Türkiye Finans'ta Yeni Yıl Kampanyaları

Haber Tarihi : 13.12.2017 11:31:57 Türkiye Finans Katılım Bankası 'Yeni Yıl Finansörü', 'Esnaffinans', 'Yeni Yıl Taşıt Finansmanı' ve 'Avantajlı Mortgage' kampanyalarını müşterilerine sundu.
A +   A -

Türkiye Finans Katılım Bankası, "Yeni Yıl Finansörü", "Esnaffinans" "Yeni Yıl Taşıt Finansmanı" ve "Avantajlı Mortgage" kampanyalarını müşterilerine sundu.

Türkiye Finans'tan yapılan açıklamaya göre, banka, "Yeni Yıl Finansörü" kampanyasıyla müşterilerinin yeni yılda yoğunlaşan gıda, teknoloji, giyim ve kozmetik harcamaları için finansman desteği sağlıyor. "Yeni Yıl Finansörü" olanlar alışverişlerini peşin fiyat tutarı üzerinden uygun kar oranları ile 24 aya varan vadelerle taksitlendirebiliyor.

Türkiye Finans, 31 Ocak'a kadar geçerli olan "Esnaffinans" kampanyası ile işletmelerin ürün, hizmet, taşıt ve gayrimenkul alımları için finansman desteği sunuyor. Esnek ödeme koşulları sunan kampanyada, 3 aya varan ödeme erteleme imkanı bulunuyor.

Türkiye Finans'ın "Yeni Yıl Taşıt Finansmanı" kampanyasından yararlanan müşteriler istedikleri aracı uygun kar oranları ile alabiliyor. Üstelik sıfır kilometre ve ikinci el taşıtlarda finansman kar oranı da değişmiyor. 48 aya varan vade imkanı sunan kampanya kapsamında, kaskosunu Türkiye Finans'tan yaptıranlar, ekstra kar oranı indiriminden de yararlanabiliyor.

Türkiye Finans, "Avantajlı Mortgage" kampanyası ile konut sahibi olmak isteyen müşterilerine uygun kar oranları ile 120 ay vadeye kadar finansman desteği sağlıyor. "Avantajlı Mortgage" kampanyasının indirimli kar oranlarından yararlanmak için, Finansör ve kredi kartı başvurusu yapılması, 2 otomatik fatura ödeme talimatı verilmesi ve kullanılan mortgage finansmanı kapsamında Finansman Güvence Sigortası yapılması yeterli oluyor.

- "Finansman desteklerimizi çeşitlendireceğiz"

Türkiye Finans Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Necati Özdeniz, yeni yıla özel kampanyalarla ilgili değerlendirmesinde, Türkiye Finans'ın bankacılık sektöründeki birikimi ve katılım bankacılığı konusundaki uzmanlığı ile müşterilerine 2018'de de avantajlı koşullarla finansman desteği sağlamaya devam edeceğini belirtti.

Özdeniz, "Türkiye Finans olarak amacımız müşterilerimizin ihtiyaçlarını yeni yılda da taşıt, konut finansmanı ile ihtiyaç finansmanı kapsamında ise Finansör kampanyalarımızla karşılamak olacaktır. İlerleyen dönemlerde de müşterilerimize yönelik finansman desteklerimizi çeşitlendirerek, desteğimizi sürdüreceğiz." ifadelerini kullandı.