Sultanbeyli'de Kültür-Sanat Sezonu Muhteşem Bir Konserle Başladı

Haber Tarihi : 01.10.2017 08:57:44 Sultanbeyli’de kültür-sanat sezonu Mümin Sarıkaya’nın coşku dolu konseriyle başladı.
A +   A -

Sultanbeyli Belediyesi 2017-2018 kültür-sanat sezonunu ‘Ben yoruldum hayat’ şarkısıyla ünlenen sanatçı Mümin Sarıkaya konseri ile açtı. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde saat 20.00’de başlayan konsere çok sayıda vatandaş katıldı.

Sahneye çıkan Mümin Sarıkaya sevilen şarkılarını söyleyerek Sultanbeylililere unutulmaz bir gece yaşattı.

Sanatçı Mümin Sarıkaya şarkı söylediği esnada Koray Avcı sürpriz yaparak sahneye geldi. Beraber şarkı söyleyen iki sanatçı seyircilere unutulmaz anlar yaşattı.

Konser öncesi konuşma yapan Sultanbeyli Belediyesi Başkan Yardımcısı Zafer Söğütçü, “Mümin Sarıkaya sahne alacak, birazdan sizlerle beraber olacak. Az önce sinevizyonda gördüğünüz kültür faaliyetlerine ben yıl boyunca zaman buldukça katılmanızı istirham ediyorum. Bu salon bizim için çok önemli, çok değerli büyükşehir belediyemizle birlikte içinde çok güzel faaliyetler icra ediyoruz. Ve ağırlıklı olarak da eğitim alanında projeler yapıyoruz. Çocuk tiyatrolarıyla birlikte çocuklarımızın kişisel gelişimine uygun tiyatrolar seçiyoruz. Bu salonları boş bırakmayalım. Çocuklarımızla birlikte yıl boyunca bu programlara iştirak etmeye çalışalım” dedi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !