ADALAR HABERLERİ / İstanbul

 • Biyografi, Şiir Ve Müzik Okulu Öğrencilerini Arıyor İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Kültür Daire Başkanlığı ve Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) işbirliğiyle biyografi, şiir ve müzik okulları açılıyor. Lise öğrencilerinin ilgi alanlarında derinleşmelerini sağlamayı amaçlayan bu okullar; 16 ilçede, 8 hafta boyunca eğitim verecek. Okullara ön kayıtlar 10 Ekim’de sona erecek.
 • Büyükelçi Berger, Heybeliada'da Düzenlenen Konsere Katıldı AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Christian Berger, İngiliz Purcell Genç Müzisyenler Okulu ve Türkiye Gençlik Filarmoni Orkestrası’nın Adalar Çocuk Orkestrası’na destek için Heybeliada’da verdiği konsere katıldı.
 • AB Elçisi Berger, Büyükada Rum Ortodoks Yetimhanesi'ni Ziyaret Etti AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Christian Berger, Avrupa’nın ’Tehlike Altındaki 7 Kültürel Miras Alanı’ndan biri olarak seçilen Büyükada Rum Ortodoks Yetimhanesi’ni ziyaret etti.
 • Türk Yıldızları İstanbul semalarında TEKNOFEST İstanbul öncesinde Türk Yıldızları İstanbul Boğazı’nda gösteri düzenledi. Heyecan verici dakikalara sahne olan gösteriye vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
 • Büyükada'da 'Faytona Son, Atlara Özgürlük' Eylemi Büyükada’da toplanan sivil toplum kuruluşları faytonlara koşulan atlar için eylem düzenledi.
 • Büyükada'da Yaralı Halde Can Çekişen At Yürekleri Sızlattı İstanbul Büyükada’da yaralı olarak yol kenarında yatan at görenlerin yüreğini sızlattı. Başka bir atın yaralı atın başından bir saniye bile ayrılmaması ise dikkat çekti.
 • (Özel) Büyükada'da Yaralı Halde Can Çekişen At Yürekleri Sızlattı Büyükada’da yaralı olarak yol kenarında yatan at görenlerin yüreğini sızlattı. Öte yandan başka bir atın yaralı atın başından bir saniye bile ayrılmaması ise kameralarca kaydedildi.
 • İşte UEFA Uluslar Ligi Hakkında Bilinmesi Gerekenler UEFA’nın milli takımlar düzeyinde oynanan maçların rekabet seviyesini artırmak amacıyla ilk kez düzenleyeceği UEFA Uluslar Ligi’ndeki mücadele bu akşam oynanacak maçlarla başlıyor. A Milli Takım ise yarın Rusya ile Trabzon’da grubundaki ilk maçına çıkacak.
 • Günün Özeti Günün tüm önemli gelişmelerini sizin için derledik.
 • Emre Kaya Ve Ömür Gedik Avşa'yı Salladı Marmara Adalar Belediyesi’nin düzenlediği 30 Ağustos Zafer Bayramı konserinde Ömür Gedik ve Emre Kaya, Avşa Adası’nda sahne aldı.
 • Eminönü İskelesi'ndeki İnsan Seli Havadan Görüntülendi Kurban Bayramı’nın 3’üncü gününü İstanbul’u gezerek geçirmek isteyen vatandaşlar Eminönü İskelesi’ne akın etti. Yüzlerce vatandaşın iskelede oluşturduğu insan seli havadan görüntülendi.
 • (Özel) Eminönü İskelesi'ndeki İnsan Seli Havadan Görüntülendi Kurban Bayramı’nın 3’üncü gününü İstanbul’u gezerek geçirmek isteyen vatandaşlar Eminönü İskelesi’ne akın etti. Yüzlerce vatandaşın iskelede oluşturduğu insan seli ise havadan görüntülendi. Vapura binen vatandaşlar denizde beliren yunusları cep telefonlarıyla görüntülerken, ortaya renkli görüntüler çıktı.
 • Filinta Mustafa'nın Torunu Miras Davası Açtı II. Abdülhamit’in askeri komutanlarından "Filinta Mustafa" lakaplı Tophane Müşiri Mustafa Zeki Paşa’nın 4. kuşak torunlarından Gökhan Atasever, Zeki Paşa’nın mal varlığının tespiti için dava açtı. Miras için yaklaşık 3 yıldır hukuk mücadelesini sürdüren Atasever, 70 civarındaki diğer vasilerin kendisine ulaşmalarını istedi.
 • İHH Kurbana Hazır İHH İnsani Yardım Vakfı, 26 yılın verdiği tecrübe ile bu yıl da yine mazlumların yanında olacak, kurbanlarınızı ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak için “Paylaştığın senindir, paylaş sevindir” sloganıyla dünyanın 103 ülke ve bölgesine yola çıkacak. İHH’nın bu bayram belirlemiş olduğu kurban bedeli ise 750 TL.
 • Torshavn Maçı Tek Şutla Tamamladı UEFA Avrupa Ligi 2. Ön Eleme Turu rövaşında Beşiktaş ile Vodafone Park’ta karşılaşan B36 Torshavn, maçtaki ilk ve tek şutunu 48. dakikada çekti.
 • Beykoz'daki Atlar Şehir Dışına Götürülüyor Anadolu’nun çeşitli yerlerinden toplanarak Adalar’a götürülmek istenen ve uzun zamandır Beykoz’da bekletilen 220 at, İstanbul İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü kararıyla, kamyonlarla şehir dışına götürülüyor.
 • Beykoz'daki Atlar Kamyonlarla Şehir Dışına Götürülüyor Anadolu’nun çeşitli yerlerinden toplanarak Adalar’a götürülmek istenen ve uzun zamandır Beykoz’da bekletilen 220 at, İstanbul İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü kararıyla, kamyonlarla şehir dışına götürülüyor. Atların kamyonlarla bindirilme anı havadan görüntülendi.
 • Türk Şirketten İspanya'da 500 Milyon Euroluk Otel Yatırımı Yükselir Group, İspanya’da 500 milyon euroluk otel yatırımı yapılacağını açıkladı. Konuyla ilgili görüş bildiren grubun Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Yüksel, enerji ve diğer 14 farklı sektörde önemli yatırımları ve prestiji bulunan Yükselir Group olarak hayata geçirecekleri yatırımın, kendileri açısından büyük fayda getireceğini ifade etti.
 • Adaya Sokulmayan Atlar Kaderine Terk Edildi Anadolu’nun çeşitli yerlerinden toplanarak Adalar’a götürülmek istenen 220 at, kaçak getirildikleri gerekçesiyle adaya sokulmayınca kaderine terk edildi. 42 derece sıcaklıkta hayatta kalmaya çalışan atlar havadan görüntülenirken, hayvanseverler olaya tepki gösterdi.
 • Lefkoşa Çok Sayıda Yüksek Tarihi Ve Kültürel Zenginliğe Sahip Kıbrıs adasının geçmişte birçok kültüre (Adada tarih içinde hâkimiyet kuran medeniyetler: Asur, Fenike, Hitit, Pers, Antik Yunan, Bizans, Memluk, Mısır, Ceneviz, Venedik, İngiliz, Lüzinyan, Osmanlı vs.) ev sahipliği yapmış olmasından dolayı son derece yüksek tarihi ve kültürel zenginliğe sahip.
 • Kılıçdaroğlu'na rekor tazminat cezası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve yakınlarının yurt dışına para transfer ettiklerini iddia eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 359 bin lira manevi tazminat ödemeye mahkum edildi.
 • Kılıçdarooğlu, Erdoğan Ve Yakınlarına 359 Bin Lira Tazminat Ödeyecek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve yakınlarının yurt dışına para transfer ettiklerini iddia eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 359 bin lira manevi tazminat ödemeye mahkum edildi.
 • Hintli İş Adamının Tatile Gönderdiği 3 Bin 500 Çalışan, İstanbul'a Gelmeye Başladı Dünyanın en zengin iş adamları arasında gösterilen Hintli bir iş adamının İstanbul tatiliyle ödüllendirdiği 3 bin 500 çalışanı, Türkiye’ye gelmeye başladı. Milyarder iş adamının tatil için 10 milyon dolar harcadığı öğrenilirken, çalışanlar da bir hafta boyunca mega kentin tarihi ve turistik yerlerini ücretsiz gezme imkanı bulacak.
 • Erdoğan'ın Kılıçdaroğlu'na Açtığı 1,5 Milyonluk Tazminat Davası Ertelendi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na açtığı 1 milyon 500 bin liralık tazminat davası, Kılıçdaroğlu’nun avukatının sunduğu mazeret dilekçesi nedeniyle ertelendi. Davada önümüzdeki celse karar bekleniyor.
 • Adalarda Çöp Yakma Skandalı Adalar Belediyesi, çöp döküm alanına götürülmesi gereken çöpleri Büyükada’da yaktı. Yasal olmamasına rağmen adada yakılan çöpler, vatandaşın da tepkisine neden oldu. Çöplerin yanma anı sahilden ve havadan görüntülendi.
 • Kılıçdaroğlu'nun Erdoğan'a Hakaret Davası Karara Kaldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, kendisi ve ailesine yönelik sözleri nedeniyle CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na açtığı 1 milyon 500 bin liralık tazminat davasında duruşma karar için ertelendi.
 • Erdoğan'ın Kılıçdaroğlu'na Açtığı 1,5 Milyonluk Tazminat Davası Karara Kaldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, kendisi ve ailesine yönelik sözleri nedeniyle CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na açtığı 1 milyon 500 bin liralık tazminat davasında Kılıçdaroğlu’nun avukatı, dava konusu olguların doğruluğunun ispatlanması için yemin teklif etti. Mahkeme yemin teklifini reddederken, duruşma karar için ertelendi.
 • İstanbul'da Sonuçlar Açıklandı İstanbul İl Seçim Kurulu, Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili seçimlerinin il birleştirme tutanağını açıkladı. Geçici ilk sonuca göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 4 Milyon 578 bin 454 oy alırken Muharrem İnce ise 3 Milyon 378 bin 021 oy aldı.
 • İstanbul İl Seçim Kurulu Geçici Sonuçları Açıkladı İstanbul İl Seçim Kurulu Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili seçimlerinin il birleştirme tutanağını açıkladı. Geçici ilk sonuca göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 4 Milyon 578 bin 454 oy alırken Muharrem İnce ise 3 Milyon 378 bin 021 oy aldı.
 • Avrupa Akvaryumlarındaki En Büyük Deniz Kaplumbağalarından Iggy İstanbul'da Avrupa’nın en büyük deniz kaplumbağalarından Iggy, İstanbul’da bir AVM’nin bünyesinde bulunan akvaryuma getirildi. İtalya’dan getirilen Iggy’nin bundan sonra İstanbul’da kalacağı belirtildi.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Açıklamasından Sonra Faytoncular Odası Başkanı Konuştu Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mitingde faytonlarla ilgili gelecek düzenlemeyi açıklamasından sonra Faytoncular Odası Başkanı Hıdır Ünal konuştu. Ünal bunların dedikodu olduğunu belirterek, “5 yıl önceki gazete haberini yeni olmuş gibi servis ettiler. Bütün bunların arkasında hayvanseverlerin olduğunu düşünüyorum. Bu iddiaların hiçbirisini doğru bulmuyorum” dedi.
 • Adalar'da Elektrikli Minibüsler Yolcu Taşıyacak İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Adalar’da elektrikli araçların toplu taşıma hizmeti vermesi için harekete geçti. İlk olarak Kınalıada’da hizmet verecek 12 kişilik elektrikli araçlarda istanbulkart ile ödeme yapılabilecek.
 • 'Adalar'daki Atları Faytonların...' Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Adalar’daki atları faytonların boyunduruğundan kurtarıp özgürlüğüne kavuşturmak için bir çalışma yapıyoruz. Peygamberi, kedisi ölen bir çocuğa başsağlığına gitmiş bir medeniyetin mensubuyuz” dedi.
 • BAU Espor Türkiye Şampiyonu Oldu Gamesweek İstanbul etkinliği kapsamında gerçekleştirilen, üniversite kulüpler arası League of Legends şampiyonası finallerinde, BAU Espor takımı şampiyon oldu.
 • Adalar'daki Fayton Park Havadan Görüntülendi İstanbul Büyükada’da atların kaldıkları 140 ahırdan oluşan "Fayton Park" havadan görüntülendi. Çekilen görüntülerde atların yapılan düzenlemeyle daha temiz ve rahat ortamda bakımının yapıldığı ve özgürce dolaşabildiği görülüyor.
 • Adalar'daki Fayton Park Havadan Görüntülendi Büyükada’da atların kaldıkları 140 ahırdan oluşan "Fayton Park" havadan görüntülendi. Çekilen görüntülerde atların yapılan düzenlemeyle daha temiz ve rahat ortamda bakımının yapıldığı ve özgürce dolaşabildiği görülüyor.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Tazminat Ödeyecek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve yakınlarının yurt dışına para transfer ettiklerini iddia etmesi üzerine CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik açılan tazminat davasında, davalı Kılıçdaroğlu 197 bin TL manevi tazminat ödemeye mahkum edildi.
 • Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan Ve Yakınlarına 197 Bin TL Manevi Tazminat Ödeyecek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve yakınlarının yurt dışına para transfer ettiklerini iddia etmesi üzerine CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik açılan tazminat davasında, davalı Kılıçdaroğlu 197 bin TL manevi tazminat ödemeye mahkum edildi.
 • Rum Yetimhanesi Havadan Görüntülendi Dünyanın en büyük ikinci ahşap yapısı olan Büyükada’daki Rum Yetimhanesi için restorasyon çalışmaların bu yaz başlaması bekleniyor. Adaların en yüksek noktasına eşsiz manzaraya sahip harabeye dönen binanın son durumu havadan çekilen görüntüler ile gözler önüne serildi.
 • (Özel) Dünya'nın 2. Büyük Ahşap Yapısı Olan Rum Yetimhanesi Havadan Görüntülendi Dünyanın en büyük ikinci ahşap yapısı olan Büyükada’daki Rum Yetimhanesi için restorasyon çalışmaların bu yaz başlaması bekleniyor. Adaların en yüksek noktasına eşsiz manzaraya sahip harabeye dönen binanın son durumu havadan çekilen görüntüler ile gözler önüne serildi.
 • Kılıçdaroğlu'nun Davasında Reddi Hakim Talebine Red Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, kendisi ve ailesine yönelik sözleri nedeniyle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik açtığı tazminat davasında, mahkeme ikinci kez reddi hakim talebini reddetti.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan Ve Ailesinin, Kılıçdaroğlu'na Açtığı 1.5 Milyonluk Tazminat Davasında Reddi Hakim Talebine Red Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, kendisi ve ailesine yönelik sözleri nedeniyle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik açtığı tazminat davasında, mahkeme ikinci kez reddi hakim talebini reddetti.
 • İSAK Kurtarma Ekibi Kampa Girdi İstanbul İtfaiyesi, 153 istasyonda dünyanın en modern teçhizatlarıyla yangın, afet önleme ve kurtarma hizmetlerinde 7/24 canla başla çalışıyor. 2016 yılından ‘İtfaiye Su altı ve Su Üstü Arama Kurtarma (İSAK)’ ekiplerini hayata geçiren İstanbul İtfaiyesi, imkan ve kabiliyetlerini görmek için Antalya’nın Kaş ilçesinde kampa girdi.
 • Tarihi Yarımada'nın Yeni Ev Projesi Projesi Hayata Geçiyor Yedikule Hisarı’nın yanındaki tarihi dokunun içinde yer alacak Cer İstanbul Projesi’nin detayları düzenlenen basın toplantısıyla kamuoyu ile paylaşıldı.
 • Pos Cihazıyla 3 Milyon Vurgun Yapan Çeteye Operasyon Başka şahıslara ait kart bilgilerini POS cihazları üzerinden kopyalayarak bu yöntemle piyasadan 3 milyon liralık vurgun yapan şebeke çökertildi. Operasyonda İstanbul’da 18 şüpheli gözaltına alınırken, çetenin lideri de Endonezya polisi tarafından yakalanarak tutuklandı.
 • POS Cihazıyla 3 Milyon Liralık Vurgun Yapan Dolandırıcılara Operasyon Başka şahıslara ait kart bilgilerini POS cihazları üzerinden kopyalayarak bu yöntemle piyasadan 3 milyon liralık vurgun yapan şebeke çökertildi. Operasyonda İstanbul’da 18 şüpheli gözaltına alınırken, iki arkadaşıyla birlikte yurtdışına kaçan şebekenin elebaşı D.K.’nin, Endonezya polisi tarafından yakalanarak tutuklandığı öğrenildi. Şebekenin vurgun yaptığı paralarla çektirdiği fotoğraflar ortaya çıktı.
 • Reddi Hakim Talebi Reddedildi Cumhurbaşkanı Erdoğan, ailesi ve yakın çevresinin haklarında sarf ettiği sözlere ilişkin CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na açtıkları 1 milyon 500 bin liralık manevi tazminat davasında mahkeme, Kılıçdaroğlu’nun reddi hakim talebini reddetti.
 • 1.5 Milyonluk Tazminat Davasında Kılıçdaroğlu'nun Reddi Hakim Talebi Reddedildi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ailesi ve yakın çevresinin haklarında sarf ettiği sözlere ilişkin CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na açtıkları 1 milyon 500 bin liralık manevi tazminat davasında mahkeme, Kılıçdaroğlu’nun reddi hakim talebini reddetti.
 • Kütüphanede Sabahladılar İstanbul İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından düzenlenen ’Kütüphanede Bir Gece’ adlı etkinlik düzenlendi. Çok sayıda öğrencinin eşlik ettiği etkinliğe İstanbul Valisi Vasip Şahin ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ve türkücü Yavuz Bingöl da katıldı.
 • İstanbul'da 'Kütüphanede Bir Gece' Etkinliği İstanbul İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafında düzenlenen ’Kütüphanede Bir Gece’ adlı etkinlik düzenlendi. Çok sayıda öğrencinin eşlik ettiği etkinliğe İstanbul Valisi Vasip Şahin ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal da katıldı. Sabahın ilk ışıklarına kadar sürecek olan sohbet programa Yavuz Bingöl’de türküleriyle eşlik edecek.
 • 'İstanbul'da 6 Dakikada Bir Ev Veya İş Yeri Soyuluyor' İstanbul’da günde ortalama 45 tane ev 70 tane ise iş yeri soyulduğunu belirten Armed Güvenlik ve Alarm Sistemleri Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yılmaz, “Her 6 dakikada bir, ev veya iş yeri soyuluyor. Maalesef kimse başına gelmeden buna önem vermiyor” dedi.
 • Ercüment Balakoğlu Son Yolculuğuna Uğurlandı Kanser tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybeden usta oyuncu Ercüment Balakoğlu son yolculuğuna uğurlandı.
 • Usta Oyuncu Ercüment Balakoğlu Son Yolculuğuna Uğurlandı Kanser tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybeden usta oyuncu Ercüment Balakoğlu son yolculuğuna uğurlandı.
 • İstanbul açıklarındaki bir takımadanın öyküsü Catherine Pinguet’in okuyucuyu Adalar’ın tarihinde yolculuğa çıkardığı Adalara Çıkmak adlı çalışması kitapçılarda yerini aldı.
 • German Lopez CRR Konser Salonu'nda Timple sanatçısı German Lopez, 23 Mart Cuma akşamı Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda sanatseverlerle buluşuyor.
 • (Özel) Marmara'dan Çıkan Dev Fener Balığı Balıkçıları Hem Şaşırttı Hem Korkuttu Marmara Denizi açıklarında avlanmaya çıkan balıkçıların ağına takılan 2 adet dev fener balığı, görenleri hem şaşırttı hem korkuttu.
 • AK Parti İstanbul İlçe Teşkilatlarında Görev Değişikliği AK Parti İstanbul İl Başkanlığında yapılan yönetim kurulu toplantısının ardından görev değişimi kararı çıktı. Ak Parti İstanbul’da 25 ilçe başkanın yeniden aday gösterilmeyeceği öğrenilirken, 14 ilçe başkanının görevine devam edeceği belirtildi.
 • THY Genel Müdürü Bilal Ekşi Açıklaması 'Karlılık Açısından Rekorlar Kırabileceğimiz Bir Yıl Olabilir' Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, THY’nin 2018 hedeflerine ilişkin “Açık söylemek gerekirse bu sene finansal açıdan yani karlılık açısından rekorlar kırabileceğimiz bir yıl olabilir. Şu anda uçaklarımızın hepsini kullanıyoruz. 2018 yılı çok iyi gittiği için bazı yeni hatlar konusunda arkadaşlarımız çalışıyor. Belki yeni sürprizlerimiz de olacak” dedi.
 • A Millilerin Rakipleri Belli Oldu UEFA Uluslar Ligi kura çekimi sonucunda A Milli Futbol Takımı, B Ligi 2. Grup’ta İsveç ve Rusya ile eşleşti.
 • A Milli Futbol Takımı'nın UEFA Uluslar Ligi'ndeki Rakipleri Belli Oldu UEFA Uluslar Ligi kura çekimi sonucunda A Milli Futbol Takımı, B Ligi 2. Grup’ta İsveç ve Rusya ile eşleşti.
 • Türklerin En Çok Ziyaret Ettiği 10 Ülke Türklerin en çok gittiği 10 ülke açıklandı. İlk sırayı Gürcistan alırken onu Yunanistan, Bulgaristan ve Almanya izledi.
 • UEFA Uluslar Ligi'nde Torbalar Belli Oldu UEFA’ya üye 55 ülkenin katılacağı UEFA Uluslar Ligi’nde milli takımların kura çekiminde yer alacağı torbalar belli oldu.
 • Adalardaki Atlarda Salgın Şüphesi Adalarda atlarda ’ruam salgını’ şüphesi üzerine 18 at itlaf edildi.
 • Adalardaki Atlarda Ruam Salgını Şüphesi Adalarda atlarda ruam salgını şüphesi üzerine 18 at itlaf edildi. Faytoncular Esnaf Odası Başkanı Hasan Ünal ise, “Atlarda ruam yok, ruam şüphesi bulundu” dedi. Öte yandan yağmurlu havada atların yaşadığı zor anların görüntüsü yürekleri burktu.
 • Turkcell Platinum Alaçatı Uluslararası Balıkçılık Turnuvası Sona Erdi Turkcell Platinum Alaçatı Uluslararası Balıkçılık Turnuvası sona erdi. Turnuvanın kazananı Mahmut Özgener oldu.
 • Büyükada Toplantısına İlişkin Soruşturma Tamamlandı Büyükada’da 5 Temmuz’da düzenlenen gizli toplantıya ilişkin soruşturma tamamlanarak, 11 şüpheli hakkında 15’er yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenlendi.
 • Avrupa'nın Gözde Balıkçılık Turnuvası Alaçatı'da Başlıyor Bu sene 11’inci yapılacak Turkcell Platinum Alaçatı Uluslararası Balıkçılık Turnuvası 5-8 Ekim tarihlerinde Alaçatı’da gerçekleştirilecek. Son beş yıldır Avrupa’nın en büyük açık deniz balıkçılık yarışması haline gelen turnuvaya 80 tekneyle iş ve spor camiasının önde gelen isimleri ve dünya çapından amatör balık avcıları büyük ilgi gösteriyor.
 • Galatasaray'da Konyaspor Mesaisi Başladı Galatasaray, Süper Lig’in 8. haftasında Atiker Konyaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına bu akşam yaptığı antrenmanla başladı.
 • Galatasaray, Konyaspor Maçı Hazırlıklarına Başladı Galatasaray, Süper Lig’in 8. haftasında Atiker Konyaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına bu akşam yaptığı antrenmanla başladı.
 • Başyapıt Dragos'tan 60 Ay Faizsiz Kredi Seçeneği Başyazıcı Grubu 66’ncı yılına özel hazırladığı kampanyası ile Maltepe’de inşa ettiği ‘Başyapıt Dragos’ projesi için 60 ay sıfır faiz kampanyasını hayata geçirdi. Ağustos 2018’de teslim edilecek proje, özel çarşısı, yanı başındaki çam korusu ve Adalar manzarasıyla sakinlerine ayrıcalıklı bir yaşam vaat ediyor.
 1  2  ...  4 

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !