AVCILAR HABERLERİ / İstanbul

 • İstanbul'da 12 Farklı Olaya Karışan Gasp Çetesi Yakalandı İstanbul’da 12 farklı gasp olayına karışan 6 şüpheli, polis ekipleri tarafından düzenlenen eş zamanlı operasyonla yakalandı.
 • İstanbul'da Gasp Operasyonu Başakşehir, Bağcılar, Küçükçekmece, Avcılar ve Esenyurt'ta 12 gasp olayına karıştıkları öne sürülen 6 şüpheli yakalandı.
 • Kaybolan Küçük Kızı Başkan Benli Ailesine Teslim Etti İstanbul Avcılar Gümüşpala Paşaeli Park alanında 8 Temmuz Pazar günü piknik yapan vatandaşları ziyaret eden Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli, tek başına piknik alanında dolaşan küçük Nursena’ya sahip çıktı.
 • Avcılar Piknik Alanında Kaybolan Küçük Nursena Bulundu Avcılar Gümüşpala Paşaeli Park alanında ailesiyle birlikte piknik yaptığı sırada kaybolan Nursena isimli küçük kız, bulundu. Küçük kızı ailesine teslim eden Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli, "Keşke Ufuk, Leyla, Eylül ve tüm kayıp çocukları sağ salim bulma şansımız olsaydı” dedi.
 • Avcılar'da 'Çocuklar Uyurken Sus, Öldürülürken Susma' Yürüyüşü Avcılar’da “Çocuklar uyurken sus, öldürülürken susma” sloganıyla yürüyüş düzenlendi.
 • 'Çocuklar Uyurken Sus, Ölürken Susma' Etkinliği Binbir Çiçek Kadın Korosu üyeleri ve vatandaşlar çocuk cinayetlerine tepki gösterdi.
 • Avcılar'ın 100 Yıllık Kent Planında AVM Yok Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli, hazırladıkları imar planlarının hiç birinde AVM yapılmasını öngörmediklerini, esnaflıkla toplumu kalkındıran geleneğe bağlı olduklarını söyledi.
 • Avcılar'da 'Çocuklar Uyurken Sus Ölürken Susma' Eylemi Düzenlenecek Art arda gelen çocuk cinayetlerine karşı insanların tepkisi çığ gibi büyüyor. Avcılar Belediyesi Binbir Çiçek Kadın Korosu tarafından son günlerde yaşanan çocuk cinayetlerine karşı “Çocuklar Uyurken Sus Ölürken Susma” sloganıyla tepki eylemi gerçekleşecek.
 • Roma Ve Bizans Dönemine Ait ! İstanbul Avcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin düzenlediği tarihi eser operasyonunda Roma ve Bizans dönemine ait sikkeler ve 5 ila 7 milyon yıl öncesine ait olduğu tahmin edilen dinozor fosilleri ele geçirildi. Operasyonda bir şüpheli gözaltına alındı.
 • Avcılar'da Roma Ve Bizans Dönemine Ait Sikkeler Ve Dinozor Fosilleri Ele Geçirildi Avcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin düzenlediği tarihi eser operasyonunda Roma ve Bizans dönemine ait sikkeler ve 5 ila 7 milyon yıl öncesine ait olduğu tahmin edilen dinozor fosilleri ele geçirildi. Operasyonda bir şüpheli gözaltına alındı.
 • Sokak Futbolunun Bir Numaralı Adresi Neymarjr's Five'ta Şampiyon Belli Oldu Sokak futbolu heyecanını yeniden yaşatmak için düzenlenen Neymar Jr’s Five’ın finali Çanakkale’de gerçekleşti. Dünyaca ünlü futbolcu ve RedBull sporcusu NeymarJr’ın adını taşıyan turnuvanın Türkiye Büyük Finali’ni, Kompleksliii birinci bitirdi ve Dünya Finali’ne gitmeye hak kazandı.
 • Bakan Kurtulmuş, İlçe Teşkilatlarını Ziyaret Etti Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş: '16 yıllık yönetim kadrosu olarak, şimdi önümüzde kemiksiz, kılçıksız 5 yıl var. Bu 5 yılda, eksik bıraktığımız, yapmayı planladığımız, millete taahhüt ettiğimiz hususların gerçekleşmesi için çalışacağız' '2019 yerel seçimleri yaklaşıyor. Bunun için kollarımızı sıvayarak yolumuza devam edeceğiz'
 • E-5 Karayolundaki Tehlikeli Yolculuk Kamerada İstanbul E-5 karayolu Avcılar istikametinde pantenli bir gencin seyir halindeki motosiklete tutunarak tehlikeli bir şekilde ilerlemesi bu kadarına da ’pes’ dedirtti. Yaşanan tehlikeli anlar saniye saniye kameralara yansıdı.
 • (Özel) E-5 Karayolundaki Tehlikeli Yolculuk Kamerada İstanbul E-5 karayolu Avcılar istikametinde pantenli bir gencin seyir halindeki motosiklete tutunarak tehlikeli bir şekilde ilerlemesi bu kadarına da ’pes’ dedirtti. Yaşanan tehlikeli anlar saniye saniye kameralara yansıdı.
 • Michelin'in 'Doğru Hava Basıncı' Etkinlikleri Devam Ediyor Michelin tarafından 2004'ten bu yana sürücüleri lastiklerde düşük hava basıncının yarattığı tehlikelere karşı bilgilendirmek amacıyla düzenlenen "Doğru Hava Basıncı" etkinlikleri, bu yıl da devam ediyor.
 • Avcılar'da Doluya Karşı Battaniye Ve Kilimli Önlem Olası yağmur ve dolu yağışı uyarısı sonrası Avcılar’daki araç sahipleri ve galericiler araçlarını battaniye, kilim ve naylon brandalara sararak önlem aldı.
 • AK Parti İstanbul İl Başkanı Şenocak Oyunu Kullandı AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, Avcılar Mareşal Fevzi Çakmak İlkokulu'nda oyunu kullandı.
 • Engelli Ve Yatalak Hastalar Özel Araçlarla Oy Kullanmaya Götürüldü Avcılar’da kendi imkanları ile oy kullanmaya gidemeyen engelli ve yatalak hastalar, ambulans ve özel araçlarla oy kullanmaya götürüldü.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Avcılar'da Halka Seslendi Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan: 'Suruç'ta, öldürülen İbrahim Yıldız kardeşimizin ağabeyi sebebiyle aileyi tehdit ediyorlar. Tehdit eden kim? Kandil'deki o Karayılan mıdır ne yılansa o tehdit ediyor. Senin yüreğin varsa şehre gel. Dağın tepesinde ne işin var, gel şehre, in, niye inmiyorsun? Çünkü bunlar korkak korkak... Korkaklar zafer anıtı dikemez' '(HDP) Bunlara oy verme noktasında olan kardeşlerime lütfen uyarınızı tatlı dille yapın. Böyle bir yanlışa girmesinler. Bunlar bu parlamentoyu karıştırdılar, bu parlamentoyu böldüler. Bunlar Kürtçülük yaparak böldüler. Biz ne Türkçülük yaparız ne Kürtçülük yaparız ne Lazcılık ne Arnavutçuluk ne Boşnakçılık ne şu, ne bu... 81 milyon biz kardeşiz. Bizim buna ihtiyacımız var' 'Olimpiyat Stadı'nın yanında şehir hastanesini yapıyoruz, 3 bin 300 yataklı. Bu ne biliyor musunuz? Amerika'nın Cleveland'ı varsa bizim de burada şehir hastanemiz var' 'Batı Trakya'da bakıyorsunuz Yunanistan yönetimi rahatsız. Niye rahatsız? Türkiye'nin kalkınmasından rahatsız. Biz oradaki vatandaşlarımızın hukukundan da sorumluyuz. Onun üzerinde de duruyorum. Gittim, ziyaretimi yaptım. Oradaki kardeşlerime gittim. Onları gezdim, onlarla bir arada oldum. Niye? Onların da derdi bizim derdimiz. İnşallah daha iyi olacak'
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklaması 'Selo Neyse Onlar Da O' Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Kandil’deki Karayılan mıdır ne yılansa o tehdit ediyor. Senin yüreğin varsa şehre gel. Dağın tepesinde ne işin var? İn, niye inmiyorsun? Çünkü bunlar korkak. Eğer parlamento diyorsan sen de gel parlamentoya. Nasıl gelsin? Selo neyse onlar da o" dedi.
 • Akşener'in İstanbul İlçe Mitingleri İYİ Parti Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener: 'Hem Millet İttifakı hem de İYİ Parti olarak sandıklarımızı koruyacağız. Sizden ricam bizim arkadaşlarımızı, müşahitlerimizi denetleyin. Bu bizim size borcumuz. Tek bir oy bile bir insanın namusudur' 'İstanbul'da kadına, çocuğa ve hayvana şiddet sokağa inmiş durumda. Bunların tamamının böyle olmasının sebebi iyi hal indirimidir. İyi hal indirimini kaldırıyoruz'
 • Maaşını Alamadığını İddia Eden Kadın, Milletvekilinden Yardım İstedi Seçim çalışması yapan AK Parti İstanbul Milletvekili Halis Dalkılıç'ın önünü kesen bir kadın, Avcılar Belediyesi'nde çalıştığını ve maaşını alamadığını öne sürerek, yardım istedi AK Parti İstanbul Milletvekili Dalkılıç: 'Milli bütçeden tüm belediyelere ödenek gelir, genel bütçeden gelir ama bugüne kadar maalesef, bu çağda, bu dönemde bir belediyenin çalıştırdığı işçinin parasını ödemiyor olması çok hayret ettiğimiz bir şey. Buna duyarsız kalmayacağız'
 • Kazaya Karıştıkları Yaralı Sürücüyü Araç İçinde Teselli Ettiler İstanbul E-5’te meydana gelen ve 5 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında 1 sürücü sıkıştığı kamyonetten itfaiye yardımı ile kurtarıldı. Trafiği kilitleyen kazaya karışan sürücüler, araçta sıkışan vatandaşı dakikalarca teselli etti.
 • Michelin'in 'Doğru Hava Basıncı' Etkinlikleri Başladı Michelin'in 2004 yılından bu yana sürücüleri lastiklerde düşük hava basıncının yarattığı tehlikelere karşı bilgilendirmek amacıyla sürdürdüğü 'Doğru Hava Basıncı' etkinliği bu yıl da devam ediyor.
 • E-5'Te Patenle Tehlikeli Yolculuk İstanbul E-5 karayolunda patenle araçların arasından geçip, tutunarak seyahat eden gençler, yürekleri ağızlara getirdi.
 • (Özel) E-5'Te Patenle Tehlikeli Yolculuk İstanbul E-5 karayolunda patenle araçların arasından geçip, tutunarak seyahat eden gençler, yürekleri ağızlara getirdi.
 • Babalar Günü'nde Ağlatan Hediye Türk Halk şairi Fehim Şanlıtürk, 50 yaşında yaşamını yitiren oğlu Erkan Şanlıtürk’ün ardından yazdığı ağıt halindeki dizelerinin yanı sıra üzerinde fotoğrafının da yer aldığı tabloyu Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli’nin ‘Babalar Günü’ nedeniyle hediye etmesi karşısında gözyaşlarını tutamadı.
 • Mezar Ziyaretine Çiçek İkramı Avcılar Belediyesi bayramın 1’inci günü yakınlarının mezarlıklarını ziyaret eden vatandaşlara, mezarlıklara dikebilecekleri çiçekler dağıtıyor.
 • Michelin 'Doğru Hava Basıncı' Etkinlikleri Başladı Türkiye genelinde 6 ilde gerçekleşen 'Doğru Hava Basıncı' etkinliklerinde, sürücülere güvenli sürüş için lastikte doğru hava basıncının önemi anlatılıyor.
 • Bakan Demircan'dan 'Hasta Garantisi' İddialarına Yalanlama Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, “Diyor ki şehir hastanelerine hasta garantisi verildi. Böyle bir şey yok. Bizim gerek devlet hastanelerimizde gerek şehir hastanelerimizde hizmetlerin hesaplanmasında baz alınan bir rakamdır. Hasta garantisi diye bir şey yoktur” dedi.
 • Sağlık Bakanı Demircan Açıklaması 'Şehir Hastanelerinde Hasta Garantisi Diye Bir Şey Yok' Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi Ek Hizmet Binası Temel Atma Töreninde konuşan Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, “Diyor ki şehir hastanelerine hasta garantisi verildi. Böyle bir şey yok. Bizim gerek devlet hastanelerimizde gerek şehir hastanelerimizde hizmetlerin hesaplanmasında baz alınan bir rakamdır. Hasta garantisi diye bir şey yoktur” dedi.
 • Avcılar Halkı, Geleneksel Kadir Gecesi İftarında Bir Araya Geldi Avcılar Belediyesi tarafından Kadir Gecesi’nde düzenlenen geleneksel iftarda binlerce vatandaş beraber iftar yapmanın mutluluğunu yaşadı.
 • Avcılar'da Cem Belevi Rüzgarı Esti İstanbul Avcılar’da sahne alan Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Cem Belevi, hayranlarıyla buluştu.
 • Kültür Ve Turizm Bakanı Kurtulmuş Açıklaması 'Bundan bir müddet evvel 'Oylarımız yüzde 60'lara, 70'lere çıktı.' diyen insan, şimdi 'Muharrem İnce oyları artırıyor, yüzde 2830 civarına geldi.' diyor' 'Türkiye'nin Cumhurbaşkanı artık yüzde 50 artı 1 ile seçiliyor. Kendi Genel Başkanı aday olarak sahaya sürdüğü adamın, İnce'nin cumhurbaşkanı olmayacağını şimdiden ilan etmiş oldu' 'Madem eski sisteme döneceksiniz, İnce'yi niye uğraştırıyorsunuz? Adam kalkmış, köşe bucak Türkiye'yi dolaşıyor, adamı niye uğraştırıyorsunuz?'
 • Avcılar'da Yangın D100 Karayolu kenarındaki buğday ekili tarlada çıkan yangın itfaiye ekiplerince söndürüldü.
 • Avcılar'da Buğday Tarlasındaki Yangın E-5'İ Dumana Boğdu Avcılar’de E-5 karayolu kenarında 500 dönümlük buğday tarlasında çıkan yangın E-5’i de dumana boğdu.
 • İstanbul'un Tek Belediye Konservatuarı İlk Mezunlarını Verdi İstanbul’un tek belediye konservatuarı olan Avcılar Belediye Konservatuvarı, düzenlenen törenle ilk mezunlarını verdi. Diplomasını 4 aylık oğlu ile almaya gelen Gaye Gündoğdu törende dikkat çekti.
 • Avcılar'a Fen Lisesi Müjdesi Avcılar Belediye Meclisi, ilçeye yeni bir Fen Lisesi yapılması için bir arsanın Avcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bedelsiz tahsisi veya devrine karar verdi.
 • Sahte Parayla Dolandırıcılık Yapan Şüpheli Yakalandı Avcılar'da satın almak istediği daire için sahte dolarla ödeme yaptığı müteahhitten kur farkı olarak da 78 bin lira alıp dolandırıcılık yaptığı iddia edilen şüpheli gözaltına alındı.
 • Bayram Öncesi Pastanelere Hijyen Denetimi Avcılar Belediyesine bağlı Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Ramazan Bayramı öncesi ilçedeki tatlıcı ve pastaneleri denetledi.
 • Kemerle Polise Saldıran Minibüsçü Ayağından Vuruldu Beylikdüzü'nde trafikte çıkan kavgada minibüsçülerin saldırısına uğrayan sivil polis memuru, silahıyla yere doğru ateş etti Yerden seken kurşunla ayağından yaralanan minibüs sürücüsü hastaneye kaldırıldı Olay anı güvenlik kameralarınca kaydedildi.
 • Çevrecilerden Anlamlı Yürüyüş Dünya Çevre Günü’nde Avcılar’da çevreciler daha temiz bir dünya için yürüdü.
 • Avcılar Belediye Başkanı Handan Toprak Benli Esnafla Bir Araya Geldi Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli, İstanbul’un 1’inci derecede deprem bölgesinde olduğunu hatırlatırken, Yeşilkent Mahallesi için hazırladıkları imar planının bir türlü Büyükşehir Belediye Meclisi’nde gündeme bile alınmamasından yakındı. Başkan Toprak Benli, söz konusu mahallede Tahtakale gibi kentsel dönüşüm yapılmak istendiğini kaydederek, “Avcılar’a imar planını vermemek suçtur, hukuki ve vicdani sorumluluğu vardır. Eğer bir deprem olursa, hiç kimse bunun hesabını veremez” dedi.
 • Nazım Hikmet Avcılar'da Anıldı Nazım Hikmet ölümünün 55. yıl dönümünde Avcılar’da heykeli önünde anıldı
 • Avcılar'da Özel Çocuklar İçin İftar Avcılar Engellilere Hizmet Derneği’nin (AVENDER) düzenlediği iftarda özel çocuklar, yerel yöneticiler ve politikacılarla bir araya geldi.
 • Afrika'nın Dostları İftarda Buluştu Eğitim, sağlık ve ekonomik alanlarda Afrika ülkeleriyle işbirliğini arttırmak ve nakdi yardımlarda bulunmak için kurulan Tüm Afrika’nın Dostları Derneği (TADD) geleneksel 3. iftar programını gerçekleştirdi.
 • HDP Eş Genel Başkanı Buldan, Partililerle Bir Araya Geldi HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, partisinin seçim çalışmaları kapsamında partilileriyle bir araya geldi.
 • Yeşilkent'te Çözüm Masası Kuruldu Avcılar Yeşilkent Mahallesi’nde yıllardan bu yana süren imar planı sıkıntılarının çözülebilmesi, halkın beklenti ve gereksinimlerinin kısa sürede tespit edilerek yerinde karşılanabilmesi amacıyla Ek Hizmet Binası açıldı.
 • İnce'den Cindoruk'a Ziyaret CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, eski TBMM Başkanı Hüsamettin Cindoruk'u Nişantaşı'ndaki evinde ziyaret etti Eski TBMM Başkanı Cindoruk: 'Bu bir seçim değildir, bu bir referandumdur. Türk halkı, bu devleti kuran Meclis'ten vazgeçecek veya vazgeçmeyecek. Bu referandum, bunun dışındaki bütün izahlar yanlıştır'
 • İstanbul'da DEAŞ Operasyonu Açıklaması 15 Gözaltı İstanbul’da terör örgütü DEAŞ’a yönelik 9 ayrı ilçede 15 adrese eş zamanlı yapılan operasyonlarda 51 yabancı uyruklu şahıs yakalandı.
 • İstanbul'da DEAŞ Operasyonu Açıklaması 51 Yabancı Uyruklu Şahıs Yakalandı İstanbul’da terör örgütü DEAŞ’a yönelik 9 ayrı ilçede 15 adrese eş zamanlı yapılan operasyonlarda 51 yabancı uyruklu şahıs yakalandı.
 • İftar Saati Zemini Çöken Restoranın Daha Önce 2 Kez Mühürlendiği Ortaya Çıktı İstanbul Avcılar’da iftar saati zemini çöken restoranın daha önce belediye ekipleri tarafından 2 kez mühürlendiği ortaya çıktı.
 • O Restoran 2 Kez Mühürlenmiş İstanbul Avcılar’da iftar saati zemini çöken restoranın daha önce belediye ekipleri tarafından 2 kez mühürlendiği ortaya çıktı.
 • (Özel) İftar Saati Restoranın Zemini Çöktü Açıklaması 1 Kişi Yaralandı Avcılar’da iftar yapmak için bir restoranda bulunan vatandaşlar oruçlarını açtıkları sırada hayatının şokunu yaşadı. Restoranın zeminin çökmesi nedeniyle oluşan çukura çok sayıda müşteri düştü. Çukura düşen bir vatandaş sıkıştığı yerden kurtarılarak ambulansla hastaneye kaldırıldı.
 • İftar Saatinde Can Pazarı Kamerada İstanbul Avcılar’da dün iftar saatinde bir restoranın zemininde çökme meydana geldi. İftar için restoranda bulunan vatandaşlar, restoranda oluşan çukura düştü. Yaşanan can pazarı, cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.
 • Ramazan Davuluna 'LGS' Molası Avcılar Belediyesi hafta sonu yapılacak olan LGS (Liselere Giriş Sınavı) için önlem aldı. Öğrencilerin sınav gecelerinde uykularının bölünmemesi, olumsuzluk yaşamamaları için cuma gecesi Ramazan davulcuları çalışmayacak.
 • Aynı Mahallede Oturan 3 Çocuk 5 Gündür Kayıp Avcılar'da, aynı mahallede oturan 3 çocuğun kayıp olduğunu belirten aileleri, polise başvurdu.
 • Avcılar'da 3 Kayıp Arkadaştan 5 Gündür Haber Alınamıyor Avcılar’da 5 gündür yaşları 17, 14, 13 yaşındaki 3 arkadaştan 5 gündür haber alınamıyor. Aileler kayıp çocukları için yardım bekliyor.
 • Minik İzciler, Başkan Handan Toprak Benli'yi Ziyaret Etti Minik izci öğrenciler, Avcılar Belediyesi’ne gelerek Başkan Handan Toprak Benli’yi makamında ziyaret etti.
 • İlim Yayma Cemiyeti'nden Yetim Öğrencilere Destek Cemiyet, Avcılar'da öğrenim gören 100 öğrenciye 125, 150 ve 200 lira tutarında hediye çeki verdi.
 • (Özel) TEM'de Aracına Çarpan Tır'a Tırmanan Sürücü Konuştu TEM Otoyolu’nda aracına çarpıp kaçan Bulgaristan’lı tır’a tırmanarak durdurmaya çalışan Mahir Özkan konuştu.Özkan, "Kapıkuleye’ye kadar o şekilde giderdim"dedi. Özkan’ın arkadaşları ise, " Mahir ağabey, Hızlı ve Öfkeli’deki Paul Walker’ın Avcılar Şubesi" diye konuştu.
 • Avcılarlı Gençler Türkiye Şampiyonu Avcılar’da yaşayan Doğukan Ağababa, Türkiye Liseler Arası Boks Turnuvası’nda şampiyon olurken, Ahmet Büyüktepe ise İstanbul Kick Boks Şampiyonu oldu.
 • Avcılar'da Halk Masası Kariyer Merkezi İle İşsizliğe Çözüm Bulunuyor Avcılar Belediyesi Halk Masası Kariyer Merkezi ile işveren ve işçi buluşarak ilçede işsizlik oranının en düşük seviyede tutmak için çalışmalarını sürdürüyor.
 • 'Türkiye Ekonomisinin Endişe Edilecek Bir Tarafı Yoktur' Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, “Türkiye ekonomisinin endişe edilecek bir yanı yoktur. Bu operasyonlardan etkilenmeden yolumuza devam edeceğiz” dedi.
 • 'Kur Krizi Falan Yok' Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş: 'Türkiye'de, ekonomi üzerinde yapılan operasyonlarla hükümete diz çöktürmek isteyen, milleti de köşeye sıkıştırmak isteyen bazı karanlık odakların manipülasyonları var. Kur krizi falan yok' 'Hiçbir ekonomik gerekçe yok. Türkiye ekonomisinin bütün genel rakamları ve görünümü fevkalade sağlam. Ekonomiyi de iyi kötü bilen birisi olarak söylüyorum, Türkiye ekonomisinin endişe edilecek hiçbir tarafı yoktur. Ekonomimiz sağlamdır. Bu operasyonlardan hiçbir şekilde etkilenmeyin, yolunuza devam edin' 'Çok açık söylüyorum IMF Türkiye için bir kabustur. Türkiye bir daha o kabusa Allah'ın izniyle geri dönmeyecektir' 'Onlar ne yaparsa yapsın biz yolumuza devam edeceğiz. Tankımızı da tüfeğimizi de uçağımızı da yapacağız Allah'ın izniyle. Cumhurbaşkanı adaylarından birisi diyor ki 'Araba 20 sene evvelinin işiydi.' Doğru söylüyor. 20 hatta 30 sene evvelinin işiydi ama senin kafanda olanlar Türkiye'nin 30 sene 40 sene evvel araba yapmasına müsaade etmediler, mani oldular, önünü kestiler. Senin kafanda olanlar Türkiye'nin uçak yapmasının önüne geçtiler. Şimdi bunları aşıyoruz.'
 • Numan Kurtulmuş Açıklaması 'Türkiye Ekonomisinin Endişe Edilecek Bir Tarafı Yoktur' Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, “Türkiye ekonomisinin endişe edilecek bir yanı yoktur. Bu operasyonlardan etkilenmeden yolumuza devam edeceğiz” dedi.
 • Ramazan Etkinlikleri BMKM'de Başladı Avcılar Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği Ramazan ayı etkinlikleri başladı. Avcılar Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikler, Avcılar Barış Manço Kültür Merkezi Yıldız Kenter Sahnesinde izleyicilerle buluştu. 10 Hazirana kadar devam edecek olan etkinliklere katılım ücretsiz olacak.
 • Avcılar'da Gençler Sporla Yükselecek Avcılar Belediyesi tarafından hayata geçirilen "Eğitim ve Spor Protokolü" ile genç üniversiteli sporcular, sporda eğitim desteği alacak.
 • 'Usulsüz Sağlık Raporu' Operasyonu Sağlıklı veya engel oranı düşük vatandaşların usulsüz engelli raporu almasını sağladığı iddia edilen suç örgütüne yönelik ikinci operasyonda 13 kişi gözaltına alındı.
 • Sahte Rapor Düzenleyen Şebekeye Operasyon Açıklaması 13 Gözaltı Hastane ve kamu kurumlarındaki bağlantıları sayesinde para karşılığı isteyene engelli raporu çıkartan ve hak etmeyenlerin malulen emekli olmasını sağlayan çeteye yönelik ikinci dalga operasyon başlatıldı.
 1  2  ...  22 

ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !