İbrahim Kutluay Demet Şener Çiftinin Boşanma Davasında Tanık Dinlenmesine Devam Ediliyor

Haber Tarihi : 14.07.2017 15:49:45 Eski manken Demet Şener ile eski Milli Basketbolcu İbrahim Kutluay’ın Aile Mahkemesi’ndeki boşanma davasında tanıklar dinlendi. Dava, başka tanıkların da dinlenmesi için ertelendi.
A +   A -

Eski Milli Basketbolcu İbrahim Kutluay ile eski manken Demet Şener’in boşanma davasının duruşmasının görülmesine devam edildi.

İstanbul 14. Aile Mahkemesi’nde görülen duruşmaya Demet Şener avukatıyla katılırken İbrahim Kutluay duruşmaya gelmedi. Kutluay’ın avukatı salonda hazır bulundu.

Gizlilik kararı bulunan duruşmada 2 tanık dinlendi. Yaklaşık 1 buçuk saat süren duruşma diğer tanıkların dinlenmesi için ertelendi. Demet Şener, duruşma sonra açıklama yapmadan adliyeden ayrıldı.

İbrahim Kutluay’ın avukatı, Antalya’da boşanma davasının görülmediğini söyleyerek, “Antalya’da sadece tanık dinlendi. Duruşma ertelendi” şeklinde konuştu.

Olayın Geçmişi

Demet Şener ve İbrahim Kutluay çifti 11 yıl önce Çırağan Sarayı’nda evlenmişti. Bu evlilikten 2 çocuk dünyaya getiren Demet Şener, "Evlilik birliğinin temelinden sarsılmasını" gerekçe göstererek geçtiğimiz aylarda boşanma davası açmıştı.


ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !