Tuğba Özay Almanya'da hayranlarıyla buluştu

Haber Tarihi : 30.05.2017 12:31:30 Almanya’nın başkenti Berlin’de faaliyet gösteren bir firmanın davetlisi olarak etkinliğe katılan ünlü top model Tuğba Özay, hayranlarıyla buluştu.
A +   A -

Berlin Kossbusser Damm Caddesindeki Hatay Kuyumculuk adlı firmada düzenlenen imza gününe ünlü top model Tuğba Özay'ın hayranları akın etti. Özay'la sohbet etme imkanı bulan hayranları, fotoğraf ve kitap imzalattı. Firma sahibi Artin Bandır sürpriz yaparak Özay'a kilolarca ağırlığında altın takı taktı. Ayakta durmakta zorlanan Özay yere oturdu ve 'Hiç bu kadar ağırlıkta altın takmamıştım. Bunları takabilek için çok fazla çalışmam lazım' dedi.

Özay, kuyumcudaki imalathaneyi gezdi ve burada hatıra fotoğrafı çektirdi.

Daha sonra halk pazarını gezen Özay, büyük ilgi gördü. Çocuk hayranlarıyla da neşeli anlar geçiren Özay, yediği suşiyi paylaştı.

Ünlü top model Özay, 'Kendimi Türkiye'de gibi hissediyorum. Sokaklar Türklerle dolu. Burada olmak beni çok mutlu etti. Büyük ilgi gösterdiler. Başta ev sahibi olarak beni etkinliklerine davet eden firmaya ve herkese teşekkür ediyorum. Ayrıca güzel hediyesi için Cemil Kasapoğlu'na da teşekkür ediyorum' ifadelerini kullandı.

Firma sahibi Artin Bandır da, 'Tuğba hanımı işyerimize davet ettik. Kendisi güzel ülkemiz Türkiye'den geldiler. Burada bir imza günü düzenledik. Hayranları akın etti. Davetimizi geri çevirmeyen Tuğba hanıma teşekkür ederiz' diye konuştu.


ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !