BAHÇELİEVLER HABERLERİ / İstanbul

 • Bombalı Araçla İlgili Bir Gözaltı Daha Bahçelievler’deki bombalı araçla ilgili yapılan operasyonda bir kişi daha gözaltına alındı. Toplam gözaltına alınanların sayısı 2’ye yükseldi.
 • Bahçelievler'deki Bombalı Araçla İlgili Bir Kişi Daha Gözaltına Alındı Bahçelievler’deki bombalı araçla ilgili yapılan operasyonda bir kişi daha gözaltına alındı. Toplam gözaltına alınanların sayısı 2’ye yükseldi.
 • İstanbul'da Minibüste Patlayıcı Bulunması Araçta yaklaşık 60 kilogram düzenekli patlayıcı bulunduğu, bunun alüminyum tozu ile güçlendirildiği belirlendi Olayla ilgili bir kişi daha gözaltına alınırken, şüphelilerin terör örgütü PKK üyesi oldukları belirtildi.
 • Patlayıcı Yüklü Minibüste PKK Şüphesi Bahçelievler’deki polisi alarma geçiren şüpheli minibüste yüklü miktarda patlayıcı madde ele geçirildi. Yapılan inceleme sonrasında minibüsteki patlayıcı maddenin terör örgütü PKK’yı işaret ettiği öne sürüldü.
 • Bahçelievler'deki Bomba Yüklü Araç Olay Yerinden Kaldırıldı Bahçelievler’de bomba yüklü olduğunu tespit edilen minibüsün çekici yardımıyla kaldırılmasının ardından sokak ve çevredeki yollar trafiğe açıldı.
 • İstanbul'da Şüpheli Araçtan Bomba Çıktı Bahçelievler’de incelenen şüpheli araçta bomba bulunduğu ve bir kişinin gözaltına alındığı öğrenildi.
 • İstanbul'daki Şüpheli Araçta Patlayıcı Bulundu Bahçelievler'de polis ekiplerince durdurulan ve arama yapılan minibüste patlayıcı madde ele geçirildi Minibüsün sürücüsü gözaltına alındı.
 • Bomba İmha Uzmanlarının Çalışması Sürüyor İstanbul Bahçelievler’de şüpheli bir araç polisi alarma geçirdi. Aracın bulunduğu yol trafiğe kapatılırken, bomba imha uzmanları araçta inceleme başlattı. Uzmanların incelemeleri yaklaşık 1 saattir devam ediyor.
 • Bahçelievler'de Şüpheli Araç Alarmı Bahçelievler’de şüpheli bir araç polisi alarma geçirdi. Aracın bulunduğu yol trafiğe kapatılırken, bomba imha uzmanları araçta inceleme başlattı. Uzmanların incelemeleri yaklaşık 1 saattir devam ediyor.
 • İstanbul'da Şüpheli Araç Bahçelievler'de, içinde patlayıcı madde olduğu yönünde ihbarda bulunulan şüpheli minibüste arama yapılıyor.
 • Bahçelievler'de Zincirleme Trafik Kazası Açıklaması 2 Yaralı Basın Ekspres yolunda meydana gelen kazada devrilen kamyon nedeniyle yol kısmen trafiğe kapatıldı.
 • İstanbul'da Rekor Seviyede Kobra Yılanı Zehri Ele Geçirildi İstanbul’un Bahçelievler ilçesinde yakın takibe alınan bir otomobilde bin 725 tüp kaçak kobra yılanı zehri ele geçirildi. Olayla ilgili 1 kişi gözaltına alınırken, ele geçirilen zehrin Türkiye tarihinde tek seferde ele geçirilen en fazla zehir olduğu öğrenildi.
 • İstanbul'da Kobra Zehri Operasyonu Bahçelievler'deki operasyonda, kaçak yollarla yurda sokulduğu belirlenen bin 725 tüp yılan zehri ele geçirildi.
 • İstanbul'da Su Kesintisi İSKİ tarafından yapılan açıklamada, Ömerli-Bahçelievler isale hattında arıza onarım çalışması nedeniyle 13 Aralık Çarşamba günü 22:00 ile 14 Aralık Perşembe günü 10:00 saatleri arasında 12 saat süreyle Zeytinburnu’nun tamamı ile Fatih’in bazı bölgelerinde su kesintisi yapılacağı belirtildi.
 • Bahçelievler'de Bunalıma Giren Kişi İntihar Girişiminde Bulundu Bahçelievler’de bunalıma girdiği iddia edilen kişi silahla intihar etmek istedi. Ağır yalanan kişi hastanede tedavi altına alındı.
 • Sigara İçmek Vitamin Ve Mineral Dengesini De Bozuyor Sigaranın bilinen sayısız zararlarının yanı sıra beslenme üzerinde de birçok olumsuz etkilerinin bulunduğunu belirten Uzman Diyetisyen Aslıhan Küçük, sigara içmenin vitamin ve mineral dengesini bozduğunu söyledi.
 • Sigara İçmek Vitamin Ve Mineral Dengesini Bozuyor Sigaranın bilinen sayısız zararlarının yanı sıra beslenme üzerinde de birçok olumsuz etkilerinin bulunmakta olduğunu belirten Uzman Diyetisyen Aslıhan Küçük, sigara içmenin vitamin ve mineral dengesini bozduğunu söyledi.
 • (Özel Haber ) Güpegündüz Genç Kıza Tekme Tokat Dayak Kamerada Bahçelievler’de aracını kimsenin görmeyeceği bir noktaya çeken bir kişi yanında bulunan genç kızı güpegündüz tekme tokat dövdü. Yaşanan o şiddet anları ise kameralar tarafından saniye saniye kaydedildi.
 • Genç Kıza Tekme Tokat Dayak Kamerada İstanbul Bahçelievler’de aracını kimsenin görmeyeceği bir noktaya çeken bir kişi, yanında bulunan genç kızı güpegündüz tekme tokat darp etti.
 • Annesini Pompalı Tüfekle Öldüren 17 Yaşındaki Çocuk Adliyeye Sevk Edildi Van’da eşinden boşanarak İstanbul’a gelen 35 yaşındaki annesini pompalı tüfekle vurarak öldüren 17 yaşındaki çocuk ve kadının kardeşi adliyeye sevk edildi.
 • Yeraltından Çıkan Dumanlar İtfaiyeyi Alarma Geçirdi Bahçelievler Doğu Sanayi Sitesi yakınlarında yer altından çıkan dumanlar itfaiyeyi alarma geçirdi.
 • Nef'in Ticari Üniteleri, 21 Aralık'ta Açık Artırma İle Satışta Gayrimenkul sektörünün önemli şirketi Nef, emlak yatırımı yapmak isteyenler için etkili bir satış yöntemi sunuyor. İstanbul’un en prestijli bölgelerinde yer alan Nef projelerindeki mağaza ve ofisler, 21 Aralık Perşembe günü Haliç Kongre Merkezi’nde açık artırmayla satışa sunacak.
 • Uzmanlardan 'Uyku Bozukluğu' Uyarısı Medicana Bahçelievler Hastanesi Psikiyatri Uzmanı Dr. Hacıosman: 'Eğer insanlar en az 3 ay boyunca haftada en az 3 kez uykuya dalmakta zorlanıyorsa ve dikkat, odaklanma, hafıza gibi işlevlerde zayıflama görülmeye başlandıysa bir psikiyatri hekimine tedavi için başvurulması gerekir' Medicana Bahçelievler Hastanesi Nöroloji Uzmanı Dr. Evin Canpolat: 'Uyku konusunda sürekli sorun yaşayan vatandaşlar, konuyu ihmal etmemeli ve yaşam kalitelerini artırmak için doktorlarına müracaat etmelidir'
 • İstanbul'da Kaçak Cep Telefonu Operasyonu İstanbul polisi, kaçakçılıkla mücadele kapsamında düzenlenen operasyonda 9 bine yakın kaçak cep telefonu ile çok sayıda aksesuar ve teknik malzeme ele geçirdi.
 • Ayhan Akman Ameliyat Oldu Galatasaray Yardımcı Antrenörü Ayhan Akman, burnundan ameliyat oldu.
 • Galatasaray'da Ayhan Akman'ın Burnu Kırıldı Önceki günkü idmanda aldığı darbe nedeniyle burnu kırılan Ayhan Akman, ameliyat edildi.
 • Sürücülerin Trafikte Birbirine Girdi İstanbul Bahçelievler’de meydana gelen maddi hasarlı kazanın ardından taraflar arasında kavga çıktı. Taraflar adeta dinlene dinlene yaklaşık 1 saat boyunca kavga etti.
 • Sürücülerin Trafikte Bir Saat Süren Tekme Tokat Kavgası Kamerada Bahçelievler’de meydana gelen maddi hasarlı kazanın ardından taraflar arasında çıkan kavga yaklaşık 1 saat süreyle devam etti. İlk etapta dayak yiyen sürücünün arkadaşlarını da çağırdığı olayda taraflar adeta dinlene dinlene kavga etti. Saniye saniye kameralara yansıyan kavga polis ekiplerinin gelmesiyle son buldu.
 • İçişleri Bakanı Soylu 'İl Yönetimi Kapasitesini Geliştirme Sempozyumu'na Katıldı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bir hafta içerisinde meydana gelen olayların tesadüf olmadığını belirterek, “Bizim yapmamız gereken hiçbir olayı tesadüfe bırakmamak ve işin içine bakmaktır. Bizatihi tek tek bunların üzerine gittik ne gördük işin arka planını daha yakalayamadık ama işin müsebbiplerini yakaladık” dedi.
 • 'Bir Hafta İçerisinde Meydana Gelen Olaylar Tesadüf Değil' İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bir hafta içerisinde meydana gelen olayların tesadüf olmadığını belirterek, “Bizatihi tek tek bunların üzerine gittik ne gördük işin arka planını daha yakalayamadık ama işin müsebbiplerini yakaladık” dedi.
 • 'İl Yönetimi Kapasitesinin Geliştirilmesi Sempozyumu' İçişleri Bakanı Soylu: 'Anlaşılıyor ki Türkiye'de birileri sadece dolar ve avro operasyonları yapmak istemiyor. Aynı zamanda AleviSünni meselesini kaşımak için de hem Alevi kardeşlerimizi hem de Sünni kardeşlerimizi birbiriyle karşı karşıya getirmek için bir planlamanın içinde olmuşlar' 'Bunların yerli bir akılla yapılabilmesi ihtimali de büyük bir lojistik olmadan söz konusu değildir. Lojistiğin de nereden geldiği apaçık ortadadır. Rakka'da DEAŞ'la PYD'yi kim uzlaştırıyorsa lojistiğin sahibi odur. O kadar açık ve net' 'Afrika'nın ya da Güney Amerika'nın kenarında köşesinde bir ekonomik güç kimse için sorun teşkil etmemektedir. Ama bulunduğunuz coğrafyada 15 yıl içerisinde ülkenize kazandırdığınız her artı değer, birileri için her daim ciddi bir sorun oluşturmaktadır'
 • 11. Büyükler Dünya Kuraş Şampiyonası Sona Erdi Türkiye, İstanbul'da düzenlenen şampiyonayı kadınlarda birer altın ve gümüş madalyayla tamamladı.
 • Engelli Öğrenciden Duygulandıran Hediye Şırnak'ta yaşayan engelli öğrenci Zübeyde Bayık, Şırnak Vali Yardımcısı ile İstanbul'a tayini çıkan beden eğitimi öğretmeninden aynı zamanda kendisine hediye edilen iki tekerlekli sandalyeden birini, başka bir engelli öğrenciye gönderdi Akülü tekerlekli sandalyesine İstanbul Bahçelievler'deki okulunda kavuşan Muhammet Şahin, mutluluğunu öğretmeni ve arkadaşlarıyla paylaştı Beden eğitimi öğretmeni Pınar Demiray: 'Zübeyde kızımız bize insanlığın önünde hiçbir engel olmadığını öğretti. Aslında engelli insan yoktur, engellenen insan vardır'
 • 11. Büyükler Dünya Kuraş Şampiyonası Başladı Bahçelievler Belediye Başkanı Develioğlu:'3 bin yıllık tarihi olan kuraşın, olimpiyat sporu olmasını diliyorum' AK Parti İstanbul İl Başkanı Temurci:'Kuraş sadece bir pehlivanlık, güç sporu değil, aynı zamanda ahlak ve mütevazılık sporudur'.
 • FETÖ'nün TSK Yapılanmasına 4 Tutuklama Harp Akademileri Komutanlığı personelinden sorumlu olduğu belirtilen Ramazan Aktaş'ın da aralarında bulunduğu olduğu 4 şüphelinin tutuklanmasına karar verildi Mahkemeye gönderilen savcılık sevk yazısından:'Yoğun operasyonlar sonrası yapılanma (FETÖ), farklı şekilde, kadrolarını daha darlaştırarak ve askeri yapılanmanın geneline yayılacak şekilde teşkilatlanmaya başladı''Elde edilen delillere göre yapılanmanın halen aktif olarak faaliyetlerini yürüttüğü tespit edildi'.
 • Bahçelievler'de Silahlı Kavga Açıklaması 1 Yaralı Bahçelievler'de iki grup arasında çıkan kavgada silahla vurulan bir kişi yaralandı.
 • Bahçelievler'de İki Grup Arasında Silahlı Kavga Açıklaması 1 Yaralı Bahçelievler’de iki grup arasında çıkan silahlı kavgada bir kişi yaralandı. Yaralanan kişi kendi aracıyla olay yerinden uzaklaştı. Aracın bulunduğu yere gelen sağlık ekipleri yaralıyı hastaneye kaldırdı.
 • 11. Büyükler Kuraş Dünya Şampiyonası'na Doğru Şampiyona, 23 Aralık tarihlerinde Bahçelievler Hasan Doğan Spor Kompleksi'nde yapılacak İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürü Boz:'43 ülkeden 480 sporcuyu İstanbul'da ağırlayacağız'.
 • Dünya Kuraş Şampiyonası Heyecanı 2 Aralık'ta İstanbul'da Yaşanacak 11. Büyükler Dünya Kuraş Şampiyonası, 2-3 Aralık tarihleri arasında İstanbul’da Hasan Doğan Spor Kompleksi’nde gerçekleşecek.
 • Işık İhlali Az Kalsın Bir Cana Mal Oluyordu Kırmızı ışık ihlali yapan bir sürücü, yolun karşısına geçen çocuğa çarpmaktan son anda kurtuldu. Yaşanan bu anlar saniye saniye araç kamerası tarafından kaydedildi.
 • Işık İhlali Az Kalsın Bir Cana Mal Oluyordu Kırmızı ışık ihlali yapan bir sürücü, yolun karşısına geçen çocuğa çarpmaktan son anda kurtuldu. Yaşanan bu anlar saniye saniye araç kamerası tarafından kaydedildi.
 • Cam Silmek İsterken Canından Oldu İstanbul Bahçelievler’de mutfağın camını silen kadın, 4’üncü kattan aşağı düşerek hayatını kaybetti.
 • Temizlik İçin Çıktığı Camdan Düşerek Öldü İstanbul Bahçelievler’de mutfağın camını silen kadın, 4’üncü kattan aşağı düşerek hayatını kaybetti.
 • Tavuklu Pilav Yiyene Kitap Hediye Bahçelievler'de kafe işleten Asım Toprak, evindeki kütüphanesini iş yerine taşıyarak dükkanının önündeki el arabasında sattığı tavuklu pilavdan alan müşterilerine kitap hediye ediyor Toprak: 'İşletmemiz okullar bölgesinde olduğu için faydalı bir iş yapalım diye düşündük. Bu bahaneyle de gelen müşterilere bir kitap hediye etmek istedik. Kampanyaya da 'Pilav Alana Kitap Hediye' başlığıyla başladık' 'Kendi mevcut kütüphanemizde çeşitli kitaplarımız vardı. Bunlar rafta durup bekleyeceğine bir şekilde okuyuculara iletelim istedik. Mekanımızın devamlı müşterileri bu kampanyayı beğendi. Onlar da bize destek oldu ve ellerindeki kitapları bize getirdi. Ortalama bin kitap olarak kampanyaya devam ediyoruz. Kitaplar raflarda duracağına okuyucularla buluşsun'
 • HDP Bahçelievler İlçe Başkanı M.K. Tutuklandı İstanbul'da terör örgütü PKK/KCK'ya yönelik operasyonda gözaltına alınan, aralarında HDP Bahçelievler İlçe Başkanı M.K'nın da olduğu 2 kişi tutuklandı.
 • HDP Bahçelievler İlçe Başkanı Tutuklandı Halkların Demokrasi Partisi (HDP) Bahçelievler İlçe Başkanı Mehmet Karadağ, "terör propagandası yapmak" suçundan tutuklandı.
 • Kavga Sırasında Binlerce Lira Yola Savruldu İstanbul Bahçelievler’de bir minibüs şoförü, aracına arkadan çarpan yaşlı adamı demir zincirle darp etti. Film sahnelerini aratmayan olayda yaşlı adam da minibüs şoförüne silah çekti. Bu sırada yaşı adamın cebinden binlerce lira parası yola savruldu.
 • Film Sahnelerini Aratmayan Kavga Bahçelievler’de bir minibüs şoförü, arabasına arkadan çarptığı yaşlı adamı demir zincirle dövdü. Film sahnelerini aratmayan olayda cebinden binlerce lira parası yola savrulan yaşlı adam minibüs şoförüne silah çekti. Çevredeki vatandaşlar yola savrulan paraları toplamaya koştururken yaşanan o anlar saniye saniye kameralara yansıdı.
 • Oyuncak El Bombası Paniğe Neden Oldu Bahçelievler Yenibosna’da bir alışveriş merkezinin yakınında bulunan oyuncak el bombası polisi alarma geçirdi. Güvenlik nedeniyle bir süreliğine trafiğe kapatılan D-100 Güney Yanyol, yapılan incelemelerin ardından yeniden trafiğe açıldı.
 • Türk Cerrahlar, Canlı Yayınla Yabancı Doktorlara Kurs Verdi Bilimsel Nakil Dernekleri tarafından organize edilen ’Uluslararası Böbrek Nakli Cerrahisi Kursu’ kapsamında, bir hastaya canlı yayında laparoskopik cerrahi yöntemiyle böbrek verici ameliyatı gerçekleştirildi.
 • Husumetli Olduğu Ailenin Üzerine Kurşun Yağdırdı Açıklaması 2 Yaralı Bahçelievler’de aralarında husumet bulunan iki aile yolda karşılaştı. Karşılaşma üzerine belinden silahını çıkaran bir kişi diğer ailenin üzerine kurşun yağdırdı. Olayda 2 kişi yaralandı.
 • Hızla Girdiği Kavşakta Arabaya Böyle Çarptı Bahçelievler’de bir kavşakta meydana gelen kaza güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi. 3 kişinin yaralandığı kazada araçta sıkışan bir kişi itfaiye yardımı ile çıkartıldı.
 • Evini Yaktığı İddia Edilen Vatandaşa Tepki Bahçelievler'de, 4 katlı binanın birinci katında oturan vatandaşa mahalleli evini ateşe verdiği iddiasıyla tepki gösterdi.
 • Alkollü Vatandaş Evi Yaktı, Daha Sonra Balkona Çıkıp Bağırdı Bahçelievler’de 4 katlı bir binanın birinci katında oturan alkollü bir vatandaş önce evi ateşe verdi, daha sonra balkona çıkıp bağırmaya başladı. Alev alev yanan evdeki yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürülürken, yangın sonrası mahalleli alkollü vatandaşa tepki gösterdi.
 • ''Omuz Ağrısı Kolayca Kronikleşebiliyor'' Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Uzm. Dr. Yaşar Sezen Oral, omuz ağrılarında fizik tedavinin önemi hakkında bilgiler verdi. Uzm. Dr. Oral, omuz ağrısının kolayca kronikleşebildiğini ifade etti.
 • Şirinler Çetesine Operasyon Kamerada İstanbul Bahçelievler’deki bir alışveriş merkezine düzenlenen operasyonla yakalanan "Şirinler çetesi" üyelerinin AVM’ye üst ve araç araması yapılmadan giriş yaptıkları görüntüler ortaya çıktı. Polisin operasyon anı ise kameralara yansıdı.
 • Şirinler Çetesine Düzenlenen Operasyon Anı Kamerada İstanbul Bahçelievler’deki bir alışveriş merkezine düzenlenen operasyonla yakalanan "Şirinler çetesi" üyelerinin AVM’ye üst ve araç araması yapılmadan giriş yaptıkları görüntüler ortaya çıktı. Polisin operasyon anı ise kameralara yansıdı.
 • İstanbul'da Bitcoin Gaspçılarına Siber Operasyon Bitcoin hesabı olanları silahla tehdit eden ve hesaplarındaki paraları gasp ettikleri öne sürülen 4 kişi gözaltına alındı Şüphelilerin, mağdurlardan gasp ettikleri iddia edilen 12 milyon lira değerindeki yaklaşık 450 Bitcoin'e el konuldu Şüphelilerden G.S'nin 10 ayrı davadan 30 yıl kesinleşmiş hapis cezası, U.K'nın 3 arama kaydı olduğu, sahte kimlik kullanan H.Ö'nün ise tutuklu bulunduğu Kandıra Cezaevinden firar ettiği ortaya çıktı
 • 'Şirinler' Çetesi Üyeleri Adliyeye Sevk Edildi İstanbul Bahçelievler’de geçtiğimiz günlerde bir alışveriş merkezine düzenlenen operasyonla yakalanan ’Şirinler’ adlı organize suç örgütü üyeleri, emniyetteki işlemlerinin ardından bu sabah adliyeye sevk edildi.
 • Alışveriş Merkezindeki Operasyon 'Şirinler' olarak bilinen organize suç örgütüne yönelik operasyonda gözaltına alınan 13 kişi adliyeye sevk edildi.
 • Çevredekilere Aldırmadan Lastiği Çaldılar İstanbul Bahçelievler’de 2 hırsız, park halindeki bir otomobilin bagajındaki malzemeleri ve stepne lastiği çevredekileri umursamadan çaldı. Güvenlik kameralarına saniye saniye yansıyan olayda, hırsızların rahatlığı “bu kadarına da pes” dedirtti.
 • Otomobilin Bagajındaki Stepne Lastiği Çaldı Bahçelievler Kocasinan’da 2 hırsız, park halindeki bir otomobilin bagajındaki malzemeleri ve stepne lastiği vatandaşları umursamadan gözleri önünde çaldı. Güvenlik kameralarına saniye saniye yansıyan olayda, hırsızların rahatlığı “bu kadarına da pes” dedirtti.
 • İSKİ'nin 2018 Bütçesi Onaylandı İSKİ Genel Müdürü Turan: '2018 yılı bütçemiz ise 7 milyar 436 milyon 446 bindir. Bu rakamlar; İSKİ'nin dünya çapında güvenilir bir kurum olduğunu idari ve mali açıdan bir kez daha ispatlamaktadır'
 • Kadın Voleybol Maçında Şiddet Türkiye 1. Lig Bayanlar Voleybol Ligi'nde YeşilyurtBahçelievler Voleybol arasında oynanan maçta çıkan olaylarda konuk takım başkan vekili ve idari menajeri Büşra Yalçın darp edildi Bahçelievler Voleybol Kulübü Başkanı ve Antrenörü Fatih Alper Tuncal'ın tribünden atılması seyircilerin çektiği görüntülere yansıdı
 • Kireçlenmede Tedavi Yöntemi Açıklaması 'Kök Hücre' Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Levent Aslan, kireçlenmede ’Kök Hücre’ tedavi yöntemi hakkında bilgiler verdi.
 • Öğle Bülteni Günün gelişmelerini sizin için derledik.
 • Güvenlik Kamerasına El Sallayarak İçeri Girdiler İstanbul Bahçelievler’de hırsızlar, girdikleri dairede ev sahibi ile burun buruna geldi. Güvenlik kameraları tarafından görüntülenen şahısların binaya girerken kameraya el sallayacak kadar rahat olması ise bu kadarına da pes dedirtti.
 • (Özel Haber ) Hırsızlar Girdikleri Dairede Ev Sahibi İle Karşılaştı Bahçelievler’de, hırsızlar girdikleri dairede ev sahibi ile burun buruna geldi. Güvenlik kameraları tarafından görüntülenen şahısların binaya girerken kameraya el sallayacak kadar rahat olması ise bu kadarına da pes dedirtti.
 • Gomis'ten Anlamlı Davranış Galatasaray'ın Fransız forveti, kanser hastası çocukları tedavi gördükleri hastanede ziyaret etti Golcü futbolcu Gomis: 'Buraya Galatasaray'ın elçisi olarak geldim. Bunun, Galatasaray'ın değerlerine uygun olduğunu düşünüyorum. Galatasaray; dostluk, paylaşım ve yardımlaşma demek'
 • Gomis'ten kanser hastası çocuklara anlamlı destek Galatasaray’ın Fransız golcüsü Bafetimbi Gomis, Bahçelievler’deki Madical Park’ta kanser hastası çocukları ziyaret etti.
 1  2  ...  20  21 

ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !