BEYKOZ HABERLERİ / İstanbul

 • Beykoz Üniversitesi'nden KVKK Uyum Danışmanlığı Eğitim Programı Beykoz Üniversitesi, özel sektör ve kamu kurumlarında yönetici pozisyonunda bulunanların yoğun isteği üzerine Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) Uyum Danışmanlığı eğitim programı hazırladı.
 • (Özel) Beykoz'da Belediye Otobüsünün Alevlere Teslim Olduğu Anlar Kamerada Beykoz’da bir belediye otobüsü henüz bilinmeyen bir nedenle yol ortasında alev alev yandı. Otobüs içerisinde o sırada yolcu olmaması olası bir facianın önüne geçti. Belediye otobüsünün alev alev yandığı anlar cep telefonu kamerasına anbean yansıdı.
 • Beykoz'da Belediye Otobüsünün Alevlere Teslim Olduğu Anlar Kamerada Beykoz’da bir belediye otobüsü henüz bilinmeyen bir nedenle yol ortasında alev alev yandı. Otobüs içerisinde o sırada yolcu olmaması olası bir facianın önüne geçti. Belediye otobüsünün alev alev yandığı anlar cep telefonu kamerasına anbean yansıdı.
 • (Özel) Sıcaktan Bunalan İstanbullular Riva Plajına Akın Etti İstanbul’da sıcak hava ve nem bunaltınca vatandaşlar plajlara akın etti. Vatandaşların tıklım tıklım doldurduğu Riva merkez plajı havadan görüntülendi. Beykoz Belediyesi tarafından yapılan engelli parkuru sayesinde engelli vatandaşlar da yanlarındaki refakatçiler eşliğinde denizin keyfini çıkardı.
 • Sıcaktan Bunalan İstanbullular Riva Plajına Akın Etti İstanbul’da sıcak hava ve nem bunaltınca vatandaşlar plajlara akın etti. Vatandaşların tıklım tıklım doldurduğu Riva merkez plajı havadan görüntülendi. Beykoz Belediyesi tarafından yapılan engelli parkuru sayesinde engelli vatandaşlar da yanlarındaki refakatçiler eşliğinde denizin keyfini çıkardı.
 • Beykoz'da Denize Giren Bir Kişi Dalgalara Kapılarak Kayboldu Beykoz Riva’da denize giren bir kişi dalgalara kapılarak kayboldu.
 • İstanbul Beykoz'dan Seyredilecek Beykoz’da yapımı tamamlanan Karlıtepe Mesire Alanı, Belediye Başkanı Murat Aydın’ın katılımıyla vatandaşların kullanımına açıldı. Seyir terasları, piknik, gezinti ve spor alanları, bisiklet ve yürüyüş yollarıyla donatılan mesire alanında vatandaşlar hoşça vakit geçirebilecekler.
 • Abdullah Gül Oyunu Kullandı 11’inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi için oyunu kullandı.
 • Ünlü Oyuncu Gülşen Bubikoğlu Oyunu Kullandı Yeşilçam’ın ünlü oyuncusu Gülşen Bubikoğlu, yeniden yapılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminde oyunu Beykoz’daki Sedat Simavi Ortaokulunda kullandı.
 • Ünlü Yönetmen Türker İnanoğlu Oyunu Kullandı Ünlü film yapımcısı ve yönetmen Türker İnanoğlu, yeniden yapılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminde oyunu Beykoz’daki Sedat Simavi Ortaokulunda kullandı. İnanoğlu, “Ülkemiz için hayırlı olur inşallah” dedi.
 • Ünlü Sanatçı Sezen Aksu'nun Geçersiz Oy Paniği Ünlü sanatçı Sezen Aksu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yenileme seçimi için oyunu Beykoz’daki Sedat Simavi Ortaokulunda kullandı. Mührü oy pusulasında biraz taşan Minik Serçe, sandık görevlilerine “Başıma bir iş gelmeyecek değil mi?” diye sordu. Görevliler de “Diğer partiye sıçramadıysa bir şey olmaz” dedi. Okulda bulunan gazetecilere günaydın diyen Aksu, cevap alamayınca esprili bir şekilde “Günaydın diyorum cevap alamıyorum, suratıma bakıyorsunuz” diyerek sitem etti.
 • Beykoz'da Yaz Şenliği Neşe Saçıyor Beykoz Belediyesi tarafından Tarihi Beykoz Çayırı’nda düzenlenen şenlik her akşam birbirinden renkli etkinlikleriyle çocuk ve ailelerin neşe dolu anlarına şahitlik ediyor.
 • Yoğun Yağış Nedeniyle Yolda Oluşan Su Birikintisi Havadan Görüntülendi Beykoz’da yoğun yağış nedeniyle bazı yollarda su birikintileri oluştu. Oluşan su birikintisi havadan görüntülendi.
 • Beykoz'da Yoğun Yağış Nedeniyle Yolda Oluşan Su Birikintisi Havadan Görüntülendi Beykoz’da yoğun yağış nedeniyle bazı yollarda su birikintileri oluştu. Oluşan su birikintisi havadan görüntülendi.
 • Beykoz'da Bir Vatandaş Su Birikintisinde Aracıyla Mahsur Kaldı Beykoz Anadoluhisarı’nda yoğun yağış nedeniyle yolda oluşan su birikintisinde bir vatandaş aracıyla mahsur kaldı.
 • Beykozlu Çiftçiler Verimli Sulamaya Kavuşuyor İstanbul Büyükşehir Belediyesi, tarım faaliyetlerinde bulunan çiftçilerin ürün yetiştiriciliğinde iyi bir verim elde etmeleri ve su israfının önlenmesi amacıyla Beykoz’da bulunan Mahmutşevketpaşa, Paşamandıra, Cumhuriyet ve Bozhane göletlerinde kapalı devre sulama sistemi kuruyor.
 • Türkiye Futbol Federasyonu İlkokulu'nda Karne Töreni Yapıldı İstanbul’un Beykoz ilçesinde bulunan Türkiye Futbol Federasyonu İlkokulu’nda karne heyecanı yaşandı.
 • Tarihi Küçüksu Çayırı'nda Eğlence Dolu 'Çevre Festivali' Beykoz Belediyesinin “Sıfır Atık” hedefi doğrultusunda çevreci nesiller yetiştirmek amacıyla 10 yıldan bu yana yürüttüğü Yeşil Okul Projesi’yle bu yıl 69 ilk ve ortaokulda 17 bin 900 öğrenciye uygulamalı atık yönetimi eğitimi verildi. Proje kapsamında Tarihi Küçüksu Çayırı’nda düzenlenen ’Çevre Festivali’nde ise eğlenceli saatler yaşandı.
 • Genç Kadın Çocuklarının Gözleri Önünde Öldürüldü Beykoz’da üç çocuk annesi Perihan D., eşinin kardeşi tarafından çocuklarının gözü önünde 16 kez bıçaklanarak öldürüldü. Çocukların ‘annemizi amcamız öldürdü’ demesi üzerine polis S.D. isimli şahsı gözaltına aldı. Çocuklar ise devlet koruması altına alındı.
 • (Özel) Çocukların Markette Battaniyeli Dondurma Hırsızlığı Kamerada Beykoz’da bir markete giren çocuklar marketin dondurucusundaki dondurmaları yanlarında getirdikleri battaniyeye saklayarak çalmaya çalıştı. Battaniyeye sakladıkları dondurmalar ile marketten hızla kaçan çocuklar, market çalışanı ile çevredekiler tarafından yakalandı. Hırsızlık anları ile market çalışanının kaçan çocuğu yakalaması güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.
 • İBB Yaz İzci Kampı Kayıtları Başladı İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin her yaz döneminde düzenlediği İBB Yaz İzci Kampı başlıyor. 10-15 yaş arası çocuk ve gençlerin ücretsiz olarak katılacağı kampta; temel ve ileri seviye izcilik eğitimleri, çadır kurma, ateş yakma, ilkyardım, telsiz ve haberleşme, çevre ve orman gibi konularda izcilik eğitimleri verilecek.
 • Beykoz'da Aile Pikniği Az Kalsın Faciaya Dönecekti Beykoz Riva’da piknik yapmaya gelen bir aile aracın el frenini çekmeyi unutunca, park halindeki araç ilerleyerek metrelerce yükseklikten denize uçtu. Çok sayıda vatandaşın denize girip kamp yaptığı bölgede aracın şans eseri denizdekilerin üzerine düşmemesi olası faciayı önledi. Aracın vinç ile denizden çıkarılma anları cep telefonu kamerasına yansıdı.
 • Restoran Yanarken Restoranın Sahibi İle Kardeşi Kavgaya Tutuştu Beykoz Alibahadır köyünde iki katlı ahşap restoranda yangın çıktı. İtfaiyenin yangına müdahalesi esnasında restoran sahibi ile husumetli olduğu kardeşi arasında kavga çıktı. Diğer akrabaların da olaya karışması ile ortalık savaş alanına döndü. Kavgaya karışan şahıslar silah ve sopalarla birbirlerine saldırdı. Taraflar güçlükle ayırılırken, yangın kontrol altına alındı.
 • Aracın Üzerine Ağaç Devrildi, Bebek Ve Ailesi Ölümden Döndü Beykoz’da kısa süreli duraklamanın ardından yola devam etmek isteyen otomobilin üzerine ağaç ve elektrik direği düştü. Aracın üst kısmında bulunan cam patlarken, araçta bulunan 2 yaşındaki bebek ve ailesi burnu bile kanamadan kurtuldu.
 • Seyir Halindeki Aracın Üzerine Ağaç Devrildi, Bebek Ve Ailesi Ölümden Döndü Beykoz’da kısa süreli duraklamanın ardından yola devam etmek isteyen otomobilin üzerine ağaç ve elektrik direği düştü. Aracın üst kısmında bulunan cam patlarken, araçta bulunan 2 yaşındaki bebek ve ailesi burnu bile kanamadan kurtuldu.
 • Run 24 Açıklaması1 Koşusu Heyecanı Dünyayla Aynı Anda Beykoz'da Gerçekleştirildi Uluslararası Atletizm Federasyonları Birliği (IAAF) tarafından 24 ülkenin katılımıyla düzenlenen Run24:1 Koşusu’nun Türkiye ayağı Beykoz’da yapıldı. Her ülkede birer saatlik zaman dilimiyle koşulan yarış tüm dünyada gün boyu sürecek.
 • Bakan Kurum Açıklaması 'Hedefimiz Aynı Anda 50 Bin Kentsel Dönüşüm Projesini Başlatmak' Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Beykoz’da kentsel dönüşüm ile ilgili toplantı yaptı. Kurum, "Bayramdan sonra kentsel dönüşüme ilişkin eylem planımızı açıklayacağız. Hedefimiz aynı anda 50 bin kentsel dönüşüm projesini başlatmak bu çerçevede çalışmalarımızı yürütüyoruz" dedi.
 • Tarım Ve Orman Bakanı Pakdemirli, Beykoz'daki İshaklı Köyünü Ziyaret Etti Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Beykoz’daki İshaklı köyüne ziyaret gerçekleştirdi. Vatandaşlarla bir araya gelen Bakan Pakdemirli, “Biz diyoruz ki profili çok yüksek olan, Başbakanlık dahi yapmış, dünya çapında bağlantıları olan, dünya çapında liderleri birebir tanıyan, çok büyük bir İstanbul’a hediye imkanı olan belediye başkan adayımız var” dedi.
 • (Özel) Kanser Hastası Küçük Fadime'nin Pembe Odasına Kavuşma Anları Kamerada Beykoz’da yaşayan kanser hastası küçük Fadime’nin ’pembe oda’ hayali, bir grup kadın hayırsever sayesinde gerçekleşti. Kadınlar, küçük Fadime’nin odasını pembeye boyayıp, tamamen pembe mobilya ile yeniden düzenlerken, çok istediği pembe odasına kavuşan Fadime’nin mutluluk anları gözyaşına boğdu.
 • Beykoz'da Sokak Hayvanları Yeni Evlerine Kavuştu Beykoz’daki sokak hayvanları, sıcak yaz ayları öncesinde ünlü sanatçı Yusuf Güney’in katıldığı etkinlikle yeni yuva, su ve mama ünitelerine kavuştu. Etkinlikte konuşma yapan Yusuf Güney, “Onlarla yaşamaya çalışalım. Onların önce o eksikliklerini giderelim. Bir sokak hayvanının isteği sudur, mamadır. Bir de şefkattir. Üçünü esirgemediğiniz zaman o hayvandan size hiçbir zarar gelmez” dedi.
 • 'Emeklilerimiz Önümüzdeki Hafta Bayram İkramiyelerini Alacak' Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, “Önümüzdeki hafta 12 buçuk milyon emeklimiz bayramlarda verdiğimiz biner liralık ikramiyesini alacaklar ve sadece ikramiye de değil bin liranın altında emekli maaşı kalmayacak demiştik ve biz bunu da sağladık” dedi.
 • Beykoz'da Araçlar Su Birikintisinde Mahsur Kaldı Beykoz’da etkili olan yağmur sebebiyle bazı sokaklarda su birikintileri oluştu. Park halindeki bazı araçlar, Göztepe Sokak’ta oluşan su birikintisinde mahsur kaldı. Araçlar diğer sürücülerin yardımı ile mahsur kaldığı yerden çekildi.
 • Sağanak Yağmur Zor Anlar Yaşattı Megakent İstanbul bugüne gök gürültülü sağanak yağışla uyandı. Kent genelinde etkili olan sağanak hayatı felç etti.
 • Çamura Bulanan İstanbul Boğazı Havadan Görüntülendi İstanbul genelinde etkili olan yoğun yağış sebebiyle İstanbul boğazına çamur aktı. Boğazdaki kahverengi manzarayı gören vatandaşlar denizi hayretle izledi. Çamurun aktığı İstanbul boğazı havadan da görüntülendi.
 • İstanbul'un Son Dalyanı Havadan Görüntülendi Dünyanın en eski balık avcılığı yöntemi olarak bilinen dalyancılık Beykoz’da devam ediyor. İstanbul’un son dalyanı olarak bilinen Beykoz dalyanı havadan görüntülerken, görüntülerde balıkçıların balık avlama anları görülüyor.
 • Bakan Pakdemirli Sahurda Vatandaşlarla Buluştu Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, İstanbul’un Beykoz ilçesinde yer alan Mahmut Şevket Paşa Köyünde vatandaşlarla birlikte sahur sofrasında bir araya geldi.
 • Viyadükten Atladı, Beton Zemine Çakıldı Beykoz’da viyadükten aşağı atlayan şahıs, beton zemine çakılarak hayatını kaybetti. Olayı uzaktan gören bir vatandaşın ihbarı üzerine polis ekipleri inceleme başlattı. Cesedin 55 yaşlarında bir erkeğe ait olduğu belirlendi.
 • İstanbul'da Lüks Sitede İntihar Açıklaması Sosyetenin Önemli İsmiydi Beykoz Çubuklu’da lüks bir sitede sosyetenin tanınmış isimlerinden D.K. kendini asarak intihar etti.
 • Sosyeteyi Sarsan İntihar Beykoz Çubuklu’da lüks bir sitede sosyetenin tanınmış isimlerinden D.K. kendini asarak intihar etti.
 • İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Beykozlularla Sokak İftarında Buluştu İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Beykoz’da katıldığı sokak iftarında, "Bu ülkenin çeşitliliğinin ve zenginliğinin kıymetini bilmeyenlere bu ülkenin yönetimlerini emanet etmeyelim" dedi.
 • Beykoz'da İş Merkezinde Yangın Paniği Beykoz’da 7 katlı bir iş yerinin kazan dairesinde yangın çıktı. Çok sayıda itfaiye ekibi müdahale sonucu yangını kontrol altına aldı.
 • Beykoz'da 'Gönülden Gönüle İftar Buluşmaları'nda 2 Bin Kişi İftar Yaptı Beykoz Belediyesi’nin Polonezköy, Cumhuriyet ve İshaklı Meydanı’nda kurduğu "Gönülden Gönüle İftar Buluşmaları"nda 2 bin mahalleli ağırlandı.
 • Beykoz Billur Ve Cam Müzesi Kuruluyor Osmanlı’dan günümüze cam üretimiyle anılan Beykoz’da cam tarihinin sergileneceği, gelecek kuşaklara aktarılacağı, ilçenin turizmi ve tanıtımına katkı sunacak “Beykoz Billur ve Cam Müzesi” kuruluyor.
 • Beykoz'da Faciadan Dönüldü İstanbul’un Beykoz ilçesinde iki katlı binanın birinci katında doğalgaz sıkışması sonucu patlama meydana geldi. Patlamada can kaybı ve yaralanma olmazken binadaki balkon duvarı yıkıldı.
 • Beykoz Belediyesi'ne 'Hızlı Çözüm Masaları' Geliyor Beykoz Belediyesi’nin yeni hizmet döneminde vatandaşların başvuru ve işlemlerini ilk adımda hızlı şekilde yapacağı “Hızlı Çözüm Masaları” kuruluyor.
 • Beykozlular İftarda Bir Araya Geldi AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı tarafından Çavuşbaşı Erbap Kasrı’nda iftar programı düzenlendi.
 • Beykoz'da 5 Bin Kişi İftar Sofrasında Buluştu Ramazan’ın bereketiyle dolan iftar sofralarına aileleri ve komşularıyla katılan Beykoz Soğuksu Mahallesi sakinleri, Beykoz Belediyesinin masalarına dağıttığı taze fesleğen kokuları, ney dinletisi ve Kur’an-ı Kerim tilaveti eşliğinde ezanı bekledi.
 • Beykozlular Poyrazköy'de İftarlarını Açtı Ramazan ayının üçüncü gününde Beykozlular Poyrazköy’de sokak iftarında bir araya geldi. Vatandaşlarla birlikte iftarını açan Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, “Ülkemizde çok güzel bir Ramazan ayı başlangıcı yaptık. Bu birlik ve beraberlik ortamının güçlenerek artmasını diliyoruz.” dedi.
 • Beykoz'da 5 Bin Kişi Sokak İftarında Buluştu Ramazan ayının ikinci gününde 5 bin Beykozlu sokak iftarında bir araya geldi. Vatandaşlarla birlikte iftarını açan Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, “Bu güzel akşamda Ramazan ayının ikinci gününde bizleri yalnız bırakmadığınız için bizlerle beraber iftar açtığınız için sizlere çok teşekkür ederim.” dedi.
 • Sokak Köpeğinin Yürek Yakan Acısına, Öğrenciler Yetişti Beykoz’da pikniğe giden ortaokul öğrencileri, üzerine kızgın kimyasal dökülen köpeğin yürek yakan acısını görünce gözlerine inanamadı. Öğrencilerin yardım isteği sonrasında Sohayko Derneği tarafından köpek tedavi edilirken, öğrencilerin eğlenmek yerine yaralı hayvanla yakından ilgilenmeleri insanlık ölmemiş dedirtti.
 • Beykoz'da 2019 Uluslararası Ruz-I Hızır Geleneksel Okçuluk Şenliği Başladı Beykoz, 2019 Uluslararası Ruz-ı Hızır Geleneksel Okçuluk Şenliği’ne ev sahipliği yapıyor. 10 ülkeden 135 sporcunun rekabetine sahne olacak şenlik, ilk gün yapılan gösteri atışlarıyla başladı.
 • Beykoz, Ruz-I Hızır Geleneksel Okçuluk Şenliği'ne Ev Sahipliği Yapacak Yemyeşil doğasıyla ata sporu okçuluğun yeni adresi Beykoz, 2019 Uluslararası Ruz-ı Hızır Geleneksel Okçuluk Şenliği’ne (3-4 Mayıs) ev sahipliği yapacak. Polonezköy’de ormanlık alanda yapılacak şenlik, 10 ülkeden 135 sporcunun rekabetine sahne olacak.
 • Beykoz'da Cami Tvaletleri Ücretsiz Oluyor Beykoz Belediyesi çevre ve temizlik hizmetleri kapsamında cami tuvaletlerinde temizlik seferberliği başlattı. İlçedeki cami tuvaletleri ücretsiz hizmet verirken her kullanım sonrası temizlenecek şekilde hijyenik ve temiz olacak.
 • Uzman Psikolog Aktan Açıklaması 'Çocuklarda Altını Islatma Sorunu Bir Seansta Alışkanlıklar Değiştirilerek Çözülebilir' Uzman Klinik Psikolog Emel Aner Aktan, çocuklarda parmak emme veya tırnak yeme gibi sorunların stres ve kaygı bozukluğundan kaynaklandığını belirterek, “Alt ıslatma sorunu bir seansta alışkanlıklar değiştirilerek çözülebilir” dedi.
 • 'Çocuklarda Altını Islatma Sorunu Bir Seansta Çözülebilir' Uzman Klinik Psikolog Emel Aner Aktan, çocuklarda parmak emme veya tırnak yeme gibi sorunların stres ve kaygı bozukluğundan kaynaklandığını belirterek, “Alt ıslatma sorunu bir seansta alışkanlıklar değiştirilerek çözülebilir” dedi.
 • 'Kanuna Aykırı Tadilat' Davasında Rıza Sarraf'ın Adresi Tespit Edilecek Beykoz Kanlıca’daki yalısında kanuna aykırı tadilat yaptırdığı iddia edilen Rıza Sarraf’ın 3 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılandığı davada mahkeme, Sarraf’ın yurt dışındaki adresinin tespit edilmesi için bakanlığa ve konsolosluğa yazı yazılmasına hükmetti.
 • İstanbul'dan Samsun'a Kano İle Yolculuk Atatürk’ün Samsun’a çıkışını 100. yılda anmak adına 3 sporcu Beykoz sahilinden kano ile denize açıldı. Şenol Özdemir, Osman Alim ve Tarkan Güler, Bandırma vapurunun kaptanı İsmail Hakkı Durusu’nu torunu Nejat Ulugöl’den Beykoz’da Türk bayrağı alarak yola çıktılar. 3 sporcu Türk bayrağını Samsun Valisi’ne teslim ederek yolculuğu bitirmeyi planlıyor.
 • Camide Ayakkabı Hırsızlığı Güvenlik Kamerasında Beykoz’daki bir camide cemaat namaz kılarken bir şahıs ayakkabılıkta bulunan ayakkabıyı çaldı. Telefonla konuşur gibi yaparak ayakkabıyı çalan hırsız güvenlik kameralarınca saniye saniye kaydedilirken, ayakkabısı çalınan şahıs namazdan çıkınca şaşkına döndü.
 • (Özel) İstanbul Boğazı'nda Erguvan Zamanı Baharın kendini göstermesiyle İstanbul Boğazı’nı gören sırtlarda çiçek açan erguvan ağaçları, İstanbullulara görsel şölen yaşatıyor. Çiçek açan erguvan ağaçları havadan görüntülendi.
 • (Özel) İnatçı Tırnakçı Kadınlar Kamerada Beykoz’da 3 tırnakçı kadın girdikleri marketin kasiyerini dolandırmaya çalıştı. Hem tırnakçılık yapmaya çalışan hem de aldıkları bebek bezinin parasını ödemeden çıkan kadınları market çalışanı fark etti. Bir şey çalamayacaklarını anlayan kadınlar, marketten çıkarken raflardaki meyvelerden çaldı. O anlar marketin güvenlik kameralarına yansıdı.
 • Tırnakçı Kadınlar Kameradan Kaçamadı Beykoz’da 3 tırnakçı kadın girdikleri marketin kasiyerini dolandırmaya çalıştı. Hem tırnakçılık yapmaya çalışıp hem de aldıkları bebek bezinin parasını ödemeden çıkan kadınları market çalışanı fark etti. Bir şey çalamayınca bu sefer de raflardaki meyvelere dadandı. O anlar marketin güvenlik kameralarına yansıdı.
 • Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, 'Çocukluğa Yeniden Bakış' Çalıştayına Katıldı Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, düzenlenen “Çocukluğa Yeniden Bakış” çalıştayına katılarak burada konuşma gerçekleştirdi. Bakan Selçuk; “Bugün, ‘çocuk ne demek, yetişkin ne demek?’ Bunların ciddi anlamda sınırlarının zorlandığını görüyoruz. Bu sınırları zorlamamak için bizim bir referans çerçevesi oluşturmamız gerekiyor diye düşünüyorum” dedi.
 • Beykoz'da 23 Nisan Coşkusu Kardeş Şehirlerle Yaşandı Beykoz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Kosova, KKTC ve Bosna-Hersek Cumhuriyeti’ndeki kardeş şehirlerden 77 çocuğu ağırladı. Çocuk bayramının coşkusu, halk dansları gösterileri, geziler ve ziyaretlerle ilçeyi kuşattı.
 • ATM Hırsızlarının Aracından Çıkanlar Şok Etti İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Beykoz’da ATM’lerden hırsızlık yaptığı belirlenen 2 kişiyi yakaladı. Şüphelilerin araçlarında çeşitli bölmelere gizlenmiş halde bulunan ATM’lerden hırsızlık yapmakta kullanılan aparatlar ise şok etti. Polislerin, şüphelilerin teybin arkasına poşet içinde sakladığı aparatları çıkarttığı o anlar ise kameralara yansıdı.
 • Başkan Murat Aydın'a Her Kesimden Tebrik Ziyareti Beykozluların güveni, teveccühü ve istikrarıyla başkan seçilen Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın tebrikleri kabule başladı.
 • (Özel) İstanbul'da Ehliyetsiz Genç Sürücü Dehşeti Açıklaması 1 Ölü Beykoz Çavuşbaşı’ndan babasının otomobilini alarak Soğuksu’ya gelen ehliyetsiz genç sürücünün aşırı sürat yapması sonucu kontrolünden çıkan araç, kaldırımı aşıp tel örgülere çarptıktan sonra devrilerek kaldırımda yürüyen adama ezdi. Ağır yaralanan adam hastanede hayatını kaybederken, genç sürücü ise tutuklandı.
 • (Özel) Market Çalışanına Yakalanan Mama Hırsızı Kamerada Beykoz’da bir markete giren şahıs, bir paket mamayı montunun içerisine saklayıp bir paketi de eline aldı. Marketten çıkarken yakalanan hırsız bir paket mamayı market çalışanına vererek oradan uzaklaştı. Hırsızın rahat tavırları bu kadarına da ’pes’ dedirtirken o anlar marketin güvenlik kamerasına yansıdı.
 • Başkan Murat Aydın Göreve Başladı 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri’nde Cumhur İttifakı’nın AK Parti adayı olarak ilçe sakinlerinin % 49,16 oyuyla seçilen Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın göreve başladı. Görev devir teslimi öncesinde Beykoz İlçe Seçim Kurulu’ndan mazbatasını alan Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ardından, 3 dönem ve toplam 15 yıl ilçeye hizmet eden Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’ten hizmet mührünü teslim aldı. Beykoz’un yeni Belediye Başkanı Murat Aydın’la birlikte AK Parti’den 20, CHP’den ise 11 meclis üyesine mazbataları teslim edildi. Makamda yapılan törende Başkan Yücel Çelikbilek, Başkan Murat Aydın’a hizmet mührünün yanı sıra, çiçek ve “Bugüne İmza Yarına Miras: Beykoz 10 Yılımız” Kitabı’nı hediye ederek yeni görevinde başarılar diledi.
 • Kazanın Üzerinden 1 Yıl Geçti İstanbul’un en eski yalılarından olan ve tam 1 yıl önce, 7 Nisan günü geminin çarptığı Hekimbaşı Salih Efendi Yalısı’nda son durum havadan görüntülendi. Yalıdaki restorasyon çalışmalarının henüz tamamlanmasa da sürdüğü görülüyor.
 • (Özel) Geminin Çarptığı Hekimbaşı Salih Efendi Yalısı'nın Son Hali Havadan Görüntülendi İstanbul’un en eski yalılarından olan ve tam 1 yıl önce, 7 Nisan günü geminin çarptığı Hekimbaşı Salih Efendi Yalısı’nda son durum havadan görüntülendi. Yalıdaki restorasyon çalışmalarının henüz tamamlanmasa da sürdüğü görülüyor.
 1  2  ...  23 

ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !