ATAŞEHİR HABERLERİ / İstanbul

 • Jeff Wallace, TEB Girişim Evi'nde Girişimcilerle Buluştu Türk Ekonomi Bankası (TEB), Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ile İstanbul Ataşehir’deki Girişim Evi’nde girişimcilik ekosistemi için dünyadaki en önemli isimlerden biri olan seri girişimci, mentor ve yatırımcı Jeff Wallace’ı ağırladı.
 • Kadın Millilerin Aday Kadrosu Açıklandı 19 Yaş Altı Kadın Milli Futbol Takımı'nın, Rusya ile yapacağı hazırlık maçlarının aday kadrosu belli oldu.
 • Direğe Çarpan Sürücü Yaralandı Ataşehir'de, yol kenarındaki direğe çarparak yaralanan sürücü hastaneye kaldırıldı.
 • Down Sendromlu Filistinlinin Gözaltına Alınması Kınandı Uluslararası Down Sendromu Federasyonu, Filistin'deki gösterilerde down sendromlu Muhammed etTavil'in İsrail askerlerince gözaltına alınmasını kınadı Federasyon Başkanı Tuncay: 'Savaş ortamında bile yapılmayacak bir hareketi maalesef İsrail askerleri yapmıştır. Şu an çocuğumuz gözaltındadır. Biz dün itibarıyla Ankara'da Filistin Büyükelçiliği ile irtibata geçtik. Çocuğumuzun akıbetini öğrendikten sonra yarın günü büyükelçilik bize bilgi verecek ve ivedilikle çocuğumuzu ve ailemizi İstanbul'a getireceğiz'
 • Çökertilen Çetenin Hırsılık Anları Kamerada Ataşehir’de hırsızlık yaptıkları sırada yakalanarak polisle çatışan hırsızlık çetesi çökertildi. Çete üyeleri adliyeye sevk edilirken yaptıkları hırsızlık anları ve husumetli oldukları bir kişiye kurşun yağdırdıkları anlar saniye saniye kameralara yansıdı.
 • Polisle Çatışan Gaspçılar Adliyeye Sevk Edildi Ataşehir'de bir marketten gasp yaptıktan sonra kaçarken polisle çatışan şüphelilerle bağlantılı olduğu iddiasıyla gözaltına alınan 9 kişiden 8'i adliyeye sevk edildi.
 • Ataşehir Belediye Meclisi, Başkan Vekilini Seçecek Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin geçici tedbirle görevden uzaklaştırılmasının ardından Ataşehir Belediye Meclisi, İstanbul Valiliği tarafından belirlenen gün ve saatte toplanarak kendi içerisinden, belediyeyi yönetecek başkan vekilini seçecek.
 • İBB Meclis Oturumunda 'Ateşehir' Gerginliği İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Meclisi'nin aralık ayının ilk oturumunda 'Ataşehir' gerginliği yaşandı İBB CHP Grup Başkanvekili Gülsever: '(Ataşehir Belediye Başkanı İlgezdi'nin görevden alınması) Bu hukuki değil, siyasi bir karardır. Varsa bir iddia yargıya başvurursunuz. Bağımsız mahkemelerin karar vermesini beklersiniz' İBB AK Parti Grup Başkanvekili Başalan: 'Türkiye Cumhuriyeti hukuk devletidir. Battal İlgezdi idari ve yargı yollarına başvurabilir. Burada CHP'li arkadaşların dertleri, Buz Rezidans'ta Kemal Kılıçdaroğlu'nun kızı ve damadının lüks dairesi olması. Bu yüzden sıkıntıya düşüyorlar'
 • İBB Meclisinde Ataşehir Gerginliği, CHP'liler Salonu Terk Etti İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis toplantısında Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin görevden alınmasını protesto eden CHP’li üyeler meclisi terk etti.
 • Ataşehir Belediye Başkanı İlgezdi'nin Görevden Uzaklaştırılması CHP İstanbul İl Başkanı Canpolat: 'Veremeyeceğimiz hiçbir hesabımız yoktur. Her türlü hesabı vermeye hazırız. Eğer varsa bir belediyemizde bir olumsuzluk, yolsuzluk biz gereğini yaparız. Yapmaya hazır olan bir partiyiz. Bu konuda asla taviz vermeyiz'
 • (Özel) Motosiklet Yolculuğu Yapan Köpek Görenleri Şaşkına Çevirdi Ataşehir’de sahibinin önünde motosiklet yolculuğu yapan köpek görenleri şaşkına çevirdi.
 • CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Açıklaması 'Paniğe kapıldılar, şaşırdılar, ne yapacaklarını şaşırdılar. Beraat etmiş davayı yeniden açıyorlar. İstediğiniz kadar dava açın, ne yaparsanız yapın, adalet bizim vicdanımızdadır. Ben bu toplumun vicdanını ayağa kaldıracağım. Bu toplumun vicdanını birlikte ayağa kaldıracağız. Bu işin sağı solu yoktur, bu bir hak mücadelesidir' 'Hangi belediye olursa olsun, bütün belediye başkanlarınıza sahip çıkınız, belediyelere gidiniz, belediye başkanına sahip çıkınız. Senin oy verip belediye başkanı seçtiğin kişi, gayrimeşru yollarla görevden alınırsa o belediye başkanına sahip çıkmak, bu milletin onuru ve şerefidir. O onuru ve şerefi her vatandaş göstermelidir' 'Hangi partiden olursa olsun, bizim belediye başkanlarımız onlarınki gibi değil. Ağlayarak koltuklarını terk etmeyecekler, istifa etmeyecekler. Çünkü hesabını veremiyorlar. Biz hesabını veririz, her kuruşun hesabını veririz, çünkü bizim defterimizde namuslu olmak yazılı'
 • Kılıçdaroğlu, İlgezdi İle Birlikte Otobüsün Üzerinden Vatandaşlara Seslendi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin görevden uzaklaştırılmasının ardından Ataşehir Belediyesi’ne gelerek basın açıklaması yaptı. Kılıçdaroğlu, açıklamasının ardından otobüsün üzerinden vatandaşlara seslendi.
 • Kılıçdaroğlu'ndan Ataşehir Kararına Tepki CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ataşehir Berlediye Başkanı Battal İlgez’dinin görevden uzaklaştırılmasına tepki gösterdi.
 • Kılıçdaroğlu'ndan Battal İlgezdi Açıklaması CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Ataşehir Berlediye Başkanı Battal İlgez’dinin görevden uzaklaştırılmasına ilişkin yaptığı açıklamada “Hukuka aykırı bir karardır, tümüyle siyasi bir karardır”dedi.
 • Ataşehir'de 'Eski Bando ' Grubu Müzikseverlerle Buluşacak Ataşehir’de bu hafta sonu "Eski Bando" grubu canlı performansıyla müzikseverlerle buluşacak.
 • Battal İlgezdi'den Açıklama Geldi İçişleri Bakanlığı tarafından Anayasa’nın 127’nci maddesinin verdiği yetkiyle görevinden uzaklaştırılan Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, belediye önünde açıklama yaptı.
 • Battal İlgezdi, Görevden Uzaklaştırılmasıyla İlgili Açıklama Yaptı İçişleri Bakanlığı tarafından Anayasa’nın 127’nci maddesinin verdiği yetkiyle görevinden uzaklaştırılan Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, belediye önünde açıklama yaptı.
 • Ataşehir Belediye Başkanı İlgezdi'nin Görevinden Uzaklaştırılması CHP İstanbul İl Başkanı Canpolat: 'Bu, Cumhuriyet Halk Partili belediyeleri teslim alma operasyonudur'.
 • CHP'li Başkan Görevden Uzaklaştırıldı İçişleri Bakanlığı, Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin yolsuzluk ve usulsüzlük iddiaları nedeniyle görevden uzaklaştırıldığını açıkladı.
 • Başbakan Yıldırım Açıklaması '2018'De 5 Bin Engelli Kardeşimizi İşe Başlatacağız' Başbakan Binali Yıldırım, “15 yılda engelli kardeşlerimiz adeta kabuğunu kırdı. Engelli kardeşlerimiz toplumun içine girdi. Artık ülkemizde hiçbir engelli kardeşimizin hayal kurmasının önüne kimse engel koyamıyor. 2018’de 5 bin kardeşimizi işe başlatacağız. KPSS puanı geçerlilik süresini 2 yıldan 4 yıla çıkardık” dedi.
 • '2018'De 5 Bin Engelli Kardeşimizi İşe Başlatacağız' Başbakan Binali Yıldırım, “2018’de 5 bin engelli kardeşimizi işe başlatacağız. KPSS puanı geçerlilik süresini 2 yıldan 4 yıla çıkardık” dedi.
 • Türkiye Vodafone Vakfı Engellilerin Hayatını Kolaylaştırıyor Türkiye Vodafone Vakfı Başkanı Süel: 'Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz tüm projeler ile 170 bini aşkın engelli ve dezavantajlı bireye ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz'.
 • Ataşehir'de A Capella Boğaziçi Grubu Konser Verecek Ataşehir’de hafta sonu "A Capella Boğaziçi "grubu canlı sahne performasıyla müzikseverlerle buluşacak.
 • İstanbul'da Soyguncularla Polisin Çatışma Anı Kamerada İstanbul Ataşehir’de bir markete giren 3 soyguncu ile olay yerine gelen polisler arasında çıkan çatışma güvenlik kameralarına yansıdı.
 • Ataşehir'de Soyguncularla Polisin Çatışma Anı Kamerada Ataşehir’de bir markete giren 3 soyguncu ile olay yerine gelen polisler arasında çıkan çatışma güvenlik kameralarına yansıdı.
 • Ataşehir'de Ki Silahlı Çatışmayla İlgili 2 Kişi Daha Gözaltına Alındı Ataşehir’de bir markete girerek soygun yapmaya çalışan şüphelilerle polis arasında çıkan çatışmanın ardından operasyonlar yapan ekipler, soygunla ilişiği bulunan 2 şüpheli şahsı daha gözaltına aldı.
 • Polisle Çatışan Firari Soyguncu Yakalandı Ataşehir’de bir markete girerek soygun yapmaya çalışan şüphelilerle polis arasında çıkan çatışmada olay yerinden kaçan soyguncu yaralı olarak yakalandı.
 • Ataşehir'deki Silahlı Çatışmada Firar Eden Şahıs Yaralı Ele Geçirildi Ataşehir’de bir markete girerek soygun yapmaya çalışan şüphelilerle polis arasında çıkan çatışmada olay yerinden kaçan soyguncu yaralı olarak yakalandı.
 • GÜNCELLEME - Ataşehir'de Gaspçılar Polisle Çatıştı Çatışmada, şüphelilerden biri etkisiz hale getirilirken, 2'si gözaltına alındı, hafif yaralanan polis memuru hastaneye kaldırıldı Gasp olayıyla ilgili bir depoya düzenlenen operasyonda ise biri yaralı olmak üzere 3 şüpheli gözaltına alındıDEPOYA OPERASYON BİLGİSİ EKLENDİ.
 • Soyguncularla Polis Arasında Çatışma Ataşehir’de bir markete giren 3 soyguncu ile olay yerine gelen polisler arasında çatışma çıktı. Bir polisin hafif yaralandığı çatışmada soygunculardan biri ölü ele geçirilirken, diğer 2’si gözaltına alındı.
 • Ataşehir'de Soyguncularla Polis Arasında Çatışma Ataşehir’de bir markete giren 3 soyguncu ile olay yerine gelen polisler arasında çatışma çıktı. Bir polisin hafif yaralandığı çatışmada soygunculardan biri ölü ele geçirilirken, diğer 2’si gözaltına alındı.
 • Ataşehir'de Gaspçılar Polisle Çatıştı Çatışmada, şüphelilerden biri etkisiz hale getirilirken, 2'si yakalandı Hafif yaralanan polis memuru hastanede tedavi altına alındı.
 • Albaraka Türk'ün GYF'leri İçin Gong Töreni Düzenlendi Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Karadağ: “Albaraka Türk'ün ürünlerinin (gayrimenkul yatırım fonları) gayrimenkul sertifikalarından sonra gayrimenkulün menkulleştirilmesi alanında ikinci, geniş kapsamlı, başarılı bir deneme olduğunu düşünüyorum ve başarılı olacağına inanıyorum” Albaraka Türk Katılım Bankası Genel Müdürü Utku: “Yatırımcılar, Albaraka Portföy Yönetimi’nin gayrimenkul yatırım fonları Batışehir, One Tower ve Dükkan’ın katılım paylarına borsa üzerinden ulaşabilecek ve fiyatlarını anlık takip edebilecek” “Türkiye’nin en büyük gayrimenkul portföy yöneticisi durumundayız şu anda”.
 • Ataşehir'de 'Survivor' Sabriye Şengül İmza Günü Düzenleyecek Ataşehir’de cumartesi günü Survivor’ın yıldızı aynı zamanda Dünya Kick Boks Şampiyonu Sabriye Şengül’ün imza günü düzenleyecek.
 • Ataşehir'de Park Halindeki Araç Yandı Ataşehir’de park halindeki hafif ticari araç yandı. İtfaiye ekipleri tarafından söndürülen araç kullanılamaz hale geldi.
 • Ataşehir'de Yarın Bazı Yollar Trafiğe Kapatılacak Turkish Airlines Euroleague'de, Fenebahçe Doğuş ile Khimki Moskova arasında oynanacak maç nedeniyle yarın bazı yolların trafiğe kapatılacağı bildirildi.
 • İstanbul'da Yarın Bu Yollara Dikkat Ataşehir’de bulunan Fenerbahçe Ülker Spor ve Etkinlik Salonunda Fenerbahçe Doğuş-Khimki Moskova (Rusya) takımları arasında oynanacak olan Turkish Airlines Euroleague Basketbol müsabakası nedeniyle yarın saat 17.45’ten itibaren bazı yollar trafiğe kapatılacak.
 • Kılıçdaroğlu Öğretmenlerle Buluştu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Öğretmenlerimiz Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün yolunda ilerlediğiniz sürece Türkiye’nin sırtını hiçbir güç yere getiremez” dedi.
 • CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Ataşehir'de Öğretmenlerle Bir Araya Geldi İSTANBUL – CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Öğretmenlerimiz Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün yolunda ilerlediğiniz sürece Türkiye’nin sırtını hiçbir güç yere getiremez” dedi.
 • Günün Özeti Günün tüm önemli gelişmelerini sizin için derledik.
 • HAK Parti Genel Başkanı Güneş'in Cenazesi Defnedildi Ankara'da dün 67 yaşında vefat eden Hak ve Hakikat Partisi (HAK Parti) Genel Başkanı Dursun Güneş'in cenazesi, İstanbul'da toprağa verildi.
 • Kazaya Karışan Servis Aracının Çarptığı Çift Öldü Ataşehir'de, kazaya karışan servis minibüsünün çarptığı 2 kişi hayatını kaybetti.
 • İşçi Servisi Yayalara Çarptı Açıklaması 2 Ölü İstanbul Ataşehir’de bir işçi servisi, önce bir otomobile, daha sonra da yolda yürüyen yayalara çarptı. Kazada evli çift hayatını kaybetti.
 • Ataşehir'de İşçi Servisi Yayalara Çarptı Açıklaması 2 Ölü Ataşehir’de sokak içerisinde seyir halinde bulunan bir işçi servisi önce bir otomobile daha sonra da yolda yürüyen yayalara çarptı. Kazada hastaneye gittikleri öğrenilen 2 kişi hayatını kaybetti.
 • Organize Hırsızlık Kamerada İstanbul Ataşehir’de bir iş yerinden gerçekleştirilen organize hırsızlık güvenlik kameralarına yansıdı.
 • 5 Dakikada Organize Hırsızlık Kamerada Ataşehir’de gece saatlerinde beyaz bir minibüsle gelen organize hırsızlık çetesi, kapısını kırıp girdikleri işyerini 5 dakikada soyup soğana çevirdi. Soygun anı güvenlik kameralarına yansırken, hırsızlar malları sürükleyerek dışarıya çıkarttıktan sonra elbirliğiyle minibüse yükleyerek kayıplara karıştı.
 • A Milli Kadın Futbol Takımı'nın Aday Kadrosu Belirlendi Milli takımın, 27 Kasım Pazartesi günü Ürdün'le oynayacağı hazırlık maçının aday kadrosu açıklandı.
 • Eski Milli Halterci Naim Süleymanoğlu Hayatını Kaybetti Eski milli halterci Naim Süleymanoğlu (50) bir süredir tedavi gördüğü hastanede çoklu organ yetmezliğine bağlı olarak hayatını kaybetti.
 • Futbolun Duayenleri Ataşehir'de Gençlerle Buluştu Ataşehir Belediyesi’nin düzenlediği panelde futbolun duayen isimleri genç sporcularla bir araya geldi. Altınordu Futbol Kulübü Başkanı Seyit Mehmet Özkan, “Futbolcu olmak istiyorum diyen çocuk açık liseye gitmek zorundadır” dedi.
 • 'Uluslararası Staj Programı-OIC Intern Tanıtım Lansmanı' Yapıldı İslam İşbirliği Teşkilatı Uluslararası Staj Programı-OIC Intern Tanıtım Lansmanı’nda konuşan Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, “Dünya ülkelerinin özellikle de gelişmiş ülkelerin insani anlamda üzerine düşeni yerine getirmediğinin şahitleriyiz” dedi.
 • İslam İşbirliği Teşkilat Uluslararası Staj Programı İslam İşbirliği Teşkilatı'na üye ülkelerin vatandaşı olan gençlere yönelik yürütülen İslam İşbirliği Teşkilatı Uluslararası Staj Programı'nın tanıtımı yapıldı Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu: 'Bu programın diğer üye ülkelerde de uygulanması ve üye olmayan diğer ülkelerde yaşayan azınlık veya diaspora konumundaki kardeşlerimize de açılmasını önemsiyorum. Söz konusu program uzun vadede tıpkı AB içerisinde uygulanan değişim programlarında olduğu gibi, İslam İşbirliği Teşkilatı üyesi ülkeler arasında insan kaynakları hareketliliğini sağlayarak, kültürel ve ekonomik alışverişi kolaylaştıracak, insanlarımızın kaynaşmasına vesile olacaktır' 'Ekonomik ve mesleki kazanımlarının yanı sıra sosyal ve kültürel olarak toplam etkileri de göz önüne alındığında programın üye ülkeler arasında oluşan uluslararası iş kültürüne ciddi katkılar sağlaması beklenmektedir. Bu programın daha sıkı işbirliği ve ortaklıklara zemin hazırlaması bakımından da son derece önemli getirileri olacaktır' Milli Eğitim Bakanı Yılmaz: 'Şunu gördük ve yaşayarak tecrübe ettik ki; eğer nitelikli bilgiye sahip değilseniz tam bağımsız değilsiniz, tam bağımsız olabilmek için nitelikli bilgiye sahip olabilmek lazım. Nitelikli bilgiye sahip olmak da yetmez, nitelikli bilgiyi ürüne dönüştürecek bilim adamlarına da sahip olmak gerekir. Dolayısıyla bizler ortak bir medeniyetin temsilcileri olarak birbirimizi ne kadar iyi tanırsak, ne kadar fazla iş birliği içerisinde olursak o derece bizden beklenenleri yerine getirebiliriz'Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Bayraktar: 'Amerika'da bilgisayar, GPS ve internet teknolojileri gibi çalışmalar dünyanın çeşitli ülkelerinden toplanmış en seçme beyinler tarafından yapılıyordu. Laboratuvarda 100 kişi varsa bunun yüzde 95'i yurt dışından gelen yabancı öğrencilerdi. Kendi insan kaynağı bu araştırmaları yapmaya yetmiyor 300 milyonluk Amerika'nın, dünyanın her tarafından seçme beyinleri toplayarak yüksek teknolojileri geliştirmek için kullanıyorlardı'
 • Kardeşini Öldürdüğü Öne Sürülen Zanlı Tutuklandı İstanbul'da, kız kardeşi Ceylan T'yi öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan E.T. tutuklandı.
 • Kardeşini Öldürdüğü Öne Sürülen Zanlıya Tutuklama Talebi Kız kardeşi Ceylan T'yi öldürdüğü öne sürülen E.T, savcılık ifadesinin ardından tutuklanması talebiyle hakimliğe sevk edildi
 • Kardeşini Öldürdüğü Öne Sürülen Zanlı, Adliyeye Sevk Edildi Kız kardeşi Ceylan T.'yi öldürdüğü iddiasıyla yakalanan ağabeyi E.T. adliyeye sevk edildi
 • Patlıcanlı erikli tacizci komşu çıktı Ataşehir'de özel bir hastanede çalışan H.F.’nin (22) oturduğu dairenin balkonuna cinsel içerikli notlar atan kişi alt kattaki komşusunun olduğu belirlendi.
 • Çocukların Bisiklet Hayalleri Gerçeğe Dönüşüyor Ataşehir Belediyesi, ihtiyaç sahibi çocukların bisiklet hayalini gerçekleştirmek için yeni bir projeyi hayata geçiriyor. Ataşehir Belediyesi, kullanılmayan, çürümeye terk edilmiş bisikletleri toplayıp, onaracak ve bisiklet hayali kuran ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştıracak.
 • Ataşehir'de 'Asbest'E Dikkat Çekildi Ataşehir Belediyesi, asbest maddesinin zararlarıyla ilgili kamuoyunda farkındalık oluşturmak için “Asbest Risk Yönetimi Sempozyumu” düzenledi.
 • TEB, Maker Hareketini Anadolu'ya Yayıyor 'Bugünün Maker Çocukları, Yarının Büyük Girişimcileri!' sloganıyla başlayan 'TEB Minik Maker'ler İş Başında' projesi ile 9 ilde 500’ün üzerinde çocuğa ulaşarak maker eğitimi verilmesi hedefleniyor.
 • Ataşehir'deki Cinayet Kız kardeşini başından vurarak öldürdüğü iddiasıyla aranan şüpheli yakalandı.
 • BELTUR'dan Engelli İstihdamına Büyük Destek İstanbul Büyükşehir Belediyesi BELTUR AŞ, uyguladığı projeyle iş okullarında eğitim gören engelli öğrencileri şirket bünyesinde çalıştırarak sosyalleşmelerine ve birey olarak bağımsız yaşamalarına destek oluyor İstanbul'da iş bekleyen ve eğitim gören engelli sayısının 300 civarında olduğu tespit edilirken, BELTUR projesi sayesinde 80'e yakın öğrencinin sosyal hayata adapte oluş süreci devam ediyor BELTUR, 2010'da başladığı projede 600 öğrenciyi mezun ederek, iş hayatına katılmalarını sağladı.
 • Naim Süleymanoğlu'nun Sağlık Durumu Ataşehir Memorial Hastanesi Genel Cerrahi ve Organ Transplantasyonu Bölüm Başkanı Prof. Dr. Polat: 'Bugün yapılan nörolojik bulgularda gerilemeler görmemiz üzerine beyin tomografisi alındı bunun sonucunda önceki kanamanın olduğu odakta ve birtakım sistemik odakların görülmesi üzerine ameliyat kararı alındı. Çünkü bu onun için hayati tehlike arz ediyordu; beyin cerrahisi ameliyatı gerçekleştirildi. Yapılan işlem beyni rahatlatmak ve ödemi rahatlatmaktı; şu an vital bulguları stabil, ancak hayati tehlikesi devam ediyor'
 • Erdoğan, Süleymanoğlu'nun Ailesiyle Görüştü Cumhurbaşkanı Erdoğan, Naim Süleymanoğlu'nun sağlık durumuyla ilgili bilgi aldı.
 • Naim Süleymanoğlu'nun Doktorlarından Açıklama İstanbul’da özel bir hastanede tedavi gördüğü sırada beyindeki kanama ve buna bağlı olarak artan ödem nedeniyle acil olarak beyin ameliyatına alınan Naim Süleymanoğlu’nun ameliyatı sona erdi. Organ Nakli Merkezi Başkanı Prof. Dr. Yalçın Polat, “Hayati tehlikesi hala devam ediyor” dedi.
 • Naim Süleymanoğlu'nun Ameliyatı Sona Erdi Ataşehir’de özel bir hastanede tedavi gördüğü sırada beyindeki kanama ve buna bağlı olarak artan ödem nedeniyle acil olarak beyin ameliyatına alınan milli halterci Naim Süleymanoğlu’nun ameliyatı sona erdi. Organ Nakli Merkezi Başkanı Prof. Dr. Yalçın Polat, “Vital bulguları stabil ancak hayati tehlikesi hala devam ediyor” dedi.
 • Naim Süleymanoğlu, Acil Beyin Ameliyatına Alındı Ataşehir’de özel bir hastanede tedavi gören milli halterci Naim Süleymanoğlu, beyindeki kanama ve buna bağlı olarak artan ödem nedeniyle acil olarak beyin ameliyatına alındı.
 • Naim Süleymanoğlu Ameliyata Alındı Eski milli halterci Naim Süleymanoğlu, Memorial Ateşehir Hastanesi'nde beyindeki kanama ve buna bağlı artan ödem nedeniyle ameliyat ediliyor.
 • AK Partili Meclis Üyesi Kaplan, Son Yolculuğuna Uğurlandı Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Ataşehir Belediyesi'nin AK Partili meclis üyesi Selami Kaplan toprağa verildi.
 • İstanbullu bu haberi okumadan dışarı çıkma Vodafone 39. İstanbul Maratonu nedeniyle bazı yollar sabah 04.00'ten itibaren trafiğe kapatılacak ve en son geçen yarışmacının ardından kademeli olarak trafik akışına açılacak
 • İstanbul'da Pazar Günü Bu Yollara Dikkat İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nca organize edilen 39.Vodafone Maratonu nedeniyle Pazar günü saat 04.00’den itibaren bazı yollar trafiğe kapatılacak.
 1  2  ...  24  25 

ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !