Yaşlı Adam Yol Çalışmasında Açılan Çukura Düştü

Haber Tarihi : 28.11.2017 09:36:18 İstanbul Gaziosmanpaşa’da yaşlı bir adam, yol bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle açılan çukura düştü.
A +   A -

Gaziosmanpaşa’da bir süredir devam eden yol bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle, yaşlı bir adam elinde bastonuyla yolun karşısına geçmek isterken açık bırakılan çukura düştü. Vatandaşlar hemen talihsiz adamın yardımına koştu. Adamı düştüğü çukurdan kurtaran vatandaşlar büyük bir faciayı önledi. Çevredeki vatandaşların yardımıyla düştüğü çukurdan çıkarılan yaşlı adam, şans eseri geçirdiği kazadan yara almadan kurtuldu. Kazanın yaşanmasından ardından vatandaşlar, durumu yetkili birimlere bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen yol bakım ve onarım ekipleri, çukurların bulunduğu alana güvenlik şeridi çekerek önlem aldı.

"ÇUKURA DÜŞME ANI KAMERADA"

Yaşlı adamın yolun karşısına geçerken açık bırakılan kuyuya düşme anı bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi. Görüntüde, yaşlı adam yolun karşısına geçtiği esnada ayağı takılarak, açık bırakılan çukurun içerisine düşüyor. Yaşlı adamın çukura düştüğünü gören çevredeki vatandaşlar, yaşlı adamı çukurun içerisinden çıkararak yolun karşısına geçiriyor.

“AMCANIN KAFASI AZ DAHA DEMİRE GİRİYORDU”

Ferhat Ayçiçek isimli vatandaş, “Namazdan çıktım, dükkanıma geliyordum. Yaşlı bir dede, yoldan karşıya geçerken ayağının demire takılması sonucu açık bırakılan çukura düştü. Düştüğü yerde demir vardı. Az daha kafası demire giriyordu” dedi.“BU AÇILAN KANALLARA DÜŞEN VATANDAŞLARIMIZ VAR”

Caddedeki çalışmaların iki aydır devam ettiğini belirten Mehmet Ayçiçek ise “Bu açılan kanallara düşen vatandaşlarımız var. Şans eseri yara almadan kurtardılar. Diğer arkadaşlarımız bu kanallara düşenlere yardımcı oldular. Düşenleri kaldırmaya çalıştılar” dedi.

(Emrah Kuş /İHA)


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !