Şarj Kablosu Ve Eşarpla Boğmuş

Haber Tarihi : 27.11.2017 15:19:01 İstanbul Gazionsmanpaşa’daki vahşi cinayetin detayları ortaya çıkmaya başladı.
A +   A -

Gaziosmanpaşa Yıldıztabya mahallesinde bir gecekonduda birlikte yaşadığı Ahmet Şahin tarafından öldürülen 16 yaşındaki D.İ. cinayetinde, ayrıntılar ortaya çıkmaya başladı.

Bir yıldır Antalya’da birlikte yaşadıkları ancak 15 gün önce İstanbul’a geldikleri öğrenilen Ahmet Şahin ve D.İ., yakınlarının yanlarında yaşamalarını kabul etmemesi üzerine Gaziosmanpaşa’da bir gecekonduda yaşamaya başladı.

Geçtiğimiz Cumartesi günü zanlı Şahin’in ablası ve eniştesini arayan D.İ., Antalya’daki ailesinin yanına gitmek için yardım istedi. Önce bunu kabul etmeyen enişte, daha sonra genç kızı alarak otogara götürdü. Zanlı Şahin’in olayı duyması üzerine otogara giderek D.İ.’yi kaldıkları gecekonduya geri getirdi. Ailesinin yanına gitmek istemesine öfkelenen zanlı Şahin, genç kızı boynuna taktığı fular ve telefon şarj kablosu ile boğarak öldürdü. Ardından cesedi bavula koydu. Ancak eniştenin olayı polise bildirmesi üzerine zanlı kaçamadan Gaziosmanpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği tarafından yakalandı.

AİLESİ 3 KEZ ŞİKAYETTE BULUNMUŞ

Emniyetteki sorgusu devam eden katil zanlısı Ahmet Şahin’in, D.İ.’yi fuları ve şarj kablosu ile boğarak öldürdüğü, cinayeti ise bir anlık öfke ile yaptığını söylediği öğrenildi. Zanlı Ahmet Şahin’in, 12 kasten yaralamadan, 1 gasp, 1 hırsızlık olmak üzere toplam 29 suç kaydının bulunduğu ve cezaevi firarisi olduğu öğrenildi. D.İ.’nin ailesinin daha önce 3 kez zanlı hakkında kızlarını alıkoymasından ötürü şikayette bulundukları da öğrenildi.

(Mehmet Altunışık/İHA)


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !