BAYRAMPAŞA HABERLERİ / İstanbul

 • 'Hayata Dönüş' Operasyonu Davasının Görülmesine Devam Edildi Bayrampaşa Cezaevi’nde ‘Hayata Dönüş’ operasyonunda 12 kişinin ölümüne ilişkin davanın görülmesine devam edildi.
 • TFF 2. Lig Ve TFF 3. Lig'de Gruplar Belli Oldu TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig kura çekimi Türkiye Futbol Federasyonu’nun Riva’da bulunan merkezinde gerçekleşti.
 • 3'Üncü Yılında Darbe Girişimi Davaların Büyük Kısmı Tamamlandı FETÖ’nün hain darbe girişiminin 3’üncü yılına girilirken darbe girişimine ilişkin İstanbul’da açılan davaların büyük bir kısmı tamamlandı. Darbe girişiminde yer alan yüzlerce şüpheli ağırlaştırılmış müebbet ve müebbet hapis cezalarına çarptırılırken örgüt üyeliğiyle suçlanan yüzlerce şüpheli de çeşitli oranlarda hapis cezalarına çarptırıldı.
 • (Özel) Darbe Girişimin 3'Üncü Yılında Darbe Girişimi Davaların Büyük Kısmı Tamamlandı FETÖ’nün hain darbe girişiminin 3’üncü yılına girilirken darbe girişimine ilişkin İstanbul’da açılan davaların büyük bir kısmı tamamlandı. Darbe girişiminde yer alan yüzlerce şüpheli ağırlaştırılmış müebbet ve müebbet hapis cezalarına çarptırılırken örgüt üyeliğiyle suçlanan yüzlerce şüpheli de çeşitli oranlarda hapis cezalarına çarptırıldı.
 • Bayrampaşa Belediyesi Bilim Merkezi YTÜ'nün Yaz Okulunda Uygulamaları ve projeleriyle öne çıkan Bayrampaşa Belediyesi Bilim Merkezi, başarılı öğrencileriyle, Yıldız Teknik Üniversitesi’nin (YTÜ) düzenlediği yaz okuluna katıldı. Mühendislik, temel bilimler ve bilgisayar teknolojileri üzerine eğitimlerin verildiği yaz okulunun sonunda ise öğrencilere sertifika takdim edildi.
 • 15 Temmuz Demokrasi Otogarı Girişinde Feci Kaza Açıklaması 1 Ölü, 1 Yaralı Bayrampaşa 15 Temmuz Demokrasi Otogarı girişinde karşıdan karşıya geçmek isteyen 2 kişiye otomobil çarptı. Çarpmanın etkisiyle havada takla atarak yere düşen şahıslardan biri hayatını kaybederken, diğeri da ağır yaralandı.
 • Banka Şubesinde Soygun Girişimi Kamerada Bayrampaşa’da bir bankaya elindeki silahla soygun yapmak için giren şahıs, içeride bulunanlara korku dolu anlar yaşattı. Bankadaki görevlinin alarm butonuna basmasıyla paniğe kapılarak olay yerinden koşarak uzaklaşan şahıs, polis ekiplerince olaydan bir gün sonra gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şahıs, tutuklanarak cezaevine gönderildi.
 • Bayrampaşa'da Banka Şubesinde Soygun Girişimi Kamerada Bayrampaşa’da bir bankaya elindeki silahla soygun yapmak için giren şahıs, içeride bulunanlara korku dolu anlar yaşattı. Bankadaki görevlinin alarm butonuna basmasıyla paniğe kapılarak olay yerinden koşarak uzaklaşan şahıs, polis ekiplerince olaydan bir gün sonra gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şahıs, tutuklanarak cezaevine gönderildi.
 • Bayrampaşa Belediyesi Bilgi Merkezi Yaz Okulu Başladı Bayrampaşa Belediyesi Bilgi Merkezi yaz okulu, öğrencilere kapılarını açtı. 8-14 yaş aralığındaki öğrenciler, ilçedeki 4 farklı merkezde 2 ay boyunca ücretsiz olarak hem eğlenecek hem öğrenecek.
 • İstanbul Valiliğinden Arapça Tabela Açıklaması İstanbul Valiliği, kamuoyunda tartışma oluşturan Arapça iş yeri tabelaları hakkında açıklama yaptı. Açıklamada, "İş yeri sahipleri, tabela içeriğinin en az yüzde 75’lik kısmının Türkçe, yüzde 25’lik kısmının Arapça olmak üzere düzenlenmesi hususunda makul süre verilerek ikaz edilmiştir" denildi.
 • Bayrampaşa'da Bir Bankaya Soygun Teşebbüsü Yaşandı İstanbul Bayrampaşa’da bir bankaya soygun teşebbüsü yaşandı. Güvenlik görevlisinin silahını alan soyguncu polislere yakalanmamak için olay yerinden kaçarak kayıplara karıştı.
 • Bayrampaşa'da Banka Soygunu Girişimi İstanbul Bayrampaşa’da bir banka şubesi soyulmak istendi. Güvenlik görevlisinin silahını alan soyguncu polislere yakalanmamak için olay yerinden kaçarak kayıplara karıştı.
 • Babasını Öldürtmek İçin Sevgilisi İle Plan Yapmış Bayrampaşa’da babasını öldürmek isteyen 17 yaşındaki genç kız, sevgilisiyle plan yaptı. Plan kapsamında hırsızlık gibi göstererek eve giren sevgili babayı yaralarken, olayı planlayan genç kız ve sevgilisi tutuklandı.
 • Bayrampaşalı Ömer'in Büyük Başarısı Bayrampaşa Belediyesi Bilgi Merkezi’nin spor kulübünde çalışmalarını yürüten Bayrampaşalı Ömer Çayır, Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası’nda Türkiye şampiyonu oldu. Başkan Atila Aydıner, “Başarılarıyla bizleri onurlandıran ilçemizin gururu Ömer kardeşimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.
 • (Özel) 15 Temmuz Demokrasi Otogarı'nda Akılalmaz Olay 15 Temmuz Demokrasi Otogarı’nda bir turizm firmasının 4 peronundan ikisi, yazıhaneye gelip kendilerini mal sahibi olarak tanıtan şahıslar tarafından bir gecede duvar örülerek bölündü. Durumu öğrenen firmanın Bulgaristan uyruklu kadın genel müdürü, gördüğü manzara karşısında şoke olarak polise şikayette bulundu. Duvarı yıkmaya başlayan kadın, şahıslar tarafından engellenirken müşterilerin arasında duvarın örülmesi ve yaşananlar ise kameralara yansıdı.
 • (Özel) AVM'deki Mağazada Bebek Pusetinden 20 Bin Lira Çalan Hırsızlar Kamerada Bayrampaşa’da bir AVM’deki müşterilere dadanan hırsızlar, alışveriş yapan bir kadının bebeğinin olduğu pusetteki çantasından yaklaşık 20 bin lira değerindeki ziynet eşyası ve dövizin bulunduğu cüzdanı çaldı. Pusetin yanındaki küçük kızın gözünün içine baka baka hırsızlık yapan şahıs kameralara yansıdı.
 • TBMM Başkanı Şentop Açıklaması 'Tarihin Belirleneceği Bir Dönemden Geçiyoruz' TBMM Başkanı Mustafa Şentop, "Tarihin belirleneceği bir dönemden geçiyoruz. Dünyada yeni uluslararası sistemin, yeni yapıların kurulacağı, ekonominin, ticaretin yeniden belirleneceği bir dönemden geçiyoruz. Şimdi böyle bir dönemde Türkiye bu anlamda, bu güne kadar sözü dinlenen, kendi kararını kendisi verebilen bir ülke karakterine sahip hale gelmiş Türkiye’nin bu durumu muhafaza etmesi lazım" dedi.
 • 'Tarihin Belirleneceği Bir Dönemden Geçiyoruz' TBMM Başkanı Mustafa Şentop, "Tarihin belirleneceği bir dönemden geçiyoruz. Dünyada yeni uluslararası sistemin, yeni yapıların kurulacağı, ekonominin, ticaretin yeniden belirleneceği bir dönemden geçiyoruz. Şimdi böyle bir dönemde Türkiye bu anlamda, bu güne kadar sözü dinlenen, kendi kararını kendisi verebilen bir ülke karakterine sahip hale gelmiş Türkiye’nin bu durumu muhafaza etmesi lazım" dedi.
 • (Özel) İstanbul'da Aynı Marketi 2 Kez Güpegündüz Soyan Hırsızlar Kamerada Bayrampaşa’da ünlü bir market zincirinin şubesine giren müşteri görünümlü iki hırsız, aynı marketi 2 kez soyarak kayıplara karıştı. Marketi 800 liralık zarara uğratan ve bebek bezinin de aralarında olduğu çok sayıda malzemeyi çalan hırsızlar kameralara yansıdı.
 • Bayrampaşa'da '3'Üncü Bilim Ve Teknoloji Yarışması' Ödülleri Sahiplerini Buldu Bayrampaşa’da düzenlenen 3’üncü Bilim ve Teknoloji Yarışmasında dereceye giren gençler ödüllerine kavuştu. 300’ü aşkın projenin katıldığı yarışmada 60 proje finale kalırken, başarı elde eden öğrencilere ödül verildi.
 • Günün Özeti Günün önemli gelişmelerini sizler için derledik.
 • 'Bayramın 9 Günlük Tatilinde 39 İlimizde 73 Ölümlü Kaza Oldu' Bayrampaşa Yaş Sebze ve Meyve Hali’nde esnafları ziyaret eden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bayram tatilindeki kazalara ilişkin açıklamalarda bulundu. Soylu, "Bayramın 9 günlük tatilinde 39 ilimizde 73 ölümlü kaza oldu. Bu kazalarda 86 vatandaşımız hayatını kaybetti” dedi.
 • Bakan Soylu Açıklaması 'Bayramın 9 Günlük Tatilinde 39 İlimizde 73 Ölümlü Kaza Oldu' Bayrampaşa Yaş Sebze ve Meyve Hali’nde esnafları ziyaret eden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bayram tatilindeki kazalara ilişkin açıklamalarda bulundu. Soylu, "Bayramın 9 günlük tatilinde 39 ilimizde 73 ölümlü kaza oldu. Bu kazalarda 86 vatandaşımız hayatını kaybetti” dedi.
 • Darbe Davalarında 360 Ağırlaştırılmış Müebbet, 509 Müebbet Hapis Cezası 15 Temmuz darbe girişiminde İstanbul’da yaşanan olaylara ilişkin darbeci askerler hakkında açılan 41 davadan 37’si karara bağlandı. Karara bağlanan davalarda 360 sanık ağırlaştırılmış müebbet hapse, 509 sanık ise müebbet hapse mahkum edildi.
 • (ÖZEL) İstanbul'daki Darbe Davalarında 360 Ağırlaştırılmış Müebbet, 509 Müebbet Hapis Cezası 15 Temmuz darbe girişiminde İstanbul’da yaşanan olaylara ilişkin darbeci askerler hakkında açılan 41 davadan 37’si karara bağlandı. Karara bağlanan davalarda 360 sanık ağırlaştırılmış müebbet hapse, 509 sanık ise müebbet hapse mahkum edildi.
 • Babalar Ve Çocuklar Bu Yıl Babalar Günü'nü Yarışarak Kutlayacak Bu yıl karne sevinci ile aynı döneme denk geldiği Babalar Günü’nde LEGO sever babalar ve çocuklarına sürpriz ödüllü yarışmalar düzenlenecek.
 • Türk Gençleri Harvard Üniversitesinde Projelerini Tanıtacak Doğa Koleji öğrencilerinin geliştirdiği projeler Harvard Üniversitesinin ilgisini çekti. Türk gençleri projelerini Harvard Üniversitesinde tanıtacak.
 • Bakan Kurum'dan Sakarya'daki Depreme İlişkin İlk Açıklama Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Sakarya’da meydana gelen depremle ilgili açıklamalarda bulundu. Kurum, “İlk aldığımız bilgilerde herhangi bir can veya mal kaybı söz konusu değil. Hem Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızın ekipleri hem valimiz gerekli koordinasyonu sağlıyorlar. Tüm Sakarya’mıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” dedi.
 • İstanbul'un Fethi Bayrampaşa'da Coşkuyla Kutlandı İstanbul’un Fethi’nin 566. yılı, cihan padişahı Fatih Sultan Mehmet Han’ın asırlar önce otağını kurduğu Bayrampaşa’da coşkuyla kutlandı.
 • Bayrampaşa Belediyesi On Binlerce Komşuyu İftarda Buluşturdu Ramazan ayı boyunca on binlerce komşuyu iftar sofralarında bir araya getiren Bayrampaşa Belediyesi, son iftar programını Yıldırım Mahallesi’nde düzenledi. Binlerce komşunun aynı duygularla aynı sofraları paylaştığı programa Başkan Atila Aydıner de katılarak vatandaşların iftar sevincine ortak oldu.
 • Binlerce Bayrampaşalı İftar Sofrasında Buluştu Ramazan ayı boyunca on binlerce komşuyu iftar sofralarında bir araya getiren Bayrampaşa Belediyesi, onuncu iftar programını Ahmet Sarıoğlu Parkı’nda düzenledi. Binlerce komşunun aynı duygularla aynı sofraları paylaştığı programa Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner de katılarak vatandaşların iftar sevincine ortak oldu.
 • İçişleri Bakanı Soylu Açıklaması '329 Bin Suriyeli Ülkelerine Geri Döndü' İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Türkiye’ye bu yıl 41 bin 192 Afgan göçmen kaçak olarak gelmiş ve bunların 20 bin 558’i geri gönderilmiştir. Suriyelilerden de Afrin ve Fırat Kalkanı bölgesinde sağlanan huzur sayesinde bugüne kadar 329 bin kişi geri dönmüştür” dedi.
 • Vatandaş, Bayrampaşa'daki İftar Sofralarında Buluşuyor Kurduğu iftar sofraları ile Ramazan’ın Bayrampaşa’da dolu dolu yaşanmasını sağlayan Bayrampaşa Belediyesi, iki mahallede daha binlerce komşuyu iftar sofralarında bir araya getirdi. İftar programlarına katılan Başkan Atila Aydıner, "İftar ve gönül sofralarımızda değerli komşularımızla ekmeğimizi, suyumuzu ve en önemlisi de dostluğumuzu paylaşıyoruz" dedi.
 • Taraftar Cinayeti Sanıkları Hakim Karşısına Çıktı Bayrampaşa’da amatör futbol karşılaşması öncesinde taraftarlar arasında çıkan kavgada 17 yaşındaki Muhammed Yücel’in bıçaklanarak öldürülmesine ilişkin davanın görülmesine başlandı. Hakim karşısında ifade veren sanıklardan Can Zorlu, maktulü bacağından bıçakladığını kaydederken sanıklardan Nurettin Akdemir, tekme attığı kişinin öldüğünü duyduğunda kahrolduğunu söyledi.
 • Tekvandonun 'Altın Çocuğu' Bayrampaşa'dan Çıktı Bayrampaşa Belediyesi Bilgi Merkezi’nin spor kulübünde çalışmalarını yürüten Bayrampaşalı Ömer Çayır, Ukrayna Açık Uluslararası Tekvando Şampiyonası’nda altın madalya kazanarak şampiyon oldu.
 • Bayrampaşalılar 'Gönül Sofralarında' Buluşuyor Bayrampaşa Belediyesi tarafından Ramazan ayı boyunca farklı mahallelerde kurulan iftar sofralarından bir tanesi de Vatan Mahallesi Emek Sokak’ta kuruldu. Programda komşularla birlikte iftar yapan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’e vatandaşlar sevgi gösterisinde bulundu.
 • Emniyet Teşkilatı Engin Gönüllüler Korosu'nu İftarda Ağırladı İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü, emniyet mensuplarının engelli çocuklarından oluşan ‘Engin Gönüller Korosu’nu iftar programında ağırladı.
 • Bayrampaşa'da 8 Aracın Karıştığı Zincirleme Kaza Bayrampaşa’da 8 aracın karıştığı zincirleme kazada ölen ya da yaralanan olmadı.
 • Bayrampaşa'nın Sokakları Ramazan'ın Bereketi İle Doldu Komşuları iftar ve gönül sofralarında buluşturmaya devam eden Bayrampaşa Belediyesinin son durağı Altıntepsi Mahallesi Turan Sokak oldu. Binlerce komşunun aynı anda iftar yaptığı programa Başkan Atila Aydıner de katılarak vatandaşların iftar sevincini paylaştı.
 • Bayrampaşa'da Parklar Ve Yeşil Alanlar İlaçlandı Bayrampaşa Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, ilçe genelinde ilaçlama çalışması başlattı.
 • 19 Mayıs Bayrampaşa'da Coşkuyla Kutlandı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı tüm yurtta olduğu gibi Bayrampaşa’da da büyük coşkuyla kutlandı. Kutlama programında konuşan Başkan Atila Aydıner, “Milli mücadelemizin 100. yılında başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm İstiklal kahramanlarımızı ve aziz şehitlerimizi rahmet, minnet ve saygıyla yad ediyorum” dedi.
 • Bayrampaşa'da Şaşkına Çeviren Hırsızlık Kamerada Bayrampaşa’da yüzleri maskeli 2 hırsız, park halindeki otomobilin arka kapılarını 3 dakika içinde çaldı. Şaşkına çeviren hırsızlık saniye saniye kameralara yansıdı.
 • Bayrampaşa'da Komşular Sokak İftarında Buluştu Bayrampaşa Belediyesinin, geleneksel hale getirdiği komşuluk iftarlarının adresi İsmetpaşa Mahallesi oldu. Engelli bireyleri ve ailelerinin de yer aldığı komşuluk iftarında yaklaşık 5 bin kişi birlikte orucunu açtı.
 • Binlerce Vatandaş Bayrampaşa'da Komşuluk İftarlarında Buluştu Bayrampaşa Belediyesi, geleneksel “Komşuluk iftarları” kapsamında Kocatepe ve Terazidere mahallelerinde düzenlediği programlarla binlerce komşuyu iftar sofralarında buluşturdu. Programlara katılarak vatandaşlarla birlikte iftar yapan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner büyük sevgiyle karşılandı.
 • 17 Ramazan Dünya Helal Gününe Geri Sayım GİMDES Başkanı Dr. Hüseyin Kami Büyüközer, 17 Ramazan Dünya Helal Günü’ne ilişkin bilgi verdi.
 • İstanbul'da 50 Bin TL'ye İcradan Satılık Daireler İstanbul’un 39 ilçesinde icradan yarı fiyatına satışa çıkan konutlar alıcılarını bekliyor.
 • Bayrampaşa'da Gönül Sofraları'nın İlk Durağı Cevatpaşa Oldu Ramazan ayının coşkuyla yaşandığı Bayrampaşa’da ‘Gönül Sofraları’nın ilk durağı Cevatpaşa oldu.
 • Binali Yıldırım, Halcilerle İftar Yaptı AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Bayrampaşa’da halcilerle iftarda bir araya geldi. Yıldırım, “Halciler anlının teriyle ekmeğini kazanan insanlardır. Cezalar konusunun takibi bendedir, sizi rahatsız etmeyecek şekilde çözülmesi için elimden gelen gayreti göstereceğim” dedi.
 • Bayrampaşa'da 2 Daire Alevlere Teslim Oldu İstanbul Bayrampaşa’da bir binada çıkan yangın 2 daireyi küle çevirdi. Yangında şans eseri yaralanma veya can kaybı olmadı.
 • Oto Çekicisinin Üzerindeki Köpeğin Düşme Tehlikesi Yürekleri Ağza Getirdi Bayrampaşa O-3 otoyolunda bir oto çekicisi hızla seyir halindeyken üzerinde köpek olması yürekleri ağza getirdi. Yaşanan bu anlar ise o anda yolda bulunan diğer sürücüler tarafından saniye saniye kaydedildi.
 • Köpeğin Düşme Tehlikesi Yürekleri Ağza Getirdi Bayrampaşa O-3 otoyolunda bir oto çekicisi hızla seyir halindeyken üzerinde köpek olması yürekleri ağza getirdi. Yaşanan bu anlar ise o anda yolda bulunan diğer sürücüler tarafından saniye saniye kaydedildi.
 • Bayrampaşa Belediyesi, Şehit Ve Gazi Ailelerini İftarda Ağırladı Geleneği bozmayan Bayrampaşa Belediyesi, Ramazan’ın ilk günü ilçedeki şehit ve gazi ailelerini iftar yemeğinde bir araya getirdi. Yemeğe ev sahipliği yapan Başkan Atila Aydıner, “Aziz şehitlerimizin emanetleri ve gazilerimizle bir arada olmaktan ve birlikte iftar etmekten büyük mutluluk duyuyorum” dedi.
 • Bayrampaşa'da Camiler Dezenfekte Edildi İlçedeki cami ve mescitleri dezenfekte eden Bayrampaşa Belediyesi, on bir ayın sultanı Ramazan’da da vatandaşların ibadetlerini sağlıklı mekanlarda yapmalarını sağlıyor.
 • Devrilen Tırın Deposu Delindi, İplikler Yola Savruldu O-3 otogar bağlantı yolu Aksaray yönünde sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği iplik dolu tır yola devrildi. Yakıt deposu delinen tırdan akan mazotu belediye ekipleri kumlarken, yaralı sürücü ambulansla hastaneye kaldırıldı.
 • Otogar Bağlantı Yolunda Tır Devrildi Açıklaması 1 Yaralı O-3 otogar Bağlantı yolu Aksaray yönünde sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği iplik dolu tır yola devrildi. Yakıt deposu delinen tırdan akan mazotu belediye ekipleri kumlarken yaralı sürücü ambulansla hastaneye kaldırıldı.
 • Minik Öğrenciler, Sokak Hayvanları İçin Kermes Düzenledi Bayrampaşa’da hayvansever öğrenciler, sokak hayvanları için kermes düzenledi. 2 buçuk ay süren kermesten elde edilen gelir ile sokak hayvanlarının tedavi ve mama ihtiyaçları karşılanacak.
 • Bayrampaşa'da Nefes Kesen Deprem Tatbikatı Bayrampaşa Belediyesi ve Şehit Büyükelçi İsmail Erez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi işbirliğinde nefes kesen bir deprem tatbikatı gerçekleştirildi. Tatbikatta İtfaiye ve Yangın Güvenliği Bölümü öğrencileri de yeteneklerini sergiledi.
 • Şirketler Futbol Ligi'nde Sezon Sona Erdi Lotto Şirketler Futbol Ligi 2019 Sezonu, final şöleni ile sona erdi.
 • Bayrampaşa'da 23 Nisan Coşkusu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm Türkiye’de olduğu gibi Bayrampaşa’da da coşkuyla kutlandı. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle Başkan Atila Aydıner, koltuğunu Tuna İlkokulu öğrencileri Elif, Yağmur ve Emir’e bıraktı. Oldukça heyecanlı olan ‘minik başkanlar’ telsizle birimleri denetleyerek görevde olan personelden çalışmalar hakkında bilgi aldı.
 • Bariyerlerin Ok Gibi Saplandığı Araçtan Yaralı Olarak Kurtuldu Bayrampaşa TEM Aksaray bağlantı yolu istikametine seyir halinde olan minivan tipi araç, bir başka aracın sıkıştırması sonucu bariyerlere çarparak durabildi. Bariyerlerin ok gibi saplandığı araçtan sürücü, yaralı olarak kurtuldu.
 • Bayrampaşa'da Faaliyet Raporu Mecliste Kabul Edildi Bayrampaşa Belediye Meclisi toplantısında 2018 Yılı Faaliyet Raporu oy çokluğuyla onayladı.
 • Bayrampaşa'da Et Ve Et Ürünleri Satan İş Yerlerine Sıkı Denetim Bayrampaşa Belediyesi, ilçedeki et ve et ürünleri satan iş yerlerini sıkı bir denetime tabi tutuyor. Denetimler kapsamında kasaplar, balıkçılar ve marketlerin et reyonları periyodik olarak denetleniyor.
 • (Özel) İstanbul'da Kadın Sürücünün Kaldırımdan Yola Fırlayan Suriyeli Motosikletliye Çarpma Anı Kamerada Bayrampaşa’da elektrikli motosiklet ile kaldırımda seyrederken bir anda yola fırlayan Suriye uyruklu adam, ölümden döndü. Suriyeli adamın kullandığı motosiklete kadın sürücünün kullandığı otomobil çarptı. Güvenlik kameralarına yansıyan kazada yere savrulan adam hafif şekilde yaralandı. Kadın sürücü ehliyeti ve kimliği olmayan adama dava açamadığını belirterek duruma isyan etti.
 • Atila Aydıner, Mazbatasını Aldı 31 Mart Yerel Seçimlerinin sonuçlarına göre Bayrampaşa Belediye Başkanı seçilen Atila Aydıner mazbatasını aldı. Mazbatası ile belediye binasına gelen Aydıner, vatandaşlar tarafından sevgi gösterisi ile karşılandı.
 • Bayrampaşa'da Kağıt Deposunda Korkutan Yangın Bayrampaşa Vatan Mahallesinde bulunan 5 katlı binadaki kağıt deposunda henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Korkutan yangın itfaiye ekiplerince kontrol altına alındı.
 • Bayrampaşa'da Oylar Yeniden Sayılıyor AK Parti’nin itirazı sonucu Bayrampaşa’da oyların yeniden sayımına başlandı.
 • Bayrampaşa Ve Gaziosmanpaşa'da Oylar Yeniden Sayılacak AK Parti İstanbul İl Başkanlığı tarafından seçim usulsüzlüklerine ilişkin yapılan itiraz üzerine Bayrampaşa ve Gaziosmanpaşa’da oylar yeniden sayılacak.
 • 'Belediye Başkanlığı Seçimi İçin Terör Baronları Niye Kampanya Yürütüyor' Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “İllerimizi, ilçelerimizi yönetecek belediye başkanlarının kim olacağı terör örgütlerini niye yakından ilgilendiriyor. Demek ki mesele sadece belediye başkanları meselesi değil. Burada işin altında başka şeyler var” dedi.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklaması 'Belediye Başkanlığı Seçimi İçin Terör Baronları Niye Kampanya Yürütüyor' Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan belediye başkanlığı seçimleri için terör baronlarının kampanya yürüttüğünü belirterek, “İllerimizi, ilçelerimizi yönetecek belediye başkanlarının kim olacağı terör örgütlerini niye yakından ilgilendiriyor. Demek ki mesele sadece belediye başkanları meselesi değil. Burada işin altında başka şeyler var” dedi.
 • AVM'deki Bombalı Saldırı Girişiminde 4 Sanığına Ağırlaştırılmış Müebbet Bayrampaşa’da bulunan Forum İstanbul AVM’ye bombalı saldırı girişiminde bulunulması olayına ilişkin 14 sanığın yargılandığı davada 4 sanık hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verildi.
 1  2  ...  21  22 

ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !