THY 2. Uluslararası Skylife Fotoğraf Yarışması Ödül Töreni

Haber Tarihi : 09.12.2017 22:10:17 Törende, FIAP Altın Madalya ödülüne Pertev Gökçek, gümüş madalyaya Mehmet Açık, bronz madalyaya ise Kenan Taşpınar'ın fotoğrafları layık görüldü.
A +   A -

Türk Hava Yolları (THY) tarafından düzenlenen "2. Uluslararası Skylife Fotoğraf Yarışması'nı kazananlara ödülleri takdim edildi.

Bu yıl "Şehir ve Çocuk" temasıyla gerçekleşen yarışmanın ödül töreni Zorlu Performans Sanatları Merkezinde (PSM) yapıldı.

Çeşitli ülkelerden yarışmaya başvuran fotoğrafçıların 9 bin 211 eseri, uluslararası üyelerden oluşan 5 kişilik jüri tarafından, Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu gözetiminde 2 gün boyunca süren seçki maratonuyla değerlendirildi.

Buna göre, FIAP Altın Madalya ödülüne Pertev Gökçek, gümüş madalyaya Mehmet Açık, bronz madalyaya ise Kenan Taşpınar'ın fotoğrafları layık görüldü. Ödüller, THY Kurumsal İletişim Başkanı Seda Kalyoncu tarafından sahiplerine takdim edildi.

Törene, Anadolu Ajansı İstanbul Haberleri Editörü Hüseyin Altınalan da katıldı.

- Fotoğraflar, Skylife dergisinde yayınlanacak

Dereceye giren ilk 3 eser ve 10 mansiyonla, sergilenmeye değer bulunan 78 fotoğraf THY tarafından düzenlenecek sergilerde sanatseverlerle buluşacak.

THY'nin uçak içi dergisi Skylife'ın katkılarıyla hazırlanan yarışmada dereceye giren eserler ve bu eserlerin hikayesi de bu dergide yayınlanacak.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !