BAKIRKÖY HABERLERİ / İstanbul

 • Atatürk Havalimanı'ndaki Terör Saldırısı Davası Terör örgütü DEAŞ'ın gerçekleştirdiği terör saldırısıyla ilgili 36'sı tutuklu, 4'ü firari 46 sanığın yargılanmasına devam ediliyor.
 • 15 Temmuz'da Albay Ertürk'ün Şehit Edilmesine İlişkin Dava FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi öncesinde 66. Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı'ndaki toplantı, kalkışma günü tugayda yaşananlar ve burada darbecilerle çatışan Piyade Kurmay Albay Sait Ertürk'ün de aralarında bulunduğu 4 kişinin şehit edilmesine ve A Haber televizyon kanalını işgale teşebbüsüne ilişkin davanın 15. duruşması başladı
 • İstanbul Güne Yine Sisle Uyandı Kentte dün başlayan yoğun sis, bugün de etkisini sürdürüyor Sis nedeniyle İstanbul'da deniz ulaşımı yapılamıyor.
 • Basketbol Açıklaması Toplu Sonuç TBL'nin 26. haftası, 3 maçla başladı
 • 'Kadına Şiddete Hayır' Maçı Bakırköy Belediyesinin organizasyonunda ünlüler ile Bakırköy Kadın Futbol Takımı gösteri maçı yaptı.
 • Necati Ateş Ve Gökhan Zan Kadınlar Günü'nü Kutladı Galatasaraylı eski futbolcular Necati Ateş ve Gökhan Zan, Bakırköy’de Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.
 • Türk Doktordan Tıp Literatürüne Giren Başarı Sağlık Bilimleri Üniversitesi Üroloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Volkan Tuğcu tarafından geliştirilen ve dünyada ilk kez makat bölgesinden uygulanan 'Tuğcu Bakırköy Tekniği' ile ileri evre prostat kanseri olan hastaların lenf düğümleri çıkarıldı Prof. Dr. Tuğcu: 'Şimdiye kadar 1,5 yıl içerisinde 90 hastamız bu yöntemle sağlığına kavuştu. Bu hastalarımızın yaklaşık 10'unun lenflerini de çıkardık. Bu metodu da Tuğcu Bakırköy Metodu olarak yazdık ve kabul oldu. Şimdi uluslararası camia bunu gördü, çok da ses getirdi açıkçası' 'Yöntem için 'geleceğin cerrahisi' deniliyor. Özellikle şişman, daha önce ameliyat olmuş hastalarda kullanmak üzere, geleceğin cerrahisi olarak nitelendiriliyor'
 • (Özel) Öz Kızının Hakaret Ettiği Yatalak Kadına Bakan Gelini Konuştu Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde ameliyat olduktan sonra öz kızı tarafından hakarete uğrayarak videoya çekilen 78 yaşındaki yatalak kadının gelini Zübeyde Hanedar İhlas Haber Ajansı’na ’ya konuştu. Hanedar, “Olay kesinlikle yanlış anlaşılmadan ibarettir. Görümcem de kesinlikle kötü bir kadın değildir. Orada sadece bunalmış kendisi şeker hastasıdır, epilepsisi var" dedi.
 • Maket Uçaklı Eylem Hazırlığındaki DEAŞ Sanıklarının Yargılandığı Dava Terör örgütü DEAŞ adına İstanbul'da sansasyonel eylem hazırlığında oldukları ve adreslerinde yapılan aramalarda bombalı saldırıda kullanılacağı değerlendirilen maket uçakların bulunduğu iddia edilen 5'i tutuklu 8 sanığın yargılanmasına devam edildi Mahkeme heyeti, bir tutuklu sanığın, ev hapsi şartıyla tahliye edilmesine karar verdi.
 • 'Böyle Evlat Olmaz Olsun' Dedirten Görüntü Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde tedavi gören yatalak annesine “Bakırköy’e yatıracaklar, seni her gün dövecekler, yılansın sen” şeklinde art arda hakaretler eden kadın böyle evlat olmaz olsun dedirtti. Diğer hasta yakınlarının kendisini uyarmasına aldırış etmeyen kadının, annesinin İstanbul Cerrahpaşa’da kameralara yansıyan bir görüntü böyle evlat olmaz olsun dedirtti.
 • Samandıra Gişeleri'ndeki Olaylara İlişkin Davada Ara Karar Tutuklu sanıkların bu hallerinin devamına hükmedildi.
 • Samandıra Gişeleri'ndeki Olaylara İlişkin Davada Mütalaa Davada cumhuriyet savcısı, 22 tutuklu sanığın 'Anayasayı ihlal' suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapisle cezalandırılmasını istedi.
 • 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mitingi HDP Eş Genel Başkanı Buldan: 'Kadınlar, her türlü baskı ve şiddet karşısında el ele, omuz omuza verecek. Kadınların özgürlük, eşitlik mücadelesi yüz yıllardır devam eden bir mücadeledir'
 • Istanbul'da Yarın Bu Yollara Dikkat İstanbul’da yarın gerçekleştirilecek olan bazı spor müsabakaları ve etkinlikler nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatılacak.
 • TMSF Başkanı Gülal, Faruk Güllüoğlu Şube Açılışına Katıldı TMSF Başkanı Gülal: 'Ülkenin geçirdiği olağanüstü şartlar neticesinde bir buçuk yıldır TMSF kayyumu ile idare edilen 981 firma bulunuyor, bu firmaların aktif büyüklüğü 50 milyar liraya yakın ve istihdamı 49 bin 600 kişi' 'Bu firmalar herhangi bir irtifa kaybı yaşamayacağı gibi katma değer üretmeye, istihdam oluşturmaya ve büyümeye devam edecekler. Bizim temel politikamız budur'
 • İstanbul Valiliği'ni İşgal Girişimi Davası Tutuklu sanıkların tahliye talebini reddeden mahkeme heyeti, duruşmayı erteledi.
 • Necmettin Erbakan'ın Vefatının 7.Yılı Eski başbakanlardan Necmettin Erbakan'ın vefatının 7. yılı dolayısıyla Saadet Partisi İstanbul Kadın Kolları'nca fotoğraf sergisi açıldı.
 • Büyükçekmece'deki Silahlı Saldırıya İlişkin Dava Cumhuriyet savcısı, trafikte ışıklarda durdukları sırada Devrim Öztunç ile Arzu Sharifi Zindashti'nin çapraz ateşe tutularak öldürülmesi davasının sanığı Orhan Ünğan'ın şartlı tahliye kararına itiraz etti İtirazı değerlendiren bir üst mahkeme, tahliye kararının kaldırılmasına karar verdi.
 • Siber Suçlar Polisinden Milyonluk Dolandırıcılık Operasyonu İstanbul Siber Suçlarla Mücadele polisi, ticari firmalardan gelen ihbarlar üzerinde yürüttüğü soruşturma kapsamında bilgisayar korsanlarına operasyon yaptı. Yapılan operasyonda 14 bilgisayar korsanı yakalanırken 9 milyon lira da ele geçirildi.
 • Siber Suçlar Polisinden Uluslararası Milyonluk Dolandırıcılık Operasyonu İstanbul Siber Suçlarla Mücadele polisi, ticari firmalardan gelen ihbarlar üzerinde yürüttüğü soruşturma kapsamında bilgisayar korsanlarına operasyon yaptı. Yapılan operasyonda 14 bilgisayar korsanı yakalanırken 9 milyon lira da ele geçirildi.
 • Basketbol Açıklaması Toplu Sonuç Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde 24. hafta sona erdi
 • Yollar Göle Döndü, Sürücüler Zor Anlar Yaşadı İstanbul’da yoğun yağış nedeniyle rögarlar taştı. Oluşan su birikintileri yüzenden araç sürücüleri zor anlar yaşadı.
 • Yoğun Yağış Nedeniyle Yollar Göle Döndü, Sürücüler Zor Anlar Yaşadı İstanbul’da yoğun yağış nedeniyle rögarlar taştı. Oluşan su birikintileri yüzenden araç sürücüleri zor anlar yaşadı.
 • 'Şampiyonluk Şansı En Yüksek Takım Galatasaray' Galatasaray Kulübü Başkanı Cengiz: 'Fikstürün lehimize olduğuna inanıyorum'.
 • Mustafa Cengiz Açıklaması 'UEFA'nın Büyüyen Ve Gelişen Galatasaray'a Şans Vereceğini Umuyorum' Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, 9 Mart’ta UEFA ile yapılacak toplantıya hazırlandıklarını belirterek, "UEFA’nın büyüyen ve gelişen Galatasaray ve Türk futboluna gereken şansı vereceğine inanıyorum" dedi.
 • Ataköy'de Sabah Sporu Yaparken Silahlı Saldırıya Uğrayan Kemal Serdar Sitoçi Hayatını Kaybetti Bakırköy Ataköy’de sabah saatlerinde sabah sporu yaparken silahlı saldırıya uğrayan Kemal Serdar Sitoçi hayatını kaybetti.
 • Bakırköy'de Silahlı Saldırı Açıklaması 1 Ölü Ataköy'de silahlı saldırıya uğrayan 70 yaşındaki adam kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
 • Ataköy'de Sabah Sporu Yapan Şahsa Silahlı Saldırı Bakırköy Ataköy’de sabah saatlerinde sabah sporunun yapan bir kişi evine dönüşü sırasında silahlı saldırıya uğradı. Vücuduna altı kurşun isabet eden Kemal Serdar Sitoçi isimli şahıs ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.
 • Basketbol Açıklaması Haftanın Programı Türkiye Basketbol 1. Ligi'ne 24. hafta müsabakalarıyla devam edilecek
 • 15 Temmuz'da Albay Ertürk'ün Şehit Edilmesine İlişkin Davada Ara Karar FETÖ'nün 15 Temmuz'daki darbe girişimi öncesinde 66. Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı'nda yapılan toplantı, kalkışma günü tugayda yaşananlar ve burada darbecilerle çatışan Piyade Kurmay Albay Sait Ertürk'ün de aralarında bulunduğu 4 kişinin şehit edilmesi ile A Haber televizyon kanalını işgale teşebbüse ilişkin 132 sanıklı davada ara karar açıklandı Mahkeme heyeti, müştekiler Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlığı, TBMM ve Milli Savunma Bakanlığının davaya katılma taleplerini kabul etti Heyet, 50 tutuklu sanığın bu hallerinin devamına, tutuklu bir sanığın ise tahliyesine karar vererek, duruşmayı 12 Mart'a erteledi
 • Şair Abdürrahim Karakoç Anıldı Karakoç'un oğlu Doç. Dr. Enderhan Karakoç: 'Babam ne o, ne bu, ne şu idi, sadece kendisiydi. O yüzden kalıcı oldu. Abdürrahim Karakoç Mihriban'la öne çıkıyor ama aslında hiciv ve dava şairiydi' Şair ve yazar Ünlü: 'Eğer gelenek kodlarınıza bağlıysanız, bu gelenekten beslenme konusunda bir isteğiniz varsa, en önemlisi bir derdiniz varsa Abdürrahim Karakoç olabilirsiniz' Araştırmacı ve yazar Eraslan: 'Abdürrahim Karakoç 2526 yaşına kadar yazdığı bütün şiirleri sobaya atıp yakıyor. Sorduklarında 'O şiirler benim hamlık dönemime aitti, Abdürrahim Karakoç algısının ileride kötü etkilenmemesi için yaktım' diyor'
 • İbrahim Öztek'ten Sigara, Alkol Ve Uyuşturucu Konulu Konferans Türkiye Olimpiyat Derneği Başkanı Prof. Dr. İbrahim Öztek, bugün Bakırköy Kartaltepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Geleneksel Türk Sporları ve gençliğin düşmanı sigara, alkol ve uyuşturucu konusunda bir konferans verdi.
 • Uysal, Milli Okçu Yeşim Bostan'ı Makamında Kabul Etti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Uysal, Dünya Salon Okçuluk Şampiyonası'nda makaralı yay kadınlar kategorisinde gümüş madalya kazanan Yeşim Bostan'a çeşitli hediyeler takdim etti.
 • İBB Başkanı Uysal, Dünya 2'İncisi Sporcuyla Bir Araya Geldi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, ABD’de gerçekleştirilen 2018 Salon Dünya Şampiyonası’nda 2’incilik elde eden başarılı sporcu Yeşim Bostan ile bir araya geldi. Uysal, genç sporcudan birincilik beklediğini ifade ederken, Bostan’a 5 cumhuriyet altını ve bir saat hediye etti.
 • İsmail Küçükkaya Ve Fidel Okan'ın Hakaret Davası Küçükkaya: 'Fidel Okan'ı tanımıyorum. Dolayısıyla tanımadığım bir insan benim haber kaynağımı bilemez. Bir liste gördüm. O listeyi teyit etmek amacıyla gazetecilik kaynaklarımla farklı kaynaklarımla görüştüm. Kamuoyunu bilgilendirme görevimi bu ilkeler ışığında gerçekleştirdim. Haber kaynağımı açıklamak istemiyorum' Bakan Kaya'nın avukatı Bulut: 'Sanıklar fikir birliği içerisinde hareket etmişlerdir. Olay medyaya yansımadan önce yalan haberin hazırlanması safhasında birlikte hareket ederek, Bakan Kaya hakkında gerçek dışı deliller toplamaya çalışmışlardır. Okan'ın attığı tweetler dosyada vardır. Cezalandırılması için yeterli deliller mevcuttur. İsmail Küçükkaya da suçunu itiraf etmiştir'
 • İBB 20 Binin Üzerinde Hayvanı Kısırlaştırdı Kentte, toplam 7 bin 600 kapasiteli 5 hayvan bakımeviyle 724 hizmet veren İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nce, geçen yıl 20 bin 496 hayvan kısırlaştırırken, 28 bin 949 hayvan da mikroçip takarak kayıt altına alındı.
 • Basketbol Açıklaması Haftanın Programı Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi'ne 18. hafta maçlarıyla devam edilecek Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde 22. hafta müsabakaları yapılacak
 • Bakırköy'de Denizden Erkek Cesedi Çıktı Bakırköy sahilinde kayalıklara vuran bir erkek cesedi bulundu. Üzerinden kimlik çıkmayan şahıs, otopsi için Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.
 • Bakırköy'de Denizde Ceset Bulundu Bakırköy'de denizde erkek cesedi bulundu.
 • Aranan 3 Bin Kişi Cezaevi Ziyaretinde Yakalandı Silivri, Metris, Bakırköy, Maltepe, Kartal, Ümraniye ve Paşakapısı cezaevlerinde 2016 ve 2017 yıllarında tutuklu ve hükümlüleri ziyarete giden ve GBT ile UYAP sisteminde yapılan kontroller sonucunda haklarında kesinleşmiş hapis cezası bulunduğu veya çeşitli suçlardan arandığı tespit edilen 3 bin 148 kişi gözaltına alındı Aynı dönemde cezaevlerine yasak malzeme sokmaya çalıştığı iddia edilen 529 kişi ile firara teşebbüs eden 22 tutuklu ve hükümlü yakalandı.
 • Sevgililer Günü'nde Onkoloji Hastalarına Moral Konseri 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle Grup Ayda 1, Bakırköy Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi’nde onkoloji hastalarına ’Bir nefes bir ses’ temasıyla konser verdi. Konseri tedavisi boyunca kendisini hiç yalnız bırakmayan eşi ile birlikte dinleyen onkoloji hastası Engin Deniz, "Akciğer kanserini uygulanan tedaviler ve eşimin desteği ile yendim. Bu özel bir konseri hayatımdaki en büyük desteğim eşim ile el ele dinlemek dünyanın en güzel sevgililer günü hediyesidir" dedi.
 • HALK GYO'dan 2017'De 252 Milyon TL Net Kar Halk GYO'nun net karı 2017'de bir önceki yıla göre yüzde 134 artışla 252 milyon TL oldu Halk GYO Genel Müdürü Yetgin: 'Sektör temsilcileri olarak gayrimenkul yatırım fonları, sertifikalar, sukuk gibi uygulamaları destekleyerek öncü olmalıyız'.
 • Gazeteci Demirel'in Öldürülmesi Davası Cumhuriyet Savcısı esas hakkındaki mütalaasında, sanık Cemil Karanfil'in 'kasten öldürme' suçundan müebbet, 'eşi kasten öldürmeye teşebbüs' suçundan da 13 yıldan 20 yıla kadar hapisle cezalandırılmasını istedi.
 • Türkiye'ye İade Edilen Sarı, Cezaevine Gönderildi 'Vasat terör örgütü yöneticiliği' suçundan hakkında kesinleşmiş hapis cezası bulunan ve Türkiye'ye iade kararının ardından Erbil'den İstanbul'a getirilen Şahimerdan Sarı, cezaevine gönderildi.
 • Ataköy'de Bir Ev Alev Alev Yandı İstanbul Ataköy 6. kısımda lüks sitede bulunan bir evde yangın çıktı. Alev alev yanan ev, itfaiye ekipleri tarafından söndürülürken yangının klimadan kaynaklandığı öğrenildi.
 • Ataköy Konaklarında Bir Ev Alev Alev Yandı Ataköy 6. kısımda lüks sitede bulunan bir evde yangın çıktı. Alev alev yanan ev, itfaiye ekipleri tarafından söndürülürken yangının klimadan kaynaklandığı öğrenildi.
 • Şahimerdan Sarı Türkiye'ye İade Edildi "Silahlı terör örgütü kurmak ve yönetmek" suçundan hakkında kesinleşmiş hapis cezası bulunan Şahimerdan Sarı ,Türkiye’ye iade kararının ardından Irak’ın Erbil kentinden İstanbul’a getirildi.
 • Boat Show'un Olduğu Fuar Alanında Yangın Boat Show’un olduğu CNR Fuar Merkezinde yangın çıktı. Yatların ve jet skilerin hasar alıp almadığı araştırılıyor.
 • Bakırköy'de Çocuklar İçin İş Birliği Bakırköy Çocuk İzleme Masası Yürütme Kurulu Başkanı Çeltikçi: 'Cinsel suçların yüzde 46'sı çocuklara yönelik. Özellikle bu suçlarda 7 yaş altı oran yüzde 42. Çocuğu doğar doğmaz korumaya başlamalıyız. Ülkemizde çocuk evlilikleri en önemli sorun'
 • İstanbul'da Uyuşturucu Operasyonları Operasyonlarda yaklaşık 231,5 kilogram eroin, 37 kilogram kokain, 38 kilogram bonzai, 2,5 kilogram esrar ele geçirildi.
 • Narkotik Operasyonu Polis Kamerasında İstanbul’da son bir haftada gerçekleştirilen narkotik operasyonlarında toplam 350 kilo uyuşturucu ele geçirildi. Operasyonlar polis kameralarına yansıdı.
 • 'Acillerdeki Bekleme Süresi Kısaldı' Sağlık Bakanlığı'nın, acillerdeki yoğunluğu ortadan kaldırmak için yayımladığı genelgeyle uzman doktorların mesai saatinin yeniden düzenlenmesi, hastaların bekleme süresini kısalttı Doç. Dr. Güneş: 'Hastalar için bekleme bizim hastanemizde 32 dakika civarındaydı şu an itibarıyla 12 hatta 7 dakikaya inmiş vaziyette. Bu durum aynı zamanda hasta üzerindeki stresi de yok ediyor. Bu şekilde dünya standartlarını yakalamış olduk' Hasta yakını Alparslan: 'Acile gelirken çok kalabalık olacağını tahmin etmiştim ama şu an bu sakinliği görünce çok mutlu oldum'
 • Takla Atan Aracı Sürücüler Çevirdi İstanbul Bakırköy’de direksiyon hakimiyeti kaybolan bir otomobil, bariyerlere çarparak takla attı. Kazada araç sürücüsü hafif şekilde yaralanırken, ters dönen aracı sürücüler çevirdi.
 • (Özel) Takla Atan Aracı, Trafikte Kalan Sürücüler Düze Çevirdi İstanbul Bakırköy’de direksiyon hakimiyeti kaybolan bir otomobil bariyerlere çarparak takla attı. Kazada araç sürücüsü hafif şekilde yaralanırken, oluşan trafik nedeniyle sürücüler ters dönen aracı düze çevirdi.
 • Günün Özeti Günün tüm önemli gelişmelerini sizin için derledik.
 • 'Sarallar' Ve 'Şahinler'in Suç Örgütü Davası ​ Organize suç örgütlerinin yönetici ve üyelerinin de bulunduğu 17’si tutuklu 82 sanığın yargılanmasına devam edildi Duruşmada, tutuklu sanıkların bu hallerinin devamına karar verildi.
 • İşte Yerli Ve Milli Hukukçular Zeytin Dalı Harekatı’na destek veren bir grup avukat, gönüllü askerlik için Bakırköy Askerlik Şubesi’ne başvuru yaptı.
 • Hukukçular Afrin'e Gitmek İçin Dilekçe Verdi Zeytin Dalı Harekatı’na destek olmak isteyen bir gurup Avukat, gönüllü askerlik için Bakırköy Askerlik Şubesi’ne giderek başvuru yaptı. Hukukçular platformu adına basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Av. Zeki Arıtürk, ‘‘Afrin’de ya da ihtiyaç duyulan başka bir yerde ordumuzla görev almak istediğimizi belirterek, gönüllü olarak dilekçelerimizi teslim ediyoruz’’ dedi.
 • Hukukçular Platformu Üyelerinden Gönüllü Askerlik Başvurusu Avukat Arıtürk: 'Bizler hukukçular olarak her daim ülkemizin, milletimizin ve şanlı ordumuzun yanında yer aldığımızın bilinmesini istiyoruz' 'Bizler hukukçular olarak gerek Afrin'de gerekse ihtiyaç duyulan herhangi bir yerde her daim ordumuzda görev almaktan geri durmayacağımızı belirtmek amacıyla gönüllü askerlik dilekçelerimizi teslim ediyoruz'.
 • Seren Serengil cezaevinden çıktı Hakkında çıkarılan zorlama hapis kararının ardından 3 gün cezaevinde yatan Seren Serengil, Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’ndan tahliye oldu.
 • İBB'den Metrobüs Kazası Açıklaması İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Haramidere Metrobüs durağında gerçekleşen kaza ile ilgili açıklama yaptı.
 • 'Toplumun Yüzde 80'İnin Ulaşabileceği Konutlar Üretmeliyiz' Nuhoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Nuhoğlu: 'Ürettiğimiz konutların metrekaresi 6 bin TL ve üzeri olanları sadece toplumun yüzde 20'sine hitap ediyor. Toplumun yüzde 80'i bu konutlara ulaşamıyor. Biraz daha ucuz konut üretmeliyiz' 'Mimariyi, estetiği, kaliteyi, uzun vadeli ve sürdürülebilir bir kullanım özelliğini daha uygun fiyatlara yakalayabilirsiniz. Neredeyse daire kirasına yaklaşan aidatlar konuşuluyor. İnsanların yaşam alanlarında daha çok yeşilin olduğu, yoğunluğun daha az sağlandığı, arsa maliyetlerinin aşağıya çekildiği binalar yapılabilir' 'Boş olan yerleri imara açma mantığı bir kenara bırakılmalı, kentsel dönüşüme odaklanmalıyız'
 • Emlakçıya Tüfekle Saldıran Ev Sahibinin Görüntüleri Ortaya Çıktı Bakırköy’de fiyat konusunda anlaşamadığı emlakçıya pompalı tüfekle saldıran ve sahibinin evinden çıktığı ve saldırı sonrası evine girdiği anların görüntüleri ortaya çıktı.
 • Seren Serengil Cezaevine Getirildi Hakkında 3 günlük zorlama hapsi kararı çıkarılan Seren Serengil, adliyedeki işlemlerinin ardından, polis eşliğinde Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na getirildi. Serengil, burada 3 gün hapis cezasını yattıktan sonra tahliye edilecek.
 • Seren Serengil Cezaevine Gönderildi Ünlü şarkıcı Seren Serengil, 3 günlük hapis cezası için hakkında çıkarılan yakalama kararı üzerine savcılığa teslim oldu. Serengil adliyedeki işlemlerinin ardından cezaevine gönderildi.
 • İstanbul'da Toplantı, Gösteri Ve Yürüyüş Alanları Belirlendi Yenikapı ve Maltepe sahil, Kartal Meydanı, Kadıköy Yeni Salı Pazarı, Pendik Cumartesi Pazarı, Bakırköy Cumhuriyet Meydanı, Bakırköy Cumartesi Halk Pazarı, Beylikdüzü Fatih Sultan Mehmet Camisi otopark, Avcılar İDO İskelesi önü otopark alanlarında toplantı, gösteri ve yürüyüş yapılabilecek.
 • İstanbul'da İlan Reklam Vergisi Ödeme Süresi Uzatıldı İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin yetkisindeki ana arterlerde bulunan ilan reklamlar için beyan verme ve ödeme süresi 15 Şubat'a kadar uzatıldı.
 • Pazarlıkta Anlaşamadığı Emlakçıya Pompalı Tüfekle Saldırdı İstanbul Bakırköy’de evini satılığa çıkartan bir şahıs, fiyat konusunda anlaşamadığı emlakçıyı pompalı tüfekle ateş ederek kovaladı. Olayda ölü veya yaralı olmazken, tüfekten çıkan saçmalar çevredeki iş yerlerine isabet etti.
 • Gırgır Çizerine 1 Yıla Kadar Hapis İstemiyle Dava Kapatılan Mizah dergisi Gırgır'ın çizeri Seyfi Şahin hakkında, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarda 'halkın bir kesiminin benimsediği dini değerleri alenen aşağılama' suçunu işlediği iddiasıyla 1 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.
 • 'Siyaset, Sanat, İnsan' Sergisi Açıldı Birçok siyasetçi ve sanatçının fotoğraflarının yer aldığı sergi, 5 Şubat'a kadar görülebilecek.
 1  2  ...  42 

ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !