BAĞCILAR HABERLERİ / İstanbul

 • Bağcılar'da Çocuklar Pİ'nin Doğum Gününü Kutladı 14 Mart Dünya Pİ Günü dolayısıyla Bağcılar Belediyesi Enderun Yetenekli Çocuklar Merkezi’nde gerçekleştirilen 'Happy Pİ Day' etkinliğinde öğrenciler, 'Pİ' için şiirler yazdı, resimler çizdi, maskeler yaptı ve tiyatro oyunları sergiledi.
 • Enderunlu Çocuklar Pİ'nin Doğum Gününü Kutladı 14 Mart Dünya Pİ Günü, Bağcılar Belediyesi Enderun Yetenekli Çocuklar Merkezi’nde gerçekleştirilen “Happy PİDay” etkinliğiyle kutlandı. Matematikçilerin Bayramı olarak da bilinen ve resimler çizilen, maskeler yapılan, tiyatro oyunları sahnelenen bu özel günde en çok dikkat çeken ise bir öğrencinin Pİ için yazdığı şiir oldu.
 • Bağcılarlı Çocuklar İşaret Dili İle İstiklal Marşı Okudu İstiklal Marşı'nın kabulünün 97'nci yılında, Bağcılar Belediyesi Bilgi Evi'nde eğitim gören bin 380 öğrenci, işaret diliyle İstiklal Marşı okudu.
 • Bin 380 Çocuk İşaret Diliyle Okudu Açıklaması Rekor Geldi ! İstiklal Marşı’nın Milli Marş olarak kabulünün 97’nci yıl dönümünde İstanbul Bağcılar’da bin 380 çocuk, işaret diliyle İstiklal Marşı’nı okuyarak rekor kırdı.
 • Bin 380 Çocuk İşaret Diliyle İstiklal Marşı'nı Okudu, O Anlar Havadan Görüntülendi İstiklal Marşı’nın Milli Marş olarak kabulünün 97’nci yılında Bağcılar’da bin 380 çocuk işaret diliyle İstiklal Marşı’nı okuyarak rekor kırdı. Çocukların 6 ay hazırlanarak büyük bir uyumla gerçekleştirdiği gösteri havadan görüntülenirken, yüzlerce çocuk insan zinciri oluşturarak Afrin yazıp, Türk bayrağı oluşturdu.
 • Hamile Kediyi Yere Vurup Tekmeledi İstanbul Bağcılar’da hamile kediyi yerden yere vuran şahıs, güvenlik kameralarına yansıdı. Dehşet görüntüleri hayvanseverlerin büyük tepkisine neden oldu.
 • Hamile Kediyi Yerden Yere Vurarak Tekmeledi Bağcılar’da hamile kediyi yerden yere vuran şahıs, güvenlik kameralarına yansıdı. Dehşet görüntüleri hayvanseverlerin büyük tepkisine neden oldu.
 • Yabancı Kadın Yöneticiler, Bağcılar'ı Ziyaret Etti Yabancı kadın yöneticiler, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Bağcılar Belediyesi Kadın ve Aile Kültür Sanat Merkezi'ni ziyaret etti.
 • Türk Dünyasının Kadın Yöneticileri Bağcılar'da Ağırlandı Türk dünyasının 7 ülkesinden gelen 16 yerel yönetici, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Bağcılar Belediyesi Kadın ve Aile Kültür Sanat Merkezi’ni ziyaret etti. Kurslar ve kadınlara sunulan hizmetler hakkında bilgi alan Moldovalı belediye başkanı, aynı birimden kendi ülkelerine açmak istediklerini söyledi.
 • Bağcılar'da Silahlı Saldırı Açıklaması 1 Yaralı Bağcılar'da 19 yaşında bir genç, sokak ortasında uğradığı silahlı saldırı sonucu yaralandı.
 • Öfke Kontrolü Ve Kadına Şiddete Karşı İnternet Seminerli Çözüm Bağcılar Belediyesi Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Halk Kütüphanesi'nde öfke kontrolü ve kadına yönelik şiddete karşı düzenlenen internet seminerlerinin büyük ilgi gördüğü bildirildi.
 • İlaç Kaçakçılarına Operasyon Açıklaması 5 Gözaltı İllegal reçete düzenleyerek ilaç kaçakçılığı yaptıkları öne sürülen bir şebekeye düzenlenen operasyonda 3’ü yabancı uyruklu 5 kişi yakalandı. Yapılan baskınlarda, yasa dışı yollarla yurt dışına çıkarılmaya çalışılan psikolojik tedavilerde kullanıldığı belirlenen 150 bin 820 hapa el konuldu.
 • İstanbul'da Kaçak İlaç Operasyonu Yasa dışı yollarla yurt dışına gönderilmeye çalışılan ve yeşil reçeteyle satılma zorunluluğu olan 150 bin 820 hap ele geçirildi.
 • Öfke Kontrolü Ve Kadına Şiddete Karşı Webinar'lı Çözüm “Herkes için Kütüphane” projesi kapsamında Bağcılar Belediyesi Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Halk Kütüphanesi’nde öfke kontörlü ve kadına şiddete kadar önemli konularda vatandaşlar webinarlar (internet seminerleri) sayesinde bilgilendiriliyor. Gün boyu dolup taşan kütüphanedeki bu hizmet büyük ilgi görüyor.
 • AK Parti Milletvekili Yeneroğlu Açıklaması 'Almanya'da Müslümanlara Yönelik Her Gün 10'Un Üzerinde Saldırı Var' Almanya’da dün bir caminin molotoflu saldırıya uğraması ile ilgili açıklama yapan AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, "Her gün Almanya’da müslümanlara yönelik 10’un üzerinde saldırı var" dedi.
 • İstiklal Marşı'nı İşaret Diliyle Okuyarak Rekor Denemesi Yapacaklar Bağcılar Belediyesi'nin Bilgi Evleri'nde eğitim gören bin 380 öğrenci, İstiklal Marşı'nı işaret diliyle okuyarak rekora imza atmayı hedefliyor.
 • Bin 380 Çocuk İşaret Diliyle İstiklal Marşı Okuma Rekor Denemesi Yapacak İstiklal Marşı’nın kabul edilişinin 97’nci yılında Bağcılar Belediyesi ilginç bir rekor denemesine ev sahipliği yapacak. Bilgi Evleri’nde eğitim gören bin 380 öğrenci işaret diliyle İstiklal Marşı’nı okuyarak farklı bir rekora imza atacak.
 • Bağcılar'da Kadınlara 25 Bin Sümbül Bağcılar Belediyesi'nce, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlamaları kapsamında, kadınlara sümbül dağıtıldı.
 • Bağcılar'da Kadınlar Günü'nde 25 Bin Adet Sümbül Dağıtıldı Bağcılar Belediyesi tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde kadınlara 25 bin adet Sümbül dağıtıldı. Ancak kadınlara sümbül dağıtım etkinliğine erkekler yoğun ilgi gösterdi. Kalabalıkta kuyruğa giren erkeklerden kimi çalışan eşine sürpriz yapmak için kimi de hasta eşine moral olsun diye sümbül aldı.
 • Kadınlar Hikayelerini Kitapta Topladı Bağcılar Belediyesi'nin düzenlediği 'Şefkatli Kalemler Öykü Yazarlığı Atölyesi'nde yazarlık eğitimi gören 14 kadın, hikayelerini anlattıkları 'Bizim Öykülerimiz' kitabını çıkardı Bağcılar Belediye Başkanı Çağırıcı: 'Cennetin ayaklarının altına serildiği, hayatın her alanında önceliklerin içerisinde gördüğümüz kadınlarımızı sürekli hatırlamak, saygı ve sevgide onları ön planda tutmanın bizim inancımız gereği olduğunu düşünüyorum. Hayatın her alanında anaları ve kadınları görürsünüz' Atölyeye katılan Toraman: 'Burada hem aile ortamında tecrübelerimizi paylaştık hem de Peygamber Efendimiz'in 'Bilgiyi yazı ile pekiştirin' emrine uyup, kaleme aldık. Çünkü söz uçar ama yazı kalır. Bu kitaplar bizim hikayelerimizin vücuda gelmiş hali'
 • TEM'de Seyir Halindeki Otomobil Alev Alev Yandı İstanbul’da TEM otoyolu İSTOÇ mevkiinde seyir halindeki bir otomobil alev alev yandı. Otoyoldaki yangın nedeniyle trafik kilitlendi.
 • Bağcılarlı Kadınlardan 'Bizim Öykülerimiz' Kitabı Bağcılar Belediyesi’nin düzenlediği Şefkatli Kalemler Öykü Yazarlığı Atölyesi’nde eğitim gören ve çoğu ev hanımı olan 14 kadın, 17 öyküden oluşan “Bizim Öykülerimiz” isimli kitabı çıkardı. Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı ve gazeteci-yazar Nagehan Alçı da lansmana katıldı.
 • 'Afrin'de Amerikalılar Yüzlerini Gizlese De Şişkin Bacaklarından Tanırım' Güvenlik uzmanı Yarar: 'Teröristler çoğunlukla silahı omuzundan sarkıtır özel eğitim alanlar ise göğsünde çapraz şekilde tutar. Bacak yapılarına bakıyorum normalden bayağı kaslı. Teröristler, bacak kasları kuvvetli olacak araziden gelmiyor. Bildiğiniz çöl burası. Çöl arazisindeki adamın bacaklarını kuvvetlendirmeye gerek yok ki. Ama Amerikalılar ve yabancı özel askerler çok fazla spor yaptıkları için bacak kasları çok fazla şişkin oluyor'
 • Mete Yarar Açıklaması 'Afrin'de Amerikalılar Yüzünü Gizlese De Şişkin Bacaklarından Tanırım' Güvenlik Uzmanı Mete Yarar, Bağcılar Belediyesi’nin düzenlediği programda Afrin Operasyonu’nu ve Türkiye’nin bölgedeki geleceğini anlattı. Sadece terör örgütü değil yedi düvele karşı savaşıldığını söyleyen Yarar, “Son zamanlarda yüzlerini gizleyen adam sayısı artmaya başladı. Her yerini de kapatsa duruşundan silah tutuşundan, hareketlerinden tanırım. Bacak yapılarına bakıyorum normalden baya kaslı. Çöldeki terörist bacaklarını kuvvetlendirmez. Ama Amerikalılar çok fazla spor yaptıkları için bacak kasları çok fazla şişkin oluyor” dedi.
 • TEM'de Seyir Halindeki Otomobil Alev Alev Yandı TEM otoyolu İSTOÇ mevkiinde seyir halindeki bir otomobil alev alev yandı. Otoyoldaki yangın nedeniyle trafik kilitlendi.
 • 'Vicdan Konvoyu'na Bağcılar'dan 45 Kadın Katıldı Suriye’de 7 yıldır devam eden savaşta hapsedilen ve işkence gören kadınların özgürlüklerini talep etmek için oluşturulan Uluslararası Vicdan Konvoyu’na Bağcılar’dan aralarında Bağcılar Belediyesi Kadın Meclisi üyelerinin de bulunduğu 45 kadın katıldı. Eylemin sembolü olan oyalı yazmaları takıp otobüse binen aktivistleri, çocukları ve eşleri el sallayarak uğurladı.
 • (Özel) Doktorların 'Yaşamaz' Dediği Burak Kaan Fizyoterapi İle Hayata Tutundu "Doktorların fazla yaşamaz" dediği Serebral Palsi (Beyin Felci) olan oğlu Burak Kaan’ı hayata bağlayan emekli polis memuru anne Serpil Atik, verdiği mücadeyle örnek oldu. 13 yaşındaki Burak Kaan gördüğü tedaviyle artık hem oturabiliyor hem yemek yiyebiliyor hem de yürüyebiliyor.
 • İstanbul'da Uyuşturucu Operasyonu Kağıthane, Bağcılar ve Kartal'da düzenlenen operasyonlarda 40 kişi gözaltına alındı.
 • 'Beklenen İstanbul Depreminde Gönüllü Ekiplerin Rolü' Tatbikatı AYA Arama Kurtarma Ekibi, Bağcılar Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde, öğrencilerin katılımıyla deprem tatbikatı gerçekleştirdi AYA Arama Kurtarma Ekibi Başkanı Güngör: 'Beklenen depreme hazırlıklı olabilmemiz için bilhassa annebabaların deprem konusunda daha titiz davranması ve tatbikat çalışmalarımıza katılmaları gerekiyor'.
 • Emekli Kadın Polis, Engelli Çocuğunu Hayata Bağladı Bağcılar'da emekli polis Serpil Atik, 13 yıl önce Serebral Palsili olarak dünyaya gelen ve doktorların 'Yaşamaz' dediği oğlunun uzun uğraşlar sonunda önce emeklemesini sonra yürümesini sağladı Atik'in başarı hikayesi, Bağcılar Belediyesi Başak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde tedavi gören engellilerin ailelerine örnek gösteriliyor.
 • Emekli Kadın Polis, Doktorların 'Yaşamaz' Dediği Çocuğunu Hayata Bağladı Emekli polis Serpil Atik, doktorların “Fazla yaşamaz. Ne kendini yor ne de paranı harca” deyip evine gönderdikleri doğuştan Serebral Palsi (Beyin felci) hastası olan çocuğunu hayata bağladı. Gündüz polislik yapan gece çocuğuna bakan Atik, uzun uğraşlar sonunda “Yaşamaz” denilen oğlu Burak Kaan’ın önce emeklemesini sonra yürümesini sağladı. 13 yaşına gelen ve anaokuluna giden Burak Kaan, artık hem oturabiliyor hem yemek yiyebiliyor hem de yürüyebiliyor.
 • İstanbul'da Cinayet Ve İntihar Bağcılar'da tartıştığı karısını silahla öldüren kişi intihar etti.
 • İstanbul'da Koca Dehşeti Açıklaması 2 Ölü İstanbul Bağcılar’da çıkan karı koca tartışmasında sinirli koca önce eşine kurşun yağdırdı ardından aynı silahla kendini vurdu. Sokak ortasında gerçekleşen olayda mahalleli büyük korku yaşadı.
 • Bağcılar'da Karı Koca Kavgası Kanlı Bitti Açıklaması 2 Ölü İstanbul Bağcılar’da çıkan karı koca tartışmasında sinirli koca önce eşine kurşun yağdırdı ardından aynı silahla kendini vurdu. Sokak ortasında gerçekleşen olayda mahalleli büyük korku yaşarken karı kocanın cenazeleri Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı.
 • UNESCO Ödüllü Sanatçı Bilgi Evi'nin Minik Müzisyenlerine Hayran Kaldı Müzik konusunda yetenekli 27 çocuk, Bağcılar Belediyesi Bilgi Evleri’ndeki 2 aylık eğitimin ardından “Hikayelerle Türküler” isminde bir konser verdi. Programda hikayenin önce sözlü anlatımı gerçekleştirildi sonra da türküsü seslendirildi. Etkinliğe katılan UNESCO ödüllü halk ozanı Maksut Koca (Feryadi) minik müzisyenleri çok beğendi.
 • Çocuk Korosu 'Hikayelerle Türküler' Başlıklı Konser Verdi Müzik konusunda yetenekli 27 çocuk, Bağcılar Belediyesi Bilgi Evleri'ndeki 2 aylık eğitimin ardından "Hikayelerle Türküler" başlıklı konserde sahne aldı.
 • Futbol Açıklaması Toplu Sonuç TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de 25. hafta mücadelesi, oynanan maçlarla start aldı
 • Tuvaller, Engellerin Kaldırılması İçin Boyanacak Türkiye Beyazay Derneği ve Bağcılar Belediyesi iş birliğiyle engellilerin yeteneklerinin keşfedilmesi amacıyla 'Bu Tuval Senin' yarışması düzenlendi.
 • İstanbul'da Sağanak Ve Dolu Yağışı İstanbul'da sağanak ve dolu yağışı, hayatı olumsuz etkiledi.
 • Bağcılar'da 'Cami Gençlik Buluşması' İstanbul Müftüsü Yılmaz, sabah namazında gençlerle bir araya geldi.
 • Deprem Tatbikatı Öğrencileri Heyecanlandırdı Depreme okulda yakalanma durumunda öğrencilerin neler yapacağı konusunda bilgilendirilmesi amacıyla Bağcılar Şükrü Savaşeri Ortaokulu’nda tatbikat yapıldı. Tatbikatta senaryo gereği okulda mahsur kalan öğrenciler itfaiye, AFAD ve YARKUR ekiplerinin operasyonuyla sağ salim kurtarıldı. Tatbikat sırasında öğrenciler heyecanlı dakikalar yaşadı.
 • Bağcılar'da Uyuşturucuyla Mücadele Toplantısı Bağcılar'da kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşlarının katılımıyla uyuşturucuyla mücadelede izlenecek stratejilerin ele alındığı istişare toplantısı yapıldı.
 • Bağcılar'da Hemşehri Derneklerine Uyuşturucu Uyarısı Bağcılar’da kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşları uyuşturucuya karşı topyekün savaş açtı. İzlenecek yolla ilgili yapılan istişare toplantısında Kaymakam Mustafa Eldivan, “Bu konuda kimsenin gözünün yaşına bakmayız” derken Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı da “Bu illete bulaşan kişi neticede birilerinin hemşehrisi veya tanıdığı. Derneklerimiz emniyetle ve bizle işbirliği yaparsa çok yararlı olur” diye konuştu.
 • Kanserli Eşini Döverek Hastanelik Etti 17 yıldır cilt kanseriyle mücadele eden 26 yaşındaki eşiyle, “Seninle bir gün ömre bedel” diyerek evlenen adam, “Hastalığından bıktım. İntihar et" dediği eşini döverek hastanelik etti, ardından da kayıplara karıştı.
 • Herkesin Aşkını Konuştuğu Adam Kanserli Eşini Döverek Hastanelik Etti 17 yıldır cilt kanseriyle mücadele eden 26 yaşındaki Yeşim Gökyar Kazan, geçtiğimiz aylarda severek evlendiği Orhan Kazan, tarafından darp edildi. 56 kilodan 42 kiloya düşen kanserli kadın 1.5 haftadır hastanede tedavi görürken, eşine dövdüğü iddia edilen Orhan Kazan ise kayıplara karıştı.
 • GRAFİKLİ - Futbol Açıklaması Haftanın Programı Spor Toto Süper Lig'e 24. hafta maçlarıyla devam edilecek Spor Toto 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de ise 25. hafta karşılaşmaları oynanacak
 • Vali Dağlı, Bağcılar Belediyesi Engelliler Sarayı'nı Gezdi Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Bağcılar Belediyesi Engelliler Sarayı’nı gezip incelemelerde bulundu. Engelliler Sarayı’nın örnek alınacak bir kurum olduğunu söyleyen Dağlı, “Hem yapısı hem de işletmesiyle ilgili örnek bir tesis. Buranın minyatürünü Düzce’de yapmayı planlıyoruz. Mimar, mühendis ve plancı arkadaşlar incelemelerde bulundu” dedi.
 • FETÖ'nün Doğan Medya Center'ı İşgal Davası Darbe girişimi sırasında, Bağcılar'daki Doğan Medya Center'ın işgal edilerek yayınının kesilmesi ve çıkan olaylarda bir kişinin şehit edilmesine ilişkin, 3'ü tutuklu 19 sanığın yargılandığı davanın görülmesine devam edildi Mahkeme heyeti, tutuklu sanıkların bu hallerinin devamına karar vererek duruşmayı erteledi.
 • FETÖ'nün Doğan Medya Center'ı İşgal Davasında Mütalaa Darbe girişimi sırasında, Bağcılar'daki Doğan Medya Center'ın işgal edilerek yayınının kesilmesi ve çıkan olaylarda bir kişinin şehit edilmesine ilişkin, 3'ü tutuklu 19 sanığın yargılandığı davada, cumhuriyet savcısı esasa ilişkin mütalaasını sundu Mütalaada, tutuklu 3 eski subayın 'anayasayı ihlal' suçundan ağırlaştırılmış müebbet ve 'haberleşmenin engellenmesi' suçundan 7 yıl altışar aya kadar hapisle cezalandırılması, 2 eski astsubay ve 14 erin de beraatine karar verilmesi istendi Tutuklu sanık Süleyman Ahmet Kaya hakkında ayrıca 'kasten öldürme' suçundan ağırlaştırılmış müebbet, tutuklu sanık Mehmet Akif Aslan hakkında 'konut dokunulmazlığının ihlali' suçundan 4,5 yıla kadar hapis cezası talep edildi.
 • Maskeli, Silahlı, Çelik Yelekli Gaspçılar Kamerada İstanbul Bağcılar’da bir dernekte müşterilerin para ve cep telefonlarını çalan yüzleri maskeli, silahlı ve çelik yelekli 9 kişilik gasp çetesinin 5 üyesi tutuklandı. Gaspçıların derneğe girdiği ve bir süre sonra çıktığı anlar güvenlik kameralarına yansıdı.
 • Bağcılar'da Bir Dernekte Müşterileri Gasp Eden Çete Kamerada Bağcılar’da bir dernekte müşterilerin para ve cep telefonlarını çalan yüzleri maskeli, silahlı ve çelik yelekli 9 kişilik gasp çetesinin 5 üyesi tutuklandı. Gaspçıların derneğe girdiği ve bir süre sonra çıktığı anlar güvenlik kameralarına yansıdı.
 • İstanbul'da Organize Suç Örgütü Operasyonu Bağcılar'da bir dernekte bulunan kişilerin para ve cep telefonlarını silah tehdidiyle gasbettiği iddiasıyla gözaltına alınan 6 şüpheliden 5'i tutuklandı.
 • Necmettin Erbakan, Bağcılar'da Anıldı Anma etkinliğinde gazeteci yazar Ekrem Kızıltaş ve ÖNDER Kurucu Başkanı İbrahim Solmaz, Erbakan'ı ve 28 Şubat sürecinde yaşananları anlattı.
 • İmam Hatipliler Necmettin Erbakan'ı Unutmadı Eski Başbakanlardan Prof. Dr. Necmettin Erbakan, vefatının 7’nci yılında Bağcılar Belediyesi tarafından düzenlenen programla anıldı. İmam hatipli gençlerin yoğun ilgi gösterdiği anma etkinliğinde gazeteci-yazar Ekrem Kızıltaş ve ÖNDER Kurucu Başkanı İbrahim Solmaz, siyasetten kişiliğine kadar her yönüyle Erbakan’ı ve 28 Şubat sürecinde yaşananları anlattı.
 • Bağcılar'da Zincirleme Trafik Kazası Açıklaması 10 Yaralı TEM Otoyolu İstoç ayrımında 3 aracın karıştığı kazada yaralanan 10 kişi, hastanelerde tedavi altına alındı.
 • Kontrolden Çıkan Minibüs 4 Araca Çarptı Açıklaması 5 Yaralı İstanbul Bağcılar’da kontrolden çıkan minibüs, karşı şeride geçerek 4 araca çarptı. Kazada 3’ü ağır 5 kişi yaralandı.
 • Batışehir Bağlantı Yolunda Feci Kaza Kamerada İstanbul Bağcılar’da Batışehir bağlantı yolunda meydana gelen feci kaza, güvenlik kameralarına yansıdı.
 • Bağcılar'da Kontrolden Çıkan Bir Minibüs 4 Araca Çarptı Açıklaması 5 Yaralı Bağcılar’da şoförünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği bir minibüs karşı şeride geçerek 4 araca çarptı. Kazada 3’ü ağır 5 kişi yaralandı.
 • (Özel) Batışehir Bağlantı Yolunda Feci Kaza Kamerada Bağcılar’da Batışehir bağlantı yolunda meydana gelen feci kaza, güvenlik kameralarına yansıdı.
 • Aileler, 'Mavi Balina'Ya Karşı Uyarıldı Bağcılar Belediyesi tarafından düzenlenen “Başımda Kavak Yelleri Lütfen Beni Anla” isimli seminerde çocukları intihara sürükleyen “Mavi Balina” oyunu konusunda aileler uyarıldı. Oyunun cazibesine kapılan çocukların geri dönüşü olmayan tehlikeli bir yola girdiğini söyleyen Henden, “Anne baba çocuğunun sanal dünyada neler yaptığını, hangi siteleri ziyaret ettiği ve kimlerle görüştüğünü mutlaka takip etmelidir. En temel sorun iletişimsizlik ” dedi.
 • Hocalı Katliamı'nın 26. Yıl Dönümünde Azerbaycan Dostluk Parkı Açıldı İstanbul Bağcılar ilçesinde Hocalı Katliamı'nın 26. yıl dönümünde Azerbaycan Dostluk Parkı ve Hocalı Katliam Anıtı açıldı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Hasanov: 'Bizim kardeşliğimizin temelinde kader birliği vardır. Bu kader birliği çok büyük bir temeldir. Bu dostluk parkı da gelecek nesilleri birbirine bağlayacak. Biz tek millet iki devletiz'
 • Azerbaycan Dostluk Parkı Ve Hocalı Katliamı Anıtı'nın Açılışı Gerçekleştirildi İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Azerbaycan Dostluk Parkı ve Hocalı Katliamı Anıtı’nın açılışı gerçekleştirildi. 33 bin metrekare alan üzerine kurulan park, vatandaşın birçok bakımdan ihtiyacını karşılayacak.
 • Kermeste Toplanan Yardımlar Bangladeş Ve Kenyalılara Hayat Oldu Bağcılar Belediyesi Kadın Meclisi tarafından hayırseverlerin de desteği ile Bangladeş ve Kenya için yardım kermesi düzenlendi. Cam eşyadan, yöresel yemeklere kadar çeşitli ürünlerin satışının yapıldığı kermesten elde edilen gelirler, su sıkıntısı yaşanan Bangladeş ve Kenyalılara hayat oldu.
 • Küreselleşme Ve Kent Ağları Buluşması Gerçekleştirildi Marmara Belediyeler Birliği’nin düzenlediği “Küreselleşme ve Kent Ağları Buluşması”nda konuşan Marmara Belediyeler Birliği Başkan Vekili ve Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, “Kentler artık hiç olmadığı kadar dünyaya yön vermeye başladı. Ekonomiden siyasete, mimariden çevreye, kültürden göçe, hayatın her alanında, kentler belirleyici konumdadır” dedi.
 • 'Küreselleşme Ve Kent Ağları Buluşması' Marmara Belediyeler Birliği Başkanvekili ve Bağcılar Belediye Başkanı Çağırıcı: 'Kamu kurumları ve özel sektörün karar mekanizmaları kentlerde bir araya geliyor. Bu da kentleri politik ve ekonomik güç merkezlerine dönüştürüyor. Tüm küreselleşen şehirler gibi, İstanbul da bu süreçten payını, avantajlarını ve dezavantajlarını alıyor. İşte tam da bu noktada doğru yönetimin yani bizim omuzlarımıza yüklenmiş olan sorumluluğun önemi ortaya çıkıyor'
 • (Özel) Bağcılar'da Asbest Testi Yapılmadan Bina Yıkımı Yapılmıyor İstanbul’da kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında binaların yıkımı sürerken, çalışmalar sırasında oluşabilecek asbest tehlikesi de son günlerde yeniden tartışma konusu oldu. Kanserojen özelliğe sahip olan ve birçok hastalığa neden olan asbestin insan sağlığını etkilememesi için ise Bağcılar’da denetimler arttırıldı.
 • Kurtuluş Savaşı'nın Fenerbahçeli Kahramanları Engellileri Duygulandırdı Bağcılar Belediyesi Engelliler Sarayı’nda eğitim gören 25 kursiyer, Fenerbahçe Spor Kulübü Müzesi ve Ülker Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’nu gezdi. Gezi boyunca adeta zamanda yolculuk yapan engelliler, Kurtuluş Savaşı’nda cepheye silah taşıyan Fenerbahçeli kahraman sporcuların bal mumu heykeli karşısında duygulandı.
 • 15 Temmuz Gazisi Sabri Gündüz Ameliyat Oldu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ''Tanıdığım 2 Sabri var'' diyerek hikayesini anlattığı 15 Temmuz Gazisi Sabri Gündüz'ün, gerçekleştirilen ameliyatla sağ bacağının dizden altı kesildi.
 • Hocalı Katliamı'nda Hayatını Kaybedenler Tiyatro Oyunuyla Anıldı Azerbaycan’ın Dağlık Karabağ bölgesindeki Hocalı Kasabası’nda 26 yıl önce Ermeni kuvvetleri tarafından katledilen 613 kişi, Bağcılar Belediyesi’ Kadın ve Aile Kültür Sanat Merkezi’nde sahnelenen ‘’Adsız Kadın’’ adlı tiyatro oyunuyla anıldı.
 • Çöp Kamyonu Devrildi Açıklaması 2 Yaralı Bağcılar Belediyesi'ne ait çöp kamyonunun devrilmesi sonucunda 2 kişi yaralandı.
 1  2  ...  49  50 

ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !