Otopark Ve Oto Yıkamacılarda Çalıntı Araçların İzini Sürdüler

Haber Tarihi : 26.10.2017 13:04:48 İstanbul Gaziosmanpaşa’da çalıntı araçların ve ruhsatsız iş yerlerinin tespiti için otopark ve oto yıkamacılara denetim yapıldı. Denetimlerde polis ekipleri çalıntı araçların izini sürerken ruhsatsız iş yerleri de zabıta ekiplerince mühürlendi.
A +   A -

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Oto Hırsızlığı Büro Amirliği Ekipleri, İstanbul Gaziosmanpaşa’da otopark ve oto yıkamacılara denetim yaptı. Çalıntı araçların ve ruhsatsız iş yerlerinin tespiti için yapılan denetimler kapsamında ilçede bulunan birçok otopark ve oto yıkamacılar tek tek arandı.

Polis ekipleri çalıntı araçların izini sürdü

Polis ekipleri, araçları en ince ayrıntısına kadar arayarak plaka ve şase numaralarını sorguladı. Denetim sırasında otoparklardaki ofislere de girildi. Burada önce otopark yetkililerinin kimlik kontrolleri yapıldı, ardından ise araç kayıt listeleri tek tek kontrol edilerek çalıntı araçların izi sürüldü.

Ruhsatı olmayan iş yerleri mühürlendi

Denetimler sırasında ruhsatı olamayan otopark ve oto yıkamacılar da tek tek tespit edildi. Yapılan tespitlerin ardından ruhsatsız iş yerleri zabıta ekiplerince mühürlendi. Mühürlenen bir iş yerinin 5 aydır ruhsatsız çalıştığı öğrenildi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !