Yapı Sektöründeki Firmalar Ab Desteğiyle Bir Araya Gelecek

Haber Tarihi : 04.05.2010 12:15:27 Avrupa Birliği'nin, imalat ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmaların kendilerini geliştirebilmeleri amacıyla hazırladığı projelerden olan Stop4business projesi, ABİGEM Doğu Marmara aracılığıyla hayata geçirilecek
A +   A -

Avrupa Birliği'nin, imalat ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmaların kendilerini geliştirebilmeleri amacıyla hazırladığı projelerden olan Stop4business projesi, ABİGEM Doğu Marmara aracılığıyla hayata geçirilecek.
Proje kapsamında düzenlenecek B2Fair etkinliği, 6 - 8 Mayıs tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde Uluslararası YAPI -TURKEYBUILD 2010 İstanbul Fuarı bünyesinde yerli ve yabancı çok sayıda firmayı buluşturacak.
B2Fair ikili iş görüşmelerine Avusturya, İtalya, Macaristan, Almanya, Belçika, İspanya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Lüksemburg, İsveç, Danimarka ve Slovenya Avrupa İşletmeler Ağı üyeleri ile bu ülkelerde faaliyet gösteren firmalar katılacak. Stop4Business Projesi ile düzenlenecek bu iş görüşmeleri etkinliği, Türkiye'de yapı sektöründe faaliyet gösteren tüm firmaların katılımına açık olacak.
ABİGEM Doğu Marmara, 2009 Hannover Messe Fuarı'nda B2Fair Firma En İyi Eşleştirme ödülünü almıştı.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !