Yaşam Vadisi Ege Ve Akdeniz Türküleri İle Yankılandı

Haber Tarihi : 24.05.2019 11:17:43 Müslümanlar için büyük öneme sahip, üç ayların sonuncusu Ramazan ayının ruhu ve maneviyatı, Beylikdüzü Belediyesi’nin düzenlediği etkinliklerle tüm ilçede yaşanıyor. Barış, huzur ve hoşgörü ortamında gerçekleşen Ramazan etkinliklerinin 18’inci günü Yaşam Vadisi 1.Etap sahnesinde tasavvuf müziği ile başladı. Remzi Uzgidim’in Ege ve Akdeniz türkülerini seslendirdiği konserin ardından ise ilahiyatçı Mustafa Demir moderatörlüğünde dini bir sohbet gerçekleşti.
A +   A -Beylikdüzü Belediyesi’nin düzenlediği Ramazan etkinliklerinin 18. günü Yaşam Vadisi 1.etap sahnesinde Tasavvuf müziği ile başladı.

İlçe halkının yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte müzisyen Remzi Uzgidim, vadiyi dolduran vatandaşlara müzik şöleni sundu. Ege, Akdeniz ve sevilen sanatçıların dillere pelesenk olan türkülerinin seslendirdiği konserde müzikseverler de sanatçıya hep bir ağızdan eşlik etti. Program kapanışını İzmir Marşıyla yapan Uzgidim, izleyicilerden büyük alkış aldı. Muhteşem sahne şovunun ardından Beylikdüzü Belediyesi 2. Başkan Vekili Müslüm Akülker sanatçıya teşekkür ederek çiçek takdiminde bulundu.

Ramazan etkinlikleri tüm maneviyatıyla Yaşam Vadisi’nde devam ediyor

Renkli görüntülere sahne olan konserin ardından; birlik, beraberlik ve manevi duyguların en yoğun yaşandığı bu ayda ilahiyatçı Fatih Taş oldu. Ramazan ayının önemine ve maneviyatına vurgu yapan Fatih Taş, fıtır sadakası ve zekatın kimlere verilebileceği konusu hakkında bilgiler verdi. Keyifli geçen programın kapanışında Demir, Taş’a çiçek takdiminde bulundu.

Beylikdüzü’nde Beylikdüzü Belediyesi’nin internet sitesi olan www.beylikduzu.istanbul adresi ziyaret edilebilir.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !