İş Yatırım Sekizinci Şubesini İstanbul Levent'te Açtı

Haber Tarihi : 21.04.2010 10:07:44 Büyüme hedefi doğrultusunda yeni şube açılışlarına devam eden İş Yatırım, İstanbul Levent'te sekizinci şubesini hizmete açtı.
A +   A -

İş Yatırım'dan yapılan açıklamaya göre bu yeni açılışla şirketin şube sayısı sekize çıktı. İş Yatırım'ın İstanbul Akaretler, Kalamış, Yeniköy, Yeşilköy, Maslak ve Levent şubelerinin yanı sıra Ankara ve İzmir'de de birer şubesi bulunuyor. İş Yatırım'ın ayrıca İstanbul Suadiye'de ve Kazakistan Almaata'da birer irtibat bürosu bulunuyor.
İş Yatırım Genel Müdürü İlhami Koç, yeni şubenin hizmete girmesiyle ilgili yaptığı açıklamada, İş Yatırım'ın sağlıklı ve istikrarlı finansal büyümenin yanı sıra coğrafi olarak da genişlemesini başarıyla devam ettirdiğini belirterek, artan müşteri portföyünün ortaya çıkardığı ihtiyaca cevap verebilmek ve müşteriye daha yakın olabilmek amacıyla açılan yeni şubenin İş Yatırım'ın büyüme hedefi doğrultusunda yeni bir basamak olacağını ifade etti. İstanbul dışında halen faaliyette bulunan Ankara ve İzmir'deki
şubelerine Bursa şubesini de eklemek üzere çalışmalarına devam ettiklerini kaydeden Koç, açıklamasını şöyle sürdürdü: "Son yedi yıldır kesintisiz bir şekilde İstanbul Menkul Kıymetler Borsası Hisse Senetleri Piyasası'nda, kuruluşundan bu yana geçen beş yıllık süreçte de Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası'nda işlem hacmi liderliğini elinde bulunduran bir kurumuz. Son yıllarda Türkiye'de en fazla sayıda ve hacimde halka arz işlemine konsorsiyum lideri olarak aracılık yaptık. 2007 yılında halka açıldık ve
borsada işlem gören tek aracı kurum olarak sektörümüzü borsada başarıyla temsil etmenin kıvancını taşıyoruz. Ulusal piyasalarda olduğu kadar uluslararası piyasalarda da yatırımcılara sunduğumuz hizmetlerle sektörümüzün uluslararası ölçekte de etkin kuruluşu durumundayız. Bunları sağlayan ve İş Yatırım'ı sektöründe liderliğe taşıyan, bu kurumun çalışanlarının bilgi, uzmanlık ve deneyimidir. Şimdi bu birikimi, İş Yatırım'ın ürün ve hizmet kalitesini, yeni şubemizle yatırımcılarımızın hizmetine sunuyoruz."
(SB-SB-E)
ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !