Motosiklet Sürücülerinden Binali Yıldırım'a Jest

Haber Tarihi : 18.06.2019 20:52:07 Motosiklet sürücüleri, AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’ın seçim araç konvoyuna eşlik ederek jestte bulundu. Yıldırım’a destek olmak amacıyla trafiğe inen yaklaşık 70 motosikletli, Halkalı’dan Ataşehir’e kadar Yıldırım’ın konvoyuna eskortluk yaptı.
A +   A -

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’a sürpriz yapmak. Motosiklet camiasını ilk defa dile getiren bir belediye başkanı oldu. Köprülerden ücretsiz geçireceğine ve motopark yapacağının sözünü verdi. Bizde buna karşılık olarak bir jest yaparak, kendisine bu şekilde bir sürpriz yapalım diye düşündük" dedi."Katil bariyerler bizim en büyük sorunumuz, çözüm bulacağını beyan etti"

"Binali Yıldırım’ın bizlere verdiği destek çok büyük" diyen Scooter Moto Clup Başkanı Oğuzhan Kazancı ise, "Burada bulunmamızın amacı bizlere yapmış olduğu jestlerden dolayı, seçin vaadinde bizleri gördü. Köprülerden geçişi ücretsiz yapacağını beyan etti. Otopark yapacağını beyan etti. Katil bariyerler bizim en büyük sorunumuz çözüm bulacağını beyan etti. Dün kaza geçiren bir arkadaşımıza Binali bey olay yerinde müdahale ederek hastahaneye sevk etti. Bunlar bizim için güzel şeyler. Biz motorcular olarak sesimizi duyuramıyorduk. Binali Yıldırım’ın bizlere verdiği destek çok büyük. Bizde ziyaret etmeye gidiyoruz. Bir teşekkür etmek istiyoruz. Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu Bey’e bizlere aracılık ettiği için teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !