Tem Otoyolunda Meydana Gelen Kazada 3 Kişi Yaralandı

Haber Tarihi : 21.01.2018 11:10:37 Tem otoyolu otogar bağlantı yolunda meydana gelen sıkışmalı trafik kazasında biri ağır 3 kişi yaralandı. Kazada araç içinde sıkışan yaralılar itfaiye ekiplerinde çıkarıldı.
A +   A -

Tem otoyolu Bayrampaşa otogar bağlantı yolunda meydana gelen sıkışmalı trafik kazasında biri ağır 3 kişi yaralandı. İddialara göre, içinde üç kişi bulunan otomobil hızlı bir şekilde ilerlerken sürücü direksiyon hakimiyetini kaybetti. Önce yol kenarındaki kaldırıma çıkan otomobil uçarak ağaca vurdu. Bir ağacı ortan iki bölen otomobil 50 metre sürüklendikten sonra bir başka ağaca çarparak durabildi.

Kazayı gören diğer sürücüler itfaiye ve sağlık ekiplerine haber verdikten sonra araç içinde sıkışan yaralıların yardımına koştu. Üç yaralıdan birini vatandaşlar çıkarırken, otomobil içinde sıkışan diğer iki yaralıyı kısa sürede olay yerine ulaşan itfaiye erleri tarafından kurtarıldı. Ekipler, sıkışan iki yaralıyı çıkartarak sağlık ekiplerine teslim etti. İlk müdahaleleri olay yerinde yapılan yaralılar daha sonra ambulanslar ile çevre hastanelere kaldırıldı.

Kazayı görerek yaralıların yardımına koşan görgü tanığı vatandaşlar, otomobilin oldukça hızlı olduğunu söylediler.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !