Sultanbeyli'de Zabıta Ekipleri Denetimlerini Sürdürüyor

Haber Tarihi : 18.10.2017 13:12:03 Sultanbeyli Belediyesi’ne ait zabıta ekipleri haftanın her günü ilçe genelinde açılan pazarları günlük iki ekiple denetleyerek ilçe sakinlerinin huzuru için çalışmalarını sürdürüyor.
A +   A -

Sultanbeyli Belediyesi’ne ait zabıta ekipleri ilçede kurulan günlük pazarları titiz bir şekilde denetliyor. Pazarların açılış-kapanış saatleri, ürün fiyat etiketleri, pazar yeri çizgi uygulaması denetimi, seyyar satıcı denetimi, dilenci denetimi, ürünlerin doğal görünümlerini ve pazardaki sadeliği sağlamak amacıyla tek renk çadır uygulaması gibi hususlarda özverili bir çalışma yürüten zabıta ekipleri, vatandaşların çıkarını her zaman ön planda tutmaya özen gösteriyor.

Zabıta ekiplerinin haftanın ilk gününden son gününe kadar denetledikleri pazarlar ise şöyle; Ahmet Yesevi Mahallesi’nde kurulan Pazartesi pazarı, Necip Fazıl Mahallesi’nde kurulan Salı pazarı, Mehmet Akif Mahallesi ve Akşemsettin Mahallesi’nde kurulan Çarşamba pazarı, Yavuz Selim Mahallesi’nde kurulan Perşembe pazarı, Hasanpaşa Mahallesi’nde kurulan Cuma pazarı, Battalgazi Mahallesi’nde kurulan Cumartesi pazarı, Mecidiye Mahallesi ve Mimar Sinan Mahallesi’nde kurulan Pazar pazarı.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !