ARNAVUTKÖY HABERLERİ / İstanbul

 • (Özel) Arnavutköy'de Korkutan Yangın Arnavutköy’de 3 katlı bir binanın çatı katı alev alev yandı. Yangın esnasında alev alan elektrik telleri paniğe neden olurken binanın çatı katı tamamen kullanılamaz hale geldi.
 • GÜNCELLEME - Arnavutköy'de Koli Fabrikasındaki Yangın Rüzgarın etkisiyle büyüyen yangın, itfaiye ekiplerinin uzun süren çalışmaları sonucu söndürüldüYANGININ SÖNDÜRÜLMESİ EKLENDİ.
 • Koli Fabrikasında Yangın İstanbul Arnavutköy’de bir koli üretim fabrikasında yangın çıktı.
 • Arnavutköy'de Koli Fabrikasında Yangın Çıktı Arnavutköy’de bir koli üretim fabrikasında yangın çıktı. İtfaiye ekipleri, yangını söndürebilmek için tek katlı olan fabrikanın duvarlarını yıktı. Çok sayıda itfaiyenin müdahale ettiği yangın uzun süren uğraşlar sonunda söndürüldü.
 • Arnavutköy'de Koli Fabrikasında Yangın Yangına itfaiye ekipleri müdahale ediyor.
 • Dilencinin 'Bebeğim Var' Yalanına Suç Üstü İstanbul Ortaköy’de yakalanan genç bir kadın dilencinin, “Sırtımda bebeğim var” diyerek direnmesi üzerine battaniyeleri açan ekip, bebeğin oyuncak olduğunu görünce şok oldu.
 • Arnavutköy, Özgür Kudüs İçin Ayakta Amerika Birleşik Devletleri’nin Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak ilan etmesi üzerine Arnavutköy’de “Özgür Kudüs” eylemi düzenlendi.
 • Arnavutköy'ün Nikah Sarayı Hizmete Açıldı Arnavutköy Belediyesi tarafından yaptırılan nikah sarayı evlenecek çiftlerin hizmetine açıldı.
 • AK Partili İlçe Belediyelerinden Ortak 'Kudüs' Tepkisi İstanbul’un AK Partili ilçe belediyeleri, ABD’nin Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanımasına sosyal medyada ortak tepki gösterdi.
 • İstanbul'un AK Partili İlçe Belediyelerinden Ortak 'Kudüs' Tepkisi İstanbul’un AK Partili ilçe belediyeleri, ABD Başkanı Donald Trump’un Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanıyacağı açıklamasının ardından sosyal medyada tepki gösterdi.
 • İstanbul'da Fidye Operasyonu Hindistan'dan İstanbul'daki kız arkadaşının yanına gelen ve yabancı uyruklu 5 kişi tarafından kaçırıldıktan sonra ailesinden fidye istenen Hindistanlı mühendis, polisin operasyonuyla kurtarıldı Operasyonda yakalanan biri Hindistan, 4'ü Pakistan uyruklu 5 şüpheli tutuklandı.
 • Hintli Genci Kaçırıp Fidye İsteyen Çeteye Operasyon İstanbul’a turist olarak gelen Hintli makine mühendisi S.S. (24), 1’i Hintli 4’ü Pakistanlı olan 5 kişilik çete tarafından fidye istenmek için kaçırıldı. Aileden 84 bin dolar fidye isteyen çete, gencin kaçırılmasından yaklaşık 6 saat sonra polis ekipleri tarafından yakalandı. Ayakları bağlı olarak bodrum katında tutulan Hintli genç ise kurtarıldı. Gözaltına alınan zanlılar tutuklanarak cezaevine gönderildi.
 • 'Kanal İle Yeni Bir İstanbul Doğacak' Kanal projesi ile yeni bir İstanbul’un hatta yeni bir kıtanın doğduğunu belirten Altın Emlak Genel Müdürü Mustafa Hakan Özelmacıklı, "Kanal güzergâhı baştan beri öngördüğümüz ve yatırımcılar için tavsiye ettiğimiz hatta belirlendi" dedi.
 • 'Sanat Sadece Profesyonellerin İşi Değil' 'Porof. Zihni Sinir' karakterinin tasarımcısı Sayar: 'Çamurdan, telgraf tellerinden oyuncaklar ve çeşitli mekanizmalar falan yapardım. Sokakta hep böyle oynadım' 'Gelişimin sanatsız olmayacağına inanıyorum. Sanatı en tepeye çıkarmak gerekiyor. Yaratıcılığımızı, hayallerimizi besleyecek olan şey sanattır' 'Kendimizi bilmemiz, bilim ve teknolojinin gelişmiş hali neredeyse onu yakalamamız, aradaki boşlukların farkına varmamız gerekiyor' 'Ödüller verirken veya bir şey yaparken karikatüristleri de onurlandırmak gerek ama bizde tam tersi, o kadar sık aşağılanıyor ki üzücü' 'Atölyeye geldiler, 'Böyle bir film projemiz ve Deli Emin diye bir karakterimiz var' dediler. Evde kullandığı düzenekler, annesinin mezarına kablo çekip radyo dinlettiği mekanizma, bisikleti, güvercin besleme makinası gibi 78 proje geliştirdim'
 • Arnavutköy'de Sonbahar Temizliği Devam Ediyor Arnavutköy Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü’ne bağlı Temizlik İşleri Personeli tarafından başlatılan sonbahar temizliği, devam ediyor.
 • 3. Köprü İle Bölgeye Taşınma Talebi Yüzde 54 Arttı Rahat Taşın tarafından hazırlanan Türkiye Taşınma Dosyası raporuna göre, İstanbul'da son 1 yılda üçüncü köprü civarına taşınma talebi yüzde 54 artış gösterirken, bu bölgede en çok Arnavutköy, Sultangazi, Başakşehir, Sancaktepe ve Çekmeköy tercih edildi En düşük aralık ayında görülen taşınma maliyeti, İstanbul'da 779bin 445 TL, İzmir'de 673 bin 109 TL ve Ankara'da 620983 TL arasında değişti Türkiye'de taşınma faaliyetlerinin yüzde 58'i İstanbul, Ankara ve İzmir'de gerçekleşirken, söz konusu iller için taşınma hareketliliğinin en fazla olduğu ilçeler sırasıyla Kadıköy, Çankaya ve Karşıyaka oldu İstanbul'un en çok sahil şeridine göç verdiği, bu bölgede en çok Bodrum'a taşınıldığı görüldü Hava koşullarının sertleştiği ilk çeyrekte 27 bin 830'a düşen taşınma talebi, okulların kapanması ve memur tayinlerinin etkisiyle 3. çeyrekte 51 bin 543'e çıktı
 • Arnavutköy Belediyesi Eyafexpo'da Arnavutköy Belediyesi Yaşlı ve Engelli Koordinasyon Merkezi, EYAFexpo Engelsiz Yaşam Fuarı’na katılarak engellilerle bir araya geldi.
 • Darülaceze'nin Taşınması Söz Konusu Değil Darülaceze Başkanı Hamza Cebeci, Sultan Abdülhamid Han tarafından hizmete açılan tarihi Darülaceze'nin, Arnavutköy'de inşa edilecek 'sosyal hizmet şehri'ne taşınmasının söz konusu olmadığını söyledi.
 • Hacı Cemal Aksoy Camii'nin Temeli Atıldı Hacı Cemal Aksoy Camii temel atma töreni, Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı’nın katılımıyla gerçekleştirildi.
 • İstanbul'da Zincirlenerek Alıkonulan 57 Pakistanlı Mülteci Kurtarıldı İstanbul’un Arnavutköy ilçesinde bir evin bodrum katında elleri ve ayaklarından zincirlenerek zorla alıkonulan 57 Pakistanlı mülteci, düzenlenen operasyonla kurtarıldı. Pakistanlı 3 insan kaçakçısının gözaltına alındığı olayın arkasında "havala" çıktı. İşkenceye uğrayan mültecilerin zincirlenmiş anlarına ait fotoğraflar ortaya çktı.
 • İstanbul'da Göçmen Kaçakçılığı Operasyonu Avrupa'ya gitmek için kişi başına 10 bin avro verdikleri organizatörler tarafından elleri ve ayakları zincirle bağlandıktan sonra Arnavutköy'de bir depoya kapatılan Pakistan uyruklu 57 kişiyi polis ekiplerince kurtarıldı Operasyonda, Pakistan uyruklu 3 şüpheli yakalandı.
 • 200 Pakistanlı Yunanistan Diye Arnavutköy'e Bırakıldı Umut tacirleri yaklaşık 200 Pakistanlıyı Yunanistan ve İtalya’ya götürme vaadiyle kandırarak Türkiye’ye getirdi. Kaçak göçmenler İstanbul Arnavutköy’de polis operasyonuyla kurtarıldı.
 • Umut Tacirleri 200 Pakistanlıyı Yunanistan Diye Arnavutköy'e Getirdi Umut tacirleri yaklaşık 200 Pakistanlıyı Yunanistan ve İtalya’ya götürme vaadiyle kandırarak Türkiye’ye getirdi. İddiaya göre, elleri ve ayaklarını zincirle bağlanarak bodruma hapsedilen mülteciler ise polis ekipleri tarafından gerçekleştirilen operasyonla kurtarıldı.
 • Dizüstü Bilgisayarı Böyle Götürdü İstanbul Arnavutköy’de bir araç kiralama firmasına giren hırsız, 5 bin lira değerindeki dizüstü bilgisayarı çaldı.
 • Dizüstü Bilgisayarı Montunun İçine Koyup Çaldı Arnavutköy’de bir araç kiralama firmasına giren hırsız, güpegündüz yaklaşık 1,5 dakikada 5 bin lira değerindeki dizüstü bilgisayarı çaldı. Bilgisayarı montunun içine koyarak kaçan hırsızın rahat tavırları “bu kadarına da pes” dedirtti.
 • Göreve Yeni Başlayan Öğretmenler Yemin Etti Arnavutköy’de stajyerliği biten öğretmenler,24 Kasım Öğretmenler Günü’nde yemin etti. Öğretmenlik mesleğine uzun süre görev almış ve emekli olmuş öğretmenlere ise, düzenlenen programla plaket verildi.
 • İstanbul Merkezli Hırsızlık Operasyonu İstanbul merkezli 10 ilde, banka şubeleri ve tapu müdürlüklerinden çıkan vatandaşların çantalarını çaldıkları iddia edilen 5 şüpheli yakalandı.
 • ABİM, İSKİF'2017 Fuarı'nda Arnavutköy Belediyesi İstihdam Merkezi (ABİM), İstanbul Kariyer ve İstihdam Fuarı’na (İSKİF’2017) katıldı.
 • Arnavutköy Belediyesi Personelinden 'Sağlıklı Yürüyüş' Kampanyasına Destek “Sağlıklı Yürüyüş” kampanyasına destek veren Arnavutköy Belediyesi personeli, vatandaşlarla birlikte yürüyüş gerçekleştirdi.
 • Çevreci Projeyle 139 Ağaç Kesilmekten Kurtarıldı Arnavutköy Belediyesi’nde uygulanan çevre dostu projeyle enerji, zaman ve maliyet tasarrufu sağlandı. 139 ağaç kesilmekten kurtarılırken, 695 bin litre su tasarrufu sağlandı. 39 ton karbondioksit salınımı engellendi ve 30 ton katı atığın önüne geçildi.
 • Spor Fuarındaki Arnavutköy Belediyesi Standına Yoğun İlgi Arnavutköy Belediyesi, 39’uncu Avrasya Maratonu kapsamında Yenikapı etkinlik alanındaki Maraton ve Spor Fuarına stant açarak, ilçedeki spor faaliyetlerini ve aldıkları dereceleri tanıttı. Çok sayıda vatandaşın yoğun ilgi gösterdiği stantta, ziyaretçilere el kitapçıkları verilerek bilgilendirme yapıldı.
 • Arnavutköy'e Kent Müzesi Arnavutköy Belediyesi geçmişten günümüze miras kalan değerleri sergilemek için, müze çalışmalarına hız verdi.
 • Cani Babanın Katlettiği Yiğitcan'dan Geriye Bu Görüntüler Kaldı Babası tarafından öldürülen 10 yaşındaki Yiğitcan’dan geriye kalan görüntüler yürek burktu. Küçük çocuğun bir davette önce arkadaşıyla ardında da annesiyle dans ettiği görüntüler görenleri hüzne boğdu.
 • (Özel) Yiğitcan'dan Geriye Bu Görüntüler Kaldı Babası tarafından öldürülen 10 yaşındaki Yiğitcan T.’den geriye kalan görüntüler yürek burktu. Küçük çocuğun bir davette önce arkadaşıyla ardında da annesiyle dans ettiği görüntüler görenleri hüzne boğdu.
 • 'Kanal İstanbul Gayrimenkul Sektörünü Hareketlendirdi' Milliyetemlak.com: '(Kanal İstanbul) Bölgede gayrimenkul fiyatlarında gözlenen artışın inşaatlar tamamlandığında gözle görülür rakamlara ulaşacağı tahmin ediliyor'
 • Hadımköy Kapalı Pazar Alanında Sona Yaklaşıldı Hadımköy TOKİ-KİPTAŞ bölgesinde 2017 yılı başlarında temeli atılan Hadımköy kapalı pazar alanının yapım çalışmaları aralıksız sürüyor.
 • İki DEAŞ Hücresi Çökertildi Açıklaması Bombalı Araçlar Ele Geçirildi İstanbul’da terör örgütü DEAŞ’ın iki hücresini çökerten polis, büyük bir faciayı önledi. Bomba yüklü otomobil, bomba düzenekli motosiklet ve canlı bomba yelekleri ele geçirdi.
 • İki DEAŞ Hücresini Çökerten Polis, Büyük Bir Faciayı Önlemiş Açıklaması Bombalı Motosiklet De Ele Geçirildi İstanbul’da titiz bir çalışmayla radikal terör örgütü DEAŞ’ın iki hücresini çökerten polis, büyük bir faciayı önledi. Saldırı hazırlığındaki hücre üyelerinin bomba yüklü otomobilin yanı sıra, aynı hücreye ait bomba düzenekleri olan bir motosiklet ve canlı bomba yelekleri de ele geçirdi.
 • İstanbul'da DEAŞ'ın İki Hücre Evi Çökertildi Arnavutköy ve Esenyurt'ta önceki gün yangın çıkan ve bomba yapımında kullanılan malzemeler bulunan iki evin, terör örgütü DEAŞ'ın 'hücre evi' olduğu tespit edildi Bayrampaşa'da bir alışveriş merkezinin otoparkında dün yakalanan ve araçlarında uzaktan kumandalı patlayıcı ele geçirilen 2'si kadın 4 DEAŞ'lının söz konusu evlerde ikamet ettiği belirlendi.
 • İstanbul Emniyeti'nden Bombalı Araç Açıklaması Arnavutköy ve Esenyurt ilçelerinde 2 ayrı ikamette çıkan yangın sonrası yapılan araştırmada evlerde bomba yapımında kullanılan malzeme çıktı. Yapılan araştırma sonucunda 4 kişi gözaltına alındı.
 • Çok Sayıda Tüp Bulunan Evde Yangın İstanbul Arnavutköy’de yabancı uyruklu şahısların yaşadığı iddia edilen ve çok sayıda tüp bulunan evde dün akşam saatlerinde patlama meydana geldi. Binanın dördüncü katı alevlere teslim olurken, tüple hazırlanmış bir düzeneğin patlamaya neden olduğu iddia edildi.
 • Arnavutköy'de Çok Sayıda Tüp Bulunan Evde Yangın Çıktı Arnavutköy’de yabancı uyruklu şahısların yaşadığı iddia edilen ve çok sayıda tüp bulunan evde dün akşam saatlerinde patlama meydana geldi. Binanın dördüncü katı alevlere teslim olurken, tüple hazırlanmış bir düzeneğin patlamaya neden olduğu iddia edildi.
 • Bakan Soylu Trabzon Tanıtım Günleri'ne Katıldı İçişleri Bakanı Soylu: 'Şehrimizin (Trabzon) doğasına zarar verdik mi? Evet verdik. Hemşehrilerimiz yazın yaylalara gidiyorlar. Bize bırakılan yaylaları maalesef gelecek nesillere bırakamamanın hüznü ve ızdırabı içerisindeyiz. Çok net söylüyorum. Bu bizim sorumluluğumuzdur.' 'Arkadaşlarımızla birlikte karar verdik. Epey zamandan beri yaylalarımızdaki bu kaçak yapılaşmayı ortadan kaldırabilmek için her türlü riski alan ama gelecek nesillerimize güzel bir doğa bırakacak bir anlayışı gerçekleştirmek için her şeyi yapıyoruz.'
 • İstanbul'da Jandarmadan Kumarhanlere Baskın İstanbul İl Jandarma Komutanlığı, 3 ayrı ilçede tespit edilen kumarhanelere eş zamanlı baskın yaptı. Baskınlarda, 9 adet tombala makinesi, 3 adet kamera, 5 adet televizyon, 1 adet kayıt cihazı, yüzlerce tombala kartı ve tombala malzemesi ile elektronik bilet ele geçirildi.
 • Jandarma'dan Eş Zamanlı Kumarhane Baskını İstanbul İl Jandarma Komutanlığı, 3 ayrı ilçede tespit edilen kumarhanelere eş zamanlı baskın yaptı. Baskınlarda, 9 adet tombala makinesi, 3 adet kamera, 5 adet televizyon, 1 adet kayıt cihazı, yüzlerce tombala kartı ve tombala malzemesi ile elektronik bilet ele geçirildi.
 • İstanbul'da Kumar Operasyonu Sancaktepe, Arnavutköy ve Sarıyer’de 5 adrese düzenlenen operasyonunda, 9 tombala makinesi 3 kamera, 5 televizyon, tombala kartları ve malzemeleri ele geçirildi.
 • İstanbul'da Araçlar Çamurda Mahsur Kaldı İstanbul Arnavutköy’de etkili olan sağanak yağış beraberinde olumsuzlukları da getirdi. Toprak yolda mahsur kalan bir aracı kurtarmak için gelen çekici de çamurlara saplandı. Çekiciyi kurtarmak için başka bir çekici çağrıldı.
 • Arnavutköy'de Araçlar, Sel Nedeniyle Yolda Mahsur Kaldı İSTANBUL – İstanbul Arnavutköy’de etkili olan sağanak yağış beraberinde olumsuzlukları da getirdi. Toprak yolda mahsur kalan bir aracı kurtarmak için gelen çekici de çamurlara saplandı. Çekiciyi kurtarmak için başka bir çekici çağrıldı.
 • Arnavutköy'de Sağanak Yağış İstanbul genelinde etkili olan sağanak yağış, Arnavutköy’de de yoğun şekilde hissedildi.
 • İstanbul'daki Çuval Cinayetinin Sırrı Çözüldü Arnavutköy’de geçtiğimiz ay çuvala koyularak çöpe atılan cesedin, fidye için kaçırılan İranlı Mortaza Jedariseyedi’ye (32) ait olduğu ortaya çıktı. Jedariseyedi’yi kaçırarak önce işkence eden ardından da öldürülen Afganistan ve Pakistan uyruklu 4 şüpheli Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği dedektifleri tarafından gözaltına alındı.
 • Boğazköy Merkez Cami İbadete Açıldı Arnavutköy Belediyesi ve İlçe Müftülüğü ‘nün iş birliği ile yapılan Boğazköy Merkez Cami, vatandaşların yoğun katılımıyla açıldı.
 • Vatandaşlar Şahsı Ayağa Kaldırmak İçin Seferber Oldu Arnavutköy’de bonzai içen bir şahsın görüntüleri, uyuşturucunun ne kadar tehlikeli olduğunu bir kez daha ortaya koydu. Ayakta duramayan ve kaldırama uzanan şahsı vatandaşlar kaldırmaya çalıştı. Ancak aldığı maddenin etkisiyle kendinden gecen şahıs, ayağa kalkamadı.
 • Arnavutköy Belediyesi Yeni Adresinde Arnavutköy Belediyesi tarafından 80 bin metrekare alan üzerine yaptırılan Arnavutköy Yönetim ve Yaşam Merkezi, vatandaşların hizmetine açıldı. Türkiye’de özelliği bakımından tek olan yönetim merkezi, tüm etapları tamamlandığında dev bir kompleks olacak.
 • Pompalı Tüfekli Saldırgan Dehşet Saçtı İstanbul Arnavutköy’de yüzü maskeli şüpheli şahıs pompalı tüfekle bir fırına rastgele ateş açtı. Saldırı anı güvenlik kamerası tarafından kaydedilirken, olayda şans eseri ölen ya da yaralanan olmadı.
 • Arnavutköy'de Pompalı Tüfekli Saldırgan Dehşet Saçtı Arnavutköy’de yüzü maskeli şüpheli şahıs pompalı tüfekle bir fırına rastgele ateş açtı. Saldırı anı güvenlik kamerası tarafından kaydedilirken, olayda şans eseri ölen ya da yaralanan olmadı.
 • Savaş Mağduru Suriyeli Çocuklar Hayallerini Resmetti Arnavutköy’de ’40 Tuval 40 Hayal’ sloganıyla gerçekleştirilen etkinlik ülkelerindeki iç savaştan kaçarak Türkiye’ye sığınan Suriyeli engelli ve engelsiz çocukları bir araya getirdi. Minikler hep birlikte rengarenk boyalarla hayallerini tuvallere resmederken, görme engelli kız kardeşinin resim yapmasına yardım eden minik kız dikkat çekti.
 • Suriyeli Çocuklar, '1 Tuval 1 Hayal' Etkinliğinde Buluştu İç savaş sonrası İstanbul'da hayatlarını devam ettiren Suriyeli çocuklar, "1 Tuval 1 Hayal" etkinliğinde bir araya geldi.
 • Lojistik Deposunda Korkutan Yangın İstanbul Hadımköy’de 4 katlı bir lojistik firmasının 3’üncü katında bulunan depoda yangın çıktı. İtfaiye ekiplerinin yaklaşık 1 saat süren çalışmaları sonrasında söndürülen yangın havadan görüntülendi.
 • Hadımköy'de Lojistik Firmasının Deposunda Korkutan Yangın Hadımköy’de 4 katlı bir lojistik firmasının 3’üncü katında bulunan depoda yangın çıktı. İtfaiye ekiplerinin yaklaşık 1 saat süren çalışmaları sonrasında söndürülen yangın havadan görüntülendi.
 • Arnavutköy'deki Depo Yangını Yangın, itfaiye ekiplerinin çalışmaları sonucu söndürüldü.
 • Hadımköy'de Lojistik Firmasının Deposunda Yangın Hadımköy’de 4 katlı bir lojistik firmasına ait depoda yangın çıktı. Yangına çok sayıda itfaiye aracı müdahale ediyor.
 • İstanbul'da Korkutan Yangın İstanbul Hadımköy’de 4 katlı bir lojistik firmasına ait depoda yangın çıktı.
 • Arnavutköy'de Depo Yangını Bir lojistik firmasının deposunda çıkan yangına, çok sayıda itfaiye ekibi müdahale ediyor.
 • İstanbul'da Minibüsçü-Korsan Taksici Kavgası Açıklaması Testere, Bıçak, Sopa... İstanbul Arnavutköy’de minibüsçüler ile korsan taksiciler arasında çıkan kavgada ortalık savaş alanına döndü. Testere, bıçak ve sopaların kullanıldığı kavgada 3 kişi çeşitli yerlerinden yaralanırken çok sayıda kişi gözaltına alındı.
 • Minibüsçü-Korsan Taksici Kavgasında Ortalık Savaş Alanına Döndü İstanbul Arnavutköy’de minibüsçüler ile korsan taksiciler arasında çıkan kavgada ortalık savaş alanına döndü. Testere, bıçak ve sopaların kullanıldığı kavgada 3 kişi çeşitli yerlerinden yaralanırken çok sayıda kişi gözaltına alındı.
 • Arnavutköy'ün En Lezzetli Aşuresi Seçildi Muharrem Ayı dolayısıyla Arnavutköy’de bu yıl 3’üncüsü gerçekleştirilen Geleneksel Aşure Yarışması’nda jüriler özenle hazırlanan birbirinden lezzetli aşureleri değerlendirdi. Yarışmanın birincisi ise aşuresinin lezzetiyle damaklara, üzerindeki Türk Bayrağı motifiyle de gönüllere hitap eden Melahat Karatepe oldu.
 • Avrupa Şampiyonu Arnavutköy'den Kosova’nın Priştine kentinde düzenlenen U15-U17 Yıldızlar Avrupa Halter Şampiyonası’nda Arnavutköy Belediye Sporlu Milli halterci Ayşe Doğan, Avrupa Şampiyonu olurken, Ayşe Narin de Avrupa ikincisi oldu.
 • Çaydanlığın İçinde Servet Unuttu Arnavutköy’de aldığı çaydanlığı değiştirerek Fransa’ya giden bir vatandaş, değiştirdiği çaydanlığın içinde servet unuttu. 2 kilo altın ve 20 bin dolar unutan vatandaş, annesini arayarak durumu iletti. Bunun üzerine iş yerine gelen anne, değiştirilen çaydanlığın içine bakınca unutulan para ve altınları buldu.
 • Arnavutköy'de Yağlı Güreş Şampiyonu İsmail Balaban Arnavutköy Belediyesi tarafından bu yıl 7’ncisi düzenlenen Geleneksel Arnavutköy Belediyesi Yağlı Güreşleri gerçekleşti. Kıyasıya mücadelelere sahne olan güreş müsabakalarının şampiyonu Başpehlivan İsmail Balaban oldu.
 • Er Meydanı Bu Kez Küçüklerin Arnavutköy Belediyesi tarafından bu yıl 7’ncisi düzenlenen Geleneksel Arnavutköy Belediyesi Yağlı Güreşleri küçük ve orta boy güreşçilerinin mücadelesiyle başladı.
 1  2  ...  10 

ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !