BAYRAMPAŞA HABERLERİ / İstanbul

 • İmamoğlu'ndan Sosyal Medyadaki Olumsuz Yayınlara Tepki CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, seçim turu kapsamında geldiği Bayrampaşa’da, kendisi hakkında sosyal paylaşım platformu Youtube’da yayınlanan olumsuz videolara tepki göstererek, “Youtube kanalında beni kötülemek için milyonlarca lirayı harcıyorsunuz. Bana demişlerdi ya bende soruyorum, ‘Kimin parasını kime harcıyorsun kardeşim.’ Bunlara itibar etmeyin” dedi.
 • İmamoğlu, 'Biz Büyük Mitingimizi 1 Nisan'da Yapacağız' CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’na, Cumhur İttifakının yapacağı büyük İstanbul Mitingi hatırlatılarak ‘CHP de benzer bir miting yapacak mı?’ sorusu üzerine, “Her gün bir ilçede on binlerce insanla buluşuyoruz zaten. Bu buluşmalar organik ve samimi onun için biz büyük mitingimizi 1 Nisan’da yapacağız, hem de 16 milyon insanla, hiç kimsenin erişemeyeceği sayıyla miting yapacağız“ dedi.
 • 'Terör İster Dışarıda Olsun, İster İçeride, Gider, Yok Ederiz' Çanakkale Zaferi’nin 104’üncü, Afrin Zaferi’nin birinci yıldönümünde konuşan AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, “Türkiye Cumhuriyeti’ne tehdit olan terör, ister içeride olsun, ister dışarıda olsun, gideriz, olduğu yerde yok ederiz. Fırat Kalkanı’nda, Afrin’de onu yaptık” dedi.
 • Binali Yıldırım Açıklaması 'Terör İster Dışarıda Olsun, İster İçeride, Gider, Yok Ederiz' Çanakkale Zaferi’nin 104’üncü, Afrin Zaferi’nin birinci yıldönümünde konuşan AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, “Türkiye Cumhuriyeti’ne tehdit olan terör, ister içeride olsun, ister dışarıda olsun, gideriz, olduğu yerde yok ederiz. Fırat Kalkanı’nda, Afrin’de onu yaptık” dedi.
 • Binali Yıldırım Açıklaması 'Akıllı İstanbul Gençlerle Gelecek' AK Parti ve Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, Endüstri 4.0’ı ‘yeni Sanayi Devrimi’ olarak niteleyerek, projelerini bu nedenle İstanbul 4.0 çatısı altında topladığını söyledi. Yıldırım, Bayrampaşa’da kurulması planlanan teknoloji merkezinde ise değer üretecek gençler için 500 milyon TL’lik bir girişim sermayesi kaynağı oluşturacaklarını kaydetti.
 • Bayrampaşa'da Otogar Ve Hal Alanlarına Türkiye Teknoloji Üssü Projesi Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, 2019-2024 Bayrampaşa Vizyon projelerini anlattı. Bayrampaşayı teknoloji üssü haline getirmeyi hedeflediklerini ifade eden Aydıner, kadınlar ve çocuklar için çok sayıda projeyi hayata geçireceklerini ve ilçede ulaşım ve otopark sorunlarına çözüm sunacak dev projeler için hazırlıkların tamamlandığını belirtti.
 • Aile Bakanı Selçuk Bayrampaşa'da Engelli Bakım Merkezi Açılışına Katıldı İSTANBUL – Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Bayrampaşa’da Gündüzlü Engelli Bakım Merkezi’nin açılışına katıldı. Bakan Selçuk, "Sevinci paylaşarak artıran, acıyı da paylaşarak dindiren büyük bir aileyiz. Engelli kardeşlerimizin enerjisi bize daima büyük bir umut verdi" dedi.
 • Dünya Kadınlar Günü'nde Bayrampaşa'da Anlamlı Etkinlik Türkiye’nin dört bir yanında 8 Mart Dünya Kadınlar Günü çeşitli etkinliklerle kutlanırken Bayrampaşa’da anlamlı bir kutlama gerçekleşti. Bayrampaşa Belediyesi Fizik Tedavi Merkezi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle engelli kadınlar ile engelli çocuğu olan annelerin onuruna özel bir program düzenledi.
 • Bayrampaşalı Çınarlar İçin Özel Çalışma Bayrampaşa Belediyesi, ilçede yaşayan yaşlıların yaşam kalitesini ölçmek, kişi, kurum ve kuruluşlardan beklentilerini belirlemek ve onlara uygun projeler geliştirmek amacıyla üniversiteler ile işbirliği içinde özel bir çalışma gerçekleştirdi. Bu kapsamda ergoterapi, gerontoloji, psikoloji ve sosyoloji alanında eğitim alan öğrenci grubundan oluşan araştırmacılar toplam bin 100 yaşlıyla görüşerek çalışmayı başarıyla tamamladı.
 • TİM Başkanı Gülle Açıklaması 'Bavul Ticaretini De Kayıt Altına Alıyoruz' TİM Başkanı İsmail Gülle, “Bilindiği gibi Laleli, hem İstanbul’un hem de Türkiye’nin mikro ihracat anlamında en önemli merkezlerinden bir tanesi. Sayıları 7 bine ulaşan esnafımızın artık kayıtlı birer ihracatçı olmasının önü açılmış durumda. Artık bavul ticaret rakamının azalarak, yerini kayıtlı mikro ihracata bırakmasının tam zamanıdır. Bu sayıdaki esnafımızın ihracat ailesine katılmaları hem kendi işlerini büyütmelerinin yolunu açacak, hem de ülkemiz ihracatını artırma adına önemli bir katkı sağlayacak” dedi.
 • Telefonla Oynarken Kaza Yaptı, Kendisiyle Dalga Geçti Bayrampaşa’da trafikte yavaş bir şekilde seyir eden ve o esnada cep telefonuyla oynayan motosikletli genç, minibüse arkadan çarparak ufak bir kaza geçirdi. Kaza anı kask kamerasına yansırken, genç ise kazadan sonra “telefonla oynamayın” diyerek kendisiyle dalga geçti.
 • (Özel) Telefonla Oynayan Motosikletli Kaza Yaptı, Kendisiyle Dalga Geçti Bayrampaşa’da trafikte yavaş bir şekilde seyir eden ve o esnada cep telefonuyla oynayan motosikletli genç, minibüse arkadan çarparak ufak bir kaza geçirdi. Kaza anı kask kamerasına yansırken, genç ise kazadan sonra “telefonla oynamayın” diyerek kendisiyle dalga geçti.
 • Yediemin Otoparkında Bir Garip Olay Eyüpsultan’da yediemin otoparkı olarak hizmet veren otoparktaki çok sayıda araç bir hafta içerisinde kayboldu. Cezai işlemlerini tamamlayan vatandaşların araçlarını alacağı sırada durumdan haberdar olduğu olayla ilgili çalışma başlatan polis ekipleri, otoparkta görevli bir kişiyi gözaltına aldı.
 • Yediemin Otoparkında Onlarca Araç Kayboldu İstanbul Eyüpsultan’da yediemin otoparkı olarak hizmet veren otoparktaki çok sayıda araç bir hafta içerisinde kayboldu.Olayla ilgili çalışma başlatan polis ekipleri, 1 kişiyi gözaltına aldı.
 • Bayrampaşa'da Anadolu Kadınları Anısına Etkinlik Düzenlendi Bayrampaşa Belediyesi ile Vizyoner Kadınlar Derneği tarafından "Anadolu Kadınları Teşkilatı Baciyan-ı Rum Yansımaları" etkinliği düzenlendi.
 • Bayrampaşa'da Servis Aracı Devrildi Açıklaması 11 Yaralı Bayrampaşa’da servis midibüsü kaza yaptı. Bariyerlere çarparak yan yatan midibüste bulunan 11 yolcu yaralandı.
 • İstanbul'da Servis Minibüsü Devrildi Açıklaması 8 Yaralı İstanbul Bayrampaşa’da servis minibüsü devrildi. Kazada ilk belirlemelere göre 8 kişi yaralandı.
 • Servis minibüsü devrildi: Yaralılar var Bayrampaşa Otogar-Hal bağlantı yolunda servis minibüsü devrildi. Kazada ilk belirlemelere göre 8 kişi yaralandı.
 • AVM'ye Bombalı Saldırı Girişiminde Mütalaa Bayrampaşa’da bulunan bir AVM’ye bombalı saldırı girişiminde bulunulması olayına ilişkin 14 sanığın yargılandığı davada savcı mütalaasını açıkladı. Mütalaada 4 sanık hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası talep edildi.
 • BEDAŞ'tan Yüksek Müşteri Memnuniyeti İçin Müşteri Operasyonları Merkezi BEDAŞ, en önemli paydaşlarından olan yetkili fen adamları/elektrik mühendisleri ile müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak adına Müşteri Operasyonları Merkezi projesini hayata geçirdi. İlki Bayrampaşa’da açılan merkezlerin sayısı kısa sürede 4’e çıkacak. Günde 500 ile 1000 kişiye hizmet verecek olan söz konusu merkezlerde dağıtım bağlantı, alçak gerilim proje onayı, tesisat muayene başvurusu, müşteri şikâyetleri ve yetkili fen adamlarıyla elektrik mühendislerinin taleplerinin kaydı çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilip çözümlenecek.
 • Bayrampaşa'da Kış Spor Okulları Sezon Açılışını Yaptı Bayrampaşa’da çocuklara ve gençlere sağlıklı ve başarılı yaşama kültürünü aşılamak amacıyla hayata geçirilen kış spor okullarının sezonu düzenlenen törenle başladı. Törende gösteri yapan minik sporcuların performansı büyük beğeni topladı.
 • Bayrampaşa Belediye Başkanı Aydıner Açıklaması ' 31 Mart Bir Tarihtir, Bir Milattır' Bayrampaşa Belediye Meclis üyesi adaylarının tanıtım toplantısında konuşan, AK Parti Bayrampaşa Belediye Başkanı ve aynı zamanda adayı Atila Aydıner, Millet İttifakına değinerek, "O iki partinin vermiş olduğu isimler belediye meclis üyesi olacak. Peki Kandil Dağı ile bağlantıları olanlar Belediye Meclis üyelerine girdiklerinde ne olacak? Bunun vebalini kim taşıyacak, 31 Mart, bir tarihtir bir milattır" dedi.
 • Bizans'tan Rahmi M. Koç Müzesi'ne Rahmi M. Koç Müzesi, koleksiyonunun büyük bölümünü oluşturan denizcilik objelerine Theodosius Limanı’nda gün ışığına çıkan 37 batıktan biri olan Yenikapı 12’yi ekledi.
 • Trafiği Rahatlatan Kavşak Düzenlemesi İlçedeki trafik yoğunluğunu azaltmak için çalışmalarını sürdüren Bayrampaşa Belediyesi, Abdi İpekçi ve Numunebağ caddelerindeki trafik yoğunluğunu ortadan kaldırmak amacıyla Kadife Kavşağı’nda düzenleme yaptı.
 • Ortalığı Savaş Alanına Çeviren Kaza Kamerada İstanbul Bayrampaşa’da yolda hızla ilerleyen otomobil caddeye çıkan otomobille çarpıştı, metrelerce savruldu. Yol üzerinde bulunan 2 aracında zarar gördüğü kazada 4 kişi yaralanırken ortalığı savaş alanına çeviren kaza anları güvenlik kameralarına yansıdı.
 • Bayrampaşa'da Ortalığı Savaş Alanına Çeviren Kaza Kamerada Bayrampaşa’da yolda hızla ilerleyen otomobil caddeye çıkan otomobille çarpıştı, metrelerce savruldu. Yol üzerinde bulunan 2 aracında zarar gördüğü kazada 4 kişi yaralanırken ortalığı savaş alanına çeviren kaza anları güvenlik kameralarına yansıdı.
 • Bayrampaşa'da Düzenlenen Atatürk Kır Koşusu'nda Rekor Sayıda Öğrenci Katıldı Bayrampaşa’da gençleri spora teşvik etmek amacıyla her yıl düzenlenen okullar arası Atatürk Kır Koşusu’na bu yılda rekor sayıda öğrenci katıldı. Koşuda dereceye giren öğrencilere kupa ve madalyalarını ilçede görev yapan okul müdürleri verdi.
 • Abdurrahman Uzun Bayrampaşalı Gençlerle Buluştu Bayrampaşa Belediyesinin düzenlediği konferans kapsamında gazeteci yazar Abdurrahman Uzun gençlerle buluştu.
 • Akvaryum Mobilyacılar Çarşısı 2'Nci Yılını Merve Özbey İle Kutladı Bayrampaşa Akvaryum Mobilyacılar Çarşısı, 2’nci yılını Merve Özbey ve Erdem Kınay konseriyle kutladı.
 • Metin Şentürk Bayrampaşa Tanzim Satış Noktasını Ziyaret Etti Sanatçı Metin Şentürk Bayrampaşa’da bulunan tanzim satış noktasını ziyaret etti. Şentürk, “Bu bir seçim derdi değil geçim derdidir. Fiyatlar göz doldurucu o yüzden böyle yerler vatandaşın işini kolaylaştırmak açısından önemli” dedi.
 • Binali Yıldırım Açıklaması 'Muhtemelen Yeni Hal Yasası Meclis Kapanmadan Önümüzdeki Aylarda Gelecek' İstanbul Ticaret Odası (İTO) Meclisi Şubat ayı olağan meclis toplantısına katılan TBMM Başkanı ve AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, İstanbul’un sorunlarına dair açıklamalarda bulundu. Yıldırım, İstanbul’un ekonomisine de dikkat çekti.
 • 'Jet Fadıl' 40 Yıllık Profesörü De Kandırmış “Jet Fadıl” lakaplı Fadıl Akgündüz’ün nitelikli dolandırıcılık suçundan yargılandığı davada 40 yıllık profesörü de kandırdığı ortaya çıktı. Duruşmada konuşan kardiyoloji profesörü, “Fadıl Akgündüz’ün ’peygamber torunuyum’ demesine inanmakla hata yaptım. Bir Müslüman’ın peygamberi istismar edeceğini hiç düşünmemiştim" dedi.
 • Bayrampaşa'da Tanzim Satış Aracı Önünde Uzun Kuyruklar İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin 50 noktada hizmet vereceği üreticiden tüketiciye doğrudan ve uygun fiyata sebze ve meyve satış noktalarından biri olan Bayrampaşa’da tanzim satışları başladı. Vatandaşlar ucuz sebze ve meyve alabilmek için tanzim satış aracının önünde uzun kuyruklar oluşturdu.
 • Tanzim satışı başladı İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından 50 noktada hizmet verecek olan üreticiden tüketiciye doğrudan sebze ve meyve satış noktalarından biri olan Bayrampaşa’da, tanzim satışları başladı. Vatandaşlar uygun fiyatlı sebze ve meyvelerden almak için sıraya girdi.
 • Bayrampaşa'da Tanzim Satışı Başladı İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından 50 noktada hizmet verecek olan üreticiden tüketiciye doğrudan sebze ve meyve satış noktalarından biri olan Bayrampaşa’da, tanzim satışları başladı. Vatandaşlar uygun fiyatlı sebze ve meyvelerden almak için sıraya girdi.
 • Bayrampaşa'da Öncelik Yayanın' İçişleri Bakanlığı’nın ‘Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın’ sloganıyla ülke genelinde başlattığı kampanya Bayrampaşa’da da uygulamaya alındı. Kampanya kapsamında öğrencilerle bir araya gelerek uygulamayı anlatan Başkan Atila Aydıner, “Trafik kazalarının büyük bir bölümü sürücü kaynaklı oluyor. Kazaların yaşanmaması için özellikle sürücülere büyük sorumluluk düşüyor. Unutmayalım, bu yolda hep birlikteyiz. Araçların dışında da bir hayat var” dedi.
 • İmamoğlu, Bayrampaşa'da Esnaf Ve Vatandaşları Ziyaret Etti CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Bayrampaşa’da sokağa inerek vatandaş ve esnafı ziyaret etti. STK temsilcileriyle de bir araya gelen İmamoğlu, göreve gelmesi halinde Saraçhane’deki İBB binasını kütüphaneye dönüştüreceklerini söyledi.
 • Ekrem İmamoğlu'na Sebze Halinde Davullu Zurnalı Karşılama CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, son dönemdeki sebze ve meyve fiyatlarındaki artışa dikkat çekmek için gittiği sebze halinde davul ve zurnayla karşılandı.
 • Bayrampaşa'da 'Sıfır Atık' Dönemi Başladı Gelecek kuşaklara daha temiz bir çevre bırakmak ve atıklar ile kaybedilen milli servetin geri kazanılması amacıyla ‘Sıfır Atık Projesi’ pratik olarak Bayrampaşa’da uygulanmaya başlandı.
 • Binali Yıldırım, Fatih Camii'nde İki Önemli İsmin Cenaze Törenine Katıldı Konya Beyşehir Doğanbey Eski Belediye Başkanı Hasan Ocaklı ve Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’in ağabeyi Mustafa Aydıner, Fatih Camii’nde düzenlenen törenle son yolculuklarına uğurlandı. Cenazeye; TBMM Başkanı ve AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım ile birlikte devlet erkanından çok sayıda isim katıldı.
 • Arda Turan Doğum Gününde Hakim Karşına Çıktı Şarkıcı Berkay Şahin’i darp ve eşi Özlem Şahin’i taciz ettiği iddiasıyla yargılanan milli futbolcu Arda Turan doğum gününde hakim karşısına çıktı. Arda Turan iddia edilen sözleri söylemediğini ifade ederken Berkay’ın eşi Özlem Şahin ise Arda Turan’ın kendisinin kulağına eğilip ‘çok güzel kadınsın evli olmasan seni kaçırmazdım’ dediğini söyledi.
 • Arda Turan'ın Gizlilik Talebi Reddedildi Futbolcu Arda Turan ile şarkıcı Berkay davasında Turan’ın, gizlilik talebini mahkeme reddetti. Berkay duruşmada verdiği ifadede, "Arda’dan tek talebim yaptığı terbiyesizliği kabul edip özür dilemesi" dedi.
 • Jet Fadıl Mağdurlarından Caprice Gold Önünde Eylem Bayrampaşa’da bulunan Caprice Gold inşaatının önünde toplanan ‘Fadılzedeler’ eylem yaptı. Yaklaşık 9 yıldır tamamlanmayan evlerinin kendilerine teslim edilmesini isteyen Fadıl Akgündüz mağdurları, devlet büyüklerinden yardım istedi.
 • Bayrampaşalı'Küçük Bilim Adamlarının'büyük Buluşları Bayrampaşa Belediyesi,Bilim Merkezi’nde eğitim gören ‘küçük bilim adamları’ büyük buluşları ile göz doldurdu.
 • (Özel) Bayrampaşa'da Kaza Yapan Araç Yan Yattı, Trafik Felç Oldu İstanbul Bayrampaşa’da otogar yolunda seyir halinde olan hafif ticari araç önündeki başka araca çarparak yola devrildi. Yola devrilen araç sebebiyle durma noktasına gelen trafiğin, aracın kaldırılmasıyla normale döndü.
 • FETÖ'nün 'Eyalet İmamı' Gaziantep'te Yakalandı Fetullahçı Terör Örgütü’ne (FETÖ) yönelik yürütülen soruşturmalarda, örgütün sözde ’Bayrampaşa Eyalet İmamı’, Gaziantep’te bir hücre evine düzenlenen operasyonla yakalandı. Örgüt üyesi, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.
 • Minik Dostlarımız Açıkta Kalmasın Dediler, Ağaçlara Kuş Evleri Astılar Bayrampaşa’da kış soğuklarının bastırmasıyla beraber sokakta kalan hayvanlara destek vermek için oluşturulan ‘Minik Dostlarımız Açıkta Kalmasın’ kampanyası kapsamında ağaçlara kuş evleri asıldı.
 • Günün Özeti Günün önemli gelişmelerini sizler için derledik.
 • Tekstil Atölyesinde Ölü Bulunan 3 Gencin Cenazesi Adli Tıp Kurumu'ndan Alındı Bayrampaşa’da bir iş yerinde dün akşam saatlerinde ölü bulunan ve soba zehirlenmesinden şüphelenilen 3 gencin cenazesi Bitlis’e götürülmek üzere Adli Tıp Kurumu Morgu’ndan alındı.
 • Bayrampaşa'da Feci Olay Açıklaması 3 Ölü Bayrampaşa’da bir tekstil atölyesinde çalışan 3 işçi kaldıkları odada zehirlenerek hayatını kaybetti. Olay yerinde yapılan incelemelerde işçilerin sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlendiği öğrenilirken, incelemeler sonucu tekstil atölyesi belediye ekipleri tarafından mühürlendi.
 • Carrefoursa'dan Her Karneye Bir Hediye Yarıyıl tatili döneminde öğrencilerin ve velilerin heyecanına ortak olan CarrefourSA, 18-20 Ocak tarihleri arasında her karneye bir hediye vereceğini bildirdi. Kurumun hiper marketlerine karneleriyle birlikte gelen ilkokul ve ortaokul öğrencileri, diş fırçasından kuruyemişe, atıştırmalıktan meyveye kadar birçok hediyeden dilediklerini seçebilecekler.
 • Bayrampaşa'da Plastik Hammadde Üreten İş Yerinde Korkutan Yangın Bayrampaşa’da 3 katlı bir sanayi sitesindeki plastik hammadde üreten iş yerinde henüz bilinmeyen bir nedenle çıkan yangın itfaiye ekiplerince söndürüldü.
 • AVM Otoparkında Yangın Paniği İstanbul Bayrampaşa’da bir AVM’nın kapalı otoparkında park halindeki araçta yangın çıktı. Güvenlik görevlilerinin müdahale ettiği yangın, itfaiye ekiplerinin de yardımıyla kısa sürede söndürüldü.
 • 'Papen Mustafa Futbol Okulu' Açıldı Bir dönem Galatasaray’da da forma giymiş olan ‘Papen Mustafa’ lakaplı Mustafa Kocabey, açtığı futbol okulu ile gençleri Türk futboluna kazandıracak.
 • Bayrampaşa'da Kedilerin De Bir 'Yuvası' Oldu Bayrampaşalı öğrenciler, Bayrampaşa Belediyesi’nin desteği ile sokak kedileri için evler yaparak, parklara yerleştirdi. Soğuk havalarda kedilerin sığınabileceği bir liman olarak yapılan kedi evleri hem kedileri hem hayvanseverleri mutlu etti.
 • (ÖZEL) Küçük Çocuğunun Yanında Hırsızlık Yapan Anne Ve Baba Kamerada Bayrampaşa’da bir markete dadanan çift, küçük çocuğunun gözü önünde raflardaki, kuru yemişlerin ağzını açarak cebine doldurdu. Çocuklarına kötü örnek olan hırsız anne ve babanın o anları marketin güvenlik kamerasına yansıdı.
 • (Özel) Hasta Annesini Taşıdığı Aracı Vicdansız Hırsızlar Çaldı Bayrampaşa’da hasta annesini hastaneye götürmek için kullandığı minibüsü hırsızlar çaldı.
 • 'Bayrampaşalı Çınarlar' İçin Özel Çalışma Bayrampaşa Belediyesi, ilçede yaşayan yaşlıların yaşam kalitesini ölçmek, kişi, kurum ve kuruluşlardan beklentilerini belirlemek amacıyla üniversiteler ile işbirliği içinde özel bir çalışma yürütüyor. Çalışma kapsamında Ergoterapi, Gerontoloji, Psikoloji ve Sosyoloji alanında eğitim alan öğrenci grubundan oluşan araştırmacılar toplam bin yaşlıyla görüşmeyi planlıyor.
 • İstanbul'da Terör Operasyonu Açıklaması 10 Gözaltı İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube ekipleri tarafından terör örgütü PKK’nın gençlik yapılanmasına yönelik 4 ilçede düzenlenen eş zamanlı baskında 10 şüpheli gözaltına alındı.
 • Eski Bakan Sayan Kaya'dan Başkan Aydıner'e Ziyaret AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, Bayrampaşa Belediye Başkan Adaylığı açıklanan Başkan Atila Aydıner’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu ve Aydıner’den çalışmaları hakkında bilgi aldı.
 • Bayrampaşa'da Sokak Köpekleri Sahipsiz Değil Hayvanlara şiddet haberlerinin hiç eksik olmadığı günümüzde iyi şeyler de oluyor. Bayrampaşa Belediyesi’nin başlattığı ‘Sokakta Sahiplenme’ projesi kapsamında ilçedeki sokak köpeklerinin su, yiyecek ve sevgi ihtiyacı, yine sokakta, duyarlı vatandaşlar tarafından karşılanıyor.
 • Bekçilerin Zorlu Eğitimi İstanbul Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görev yapan bekçilerin ve kadın polislerin aldığı zorlu eğitimler İhlas Haber Ajansı tarafından görüntülendi.
 • (Özel) Gece Kartallarının Zorlu Eğitimi Havadan Görüntülendi İstanbul Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görev yapan bekçilerin ve kadın polislerin aldığı zorlu eğitimler İhlas Haber Ajansı tarafından görüntülendi. Uzman eğitmenler tarafından gaz kullanımı eğitimi alan bekçilerden bazıları gazdan etkilenirken, kadın polislere yakın savunma eğitimi ve kelepçeleme eğitimi verildi. Komando gibi eğitilen bekçiler ve kadın polislerin eğitimi havadan görüntülendi.
 • Taraftar Kavgasında Öldürülen Gençle İlgili 7 Tutuklama Yıldırım Bosnaspor ve Küçüköyspor futbol takımları arasındaki müsabaka öncesinde iki takım taraftarları arasında çıkan olayda Muhammet Yücel’in öldürülmesiyle ilgili 7 kişi tutuklandı.
 • Taraftar Cinayetinde Yeni Gelişme Bayrampaşa’da amatör futbol karşılaşması öncesinde çıkan tartışmada 17 yaşındaki Muhammed Yücel’in bıçaklanarak öldürülmesinin ardından gözaltına alınan 12 kişi adliyeye sevk edildi.
 • İçki İçtikten Sonra Öldü Açıklaması Akıllara 'Sahte İçki' Geldi Bayrampaşa’da yılbaşı gecesi içki içen Özbekistan uyruklu iki arkadaştan biri hayatını kaybetti, diğeri ise yoğun bakıma alındı.
 • Sahte İçki Öldürdü İddiası Bayrampaşa’da yılbaşı gecesi içki içen Özbekistan uyruklu iki arkadaştan biri hayatını kaybetti, diğeri ise yoğun bakıma alındı.
 • Genç Taraftarın Öldürülmesiyle İlgili 9 Gözaltı Süper Amatör kümede Yıldırım Bosnaspor ile Küçükköyspor maçı öncesinde çıkan olaylarda Muhammed Yücel isimli gencin öldürülmesiyle ilgili 9 kişi gözaltına aldı. Gözaltına alınanlar arasında katil zanlısı olduğu öne sürülen bir kişin de bulunduğu öğrenildi.
 • 17 Yaşındaki Taraftarın Cenazesi Adli Tıp Kurumuna Getirildi Bayrampaşa’da gündüz saatlerinde oynanan maç öncesinde bıçaklanarak öldürülen 17 yaşındaki taraftarın cenazesi Adli Tıp Kurumuna getirildi.
 • 17 Yaşındaki Taraftar Bıçaklanarak Öldürüldü İstanbul’da Bayrampaşa’da oynanan Yıldırım Bosna Spor-Küçükköyspor karşılaşması öncesi çıkan taraftar kavgasında bir genç bıçaklanarak öldürüldü.
 1  2  ...  20