BEYKOZ HABERLERİ / İstanbul

 • Murat Aydın Açıklaması 'AKDEM Projesini Beykoz'da Da Hayata Geçirmek İstiyoruz' AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, Beykoz’da MHP İlçe Teşkilatı’nın Kadın Kolları ile bir araya geldiği kahvaltıya katıldı. Aydın, “AKDEM projesini Beykoz’da da hayata geçirmek istiyoruz” dedi.
 • Murat Aydın, Beykoz'daki Fenomen Teyzeyi Tekrar Ziyaret Etti AK Parti Beykoz Belediye Başkan adayı Murat Aydın, Elmalı’da ziyareti esnasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a olan yoğun sevgisi sonrası fenomen olan Emine Kansız’ı eşiyle beraber tekrar ziyaret etti.
 • İSKİ Genel Müdürü Turan Açıklaması 'Beykoz Deresi'ni Peyzajlı Olarak Islah Etmek İçin Planlamamızı Yaptık' İstanbul Su Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) tarafından inşası tamamlanan Beykoz Şube Müdürlüğü binası vatandaşların hizmetine sunuldu. Kurdele kesim töreninde konuşan İSKİ Genel Müdürü Fatih Turan, “Derelerin etrafındaki alanları halkın faydalanabileceği yaşam alanlarına dönüştürerek, dere ıslahlarını peyzajlı olarak inşa etmeye devam edeceğiz. Bu doğrultuda Beykoz Deresi’ni peyzajlı olarak ıslah etmek için planlamamızı yaptık” dedi.
 • Murat Aydın Açıklaması 'Temizlik Yoksa O Belediyede Hizmet Yoktur' AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, ilçe belediyesi çalışanlarını ve temizlik işçilerini ziyaret etti, çalışanlara karanfil verdi. Aydın ziyaretinde, temizlik yoksa o belediyede hizmetin olmadığını belirterek, “Her iki tarafı da kucaklayarak ve mutlu etmeye çalışarak adımlarımızı atmayı planlıyoruz” dedi.
 • Beykoz'da Sanatçıdan Murat Aydın'a Kemençe İle Resital Ortaçeşme semtine bağlı Çayır mevki’inde esnafı tek tek ziyaret eden AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın’a kemençe sanatçısı sokak üstünde sözlü müzikli gösteri yaptı. Başkan adayı Aydın’a mani uyduran sanatçı gönüllülere dokundu.
 • (Özel) AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli Açıklaması 'Yeni Zelanda Saldırısının Hedefi Türkiye'dir' “Gönülden Gönüle Buluşmaları” kapsamında Beykoz Kavacık’ta yaşayan Giresunlularla bir araya gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli, “Yeni Zelanda saldırısının hedefi Türkiye’dir. Olayın arkasında kim olduğunu, kime mesaj vermek istediklerini biliyoruz. Boşuna uğraşmasınlar, burayı, bu duvarı, bu iradeyi geçemezler” dedi.
 • Beykoz Adayı Murat Aydın'dan Yeni Zelanda'daki Terör Saldırısına Tepki Rüzgarlıbahçe’de İlim ve Kardeşliğe Adım Derneğinin programına katılan AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, Yeni Zelanda’da yaşanan terör saldırısıyla ilgili olarak, “Kurşunları sıkarken sanki Cumhurbaşkanına, sanki Türkiye’ye, sanki tüm Müslümanlara sıkıyor gibi bir tablo vardı ve silahındaki yazılar da öyleydi” dedi.
 • Murat Aydın Ardahanlı Hemşehrilerle Halay Çekti Rüzgarlıbahçe’de bir salonda "Ardahanlı Hemşehri Buluşması"na katılan AK Parti Beykoz Belediye Başkan adayı Murat Aydın, “Beykoz’da yaşayan hemşehrilerimizin daha mutlu ve huzurlu olmasını hedefliyoruz. Bütün projelerimizin nihai amacı mutluluğunuza hizmet etmektir” dedi.
 • Beykozlu Gençlerden Murat Aydın'a Semte 'Minibüs Hattı' İsteği Gümüşsuyu Çiftehavuzlar’da vatandaş ziyareti esnasında kendilerine mikrofon uzatan AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın ile karşılaşan gençler, “Başkanım minibüs hattı istiyoruz, okula giderken bizim için zor oluyor. Yaşlılar da yokuşları çıkamıyor” diyerek isteklerini dile getirdi. Aydın pencereden kendisini eve davet eden vatandaşın isteğini ise geri çevirmedi.
 • Murat Aydın Açıklaması 'Beykoz'a Hizmet Borcumuz Var' AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, Trakyalı hemşehrilerle düzenlenen programda yaptığı konuşmada, “Beykoz halkından destek almanız halinde buradaki vatandaşların mutluluğu için çalışmayı kendimize borç bileceğiz” dedi.
 • Murat Aydın'dan Mahmuşevketpaşa Köyüne Hayvan Barınağı Müjdesi AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, Poloneköy’de kurulan seralarda incelemelerde bulundu. Mahmutşevketpaşa’daki derme çatma hayvan barınaklarını ziyaret ederek hayvanları seven Aydın, köye büyük bir hayvan barınağı kurulacağı müjdesini verdi.
 • Beykoz'a Yeni Okul Beykoz Belediyesinin “Yeni okullar, yeni hedefler, yeni gelecek“ sloganıyla ilçeye kazandırdığı Boğaziçi Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu’nun açılışı yapıldı.
 • İmamoğlu'ndan Yeni Zelanda'daki Cami Saldırısına İlişkin Açıklama CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, Yeni Zelanda’daki cami saldırısına ilişkin, “Çok acı, çok vahşi bir olay, kınıyoruz. Tehdit gibi bir takım şeyler duyuyoruz. Kimse bu ülkeyi, bu ülkenin yöneticilerini tehdit edemez. Tehdit ettiği anda da hep birlikte kol kola oluruz” dedi.
 • İmamoğlu'ndan Yeni Zelanda'daki Saldırıya Kınama CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Yeni Zelanda’daki cami saldırısını kınayarak, “Dünyayı ve insanlığı inançlar üzerinden savaşa sürükleyenleri de kınıyoruz” dedi.
 • Murat Aydın Oy İsteyip 'Veririm' Cevabını Aldığı Vatandaşa Sımsıkı Sarıldı Göksu’da bir kafeteryaya giden AK Parti Beykoz Belediye Başkan adayı Murat Aydın, vatandaşlarla sohbet etti. Sohbet esnasında oy isteyen Aydın, “veririm” sözü aldığı vatandaşa sımsıkı sarıldı.
 • Ekrem İmamoğlu'ndan Yeni Zelanda'daki Saldırıya Kınama CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, Yeni Zelanda’daki cami saldırısını kınayarak, “Oradaki bu canlarımız için dua ediyoruz. Bu saldırıyı yapanları, inançlar üzerinden insanları birbirine düşürenleri kınıyoruz. Dünyayı ve insanlığı inançlar üzerinden savaşa sürükleyenleri de kınıyoruz” dedi.
 • Beykoz'da Yakalanan Uyuşturucu Zanlıları Adliyeye Sevk Edildi İstanbul’da uyuşturucu satıcılarına yönelik yapılan operasyonda gözaltına alınan 40 kişi Beykoz Adliyesine sevk edildi.
 • (Özel) Dikkatsiz Sürücü Yoldaki Adama Çarptı Beykoz’da işine gitmek için yolda yürüyen bir kişi, yolda seyreden aracın çarpmasıyla kafasından yaralandı. Beykoz Devlet Hastanesine kaldırılan yaralının durumunun iyi olduğu öğrenildi.
 • Murat Aydın'dan Yaşlı Adamın Sorusuna 'Tayyip Erdoğan'ın Partisindenim' Göndermesi İncirköy’de esnafları tek tek ziyaret eden AK Parti Beykoz Belediye Başkan adayı Murat Aydın, vatandaşlara mikrofon uzatıp sorunlarını dinledi. Ziyaretlerde Aydın, yaşlı bir adamın “Hangi partiye bağlısın?” sorusuna, “Tayyip Erdoğan’ın partisindenim, AK Parti” diye yanıt verdi.
 • Beykoz'da 'Okçular Vakfı Riva Tesisi Ve Alibahadır Mesire Alanı' Törenle Açıldı Beykoz Belediyesi tarafından yapımı gerçekleştirilerek Okçular Vakfına verilen “Okçular Vakfı Riva Tesisi ve Alibahadır Mesire Alanı” düzenlenen törende kurdele kesilerek açıldı. Törenden sonra vakfın mütevelli heyeti üyesi Bilal Erdoğan “ya Hak” diyerek yay ile ok atarken, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve Beykoz adayı Murat Aydın’da ok atmayı ihmal etmedi.
 • Beykoz Adayı Murat Aydın'dan 14 Mart Tıp Bayramı'nda Hastaneye Anlamlı Ziyaret AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Beykoz Devlet Hastanesini ziyaret etti. Sağlık çalışanları ve hastalarla sohbet eden Aydın, onlara karanfil vererek gönüllerini kazandı.
 • Murat Aydın'dan Beykozspor'a Tesis Müjdesi AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, Beykozsporlu taraftarla bir araya geldi. Aydın, “Beykozspor’a yakışır bir tesis kurmak için çalışacağız” dedi.
 • Murat Aydın Kahvehanede Istakayı Eline Alıp Bilardo Oynadı Tokatköy’de esnafı tek tek ziyaret eden AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, tokalaştığı vatandaşlarla sohbet ederek sorunlarını dinledi. Ziyaretler esnasında bir kahvehaneye giren Aydın’ın, bilardo oynayanları görünce ıstakayı eline alıp topa vurması renkli görüntüler oluşturdu.
 • İstanbul'dan Atina'ya Müzik Rüzgârı Beykoz Belediyesi Musiki Topluluğu’nun Şef Nevin Çalışkan yönetiminde hazırladığı 2019 yılı baharının ilk konseri ilçe sakinlerini mest etti.
 • Hizbullah Lideri Hüseyin Velioğlu'nun Ölü Olarak Ele Geçirildiği Villa Satışa Çıkarıldı Beykoz’da 19 yıl önce Hizbullah lideri Hüseyin Velioğlu’nun ölü olarak ele geçirildiği villa satışa çıkarıldı.
 • Murat Aydın Açıklaması 'Hizmet İçin Gerekirse Hapis Yatacağım' AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, Çavuşbaşı Kasrı’nda Rizeli ve Trabzonlu hemşehrilerle buluştu. Aydın, hizmet için gerekirse hapis yatacağını belirtti.
 • (Özel) Sokak Köpeğine Minibüsün Çarpma Anı Kamerada Beykoz’da bir minibüs sokak köpeğine çarptı. Minibüsün sürücüsü köpeğe çarptıktan sonra hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam etti. O anlar güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.
 • Murat Aydın'ın Balıkçıda Yaptığı Espri Vatandaşları Kahkahaya Boğdu Onçeşmeler’de esnafı tek tek ziyaret eden AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın balıkçının, “Bu balıklar Bayburt’tan” demesi üzerine “Bayburt’a deniz gelmiş” esprisi vatandaşları kahkahaya boğdu. Yaşlı bir adamın ise Aydın’a doğduğu günü düşünerek hesaplaması ise duyanları şaşırttı.
 • İstanbul'da 40 Adrese Uyuşturucu Baskını Açıklaması 40 Gözaltı İstanbul’da ’torbacı’ diye tabir edilen uyuşturucu satıcılarına yönelik 40 adrese düzenlenen eş zamanlı operasyonda 40 kişi gözaltına alındı
 • İstanbul'da Şafak Vakti Özel Harekat Destekli Narkotik Operasyonu Açıklaması 40 Gözaltı İstanbul’da Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler, özel harekat polislerinin de desteğiyle şafak vakti 40 adrese eş zamanlı operasyon gerçekleştirdi. Sokak torbacılarına yönelik düzenlenen operasyonda 40 kişi gözaltına alındı
 • İstanbul'da Şafak Vakti Narkotik Operasyonu İstanbul’da Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, şafak vakt Beykoz’da çok sayıda adrese eş zamanlı operasyon gerçekleştirdi. ’Torbacı’ diye tabir edilen satıcılara yönelik düzenlenen operasyonda çok sayıda kişi gözaltına alınırken adreslerde aramalar sürüyor
 • Murat Aydın'dan Beykoz'daki Mehmet Akif Ersoy Şiir Müzesi'ne Anlamlı Ziyaret AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, milli şairimiz Mehmet Akif Ersoy tarafından kaleme alınan İstiklal Marşı’nın kabulünün 98. yıldönümü dolayısıyla Beykoz’daki Mehmet Akif Ersoy Şiir Müzesini ziyaret etti. Müzedeki şiirleri inceleyen ve okuyan Aydın, görevlilerle sohbet etti.
 • Murat Aydın'ın Mikrofon Uzattığı Engelli Vatandaş, 'Beykoz'a Hizmet Yapmanızı İstiyoruz' AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, Onçeşmeler mevki’inde AK Noktayı ziyaret ederek vatandaşlara mikrofon uzattı. Onlarla sohbet eden Aydın, durakta gördüğü çocukları severken engelli bir vatandaşa da sımsıkı sarıldı.
 • MHP Başdanışmanı Yıldız Açıklaması 'Bu İttifak Mezara Kadar, Tabi Ki Biz Her Şeyin En İyisi Olmasını İstiyoruz' MHP Genel Başkan Başdanışmanı Eyyup Yıldız, AK Parti Beykoz Rüzgarlıbahçe Seçim İrtibat Bürosunu ziyaret etti. Yıldız, “Burada inanmış bir kadro var. Bu geminin yara almadan en iyi şekilde açılması ve gitmesi lazım. Cumhurbaşkanımızın dediği gibi bu ittifak mezara kadar tabi ki biz her şeyin en iyisi olmasını istiyoruz” dedi.
 • Murat Aydın Beykoz Kuşçular Kahvehanesi'ni Ziyaret Etti AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, İncirköy’de onlarca kafes kuşunun olduğu kuşçular kahvehanesini ziyaret etti. Kuş cıvıltılarının içerisinde vatandaşlarla sohbet eden Aydın, ikram edilen çayı içerek sorunları dinledi.
 • İstanbul'da Zarf İçin Tünel Kapatan Sürücü Kamerada Beykoz’da bir sürücü seyir halinde olan düğün konvoyunun önünü Halil Ulukurt Tüneli’nde kesince trafikte yoğunluk oluştu. Trafikte kalan sürücüler, gelin arabasından zarf alan sürücüye kornaya basarak tepki gösterdi.
 • (Özel) İstanbul'da Zarf İçin Tünel Kapatan Sürücü Kamerada Beykoz’da bir sürücü seyir halinde olan düğün konvoyunun Halil Ulukurt Tüneli’nde önünü kesti. Sürücünün zarf almak için konvoyun önünü kestiği olayda, diğer sürücüler oluşan trafikten ötürü korna basarak tepki gösterdi.
 • Murat Aydın Beykoz'da Bisikletle 25 Kilometre Pedal Çevirip, Vatandaşları Ziyaret Etti Son bir yıldır makam aracı yerine mümkün olduğunca bisiklet kullanan ve bunu Beykoz’a da taşıyacağını duyuran AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, Çubuklu’dan bisikletine binerek Cumhuriyet köyüne kadar yaklaşık 25 kilometre boyunca pedal çevirdi. Güzergahta gördüğü esnafı da ziyaret etmeyi ihmal etmeyen Aydın’ı gören vatandaşlar bir süre şaşkınlık yaşadı.
 • Murat Aydın Açıklaması 'Kolay Ulaşım Ve Sağlıklı Yaşam İçin Beykoz'daki Yollar Bisiklet Kullanımına Açılacak' AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, Gümüşsuyu Mahallesi’nde gençlerle bir araya geldi. Aydın, “Kolay ulaşım ve sağlıklı yaşam için Beykoz’daki yollar bisiklet kullanımına açılacak” dedi.
 • Murat Aydın Soğuksu'da Kasap Dükkanına Girip Tezgahın Başına Geçti Soğuksu’da esnafı tek tek ziyaret eden AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, vatandaşlarla sohbet ederek seçimlerde destek sözü istedi. Aydın’ın bir kasap dükkanında esnafın çağırması üzerine tezgahın arkasına geçmesi renkli görüntüler oluşturdu.
 • 'Uyuşturucu Satıcılarını Da Liderlerini De Yerin 7 Kat Dibine Göndermezsek Namerdiz' İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Cumhuriyet tarihinin en büyük operasyonlarını yaptık. 2 ay önce bir madde yakaladık 260 ton yakaladık. Çok güçlü bir şekilde geliyoruz. Uyuşturucu satıcılarını da liderlerini de yerin 7 kat dibine göndermezsek namerdiz” dedi.
 • Murat Aydın Çubuklu'da Site Ziyareti Gerçekleştirdi AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, Çubuklu’daki bir sitede vatandaşlarla bir araya geldi. Site sakinlerinin sorunlarını dinleyen Aydın, projelerini anlattı.
 • İlim Yayma Vakfı'nda 48. Olağan Kongre Heyecanı İlim Yayma Vakfı’nın 48. Olağan Genel Kurulu’na Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım katıldı. Fuat Oktay konuşmasında İlim Yayma Vakfı’nın yerli ve milli nesiller yetiştirdiğini vurguladı. Binali Yıldırım ise yıllar önce İlim Yayma Vakfı’nın bir kongresinde yaptığı konuşma nedeniyle konulduğu ‘yasaklı’ listesinin kendisi için gurur olduğunu söyledi.
 • Bakan Soylu Açıklaması 'Uyuşturucu Satıcılarını Da Liderlerini De Yerin 7 Kat Dibine Göndermezsek Namerdiz' İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Beykoz’un Paşabahçe semtinde düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada, “Cumhuriyet tarihinin en büyük operasyonlarını yaptık. 2 ay önce bir madde yakaladık 260 ton yakaladık. Çok güçlü bir şekilde geliyoruz. Uyuşturucu satıcılarını da liderlerini de yerin 7 kat dibine göndermezsek namerdiz” dedi.
 • Bakan Selçuk Açıklaması 'Bu Çağ Bilim Ve Akıl Olmadan Yürütülemez' Başkanlığı’nı Esra Albayrak’ın yaptığı NUN Okulları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından ‘Eğitimde Bir Adım Ötesi’ zirvesi düzenlendi. Zirveye katılan Milli Eğitim Bakan Ziya Selçuk yaptığı konuşmasında “Bu çağ bilim ve akıl olmadan yürütülemez” diye konuştu.
 • 'İHA'lara bir şey takacağız...' İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Beykoz’un Kavacık semtinde Karadenizli dernekler tarafından düzenlenen programda yaptığı konuşmada, "İHA’lara Mayıs ayında bir şey takacağız. Bırakın dağlarda gezmeyi kafalarını çıkartamayacaklar. Biz eski Türkiye değiliz, teknolojiyle, ATAK’larla, İHA’larla yetişmiş iyi personellerle istim üzerindeyiz" dedi.
 • Bakan Soylu Açıklaması 'İHA'lara Mayıs'ta Bir Şey Takacağız, Kafalarını Bile Çıkartamayacaklar' İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Beykoz’un Kavacık semtinde Karadenizli dernekler tarafından düzenlenen programda yaptığı konuşmada, "İHA’lara Mayıs ayında bir şey takacağız. Bırakın dağlarda gezmeyi kafalarını çıkartamayacaklar. Biz eski Türkiye değiliz, teknolojiyle, ATAK’larla, İHA’larla yetişmiş iyi personellerle istim üzerindeyiz" dedi.
 • Yalıköy'de Pazarcı Esnafından Beykoz'a 'Otogar' Ve 'Tamirhane' İsteği Yalıköy pazarına girerek esnafı ziyaret eden AK Parti Beykoz Belediye Başkan adayı Murat Aydın, vatandaşlarla sohbet ederek sorunlarını dinledi. Pazardaki ikramları geri çevirmeyen Aydın’dan bir esnaf, Beykoz’a otogar ve tamirhane yapılmasını istedi.
 • Beykoz Belediyesi 8 Mart Kadınlar Günü'nde Sporsever Kadınları Ağırladı Beykoz Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışıyla kadınlara özel açtığı Soğuksu ve Yenimahalle Spor Salonlarına devam eden kadınlar için 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında kahvaltı programı düzenledi.
 • Aydın Açıklaması 'Boğazın Altından Geçecek Tünel Biterse Beykoz Rahatlayacak' AK Parti Beykoz Belediye Başkan adayı Murat Aydın, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında katıldığı Soğuksu’daki Giresun Görele Esenli Köyü Derneğinin programında, “2023’den sonra ilk başlayacak yerler arasında Beykoz var. Ancak boğazın altından geçecek 3 katlı tünel çalışması var. Bu biterse buraya çok güzel bir kolaylık sağlayacak” dedi.
 • Başkan Adayı Murat Aydın Açıklaması 'Kapalı Pazar Yapamıyorsak Açık Pazar Devam Edecek' Yalıköy’de pazarcı esnafıyla kahvaltıda buluşan AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, “Pazarlarla ilgili yeni düzenlemeler mutlaka yapılabilir. Ancak her yerde kapalı pazar olmaz. Kapalı yapamıyorsak açık pazar devam edecek” dedi.
 • Murat Aydın, Konfeksiyon Atölyesini Ziyaret Edip Dikiş Dikti Çamlıbahçe’de esnafı tek tek ziyaret eden AK Parti Beykoz Belediye Başkan adayı Murat Aydın’ın semtteki bir konfeksiyon atölyesine girerek dikiş dikmesi renkli görüntüler oluşturdu. Vatandaşlara muz da dağıtan Aydın, çocukları sevip oyuncak hediye etti.
 • Bakan Kurum Açıklaması 'Kentsel Dönüşümün Hızlandırılmasına Katkı Sağlayacağız' Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, 5 yılda 1.5 milyon konutun dönüşümünü yapacaklarını belirterek, "Belediyelerimize tam 4 milyar lira kaynak vermek suretiyle yüzde 50’ye kadar kredilerimizde faiz desteği vererek yine kentsel dönüşümün hızlandırılmasına katkı sağlayacağız” dedi.
 • Bakan Murat Kurum'dan Beykozlulara Müjde Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı’nda yaptığı konuşmada, “Beykoz’un tamamında 2B’ye ilişkin süreci tamamladık. Bir taraftan da tapu işlemleri devam ediyor. İnşallah en yakın zamanda da bütün tapu sürecini bitirmek suretiyle Beykoz’daki mülkiyet problemini çözmüş olacağız” dedi.
 • Murat Aydın Açıklaması 'Tepeüstü'nde Yeni Ve Tam Teşekkülü Bir Hastane Yapacağız' AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın Kastamonulu gençlerle buluştu. Büyük bir coşkuyla karşılanan Aydın, “Tepeüstü’nde yeni ve tam teşekkülü bir hastane yapacağız” dedi.
 • Beykoz AK Parti İlçe Teşkilatı'ndan 45 Mahallede Eş Zamanlı Esnaf Ziyareti AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı tarafından ilçenin 45 mahallesinde eş zamanlı olarak partililer esnafı ziyaret etti. Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın’ında katıldığı ziyaretlerde vatandaşlara ve esnaflara 5 bin zeytin fidesi dağıtıldı.
 • Beykoz Belediyesi Mart Meclisi'nde Yeşilay'a Destek Beykoz Belediye Meclisi Mart Ayı’nın ikinci toplantısında anlamlı bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Belediye Meclis üyeleri 1-7 Mart tarihlerinde kutlanan Yeşilay Haftası’na taktıkları şapka, rozet ve bilekliklerle dikkat çekti.
 • Başkan Adayı Murat Aydın Giresunlular Derneğinin Düzenlediği Kahvaltıya Katıldı AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın ve İYİ Partinin adayı Bilgehan Murat Miniç, Beykoz Giresunlular Derneğinin düzenlediği kahvaltı programına katıldı. Aydın, “Derneğimiz güzel bir organizasyon gerçekleştirdi ve demokrasinin güzelliğini yansıttı. Seçimler gelip geçicidir. Birbirimizin kıymetini bilmek durumundayız” dedi.
 • Murat Aydın Beykoz'da Belediye Başkan Adaylarıyla Bir Araya Geldi AK Parti Beykoz Belediye Başkan adayı Murat Aydın, Ordu Mesudiyeliler Gecesi’nde siyasi partilerin Beykoz Belediye Başkan adaylarıyla bir araya geldi. Adaylarla tek tek tokalaşan Aydın’ın İYİ Partili aday Bilgehan Murat Miniç ile arasında geçen tablo sohbeti renkli görüntüler oluşturdu. Aydın, “Demokrasiye olan inancımız bizi bir araya getirdi” dedi.
 • Beykoz'da Mart Ayı Kültür Sanatla Dopdolu Sosyal ve kültürel belediyeciliğin adresi Beykoz Belediyesi, Mart ajandasında, söyleşiden tiyatroya, konserden seminere 62 farklı etkinlikle ilçe sakinlerine kültür yelpazesi sunuyor.
 • AK Parti'nin Beykoz Proje Tanıtım Toplantısı Gerçekleştirildi AK Parti’nin Beykoz’da hayata geçirmeyi planladığı projelerin tanıtıldığı “Hayalinizdeki Beykoz Vizyon Sunumu” etkinliği Gümüşsuyu Şahin Köktürk Spor Kompleksi’nde gerçekleştirildi. AK Parti ve Milliyetçi Hareket partili seçmenlerin yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte konuşan AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, “Beykozlu kardeşlerimizin hayalleri artık bize emanettir” dedi. Çok sayıda AK Parti ve MHP’li seçmenin katıldığı proje tanıtım toplantısına, Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın’ın yanı sıra AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, İstanbul Milletvekilleri Mustafa Ataş, Osman Boyraz, İsmet Uçma, Müşerref Pervin Tuba Durgut, Hasan Turan, Abdullah Güler, Hulusi Şentürk, Erol Kaya, geçmiş dönem milletvekilleri Nurettin Yaşar, Mustafa Ilıcalı, AK Parti Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, MHP İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Furkan Çeliker, İlçe Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, Ülkü Ocakları Başkanı Serdar Aytaç da katıldı.
 • Beykoz Belediyespor Galibiyet Serisini Sürdürüyor THF Erkekler Hentbol Süper Ligi’nin ikinci yarısına güzel bir başlangıç yaparak galibiyet serisini yakalayan Beykoz Belediyespor, iddialı rakibi Adıyaman Belediyespor’u 27-26 yendi.
 • Mehmet Akif Ersoy Şiir Müzesi'nde 'Yazarlık Atölyesi' Başladı Beykoz Belediyesi, kültür-sanat faaliyetleri çerçevesinde ilçe sakinlerinin yeteneklerini keşfetmesi amacıyla ’Yazarlık Atölyesi’ni başlattı.
 • Murat Aydın'ın Titreyen Köpek İçin 'Üşümesin, Hasta Olacak' Demesi Duygulandırdı Soğuksu’da esnafı ziyaret eden AK Parti Beykoz Belediye Başkan adayı Murat Aydın, vatandaşlarla sohbet ederek seçimlerde destek istedi. Aydın’ın girdiği kuaförde sevdiği bir köpeği için “titriyor bu üşümesin, hasta olacak üşümesin” diyerek hayvanlara olan şefkatini göstermesi duygulandırdı.
 • İnşaat Çalışması Okulu Sallayınca Öğrenciler Panik Oldu Beykoz’daki Atatürk İlkokulu ve Ortaokulu binalarının bulunduğu Vatan Caddesi üzerindeki alanın hemen yanına yapılan başka bir okulun inşaat çalışması nedeniyle, iki okulda sarsıntılar meydana geliyor. Öğrenciler panik, veliler ise tedirginlik yaşıyor. Panik yaşanan okul ise havadan görüntülendi.
 • Murat Aydın, 'Tek Yürek' Dizisi Oyuncularının Hikayesini Anlattı AK Parti Beykoz Belediye Başkan adayı Murat Aydın, TRT 1’de yayınlanan “Tek Yürek” dizisine konu olan antrenör ve sporcular ile İlim ve Kardeşliğe Adım Derneğini ziyaret etti. Başkan adayı Aydın, “Bu dizi bağımlı olan veya amaçsız olan gençlere bir çıkış yolu gösteriyor. Azmin ve bilgiyle donanmanın insanı getirebileceği başarılı noktaları göstermeleri bakımından bu ciddi bir örnektir. Benzer birçok hikayeyi biz Beykoz’da yazmayı arzu ediyoruz” dedi.
 • Beykoz Belediyesi'nin Yeni Meclis Binası Hizmete Açıldı Beykoz Belediyesi’nin yeni meclis binası, törenle hizmete açıldı. Açılışta konuşan Başkan Yücel Çelikbilek, “Buranın bir sevgi binası olmasını istiyorum” dedi. Yeni meclis binasında ilk kez toplanan Beykoz Belediye Meclisi’nde Başkan Yücel Çelikbilek, meclis üyelerine plaket verdi.
 • Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, Kavacık'ta Esnafı Ziyaret Etti Kavacık’ta esnafı tek tek ziyaret eden AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, vatandaşlarla tokalaşarak sohbet etti. Ziyaret esnasında semtte bir cam satış mağazasını gören Aydın koşarak içeriye girerken, yolda gördüğü bir çocuğu kucağına alarak ellerini öpmesi ise renkli görüntüler oluşturdu.
 • Beykoz Belediye Başkan Adayı Aydın'dan Beykoz Bahçesi Müjdesi AK Parti Beykoz Belediye Başkan adayı Murat Aydın, “İçerisinde sigara içilmeyen büyük bir park inşa edeceğiz” diyerek Beykoz Bahçesi kurulacağı müjdesini verdi.
 • Hüseyin Amcadan Murat Aydın'a, 'Tartışmasız Ailemin Oyu Sana' Sözü AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, Anadolu Kavağı’na giderek yağmur altında esnafı tek tek ziyaret etti. Aydın’ı gören Hüseyin amca, “Sizin yapacağınıza inanıyorum, çünkü Zeytinburnu’ndan çok güzel duyumlar aldık. Orada yapan burada hayli hayli yapar, tartışmasız ailemin oyu sana” dedi. Çocuklar ise Murat Aydın’a “En büyük başkan bizim başkan” diyerek tezahürat yaptı.
 1  2  ...  21