AVCILAR HABERLERİ / İstanbul

 • Gözleri Hep O Işıklarda Kimi zaman İstanbul'un dar sokaklarında, kimi zaman gökdelenlerinde mücadele eden, bazen bir kediyi ağaçtan indirirken veya bir köpeği kuyudan çıkarırken, insanları canları pahasına alevlerin arasından alırken hayata dokunan itfaiyeciler, 7 gün 24 saat göreve çıkmak için istasyonda 3 ayrı renkte yanan ışığı gözlüyor Güne dua ile başlayan, en az bir saat spor yaparak kondisyonlarını koruyan itfaiye erleri, 'sarı' ışıkta küçük, 'yeşil' ışıkta tahliye gerektiren, 'kırmızı' ışıkta da büyük yangınlara müdahale etmek için hazır kıta bekliyor İstanbul İtfaiyesi, 15 milyon nüfuslu kentte 4 bin personeliyle 5 dakika 23 saniye olan yangına müdahale süresiyle, 12 bin itfaiyecinin görev yaptığı 8 milyon nüfuslu New York'u solladı.
 • (Özel) Bu İlçeyi Kadınlar Yönetiyor Marmara Bölgesinin tek kadın Belediye Başkanı Handan Toprak Benli, projeleri hayata geçirirken kadınlara pozitif ayrımcılık yapıyor. Belediyede her alanda kadınlara iş fırsatı sunulduğunu belirten Benli," Kadınların sosyal hayattan kopmamaları için iş saatleri özel olarak düzenleniyor. Çok kadının belediye başkanlığına talip olmasını istiyorum. Kadınların mutlaka siyasetle ilgilenmesi gerekiyor"" dedi.
 • İstanbul'da Sahte Bandrollü Bira Operasyonu Avcılar'da bir depoya düzenlenen operasyonda sahte bandrollerle defalarca doldurdukları bira fıçılarını sattıkları iddiasıyla 2 kişi gözaltına alındı.
 • Yıllık 118 Milyonluk Alkol Bandrolü Kaçakçılığına Operasyon İstanbul Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele ekipleri, yıllık 118 milyon Türk Lirasını bulan alkollü fıçı bira bandrolünde yapılan kaçakçılıkla ilgili 2 şüpheliyi gözaltına aldı. Yapılan operasyonda etiketle vergi kaçakçılığı yapan şahısların biraları, lüks otel ve eğlence mekanlarına da sattığı öğrenildi.
 • Müezzinoğlu'nun Acı Günü Eski Sağlık Bakanı ve AK Parti Bursa Milletvekili Müezzinoğlu'nun vefat eden kayınvalidesi Halide İsmail son yolculuğuna uğurlandı.
 • Mehmet Müezzinoğlu'nun Acı Günü Sağlık ile Çalışma Sosyal Güvenlik Eski Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu’nun kayınvalidesi Halide İsmail hayatını kaybetti.
 • Çatıya Çıktı. Yoldan Geçen Araçlara Kiremit Attı İstanbul Avcılar’da evinin çatısına çıkan bir adam, iddiaya göre yoldan geçen araçlara ’korsan taksi’ diyerek kiremit fırlattı. Eksi 3 derece çatıdan oturan adam, 3 saatlik ikna sonucu gözaltına alındı.
 • Kamyona Yüklü Trafo Yola Devrildi, Trafik Yoğunluğu Oluştu E-5 Otoyolu Sefaköy mevkiinde kamyona yüklü olan trafonun yola devrilmesinden dolayı yolda trafik yoğunluğu oluştu.
 • (Özel) Çatıya Çıkıp, 'Korsan Taksi' Dediği Araçlara Kiremit Fırlattı Avcılar’da evinin çatısına çıkan bir adam, iddiaya göre yoldan geçen araçlara ’korsan taksi’ diyerek, kiremit fırlattı. Eksi 3 derece çatıdan oturan adam, 3 saatlik ikna sonucu gözaltına alındı.
 • Kamyona Yüklü Trafo Yola Devrildi D100 karayolunda kamyona yüklü trafonun devrilmesi sonucu yola dökülen yağ nedeniyle trafik yoğunluğu oluştu.
 • Nabi Kırmızı Açıklaması 'Sağlık Meslek Liselerine Olan Talep Artacak' Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan geçen hafta Kahramanmaraş’ta yaptığı konuşmasında sağlık meslek liseleri üzerine yaptığı konuşma; öğrenciler, veliler ve okullar tarafından memnuniyetle karşılandı. Doğa Hastanesi ve Mesleğim Sağlık Meslek Lisesi Yönetim Kurulu Başkanı Nabi Kırmızı, konuya ilişkin değerlendirmesinde, "Cumhurbaşkanımızın yaptığı açıklama ile sağlık meslek lisesi mezunlarının kadro alabilecekleri ve atamalarının yapılabileceği vurgulanırken, kendi içerisinde bir terfi sistemi uygulanarak hemşire olabilme yolları da açılıyor" dedi.
 • Avcılar'da Ev Yangını Bir binanın 2. katında çıkan ve itfaiye ekiplerince söndürülen yangın, hasara neden oldu
 • Yangındaki Can Pazarı Kamerada Avcılar’da üç katlı binanın ikinci katında çıkan yangın korku dolu anlar yaşattı. Yangının çıktığı dairede şans eseri kimse bulunmazken, yan dairede ise yaşlı bir kadın torunuyla birlikte mahsur kaldı. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri mahsur kalan yaşlı kadın ve torununu merdivenle kurtardı.
 • Avcılar'da Korkutan Ev Yangını İstanbul Avcılar’da 3 katlı bir binanın orta katında yangın çıktı. Yan binada dumandan etkilenerek mahsur kalan bir kadın ve kucağındaki torunu itfaiye ekiplerince kurtarıldı.
 • Avcılar'da 3 Katlı Bir Binanın Orta Katında Yangın Çıktı Avcılar’da 3 katlı bir binanın orta katında yangın çıktı. Yan binada dumandan etkilenerek mahsur kalan bir kadın ve kucağındaki torunu itfaiye ekiplerince kurtarıldı.
 • Karamel Artık Zıplayıp Koşamayacak Batman’da yabani hayvanlar için kurulan kapana sıkışarak ağır yaralan "Karamel" isimli sincap, tüm müdahalelere rağmen sağlığına kavuşamadı. Karamel’in kolları kesilecek ve artık zıplayıp koşamayacak.
 • (Özel) Ormana Kurulan Kapana Sıkışan Sincabın Kolları Kesilecek Batman’da yabani hayvanlar için kurulan kapana sıkışarak ağır yaralan "Karamel" isimli sincap, hayvansever Tayfun Demir’in yardımı ile İstanbul Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi’nde ameliyata alınarak tedavi edildi. 6 saat süren ameliyat sonunda sincabın kollarına platin pil takıldı. Ancak kollarında ciddi hasar oluşan sincap, sağlığına kavuşamadı. Önümüzde ki hafta tekrar ameliyata alınacak olan Karamel’in kolları kesilecek ve atık zıplayıp koşamayacak.
 • Vali Şahin Bathonea Kazı Alanını İnceledi İstanbul Valisi Şahin: '(Bathonea kazıları) İnşallah bu çalışmalar ilerledikçe buranın hem tarihi hem de arkeolojik özellikleriyle ön plana çıkacağını tahmin ediyoruz. Tüm dünyade ses getirecek kazılar yapılıyor' 'Uzmanların bahsettiğine göre, eski dönemlere ait, 800 bin yıl öncesine ait araç ve gereçler bulunmuş durumda. Tarihin o dönemlerinden bu dönemlerine ait çeşitli katmanlar gün yüzüne çıkarıldı'
 • Avcılar Cihangir Camiinde Yangın Avcılar Cihangir Camiinde çıkan yangın itfaiye ekipleri tarafından kısa sürede söndürüldü. Yangın nedeniyle dini kitaplar kullanılamaz hale geldi.
 • Avcılar'da Çay Ocağında Yangın Yangın, Cihangir Camisinin bahçesindeki çay ocağında hasara yol açtı.
 • İBB'den 6 Bin Öğrenciye 20 Branşta Spor Seferberliği İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin 615 yaş arasındaki öğrencilere yönelik 20 branşta verdiği spor eğitimine 6 bin öğrenci katılıyor.
 • (Özel) Gasp Edilen Komşusunu Kurtarmak İsterken Canından Oldu Engelli oğluyla birlikte gasp edilen 80 yaşındaki komşusunun yardımına koştuğu esnada gaspçılar tarafından bıçaklanacak hayatını kaybeden Kahraman Turanlı, kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.
 • AK Parti İstanbul İl Başkanlığında Devir Teslim Yapıldı AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr. Selim Temurci’nin istifasının ardından AK Parti İstanbul İl Başkanlığında devir teslim töreni gerçekleşti.
 • AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nda Devir Teslim Selim Temurci, il başkanlığı görevini Bayram Şenocak'a devretti AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ataş: 'İstanbul teşkilatları tüm Türkiye için önemlidir. İstanbul'da yapılan çalışmalar diğer illerimizde örnek gösterilmektedir'
 • ''Suriyeliler İçin İleri Düzey Türkçe Eğitimi'' Projesi YTB yetkilileri, üniversiteye hazırlanan Suriyeli öğrencilerin Türkçe öğrenmeleri amacıyla başlatılan proje kapsamında, İstanbul Üniversitesi DİLMER'de Türkçe öğrenen öğrencileri ziyaret ederek, öğrencilerin Türkçe öğrenme düzeyleri konusunda öğretmenlerden bilgi aldı YTB Ortadoğu Koordinatörü Aslan: ''Bu yıl için proje 20 Kasım'da başladı ve 9 ay sürecek. Şunu gördüm, öğrenciler gerçekten Türkçe'yi çok iyi öğrenmişler. Hem öğrencilerimiz çok istekli hem de hocalarımız özverili. Burada sadece dil öğrenmiyorlar aynı zamanda kültürümüzü de öğreniyorlar''
 • Avcılarlı Gazinin Ailesine Başkan Benli'den Ziyaret Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli, Hakkâri Çukurca’da terör saldırısı sonucu karakolda beslediği köpeğiyle birlikte yaralanan askerin ailesini ziyaret etti.
 • Avcılar'da Mahalle Mahalle Afet Bilinci Paneli Avcılar Belediyesi deprem uzmanları mahallelerde düzenledikleri panellerde afetlerle ilgili toplumu bilgilendiriyor.
 • E-5'Te Trafiği Kilitleyen Kaza Açıklaması1 Yaralı İstanbul’da E-5 Sefaköy Beşyol mevkiinde kadın sürücünün kullandığı otomobil, önce metrobüs bariyerlerine ardından da bir başka araca çarptı. Kazada kadın sürücü yaralanırken, E-5’te trafik durma noktasına geldi.
 • Avcılar Belediyesi'nden Alo Atık Yağ Hattı Temiz bir çevre ve sürdürebilir doğal kaynakları koruma amacıyla Avcılar Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğüne bağlı ekipler 444 6 989 atık yağ telefon hattı kurarak talepler doğrultusunda ilçedeki atık yağları topluyor.
 • İSKİ'den Su Kesintisi Açıklaması AvcılarSefaköy isale hattında deplase çalışması yapılacağından, yarın 10.00'dan itibaren Küçükçekmece, Bakırköy ve Avcılar'ın bazı bölgelerine su verilemeyecek
 • İstanbul'da Su Kesintisi İstanbul Su Kanalizasyon İdaresi (İSKİ), Bakırköy, Avcılar ve Küçükçekmece’de Çarşamba günü 20 saatlik su kesintisi uygulanacağını açıkladı.
 • İstanbul'da 20 Saatlik Su Kesintisi İstanbul Su Kanalizasyon İdaresi (İSKİ), Bakırköy, Avcılar ve Küçükçekmece’de Çarşamba günü 20 saatlik su kesintisi uygulanacağını açıkladı.
 • Avcılar Belediyesi Personeline 'Birlikte Yaşam, Göç Ve Sosyal Uyum' Eğitimi Avcılar Belediyesi ‘’Birlikte Yaşam, Göç ve Sosyal Uyum’’ hakkında belediye personeline dünyada yaşanan olaylar karşısında sorumlu hissetme ve harekete geçirmeye teşvik eden dünya vatandaşlığı ve farkındalık eğitimi verdi.
 • Otomobil Alev Alev Yandı İstanbul Avcılar’da sürücüsünün otoyol ortasında terk ettiği otomobil alev alev yandı. İtfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürülen otomobilin alev topuna döndüğü anlar vatandaşlar tarafından görüntülendi.
 • Avcılar'da Alev Alev Yanan Otomobil Kamerada Avcılar’da sürücüsünün otoyol ortasında terk ettiği otomobil alev alev yandı. İtfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürülen otomobilin alev topuna döndüğü anlar vatandaşlar tarafından görüntülendi.
 • Sokak Hayvanları Soğukta Unutulmadı Avcılar ve Büyükçekmece belediyeleri havaların soğumasıyla barınma ve yiyecek sorunu yaşayan hayvanlar için çalışma başlattı.
 • Avcılar'da Kış Şartlarında Sokak Hayvanları Unutulmadı Soğuk hava şartlarında yiyecek ve barınma sorunları yaşayan sokak hayvanları için harekete geçen Avcılar Belediyesi, ilçede bulunan kedi ve köpek kulübelerine günlük mama bırakıyor.
 • Avcılar'da Kocasını Vuran Kadının Cinayet Silahının Bulunma Anı Ortaya Çıktı Avcılar’da kendisine ve çocuklarına şiddet uygulayan kocasını 13 yaşındaki kızı ile birlikte öldüren Nazlı B.’nin cinayeti işlediği silahın bulunma anına ilişkin görüntü ortaya çıktı.
 • Eşini Öldürdüğü İddia Edilen Kadın Yakalandı Avcılar'da su kuyusunda cesedi bulunan Alper B'yi öldürdüğü iddia edilen eşi Nazlı B. ile olaya karıştığı öne sürülen 13 yaşındaki kızı, adliyeye sevk edildi
 • Kendisini Döven Kocasını Kızı İle Birlikte Öldürüp, Üzerine Beton Döktü Avcılar’da bir kadın, şiddet gördüğü kocasını 13 yaşındaki kızı ile birlikte öldürdü. Cesedi iki gün saklayan ve üzerine beton döken kadın ve kızı, polis tarafından gözaltına alındı.
 • Avcılar'da Kumaş Dolu Tekstil Atölyesinde Yangın Avcılar’da tekstil atölyesinde çıkan yangında çok miktarda kumaş kullanılmaz hale geldi.
 • Avcılar'da Tekstil Deposunda Yangın İtfaiye ekiplerince söndürülen yangında hasar meydana geldi.
 • Vodafone'lu 'İnternet Avcısı' Oynadıkça Kazanıyor Vodafone’lu gençler, Türkiye’nin ilk oynadıkça hediye internet kazandıran 'Artırılmış Gerçeklik' oyunu 'İnternet Avcıları' ile avladıkça bitmeyen internet avantajına sahip oluyor Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Aksoy: 'İnternet Avcıları için düzenlediğimiz hediye kampanyası ile uygulama üzerinden 30 bin bit avlayan ilk 5 abonemize iPhone 8 Plus 256GB akıllı telefon hediye ettik'.
 • Çocuklar, Ahmet Yesevi Parkı'nda Tatilin Tadını Çıkarıyor Avcılar’da karne alıp sömestr tatiline giren çocuklar, revizyon çalışmaları tamamlanan Hoca Ahmet Yesevi Parkı’nda tatilin tadını çıkarıyor.
 • Avcılar'da Korkutan Yangın Avcılar’da 2 katlı müstakil bir evde çıkan yangında dumandan etkilenen kadın ve 2 çocuk, hastaneye kaldırıldı.
 • Avcılar Belediyesi'nden İşsiz Vatandaşlara Eğitim Avcılar Belediyesi’nin İŞKUR’la ortaklaşa yürüttüğü “İş Kulüpleri Projesi” ile ilçedeki işsiz vatandaşlara eğitim veriliyor. Proje ile işsizlere, dezavatajlı konumda bulunan vatandaşlara yeni beceriler kazandırılıyor.
 • Avcılar'da Hava Destekli DEAŞ Operasyonu Avcılar’da hava destekli DEAŞ operasyonu yapıldı. Birçok adrese girildiği öğrenilen operasyonda şüpheliler gözaltına alındı.
 • GÜNCELLEME - İstanbul'da DEAŞ Operasyonu Arnavutköy ve Avcılar'da terör örgütü DEAŞ mensubu olduğu belirtilen 3 şüpheli yakalandıGÖZALTI SAYISI GÜNCELLENDİ, DETAYLAR EKLENDİ.
 • Başkan Handan Toprak Benli, Öğrencilere Karnelerini Verdi Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli öğrencilere karnelerini vererek mutluluklarını paylaştı.
 • Geleceğin Ressamları Avcılar'da Yetişiyor Avcılar Belediyesine bağlı kent evlerinde uzman eğitimciler eşliğinde çocuklara okul öncesi dönemde sanat eğitimi verilerek geleceğe daha emin adımlarla atılması hedefleniyor.
 • Vizyonda Bu Hafta Bu hafta vizyona giren filmleri sizler için derledik. İşte o filmler:
 • 'Ayla Üşümesin Diye Battaniyeden Kaban Yaptım' Kore Gazisi Öztürk: 'Ayla'yı o mücadeleden sonra annesini ve babasını kaybetmiş perişan vaziyette yol kenarında bulduk. Bizim Süleyman, onu muhafaza altına aldı ve Ayla ismini koydu. Sivil hayatta terzilik yapıyordum. Ayla üşümesin diye yeşil battaniyeden ona kaban yaptım ve giydirdim'
 • Bu hafta 6 film vizyona girecek Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 'Rüzgar', 'Umut Avcıları', 'Enes Batur Hayal mi Gerçek mi ?', 'Hakaret', 'Aman Doktor' ve 'Coco' adlı filmler sinemaseverlerle buluşacak.
 • Avcılar'da Sahte İçki Operasyonu 10 bin şişe sahte içki yakalandı, 3 kişi gözaltına alındı.
 • Polisten, 1 Milyon Liralık Sahte İçki Operasyonu Avcılar’da piyasa değeri yaklaşık 1 milyon lira olan ünlü bir markaya ait sahte bandrollü yaklaşık 10 bin şişe şarap, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince sakladığı yerde bulundu. Konuyla ilgili 3 kişi gözaltına alınırken ekiplerin çalışması devam ediyor.
 • Avcılar Belediyesi'nden Kapı Kapı Afet Bilinci Eğitimi ‘Çağdaş ve uygar toplumlar organize olmuş toplumlardır’ söylemi ile hareket eden Avcılar Belediyesi, eğitim, sanat ve kültürel anlamda devam ettiği çalışmalarına, sosyal sorumluluk projeleri ile de hız kesmeden devam ediyor. Avcılar Belediyesi deprem uzmanları ev ev ziyaretlerle afetlerle ilgili toplumu bilgilendiriyor.
 • Düğün Salonu Hırsızları Kamerada İstanbul Avcılar’da bir düğün salonuna giren 3 hırsız, piyasa değeri 30 bin lira olan kamera ve fotoğraf makinelerini çaldı.
 • İstanbul'da Vinç Yüksek Gerilim Hattına Takıldı İstanbul Avcılar’da bir vinç, yüksek gerilim hatlarına takılarak elektrik direğini devirdi. Olay sonrası BEDAŞ ekipleri elektrik akımını kestikten sonra onarım çalışmalarına başladı.
 • Avcılar'da Olası Faciadan Dönüldü Avcılar’da bir vinç, yüksek gerilim hatlarına takılarak elektrik direğini devirdi. Olası bir faciadan dönülen olay sonrası BEDAŞ ekipleri elektrik akımını kestikten sonra onarım çalışmalarına başladı.
 • Rehber Köpeği Aslan, Hem Ev Hem Yol Arkadaşı İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Bölümü 4. sınıf öğrencisi görme engelli Yusuf Uçar, 3,5 ay önce birlikte yaşamaya başladığı rehber köpeği Aslan'la dilediği yere artık daha rahat, huzurlu ve güvenli şekilde gidiyor Sahildeki yürüyüşünden market alışverişine, kafede arkadaşlarıyla buluştuğu zamanlardan minibüs seyahatlerine kadar her anında ve adımında Uçar'ın yanında olan Aslan, derslere ve sınavlara da giriyor ama bu sırada genellikle uyumayı tercih ediyor Uçar: 'Aslan'la yaşamaya başladığımdan beri çok daha mutluyum, huzurluyum. O benim yol arkadaşım olmasının dışında ev arkadaşım da aynı zamanda' 'Rehber köpekler, görme engellilerin hayatlarını her açıdan kolaylaştırıyor. Sevmeye çalışanlar çok oluyor. 'Rehber köpek, lütfen sevmeyin.' diyorum. Aslan'ın üzerindeki yazıyı da okuyorlar ama ona rağmen 'Çok tatlı ne yapalım.' diyorlar. İnsanlardan bu konuda biraz daha duyarlı olmalarını bekliyoruz'
 • 11 Kilo Altın Gasbeden Şüpheliler Yakalandı Kullandıkları aracı bir köyün yakınında terk eden şüphelilerin, daha sonra bindikleri taksinin plakası belirlenerek yürütülen çalışma sonucu yakalandığı öğrenildi.
 • Basın Emekçileri Avcılar'da Buluştu ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ dolayısıyla düzenlenen programda basın mensuplarını ağırlayan Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli, “Gazeteciler toplumun vicdanıdır” dedi.
 • Avcılar'da 'Fazla Hesap' Cinayeti Avcılar’da bir gece kulübünde fazla hesap geldiğini iddia ederek etrafa ateş açması sonucunda 1 kişinin ölümüne neden olan Ayhan S. yakalandı.
 • Fazla Hesap Cinayeti Avcılar'da bir eğlence mekanında hesabın fazla geldiği gerekçesiyle aşçı Mahir Çelik'i silahla öldürdüğü öne sürülen şüpheli yakalandı Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüpheli tutuklandı.
 • Naim Süleymanoğlu'nun İsmi Avcılar'da Yaşayacak 18 Kasım 2017 tarihinde hayatını kaybeden olimpiyat şampiyonu, milli haltercimiz Naim Süleymanoğlu’nun ismi Avcılar’da yaşayacak.
 • 'Cep Herkülü'nün Adı Avcılar'da Yaşatılacak Olimpiyat, dünya ve Avrupa şampiyonu merhum Naim Süleymanoğlu'nun ismi, Avcılar'daki bir parka verilecek.
 • Evlilik Ve Yaşam Okulu'na Yeni Yılda Da Yoğun İlgi Aile ve bireylerin iletişimlerini güçlendirmek amacıyla Avcılar Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen Evlilik ve Yaşam Okulu Eğitim Seminerleri, her ayın 2’nci Pazartesi günü Zübeyde Hanım Nikâh Sarayı Salonunda devam ediyor.
 • Jandarmadan Bonzai Operasyonu İstanbul İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Avcılar’da bonzai operasyonu düzenlendi. Bir eve yapılan baskında piyasa değeri yaklaşık 2 milyon TL olan 30 kilo bonzai, 5 kilo bonzai hammaddesi ele geçirildi. Operasyon jandarma kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.
 • İstanbul'da Uyuşturucu Operasyonu Avcılar'da 30 kilogram bonzai ve 5 kilogram bonzai ham maddesinin ele geçirildiği operasyonda yakalanan şüpheli tutuklandı.
 • Avcılar Polisinden Uyuşturucu Operasyonu Açıklaması 2 Gözaltı Avcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, düzenlediği operasyonda aralarında kokain, esrar, eroin, uyuşturucu hap ve metamfetamin bulunan uyuşturucu maddeler ile birlikte 2 şüpheliyi yakaladı.
 1  2  ...  19  20 

ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !