehit edilmesine ilişkin 117 sanığın yargılanmasına devam ediliyor.
 • Beykoz Çocuk Kitapları Fuarı Cıvıl Cıvıl Türkiye’de ilk ve tek olarak düzenlenen 4’üncü Beykoz Çocuk Kitapları Fuarı (21-29 Nisan) çocukları kitapların renkli ve sıcak dünyasıyla buluşturuyor. 80 yayınevi ve 100 yazarın katıldığı fuarda yazarlarla söyleşiler, animatör ve meslek tiyatroları çocukları bekliyor.
 • Fenerbahçe, Kasımpaşa Maçı Hazırlıklarına Başladı Spor Toto Süper Lig’in 31. haftasında 28 Nisan Cumartesi günü deplasmanda Kasımpaşa ile karşılaşacak olan Fenerbahçe, bu maçın hazırlıklarına 1 günlük iznin ardından bugün yaptığı antrenmanla başladı.
 • Fenerbahçe'de Kasımpaşa Maçı Hazırlıkları Başladı Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 31. haftasında Kasımpaşa ile 28 Nisan Cumartesi günü oynayacağı maçın hazırlıklarına başladı.
 • Motosikletli Kuryeleri Hedef Alan Gasp Çetesi Çökertildi İstanbul’da para taşıyan motosikletli kuryeleri otomobille çarparak devirdikten sonra kuryeyi kaçırarak üzerindeki zimmetli parayı gasp eden çete, polis ekipleri tarafından çökertildi.
 • Döviz Bürosu Kuryelerini Gasbeden Şüpheliler Yakalandı İstanbul'da takip ettikleri ve otomobille çarparak durdukları motosikletli döviz bürosu kuryelerinden birini zorla araca bindirip 650 bin lirayı gasbettiği öne sürülen 5 şüpheli yakalandı.
 • 'Kardeş Şehirler 10. Yıl Galası' Beykoz Belediyesinin "Kardeş Şehirler 10. Yıl Galası" etkinliğinde dünya barışı vurgusu yapıldı.
 • Küçük Tiyatroculardan Büyük Performans Beykoz Belediyesi ile Beykoz Vakfı tarafından düzenlenen 80 Günde Devr-i Alem adlı tiyatro oyunu Beykoz Vakfı tiyatro öğrencileri tarafından sahnelendi.
 • Çengelköy Ve Kuleli'deki Darbe Girişimi Davası 117 sanığın yargılanmasına devam ediliyor.
 • Beykoz, Kardeş Şehirlerini Ağırladı Beykoz Belediyesi, kardeş şehirlerinin heyetleri ile gala gecesinde bir araya geldi. Gecede Beykoz Belediyesi ile kardeş şehirler arasında imzalanan protokolle dostluklar pekiştirildi.
 • Beykoz'da Yüzlerce Çocuğun Katıldığı 23 Nisan Etkinliği Renkli Görüntüler Oluşturdu Beykoz’da düzenlenen 23 Nisan etkinliği renkli görüntüler oluşturdu. Etkinliğe katılan yüzlerce çocuk oyun alanlarında gönüllerince eğlenirken, aileler de güzel havanın tadını çıkardı.
 • Cumhurbaşkanlığı Ve Milletvekili Genel Seçimine Doğru CHP Genel Sekreteri Hamzaçebi: 'Biz de CHP olarak Cumhurbaşkanı adayımızı salı günü açıklayacağız'.
 1  2  ...  26  27