Hazer Amani'den Sıla açıklaması

Haber Tarihi : 17.01.2019 10:48:42 Şarkıcı Sıla dün akşam ünlü şef Hazer Amani ile Beşiktaş'ta otomobilin içerisinde sarmaş dolaş görüntülendi. Çıkan haberlerin ardından aşk iddialarına ilk açıklama geldi...
A +   A -

Ünlü şarkıcı Sıla dün akşam 22.30'da adını MasterChef yarışmasıyla duyuran şef Hazer Amani ile birlikte Beşiktaş'ta görüntülendi.

Otomobilin içinde sarmaş dolaş halleri dikkatlerden kaçmayan Sıla ve Hazer Amani patlayan flaşlara aldırmadı.Arabanın içerisinde uyuyan ikili gazetecilerin sorularını duymadı. Çift, Sıla'nın Nişantaşı'ndaki evine gitti.

Ayakta durmakta zorluk çeken ünlü şarkıcıya sitenin güvenliği ve Amani destek olurken ünlü şefin parmağındaki yüzük dikkatlerden kaçmadı. 
AŞK İDDİALARINA İLK AÇIKLAMA

Çıkan haberler üzerine sessizliğini ilk bozan ünlü şef Hazer Amani oldu. Evli olduğu bilinen Amani, Söylemezsem Olmaz programına yaptığı açıklamada aşk iddialarını yalanladı. Amani, Sıla ile bir proje hakkında konuşmak için bir araya geldiklerini söyledi.

Amani Sıla'nın Nişantaşı'ndaki evine gittiği ve çıkan haberler üzerine eşiyle sorun yaşadığı iddialarını da yalanladı ve şu açıklamayı yaptı: 'Sıla'nın evine gitmedim beni Bomonti'ye bıraktılar. Eşimle aramızda hiçbir problem yok. Sıla ile eşim arkadaş değiller.'


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !