Nişantaşı'nda Nefise Karatay bayıldı

Haber Tarihi : 04.10.2009 01:22:38 Önceki akşam Nişantaşı'nda sergi açılışına katılan Nefise Karatay'ın bünyesi yoğun iş programını kaldıramadı.
A +   A -

Katıldığı açılışta bayılan Nefise Karatay'ın tansiyonunun düştüğü belirlendi. Ünlü manken "İşlerim çok yoğun, dinlenmeye fırsatım olmadı" dedi

İstanbul Moda Akademisi ve İsveç Enstitüsü ile İsveç Başkonsolosluğu işbirliğiyle düzenlenen "Eko Şıklık - Sürdürülebilir İsveç Modasına Doğru" adlı gezici serginin açılışı, İstanbul Moda Akademisi'nin Nişantaşı binasında gerçekleşti. İstanbul Moda Evi'nin başkanı Hikmet Tanrıverdi'nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen açılışa İstanbul Moda Evi Sanat Direktörü Oylum Ökten, Özden Toker, Mutlu Limen, İsveç Konsolosu Torkel Stiernlof ve konsolosluk yetkilisi Asa Lundmark de katıldı.

HASTANEYE GİTTİ

Açılışa katılan Nefise Karatay, konukların gözleri önünde bir anda baygınlık geçirdi. Sağlık kabinine götürülen güzel mankenin tansiyonunun düştüğü belirlendi. Son günlerde yoğun bir iş programı içinde olduğunu söyleyen Karatay, "Dinlenmeye fırsatım olmadı" dedi. Davetten ayrılan Nefise Karatay'ın kapsamlı bir muayene için hastaneye gittiği belirlendi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !