Ersin Korkut'tan Yılın Son Bombası! 'Parayı Bulduk'

Haber Tarihi : 11.12.2017 18:23:58 Vizyon için gün sayan “Parayı Bulduk” filminin başrol oyuncularından Ersin Korkut ile Gülsüm Alkan yönetmen İhsan Taş ile birlikte filmin son halini izledi.
A +   A -

29 Aralık’ta vizyona girecek olan “Parayı Bulduk” filminin Başrol oyuncularından Ersin Korkut ile Gülsüm Alkan filmin yönetmeni İhsan Taş’ı ofisinde ziyaret ederek filmin son halini birlikte izledi.

ERSİN KORKUT: “29 ARALIK’TA HERKESİ FİLMİMİZE BEKLİYORUZ”

Filmde kullanılan özel efektlerin filme bambaşka bir hava kattığını belirten Ersin Korkut, “Filmi de, Afişi de çok beğendim. Yönetmenimiz İhsan Taş’ı tebrik ediyorum. İleride çok daha büyük projelere imza atacağına inanıyorum. Çok iyi bir tarihte vizyona giriyoruz. Vizyon tarihimiz güzel, Filmimiz güzel, ekibimiz güzel, her şey çok güzel, umarım filmin gişesi de güzel olur. Onun için 29 Aralık’ta herkesi filmimize bekliyoruz” diyerek sinemaseverleri filmi izlemeye davet etti. Filmi izledikten sonra oldukça neşeli görünen ekip, hep birlikte “Bu Yılbaşı Parayı Bulduk” diyerek espri yaptılar...

Yapımcılığını Taş Film’in üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Ersin Korkut, Alay Cihan, Afrikalı Ali, Metin Yıldırım, Gülsüm Alkan, Metin Keçeci, Tahsin Taşkın, Mehmet Kurt, Vahdet Çakar, Hüseyin Elmalıpınar, Sami Çelik, Erol Toksoy, Serkan Dinç, Dilek Uluer, Hakan Salli, Çağkan Özkörüklü, Zahrettin Çelik ve Yavuz Karakaş gibi birbirinden başarılı isimler yer alırken, filmin Dağıtımcılığını MC Film, müziklerini ise Selçuk Abay ve Tolga Tümözen üstleniyor.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !