BAYRAMPAŞA HABERLERİ / İstanbul

 • (Özel) Kamyonun Sürücüsü Baretli Hırsızlara Suçüstü Yaptı Bayrampaşa’da işçi kıyafeti giyip baretle soyguna gelen pişkin hırsızlar, bu kadarına da ’pes’ dedirtti. Araçta kimsenin olmadığını düşünerek iplik yüklü kamyonu soymaya çalışan baretli hırsızlara, kamyon sürücüsü suçüstü yaptı. 15 bin liralık ipliği minibüse yükleyen hırsızlar, kamyon kasasından şoförün inmesiyle araca yükledikleri iplerle kayıplara karıştı. O anlar güvenlik kameralarına yansıdı.
 • Ev Sahibini Dolandırmaya Çalışan Polis Memuru Suçüstü Yakalandı Bayrampaşa’da 1 yıldır Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nde görev yapan 28 yaşındaki polis memuru C.H. ev sahibini dolandırmak isterken suçüstü yakalandı. Şahsın ev sahibini dolandırmaya çalıştığı anlar kameralara yansıdı.
 • TFF 2. Lig'de Gruplar Belli Oldu TFF 2. Lig'de 2018-2019 sezonunda mücadele edecek takımların yer alacağı gruplar belli oldu.
 • Kılıçdaroğlu Cenaze Töreninde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin eski Bayrampaşa İlçe Başkanı Zahit Gürdal’ın cenaze törenine katıldı. Gürdal gözyaşları ve dualarla son yolculuğuna uğurlandı.
 • CHP Lideri Kılıçdaroğlu Bayrampaşa Eski İlçe Başkanı Zahit Gürdal'ın Cenaze Törenine Katıldı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Bayrampaşa eski İlçe Başkanı Zahit Gürdal’ın cenaze törenine katıldı. Gürdal gözyaşları ve dualarla son yolculuğuna uğurlandı.
 • CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu İstanbul'da Kılıçdaroğlu, eski CHP Bayrampaşa İlçe Başkanı Zahit Gürdal'ın cenaze törenine katıldı.
 • Kanser Tarama Tırı Bayrampaşa'da Bayrampaşa Belediyesi ve İlçe Sağlık Müdürlüğü işbirliği ile kanseri erken teşhis etmek amacıyla Bayrampaşa’ya getirilen Sağlık Bakanlığı’nın Kanser Tarama TIR’nda, 2 Temmuz-4 Ağustos tarihleri arasında kadınlara ücretsiz olarak kanser taraması yapılacak.
 • Bayrampaşalılar Bilecik'te Tarih Yolculuğuna Çıkıyor Bayrampaşa Belediyesi, kültür gezileri kapsamında, ilçedeki vatandaşları ikinci kez Bilecik Söğüt’te tarih yolculuğuna çıkarıyor. Geziye Başkan Atila Aydıner’in eşi ve Hayırevi Koordinasyon Merkezi Başkanı Melahat Aydıner öncülük ediyor.
 • Önce Kalitesini Kontrol Ettiler Sonra 22 Çuval Çaldılar İstanbul Bayrampaşa’da yüzleri kapalı, şapkalı ve ellerinde eldiven olan 3 hırsız iş yerinin kapısını levye ile kırarak 12 bin liralık iplik çaldı. Güvenlik kameralarına saniye saniye yansıyan olayda hırsızların ipliğin kalitesini kontrol ederek çalması bu kadarına da pes dedirtti.
 • (Özel) Önce İpliğin Kalitesini Kontrol Ettiler Sonra 22 Çuval Çaldılar İstanbul Bayrampaşa’da yüzleri kapalı, şapkalı ve ellerinde eldiven olan 3 hırsız iş yerinin kapısını levye ile kırarak 12 bin liralık iplik çaldı. Güvenlik kameralarına saniye saniye yansıyan olayda hırsızların ipliğin kalitesini kontrol ederek çalması bu kadarına da pes dedirtti.
 • 'Bu Ülkede PKK'yı Kimse Yeşertemez' İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: 'Müsteşarımız üzerinden 'CHP il başkanlarını bundan sonra şehit cenazelerinde protokolde kabul etmeyin' talimatı gönderdim. Onları gideceği bir adres var. O adresi de onlara göstereceğiz. PKK terör örgütleri mensuplarının cenazeleri var. Biz, o leşleri çok sık kaldırtıyoruz. Onlara bir kişilik kontenjanı ayıracağız' 'Doğu ve Güneydoğu'da oyu düşen HDP, PKK üzerinden milletten intikam almaktadır. Bu kadar açık ve net. Buna kimse müsaade edeceğimizi düşünmesin' '(Bakkal Mevlüt Bengi'nin PKK'lı teröristler tarafından infaz edilmesi) Haberi alınca ilk önce Pervin Buldan'ı aradım. Kendisinin dün yaptığı açıklamada eksik yoktur fazlası vardır. Çok net bir şey söyleyeyim. Bu topraklarda kimse PKK'yı yeşertemez. İster CHP ile birlikte olsunlar, ister şunlarla birlikte olsunlar'
 • 'Terör Örgütünün Şımarıklığının Sorumluluğu CHP Seçmenindedir' İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: 'HDP'nin Türkiye'de aldığı oy yüzde 8,5'tir. Yani baraj altı kalmıştır. HDP'yi baraj üstüne çıkaran, CHP seçmenidir. Bu onların sorumluluğudur. Bundan sonra terör örgütünün şımarıklığı da onların sorumluluğudur. Bunu da açık, altını çizerek söylüyorum' 'Bu sorumluluk tarihe yazılmış, not düşülmüştür. Milletimiz de bunu çok net olarak görmüştür. Demirtaş'ın 8,5, HDP'nin oyu ise baraj üstüne çıkarak 11,5 civarında olmuştur'
 • İçişleri Bakanı Soylu Açıklaması 'HDP'yi Baraj Üzerine Çıkaran CHP'dir' İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, HDP’nin barajı aşmasını değerlendirerek, "HDP’yi baraj üzerine çıkan CHP seçmenidir. Bundan sonra terör örgütünü şımarıklığı da onların sorumluluğudur" dedi.
 • Mesleki Ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü İle BEDAŞ, AEDAŞ VE ÇEDAŞ'tan İş Birliği Elektrik dağıtım sektörünün yetişmiş eleman ihtiyacı için harekete geçen BEDAŞ, AEDAŞ ve ÇEDAŞ, ’Enerjinin Yıldızları’ projesini başlattı. İlk adım olarak Millî Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü ile yüksek gerilim alanında ihtiyaç duyulan nitelikli eleman ihtiyacına çözüm üretmek için Mesleki Eğitim İş Birliği Protokolü’ne imza atıldı. İstanbul, Antalya ve Sivas’ta üç okulda kurulacak Yüksek Gerilim Dalı bölümünde yaklaşık 120 öğrenciye laboratuvar ortamında eğitim imkânı sağlanacak.
 • Bayrampaşa'da Lastiği Patlayan Servis Minibüsü Devrildi Açıklaması 1 Yaralı İstanbul – İstanbul Bayrampaşa Sağmalcılar viyadüğü üzerinde arka lastiği patlayan servis minibüsü devrildi. Kazada 1 kişi yaralanırken Edirne istikametinde uzun kuyruklar oluştu.
 • Devrilen Servis Aracının Sürücüsü Yaralandı Bayrampaşa'da servis aracının devrilmesi sonucu sürücü yaralandı.
 • İYİ Parti'nin Bayrampaşa Mitingi İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Bayrampaşa'da vatandaşlarla bir araya geldi.
 • 10. İstanbul Rhytmics Cup Uluslararası Cimnastik Turnuvası İBB Gençlik ve Spor Müdürlüğü, Spor İstanbul ve Türkiye Cimnastik Federasyonu işbirliğinde gerçekleştirilen Turnuva Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksinde başladı.
 • 'Herkes Bilsin Kandil'e Türk Bayrağını Dikeceğiz' İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: '(Muharrem İnce) Şimdi PKK'yı cesaretlendiriyor. 'Kandil'e gitmenize ne gerek var?' diyor. Bakın ne söylerse söylesin, o da bilsin dünya da bilsin Amerika da bilsin Avrupa da bilsin herkese söylüyoruz; Kandil'e Türk bayrağını dikeceğiz'
 • 'Muharrem İnce'nin Oynadığı Tehlikeli Bir Oyun' İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Bugün çok tehlikeli bir oyun oynanıyor. Muharrem İnce’nin oynadığı tehlikeli bir oyundur. Uluslararası senaristlere teslim olunan bir oyundur" dedi.
 • 'Zihniyet Devrimini Erdoğan'dan Başkası Yapamazdı' İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: 'Bugün herkes 'Ben dindarım, ben Kürt'üm, ben Alevi'yim.' diyebiliyor. Bu bir zihniyet devrimidir. Bunu Tayyip Erdoğan'dan başka hiç kimse yapamazdı. İnanın bugün Türkiye bu meseleleri artık konuşmuyor' 'Bu coğrafya, dünyanın en kıymetli coğrafyasıdır. Bu coğrafya, Müslüman'dır ve etrafındaki bütün ülkelerle hangi dine mensup olursa olsun yüz yıllardır kurduğu ilişkiyi doğru bir şekilde yöneten insanların bulunduğu bir coğrafyadır. Bu coğrafya, bir kardeşlik coğrafyasıdır'
 • 'Kandil Konusunda Ok Yaydan Çıkmıştır' İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: 'Biz Kandil'e Afrin'den önce girecektik. Batı, Afrin'de yeni bir tezgah kurmaya başlayınca biz rotayı Afrin'e çevirdik. Kandil konusunda ok yaydan çıkmıştır' 'Yeni rakamı dün gece verdiler. 10 bin 67 uyuşturucu satıcısını yılbaşından beri bizim evlatlar kodese tıktı. Bu büyük bir rakamdır'
 • Bakan Kaya' Türkiye'nin Önünde Hain Emelleri Olan En Büyük Dersi 24 Haziranda Sizler Vereceksiniz' Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Fatma Betül Sayan Kaya, Bayrampaşa Gençlik Merkezinde (Baygem) gençlerle bir araya gelerek gündeme dair soruları cevapladı. Burada konuşan Kaya, Türkiye’nin güçlü bir ülke olduğunu vurgulayarak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için gece gündüz demeden çalışacaklarını söyledi.
 • 'Genç Kardeşlerimiz Politikada Yer Alsın İstedik' Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya: 'Biz, sizlerle birlikte omuz omuza siyaset yapmak istedik. O yüzden Cumhurbaşkanımız seçilme yaşını 18'e indirdi. Çünkü istiyoruz ki genç kardeşlerimiz de kendi geleceğinde söz sahibi olabilsin' 'Eskiden bu ülkede derece yapsanız dahi istediğiniz okulu seçemiyordunuz. Hani bugün ana muhalefetin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce var ya... Birkaç yıl önceki videolarını gördünüz... İnce diyor ki, 'Başörtülülerin kamuda, üniversitelerde, okumasının önüne geçmemiz lazım. Bu konuda bir şeyler söylememiz lazım.' İşte o zihniyet, CHP zihniyeti, bu ülkede ezanı yasaklayan zihniyettir' 'İktidara geldiğimiz günden beri, gençliğine çok önem veren ve gençliğine güvenen bir liderimiz olduğu için de ayrıca çok şanslıyız, Allah'a hamd ediyorum. Hem kadınlara, hem gençlerine güvenen bir liderimiz olduğu için genç kadınlar olarak iki kat daha şanslıyız sevgili kadın kardeşlerim, hanımefendiler, kız kardeşlerim. Siz, özellikle bu ülkenin geleceğine en büyük katkıyı sağlayacak, genç kadınlarımızsınız.' 'Okuyan 100 bin gencimize, yaz aylarında sosyal projelerde çalışmak suretiyle istihdam hakkı olacak. Yaz aylarında çalışacaksınız ve sosyal sorumluluk anlamında çok güzel işler yapacağınıza inanıyorum. Huzur evlerinde, çocuk evlerimizde gönüllü olarak çok güzel hizmetler yapacağınıza inanıyoruz.
 • Bakan Kaya, Bayrampaşa'da Vatandaşlarla Bir Araya Geldi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya: '81 milyon biriz ve beraber Türkiye'yiz. Göçmen denilen insanlar, ecdat yadigarları ve bu ülkenin asli unsurlardır. Hep beraber olalım, 81 milyon kardeş olalım ve Cumhurbaşkanımızın arkasında duralım ve ülkemizi daha iyi yarınlara taşıyalım'
 • 'Ülkenin Üzerinde Hain Emelleri Olanlara Sandıkta Ders Verin' Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya: 'Ülkemizin üzerinde hain planlar kuranlar, 15 Temmuz gecesi, burayı bir Suriye'ye çevirmek istedi. Sizlerin sayesinde o darbe geri püskürtüldü. Ama hain planlar yapanların planları devam ediyor' 'Terörün kökünü kazıyarak ülkeyi barış ve kardeşliğin çok daha fazla yaşandığı yer haline getireceğiz. 24 Haziran'da bu ülkenin üzerinde hain emelleri olanlara gerçek bir ders vermenizi istiyoruz. Bu dersi sizler, sandıkta vereceksiniz'
 • 3 Dakikada Binlerce Liralık Kumaşı Çaldılar İstanbul Bayrampaşa’da bir kumaş dokuma atölyesine giren 4 hırsız, dakikalar içerisinde binlerce liralık kumaşI çaldı. Hırsızlık anı güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.
 • (Özel) 3 Dakikada Binlerce Liralık Kumaş Topu Çaldılar Bayrampaşa’da bir kumaş dokuma atölyesine giren 4 hırsız dakikalar içerisinde binlerce liralık kumaş çaldı. Hırsızlık anı güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.
 • Bayrampaşa'da 100 Bin Komşu İftarda Buluştu Bayrampaşa Belediyesi, Ramazan ayı boyunca ilçedeki 11 mahallede, toplam 24 farklı noktada iftar programı düzenledi. Ellerin ve gönüllerin bir olduğu ‘komşuluk iftarlarında’ yaklaşık 100 bin komşu birlikte iftar yaptı. Programlara katılan Başkan Atila Aydıner de vatandaşların iftar sevincini paylaştı. Sokak iftarlarının yanı sıra Bayrampaşa’daki Ramazan etkinliklerinin bir diğer adresi Namazgâh alanı oldu.
 • Bakan Soylu 15 Temmuz Demokrasi Otogar'nda Denetimde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu , Bayrampaşa’daki 15 Temmuz Demokrasi Otogarı’nda gerçekleşen trafik uygulamalarını denetledi.
 • İçişleri Bakanı Süleyman Soylu 15 Temmuz Demokrasi Otogar'nda Trafik Uygulamalarını Denetledi İçişleri Bakanı Süleyman Soylu , Bayrampaşa’daki 15 Temmuz Demokrasi Otogarı’nda gerçekleşen trafik uygulamalarını denetledi. Yolculuğa çıkan vatandaşların bayramını tebrik eden Bakan Soylu burada yaptığı açıklamada; " 70 bin görevlimiz denetim yapıyor. Bu bayram diğer bayramlardan farklı olarak müfettişlerimiz de yollarda" dedi.
 • 15 Temmuz Demokrasi Otogarı'ndaki Bayram Hareketliliği Havadan Görüntülendi Ramazan Bayramı tatilinin başlamasına sayılı gün kala memleketlerine ve tatil beldelerine gitmek isteyen vatandaşlar otogarlara koştu. 15 Temmuz Demokrasi Otogarı’nda oluşan bayram hareketliliği de havadan görüntülendi.
 • 15 Temmuz Demokrasi Otogarı'ndaki Bayram Hareketliliği Havadan Görüntülendi Ramazan Bayramı tatilinin başlamasına sayılı gün kala memleketlerine ve tatil beldelerine gitmek isteyen vatandaşlar otogarlara koştu. 15 Temmuz Demokrasi Otogarı’nda oluşan bayram hareketliliği de havadan görüntülendi.
 • 'Bereket Konvoyu' Bulgaristan Filibe'de Balkanlar’daki yolculuğunu başarıyla sürdüren Bayrampaşa Belediyesi’nin Bereket Konvoyu, Bulgaristan Filibe’de 3 bin kişilik iftar sofrası kurdu. Bölgede yaşayan Müslümanların büyük ilgi gösterdiği iftar programında sahne alan Rumeli türkülerinin efsane yorumcusu Arif Şentürk, soydaşlara güzel bir Ramazan akşamı yaşattı.
 • Herkesin gözü önünde böyle soydular İstanbul Bayrampaşa’da minibüsle bir işyerinin önüne gelen maskeli ve şapkalı 4 hırsız, demir çubukla kepengini açtıkları dükkanı vatandaşların gözü önünde güpegündüz soydu.
 • (Özel) Bayrampaşa'da Güpegündüz Hırsızlık Kamerada Bayrampaşa’da minibüsle bir işyerinin önüne gelen maskeli ve şapkalı 4 hırsız, demir çubukla kepengini açtıkları dükkanı vatandaşların gözü önünde güpegündüz soydu. Dakikalar süren hırsızlık, güvenlik kameralarına yansırken, hırsızlar vatandaşların kendilerini fark etmesine rağmen soyguna devam etti.
 • Bayrampaşa Belediye Başkanı Aydıner Belediye Personeliyle İftar Yaptı Bayrampaşa Belediyesi kendi bünyesinde çalışan belediye personeli için iftar programı düzenledi. Programda belediye çalışanları ile bir araya gelen Başkan Atila Aydıner, “24 Haziran’da Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden seçmek için her birimize destek vermek düşüyor” dedi.
 • Bayrampaşa Belediyesi Bilim Merkezi Avrupa'da Türkiye Temsil Etti Bayrampaşa Belediyesi Bilim Merkezi, bu yıl 22’incisi düzenlenen Polonya Kopernik Bilim Festivali’nde Türkiye’yi başarıyla temsil etti.
 • 'Bereket Konvoyu' Belgrad'da Gönülleri Fethetti Balkanları adım adım gezerek gönülleri fethetmeyi sürdüren Bayrampaşa Belediyesi’nin Bereket Konvoyu, Sırbistan’ın başkenti Belgrad’da yaklaşık 3 bin kişilik iftar sofrası kurdu. Simgesel anlamı büyük olan iftar ile Belgrad’da yeniden ezan sesleri yankılandı. Bölgede yaşayan Müslümanların büyük ilgi gösterdiği iftar programına Başkan Atila Aydıner de katılarak Müslümanların Kadir Gecesi’ni kutladı ve vatandaşlarla birlikte iftar yaptı.
 • Bosna Hersek Cumhurbaşkanı İzzetbegoviç Açıklaması 'Müslüman Dünyasının Tek Lideri Recep Tayyip Erdoğan'dır' Bayrampaşa Belediyesinin Bosna Hersek’in Kakanj kentinde kurduğu Bereket Konvoyu iftarına katılan Bosna Hersek Cumhurbaşkanı Bakir İzzetbegoviç, "Aliya’dan sonra Müslüman dünyasının tek lideri Recep Tayyip Erdoğan’dır" dedi.
 • 'O Apoletleri Demirtaş'ın Omuzuna Takıver' İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Muharrem İnce’nin, Korgeneral İsmail Metin Temel’e yönelik "Apoletlerini sökeceğim" sözüne tepki göstererek, "O apoletleri Selahattin Demirtaş’ın omuzlarına takıver” diye konuştu.
 • 'Şimdi Sahada Da Masada Da Kazanıyoruz' İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: 'Eskiden sahada kazanıyor, masada kaybediyorduk. Şimdi sahada da kazanıyor, masada da kazanıyoruz. Biz terörle mücadeleyi yarım bırakmayacağımız kadar uyuşturucuyla da mücadeleyi yarım bırakmayacağız. Çok büyük mesafeler aldık'
 • 'S-400 Türkiye'nin Milli Talebidir' İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: 'Türkiye'nin bir S400 meselesi vardır. Rusya'dan alacağımız savunma füzeleri. Mesela, Türkiye bunu niye ister? Türkiye bunu bir level daha yükselmek için ister. Dışarıdan kendisine gelebilecek bir tehlikeyi bertaraf etmek, aslında oyunda bir iki basamak daha üste çıkmak için ister. Bu bizim milli talebimizdir, bunun siyasal bir farklılığı olamaz' 'Hala herkesin bir Akdeniz hesabı vardır, hala herkesin bir Karadeniz hesabı vardır ve hala herkesin bir İstanbul hesabı vardır. Bu hesap bitmez. Bizim bu hesaba sahip olabilmemiz ve galip gelebilmemiz için yapmamız gereken çok açık ve nettir, güçlü olmak zorundayız'
 • Bakan Soylu'dan Muharrem İnce'ye Sert 'Apolet' Açıklaması İçişleri Bakanı Süleyman Soylu 24 Haziran seçimleri kapsamında Bayrampaşa’da halka seslenirken, CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin, Korgeneral İsmail Metin Temel’e yönelik "Apoletlerini sökeceğim" sözüne tepki gösterdi. Bakan Soylu “Muharrem İnce, ötekilerini de al yanına, Metin Temel Paşa’nın apoletlerini sök, sen Afrin’i niye aldın orada ki teröristleri niye tasfiye ettin diye apoletlerini sök ama senin şerefine yakışan nedir biliyor musun? O apoletleri Selahattin Demirtaş’ın omuzlarına takıver” diye konuştu.
 • 'O Apoletleri Sök, Selahattin Demirtaş'a Takıver' İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: 'Bir tarafta Selahattin Demirtaş'a sevgi kelebeği olanlar öteki tarafta terör örgütlerini tasfiye edenlere cellat olmaya çalışıyorlar. Şunu söyleyeyim; Muharrem İnce, ötekilerini de al beraber Metin Temel Paşa'nın apoletlerini sök, 'Sen niye Afrin'i aldın da orada fitne yuvasını tasfiye ettin' diye onun apoletlerini sök ama senin şerefine yakışan nedir biliyor musun? Onu Selahattin Demirtaş'ın omuzuna takıver. Senin şerefine o yakışır' 'Güvendiğiniz için vergisini ve karşılığını verdiğiniz devlet sadece 780 bin kilometrekarede değil, dünyanın her yerinde, kim bize karşı bir meydan okuma yapıyorsa onun karşısındadır ve milletimizin emrindedir'
 • Bakan Soylu, Vatandaşlara Hitap Etti İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: 'Dün bizimkiler Ağrı'da 5 teröristi daha etkisiz hale getirdiler. İstihbarat alındı, insansız hava aracıyla izlendi, silahlı insansız hava araçlarımız ve uçaklarımız geldiler, etkisiz hale getirdiler. Sabahın erken saatinde de Siirt'te 2 terörist daha... Hava açık olduğu günlerde bizden kaçmaları mümkün değildir, hareket edemezler, adım atamazlar' 'Muharrem İnce, Temel Karamollağlu, Meral Akşener, Demirtaş'ı neden hapisten çıkmak istesin, derdi nedir? Biz, milletimize ne diyeceğiz? Bunlar yarın bir araya gelip 'FETÖ'cüler hapishaneden çıksın', 'Apo'yu serbest bırakalım' demezler mi? Böyle bir anlayış olur mu? Sadece Avrupa'ya yalakalık yapacaklar diye...'
 • Bakan Soylu Ak Parti Bayrampaşa İlçe Başkanlığı'nı Ziyaret Etti İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, seçim faaliyetleri kapsamında AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanlığı’na ziyarette bulundu. Soylu burada gerçekleştirdiği konuşmada, “24 Haziran, bu memleketin yıllarca karşı karşıya kaldıkları olumsuzlukları tarihin çöplüğüne atmak için bu milletin önüne geçmiş en önemli fırsattır” ifadelerini kullandı.
 • Soylu'dan AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanlığına Ziyaret İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: '24 Haziran sadece bir seçim değildir. Bu memleketin yıllarca karşı karşıya kaldığı olumsuzlukları, tarihin çöplüğüne atmak için bu milletin eline geçmiş en önemli fırsattır' 'Bugün Allah'a şükürler olsun güçlüyüz. Eğer güçsüz bir hükümet, güçsüz bir ekonomi, güçsüz bir meclis yapısıyla tekrar Türkiye tekrar karşı karşıya kalırsa, Türkiye'nin eski haline dönmesi milletimizi üzmekle kalmaz, milletimizden ümidi olanları da üzer'
 • Uyuşturucu Hap İmalathanesinden 20 Yıl Önce Şehit Edilen Polisin Katili Çıktı Bayrampaşa’da uyuşturucu hap imalathanesine yapılan baskında çok çarpıcı bir detay ortaya çıktı. Baskında yakalanan Yavuz Ö. adlı uyuşturucu tacirinin, 20 yıl önce şehit edilen polis memuru Cüneyt Ecel’in katil zanlısı olduğu ortaya çıktı.
 • Uyuşturucu Hap İmalathanesine Polis Baskını İstanbul Bayrampaşa’da uyuşturucu hap imalathanesine yapılan baskında 515 kilo katı ve sıvı kimyasal madde ile 26 kilo extacy hap karışımı ele geçirildi.
 • Bayrampaşa Ve Beylikdüzü'nde Uyuşturucu Hap İmalathanesine Polis Baskını Bayrampaşa’da uyuşturucu hap imalathanesine yapılan baskında 515 kilo katı ve sıvı kimyasal madde ile 26 kilo extacy hap karışımı ele geçirildi. Polisin uyuşturucu imalathanesinde ele geçirdiği 541 kilo hammaddeden ise piyasa değeri 54 milyon lirayı bulan 2 milyon 700 bin uyuşturucu hap üretildiği kaydedildi.
 • İstanbul'da Uyuşturucu İmalathanesine Operasyon Bayrampaşa'daki uyuşturucu imalathanesine düzenlenen operasyonda, uyuşturucu hap yapımında kullanılan 541 kilogram kimyasal madde ele geçirildi Operasyonda 2 kişi gözaltına alındı.
 • 'Bu Seçim Bu Ülke İçin Bir Beka Meselesidir' Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya: 'Cumhurbaşkanımızın özellikle bu yeni dönemde Kürt kardeşlerimizin desteğine çok ihtiyacı var. Bakın biz bin yıldır bu topraklarda barış içerisinde, huzur içerisinde yaşadık. Hep birlikte Selahattin Eyyubi'nin ordusunda yan yana mücadele verdik' 'Vesayet odaklarını bu ülkeden temizleyelim. Bunun için, güçlü bir sistem değişikliği için anayasa değişikliği yapmak üzere milletimizin huzuruna gittik. 24 Haziran seçimleri seçimlerden bir seçim değil, bu seçim bu ülke için bir beka meselesidir'
 • 'Önümüze Set Çekenler, Terör Örgütünün Uzantısına Kucak Açıyor' Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya: 'Bugün yine Avrupa'da terör örgütünün uzantısı siyasi parti mitingler yapıyor, onlara izin veriliyor. CHP mitingler yapıyor, onlara izin veriliyor ama bize yasak. Bizim önümüze set çekenler, HDP'ye, terör örgütünün uzantısına kucak açıyor' 'Cumhurbaşkanımızın şakağına silah dayanmış posterleri astıranlar, bizi ülkelerinden nasıl çıkartmaya çalıştılar gördünüz. Hollanda'da bana yapılanlar benim şahsımla ilgili değildi. O gece yapılanlar, büyük ve güçlü Türkiye'nin önüne set çekme isteğiydi'
 • Bakan Kaya'dan Şehit Ailesine Ziyaret Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, 2015 yılında Konya'da eğitim uçağının düşmesi sonucu şehit olan Kurmay Yüzbaşı Pilot Mustafa Delikanlı'nın annesi Miyaser Delikanlı'yı ziyaret etti.
 • Bakan Kaya'dan 15 Temmuz Şehidinin Ailesine Ziyaret Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, FETÖ'nün 15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında 15 yaşında şehit olan Halil İbrahim Yıldırım'ın ailesini ziyaret etti.
 • 'Döviz Üzerinden Manipülasyonlara Başladılar' Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya: 'Biz 24 Haziran'a ilerlerken birileri bir daha sahneye çıktı. Döviz üzerinden manipülasyonlara başladılar, ekonomik algı operasyonlarına başladılar. Ağustosta kredi derecelendirme kuruluşlarının gelip not değerlendirmesi yapması gereken süreyi öne çektiler çünkü 24 Haziran'da seçim var. 'Eğer Türkiye'nin kredi notunu düşürüp, piyasaları, ekonomi bozuluyor algısını oluşturursak, Tayyip Erdoğan'ı deviririz' diyorlar' 'Afrin destanını yazan kahraman Mehmetçiğimiz, başındaki komutan Temel Paşa, muhalefetin cumhurbaşkanı adayı ne diyor, 'Ben seçilir seçilmez, 24 Haziran'da onun apoletlerini sökeceğim.' Ne demek istiyor bu adam, nereye mesaj yolluyor? Kandil'e mesaj yolluyor. Diyor ki, 'ben Afrin'deki zaferin acısını çıkarttıracağım'
 • 'Afrin'de Kahraman Türk Askerleriyle Destan Yazan Bir Türkiye Var' Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya: 'Hollanda'da bize yapılanları hep birlikte izlediniz. O gece bizim vatandaşlarımızla buluşmamıza izin vermediler. Niçin engel oldular? Çünkü bu ülkenin büyümesi ve gelişmesi için gece gündüz demeden çalışan, ülkenin geleceğini çok daha ileriye taşıyacak bir adam var; Recep Tayyip Erdoğan. Bugün Avrupa'da CHP'nin ve HDP'nin kampanyalarına izin verilirken AK Parti'ye yasak getirdiler' 'Bugün insansız hava araçlarını yapan bir Türkiye var, bugün sınır ötesinde Afrin'de kahraman Türk askerleriyle destan yazan bir Türkiye var. Zeytin Dalı Harekatı’nı unutmayın. Orada şehitler verdik, gazilerimiz var ama orada bu millet bir kahramanlık destanı yazdı'
 • Bayrampaşa'da Dursun Ali Erzincanlı İle Şiir Ziyafeti Bayrampaşa Belediyesinin Ramazan etkinlikleri kapsamında Bayrampaşalılar ile buluşan Dursun Ali Erzincanlı, okuduğu ilahiler ve şiirler ile Namazgâh alanını dolduran vatandaşlara güzel bir Ramazan akşamı yaşattı.
 • Bakan Kaya, Bayrampaşa'da İşçilerle Buluştu Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya: 'Bugün Orta Doğu'yu kan ve savaş gölü haline çevirenlerin tek bir hedefi var. O da Türkiye. 'Eğer Türkiye'de Erdoğan'ı yıkarsak Türkiye'yi bölmemiz kolay olur.' diyorlar' 'Ülkenin ekonomisini 3,5 kat büyüttük. Önümüzdeki dönemde iki kat daha büyütmek istiyoruz. Dünyanın en büyük projelerini Türkiye'ye yaptık. Daha fazlasını ülkemize kazandırmak istiyoruz'
 • Hırsızlık İçin Uyuşturucu Bağımlısı Kızı Kullanan Şüpheliler Yakalandı Bayrampaşa ve Gaziosmanpaşa’da uyuşturucu bağımlısı genç bir kızı kullanarak Ukranya uyruklu turist ve Hindistan uyruklu diplomatın çantalarını çaldıran 3 şüpheli polis tarafından yakalandı. Şahısların bağımlı kızı, uyuşturucuya parası vermemesi için hırsızlık yaptırdıkları ortaya çıktı.
 • Bereket Konvoyu Sırbistan Novipazar'da Tam 14 yıldır Ramazan ayının manevi havasını Balkanlar’a taşıyan Bayrampaşa Belediyesi’nin Bereket Konvoyu, Sırbistan Novipazar’da 3 bin kişilik iftar sofrası kurdu. Bölgede yaşayan Müslümanların büyük ilgi gösterdiği konvoy, buradan da Bosna Hersek’e hareket etti.
 • Alışveriş Merkezlerinde Yankesicilik Yapan Şüpheliler Tutuklandı Bayrampaşa ve Gaziosmanpaşa'daki alışveriş merkezlerinde Ukraynalı turist ile Hint diplomatın eşinin çantalarının çalınma anları güvenlik kameralarına yansıdı Çalıntı ziynet eşyalarını satmak isteyen 3 şüpheli ile bunları satın almaya çalıştığı öne sürülen 2 kuyumcu yakalandı.
 • Kaldırımda Beklerken Üzerine Asansör Düştü İstanbul Bayrampaşa’da inşaata asansör taşıyan kamyon üst geçide çarptı. Çarpmanın etkisiyle devrilen asansör kaldırımda bekleyen 62 yaşındaki Abdullah İnce’nin üstüne düştü. Ağır yaralanan İnce, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
 • Kaldırımda Beklerken Üzerine Asansör Düştü.. O Anlar Kamerada İstanbul Bayrampaşa’da inşaata asansör taşıyan kamyon üst geçide çarptı. Çarpmanın etkisiyle devrilen asansör kaldırımda bekleyen 62 yaşındaki Abdullah İnce’nin üstüne düştü. Ağır yaralanan İnce, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Feci kaza güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi.
 • 'Bereket Konvoyu' Sırbistan Tutin'de Balkanları karış karış gezerek Sırbistan’a ulaşan Bayrampaşa Belediyesi’nin Bereket Konvoyu, Tutin’de binlerce kişiyi iftar sofrasında buluşturdu. Bölgede yaşayan Müslümanların büyük ilgi gösterdiği konvoy, Sırbistan’daki ikinci iftar programını ise 5 Haziran Salı günü Novipazar’da düzenleyecek.
 • Usta Oyuncu Eşref Kolçak Açıklaması 'Yenilerin İş Terbiyesi Yok' Cüneyt Faruk Arkın’ın yazıp yöneteceği "Hayalimdeki Köy" filminin tanıtımı, Bayrampaşa’da bir otelde gerçekleştirildi. Filmde rol alan usta oyuncu Eşref Kolçak, yeni oyunculardan dert yanarak, "Yenilerde öncelikle iş terbiyesi yok. Selam sabah vermeden işe geliyorlar" dedi.
 • Bereket Konvoyu Karadağ Rojayev'de Balkanlar’da kurduğu iftar sofraları ile gönülleri fethetmeye devam eden Bayrampaşa Belediyesi’nin Bereket Konvoyu, Karadağ Rojaye’de binlerce kişiyi iftar sofrasında buluşturdu. Bölgede yaşayan Müslümanların büyük ilgi gösterdiği konvoy, Balkanlar’daki on üçüncü iftar programını ise 4 Haziran Pazartesi günü Sırbistan Tutin’de düzenleyecek.
 • Muharrem İnce Açıklaması '(Başörtüsü) Türkiye'nin Gündeminde, Benim Gündemimde Böyle Bir Konu Yoktur' Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, başörtüsüyle ilgili olarak, “Bizim Müslümanlığı Tayip Erdoğan’dan öğrenecek halimiz yok. İster evinde tak, ister sokakta tak, ister okulda tak. Türkiye’nin gündeminde, benim gündemimde böyle bir konu yoktur” dedi.
 • Muharrem İnce'den 'Başörtüsü' Açıklaması CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, başörtüsüyle ilgili olarak, “İster evinde tak, ister sokakta tak, ister okulda tak. Türkiye’nin gündeminde, benim gündemimde böyle bir konu yoktur” dedi.
 1  2  ...  24 

ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !