BAHÇELİEVLER HABERLERİ / İstanbul

 • Kendisini Dolandıran Teknisyeni Kaçırıp Ağır Yaraladı Diyarbakır’da bir hastanede çalışan teknisyene medikal ihalelerine girme karşılığında 800 bin lira veren adam, kendisini dolandıraran teknisyeni İstanbul’da darp ederek kaçırdı. Polis ekipleri tarafından yapılan operasyon sonucu teknisyen ağır yaralı olarak kurtarıldı.
 • Kendisini 800 Bin Lira Dolandıran Teknisyeni Kaçırıp Ağır Yaraladı Diyarbakır’da bir hastanede çalışan teknisyene medikal ihalelerine girme karşılığında 800 bin lira veren adam, kendisini dolandırarak ihalelere sokmayan ve parayı geri vermeyen teknisyeni, İstanbul’da darp ederek kaçırdı. Polis ekipleri tarafından yapılan operasyon sonucu teknisyen ağır yaralı olarak kurtarılırken, onu kaçıran şüpheliler ise gözaltına alındı.
 • İstanbul'da Rehine Kurtarma Operasyonu Diyarbakır'da bir hastanede teknisyen olarak çalışan M.T'yi kaçırarak, alacaklarına karşılık ailesinden 500 bin lira istediği öne sürülen 6 şüpheli düzenlenen operasyonla yakalandı Operasyonla kurtarılan ve darp sonrası beyin kanaması geçiren M.T'nin hastanede tedavisi devam ediyor
 • İntikam Buluşmasıymış ! İstanbul Bahçelievler’deki bir AVM’ye geçtiğimiz günlerde düzenlenen çete operasyonunun perde arkası ortaya çıktı
 • Bahçelievler'deki AVM'ye Düzenlenen Operasyonun Perde Arkası Ortaya Çıktı Bahçelievler’deki bir AVM’ye geçtiğimiz günlerde düzenlenen çete operasyonunun perde arkası ortaya çıktı. Organize suç örgütü Şirinler çetesine yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan şüphelilerin, önceki yıllarda İstanbul’da öldürülen Azeri mafya lideri Caniyev suikastının intikamı için Azerbaycan’dan Türkiye’ye gelen 4 Azeri ile 5 milyon dolara anlaşmak için buluştukları iddia edildi.
 • Alışveriş Merkezindeki Operasyon Bahçelievler'de alışveriş merkezinde, 'Şirinler' olarak bilinen organize suç örgütüne yönelik operasyonda gözaltına alınan 13 kişinin, başka bir organize suç örgütüne silahlı saldırı hazırlığında oldukları iddia edildi.
 • Alışveriş Merkezindeki Operasyon Bahçelievler'de, ihbar üzerine bir alışveriş merkezindeki restorana düzenlenen operasyonda gözaltına alınanların sayısının 13'e yükseldiği öğrenildi 'Şirinler' olarak bilinen organize suç örgütünün lideri M.S.Ş'nin de aralarında bulunduğu şüphelilerin üzerinden 9 ruhsatsız tabanca ve bunlara ait çok sayıda şarjör ve mermi ele geçirildiği bildirildi
 • AVM'de Polis İncelemesi Sona Erdi Bahçelievler’de bir alışveriş merkezinde özel harekat destekli düzenlenen operasyonun ardından polis ekiplerinin incelmeleri yaklaşık 6 saat sonra sona erdi.
 • AVM'deki Operasyonda Polisin Çalışması Tamamlandı Bahçelievler’de bir alışveriş merkezinde özel harekat destekli düzenlenen operasyonun ardından polis ekiplerinin incelmeleri yaklaşık 6 saat sonra sona erdi.
 • GÜNCELLEME- Alışveriş Merkezinde Silahlı Kişilerin Bulunduğu İddiası Bahçelievler'de, bir alışveriş merkezindeki restoranda silahlı kişilerin bulunduğu ihbarı üzerine gelen polis ekiplerince 8 şüpheli gözaltına alındı Organize suç örgütü 'Şirinler' üyesi oldukları ileri sürülen şüphelilerin üzerinden çok sayıda silah ve bunlara ait mermi çıktığı bildirildiGÖZALTILAR VE DETAYLAR EKLENDİ.
 • AVM'deki Operasyon 'Şirinler Çetesine' Yönelik Çıktı Bahçelievler’de özel harekat destekli düzenlenen operasyonun Şirinler çetesine yönelik olduğu öğrenildi. Mehmet Sabri Şirin’nin de aralarında olduğu 8 kişi gözaltına alındığı operasyonda şahsıların üst aramasında silahların arasında ele geçirildiği kaydedildi.
 • Bahçelievler'de AVM'de Özel Harekat Destekli Operasyon Açıklaması 8 Gözaltı Bahçelievler’de bir alışveriş merkezinde silahlı şahıs iddiası üzerine özel harekat destekli operasyon düzenlendi. Alışveriş merkezi boşaltılırken 8 kişi gözaltına alındı.
 • Alışveriş Merkezinde Silahlı Kişilerin Bulunduğu İddiası Bahçelievler'de, bir restoranda silahlı kişilerin bulunduğu ihbarı üzerine, polis ekiplerince kısmen boşaltılan alışveriş merkezinde araştırma yapılıyor.
 • Bahçelievler'de AVM'de Şüpheli Şahıs Alarmı Bahçelievler’de bir alışveriş merkezinde şüpheli şahıs iddiası üzerine polis ekipleri alarma geçti.
 • Saldırıya Uğrayan Diş Hekimi Ağır Yaralandı Diş Hekimi Aydın: 'Saldırganlar hasta veya hasta yakını olabilir. Şu anda ağzımı kapatamıyorum, sıvıyla besleniyorum. Bu kişilerin yakalanıp, cezalandırılmasını istiyorum'
 • Tekrar ATM'ye Gidince Şok Oldu Açıklaması 1 TL Bırakmışlar İstanbul Bahçelievler’de bir bankanın ATM’sinden para çeken, hesabından para çekmek için tekrar ATM’ye gittiğinde şoke oldu. Hesabının kart kopyalama yöntemiyle boşaltıldığını fark eden şahıs, “Hesabımda 276 TL vardı, sabah baktım 1 TL kalmış” dedi.
 • Kart Kopyalama Yöntemiyle Tüm Hesabı Boşaltıldı Bahçelievler’de bir bankanın ATM’sinden para çeken Harun Kot isimli vatandaş, hesabından para çekmek için tekrar ATM’ye gittiğinde şoke oldu. Hesabının kart kopyalama yöntemiyle boşaltıldığını fark eden Kot, “Hesabımda 276 TL vardı, sabah baktım 1 TL kalmış” dedi.
 • Organ Nakillerinin Yüzde 78'İ Canlıdan Türkiye’de 2016 yılında 3 bin 416 böbrek nakli yapıldı. Bu nakillerin yüzde 22’si kadavradan, yüzde 78’i ise canlı vericiden gerçekleştirildi.
 • Türkiye'de Organ Nakillerinin Yüzde 78'İ Canlıdan, Yüzde 22'Si Kadavradan Türk Böbrek Vakfı, 3-9 Kasım Organ Bağışı Haftası nedeniyle düzenlenen panelde, organ bağışı ve organ nakillerine dair tüm süreçleri detaylarıyla ele aldı.
 • 'Bir Hayat Ver, Dünyayı Değiştir' Paneli TBV Başkanı Erk: 'Beyin ölümü artık vücudun nihai ölümüdür. Beyin ölümü çoğunlukla bitkisel hayatla karıştırılıyor. Oysa beyin ölümünde artık vücut fonksiyonlarını yerine getiremez. Bu durumda hasta yakınına organ nakli öneriyoruz, başka bir hastaya can olabilmesi için' TBV Yönetim Kurulu Üyesi Yamaç: 'Öptüm, kokladım oğlumu. Yarım saat sonra beyin ölümünün gerçekleştiğini söylediler. Hemen 'organ nakli istiyorum' dedim. Böyle bir karara doktor da şaşırdı. Böbrekleri ve korneaları alındı. Kurallar nedeniyle alıcılarla tanışamadım. Ama gence verilmesini istemiştim. Böbreğin birinin 16 yaşındaki bir gence verildiğini duydum. Sağlıklı günler geçirsinler. Çok zor bir karardı. Çok memnunum kararımdan. Bunun örnek olmasını istiyorum. Genç organlar çürümesin, çünkü dipdiri bunlar, çok yazık'
 • İhlas Koleji Öğrencilerinden Arkeolojik Kazı Çalışması Yaşayarak öğrenme prensibiyle okullarında eğitim veren İhlas Koleji, yapmış olduğu etkinliklerle öğrencilerine müfredattaki konuları uygulamalı olarak göstermeye devam ediyor.
 • Kardeş Ülke Afganistan'dan İhlâs Vakfı'na Teşekkür Afganistan’da Türkmenlerin yoğun olarak yaşadığı Cevizcan vilayetinin Milletvekili Muhammed Hacı Şerif ve Kırsal Kalkınma Başkanı Muhammed Yusuf, İhlâs Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Avukat Mehmet Okyay’ı ziyaret etti.
 • '15 Temmuz' Roman Yarışması 15 Temmuz gecesi yaşananları, gelecek nesillere aktarabilmek için düzenlenen 'Tarihin Şahitleri Yazılıyor' başlıklı roman yarışmasına, 30 Nisan 2018'e kadar başvuru yapılabilecek Jüri üyesi Prof. Dr. Uçman: 'Mehmet Rauf, Halide Edip Adıvar, Yakup Kadri, Sabahattin Ali, Peyami Safa ve Ahmet Hamdi Tanpınar'dan oluşup günümüze kadar gelen roman türü 2000'li yıllarda Nobel edebiyat ödülü verilecek kadar, Türk romancılığının atılım yaptığını ve gelişim gösterdiğini görüyoruz' Yazar Eraslan: 'Türkiye'nin ruhunun ayağa kalktığı 15 Temmuz'u, yeni dönemde sanat diliyle bizlerin ortaya koyması gerekiyor. Bu yarışmada, Türkçe yazan herkese açık bir iklim var'
 • 15 Temmuz Romanlarla Anlatılacak 15 Temmuz hain darbe girişimi sırasında yaşananlar ve darbe girişimine karşı verilen mücadeleyi gelecek nesillere aktarmak amacıyla düzenlenen 15 Temmuz Roman Yarışması basın toplantısıyla tanıtıldı. Yarışmada 15 Temmuz’u en iyi anlatan esere 50 bin lira ödül verilecek.
 • Gerçekçi Olmayan Hedefler Tükenmişlik Sendromuna Yol Açıyor Psikiyatri Uzmanı Uzm. Dr. Fikret Hacıosman, çalışan bireylerin tükenmişlik sendromuna girme nedenlerini açıkladı.
 • Türkiye'de Her Yıl 4 Bin Bebek Kalp Hastalığı İle Doğuyor Medicana Bahçelievler Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Özkan:' Ülkemizde her yıl 4 bin bebek kalp hastalığı ile doğuyor' 'Bebeğin 36 ayları arasında ameliyat olması gerekmektedir. Daha sonra yine yüksek akciğer basıncı ve ona bağlı kronik akciğer hastalığı gelişebiliyor'
 • İhlas Koleji'nde Yabancı Dil Eğitimi Anaokulundan Başlıyor Dünyada yabancı dil eğitimini derecelendiren en önemli kurumlardan biri olan Cambridge Üniversitesi’nin Türkiye’de yapmış olduğu sınavlarda başarılı olan İhlas Koleji öğrencileri için sertifika töreni düzenlendi.
 • Suriyeli Çocukların Metrobüs Yolunda Tehlikeli Oyunu İstanbul Şirinevler metrobüs durağında bariyerlerde oturup kendilerine neredeyse sıfır mesafesinden geçen metrobüslere dokunmaya çalışan Suriyeli çocuklar yürekleri ağza getirdi.
 • Suriyeli Çocukların Metrobüs Yolunda Tehlikeli Oyunu Şirinevler metrobüs durağında bariyerlerde oturup
 • İstanbul'da Yoğun Sis Avrupa Yakası'nda bazı ilçelerde gece etkisini artıran sis nedeniyle görüş mesafesi yer yer bir metreye kadar düştü.
 • 'Ağır İyot Eksikliği Erken Doğuma Neden Olabilir' Medicana Bahçelievler Hastanesi Çocuk Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Uzmanı Dr. Sarıkaya: 'Annede ağır iyot eksikliği erken doğum, düşük tehdidi ve anomalilere neden olabilir' 'Annenin, fetüsün ve yeni doğanın tiroid işlevlerini, dolayısıyla da çocuğun beyin ve sinir sistem gelişimini etkileyerek zeka geriliğine yol açabilir'
 • 'Fitne' Oyununun Prömiyeri Yapıldı Yaşar Alptekin'in başrolünü üstlendiği 'Fitne', İslamı ilk kabul eden sahabelerde Ebu Zer ElGıfari'nin hayatını ve mücadelesini konu ediniyor.
 • Galatasaray'dan Rodrigues Açıklaması Galatasaray, Atiker Konyaspor maçında sakatlanarak oyundan çıkan Garry Rodrigues’in sağ üst arka adalesinde zorlanma tespit edildiğini açıkladı.
 • Galatasaray'da Rodrigues'in Sağlık Durumu Oyuncunun sağ üst arka adalesinde zorlanma tespit edildi.
 • Fidyeciler Böyle Yakalandı İstanbul Bahçelievler’de yabancı uyruklu 2 öğrenciyi fidye için kaçıran 2 şahıs, düzenlenen operasyonla yakalandı.
 • Üniversiteli Öğrencileri Kaçırıp Fidye İsteyen Zanlılara Operasyon Bahçelievler’de özel bir üniversitede okuyan yabancı uyruklu iki genç, kaldıkları eve gelen silahlı kişiler tarafından kaçırıldı. Gençlerin Dubai’deki iş adamı babasından 30 bin dolar fidye isteyen zanlılar, polis ile bir AVM’de dolaylı müzakere ayarladı. Parayı alıp rehineleri teslim etmeye gelen iki kadın şüpheli o esnada polis tarafından kıskıvrak yakalandı. Operasyon anı ve rehinelerin kavuşması kameralara yansıdı.
 • İstanbul'da Rehine Kurtarma Operasyonu Mısırlı ve Suriyeli üniversite öğrencilerini kaçırıp ailelerinden fidye isteyen şüphelilerden 2'si yakalandı Suriyeli 2 kadın şüpheli gözaltına alınırken polisin diğer zanlıları yakalama çalışmaları sürüyor.
 • Bahçelievler'deki Yangında Cinayet Şüphesi Bahçelievler’de bir evde çıkan yangında cesedi bulunan Suriyeli kadının cinayete kurban gittiği iddia edildi. Olayla ilgili polis ekipleri ölen kadının kayınbiraderini gözaltına aldı.
 • İstanbul'da Cinayet Bahçelievler’de bir binada çıkan yangında hayatını kaybeden Suriyeli Lina Hamid’in eşinin kardeşi tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı.
 • Facia Doğalgaz Sobasından Gelmiş Bahçelievler’deki 5 katlı binanın 3’üncü katında doğalgaz sobasından çıkan yangına evde uyurken yakalanan Suriye uyruklu bir kadın feci şekilde hayatını kaybetti.
 • İstanbul'daki Yangın Bahçelievler'de çıkan yangında hayatını kaybeden Suriyeli kadının kimliği tespit edildi.
 • Onu Teselli Etmek O Kadar Da Kolay Olmadı İstanbul Bahçelievler’de bir evde çıkan yangında Suriyeli uyruklu bir kadın hayatını kaybetti.
 • Bahçelievler'de Ev Yangını Açıklaması 1 Ölü Bahçelievler’de bir evde çıkan yangında Suriyeli uyruklu bir kadın hayatını kaybetti.
 • İstanbul'da Yangın Açıklaması 1 Ölü Bahçelievler'de bulunan 5 katlı bir binanın 3'üncü katında çıkan yangında Suriyeli kadın hayatını kaybetti.
 • ''Çocuğunuzun Başarısız Olmasının Nedeni Disleksi Olabilir'' Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. Şebnem Altınlı, çocuklarda öğrenme güçlüğünün nedeninin disleksi olabileceğini ifade etti.
 • Mahalleyi Lağım Suyu Bastı, Vatandaşlar İsyan Etti Bahçelievler’de şiddetli yağış sonrası tıkanan ve taşan giderler vatandaşın kabusu oldu. Taşkınlardan mağdur olan vatandaşlar ise Bahçelievler Belediyesinin gerekli alt yapı çalışmalarını yerine getirmediğini iddia ederek isyan etti.
 • Günün Özeti Günün önemli gelişmelerini sizler için derledik.
 • Memur-Sen Ve Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın Eğitim Sistemindeki Değişiklikleri Değerlendirdi Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, TEOG’un kaldırılması ve yükseköğretime geçişte uygulanması planlanan yeni sistemle ilgili konuştu. Yalçın, “Hem temel eğitimden orta öğretime geçişte hem yükseköğretime geçişte uygulanan yöntemlerde bir türlü dikiş tutturulamadı. TEOG’da uygulanan yeni tahkimat yöntemi üniversiteye geçişte uygulanmasın” dedi.
 • Öğle Bülteni Günün tüm önemli gelişmelerini sizler için derledik.
 • Husumetlisine Sokak Ortasında Böyle Kurşun Yağdırdı İstanbul Bahçelievler’de dün akşam sokak ortasında işlenen cinayet güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde Barış Korkmaz isimli şahıs bir kişi tarafından adeta kurşun yağmuruna tutulurken, saldırgan kayıplara karıştı.
 • Bahçelievler'de Husumetli Olduğu Şahsa Sokak Ortasında Kurşun Yağdırdı Bahçelievler’de dün akşam sokak ortasında işlenen cinayet güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde Barış Korkmaz isimli şahıs bir kişi tarafından adeta kurşun yağmuruna tutulurken, saldırgan kayıplara karıştı.
 • Mescit Çıkışında Silahlı Saldırı Açıklaması 1 Ölü, 2 Yaralı İstanbul Bahçelievler’de, mescitten çıkan bir kişiye ateş açıldı. Olayda 1 kişi hayatını kaybederken 2 kişi yaralandı.
 • Bahçelievler'de Silahlı Saldırı Açıklaması 1 Ölü, 2 Yaralı Bahçelievler’de meydana gelen silahlı saldırıda 1 kişi hayatını kaybederken 2 kişi yaralandı.
 • Yangın Tüpüyle Alevler İçindeki Eve Müdahale Etti Bahçelievler’de 5 katlı bir binanın 4’üncü katında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü. Vatandaşlar alevlere yangın tüpleriyle müdahale ederken, evde bulunan anne ve çocuğu ise dumanı erken fark etmesi ile olaydan yara almadan kurtuldu.
 • Bahçelievler'de Yangın Üç evde hasara neden olan yangının, çocuklar çakmakla oynadığı sırada perdenin tutuşmasıyla başladığı ileri sürüldü.
 • Bahçelievler'de Korkutan Ev Yangını Bahçelievler’de 5 katlı bir binanın 4’üncü katında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü. Yangın sırasında evde bulunan anne ve çocuğu ise dumanı erken fark etmesi ile olaydan yara almadan kurtuldu.
 • Uyuşturucu Bu Hale Getirdi İstanbul Yenibosna’da “bonzai” diye tabir edilen sentetik uyuşturucu maddenin etkisindeki genç, yol ortasında kendinden geçti.
 • İstanbul'da Yürekleri Burkan Manzara Bahçelievler Yenibosna’da “bonzai” diye tabir edilen sentetik uyuşturucu maddenin etkisindeki genç, yol ortasında kendinden geçti. Sürücüler, gence çarpmamak için yoğun çaba sarf etti.
 • İstanbul'da Kaçakçılığa Yönelik Operasyon Fatih ve Bahçelievler'de 12 iş yerine yapılan eş zamanlı operasyonda, kaçak 480 cep telefonu, 3 bin 258 puro, 231,5 kilogram nargile tütünü ile 25 elektronik sigara ve 150 elektronik nargile ele geçirildi.
 • Gümrük Kaçağı Ürün Bulunduran İş Yerlerin Operasyon Düzenlendi Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlileri, Fatih ve Bahçelievler’de gümrük kaçağı ürün bulundurduğu tespit edilen 12 iş yerine eş zamanlı operasyon düzenledi.
 • İhlâs Vakfı Gönüllerde 'BİRİZ' Bırakacak. Geçtiğimiz yıllarda gerçekleştirdiği başarılı projeler ile dikkat çeken ihlâs Vakfı, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile ortaklaşa düzenleyeceği ‘Biriz’ projesinin tanıtımını yaptı.
 • İstanbul'da Uyuşturucu Operasyonları İstanbul'da bir haftada düzenlenen operasyonlarda 104 kilogram esrar, 32 kilogram bonzai, 17 bin 500 ecstacy ve 47 bin captagon hap, 858 gram Afyon sakızı, 1 kilogram skunk ve 950 gram kokain ele geçirildi Operasyonlarda gözaltına alınan 13 şüpheli tutuklandı.
 • İhlas Koleji Yeni Eğitim-Öğretim Yılına 'Merhaba' Dedi Yaklaşık 17 milyon öğrencinin ve bir milyondan fazla öğretmenin bulunduğu ülkemizde yeni eğitim ve öğretim yılı başlarken İhlas Eğitim Kurumları Bahçelievler, Beylikdüzü ve Ispartakule kampüslerinde düzenlediği törenlerle yeni eğitim ve öğretim yılına ’merhaba’ dedi.
 • İstanbul Trafiğinde Yeni Eğitim Dönemi Yoğunluğu Sabah saatlerinde, köprüler ile D100 Karayolu'nun bazı kesimlerinde yoğunluk oluştu.
 • Hekimler Öğrencileri Hastalıklara Karşı Uyardı Milyonlarca öğrenci okulun yolunu tutmaya hazırlanırken, uzmanlar öğrenci, öğretmen ve velileri muhtemel enfeksiyon hastalıkları ile ortopedik risklere karşı uyardı Medicana Bahçelievler Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Özkılıç: 'Hepatit A aşısı eksik olan okul çocukları mutlaka 6 ay arayla iki doz şeklinde aşılanmalı' Medicana Bahçelievler Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Arslan: 'Çanta her zaman çift omuzda taşınmalıdır. Tek taraflı taşınması, omurganın ağırlık olan tarafa doğru eğilmesine yani skolyoza zemin hazırlayabilir. Omuz askılarının boyu öğrenciye göre ayarlanmalıdır'
 • İstanbul'da 'Pes' Dedirten Görüntüler İstanbul’un çeşitli ilçelerinde tehlike şekilde seyir eden insan ve araçlar kameralara yansıdı.
 • İstanbul'da Tehlikeli Yolculuklar Kamerada İstanbul’un çeşitli ilçelerinde tehlike bir şekilde seyir eden sürücüler ve vatandaşlar kameralara yansıdı. Bahçelievler Yenibosna’da tıka basa dolu olan otomobildeki bir gencin arka cama yapışarak seyir etmesi “bu kadarına pes” dedirtti.
 • 'Crohn Hastalığı En Sık Otuzlu Yaşlarda Görülüyor' Hepatoloji ve Gastroenteroloji Uzmanı Dr. Ziyaettin Durakoğlu, “Crohn hastalığı en sık otuzlu yaşlarda görülür. Bu hastalık sosyoekonomik düzeyi yüksek olanlarda, büro işlerinde çalışanlarda ve şehirde yaşayanlarda sık görülmektedir” dedi.
 • İtfaiye Ekipleri Kolu Kırılarak Evinde Mahsur Kalan Kadını Kurtardı Evinde düşerek kolunu kırdıktan sonra ayağa kalkamayan yaşlı kadın bağırmaya başlayınca mahalleli seferber oldu. Kapıyı açamayan vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri merdivenle camdan içeri girerek yaşlı kadını kurtardı. Kurtarma anları kameralar tarafından kaydedildi.
 • ''Bipolar Bozukluk Tedavi Edilmezse Sonuçları Ağır Olabilir'' Psikiyatri Uzmanı Uzm. Dr. Fikret Hacıosman bipolar bozukluğun hakkında bilgi vererek 10 belirtisine dikkat çekti.
 1  2  3  ...  20  21 

ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !